איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טיפולים »

חדשני - טיפול בפצעים, אקנה בישבן ב-IPL ו-RF

על פי פרסומים: והכותרות הן "נעלמים הפצעים בישבן" -  השיטה הבאה בטיפולי אקנה בישבן - פצעים בישבן כבר כאן, תוך "טיפול אחד" כבר רואים את השינוי...תוצאות כבר מהטיפול הראשון - תוצאות מהטיפול הראשון? 

ואני שואלת אותך הלקוחה או אותך הלקוח, שמתפתה להבטחות שווא שכאלה - ואם הישבן שלך מלא בפצעים, ציסטות (פצעים כואבים נפוחים אדומים ומפרישים) כתמים חומים/אדומים, צלקות חטטים סימנים וקרעים בישבן? נראה לך שזה אמיתי...נראה לך שניתן להגיע לתוצאות כבר מהטיפול הראשון?

והתוצאות מגיעות מ"אור -כחול"...מכשיר העובד על קרן אור אחת "כחולה"...וקרמים מיוחדים תוצרת גרמניה, והמרכיבים שלהם, חומצות חזקות למריחה ועבודה בבית  .. 

  • על פי עדויות של לקוחות שהגיעו אלי לאחר שהתפתו לתוצאות מהירות -  עם מריחות של קרמים המכילים חומצות חזקות  - והישבן שלהן/ם נראה כלאחר טראומה עם שינויים בגוונים - כמו בחור צעיר בשם נתנאל שקיבל לאחר הטיפול כתמים כהים על ישבנו. והמטפלת באותו מכון גם לא ידעה להסביר מדוע זה קרה ואיך זה קרה ואיך כמובן להבהיר את אותם כתמים כהים שאותו לקוח קיבל מהטיפול האגריסיבי בחומצות !!! וכמובן הפצעים והכתמים מהר מאוד עלו וצפו מחדש כאילו ולא טיפלתם -  ולא שילמתם - לא מרחתתם - ולא התמדתם!!!...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

ועוד על פי פרסומים: "הכיני ישבנך לקיץ""כטיפול פנים בישבן"  או "כטיפול קוסמטי לישבן" בטיפול ב"אור-כחול" ...שעלותו על פי עדותה של הילה בת 24 שהגיעה אלי, לאחר שניצלו את מצוקתה במחיר מופקע של 2000 ש"ח לא תאמינו לטיפול 1 בלבד של "אור-כחול" העובד ממרחק על האיזור הבעייתי, במקרה זה הישבן שלה...שלא יעבדו עליכן/ם!

ועוד   5-8 צנצנות של קרמים קטנים ויקרים, כל צנצנת מכילה 50 מ"ג קרם, שאלהים יודע מה המרכיבים שלו, ועלות כל צנצנת 500 ש"ח תוצרת גרמניה תכשירים ייעודיים על פי הפרסומים שמורכבים מחומצות חזקות וכמובן מדבקה ושם המכון המטפל שהיא מחוייבת לרכוש ולמרוח...

 

הידעתן/ם?

אין היתר לקוסמטיקאיות למכור מוצרים ברוקחות אישית - Mako

לא אחת אנחנו רואים קוסמטיקאיות שמציעות מוצרים שונים שהן רוקחות בעצמן ומתגאות בתוארים "רוקחת טבעית" או אפילו "דוקטור". אבל בחלק גדול מהמקרים לאנשים שאחראים על הכנת החומרים אין כלל אישור לעשות זאת והם מסכנים את בריאות המטופל...שלא יעבדו עליכן/ם!

ולטענתה של הילה הקרמים הקטנים והיקרים לא שיפרו ולו במעט את מצב הישבן שלה, אלה רק גרמו לנזק נוסף פצעים חדשים, חיספוס, קילוף, כוויות, וגירוי מיותר.. שהכל צף ועלה כבר לאחר חודשיים ימים...

 

בטיפול ב"אור-כחול" קרן אור אחת ויחידה "כחולה" העובד  ממרחק לאיזור הישבן, שכבה הילה כ-שעה והמשיכה לעבודה של מריחות בבית...והמטפלת צחקה כל הדרך אל הבנק.. ואני שואלת - האם וזה הטיפול שמבטיח ישבן "נקי - חלק - ובהיר" מוכן לקיץ עם חוטיני - בקיני ובלי פצעים - פצעונים - ציסטות -  כתמים - חטטים - צלקות - וסימנים בישבן?  

  • אין ספק שיותר מהר וקל להדליק מכשיר כמו "אור-כחול" ללא השקעה - ללא מאמץ - ללא טיפול יסודי... לרוב נעשה שימוש בחומצה אמינו-לבולאנית (ALA) או נגזרותיה , בתמיסה או קרם, אותה מורחים על פני העור, ולאחריו מופעל "האור-הכחול" ממרחק בין -20 דק' לשעה ...וכך מסתיים בעצם כל הטיפול באקנה - פצעים - פצעונים - שחורים - שומנים - כתמים חומים/אדומים - חטטים - צלקות - קרעים וסימנים בישבן שלך...! 
  •  על פי דעת רופאים העוסקים בתחום לעיתים נדרשים בין 20- 30 טיפולים בשילוב "אור-כחול" בכדי לתת שיפור לפצעים בישבן. 

  • עוד רווחת הדעה בקרב מטפלות שניסיונן אינו מוכח, שבטיפול טבעי באקנה ב"אור-כחול" אסור לגעת באיזור הבעייתי, במקרה זה , הישבן שלך...! ואסור לשלב באותו טיפול "ניקוי / ניקוז, הוצאת שומנים, שחורים, קומודונים...! 

 

  • האם ידעת- שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת שחורים, שומנים, קומודונים הינו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?
  • האם ידעת - שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בישבן?

 כמה קל לשכנע בכותרות על טיפול מהיר, קל, לצמיתות, סופי - היה אקנה ואין אקנה - נעלמו הפצעים - שינוי כבר מהטיפול ה-1כמה קל ומהר ניתן להדליק מכשיר כמו "אור-כחול"? ולפתות אותך ל"מחיר זול" ותוצאה מהירה - שכל אחת ואחד מכן היה/היתה רוצה להאמין שאכן טיפול כזה נמצא בהשג יד...ללא מאמץ - ללא השקעה - וללא עבודה.. . 

 

מדוע מתנגדות אותן מטפלות מניקוז/ניקוי השחורים השומנים הקומודונים גם בישבן?

הטיפול - באקנה בישבן -  על ידי ניקוז / ניקוי שומנים / שחורים / קומודונים מאריך את זמן הטיפול..!

הטיפול  - באקנה בישבן - מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור.  

הטיפול - באקנה בישבן - מחייב ידע בניקוז ובניקוי השחורים השומנים הקומודונים בשלמות ללא פגיעה ברקמות העור. 

 

מדוע עדיף במצבים אלו הטיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF? בשילוב ניקוי / ניקוז יסודי של השחורים / השומנים / הקומודונים, אותם שומנים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne  שאת מקבלת כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות שניסיונן אינו מוכח.

 

סובל/ת מפצעים, אקנה בישבן? לאיריס לוי יש טיפול - לא מהפכני אך ייחודי - לא מהיר אך יעיל - בשילוב טכנולוגיית IPL -RF . 

  • רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י כעת ישירות לאיריס לוי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.

 

IPL ו-RF טכנולוגיה המשלבת בתוכה ספקטרום רחב של כל אורכי הגל - אור אדום/כחול/ירוק/צהוב מ 540 nm ועד 1200nm -

שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות. וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות, הבהרת הכתמים הנילווים לפצעים בישבן .

טיפול בטכנולוגית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF החודר לשכבות הדרמיס הבינוני והעמוק - יעיל במיוחד בנטרול והריסת חיידקי האקנה. השימוש באנרגיית אור נעשה במגע ישיר על העור ולא ממרחק כמו ה"אור הכחול".

השיטה הייחודית עובדת על ידי החדרת קרן אור ממוקדת, אשר עובדת על פולסים בעוצמה שווה לכול האזור המטופל ללא תופעות לוואי וללא כאב, ולכן גם התוצאות לא מאחרות לבוא והנן בעלות אחוזי הצלחה גבוהים ביותר.

 

רוצה לדעת מדוע הטיפול המהפכני ב"אור-כחול" אינו מרפא פצעים פצעונים, ציסטות, כתמים חומים/אדומים, חטטים צלקות וסימנים, אקנה בישבן?  

ידוע - שהטיפול המהפכני ב "אור כחול" מתאים בעיקר לאקנה קלה, מתונה עד בינונית עם מיגולים, ופחות לאקנה ציסטית, עור שומני מפריש, נקבוביות פעורות וגדולות, פצעים פצעונים עור מחוספס אדמומי ולא חלק.

ידוע - שהטיפול המהפכני ב"אור כחול"אורך גל 415nm בלבד אינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.

ידוע - שאחת הבעיות של "אור כחול", היא חדירה שטחית מתחת לפני העור. לכן באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, ובעור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת.

ידוע כמו כן, גם בעור עבה כמו בגב, הטיפול ב"אור כחול" קשה יותר ויעיל פחות.

 

פצעים בישבן, אקנה בישבן, חצ'קונים בישבן - טיפול חדשני בטכנולוגית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF  -  עם אפקט מצטבר ולאורך זמן, הטיפול מתאים לנשים ולגברים.

רוצה לממש את החלום שלך לרדת לחוף הים עם בגד ים או מכנסיים קצרים בלי הפצעים הפצעונים הכתמים והצלקות?

 

סקפטי/ת לא מאמין/ה? הנך מוזמן/נת לגלוש באתר הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים, עדות של מטופלים מרוצים, 

לתיאום פגישת ייעוץ חינם התקשרי ישירות אלי -0558833337 ולא תתאכזב/י

 

מדוע לא ניתן להבטיח "טיפול מהיר עם תוצאות מיידיות"- "גמרנו עם אקנה בישבן סופי" "לצמיתות" "להיפטר מאקנה ב-30 ימים" עם "אור-כחול"... 

ועוד על פי פרסומים: "תוך שבועיים אני מרפאה את המראה של הפצעים בישבן" כותרת מאד מפתה...! ושלא יעבדו עליכן/ם!

 

אקנה בישבן המלווה - בפצעים, פצעונים ציסטות גדולות, עמוקות, כואבות ונפוחות, כתמים צלקות חטטים ושקעים באזור הישבן היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים) זיעה והיגיינה נמוכה, נקבוביות סתומות, עור יבש או לחות כלואה, ריבוי בפעילות ספורטיבית, ישיבה מרובה וממושכת, לבישת בגדים צמודים מבדים סינתטיים שאינם מאפשרים אוורור האזור, חיידקים, גנטיקה ולעיתים אף מתגובה לטיפול בתרופות.

 

באותם פצעי האקנה, ניתן להבחין בשני חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "פצעי – בגרות " – "אקנה": "פרופיוני בקטריום אקנה" propioni bacterium acnes וסטפילוקוקוס אפידרמידיס "staphylococcus epidermidis המשגשגים בתעלות זקיקי השיער.

חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים מסוג ליפאז את השומנים שבחֵלֶב (בלוטות השומן) והופכים אותם לחומצות שומן חופשיות שעלולות לגרום לגירוי העור, ויצירת תגובה דלקתית ומוגלה –" אקנה ציסטי."

על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

 

רמת המקצועיות של הקוסמטיקאית הפרא-רפואית נמדדת באבחון נכון ומדויק של עור הלקוח ובמתן הטיפול המדויק על פי מצב העור. אבחון נכון הינו אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותוכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין.  

הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי בתחום בעיות העור כ- 20 שנה עוסקת רק בטיפול בבעיות עור שאינן ניתנות לטיפול או הטבה ברפואה הקונבנציונאלית –  פצעי בגרות, אקנה, סבוריאה, קרטוזיס פילאריס, הבהרת כתמי אקנה/פוסט אקנה, צלקות אקנה/חטטים/ שקעים, כתמי פיגמנטציה בבני נוער ומבוגרים,  המאפשרים לי לתת את האבחון המדויק ביותר של מצב העור, רמת האקנה, עומק הנגעים, אפשרויות לטיפול ושיפור, מתן פתרון יעיל ואפקטיבי ולאורך זמן.

לצערי, לא ניתן  להיפטר מפצעי אקנה, ומצלקות אקנה בישבן לצמיתות או לקבל שינוי, שיפור והטבה כבר מהטיפול הראשון...שלא יעבדו עליכן!

שיפור באקנה בישבן ניתן לאמוד על פי רמת האקנה, סוג האקנה, מספר השנים עומק הנגעים, גיל הלקוח ועוד​.

 

טיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF 

התוצאות מוכיחות כי באחוזים גבוהים מהמקרים נרשמה הצלחה בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF לטיפול באקנה, פצעי הבגרות, בשחורים השומנים, חצ'קונים וכתמים, באזור הישבן והירכיים, הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן. הטיפול מומלץ אף ע"י רופאים.​​

אחד מיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה. 

הטיפול הבטוח שעובד על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה, P.ACNE באופן סלקטיבי הגורמים העיקריים להתפרצות הנגעים, בעזרתו ניתן לקבל איכות חיים, עור נקי ללא פצעים, ללא כתמים (חומים אדומים) וללא צלקות גם באזור הישבן.

 

  • פצעי האקנה ופצעי הבגרות, הפצעים הפצעונים, הפרונקלים הציסטות והכתמים המופיעים באזורים מוסתרים ופחות חשופים בגוף, כמו על הישבן והירכיים לעתים גם באזור המפשעות, נוטים להיות פחות מטופלים…כי לא רואים אותם…!

 

נצל/י את ההזדמנות ושפר/י את איכות החיים שלך

כי אם ה י ו ם לא תטפל/י האקנה ופצעי הבגרות, הפצעים, הפצעונים, הפרונקלים הציסטות, הכתמים והעור המחוספס מהם הנך סובל/ת עלולים ללוות אותך עד אחרי הצבא ולהמשיך וללוות אותך גם אחרי גיל 40…! 

 

טיפול בטכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF - טיפול המומלץ אף ע"י רופאים. מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מאקנה בישבן.

הטיפול בשני סוגי אנרגיה המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית – טכנולוגיית IPL -קרן אור בשילוב עם אנרגיית גלי רדיו (RF (Radio Frequency

השילוב בין RF ו-IPL מבוסס על חימום מקדים של אזור המטרה ע"י האור ויצירת אזור מוליך יותר עבור אנרגיית RF.

כך מושגת טמפרטורה גבוהה יותר באזור המטרה ומתקבלות תוצאות טובות יותר, משימוש בקרן אור אחת בלבד כמו "אור-כחול".

 

 


963
סרטונים
חדשני - טיפול בפצעים, אקנה בישבן ב-IPL ו-RF
פצעים, פצעונים, ציסטות, כתמים חטטים צלקת בישבן
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....