איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טיפולים »

חדשני - טיפול בכתמים, צלקות-מזותרפיה ב-IPL

טיפול חדשני - בשיטת -IPL ו-RF בשילוב מזותרפיה הבהרת כתמי אקנה חומים אדומים בפנים - בגב - בישבן - טשטוש, עידון, ריכוך ושיפור עומק הצלקות/חטטים ושקעים, נקבוביות פעורות הניתן לך רק מאיריס לוי עצמה. 

 • סובל/ת מכתמים חומים/אדומים, צלקות סימנים חורים הנילווים לאקנה/פצעי הבגרות בפנים - בגב ובישבן? יש טיפול - לא קל לא מהיר ולא סופי אך חדשני - יעיל, אפקטיבי ולטווח ארוך וללא הבטחות שווא כמו -
 • הצטרפי לנשים שפתרו את בעיית הפצעים והכתמים האדומים - אחת ולתמיד. אחת ולתמיד?  
 • צלקות אקנה נעלמו מהר...שלא יעבדו עליכן/ם!

 

 • הידעת/ה ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות: לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש לאורך זמן ועם אפקט מצטבר

כי לצערי, לא קיימת שיטה שבאמצעותה ניתן להשיג העלמות מוחלטת של הכתמים-חומים / אדומים, צלקות / חטטים שקעים קרעים וסימנים לחלוטין - על פי הבטחות ופרסומים.

ברוב השיטות טיפול בטשטוש, עידון, ריכוך ושיפור, בכתמי אקנה, צלקות פוסט אקנה ניתן לקבל באופן הדרגתי עד לקבלת התוצאה הסופית.

לרוב טווח טשטוש הכתמים צלקות אקנה - בפנים - בגב ובישבן יהיה בין 40-90% ממראה הצלקת ההתחלתי. לצערי, תמיד יישארו עכבות בעור.

 

מדוע לא ניתן להבטיח טיפול מהיר, עם תוצאות מיידיות, גמרנו עם אקנה, סופי, לצמיתות, צלקות אקנה נעלמו מהר? ושלא יעבדו עליכן/ם!

אקנה היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד. על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות  - תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור. קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

 

 

הטיפול הינו אישי ופרטני הניתן לך רק על ידי בלבד. אני עוסקת כ- 20 שנה בתחום טיפול בבעיות עורשאינן ניתנות לטיפול ברפואה הקונבנציונאלית. 

תחום התמחותי רק בטיפול בבעיות עור, טיפול באקנה בני נוער ובמבוגרים, טיפול בצלקות אקנה, חטטים סימנים וכתמים חומים / אדומים שאחרי אקנה.  

- יושרה - הגינות - ואמינות -

הן לא מילים גסות ולא סיסמאות, הן דרך חיים. מילה זו מילה,

התחייבות זו ההתחייבות שלי להצלחה שלך!

 • רמת המקצועיות של הקוסמטיקאית הפרא-רפואית נמדדת באבחון נכון ומדויק של עור הלקוח ובמתן הטיפול המדויק על פי מצב העור. אבחון נכון הינו אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותוכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין.  

הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי בתחום בעיות העור - כ- 20 שנים אני עוסקת רק בטיפול בבעיות עור שלא ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית –  פצעי בגרות, אקנה, סבוריאה, פצעים באזור הזרועות, קרטוזיס פילאריס, הבהרת כתמי אקנה/פוסט אקנה, פיגמנטציה כתמי שמש והריון צלקות וחטטים, בבני נוער ומבוגרים,  מאפשרים לי לתת את האבחון המדויק ביותר של מצב העור, עומק הכתמים/הצלקות, אפשרויות לטיפול והבהרת הכתמים, מתן פתרון יעיל ואפקטיבי ולאורך זמן.

 

ללא כותרות מפתות או אמירות שווא, כמו :

"הבטחה לטיפול מהיר בכתמים חומים אדומים בגב בפנים או בישבן עם תוצאות מיידיות"  
או "אצלנו נפטרים מאקנה מפצעי אקנה וצלקות אקנה לצמיתות".
או "שיטה בלעדית להעלים צלקות".
או "גמרנו עם אקנה סופי".
או "טיפול מהיר וקל לכתמים".
או "טיפול בכתמי אקנה פוסט אקנה לישבןן "חלק ומבריק" כבר מהטיפול הראשון,
או "פטנט מהפכני ומהיר לצלקות חטטים וכתמים" - כי לצערי, זה לא תמיד אפשרי...  

 

יצאת חבול/ה מטיפול פנים אצל הקוסמטיקאית כשלטענתה זה חלק מתהליך הניקוי - הפרוצדורה נקראת "ניקוי עמוק" בעזרת מחט - שיטה טיפולית עתיקה ופעולה פולשנית הגורמת נזק רב לרקמות בעור הפנים, שממילא לרב הנו עור רגיש יותר, דק ושקוף. פעולה אגרסיבית, המשאירה סימנים לא אסתטיים המתבטאים בכתמים מרובים חומים/אדומים לעיתים בגוון סגלגל, חטטים, שקעים, צלקות, נקבוביות גדולות ופעורות, עור פנים פצוע ולא אחיד וזה לא נלמד בבית ספר לקוסמטיקה - שלא יעבדו עליכן/ם!

רבות מהעוסקות בתחום הקוסמטי בטיפול אקנה בפנים מוציאות שחורים מהפנים באופן אינסטינקטיבי מתוך שהם לוחצות בצורה מאסיבית ומנסות לרוקן את תוכן הנקבובית. לוחצות משני צידיו של הקומודון עד ליציאתו החוצה כגופיף צהבהב. וכשהלחץ המופעל על הזקיק אינו מספיק לניקוז מוסיפים את המחט.

 החיטוט ברקמות העור העמוקות לניקוז, בשילוב עם מחט הנו שילוב הרסני הגורם נזק בלתי הפיך לעור הפנים כדוגמת: "חורים" בעור, כתמים, צלקות מכוערות וכד'. עור הפנים דק שקןף עדין מלווה בפצעים פצעונים לעיתים קשים ועמוקים והחיטוט בעור פנים אקנתי מגביר את התפשטות הדלקת התפשטות הכתמים חומים אדומים הצלקות והשקעים.

יש טיפול ללא מחט - טיפול בהבהרת כתמי אקנה בפנים בגב ובישבן - טיפול בטכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF + פילינג +  מזותרפיה + קרם הבהרה הנותן אפקט מצטבר לאורך זמן.  

ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא תרופות - וללא פגיעה בכבד - ללא שינוי באורך החיים שלך - ללא שינוי בתזונה שלך - וללא ויטמינים.

 • סקפטי/ת לא מאמין/נה? הנך מוזמן/נת לגלוש באתר הבית ולהתרשם מעשרות הממליצים ואף לגלוש לסוף עמוד הבית שלי ולהתרשם מתמונות לפני ואחרי - עדות של לקוחות מרוצים, ולהיווכח שיש טיפול לכתמי אקנה, חומים / אדומים, צלקות חטטים סימנים ושקעים, בפנים בגב ובישבן, שאחרי אקנה.

 

הכתמים, כתמי אקנה/פוסט אקנה - חומים אדומים, צלקות/חטטים שקעים, כתמי פיגמנטציה וכתמי העור בפנים, מופיעים גם באזורים מוסתרים ופחות חשופים בגוף כמו – חזה כתפיים גב ישבן וירכיים פחות מטופלים, כי לא רואים אותם...

 • אך בסיטואציה אינטימית...או כשאת רוצה ללבוש בגד סקסי עם מחשוף גב…ובקיץ גופיות או בגד ים…!
 • מרגיש/ה אי נוחות, חוסר בטחון, כי זה לא נעים לא אסתטי ולא נוח לחשוף את האזור הנגוע בכתמים וסימנים וכל יום לכסות ולמרוח את הפנים עם מייקאפ וקונסילר…!
 • והתייאשת לגמרי - כי שנים את/ה מנסה, מורח/ת ומשתמש/ת בקרמים, סרומים, ג'לים להבהרה, וזה לא עוזר, לא מבהיר... בטיפול הניתן על ידי תקבל/י הסבר מדוייק והדרכה אמיתית ונכונה כיצד למרוח, כמה למרוח, ומתי למרוח עם הבטחה והתחייבות לתוצאות!

רוצה לקבל עור חלק, נקי ובהיר, ללא כתמים חומים/אדומים, צלקות חטטים סימנים זה החלום שלך? כאן תוכל/י לממש אותו….כי מגיע לך וזה אפשרי…

 

הנוסחה הייחודית להבהרת כתמים/כתמי אקנה חומים אדומים, כתמי פיגמנטציה עידון וטשטוש צלקות/חטטים חורים ושקעים בעור כטיפול פנימי וחיצוני: 

טכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF (Radio Frequency - שילוב של שני סוגי אנרגיה המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית.

השילוב בין RF ו-IPL מבוסס על חימום מקדים של אזור המטרה ע"י האור ויצירת אזור מוליך יותר עבור אנרגיית RF. כך מושגת טמפרטורה גבוהה יותר באזור המטרה בטיפול בהבהרת כתמי אקנה, כתמי פיגמנטציה,  צלקת חטטים נקבוביות פעורות ושקעים בעור הפנים, הגב ובישבן ומתקבלות תוצאות טובות יותר, משימוש בקרן אור בלבד.

 

פילינג / שיוף עדין - המאושר ע"י משרד הבריאות.

להבהרת כתמי אקנה/פוסט אקנה חומים אדומים כתמי פיגמנטציה במצב שאקנה אינה פעילה. 

תפקידו של הפילינג בטיפול הבהרה – להנשיל תאי עור מתים, חידוש שכבות העור העליונות, זירוז התחדשות העור לייצור מוגבר של סיבי קולגן ומיצוק מרקם העור בכך תורם הטיפול בפילינג/שיוף להפחתה/ טשטוש/ עידון / ריכוך/ שיפור והבהרת הכתמים החומים/אדומים הצלקות /חטטים הנלווים לפצעי האקנה. 

 

מזותרפיה

טיפול במזותרפיה הנעשה רק על ידי איריס לוי עצמה, מועיל ביותר בהבהרת כתמים, כתמי אקנה בפנים, בגב, ובישבן, שיפור/ריכוך/ועידון מרקם ועומק החטטים והצלקות. בעזרת פציעה מבוקרת של אלפי דקירות מקרוסקופיות בצפיפות גבוהה אנו מעוררים בעור תהליכי שיקום של זרימת דם, ייצור של קולגן, תקין וחדש. הזרמת חמצן חידוש ובנייה של רקמה חדשה. הרקמה החדשה תהיה אחידה ועבה יותר מקודמתה ובעיקר במצב של פוסט אקנה נראה שיפור משמעותי בטשטוש ובריכוך מצב החטטים בעור.  

הטיפול בטישטוש עידון וריכוך צלקות אקנה מבוצע לאחר אלחוש העור. התוצאות איכותיות ונותרות יציבות לאורך זמן רב.  לאחר פציעת העור יש להימנע מחשיפה לשמש העלולה לחולל תגובה פיגמנטרית שתוביל לשינויים בגוון העור. מומלץ להקפיד על שימוש בקרם עם מקדם הגנה גבוה, המרכיבים המצויים בקרם מספקים לעור לחות ומהווים מחסום כנגד נזקי הסביבה.

 

קרם הבהרה והלבנת כתמי עור

יתרונו על פני מוצרים מתחרים אחרים : ניתן לצאת אתו החוצה, אין צורך להסתתר מהשמש ובלבד שתמרחי קרם עם חסם שמש שהוא אחד מהתכשירים הכלולים בערכה. 

הבהרת כתמים בטכנולוגיית IPL ו- RF- נעשית בשני מישורים : עיכוב ייצור המלנין בעומק העור והבהרה הדרגתית של הכתם על פני העור.

מספר הטיפולים תלוי בגוון העור בסוג הכתם ובעומקו.

הטיפול במכון יהיה שלב בסיסי לקראת המשך טיפול יומיומי בבית עם התכשירים הפעילים. שימוש קבוע בתכשירים יבהיר בהדרגה את העור ואף יתרום לחידושו ומיצוקו. 

 

הגישה המקובלת כיום לטיפול בכתמי אקנה/פוסט אקנה בגב בפנים בגב ובישבן היא בהבטחה שב- 2 טיפולי פילינג/שיוף כימי נפתרים מכתמי אקנה/פוסט אקנה בפנים בגב ובישבן - זהירות שלא יעבדו עליכן/ם!

כתמים הם ריבוי מלנין שנוצר בעור וקיים בשכבות הדרמיס העמוקים, טיפול בשיוף כימי הנו טיפול חיצוני בלבד, כואב מאד, הגורם לאותם כתמים להראות שוב לאחר תקופה קצרה.

עקרון הפעולה של טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF – הינה החדרת אנרגית אור חזקה ההופכת לאנרגית חום מרוכזת וממוקדת ההורסת את מנגנון המלנין מבלי לפגוע בסביבה הקרובה. האור אותו מקרין המכשיר חודר לשכבות העור העמוקות ופותר את הבעיה לעומק ומהבסיס.​ 

אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF היא ההחלמה המהירה, למעט אדמומיות נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה. 

 

 • עליך לזכור - כי כתמים/כתמי אקנה פוסט אקנה על הפנים, על הגב ועל הישבן נגרמים כאשר הדלקת נמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השניה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא טיפול מתאים.  
 • עליך לזכור - כתמים חומים אדומים הנילווים לפצעי אקנה על הפנים, על הגב, ועל הישבן שלא טופלו הופכים להיות כהים יותר ועמוקים יותר במשך הזמן ועם כל חשיפה נוספת לשמש.
 • עליך לזכור - לטיפול המהיר בפצעי האקנה ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות וכתמים.


על כן הקדם/מי תרופה למכה ומרח/י על האזורים הכהים קרם הבהרה בשילוב טיפול בטכנולוגיית IPL וגלי רדיו RF בשימוש קבוע הם התבהרו.

כי אם ה י ו ם לא תטפל/י הכתמים/הצלקות החומים/אדומים עלולים ללוות אותך עד אחרי הצבא ולהמשיך וללוות אותך גם אחרי גיל 40…! 

 

מהו הטיפול להבהרת כתמים בטכנולוגיית IPL?

בשנים האחרונות התפתחו טיפולים חדשים העלמת/הבהרת כתמים, כתמי אקנה/פוסט אקנה, כתמי פיגמנטציה, כתמי שמש הריון וגיל המבוססים על מקורות אור ולייזרים.

החידוש המהותי ביותר בטיפול בעולם בשנים האחרונות הוא האפשרות להביא לשיפור בכתמים בעזרת קרן אור.

קרני האור בהם משתמשים בטכנולוגיית IPL הינם קרני אור שאינם מסוכנות ואינן גורמות כל נזק לעור. אלו הם קרני אור הנראה לעין, כמו פלש של מצלמה ללא המרכיבים המסוכנים הנמצאים בקרינת השמש (אולטרה ויאולט).

המכשיר עטור אישורי בטיחות  –  של מכון התקנים הישראלי. והוכח שאינו מזיק לבריאות – לטיפול יעיל ובטוח בהעלמת/הבהרת כתמי אקנה/פוסט אקנה, כתמי שמש והריון בכל אזורי הגוף.

המכשיר נמצא בשימוש אצל טובי הדרמטולוגים (רופאי עור) והמרכז לקוסמטיקה רפואית של דר' דב קליין – כירורג פלסטיקאי .

במחקרים שנעשו נמצא שהמערכת הפחיתה משמעותית ובאחוזים ניכרים את הכתמים בכל הרמות ובכל אזורי הגוף. הטיפול מוכח כיעיל מכל שאר השיטות. טיפול קצר, בטוח והתוצאות חד משמעיות .

 

מהן היתרונות בטיפול טישטוש ריכוך צלקות חטטים חורים סימנים, הבהרת כתמים, חומים/אדומים פוסט אקנה בטכנולוגיית IPL ו- RF?

יתרונה הגדול של טכנולוגיית IPL ו-RF בטיפול כוללני ויסודי, שאינו פולשני.

כתמים הם ריבוי מלנין שנוצר בעור כתוצאה מחיטוט, ניקוז אגרסיבי עם מחט, מפצעים שלא הגלידו, מחשיפה ממושכת לשמש (קרני ה-UVA-UVB ) ללא אמצעי הגנה מתאימים. יש הטוענים שכ-90% מסימני הזדקנות העור, כגון: קמטים, רפיון וכתמי פיגמנטציה נובעים מנזקים הנגרמים עקב החשיפה לשמש. נטייה גנטית, שימוש בתרופות, גלולות למניעת הריון, הריון, כתמי הצטלקות של אקנה, שינויים הורמונאליים (גיל המעבר), זיהום אוויר, עישון, תזונה לקויה, תהליכי הזדקנות טבעיים של העור, נמשים ופיגמנטים שונים.

 

מהי היעילות בטיפול הבהרת כתמים בטכנולוגיית IPL ו-RF?

טכנולוגיית IPL ו-RF טכנולוגיה חדשנית, הנותנת את המענה הטוב ביותר לבעיות עור אסתטיות הניתנות לשיפור משמעותי ביותר. לטיפול נרשמו אחוזי הצלחה גבוהים ביותר, ללא הזרקות וללא ניתוחים.

הידע והפתרונות הקוסמטיים שפותחו בשנים האחרונות מאפשרים לי כיום כקוסמטיקאית פרא-רפואית לטפל בנזקים הנגרמים לעור כתוצאה מתהליכים סביבתיים אלה להאט אותם ואף להעלים אותם לגמרי בהתאם לאורך החיים של הכתם ללא כאב וללא תופעות לוואי.

הטיפול במכון יבוצע בהתאם לסוג הבעיה ויכלול גם המלצות לטיפול משמר בבית עם תכשירים לשימוש ביתי יום יומי להבהרת כתמים, ממיטב המעבדות המקצועיות בארץ ובאיכות גבוהה, המתאימים ביותר לאקלים הישראלי ומאושרים ע"י משרד הבריאות. משפרים את מרקם העור ומעודדים את התהליך הטבעי של חידוש העור. תכשירי הבהרה הנותנים מענה מושלם וריפוי אמיתי וארוך טווח לכתמים ולצלקות פוסט אקנה.

 

 • הטיפול במזותרפיה מומלץ בסדרת טיפולים: בין 6-8 טיפולים במרווחים של בין 3-4 שבועות בשילוב עם טיפול חדשני בטכנלוגיית IPL ו-RF 

 
תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת הכתמים הנגעים ועומקם) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י ישירות ל-055883333 לתיאום פגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי עצמה ולא תתאכזב/י.

 


966
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....