ישובי השרון – העיט 11
מושב קדימה
הצג מפה
מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
מאמרים »

סובל/ת מאקנה? המיתוס שיש טיפול/פתרון סופי, מהיר וקל לאקנה - אינו מציאותי|איריס לוי


 
ממליצים אחרונים
 • מאת ענבל כהן אמא לילדה מתבגרת בת 16
  התחלנו טיפול לאקנה לילדה בת 16 עם הרבה סקפטיות וחוסר אמונה בטיפול . לאחר שניסינו אין ספור תכשירים וטיפולים שלא ממש ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת בר בת 21 מהמרכז
  התחלתי טיפול עם איריס לפני כחודשיים לקראת טיסה לדרום אמריקה . החלטתי שאני רוצה לטפל בבעיה שמפריעה לי מגיל 12, היה ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת אורנה מהגליל בת 40 קרטוזיס פילאריס בזרועות
  הגעתי לאיריס לטיפול בקרטוזיס פילאריס בזרועות. אתמול הגעתי אחריי שנה של קיץ לטיפול האחרון בסדרה. היו רק מעט מאוד פצעונים קטנים ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת מירה בת 23
  אני רוצה להמליץ בחום על איריס לוי האלופה! שנים שיש לי אקנה ונקודות אדומות בפנים, ניסיתי כל קוסמטיקאית אפשרית וכל תכשיר ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת רעיה
  מזמן שאני רוצה לכתוב המלצה והנה מצאתי את הזמן- איריס את מלכה! אני סובלת מפצעים בישבן מאז שאני זוכרת את עצמי, ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת מעיין סבוריאה קשה בפנים - תמונות לפי ואחרי באתר
  הגעתי לאיריס בעקבות סבוריאה שהתפרצה לי בפנים- כשהמצב של העור, גם בתקופת הרגיעה, היה נראה לא טוב. לבקשתה, כשבועיים לפני הטיפול ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת אור- בן 23
  כבר כמה שנים שאני סובל מפצעים ולא הקדשתי זמן לטיפול בהם. לאחר שבדקתי כמה מקומות במרכז (אני גר באיזור ירושלים) בהם ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת אינדי בן חור בן 23
  אקנה בגב - פצעים עקשניים שהותירו כתמים חומים/אדומים - טיפול מעולה וממולץ, חשוב להתמיד ורק כך יש תוצאות, אריס היא אדם ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת טל עובד בת 27
  שלום לכולם, אז אתמול היה הטיפול ה14 שלי, ואני חייבת להגיד שהייתי פשוט מאושרת, לשמוע את איריס אחרי 20 דקות אומרת ...המשך קריאה ◄
   
 • מאת רינת צברי
  הגעתי לאיריס עם אקנה במצב לא טוב בפנים, עם פצעים גדולים ומכוערים! (תמונות לפני ואחרי באתר) לא רק שרפואית היו במצב גרוע, ...המשך קריאה ◄
   
לפני ואחרי טיפול
סובל/ת מאקנה? המיתוס שיש טיפול/פתרון סופי, מהיר וקל לאקנה - אינו מציאותי|איריס לוי

סובל/ת מאקנה, אקנה הורמונלי בפנים, אקנה בגב ובישבן, המיתוס שיש טיפול/פתרון סופי, מהיר וקל לאקנה, אינו מציאותי.

השיקולים בבחירת הטיפול באקנה, בגב, בפנים ובישבן הן בבני נוער בגיל ההתבגרות והן בגילאים מבוגרים יותר תלוי בגיל המטופל, בדרגת הנגעים, בחומרת המחלה, בנטייתה לגרום לצלקות בעור וכתמים פיגמנטריים.

לעיתים הנך סובל/ת מאקנה שנים ולעתים הנך סובל/ת מאקנה רק מספר חודשים, לעתים הנגעים מרוכזים באזור אחד בגוף ולעתים הנגעים מתפשטים לאזורים נוספים בגוף, כמו: הפנים הקרקפת, הגב על החזה הזרועות על הישבן במפשעות ובירכיים האחוריות. 

 

אקנה הורמונלי קשה בפנים מלווה ב- פצעים, פצעונים, ציסטות, פרונקלים, שחורם, שומנים, קומודונים כתמים צלקות וחטטים, נקבוביות מורחבות, עור פנים שומני, אפרורי. כל אלה הם הביטוי הראשוני של מחלת האקנה- חזזית או חטטת בעברית.

 

 • לקוחה בת 48 מספרת, סבלתי שנים מאקנה הורמונלי בפנים - 3 שנים אני בטיפול טבעי ומהיר על פי הפרסומים ב-”אור כחול” המוקרן על הפנים ממרחק, ומריחת מסכות וקרמים על הפנים ללא ניקוז/ניקוי הוצאת שחורים, שומנים קומודונים בטענה הנשמעת מהמטפלות שניסיונן אינו מוכח – שבלאו הכי זה חוזר…!האמנם? שלא יעבדו אליכם!

ואני שנים עם אותם פצעים בפנים, שומנים שחורים, עור לא נקי, בגיל 48 עם כמויות של מייקאפ וקונסילר…ואחרי 3 שנים הבנתי שמכאן לא תבוא הישועה!

אז מצאתי את איריס לוי הקוסמת שלי - ואחרי 3 טיפולים בשילוב טכנלוגיית IPL אני כבר לא מכורה למייקאפ וקונסילר...המלצה באתר

 

 • ועוד לקוחה בת 23 מספרת, לפני כ-4 שנים הפסקתי גלולות ומאז סבלתי שנים מאקנה הורמונלי בפנים – הייתי בטיפול טבעי ומהיר על פי הפרסומים ב-”אור כחול” המוקרן על הפנים ממרחק, ומריחת מסכות וקרמים על הפנים ללא ניקוז/ניקוי הוצאת השחורים, השומנים קומודונים בטענה הנשמעת מהמטפלות שניסיונן אינו מוכח - שבלאו הכי הכל חוזר…האמנם?שלא יעבדו עליכם!

  בין 4-5 חודשים העור נרגע ….לאחר כחצי שנה הכל חזר והתפרץ…לקחתי רואקוטן….עזר זמנית …

ואז מצאתי את איריס לוי הקוסמת שלי - ואחרי כ- 5 טיפולים בשילוב טכנולוגיית IPL אני כבר לא מכורה למייקאפ וקונסילר ...המלצה באתר

 

 • ישנן תיאוריות רבות בשאלה, מדוע יש לנקז/לנקות להוציא שחורים שומנים קמודונים?

ניקוי פנים קוסמטי -

האם ידעת – שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת שחורים,שומנים, קומודונים הינו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?

האם ידעת – שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים  מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה קשה בפנים?

 

 

 • מפתה מאד לחשוב - שיש טיפול/פתרון סופי, לצמיתות, מהיר וקל לאקנה פצעי הבגרות הורמונלי בפנים.
 • מפתה מאד לחשוב - שיש טיפול/פתרון סופי, לצתיתות, מהיר וקל בחיסול חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים לאקנה בגב, בפנים ובישבן.
 • מפתה מאד לחשוב - שיש טיפול/פתרון סופי, לצמיתות, מהיר וקל לריפוי הפצעים, הפצעונים, לעיתים גם פרונקלים, או אקנה ציסטית, המתבטאת בפצעים גדולים נפוחים כואבים ואדומים, המשאירים חותם באזור בהם הם מתפרצים, כתמים כהים אדומים וחומים.
 • מפתה מאד לחשוב - שיש טיפול/פתרון סופי, לצמיתות, מהיר וקל לכתמים חומים/אדומים הנלווים לאקנה, פצעי הבגרות,הורמונלי בפנים, אקנה בגב ובישבן.
 • מפתה מאד לחשוב - שיש טיפול/פתרון סופי, לצמיתת, מהיר וקל לחטטים/צלקות חורים ונקבוביות פעורות הנלווים לאקנה הורמונלי בפנים, פצעי הבגרות בגב ובישבן.
 • מפתה מאד לחשוב - שיש טיפול/פתרון סופי, לצמיתות, מהיר וקל לעור שומני, מפריש, מבריק, אדמומי, מגרה מגרד, ומעקצץ - אקנה בפנים בבני נוער ומבוגרים.

 

לא מאמין/נה?סקפטי/ת? הנך מוזמן/נת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם מעשרות ממליצים מרוצים ואף לקבל טלפון להתקשרות...אז שלא יעבדו עליכם!

 

מדוע לא ניתן להבטיח טיפול /פתרון סופי מהיר וקל לאקנה, בגב, בפנים ובישבן?

אקנה הינה מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד. על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובכון.

זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות – 

 

את/אתה סובל/ת מאקנה בגב בפנים ובישבן –  יש צורך בסדרה של 8-10 טיפולים,  ולעיתים אף יותר, על מנת להגיע לשיפור והטבה ניכרת באקנה ממנה הינך סובל/ת שנים.

לצערי אין טיפולי אינסטנט, וצריך להעזר בהרבה סבלנות והתמדה, אך יש אור בקצה המנהרה, הטיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF בעזרתו ניתן להגיע עד לשיפור והטבה עם אפקט מצטבר ולאורך זמן.

טיפול יעיל ואפקטיבי באקנה מתמודד עם הפחתת יצור השומן, הפחתת הצטברות תאי עור וקטילת החיידק הגורם לדלקת. ולכן דרך הפעולה האדיאלית והאיכותית היא כפולה, כטיפול מערכתי פנימי וחיצוני. הצלחת הטיפול מושפעת מהתמדה בטיפולים במקביל להמשך טיפול משמר ותומך בבית ובמכון.

פוטותרפיה הוא שם כולל לאוסף טיפולים רפואיים באמצעות חשיפת העור לקרני אור. הטיפול הפוטותרפי מאושר על ידי משרד הבריאות  ואין לו תופעות לוואי כפי שיש לטיפול באמצעות תרופות וחומרים כימיים. 

הטיפול בטכנולוגית IPL – קרן אור וגלי רדיו RF  הנו טיפול חדשני ומוכח. הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן.

 ללא תופעות לוואי – ללא תרופות  – וללא פגיעה בכבד. 

ללא שינוי באורך החיים שלך – ללא שינוי בתזונה שלך – וללא ויטמינים. 

 

קיימים 3 סוגים עיקריים של אקנה:

אקנה קלה      - המתבטאת במספר מועט של פצעים קלים בעיקר קומודונים/שחורים/שומנים.
אקנה בינונית - כמות גדולה יותר של פצעים אדומים ומוגלתיים המכסה שטח רחב מהעור.
אקנה קשה    - פצעים חמורים בשילוב עם ציסטות/פרונקלים עמוקים גדולים וכואבים עם סיכון מוגבר להצטלקות ופגיעה קשה בעור.


ישנם תיאוריות רבות בשאלה מדוע יש כאלה שסובלים ממצב חמור של אקנה מאשר אחרים

יש הטוענים כי המדובר ברמה גבוהה של ההורמון הגברי, בעוד שאחרים אומרים שזהו פגם גנטי בבלוטת השומן. יש הטוענים על רגישות יתר לחיידק האקנה P.ACNE  הגורם העיקרי לאקנה. והשילוב ביניהם הוא שגורם לשוני בן אלה הסובלים מאקנה קלה לאלה הסובלים מאקנה קשה.

גנטיקה –לא חייבת להיות אקנה במעגל המשפחתי הקרוב ביותר. אך ככל שיותר קרובי משפחה סבלו מאקנה כך האקנה תהיה חמורה ותתפרץ לאורך זמן רב יותר ולכן משך הטיפול יהיה ארוך יותר.

שינויים הורמונאליים בגוף – כמו קבלת המחזור בגיל ההתבגרות, שינוי בלקיחת גלולות, או הריון, שחלות פובליציסטיות תופעה המעידה על אי איזון הורמונאלי השכיחה אצל נשים ומאופיינת באקנה, הנמשכת לאורך השנים, שיעור יתר, מחזור קשה, השמנה או הרזייה.

אקנה קוסמטיקה - נערות בגיל ההתבגרות ונשים צעירות הסובלות מאקנה פעילה בפנים מתמכרות לשימוש במייק אפ, קונסילרים ופודרות ומנסות להסתיר את הפנים עם השיער ובכך מגבירות את התפשטות הנגעים והופעת צלקות וכתמים. אצל נערים וגברים נוצרים בעיות בגילוח, דימומים, רגישות אדמומיות ועוד.  

גורמים חיצוניים – כמו שימוש במוצרי טואלטיקה וקוסמטיקה שאינם מתאימים לעור, שימוש בבדים סינטטים, ישיבה ממושכת, שימוש במוצרי שיער המגבירים התפרצות אקנה באזור המצח.שימוש בתרופות כל אלה עלולים לגרום להתפרצות פצעי אקנה ולהחמרה במצב הקיים.

 

 1. אם כבר ביקרת במכונים אחרים – והתאכזבת…
 2. אם פנית לרופא מומחה – שלא הצליח לשפר את מצב עור הפנים, הגב הישבן והגוף שלך, באומרו:: - "תלמד לחיות עם זה, או לא תהיה ילדה מושלמת",
 3. אם ניסית סדרות של כדורים, ראקוטן וכדורי אנטיביוטיקה  הומאופתיה, רפואה אלטרנטיבית, דיקור סיני, שינויים בתזונה, צמחים, רפלקסולוגיה, גלולות דיאנה, גלולות יסמין…
 4. ואם כבר מרחת אין סוף תכשירים ולא ראית תוצאות, ונמאס לך מהפצעים ומהפצעונים, פרונקלים ציסטות שחורים/שומנים, אדמומיות בעור כתמים /חומים אדומים,  כי הם מתפשטים  לצוואר, לגב, לקרקפת, לחזה, לאזור הישבן הירכיים והמפשעות…
 5. ואת/ה רוצה לשפר את מראה עור הפנים הגב והישבן, כי זה מביך ולא אסתטי, כואב ולא נעים, ובסיטואציה אינטימית…! או כשאת רוצה ללבוש בגד סכסי עם מחשוף גב, ובקיץ בגד ים…! ובגילך מגיע לך עור נקי מפצעים בהיר מכתמים חלק ונעים למגע …

 

סובל/ת מאקנה? גם אם חשבת להמתין עד יעבור זעם ושהפצעים יתייבשו, יגלידו, ייעלמו, תגלה/י שאם לא טיפלת באקנה בפנים/בגב/ בישבן בזמן, העור יוותר מצולק ומוכתם. לעיתים אדמומי, מחוספס מגורה ומגרד לכן, טיפול מהיר, ממוקד ומתאים הוא חיוני לשמירה על מראה אחיד, חלק בהיר נקי ואסתטי מכתמים ומפצעים המופיעים לעיתים כנגעים גדולים עמוקים וכואבים ציסטות/פרונקלים.

ברגע שתתגבר/י על המבוכה, על התסכול ועל התחושה "ששום דבר כבר לא יעזור" תגלה/י עולם חדש של פתרונות אפקטיביים עם תוצאות מרשימות הנשמרות ולאורך זמן. כטיפול אישי ופרטני הניתן על ידי בלבד איריס לוי - קוסמטיקאית פרא-רפואית.

תחום התמחותי - כ-17 שנים רק בפתרון לבעיות עור שאינן ניתנות לשיפור ברפואה הקונבציונאלית..

הטיפול מומלץ כסדרה של בין 10 – 6 מפגשים (לעתים גם יותר) וכטיפול תחזוקתי/משמר/תומך אחת ל-3 חודשים/חצי שנה.
תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות. 

 

 

 


לתאום פגישת ייעוץ חינם
09-7969145
055-8833337
ישובי השרון – העיט 11 מושב קדימה

מאמרים מקצועיים