איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טיפולים »

חדשני - טיפול בכתמים, צלקות-מזותרפיה ב-IPL

סובל/ת מכתמים, כתמי אקנה/פוסט אקנה - חומים אדומים, צלקות/חטטים שקעים, כתמי פיגמנטציה וכתמי העור בפנים, המופיעים גם באזורים מוסתרים ופחות חשופים בגוף כמו – חזה כתפיים גב ישבן וירכיים (מפשעות בנשים) פחות מטופלים, כי לא רואים אותם...
 

  • אך בסיטואציה אינטימית... או כשאת רוצה ללבוש בגד סקסי עם מחשוף גב…ובקיץ גופיות או בגד ים…!

מרגיש/ה אי נוחות, חוסר בטחון, כי זה לא נעים לא אסתטי ולא נוח לחשוף את האזור הנגוע בכתמים וסימנים וכל יום לכסות ולמרוח את הפנים עם מייקאפ וקונסילר…!
והתייאשת/ה לגמרי - כי שנים את/ה מנסה, מורח/ת ומשתמש/ת בקרמים, סרומים, ג'לים להבהרה, וזה לא עוזר, לא מבהיר...

רוצה לקבל עור חלק, נקי ובהיר למשעי, ללא כתמים חומים / אדומים, צלקות חטטים סימנים? זה החלום שלך? כאן תוכל/י לממש אותו….כי מגיע לך וזה אפשרי…

 

הידעתן/ם  - לטיפול בצלקות אקנה/כתמים סימנים ושקעים בפנים - בגב - ובישבן נדרשת התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית, טיפול ע"י קוסמטיקאית המתמחה בבעיות עור יכול להוות עזר רב בעיקר בשילוב מספר אלמנטים חדשניים הנותנים מענה איכותי אפקטיבי ולאורך זמן בטיפול בצלקות אקנה חטטים סימנים, כתמי אקנה פוסט אקנה חומים/אדומים הנלווים לעור אקנתי ובעייתי.

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י כעת 0558833337 ישירות לאיריס לוי מומחית - ולא תתאכזב/י.

 ללא תופעות לוואי | ללא תרופות | ללא שינוי באורך החיים שלך | ללא שינוי בתזונה שלך | ללא ויטמינים | ללא שיוף כימי | ללא שיוף פילינג עמוק | ללא חומצות | ללא דיאטת-כאסח.
 

סקפטי/ת לא מאמין/נה? הנך מוזמן/ת לאתר הבית ולהתרשם מעשרות הממליצים ואף לגלוש לסוף העמוד ולהתרשם מתמונות לפני ואחרי - עדות של לקוחות מרוצים, ולהיווכח שיש טיפול לכתמי אקנה, חומים / אדומים, צלקות חטטים סימנים ושקעים פוסט אקנה, בפנים בגב ובישבן.

טיפול לא מהפכני אך ייחודי - לא מהיר אך יעיל, אפקטיבי ולטווח ארוך...

 

טיפול חדשני - בשיטת -IPL ו-RF בשילוב מזותרפיה, וקרמים ייעודיים להבהרת כתמי אקנה חומים - אדומים על הפנים שלך - על הגב שלך  - והישבן שלך.

טשטוש כתמים חומים - אדומים, עידון, ריכוך ושיפור עומק הצלקות/חטטים סימנים ושקעים, נקבוביות פעורות הניתן לך מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח. 

אני עוסקת כ- 20 שנה בתחום טיפול בבעיות עור, שאינן ניתנות לטיפול ברפואה הקונבנציונאלית

תחום התמחותי רק בטיפול  בבעיות עור, בבני נוער ובמבוגרים.

 

מדוע לא ניתן להבטיח טיפול מהיר, עם תוצאות מיידיות, גמרנו עם אקנה, סופי, לצמיתות, צלקות אקנה נעלמו מהר? ...שלא יעבדו עליכן/ם!

אקנה היא מחלת עור כרונית  התלויה בגורמים כמו:מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד.

על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

זה לא קל - זה לא עובר מהר - ולא עובר בקלות - תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור.

קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.  

- יושרה - הגינות - ואמינות - הן לא מילים גסות ולא סיסמאות, הן דרך חיים. מילה זו מילה, התחייבות זו ההתחייבות שלי להצלחה שלך!

רמת המקצועיות של הקוסמטיקאית הפרא-רפואית נמדדת באבחון נכון ומדויק של עור הלקוח ובמתן הטיפול המדויק על פי מצב העור.

אבחון נכון הינה אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותוכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין.  

 

הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי בתחום בעיות העור - פצעי בגרות, אקנה, סבוריאה, פצעונים - חררה - באזור הזרועות, קרטוזיס פילאריס, הבהרת כתמי אקנה, פוסט אקנה, פיגמנטציה, כתמי שמש והריון צלקות וחטטים, בבני נוער ומבוגרים, מאפשרים לי לתת את האבחון המדויק ביותר של מצב העור, עומק הכתמים הצלקות, אפשרויות לטיפול והבהרת הכתמים, מתן פתרון יעיל ואפקטיבי ולאורך זמן.

 

על פי פרסומים: "רוצים להיפטר מצלקות פוסט אקנה, בפנים על הגב והישבן?" - "זה הזמן לעשות סוף לצלקות אקנה" - "היפטרי מהצלקות אחת ולתמיד" - "טיפול מהיר לצלקות כתמים וחטטים" ...מהיר? אין דבר כזה...שלא יעבדו עליכן/ם! 

מדוע ההבטחות המפתות על פי פרסומים: "לעשות סוף לאקנה" - "או תוך חודש ימים הכל יעלם" - "שיטה ייחודית ומהירה להעלמת הכתמים האדומים"... "היחידה שנותנת למעלה מ- 90% ותקבלי פנים נקיות וחלקות"  ..הן הבטחות לא מציאותיות?

ידוע - הטיפול בכתמי אקנה, צלקות אקנה בפנים - בגב וגם באזור הישבן שלך, הנו מערכתי ומחייב התייחסות מיוחדת לסוג וצבע העור.

באקנה פעילה הטיפולים הראשונים  אמורים לטפל בחיידקי האקנה P.acne עם הפחתת הנגעים ניתן לטפל בכתמי האקנה, צלקות פוסט אקנה בפנים - בגב - ועל הישבן שלך.

 

על פי עדויות של לקוחות שהגיעו אלי - הטיפול הנפוץ בתחום הנו   ב"אור-כחול"  מכשיר העובד ומכוון ממרחק עם קרן אור אחת "כחולה" - והבטחות שווא  - להיפטר מהפצעים ומהכתמים חומים/אדומים, צלקות חטטים וסימנים - בטיפול 1 "קבל/י פנים - גב - וישבן -  נקי ובהיר"  - בשילוב עם  6-8 קרמים המכילים חומצות חזקות לקילוף העור.  בשבילך הלקוח/ה עבודה בבית למריחה יום יומית. 

"הטכנולוגיה המתקדמת"   בשילוב של תכשירים פורצי דרך, חזקים, הנותנים מענה "אמיתי - יעיל - ומהיר" מהיר? לצערי , לא אפשרי...

 

ומה לא מספרים לכן/ם? שאותה טכנולוגיה של "אור-כחול" והקרמים המכילים חומצות חזקות לטיפול ומריחה בבית נותנים מענה: "לא אמיתי - לא יעיל - אך כן מהיר"... 

ועל פי עדויות של לקוחות...  שהתפתו לאותם הבטחות של טיפולים הנותנים מענה "אמיתי - יעיל - ומהיר"  אכן התוצאה היתה מהירה כמובטח...ותוך זמן קצר  

לא תאמינ/י הכל עלה, צף וחזר, על הפנים   - על הגב   - ואפילו על הישבן  ... העור נראה כלאחר טראומה למשך ימים עד שבועות עם כאבים ואי נוחות רבה. כתמים כהים יותר - אדמומיות יתר -  המלווה בהתפרצות של פצעים קשים יותר - קילוף, ורגישות - טיפול הנותן מענה לטווח קצר . 

  •  וכמובן "מנהלת המכון" צוחקת כל הדרך אל הבנק - אז שלא יעבדו עליכן/ם! 

 

ומה לא מספרים לכן/ם? המטפלת|או "מנהלת המכון" הוכשרה  רק להדליק את המכשיר -  להבטיח הבטחות מפתות שאת/ה רוצה לשמוע - היא לא צריכה להשקיע בטיפול קוסמטי יסודי ומקצועי - היא לא צריכה ניסיון - היא לא צריכה להוכיח מקצועיות וידע - ואת או אתה ממשיכים לעבוד בבית עם קרמים המכילים חומצות חזקות - חומצות שעושות נזק ברב המקרים לעור. חומצות שלא תמיד מתאימות לכל סוג עור ...זה מה שנקרא כסף קל ועבודה קלה!

הידעת/ה ההתניה ממשרד הבריאות הינה: לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם סופי ולצמיתות  (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש לאורך זמן ועם אפקט מצטבר. 

כי לצערי, לא קיימת שיטה שבאמצעותה ניתן להשיג העלמות מוחלטת של הכתמים - שאחרי אקנה, כתמים חומים - אדומים, צלקות | חטטים | שקעים | קרעים וסימנים..

ברוב השיטות טיפול בטשטוש, עידון, ריכוך ושיפור, בכתמי אקנה, צלקות פוסט אקנה ניתן לקבל באופן הדרגתי עד לקבלת התוצאה הסופית.

לרוב טווח טשטוש הכתמים צלקות אקנה - בפנים - בגב ובישבן יהיה בין 40-90% ממראה הצלקת ההתחלתי. לצערי, תמיד יישארו עכבות בעור. 

 

  • חשוב להבין - כל טיפול המיועד לשפר - לרכך - להבהיר ולהטיב עם הכתמים חומים/אדומים - החטטים - הסימנים - הצלקות שאחרי אקנה, חייב להיות השלב שאחרי ניקוי | ניקוז השומנים - השחורים - הקומודונים - עליהם מתקיימים החיידקים. חיידקי אקנה P.Acne, הגורמים העיקריים להתפרצות פצעי אקנה בפנים, בגב, ובאזור הישבן.

על פי פרסומים, רווחת הדעה בתחום "אסור לגעת בעור" התוצאה תהיה חד משמעית - זמנית - שטחית - ולא יסודית

 

​על פי עדויות של לקוחות, הגישה המקובלת כיום לטיפול בכתמי אקנה/פוסט אקנה בגב בפנים בגב ובישבן היא בהבטחה הזויה ב - 2 טיפולי פילינג עמוק או שיוף כימי נפתרים מכתמי אקנה/פוסט אקנה בפנים בגב ובישבן שלךזהירות שלא יעבדו עליכן/ם!

כתמים הם ריבוי מלנין שנוצר בעור וקיים בשכבות הדרמיס העמוקים, טיפול בשיוף כימי הנו טיפול חיצוני בלבד, כואב מאד, הגורם לאותם כתמים להראות לצוף ולעלות שוב לאחר תקופה קצרה.

 

הטיפול החדשני, בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF ניתן לך מאיריס לוי עצמה  - כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני, בשילוב עם טיפול הבהרת הכתמים חומים|אדומים בטכנולוגייה החדשנית - הנעשית בשני מישורים :

עיכוב ייצור המלנין בעומק העור והבהרה הדרגתית של הכתם על פני העור. ריכוך עומק הצלקות והחטטים, שיפור וחידוש מרקם העור.

  • מספר הטיפולים תלוי בגוון העור בסוג הכתם ובעומקו.

הטיפול במכון יהיה שלב בסיסי לקראת המשך טיפול יומיומי בבית עם התכשירים הפעילים. שימוש קבוע בתכשירים יבהיר בהדרגה את העור ואף יתרום לחידושו ומיצוקו. 

 

בשילוב עם: פילינג עדין - המאושר ע"י משרד הבריאות. להבהרת כתמי אקנה/פוסט אקנה חומים| אדומים, כתמי פיגמנטציה חטטים וצלקות. 

תפקידו של הפילינג בטיפול הבהרה – להנשיל תאי עור מתים, חידוש שכבות העור העליונות, זירוז התחדשות העור לייצור מוגבר של סיבי קולגן ומיצוק מרקם העור בכך תורם הטיפול בפילינג עדין להפחתה - טשטוש - עידון - ריכוך - שיפור והבהרת הכתמים החומים / אדומים הצלקות / חטטים הנלווים לפצעי האקנה. 

 

מזותרפיה

הטיפול במזותרפיה הניתן לך על ידי איריס לוי עצמה, מועיל ביותר בהבהרת כתמים, כתמי אקנה בפנים, בגב, בישבן ובמפשעות בנשים. ע"יבשיפור, ריכוך ועידון מרקם ועומק החטטים והצלקות. 

בעזרת פציעה מבוקרת של אלפי דקירות מקרוסקופיות בצפיפות גבוהה אנו מעוררים בעור תהליכי שיקום של זרימת דם, ייצור של קולגן, תקין וחדש. הזרמת חמצן חידוש ובנייה של רקמה חדשה. הרקמה החדשה תהיה אחידה ועבה יותר מקודמתה ובעיקר במצב של פוסט אקנה נראה שיפור משמעותי בטשטוש ובריכוך מצב החטטים בעור.  

הטיפול בטישטוש עידון וריכוך צלקות אקנה חטטים סימנים ואפילו קרעים שאחרי אקנה בפנים, בגב ובישבן, התוצאות איכותיות ונותרות יציבות לאורך זמן רב. 

לאחר פציעת העור יש להימנע מחשיפה לשמש העלולה לחולל תגובה פיגמנטרית שתוביל לשינויים בגוון העור. מומלץ להקפיד על שימוש בקרם עם מקדם הגנה גבוה, המרכיבים המצויים בקרם מספקים לעור לחות ומהווים מחסום כנגד נזקי הסביבה.

 

קרם הבהרה והלבנת כתמי עור 

יתרונו על פני מוצרים מתחרים אחרים : ניתן לצאת אתו החוצה, אין צורך להסתתר מהשמש ובלבד שתמרחי קרם עם חסם שמש שהוא אחד מהתכשירים הכלולים בערכה. 

 

עקרון הפעולה של טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF – הינה החדרת אנרגית אור חזקה ההופכת לאנרגית חום מרוכזת וממוקדת ההורסת את מנגנון המלנין מבלי לפגוע בסביבה הקרובה. האור אותו מקרין המכשיר חודר לשכבות העור העמוקות ופותר את הבעיה לעומק ומהבסיס.​ 

אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF היא ההחלמה המהירה, למעט אדמומיות נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה. 

 

  • עליך לזכור - כי כתמים/כתמי אקנה פוסט אקנה על הפנים, על הגב ועל הישבן נגרמים כאשר הדלקת נמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השניה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא טיפול מתאים.  
  • עליך לזכור - כתמים חומים אדומים הנילווים לפצעי אקנה על הפנים, על הגב, ועל הישבן שלא טופלו הופכים להיות כהים יותר ועמוקים יותר במשך הזמן ועם כל חשיפה נוספת לשמש.
  • עליך לזכור - לטיפול המהיר בפצעי האקנה ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות וכתמים.


על כן הקדמ/י תרופה למכה ומרח/י על האזורים הכהים קרם הבהרה בשילוב טיפול בטכנולוגיית IPL וגלי רדיו RF בשימוש קבוע הם התבהרו.

כי אם ה י ו ם לא תטפל/י הכתמים/הצלקות החומים/אדומים עלולים ללוות אותך עד אחרי הצבא ולהמשיך וללוות אותך גם אחרי גיל 40…! 

 

מהו הטיפול להבהרת כתמים בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF?

בשנים האחרונות התפתחו טיפולים חדשים העלמת/הבהרת כתמים, כתמי אקנה/פוסט אקנה, כתמי פיגמנטציה, כתמי שמש הריון וגיל המבוססים על מקורות אור ולייזרים.

החידוש המהותי ביותר בטיפול בעולם בשנים האחרונות הוא האפשרות להביא לשיפור בכתמים בעזרת קרן אור.

קרני האור בהם משתמשים בטכנולוגיית IPL הינם קרני אור שאינם מסוכנות ואינן גורמות כל נזק לעור. אלו הם קרני אור הנראה לעין, כמו פלש של מצלמה ללא המרכיבים המסוכנים הנמצאים בקרינת השמש (אולטרה ויאולט).

המכשיר עטור אישורי בטיחות  –  של מכון התקנים הישראלי. והוכח שאינו מזיק לבריאות – לטיפול יעיל ובטוח בהבהרת כתמי אקנה/פוסט אקנה, כתמי שמש והריון בכל אזורי הגוף.

המכשיר נמצא בשימוש אצל טובי הדרמטולוגים (רופאי עור) והמרכז לקוסמטיקה רפואית של דר' דב קליין – כירורג פלסטיקאי .

במחקרים שנעשו נמצא שהמערכת הפחיתה משמעותית ובאחוזים ניכרים את הכתמים בכל הרמות ובכל אזורי הגוף. הטיפול מוכח כיעיל מכל שאר השיטות. טיפול קצר, בטוח והתוצאות חד משמעיות .

 

מהן היתרונות בטיפול טישטוש - ריכוך צלקות, חטטים, חורים, סימנים, הבהרת כתמים, חומים/אדומים פוסט אקנה בטכנולוגיית IPL ו- RF?

יתרונה הגדול של טכנולוגיית IPL ו-RF בטיפול כוללני ויסודי, שאינו פולשני.

כתמים הם ריבוי מלנין שנוצר בעור כתוצאה מחיטוט, פיצוץ , מפצעים שלא הגלידו, מחשיפה ממושכת לשמש (קרני ה-UVA-UVB ) ללא אמצעי הגנה מתאימים. יש הטוענים שכ-90% מסימני הזדקנות העור, כגון: קמטים, רפיון וכתמי פיגמנטציה נובעים מנזקים הנגרמים עקב החשיפה לשמש. נטייה גנטית, שימוש בתרופות, גלולות למניעת הריון, הריון, כתמי הצטלקות של אקנה, שינויים הורמונאליים (גיל המעבר), זיהום אוויר, עישון, תזונה לקויה, תהליכי הזדקנות טבעיים של העור, נמשים ופיגמנטים שונים.

 

מהי היעילות בטיפול הבהרת כתמים בטכנולוגיית IPL ו-RF?

טכנולוגיית IPL ו-RF טכנולוגיה חדשנית, הנותנת את המענה הטוב ביותר לבעיות עור אסתטיות הניתנות לשיפור משמעותי ביותר. לטיפול נרשמו אחוזי הצלחה גבוהים ביותר, ללא הזרקות וללא ניתוחים.

הידע והפתרונות הקוסמטיים שפותחו בשנים האחרונות מאפשרים לי כיום כקוסמטיקאית פרא-רפואית לטפל בנזקים הנגרמים לעור כתוצאה מתהליכים סביבתיים אלה להאט אותם ואף להעלים אותם לגמרי בהתאם לאורך החיים של הכתם ללא כאב וללא תופעות לוואי.

הטיפול במכון יבוצע בהתאם לסוג הבעיה ויכלול גם המלצות לטיפול משמר בבית עם תכשירים לשימוש ביתי יום יומי להבהרת כתמים, ממיטב המעבדות המקצועיות בארץ ובאיכות גבוהה, המתאימים ביותר לאקלים הישראלי ומאושרים ע"י משרד הבריאות. משפרים את מרקם העור ומעודדים את התהליך הטבעי של חידוש העור. תכשירי הבהרה הנותנים מענה מושלם וריפוי אמיתי וארוך טווח לכתמים ולצלקות פוסט אקנה. 
 

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י ישירות אלי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם  ולא תתאכזב/י.

 


966
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....