ישובי השרון – העיט 11
מושב קדימה
הצג מפה
מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
טיפולים »

טיפול בקרטוזיס פילאריס בזרועות


 
ממליצים אחרונים
 • מאת עינת- בת 45 מהגליל-אקנה פצעים ציסטות חטטים סימנים ושקעים -רוצה סיפור הצלחה משל עצמך?התקשרי כעת לאיריס -0558833337
  בת 45! הגעתי אל איריס הקוסמת בדרך נס! מגיל 16 אני מסתובבת אצל קוסמטיקאיות ומפרנסת אותן לא רע בכלל ללא תוצאות ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת סברין -טיפול בקרטוזיס פילאריס רוברה/קרטוזיס פילאריס אלבה בשילוב עם IPL בזרועות בישבן ובירכיים
  אני חייבת לשתף אתכם בסיפור שלי. בגיל ההתבגרות התחלתי לשים לב שהעור שלי מגורה ומחוספס באזורים מסוימים. הלכתי לרופא עור והתברר ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת נוי סטאר בת 14 מחיפה
  פצעים שומנים שחורים וכתמים ניתן לקבל את הטלפון שלי מאיריס - לפני שהגעתי לאיריס המצב של הפנים שלי היה פשוט גרוע. מאז ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת אורן בן 31
  אקנה בגב צלקות וכתמים - טיפול בשילוב IPL + מזותרפיה + תכשירים לשימור המצב - הגעתי לאיריס המקסימה לאחר שנים רבות ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת אורנה מהגולן בת 42 - קרטוזיס פילאריס בזרועות/חררה בזרועות/עור ברווז בזרועות/רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י כעת ישירות לאיריס. הטיפול ניתן כטיפול אישי ופרטני עלידי איריס בלבד-0558833337 ניתן לקבל טלפון להתרשמות
  הגעתי אל איריס המדהימה שהיתה כמו אמא עבורי. מקסימה,מרגיעה ומעודדת. עשיתי אצלה טיפול בקרטוזיס פילאריס בזרועות ואני שנה אחריי והעור נשאר ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת גל בת 21 מאזור חיפה
  טיפול בשילוב טכנולוגיית IPL ו-RF + מזותרפיה + תכשירים לשימור המצב - איריס הקוסמת ! הגעתי אלייך מיואשת אחרי שניסיתי עשרות ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת רותם בת 33
  טיפול בשילוב טכנולוגיית IPL ו- RF+ מזותרפיה + תכשירים לשימור המצב -אל איריס הגעתי לאחר שחיפשתי בנרות טיפול לכתמים ופצעים שהיו ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת נירית בת 41 אקנה בישבן פצעים פצעונים וכתמים
  אני בת 41 והגעתי לאיריס אחרי שנים שאני סובלת מפצעים בישבן (מגיל ההתבגרות). ניסיתי כל טיפול אפשרי: קרמים, כדורים, סבונים, דיקור, ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת עמליה - אקנה בישבן כתמים כהים באזור המפשעה -ניתן לקבל את הטלפון שלי מאיריס
  סבלתי שנים רבות מאקנה באזור הישבן. סבלתי גם מכתמים כהים מאוד באזור. ביקרתי כמעט אצל כל רופאי העור בארץ ונתנו לי ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת לינור סביניק בת 22 אקנה שומנים שחורים פצעים פצעונים וכתמים בפנים. רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת רק איריס בעצמה מטפלת בך 0558833337
  איריס, אישה יקרה ומדהימה שלי, ראשית אגיד תודה ענקית , קודם כל על המקצועיות, הגעתי אליך חסרת אונים אחרי שעברתי אצל ...המשך קריאה ◄
   
לפני ואחרי טיפול
טיפול בקרטוזיס פילאריס בזרועות

נקודות אדומות - קרטוזיס פילאריס -keratosis pilaris - טיפול חדשני באדמומיות, חררה, עור מחוספס, עור ברווז, פצעונים בזרועות העליונות נקודות אדומות קטנטנות עם נטייה להתפשט לאזור: הגב, המחשוף, החזה, הישבן והרגליים, פצעונים קטנים, קטנטנים לעתים אדומים עם ראש קטן לבן. 

הזהרו מחיקויים - לא כל טיפול בחררה או נקודות אדומות בפנים/בזרועות ובגב ובאזור הישבן, זה טיפול ב- קרטוזיס פילאריס.

 

לא כל המפרסם על טיפול לבעיית חררה - על עור ברווז - ועל עור מחוספס - בפנים/בגב ובישבן יודע את השיטה הייחודית והנכונה להגיע עד כמעט 90% החלקה - בשילוב טכנלוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF לטיפול בקרטוזיס פילאריס.

 

1. "הטיפול בחררה עם איזון הגוף, תוספי תזונה, ושינוי בתזונה שלך, בשילוב טיפול אסתטי/קוסמטי שנועד להבהיר את הנקודות ולטפל בכתמים אחרי הגירודים" - זה לא קרטוזיס פילאריס - שלא יעבדו עליכם! 

 • הטיפול אינו מצריך איזון הגוף ...!
 • הטיפול אינו מצריך שינוי בתזונה שלך...!
 • הטיפול אינו מצריך תוספי תזונה....!   
 • הטיפול אינו מצריך שילוב עם טיפול אסתטי/קוסמטי...! זה לא טיפול אנטי אייג'ינג
 • הכתמים והנקודות לא נגרמים מגירודים...! שלא יעבדו עליכם!

האזורים השכיחים בגוף בהם היא נפוצה: החלק העליון של הזרועות, הישבן הירכיים הקדמיות הפנים ולעתים אף במחשוף. בחלק מהמקרים הנגעים הם לבנים-אפורים (קרטוזיס פילריס אלבה) וקל יותר למשש את הנגעים העוריים מאשר ממש לראות אותם.

במקרים אחרים בסיס הנגע הופך לאדום והעור נראה כמנוקד בנקודות אדומות קטנות (קרטוזיס פילריס רוברה}.

 

2. "הטיפול באמצעות קרם לחות או תכשירים המכילים חומצה סיליצילית בריכוז נמוך חומצה המעודדת נשירת תאי עור מתים נחשבת לטיפול יעיל גם בפצעי אקנה ובעור שומני" - זה לא טיפול לקרטוזיס פילאריס - שלא יעבדו עליכם! 

 • הטיפול באמצעות קרם לחות או תכשירים המכילים חומצה סיליצילית לא מחליקים את העור ולא עובדים על הקרטין - שורש הבעיה - שלא יעבדו עליכם!

 

3. "הטיפול בהבטחה של 2 טיפולי פילינג כימי/בשילוב שיוף פיזי בה ניתן להיפטר מחררה, עור ברווז והנקודות האדומות" - זה לא טיפול לקרטוזיס פילאריס - שלא יעבדו עליכם!

 • שיוף בדרגות עמוקות נעשות על פי חוק רק ע"י רופא – שלא יעבדו עליכם!
 • בנוסף להיותו טיפול מאד כואב ואגרסיבי (לקוחות מספרות/ים על אי נוחות רבה לאחר הטיפול, כוויות קשות המקשות על חזרה לשגרה לעיתים עד שבועיים ימים).לאחר הטיפול העור נראה כלאחר טראומה למשך ימים עד שבועות בהתאם לעומק הפילינג ולרגישות המטופל.  

 • פילינג כימי או שיוף פיזי לא נותן מענה לקרטוזיס פילאריס . פעולת הפילינג או השיוף חושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות החררה, הפצעונים הקטנטנים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת המתלווה לעיתים לתופעה - שלא יעבדו עליכם!

 

רמת המקצועיות של הקוסמטיקאית נמדדת באבחון נכון ומדויק של עור הלקוח ובמתן הטיפול המדויק על פי מצב העור. אבחון נכון הינו אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותוכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין

 

הטיפול בקרטוזיס פילאריס ניתן לך על ידי איריס לוי עצמה מומחית לטיפול בבעיות עור, כטיפול אישי ופרטני, ולא ממטפלות אחרות שאך זה סיימו קורס כפי שנהוג במכונים העוסקים בתחום וניסיונן אינו מוכח.

איריס לוי - קוסמטיקאית מוסמכת- פרא-רפואית, המתמחה בטיפולי פנים ובעיות עור שאינם ניתנים לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית, עם ידע וניסיון רב. 

 

סובל/ת מקרטוזיס פילאריס התקשר/י כעת ישירות אלי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ואז תווכח/י שיש טיפול לחררה - עור ברווז - חיספוס - ואדמומיות עם אחריות עד כמעט 90% החלקה - ללא חיספוס - ללא חררה - ללא פצעונים - וללא אדמומיות.

 

לא ניתן להסיר או להבהיר את הנקודות האדומות הנילוות, מבלי לפתור את בעיית הקרטין הגורם העיקרי לחררה בעור, חיספוס בעור, ועור ברווז במעלה הזרועות - הגב - הישבן - הירכיים האחוריות - המחשוף - הצוואר - והפנים.

   

 • הסתמנות הקלינית של התופעה נגרמת בעקבות הצטברות של חלבון שנקרא קרטין שיוצר את הרקמות הקרניות בגוף כמו למשל הציפורניים והשיער.ההצטברות של הקרטין גורמת לחסימה של זקיקי השערות וכך נוצרת מעין גבעה קטנה במוצא של זקיק השערה.

  לעיתים השערה נשארת כלואה בתוך הזקיק מתחת לחסימה ובמקרים אחרים היא בולטת ומזדקרת מחוץ לחסימה.  בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת על ידי טיפול משמר בבית ובמכון

 

סובל/ת מ"קרטוזיס פילאריס" בזרועות/על הגב/החזה/ ואזור הישבן? רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? יש טיפול - בשילוב קרן אור -IPL ו- אנרגיית גלי רדיו RF עד כ-90% החלקה.  טיפול ממוקד, החיוני לשמירה על מראה עור אחיד, חלק, בהיר נקי ואסתטי , ללא כתמים חספוס ואדמומיות  עם אפקט מצטבר ולאורך זמן.  מתאים לבני נוער ולמבוגרים.

בלי חררה - בלי חיספוס - בלי פצעונים - ובלי כתמים

 ללא תופעות לוואי - ללא תרופות - ללא בדיקות דם - וללא פגיעה בכבד.

 

לא מאמין/נה?סקפטי/ת? הנך מוזמן/נת לגלוש בממליצים ולהתרשם מעל 140 המלצות של לקוחות מרוצים ואף לקבל טלפון להתרשמות. 

 

לינוי בת 22 – טיפול ב"קרטוזיס פילאריס" בישבן – ניתן לקבל את הטלפול של לינוי מאיריס לוי

הגעתי לאיריס בעקבות קרטוזיס פילאריס באיזור הישבן שהפריע לי שנים. לא אשקר, בהתחלה היייתי סקפטית מאוד לגבי הטיפול ולגבי התוצאות. הטיפול הראשון לא היה קל וגם הטיפול בבית דורש הרבה אבל לאחר 3 טיפולים כבר ראיתי תוצאות מהממות! בחיים לא הרגשתי את העור שלי שם כל כך חלק ונעים. אמנם יש להשקיע בזה כסף, זמן ואנרגיה רבה אבל יש בהחלט תמורה!!! תודה לאיריס המקסימה, ממליצה בחום.

אורנה מהגולן בת 42 -  טיפול ב"קרטוזיס פילאריס" בזרועות - ניתן לקבל את הטלפון של אורנה מאיריס לוי

הגעתי אל איריס המדהימה שהיתה כמו אמא עבורי. מקסימה,מרגיעה ומעודדת. עשיתי אצלה טיפול בקרטוזיס פילאריס בזרועות ועדיין לא סיימתי את כל הסדרה המיועדת לטיפול, עשיתי הפסקה של קיץ ים שמש, ואחרי שנה חזרתי להשלים את הטיפול ואני שנה אחריי והעור נשאר חלק. נקי ללא חספוס וללא האדמומיות שהיתה בזרועות. לא להאמין, תודה ענקית לאיריס ואני ממש, ממש ממליצה! לא צריך לסבול את החוסר נוחות הזו, חיפשתי שנים פיתרון ואני מודה לאלוהים שמצאתי את איריס. מקצועית יסודית פרפקציוניסטית והכי חשוב ישרה ואמינה.   

 

זה מוכר לך? 

 • ופנית/ה לרופא מומחה שלא הצליח לשפר את מצב עור הפנים, הגב והגוף שלך ומסתפק באמירה ”זה יחלוף מעצמו, או תלמד/י לחיות עם זה, או זה סוג העור שלך”!

 • זה מציק, לא אסתטי ולא נעים -  מתפשט לעורף לזרועות, על הגב החזה הישבן והירכיים ומשתלט על חייך, מכביד על איכות החיים, משפיע על מצב הרוח, גורם לך להסתגר בבית ומערער את הביטחון העצמי….

 • בסיטואציה אינטימית..או כשרוצים ללבוש בגד סקסי עם מחשוף גב... ובקיץ בגד ים וגופיות...

 • וניסית תכשירים למריחה, תרופות במרשם, הומאופתיה, צמחים, רפלקסולוגיה, גלולות, דיקור סיני, שינוי בתזונה ואורח חיים בריא…

ופנית/ה למכון שמתמחה בתחום...  האם זה מוכר לך? שילמת סכום הגון הבטיחו לך שזה יעבור ב 2-טיפולים בפוטותרפיה ב"אור כחול" עם שלוב של קרמים שהקוסמטיקאית רקחה בעצמה והדביקה מדבקה עם שמה – ללא אישור משרד הבריאות / ללא פירוט המרכיבים הפעילים של הקרם / ללא פירוט פעילות הקרם/ ללא הזהרות מתופעות לוואי/ללא תאריך פג תוקף...וזה לא עזר וזה לא עבר וזה לא שיפר... שלא יעבדו עליכם!

  

האבחון היה שגוי - זה לא אקנה בישבן זה "קרטוזיס פילאריס" – Keratosis Pilaris גם באזור הישבן - המתבטא בפצעים פצעונים קטנטנים לעיתים אדומים עם ראש קטן לבן, עור מחוספס ולא נעים למגע כמו חררה עם אדמומיות בולטת.

ועוד מכון שמתמחה בתחום האם זה מוכר לך? שילמת סכום הגון

קרטוזיס פילאריס - האזורים השכיחים בגוף בהם היא נפוצה: החלק העליון של הזרועות, הישבן הירכיים הקדמיות הפנים ולעתים אף במחשוף. בחלק מהמקרים הנגעים הם לבנים-אפורים (קרטוזיס פילריס אלבה) וקל יותר למשש את הנגעים העוריים מאשר ממש לראות אותם. במקרים אחרים בסיס הנגע הופך לאדום והעור נראה כמנוקד בנקודות אדומות קטנות (קרטוזיס פילריס רוברה). עם נטייה להתפשט, לעתים קיימת הקלה בסימנים בקיץ והחמרה בחורף.  במקרים קשים במיוחד חסימת זקיק השערה יכול לגרום גם להתפרצות נגעים דמויי אקנה. 

 • ללא בדיקות דם – ללא תרופות – ללא פגיעה בכבד.

 

הטיפול מומלץ כסדרה של בין 10 –  8 מפגשים (לעתים גם יותר) וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת ל-3 חודשים/חצי שנה

.תדירות הטיפולים : 2-3 טיפולים ראשונים פעם בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת הקושי ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות. 

בטיפול המשמר בבית: יש להימנע מעור יבש ואמבטיות חמות. מומלץ השימוש בסבונים עדינים ללא קרצוף או שפשוף האזור.

 

טיפול חדשני בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF המתאים לבני נוער ומבוגרים. עם התחייבות לתוצאות.

 להלן קישור למחקרים מדעיים שהתקיימו בשנת 2015 לטיפול לייזר/IPL המושתתים על אותם פרמטרים, ומעידים שאכן קיים טיפול לקרטוזיס פילאריס בטכנולוניית IPL - קרן אור, בין 70-100 אחוזי הצלחה הנשמרים לאורך זמן עם אפקט מצטבר. (עוד ניתן למצוא מחקרים מדעיים google - SCHOLAR )

http://www.tandfonline.com/doi/abs/10.3109/14764172.2010.502456  

 

התוצאות מוכיחות כי באחוזים גבוהים מהמקרים נרשמה הצלחה בטיפול בשילוב IPL לקרטוזיס פילאריס - באזור הזרועות/הרגליים/הישבן/הגב/המחשוף-חזה והפנים. הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות לאורך זמן.

אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה, מאחר והטיפול מבוסס על אורך גל מיוחד ללא קרינת UV (אולטרה ויאולט) הוכח כי הוא אינו גורם כל נזק לעור וניתן לחזור מיד לשגרה.

כי אם ה י ו ם לא תטפל/י הפצעים הפצעונים והעור המחוספס אדמומי ולא נעים למגע עלולים ללוות אותך עד אחרי הצבא ולהמשיך וללוות אותך גם אחרי גיל 40…! 

 

הידעת? במקרים חמורים במיוחד אותם בליטות עוריות יהפכו לדלקתיות ועלולות לייצר או לגרום להתרחשות של פצעים דמויי אקנה. ללא טיפול מתאים הם עלולים להשאיר צלקות בעור. 

עלינו לזכור שצלקות מקרטוזיס פילאריס נגרמות כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא טיפול מתאים. לטיפול המהיר בפצעונים ובכתמים הנלווים לתופעה ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות וכתמים. 

 

טיפול בטכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF ללא תופעות לוואי וללא תרופות - מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ולשפר באחוזים ניכרים את מצב הפצעים/פצעונים בזרועות, בפנים בגב בישבן ובירכיים בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים. הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים החליק את העור פתר את בעיית האדמומיות/הדלקת, מנע צלקות וכתמים לאורך זמן. 

הטיפול בשני סוגי אנרגיה המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית – טכנולוגיית IPL -קרן אור בשילוב עם אנרגיית גלי רדיו . RF (Radio Frequency

השילוב בין RF ו-IPL מבוסס על חימום מקדים של אזור המטרה ע"י האור ויצירת אזור מוליך יותר עבור אנרגיית RF. כך מושגת טמפרטורה גבוהה יותר באזור המטרה ומתקבלות תוצאות טובות יותר, משימוש בקרן אור בלבד.  

מדובר בתופעה נפוצה ושכיחה ביותר המופיעה בדרך כלל בתקופת הילדות וההתבגרות ופחות שכיחה בקרב מבוגרים. בנות סובלות ממנה יותר מבנים ובשליש מהאנשים שסובלים מהתופעה ישנו סיפור משפחתי של קרטוזיס פולאריס. עובדה זו הובילה לסברה הרווחת כיום כי מדובר על תופעה בעלת מרכיבים גנטיים תורשתיים מסוימים.

 . 

 

 

 

 

 

 

 


לתאום פגישת ייעוץ חינם
09-7969145
055-8833337

ישובי השרון – העיט 11 מושב קדימה
מאמרים מקצועיים