ישובי השרון – העיט 11
מושב קדימה
הצג מפה
מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
מאמרים »

טיפול-באקנה-קשה-במבוגריםבשיטת-עשרות-ממליצים-באתראיריס-לוי


 
ממליצים אחרונים
 • מאת רעיה
  מזמן שאני רוצה לכתוב המלצה והנה מצאתי את הזמן- איריס את מלכה! אני סובלת מפצעים בישבן מאז שאני זוכרת את עצמי, ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת מעיין סבוריאה קשה בפנים - תמונות לפי ואחרי באתר
  הגעתי לאיריס בעקבות סבוריאה שהתפרצה לי בפנים- כשהמצב של העור, גם בתקופת הרגיעה, היה נראה לא טוב. לבקשתה, כשבועיים לפני הטיפול ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת אור- בן 23
  כבר כמה שנים שאני סובל מפצעים ולא הקדשתי זמן לטיפול בהם. לאחר שבדקתי כמה מקומות במרכז (אני גר באיזור ירושלים) בהם ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת אינדי בן חור בן 23
  אקנה בגב - פצעים עקשניים שהותירו כתמים חומים/אדומים - טיפול מעולה וממולץ, חשוב להתמיד ורק כך יש תוצאות, אריס היא אדם ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת טל עובד בת 27
  שלום לכולם, אז אתמול היה הטיפול ה14 שלי, ואני חייבת להגיד שהייתי פשוט מאושרת, לשמוע את איריס אחרי 20 דקות אומרת ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת רינת צברי
  הגעתי לאיריס עם אקנה במצב לא טוב בפנים, עם פצעים גדולים ומכוערים! (תמונות לפני ואחרי באתר) לא רק שרפואית היו במצב גרוע, ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת שירן יגודה - בת 36
  אני חייבת להחמיא פעם נוספת כאן ואם היה אפשר אז כל בוקר כשאני קמה הייתי כותבת עליה המלצה. כדי שאף אחת/ד ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת נטע בת 19 חיילת מירושלים -הטיפול ניתן רק מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.
  הגעתי לאיריס דרך האתר אחרי שנים בהן סבלתי מפצעונים וצלקות בצורה חריפה. כיום אני בשלב מתקדם של הטיפולים( סדרה של 10 ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת דלית בת 23 רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם. רק עם איריס לוי
  הגעתי לאיריס בגיל עשרים ושלוש, אחרי שנים של פצעים כואבים בישבן, פגמנטציה וכתמים, אין ספור טיפולים שונים, כסף רב שאבד ואפס ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת בר
  הגעתי לאיריס עם פצעים בישבן , כתמים ועור מחוספס. כל חיי הייתי בטוחה שהעור המחוספס זה העור שלי ואין שום דרך ...המשך קריאה ◄
   
לפני ואחרי טיפול
טיפול-באקנה-קשה-במבוגריםבשיטת-עשרות-ממליצים-באתראיריס-לוי

טיפול באקנה קשה במבוגרים  בשיטת IPL ו-RF - עשרות ממליצים באתר כנסו...

למרות שאקנה נפוץ במיוחד בגיל ההתבגרות ונוטה להשתפר עד העשור השלישי או הרביעי לחיים, מספר לא מבוטל של מבוגרים סובלים מאקנה קשה
 

אקנה בגיל מבוגר נפוצה יותר בנשים מאשר בגברים. במקרים רבים קיים קשר ברור בין אקנה לשינויים הורמונאליים .

אקנה הינה תופעה ממנה סובלים כ80% מהאוכלוסיה ישנם דרגות שונות לחומרת אקנה וישנן סיבות שונות להופעת אקנה.

אקנה הינו שם כולל לסובלים מהופעת "קומודונים" "שחורים" "שומנים" ראשים שחורים או לבנים המופיעים על עור הפנים. ישנם סוגים שונים של אקנה. כל סוגי אקנה אלו באים לידי ביטוי בחומרתם ובהשפעתם הרגעית והעתידית על עור הפנים במיוחד במבוגרים, בגיל מבוגר החל מגיל 22 ועד גיל 50. 

 

 • הפצע - נוצר על ידי חסימה של פתח בלוטת החלב מקום יצאתו של הסבום השומן האחראי על שימון הטבעי של העור. חסימה הנוצרת על ידי הצטברות תאים מתים בפתחו. בתוך הבלוטה קיימת באופן טבעי וקבוע קבוצת חיידקים הנקראים פרופיובקטריום אקנה, כשהבלוטה נחסמת, חיידקים אלו מתחילים להתרבות ואז נוצרת תגובה דלקתית הגורמת לאודם וכאב. נוצר בעצם זיהום מקומי ברמות שונות .

 • נזקי אקנה קשה במבוגרים מתחלקים לשניים

 • אחד במישור הפיזי הכולל פצעים פצעונים, ציסטות, כתמים, חומים/אדומים שאחרי דלקת, צלקות, חטטים, ומראה עור אדום ומגורה.

 • ובמישור השני שהוא המישור הנפשי הכולל ירידה בביטחון העצמי, הרגשת אי נוחות מיידית הנובעת בעקבות מראה העור. ולא רק בשלב גיל ההתבגרות.

 

לקוחה בת 48 עם אקנה קשה בפנים מספרת -  3 שנים אני בטיפול טבעי ומהיר על פי הפרסומים ב-”אור כחול” המוקרן על הפנים ממרחק, ומריחת מסכות וקרמים על הפנים ללא ניקוז/ניקוי הוצאת שחורים, שומנים קומודונים בטענה הנשמעת מהמטפלות המעוסקות בתחום וניסיונן אינו מוכח – שבלאו הכי זה חוזר…!האמנם? שלא יעבדו אליכם!

ואני שנים עם אותם פצעים בפנים, שומנים שחורים, עור לא נקי, אפרורי שומני ולא חלק, בגיל 48 עם כמויות של מייקאפ וקונסילר…ואחרי 3 שנים הבנתי שמכאן לא תבוא הישועה!

 • עד שהגעתי לאיריס - ואחרי 3 טיפולים בשילוב ניקוי/ניקוז ידני הנעשה רק על ידי איריס לוי עצמה "ניקוי פסח " כפי שאיריס  מכנה הנעשה בשלב הראשון והעיקרי של הטיפול :
 • הוצאת שחורים, שומנים קומונוים כבר אין פצעים, העור לא שומני, ובשילוב טכנולוגיית IPL ו-RF - המחסלת באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.Aacne הגורמים העיקריים לאקנה קשה. מייבשת את הסבום השומן עליו מתקיים החיידק, מכווצת את נקבוביות העור, ומבהירה את כתמי האקנה. הצלקות החטטים שאחרי הדלקת. וכעת אנחנו בדרך לטיפול בכתמים שנותרו לי ברבות השנים ואחרי אין ספור נסיונות וטיפולים שונים ומשונים שהבטיחו נפלאות...!
 • באתר כבר יש המלצה לאמצע סידרת הטיפולים..לא מאמינ/ה? הנך מוזמנת לגלוש בעשרות הממליצות ולחפש את הילית

 

ישנן תיאוריות רבות בשאלה, מדוע יש לנקז/לנקות להוציא שחורים שומנים קמודונים?  

ניקוי פנים קוסמטי -

האם ידעת שטיפול ניקוי/ניקוז ידני, להוצאת שחורים,שומנים, קומודונים הינו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?

האם ידעת – שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים  מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה קשה בפנים גם במבוגרים?

האם ידעת - שהוצאת טיפל ניקוי/ניקוז ידני להוצאת שחורים שומנים קומודונים יעשה רק על ידי קוסמטיקאית פרא-רפואית המתמחה בתחום בעיות עור?

 

יש טיפול באקנה קשה במבוגרים - בשיטת IPL - אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.

 

הטיפול באור נגד אקנה ידוע לפחות כ 10 שנים. נמצא כי שיעור ההצלחה של טיפול זה גבוה מכיוון שהטיפול יעיל (בהריסת החיידקים P.ACNE) ובטוח. 

חשוב לציין שהטיפול המשלים לטיפול בטכנולוגיית IPL נעשה בשילוב תוספי תזונה ייחודיים ( לא ויטמינים ) המהווים מקור לרכיבים תזונתיים רבים העובדים על הסימפטום ותכשירים היפואלרגניים, ופרא-רפואיים המותאמים אישית כטיפול מערכתי, פנימי וחיצוני הנותן מענה מושלם וארוך טווח לאקנה מגיל 20 ועד אחרי גיל 45 .

 • ללא שינוי בתזונה שלך - ללא ויטמינים - ללא תרופות - ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא בדיקות דם - וללא פגיעה בכבד.

 

 • ויטמינים - על פי פירסומים נהוג לשלב כהתנייה להצלחת טיפול שיוף כימי או פילינג עמוק,  ערכת ויטמינים, המכילה ויטמין B12, אבץ, כדורי ברזל.   

 - ידוע שכדורי ויטמינים ניתנים לטיפול רק במרשם רופא ורק לאחר בדיקת דם המעידה על מחסור בהן - אז שלא יעבדו עליכן!

 • מולטיוויטמינים לא משפיעים על הבריאות

שלושה מחקרים חדשים מאשרים מידע שהיה קיים ממחקרים קודמים - נטילה יומית של מולטי ויטמינים אינה מועילה לגוף, אינה מונעת מחלות ואינה משנה את מהלכן. יותר ויותר מחקרים מהשנים האחרונות מוכיחים שוויטמינים לא רק שאינם מונעים תחלואה או תמותה, אלא עלולים לגרום לתופעות לוואי מסוכנות.

 

 • דיאטת כאסח - על פי פירסומים נהוג לשלב כהתנייה להצלחת טיפול שיוף כימי או פילינג עמוק, דיאטת כאסח "לניקוי רעלים" .

- מה עובר על הגוף במהלך דיאטה כזאת?

הגוף נמצא ברעב תמידי ולא מקבל אנרגיה מפחמימות שלהן הוא זקוק כדי לייצר אנרגיה. תחושת הרעב גורמת לעצבנות, קושי בריכוז ועייפות. רמת הורמון הסרוטונין, האחראי ליצירת מצב רוח טוב, יורדת באופן קיצוני בגלל מחסור בפחמימות זמינות, ולכן באופן טבעי אנחנו מרגישים יותר מדוכדכים. בנוסף, כאשר ממשיכים בדיאטה לא מאוזנת לאורך זמן, החוסרים בגוף גורמים לתופעות לוואי פיזיולוגיות כמו: נשירת שיער, חולשה, אנמיה, ציפורנים שנשברות, אפילו השיניים עלולות להיפגע".

לא רק השיער והשיניים עלולים להיפגע בדיאטות כאסח אלא גם קצב חילוף החומרים וקצב הירידה במשקל של הגוף. כאשר הגוף חש שהוא במצוקת רעב הוא מאט את קצב חילוף החומרים וכתוצאה מכך גם קצב הירידה במשקל יורד. בניגוד לתופעות אחרות שעשויות להיעלם ולהשתפר בעקבות שינוי לתזונה מאוזנת ונכונה, קצב חילוף החומרים עלול להיפגע בצורה שאינה ניתנת לתיקון, בעיקר למי שמרבים בדיאטות כאסח...שלא יעבדו עליכם!

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י כעת ישירות לאיריס לוי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם

 

 

 

 

 

 •  

לתאום פגישת ייעוץ חינם
09-7969145
055-8833337
ישובי השרון – העיט 11 מושב קדימה

מאמרים מקצועיים