איריס לוי
טל' - 09-7969145 נייד - 0502777267

הבהרת כתמים

למידע נוסף והצעת מחיר
אנא מלא/י את פרטיך ואחזור אליך בהקדם האפשרי.
שם:
טלפון:
מייל:
מתעניין ב:

טיפול להבהרה ולהלבנת כתמי עור – עי" מריחה יומית של התכשירים בבית.


"Bleaching Cream" בליצ'ינג קרם – להבהרת והלבנת כתמי עור - יתרונו על פני מוצרים מתחרים אחרים ... ניתן לצאת אתו החוצה, אין צורך להסתתר מהשמש ובלבד שתמרחי קרם עם חסם שמש שהוא אחד מהתכשירים הכלולים בערכה.


יתרונות נוספים: *אין צורך במרשם רופא כדי להשיגו. * ניתן להשתמש בו בבית, בחוץ ואף בשמש *המשתמשות בתכשיר יכולות לוותר על קרם הלחות שלהן היות והוא מכיל אחוז ניכר של מרכיבי לחות לדחיית תהליך הזדקנות העור (אנטי אייג'ינג).


"Bleaching Cream" – מפתיע עד כמה זוהי התשובה היעילה והבדוקה להבהרה כללית של עור הפנים, הצוואר ולהעלמת הכתמים. המוצר השיג תוצאות מופלאות של עשרות אלפי לקוחות מרוצים במשך השנים. יצרני סידרת הטיפוח הקוסמטית מוותיקות יצרניות התמרוקים בארץ, בהשגחת מהנדסים כימיים, רופאים דרמטולוגים מותאם במיוחד לאקלים הישראלי וברישיון משרד הבריאות.


הבהרה מיידית של כתמים ע"י הקרם המהפכני "Bleaching cream" מושחים שכבה דקה ורואים כיצד הכתם הולך ומתבהר. לקרם יש השפעה שיורית מצטברת ולאחר כחודש של שימוש ההשפעה תתפרש ותעלים את הכתמים לגמרי. היות וקצב יצור המלנין בגוף הוא איטי, יהיה מספיק במריחה אחת לשבוע בכדי למנוע את הופעת הכתמים מחדש.


"Bleaching cream " תוך זמן קצר להפליא, מבהיר כתמים מסוגים שונים, הנובעים מ:


חשיפה ממושכת לשמש (קרני ה-UVA-UVB )ללא אמצעי הגנה מתאימים.
נטייה גנטית.
שימוש בתרופות.
גלולות למניעת הריון.
כתמי הצטלקות של אקנה.
שינויים הורמונאליים.(גיל המעבר)
תהליכי הזדקנות טבעיים של העור.
נמשים ופיגמנטים שונים.


מי שסובלת מעודף פיגמנטציה בעור הפנים תעריך את התגלית, הקרם פועל ביעילות מפתיעה (סקר דרמטולוגי הוכיח יעילות של כ- 80%) תוצאה ללא אח ורע בתחום!!!


עלייך לזכור כי כתם בפנים שלא טופל הופך כהה יותר במשך הזמן ועם כל חשיפה נוספת לשמש. על כן הקדימי תרופה למכה ומרחי
"Bleaching-cream" על האזורים הכהים בשימוש קבוע הם יתבהרו.


פעולתו של הקרם היא ישירות על המלנין (פיגמנט הצבע של העור) הנמצא ברקמת האפידרמיס (שכבת העור העליונה). מייד למגע העור עם הקרם המכיל את תמצית הנופרים הטבעית, מהולה במרקם המשחה, נדחה המלנין וכן עודפיו המרוכזים בכתם, אל תוך עומק הדרמיס (שכבת העור התחתונה) ונעלם מפני שטח העור.


ערכת ההבהרה מכילה 3 תכשירים - תרחיץ פנים, קרם הבהרה, קרם לחות עם מסנן קרינה 42. לרכישה במכון .

--------------------------------------------------------------------------------Eye Contour Cream
ליפוזומיס LIPOSOMISS - -קומפלקס קרם אקטיבי לקונטור העיניים + ליפוזומים.


תכשיר חדשני במלחמה היומיומית בסימני ההזדקנות


Liposomiss - הקרם, ג'ל בעל המרקם העדין הוא התשובה המדעית אשר באה לענות על הצרכים הבסיסיים של העור. תוצאה של מחקר קוסמטולוגי מעמיק, שנערך בשוויץ ואומץ במעבדות החברה משולב בקרם ג'ל קונטור עיניים, על בסיס ביופיטוקומפלקס (Biophytocomplex).


תוצאות פעולת התכשיר: א. צמצום קמטים. ב. הפחתת נפיחות השקיקים. ג. הבהרת צללים כהים.


הקרם משמש כ"לוכד" ראדיקלים חופשיים, בעל כושר ספיגה גבוה. המגן על העור מפני נזקים סביבתיים חמורים אלו.


הנוסחה המהפכנית שהיא המילה האחרונה בטיפוח עור הפנים בכלל ואזור העיניים בפרט. מכילה ליפוזומים, שהם דור חדש של כדוריות זעירות המופקות מפוספוליפידים ממקור צמחי, מיוצבים ע"י מעטפת קולגן ומוקופוליסכרידים. ליפוזומים אלו מובילים את החומרים הפעילים אשר בקרם, כגון: ויטמינים, פרוטאינים, קולגן, ותרכיזים צמחיים מפני העור אל תוך עומק שכבת האפידרמיס, ובעזרת חומרי ההזנה נבנים תאים ונוצרת רקמת עור צעירה וחדשה לחידוש התאים והתוצאה: היעלמות סימני ההזדקנות עור בריא חלק וקטיפתי.


מתאים לכל סוגי העור העדין והרגיש של אזורי קונטור העיניים ובמיוחד לרקמות יבשות שאיבדו את חיותן.


הג'ל קרם קליל ואוורירי עשיר בלחות, אינו קומדוגיני (NON COMEDOGENIC).


ברישיון משרד הבריאות ותחת השגחה של צוות מהנדסים כימיים מותיקי מפעלי התמרוקים בארץ. מעל 45 שנה בידע וניסיון מצטבר של שלושה דורות ביצור תמרוקים. נוסד ב-1917.


ניתן לרכישה במכון.


חזרה למעלה


איריס לוי - קוסמטיקאית מוסמכת פרא-רפואית - מומחית לטיפולי אקנה טל' - 09-7969145 נייד - 0502777267