ישובי השרון – העיט 11
מושב קדימה
הצג מפה
מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
מאמרים »

הסרת שיער בשרון FHR עם שיזוף או בלי שיזוף /איריס לוי


 
ממליצים אחרונים
 • מאת נטע בת 19 מירושלים-רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? צור/י עמי קשר עוד היום ל-0558833337 וקבל/י טיפול אישי ופרטני רק ממני. ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.
  הגעתי לאיריס דרך האתר אחרי מספר שנים בהן סבלתי מפצעונים, שומנים, פצעים דלקתיים, יובש בעור וצלקות עמוקות. לאחר ניסיונות כושלים אצל ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת עדן בת 22 מירושלים -רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? צרי עמי קשר ישירות ל-0558833337 וקבלי טיפול אישי ופרטני רק ממני. ולא ממטפלות אחרות שנסיונן אינו מוכח.
  3 שנים ללא פצעים! ניתן לקבל טלפון שלי מאיריס. לפני שהגעתי לאיריס, סבלתי מאקנה עיקש שחזר גם אחרי שימוש באינספור משחות, ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת הנדרי אילן אבא של קארין הנדרי בת 23- קרטוזיס פילאריס/חררה/עור מחוספס/פצעונים בזרועות בגב בישבן וירכיים
  באתי אל איריס אחרי שהלכתי אל כל רופאי העור בקשר לבתי שמעתי עליה דברים טובים אמרתי אני אנסה מה יש להפסיד ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת סיגל אמא של נוי בת כמעט 15 מחיפה
  אקנה/פצעי בגרות פצעים פצעונים שחורים שומנים כתמים וחטטים צלקות - בת 15 בת שלי סבלה מפצעי בגרות חמורים ולא רק בפנים. כל ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת נוי בת כמעט 15 מחיפה אקנה בפנים/פצעי בגרות בפנים פצעים פצעונים כתמים צלקות וסימנים-רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? צור/י עמי קשר ישירות ל-0558833337 וקבל/י טיפול אישי ופרטני רק ממני ולא ממטפלות אחרות שנסיונן אינו מוכח.
  אקנה בפנים/פצעי בגרות בפנים לפני שהגעתי לאיריס הלכתי לרופא עור שנתן לי טיפול של סבון קרם פנים ומשחה לפצעים וזה רק עשה ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת קארין בת 23 מחיפה-קרטוזיס פילאריס בזרועות, בגב ובישבן - רוצה סיפור הצלחה משל עצמך?צור/י עמי קשר ישירות ל-005533337 וקבל/י טיפול אישי ופרטני רק ממני, ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח. עם השיטה הבלעדית שלי להחלקת העור באזור הזרועות הגב והישבן
  אני בת 23 ולאחר שנים של סבל עם קרטוזיס פילאריס בישבן, בזרועות ובגב וכתוצאה מכך שנים של חוסר ביטחון, הרמתי ידיים. ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת רעות - אקנה פצעים וכתמים בישבן-רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? צור/י עמי קשר ישירות ל-0558833337 וקבל/י טיפול אישי ופרטני רק ממני. ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.
  קרטוזיס פילאריס בישבן -הגעתי לאיריס המקסימה עם קרטוזיס פילאריס בישבן, אחרי שנים שלא מצאתי פתרון מועיל, סבונים, תוספי מזון, וטיפול במכון ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת דיקלה בירמן - קרטוזיס פילאריס בזרועות - רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת ישירות ל-0558833337 וקבלי טיפול אישי ופרטני, עם השיטה הבלעדית של איריס לוי להחלקת העור -נקודות אדומות/חררה/חיספוס
  אני בת 21, מגיל ההתבגרות הרגשתי חוסר בטחון לגביי קרטוזיס פילאריס שהיה לי בזרועות. כמובן שעברתי אין ספור רופאי עור ולכולם ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת ענת-מהגליל בת 45 מהגליל-אקנה פצעים ציסטות חטטים סימנים ושקעים -רוצה סיפור הצלחה משל עצמך?התקשרי כעת לאיריס -0558833337 וקבלי טיפול אישי ופרטני רק ממני, ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.
  בת 45! הגעתי אל איריס הקוסמת בדרך נס! מגיל 16 אני מסתובבת אצל קוסמטיקאיות ומפרנסת אותן לא רע בכלל ללא תוצאות ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת סברין בת 35 -טיפול בקרטוזיס פילאריס עם השיטה הבלעדית של איריס לוי להחלקת העור -רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י כעת ישירות ל-0558833337 וקבל/י טיפול אישי ופרטני ממני . ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.נקודות אדומות/חררה/עור ברווז בשילוב עם IPL בזרועות בישבן ובירכיים
  אני חייבת לשתף אתכם בסיפור שלי. בגיל ההתבגרות התחלתי לשים לב שהעור שלי מגורה ומחוספס באזורים מסוימים. הלכתי לרופא עור והתברר ...המשך קריאה ◄
   
לפני ואחרי טיפול
הסרת שיער בשרון FHR עם שיזוף או בלי שיזוף /איריס לוי

 הסרת שיער בשרון בטכנולוגית THR בשיטת FHR ללא כאב, ניתן לעשות גם בקיץ..!

בארצינו שטופת השמש ניתן להסיר שיער גם בקיץ. עם הטכננולוגיות הקיימות והמתאימות להסרת שיער גם בימי הקיץ החמים. בתנאי ששומרים על מספר כללי בטיחות לשמירה מקסימאלית על העור:

 הישמרו משיזוף. 

קיים קשר מהותי בין גוון העור להסרת שיער. פעולת המכשיר המיועד להסרת שיער מבוססת על עקרון בסיסי של קליטת אור בפיגמנט. משמעות הדבר היא, שאנרגית אור הנפלטת מהמכשיר נספגת במקומות עשירים בפיגמנט כהה. לכן, התנאי הבסיסי להסרת שיער הוא שהשיער יהיה בגוון שחור או חום על מנת שיקלוט אור במידה מספקת להוליכו אל שורש השערה.

הפיגמנט ש"צובע" את השערה נקרא מלנין, ופיגמנט זה קיים גם בשכבות העור שלנו. אדם עם עור כהה הוא זה שבעורו יש כמות רבה של מלנין, לעומת אדם בהיר יותר, שאצלו קיימים תאי מלנין במידה מועטה.

המלנין הקיים בעורנו מצוי בשכבות עמוקות של העור. בעבר, מכשירי הסרת השיער השונים לא היו מסוגלים לטפל בבעלי עור כהה מחשש שהעור יקלוט אור במידה רבה ותיגרם כוויה.

 

כיום מצוי אצלי במכון מכשיר משוכלל המצויד במנגנוני קירור וטכנולוגיה ייחודית המאפשרים טיפול בטוח בבעלי עור כהה (לא גוון עור חום כהה) הכיצד? 

בזמן ששכבת העור החיצונית מתקררת, קצה השערה שנמצא מתחת לפני העור מתחמם מעט אולם שיא החום מתרחש רק כעבור אלפיות שנייה אחדות, כאשר מרבית השערה והזקיק שלה סופגים את החום. 

 

רבים מהמטופלים שואלים " מדוע אי אפשר להסיר שיער בשרון על עור שזוף? הרי זה כמו עור כהה"? ובכן, לא כך הדבר.

מהו שיזוף? 

כאשר אדם נחשף לשמש, תאי המלנין (מלנוציטים) יוצרים עודף מלנין המצטבר קרוב לאפידרמיס, השכבה החיצונית של העור, הפיגמנט הזה יוצר את אפקט השיזוף. קרן אור אינה יודעת להבחין בין פיגמנט של שיער ופיגמנט של עור. ולכן, עור שזוף יקלוט את מירב אנרגית האור ותיווצר כווייה. 

אפקט הקירור הקיים במכשירי הלייזר וה-IPL לא יועיל כאשר כמות כה גדולה של מלנין נמצאת על פני השטח והחום שייספק במלנין שבעור יביא לכוויה.

ההבדל מצוי בכמות הפיגמנט ובמיקומו. בעור שזוף הפיגמנט נמצא בשכבות חיצוניות ובכמות רבה שהופכות את הטיפול למסוכן ובלתי רצוי. 

האם יש מכשירי הסרת שיער המתאימים לעור שזוף? 

חלק מהמכונים נוהגים לבשר למטופלים כי המכשיר שלהם מסוגל לטפל בעור שזוף, הדבר אינו נכון! אמנם, באנרגיה נמוכה מאד ניתן לעיתים להמנע מנזק של כווייה וגם זה לא תמיד, אבל אז הטיפול לא יהיה יעיל. יתרה מכך, מכונים אחדים מקבלים לטיפול בעלי עור שזוף מחשש שאם הלקוח ייענה בשלילה זמנית עד החורף הוא לא יחזור, במקרה כזה, כאמור, הלקוח יקבל טיפול בלתי יעיל לחלוטין ואף מסוכן. רצוי במקרה של שיזוף להעביר את הטיפול לאחר הקיץ אלא אם כן לא נחשפים כלל לשמש.

שיזוף לאחר הטיפול בהסרת שיער בשרון, בשיטת FHR ללא כאב, האם זה אפשרי? 

יש להמנע משיזוף או משימוש בקרמים לשיזוף לפחות חודש לאחר הסרת שיער או עד שחולפת האדמומיות מהטיפול. אזורי הטיפול רגישים ביותר וחשיפה ישירה לשמש יכולה להזיק לעור.  ולכן מומלץ להשתמש במקדמי הגנה עם 30 SPF ויותר על מנת להגן על האזורים שטופלו ובכלל. יחד עם זאת יש לזכור כי החשיפה לשמש עלולה לדחות את הטיפול הבא, שוב בגלל שהעור שזוף.

מתי ניתן לחזור לטיפולי הסרת שיער בשרון בשיטת FHR? 

מי שהחליט להשתזף שואל את עצמו מתי ניתן לחזור לטיפול בבטחה, ובכן, עניין זה אינדיבידואלי ותלוי בקצב התבהרות העור. יש להמתין לפחות חודשיים מהחשיפה האחרונה לשמש. 

 

מטופלים המבקשים להמשיך בטיפולי הסרת שיער באזור השרון בתקופת הקיץ חייבים להמנע מחשיפה לשמש. כאן המקום לציין כי מריחת מקדם הגנה חד פעמי אינה מספקת!

מקדמי ההגנה נוטים להתפרק כעבור שעה - שעתיים מהמריחה בגלל הזעה וחמצון, המנטרלים את פעולתם. לכן יש למרוח כל שעה שכבה נוספת של מקדם הגנה ולשבת במקום מוצל.

 

למטופלים באזור הפנים מומלץ להצטייד בקרם הגנה המותאם במיוחד לעור הפנים. ולשאת אותו עימם לכל מקום, ומדי פעם להוסיף שכבה נוספת של קרם הגנה. כנ"ל לגבי מטופלים באזור הידיים.  

 

 

 

 

 

 


לתאום פגישת ייעוץ חינם
09-7969145
055-8833337

ישובי השרון – העיט 11 מושב קדימה
מאמרים מקצועיים