איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טיפולים »

חדשני - טיפול בפצעים, אקנה בישבן ב-IPL ו-RF

ממליצים אחרונים (מתוך 221 ממליצים)
סרטונים
חדשני - טיפול בפצעים, אקנה בישבן ב-IPL ו-RF
פצעים, פצעונים, ציסטות, כתמים חטטים צלקת בישבן

על פי פרסומים: טיפול מהפכני באקנה בישבן - הזהר/י משיוף "אצות-ים" על פצעי אקנה על הישבן שלך "ללא מגע יד אדם" וקבל/י עור חלק ונקי בקלות ובמהירות ללא רואקוטן! 

"הפצעים נעלמים והדלקות נעלמות" - "המרפאה הגדולה ביותר בישראל לטיפולי אקנה, זו אותה המרפאה שנהפכה על פי פרסומים... בן לילה ל"בית - החולים" היחיד לטיפולי אקנה, שלא רופאים מטפלים בכן/ם, רק "המטפלות הנותנות שירות" מטפלות שלא מחוייבות להוכיח - ידע - נסיון - ותק - ומקצועיות מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית. 

ואותה המנהלת שלפתע מתהדרת בתואר: "מומחית לשיקום העור" עם סרטונים שנראים ישנים ולא אמינים, העוסקים רק בטיפולי פנים, וזה מה שנקרא: "פרסום מטעה".  

עם הטיפול המהפכני - ש"מנהלת-המכון" לשיטתה המציאה - אך משיחות עם לקוחות רבות שהגיעו אלי מאוכזבות עם ההבנה שנפלו בפח של הבטחות שווא -  מתברר שזו השיטה שעובדת בכל המכונים הגדולים לאקנה - או בכל המרכזים לטיפולי אקנה בישראל ואפילו בית החולים היחיד לטיפולי אקנה, שכמובן לא רופאים מטפלים בכן/ם רק המטפלות הנותנות שירות ...

ומהו אותו ה"טיפול-המהפכני" - הנפוץ בתחום - וכך כותבת אותה מנהלת-מכון  - 

קבלו - פתרון מיידי בפצעי אקנה בישבן...  
הופעתם של פצעי אקנה בישבן יכולה לנבוע משנויים הורמונאליים, תזונה לקויה, אי הקפדה על ניקיון גוף, עבודה בישיבה ממושכת, הזעת יתר,  חצ’קונים ופצעי אקנה בישבן עלולים להתפתח מנקבוביות סתומות, ביגוד שאינו מאוורר, אבל הסיבה המרכזית לאקנה בישבן הינה סתימתם של זקיקי ונקבוביות העור, חשוב מאד לשמור על תזונה מאוזנת ונכונה, להחליף בגדים בתדירות גבוהה ולשמור על היגיינה ולבישת ביגוד מאוורר במיוחד אלו שעוסקים בספורט.

 ואני טוענת שום דבר מהכתוב לא נכון - זו לא הסיבה שמתפתחים פצעים באיזור הישבן שלך עם נטייה להתפשט לאיזור המפשעות בנשים...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

ועל מנת לשכנע אותך, אותה מנהלת-מכון  שולחת לך קישור לשיחות טלפון שלה עם לקוחות שטופלו על ידה לטענתה, ושם הם מוסרות את שמם המלא והבעיה ממנה הן סובלות "אקנה פצעים בישבן"- וכאן כנראה שאותה מנהלת-מכון שכחה את חוקי המקצוע - לשמור על צנעת-הפרט, סעיף 7 לחוק יסוד: כבוד האדם וחירותו קובע כי "כל אדם זכאי לפרטיות ולצנעת חייו".  

על פי שיטתה המהפכנית -את/ה מקבל/ת טיפול 1 ב"אור-כחול" + שיוף אגרסיבי על הישבן שלך, שיוף אצות-ים - על ישבן פצוע ומספר תכשירים לרכישה, כמו סבון אצות-ים וקופסה עם השם "אוזון" והמחיר כ-3400 לטיפול 1. והבטחות הכל נעלם לתמיד - עם השיטה המהפכנית...! שלא יעבדו עליכן/ם! 

 

  • והשאלה המתבקשת לכמה זמן מחזיק אותו טיפול "ללא מגע יד אדם" ורק עם שיוף אגרסיבי "פינוק אמיתי" ...

מה קורה עם כל השומנים - השחורים - הקומדונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה גם על הישבן שלך (והמפשעות בנשים)?

כנס/י לטיפול באקנה מבוגרים ותיווכח/י שהטיפול המהפכני "ללא מגע יד אדם" זו שיטה ללא כל בסיס מקצועי, מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית. שפשוט לא עובדת.!!!

 

  • הידעתן/ם ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות:

לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש ולאורך זמן ועם אפקט מצטבר....אז שלא יעבדו עליכן/ם! 

 

סובל/ת מפצעים, אקנה בישבן?  או מקרטוזיס פילאריס בישבן?

יש לי טיפול עבורך,  הניתן לך ממני בלבד, איריס לוי, כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני בשילוב הטכנולוגיה החדשנית טכנולוגיית IPL ו-RF. ואני עוסקת רק בטיפול בבעיות עור שלא ניתנות לפתרון וטיפול ברפואה הקונבנציונאלית מעל 20 שנה. 

 

ולא ממטפלות אחרות הנותנות שירות על פי פרסומים, שכבודן במקומן מונח, אך ניסיונן אינו מוכח.

באותם המרכזים הגדולים לטיפולי אקנה בישראל - או המכונים הגדולים - או המרפאות הגדולות. מטפלות שלא מחוייבות להוכיח ניסיון - ידע - ותק ומקצועיות מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית. 

הן רק אמורות להפעיל את מכשיר ה"אור-הכחול" המופעל ממרחק לאיזור הבעייתי שלך הישבן, את שוכבת כ-20 דקות לאחריו את מקבלת מריחת קרם ומסיכה.

"עבודה קלה וקצרה" ומה שנותר למנהלת - לצחוק כל הדרך את הבנק...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

ממני בלבד את מקבלת, טיפול לא מהפכני - אך ייחודי - לא מהיר - אך יעיל  ולטווח ארוך.

כטיפול ידני לניקוי/ניקוז השחורים -השומנים - הקומודונים, עם שילוב בכל סידרת הטיפולים, ללא יוצא מן הכלל בטכנולוגיה החדשנית, טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF . 

 ללא רואקוטן, ללא שיוף - כימי - פילינג עמוק - שיוף חומצות - שיוף קריסטלים, ללא תופעות לוואי, ללא שינוי באורח החיים שלך, ללא שינוי בתזונה שלך, ללא בדיקות דם ופגיעה בכבד,

 

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך?   התקשר/י אלי כעת 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.

סקפטי/ת לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת לגלוש בעמד הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים   ולהיווכח שיש טיפול לפצעים בישבן (מפשעות בנשים) או בקרטוזיס פילאריס בישבן עם נטייה להתפשט לאיזור הירכיים האחוריות.

ללא "אור-כחול" הנפוץ בתחום. ללא שיוף כימי - ללא שיוף קריסטלים - ללא פילינג עמוק - וללא חומצות.

 

ועוד על פי פרסומים אחרים: "תוך שבועיים אני מרפאה את המראה של הפצעים בישבן" כותרת מאד מפתה...!   

והטיפול הנעשה באותו מכון לא תאמינ/י בעזרת שיוף - טיפול שהוא אסון לעור העדין  של הישבן שלך...!! 

 

היזהרו משיוף כימי - שיוף קריסטלים - שיוף פילינג עמוק - שיוף אצות-ים - שיוף חומצות.

אקנה בישבן המלווה - בפצעים, פצעונים ציסטות גדולות, עמוקות, כואבות ונפוחות, שומנים - שחורים - קומודונים פנימיים וחיצוניים, כתמים חומים אדומים ולעיתים כהים יותר, צלקות חטטים וסימנים.

האם נראה לכן/ם שתוך שבועיים ניתן לחסל את כל התופעות הנלוות על הישבן שלך? 

האם שאלת/ה את עצמך, מה קורה אם החיידקים P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בישבן? 

  • ואני שואלת, אותך הלקוחה, או אותך הלקוח, שמתפתה ל"הבטחות הזויות" שכאלה: 

ואם הישבן שלך מלא בפצעים, פצעונים , אדומים ומוגלתיים, שומנים, שחורים, קומודונים, ציסטות (פצעים כואבים נפוחים ומפרישים) כתמים חומים/אדומיים, צלקות חטטים סימנים וקרעים בישבן... נראה לך שזה אמיתי...נראה לך שניתן להגיע לתוצאות כבר מהטיפול הראשון?..הלוואי!!!

  • הידעתן/ם? על פי התניית משרד הבריאות 

שיוף כימי או שיוף עם פילינג עמוק רשאי להתבצע רק בעזרת רופא כירורג - או רופא עור מומחה...אז שלא יעבדו עליכן/ם! 

 

סובל/ת מפצעים, אקנה בישבן, לאיריס לוי יש טיפול - בשילוב הטכנולוגיה החדשנית קרן אור IPL ואנרגיית גלי רדיו - RF, החודר לשכבות הדרמיס הבינוני והעמוק -  היעיל במיוחד בנטרול והריסת חיידקי האקנה. 

השימוש באנרגיית אור נעשה במגע ישיר על העור ולא ממרחק כמו ה"אור הכחול" הנפוץ בתחום. 

טכנולוגיה המשלבת בתוכה  ספקטרום רחב של כל אורכי הגל אור אדום / כחול / ירוק / צהוב מ 540 nm ועד 1200nm ננומטר.  

שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות. וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות, הבהרת הכתמים הנילווים לפצעים בישבן .

 

השיטה החדשנית עובדת על ידי החדרת קרן אור ממוקדת, אשר עובדת על פולסים בעוצמה שווה לכול האזור המטופל ללא תופעות לוואי וללא כאב, ולכן גם התוצאות לא מאחרות לבוא והנן בעלות אחוזי הצלחה גבוהים ביותר.

על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון. 

 

 רוצה לדעת מדוע לצערי...לא ניתן לקבל ישבן - חלק - נקי - ובריא עם שיוף? ולא משנה איזה סוג של שיוף, כולם עושים את אותו הנזק!!! לצערי!

  1. טיפול בשיוף קריסטלים, שיוף כימי או - פילינג ייחודי המבוסס על חומצות, אינו חודר לשכבות העמוקות של העור. עור הישבן שלך נראה כלאחר טראומה. 
  2. טיפול בשיוף קריסטלים, שיוף כימי או - פילינג ייחודי המבוסס על חומצות, הנו טיפול חיצוני, שטחי, שאכן גורם לקילוף אך לא מנקז ומנקה את השומנים, השחורים, הקומדונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה, הגורמים העיקריים להתפרצות הפצעים הפעילים על הישבן שלך. 
  3. טיפול בשיוף קריסטלים, שיוף כימי או - פילינג ייחודי המבוסס על חומצות, חושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות הנגעים/הפצעים הפעילים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת.
  4. טיפול בשיוף קריסטלים, שיוף כימי או - פילינג ייחודי המבוסס על חומצות, באקנה פעילה, בפצעים פעילים דלקתיים, לא עובד ולא מטפל במקור בעיית האקנה חיסול חיידקי האקנה P.Acne באופן סלקטיבי הגורמים העיקריים להתפרצות פצעי אקנה, ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק.
  5. ולכן נטיית רוב המטפלים היא לא לקחת את הסיכון ולנקוט בטיפול אחר.

 

תאר/י לעצמךשהמטפלת באותו מכון או "מנהלת-המכון" עצמה שנסיונה אינו מוכח,  משייפת לך את עור הישבן החבול, הפצוע, הדלקתי, המוגלתי, האדמומי, הרגיש,  שלך, עם חומצות עד רמה של כוויה דרגה 3, בליוו כאבי תופת הנמשכים כשבועיים ימים..  מטופלים רבים שהגיעו אלי סיפרו שהתעלפו אחרי הטיפול..

פעולה אגריסיבית קשה לעור העדין והרגיש של הישבן שלך. 

טיפול שאינו עובד על שורש הבעיה  - חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות פצעים ונגעים על הישבן שלך.

 

ועוד על פי פרסומים: מדוע יש לך פצעים בישבן? 

אזור אשר מופעל עליו לחץ רב. מישיבה מרובה, אזור מכוסה, לעיתים נוצרים בו פצעי לחץ או פצעים הנוצרים כתוצאה מחום ולחות....

פצעים  בישבן לא מתפתחים מישיבה מרובה מחום או לחות. אקנה בישבן פצעים בישבן טיפול בטכנולוגיית קרן אור כנס/י

 

ועוד והבטחות שווא - של אותה "מנהלת מכון" המציעה טיפול קוסמטי מהיר תגובה, המעלים את הפצעים הכתמים והצלקות באופן סופי...באופן סופי?    

עם... לא תאמינ/י "שיוף בפילינג ייחודי המבוסס על חומצות" שיגרמו לקילוף ותקבלי עור עם ניקוי פנימי עמוק ומסיבי...ניקוי פנימי עמוק ומסיבי עם שיוף חומצות??? 

ואני כמומחית רק לבעיות עור, שואלת... היכן אותה מטפלת/קוסמטיקאית/מנהלת מכון  למדה קוסמטיקה? ואולי לא למדה? ...אז שלא יעבדו עליכן/ם! 

 

נצל/י את ההזדמנות ושפר/י את איכות החיים שלך...בעזרתי - בשילוב טיפול חדשני בטכנולוגיית IPL ו- אנרגיית גלי רדיו RF, אנרגיה העובדת על מקור הבעיה, חיידקי האקנה + השומן עליו מתקיים החיידק + הכתמים + הצלקות והחטטים.  

כי אם ה י ו ם לא תטפל/י האקנה ופצעי הבגרות, הפצעים, הפצעונים, הציסטות, הכתמים חומים / אדומים, חטטים צלקות והעור המחוספס מהם הנך סובל/ת עלולים ללוות אותך עד אחרי הצבא ולהמשיך וללוות אותך גם אחרי גיל 40…! 

 

על פי עדויות של לקוחות שהגיעו אלי והתפתו להבטחות השווא של אותה מנהלת-מכון שניסיונה אינו מוכח - כי "יש טיפול קוסמטי מהיר תגובה, המעלים את הפצעים הכתמים והצלקות באופן סופי" ותקבל/י עור נקי - חלק - בהיר ...

מהר מאוד אותן/ם לקוחות גילו שהכל צף ועלה כאילו ולא היה טיפול, לא תאמינ/י אחרי פחות מחודש ימים ..הצלקות לא נעלמו... כי הפצעים לא נעלמו.. והשומנים לא נעלמו... כי החיידקים לא נעלמו ... 

סובל/ת מפצעים בישבן, אקנה בישבן, חצ'קונים בישבן - יש טיפול חדשני בטכנולוגית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF  -  עם אפקט מצטבר ולאורך זמן, הטיפול מתאים לנשים ולגברים.

 

רמת המקצועיות של הקוסמטיקאית הפרא-רפואית נמדדת באבחון נכון ומדויק של עור הלקוח ובמתן הטיפול המדויק על פי מצב העור. אבחון נכון הינו אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותוכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין.  

הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי בתחום בעיות העור כ- 20 שנה עוסקת רק בטיפול בבעיות עור שאינן ניתנות לטיפול או הטבה ברפואה הקונבנציונאלית –  פצעי בגרות, אקנה, סבוריאה, קרטוזיס פילאריס, הבהרת כתמי אקנה/פוסט אקנה, צלקות אקנה/חטטים/ שקעים, כתמי פיגמנטציה בבני נוער ומבוגרים,  המאפשרים לי לתת את האבחון המדויק ביותר של מצב העור, רמת האקנה, עומק הנגעים, אפשרויות לטיפול ושיפור, מתן פתרון יעיל ואפקטיבי ולאורך זמן.

לצערי, לא ניתן  להיפטר מפצעי אקנה, ומצלקות אקנה בישבן לצמיתות או לקבל שינוי, שיפור והטבה כבר מהטיפול הראשון...שלא יעבדו עליכן/ם!

שיפור באקנה בישבן ניתן לאמוד על פי רמת האקנה, סוג האקנה, מספר השנים, עומק הנגעים, גיל הלקוח ועוד​.

 

הטיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF. 

התוצאות מוכיחות כי באחוזים גבוהים מהמקרים נרשמה הצלחה  בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF לטיפול באקנה, פצעי הבגרות, בשחורים השומנים, חצ'קונים וכתמים, באזור הישבן והירכיים, הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן. הטיפול מומלץ אף ע"י רופאים.​​

אחד מיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL ו- RF היא ההחלמה המהירה למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה. 

הטיפול הבטוח שעובד על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה, P.ACNE באופן סלקטיבי הגורמים העיקריים להתפרצות הנגעים, בעזרתו ניתן לקבל איכות חיים, עור נקי ללא פצעים, ללא כתמים (חומים אדומים) וללא צלקות גם באזור הישבן.

פצעי האקנה ופצעי הבגרות, הפצעים הפצעונים, הציסטות (הפצעים הכואבים, הנפוחים ) והכתמים המופיעים באזורים מוסתרים ופחות חשופים בגוף, כמו על הישבן והירכיים לעתים גם באזור המפשעות, נוטים להיות פחות מטופלים…כי לא רואים אותם…!

 

טיפול בטכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF - מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מאקנה בישבן.

הטיפול בשני סוגי אנרגיה המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית – השילוב בין RF ו-IPL מבוסס על חימום מקדים של אזור המטרה ע"י האור ויצירת אזור מוליך יותר עבור אנרגיית RF. 

כך מושגת טמפרטורה גבוהה יותר באזור המטרה ומתקבלות תוצאות טובות יותר. 

 

- הסרת שיער בשרון בקליניקה של איריס - ללא כאבים במחירים אטרקטיביים. 

שירות מקצועי ומהיר -לגברים ונשים -  אופיר -0558817445 

 


963
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
ניתן להזמין דרכי תכשירי קוסמטיקה החסרים לך, המשלוח בדואר שליחים, תוך 24 שעות עד הבית.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
סגירה
צור/י קשר לקבלת טיפול אישי ופרטני מאיריס לוי עצמה
הסרת שיער ללא כאב התקשרו. אופיר- 0558817445