ישובי השרון – העיט 11
מושב קדימה
הצג מפה
מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
מאמרים »

טיפול באקנה בישבן על ידי פילינג/שיוף לא מרפא פצעים בישבן /איריס לוי


 
ממליצים אחרונים
 • מאת ענבל כהן אמא לילדה מתבגרת בת 16
  התחלנו טיפול לאקנה לילדה בת 16 עם הרבה סקפטיות וחוסר אמונה בטיפול . לאחר שניסינו אין ספור תכשירים וטיפולים שלא ממש ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת בר בת 21 מהמרכז
  התחלתי טיפול עם איריס לפני כחודשיים לקראת טיסה לדרום אמריקה . החלטתי שאני רוצה לטפל בבעיה שמפריעה לי מגיל 12, היה ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת אורנה מהגליל בת 40 קרטוזיס פילאריס בזרועות
  הגעתי לאיריס לטיפול בקרטוזיס פילאריס בזרועות. אתמול הגעתי אחריי שנה של קיץ לטיפול האחרון בסדרה. היו רק מעט מאוד פצעונים קטנים ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת מירה בת 23
  אני רוצה להמליץ בחום על איריס לוי האלופה! שנים שיש לי אקנה ונקודות אדומות בפנים, ניסיתי כל קוסמטיקאית אפשרית וכל תכשיר ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת רעיה
  מזמן שאני רוצה לכתוב המלצה והנה מצאתי את הזמן- איריס את מלכה! אני סובלת מפצעים בישבן מאז שאני זוכרת את עצמי, ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת מעיין סבוריאה קשה בפנים - תמונות לפי ואחרי באתר
  הגעתי לאיריס בעקבות סבוריאה שהתפרצה לי בפנים- כשהמצב של העור, גם בתקופת הרגיעה, היה נראה לא טוב. לבקשתה, כשבועיים לפני הטיפול ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת אור- בן 23
  כבר כמה שנים שאני סובל מפצעים ולא הקדשתי זמן לטיפול בהם. לאחר שבדקתי כמה מקומות במרכז (אני גר באיזור ירושלים) בהם ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת אינדי בן חור בן 23
  אקנה בגב - פצעים עקשניים שהותירו כתמים חומים/אדומים - טיפול מעולה וממולץ, חשוב להתמיד ורק כך יש תוצאות, אריס היא אדם ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת טל עובד בת 27
  שלום לכולם, אז אתמול היה הטיפול ה14 שלי, ואני חייבת להגיד שהייתי פשוט מאושרת, לשמוע את איריס אחרי 20 דקות אומרת ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת רינת צברי
  הגעתי לאיריס עם אקנה במצב לא טוב בפנים, עם פצעים גדולים ומכוערים! (תמונות לפני ואחרי באתר) לא רק שרפואית היו במצב גרוע, ...המשך קריאה ◄
   
לפני ואחרי טיפול
טיפול באקנה בישבן על ידי פילינג/שיוף לא מרפא פצעים בישבן /איריס לוי

הגישה הנפוצה היום בטיפול - אקנה בישבן הינה "כטיפול פנים בישבן" ב "אור-כחול", מריחת תכשירים, עיסוי האזור ע"י פילינג סקראב על בסיס אשכוליות ולימון, אדים לריכוך (ידוע שמים חמים מעוררים חיידקים), ולטענת המטפלות שניסיונן אינו מוכח - אסור לגעת בפנים - בניקוי/ניקוז השומנים, השחורים, הקומודונים, וובסיום הטיפול עיצוב ומיצוק...!

 • עיצוב ומיצוק שייך לחדר כושר ולא לקליניקה המתיימרת לטפל בבעיות עור בישבן...שלא יעבדו עליכן!

 

מדוע הטיפול באקנה בישבן "טיפול פנים בישבן" ב"אור-כחול" עיסוי שיוף עם פילינג סקראב ואדים אינו מרפא פצעים בישבן? שלא יעבדו עליכן! 

ההבטחה לישבן " נקי - חלק - בהיר " ללא אקנה, ללא פצעים גדולים בישבן  - ועם - 2 - טיפולים, בשילוב "אור-כחול" וחור בכיס של 6000 ש"ח  ו- 4 קרמים עם מדבקה ושם המכון המטפל...

 • - ללא אישור משרד הבריאות
 • - ללא תאריך פג תוקף
 • - ללא שמות המרכיבים הפעילים בקרמים
 • - ללא אופן תנאי השימוש בהם.

קרמים המכילים רק חומצוח, לטיפול באקנה בישבן, לא מחסל באופן סלקטיבי את החיידקים, חיידקי האקנה, P.Acne הנמצאים בשכבות הדרמיס העמוקים יותר והגורמים העיקריים להתפרצות פצעים גדולים בישבן - על פי פירסומים אחרי תקופה קצרה הכל צף ועולה כאילו ולא היה טיפול...שלא יעבדו עליכן!

 

אקנה בישבן - פצעים - פצעונים - ציסטות - פרונקלים - שחורים - שומנים - כתמים  - צלקות - חטטים  - וסימנים - גם בישבן ....זה מביך, לא אסתטי ולא נעים. 

 • ובקיץ על חוף הים את/ה מתבייש/ת, ונבוכה, רוצה ללבוש בגד ים, בקיני... וזה לא מתאים לך, לא מתאים לגיל שלך...
 • כי הפצעים הכתמים והצלקות נראים וצצים מכל פינה על הישבן שלך,  ולעיתים הפצעים נפוחים אדומים וכואבים מלווים בכתמים חומים/אדומים , חטטים צלקות סימנים וחורים...!. 
 • ומה קורה אם יש לך חבר/ה/בעל? ובסיטואציה אינטימית...! וזה לא מתאים לך, לא מתאים לגיל שלך...

 

 • ואם כבר ביקרת במכונים אחרים והתאכזבת…
 • אם פנית לרופא מומחה שלא הצליח לשפר את מצב הישבן שלך, עם התשובה המטרידה: "אין מה לעשות" או "לא תהיי מושלמת"  או "זה סוג העור שלך"…ו
 • ואם כבר מרחת אין סוף תכשירים ולא ראית תוצאות…  
 • וניסית תכשירים למריחה, כדור רואקוטן ואנטיביוטיקה, הומאופתיה, צמחים, רפלקסולוגיה, גלולות, דיקור סיני, שינוי בתזונה ואורח חיים בריא...
 • טיפולים סדירים אצל הקוסמטיקאית, והבטחות לישבן נקי - חלק - בהיר - ולא ראית תוצאות!...שלא יעבדו עליכן!

 

רוצה לדעת מדוע הטיפול ב- שיוף או פילינג סקראב ועיסוי - אינו מרפא פצעים פעילים בישבן?

שיוף פיזי או פילינג סקראב ועיסוי –  באקנה פעילה, חושף את העור לזיהומים ועלול לגרום להתפשטות הפצעים לאזורים נוספים להחמרת הדלקת והתפשטות הכתמים חומים/אדומים הנלווים לאקנה .
פעולת השיוף והפילינג – הינה פעולה שטחית וחיצונית שאינה עובדת ואינה מטפלת בשורש הבעיה, חיסול חיידקי האקנה באופן סלקטיבי P.ACNE הגורמים להתפרצות פצעי האקנה, ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק הגורם העיקרי להתפרצות פצעים בישבן, פצעונים פרונקלים ציסטות כתמים בישבן.

 

רוצה לדעת מדוע הטיפול המהפכני ב"אור-כחול" אינו מרפא פצעים פעילים בישבן?

ידוע שהטיפול המהפכני ב "אור כחול" מתאים בעיקר לאקנה קלה, מתונה עד בינונית עם מיגולים, ופחות לאקנה ציסטית, עור  שומני מפריש, נקבוביות פעורות וגדולות, פצעים פצעונים עור מחוספס אדמומי ולא חלק.
שימוש ב"אור כחול", אורך גל אידיאלי 415nm אינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.
אחת הבעיות של "אור כחול", היא חדירה שטחית מתחת לפני העור. לכן באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, ובעור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת.
כמו כן, גם בעור עבה כמו בגב, הטיפול ב"אור כחול" קשה יותר ויעילה פחות.

על פי דעת רופאים העוסקים בתחום לעיתים נדרשים עד 30 טיפולים בשילוב אור כחול על מנת להגיע להטבה ושיפור במראה הפנים

 

רוצה לדעת מדוע לפני כל טיפול ב"פצעים בישבן" חייבים לנקז-לנקות את השחורים | השומנים | הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne ? 

רוצה לדעת מדוע המטפלות שניסיונן אינו מוכח, מתנגדות וטוענות שאסור לנקז/לנקות להוציא השחורים | השומנים |הקומודונים בפנים?

האם ידעת - ניקוי - ניקוז בפנים מאריך את זמן הטיפול...!

האם ידעת - השחורים - השומנים - הקומודונים - כל אלה הם הביטוי הראשוני של מחלת האקנה בפנים - חזזית או חטטת בעברית

האם ידעת – שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת שחורים,שומנים, קומודונים הינו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?

האם ידעת – שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים  מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה קשה בפנים?

האם ידעת- - שללא ניקוז/ניקוי/ הוצאת השחורים, השומנים, והקומודונים, בטיפול ידני, בתחילת הטיפול לא ניתן יהיה לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה המתקיימים על אותם שחורים שומנים בפנים? הגורמים העיקריים לפצעים בפנים? 

 .

אקנה- מתבטאת בעור שמן, מבריק, בעל מרקם אפרורי ולא אחיר ולא אסתטי, אדמומי מחוספס, נקבוביות מורחבות ,שחורים שומנים קומודונים.

השארתם של שחורים שומנים קומודונים הנראים מעל העור ולעיתים אף מתחת לעור (עם מראה מול אור השמש),  מהווה בעיה פתולוגית ואסתטית. ריחם של השחורים בפנים אינו נעים וכן המראה שלהם. הופעתם בצפיפות על פניך יוצר מראה לא נקי, לא אסתטי ולא חלק ועל כן נהוג ורצוי להוציאם בטיפול פנים / ניקוי פנים להוצאת השחורים/השומנים, טיפול יעיל אפקטיבי הנשמר לאורך זמן, וזה ניתן 

הטיפול  מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור  ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב בד"כ סוגים שונים של טיפולים.

האם ידעת - שאחד מהפונקציות הקיימות בטיפול בשילוב טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF הינה חיסול חיידקי האקנה  P.Acne  באופן סלקטיבי, ייבוש הסבום, השומן עליו מתקיים החיידק 

 

זה מביך, זה מעצבן וזה עושה שמות לדימוי העצמי, וכאבי לב לא קטנים למי שלוקים בה. החדשות הטובות ...לאיריס לוי יש פתרון יעיל אפקטיבי לטווח ארוך  לפצעים בישבן - הטיפול ניתן לך כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.

איריס לוי - עוסקת כ- 19 שנים רק בתחום טיפול בבעיות עור שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית

 

 • פצעים בישבן אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול.
 • אקנה בישבן,לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר להתפתח ולהתפשט לאזור המפשעות הירכיים ועוד. 

 

הטיפול באקנה בישבן – פצעים פצעונים, פרונקלים, שחורים שומנים וצלקות אקנה גם בישבן מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה, מבנה ועומק סוג האקנה ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב בד"כ סוגים שונים של טיפולים.

עלינו לזכור, שאקנה בישבן נגרמת כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא טיפול מתאים. לטיפול המהיר בנגעי האקנה ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים.

 

ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות:

לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער)  יש כן... שיפור ניכר, עידון, טשטוש, הטבה, לאורך זמן ועם אפקט מצטבר.

 

פריצת הדרך בטיפול הופיעה עם הבנת מנגנון הפעולה של הפרופירינים במטבוליזם של חיידק ה P-ACNE, כחלק מתהליך חילוף החומרים הנורמלי של החיידק. 

אקנה המטופל בטכנולוגיית IPL-קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF יעיל במיוחד לצמצום ואף להשמדת חיידקי האקנה ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן. הריפוי מתבצע כאשר האור המוקרן פועל על חומר הפורפירין הנלווה לחיידקי האקנה. עם חשיפת חיידקי הפורפירין לאור המיוחד של המערכת הוא עובר שינוי כימי ומחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה.

 

טיפול באקנה בישבן

כדאי לכם לדעת - התקדמות הטכנולוגיה כיום, מאפשרת להגיע לתוצאות לא רק בטיפול אלא גם בתופעות הנלוות לאקנה, שיפור מרקם העור, ריפוי, הבהרה ושיפור משמעותי בכתמים ובצלקות.  הטיפול באמצעות מקורות אור יעיל ואטרקטיבי לטיפול באקנה ומהווה אלטרנטיבה לטיפול מקומי באמצעות תרופות ומשחות שלא נתנו מענה מספק לריפוי הנגעים.

וכמומחית לטיפולי אקנה בטכנולוגיית IPL – קרן אור (על כך יעידו  עשרות המלצות מלקוחות מרוצות באתר- ניתן לקבל טלפון להתקשרות) 

 

הטיפול באקנה בישבן ניתן בשילוב עם תכשירים אנטי דלקתיים ואנטי בקטריאליים לשימור/טיפול בבית עם תוספי תזונה (לא ויטמינים) העובדים על סימפטום הבעיה,  ולחיזוק מערכת החיסונית של הגוף. 

פורמולה ייעודית לטיפול ומניעה של אקנה המתפתחת על רקע הורמונלי, זיהומי ודלקתי. הפורמולה מאזנת את העור, מזרזת את תהליכי החלמתו ומסייעת בריפויו. חלופה נוחה ולא פולשנית לטיפוח חיצוני.

 


לתאום פגישת ייעוץ חינם
09-7969145
055-8833337
ישובי השרון – העיט 11 מושב קדימה

מאמרים מקצועיים