איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טיפולים »

חדשני - טיפול בפצעים, אקנה בישבן ב-IPL ו-RF

פצעים בישבן, אקנה בישבן, חצ'קונים בישבן - טיפול חדשני בטכנולוגית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF  - הניתן לך כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח. עם אפקט מצטבר ולאורך זמן, הטיפול מתאים לנשים ולגברים.

 • עם אפקט מצטבר ולאורך זמן, טיפול המתאים לנשים ולגברים  - אקנה בישבן בגיל מבוגר.  

 • רוצה לממש את החלום שלך לרדת לחוף הים עם בגד ים או מכנסיים קצרים ללא הפצעים הפצעונים הכתמים והצלקות?

 • סקפטי/ת לא מאמין/ה? הנך מוזמן/נת לגלוש באתר הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים, עדות של מטופלים מרוצים, ואף להתרשם מתמונות לפני ואחרי טיפול בפצעים צלקות חטטים וכתמים גם בישבן - לחצ/י לתמונה בסוף עמוד הבית שלי  ותיווכח/י שיש טיפול אפקטיבי יעיל ולאורך זמן הניתן לך מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.

 

מדוע לא ניתן להבטיח "טיפול מהיר עם תוצאות מיידיות"- "גמרנו עם אקנה בישבן סופי" "לצמיתות" "להיפטר מאקנה ב-30 ימים" עם מנורת לד או, על פי פרסומים: "תוך שבועיים אני מרפאה את המראה של הפצעים בישבן" כותרת מאד מפתה...! ושלא יעבדו עליכן/ם!

אקנה בישבן המלווה - בפצעים, פצעונים פרונקלים, גדולים, עמוקים, כואבים וכתמים צלקות חטטים ושקעים באזור הישבן היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים) זיעה והיגיינה נמוכה, נקבוביות סתומות, עור יבש או לחות כלואה, ריבוי בפעילות ספורטיבית, ישיבה מרובה וממושכת, לבישת בגדים צמודים מבדים סינתטיים שאינם מאפשרים אוורור האזור, חיידקים, גנטיקה ולעיתים אף מתגובה לטיפול בתרופות.

על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

 

ומדוע?  

הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בשני חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "פצעי – בגרות " – "אקנה": "פרופיוני בקטריום אקנה" propioni bacterium acnes וסטפילוקוקוס אפידרמידיס "staphylococcus epidermidis המשגשגים בתעלות זקיקי השיער.

חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים מסוג ליפאז את השומנים שבחֵלֶב (בלוטות השומן) והופכים אותם לחומצות שומן חופשיות שעלולות לגרום לגירוי העור, ויצירת תגובה דלקתית ומוגלה –" אקנה ציסטי."

 

סובל/ת מפצעים בישבן? 

 • ופנית/ה לרופא מומחה?
 • לא אחד ולא שניים, שילמת/ה ממיטב כספך והם בקושי התייחסו למצבך העגום. הסתפקו באמירה "זה יחלוף מעצמו, או תלמד/י לחיות עם זה, אז לא תהיי מושלמת, זה סוג העור שלך"! 
 • זה מציק, לא אסתטי ולא נעים, מתפשט לירכיים ולמפשעות, משתלט על חייך, מכביד על איכות החיים, משפיע על מצב הרוח, גורם לך להסתגר בבית ומערער את הביטחון העצמי... 
 • ובקיץ את/ה רוצה ללבוש בגד ים, בקיני בחוף הים, ואז הפצעים, הפצעונים הכתמים החיספוס והאדמומיות מציצים שם ולעיתים אף מתפשטים לאזור המפשעה והירכיים!
 • ובסיטואציה אינטימית... עם החבר או החברה ואפילו עם הבעל? זה לא מתאים לך, לא מתאים לגיל שלך...
 • וניסית/ה תכשירים למריחה, כדור רואקוטן ואנטיביוטיקה, הומאופתיה, צמחים, רפלקסולוגיה, גלולות, דיקור סיני, שינוי בתזונה ואורח חיים בריא...

ופנית למכון קוסמטי - שם הבטיחו לך כי ב-2 טיפולים עם "אור-כחול" וקרמים שאינם מאושרים ע"י משרד הבריאות וחור בכיס של 6000 ש"ח , ועוד שיוף כימי עם מברשת,  ופיליג סקראב, לפתור את הבעיה ולא ראית תוצאות...

זה ברור כי את החיידקים הגורמים לפצעים בישבן לא ניתן לחסל ב-2 טיפולים ב"אור-כחול" או בשיוף כימי ועיסוי פילינג עם מברשת, מריחת קרמים, חומצות, אדים ובסוף הטיפול חיטוב ומיצוק..

ידוע, חיטוב ומיצוק שייך לחדר כושר ולא לקליניקה המתיימרת לטפל בבעיות עור כמו אקנה בישבן.

 

האם חשבת שע"י מריחת קרמים - חומצות - שיוף עיסוי - ניתן לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה? 

הטיפול הנפוץ לפצעים בישבן : הינו טיפול ה"שייני-הייני" 2 טיפולים עם "אור-כחול" בשילוב קרמים עם מדבקה ושם המכון המטפל -

 • ללא אישור משרד הבריאות,
 • ללא תאריך פג תוקף,
 • ללא שמות המרכיבים הפעלים בקרמים,
 • ללא אופן השימוש בקרמים.

אין היתר לקוסמטיקאיות למכור מוצרים ברוקחות אישית  MAKO

לא אחת אנחנו רואים קוסמטיקאיות שמציעות מוצרים שונים שהן רוקחות בעצמן ומתגאות בתוארים "רוקחת טבעית" או אפילו "דוקטור". אבל בחלק גדול מהמקרים לאנשים שאחראים על הכנת החומרים אין כלל אישור לעשות זאת והם מסכנים את בריאות המטופל

יולן כהן | החדשות | פורסם 10/12/18 19:59 

 

מדוע "אור כחול" לא יעיל בטיפול בפצעים בישבן? שלא יעבדו עליכן!

ידוע שהטיפול הטבעי והמהיר באקנה בישבן ב "אור כחול"  מתאים בעיקר לאקנה קלה, מתונה עד בינונית עם מיגולים, ופחות לאקנה ציסטית, עור שומני מפריש, נקבוביות פעורות וגדולות, פצעים פצעונים ציסטות (אקנה ציסטית), שומנים, שחורים, קומודונים, עור מחוספס אדמומי ולא חלק.

שימוש ב"אור כחול", אורך גל אידיאלי 415nm אינו חודר לעומק הדרמיס, האור מוקרן ממרחק, ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.

אחת הבעיות של "אור כחול", היא חדירה שטחית מתחת לפני העור. לכן באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, פצעים, פצעונים, פרנקלים, שומנים שחורים, כתמים חטטים צלקות סימנים ועור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת. גם בעור עבה כמו בגב יעילות הטיפול ב"אור כחול" פחותה. 

 

מדוע עדיף במצבים אלו השימוש בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF?

טכנולוגיה המשלבת בתוכה ספקטרום רחב של כל אורכי הגל - אור אדום/כחול/ירוק/צהוב מ 540 nm ועד 1200nm -

שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות. וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות, הבהרת הכתמים הנילווים לפצעים בישבן 

טיפול בטכנולוגית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF חודר לשכבות הדרמיס הבינני והעמוק - יעיל במיוחד בנטרול והריסת חיידקי האקנה., השימוש באנרגיית אור נעשה במגע ישיר על העור ולא ממרחק כמו ה"אור הכחול".

השיטה הייחודית עובדת על ידי החדרת קרן אור ממוקדת, אשר עובדת על פולסים בעוצמה שווה לכול האזור המטופל ללא תופעות לוואי וללא כאב, ולכן גם התוצאות לא מאחרות לבוא והנן בעלות אחוזי הצלחה גבוהים ביותר.

 

מדוע "פילינג או שיוף" לא יעילים בטיפול בפצעים בישבן? שלא יעבדו עליכם! 

פילינג או שיוף באקנה פעילה, בפצעים פעילים בישבן לא מרפא ולא נותן מענה לפצעי האקנה, לפצעים פצעונים פרונקלים שומנים/ שחורים/ קומודנים הנלווים לאקנה פעילה, פעולת הפילינג או השיוף חושפת את העור לזיהום ועלולה לגרום להתפשטות הנגעים/הפצעים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת.

טיפול פילינג או שיוף באקנה פעילה, בפצעים פעילים בישבן לא עובד ולא מטפל במקור בעיית האקנה חיסול חיידקי האקנה באופן סלקטיבי P.A.cne  הגורמים להתפרצות פצעי אקנה, ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק. ולכן נטיית רוב המטפלים היא לא לקחת את הסיכון ולנקוט בטיפול אחר.

למרות ששיוף העור (Skin Resurfacing) בעזרת מכשירי לייזר עדיין נחשב כסטנדרט המקובל ביותר להצערת העור (Skin Rejuvenation),  והינו הליך מבוקר יותר מקילוף  שיוף כימי עמוק.

על פי התניית משרד הבריאות - שיוף כימי או פילינג עמוק זו פעולה המתבצעת רק על ידי רופא (רופא עור או כירורג פלסטיקאי).

 

גם פעולה זו כרוכה בזמן החלמה ממושך, באדמומיות בולטת ובאפשרות של היפופיגמנטציה מאוחרת. במיוחד בכהה עור. בנוסף, להיותו טיפול מאד כואב ואגרסיבי (לקוחות מספרות/ים על אי נוחות רבה לאחר הטיפול, כוויות קשות המקשות על חזרה לשגרה לעיתים עד שבועיים ימים). 

מתפתה לתמונות בפצעים בישבן לפני ואחרי? ניתן לרכוש תמונות מאתרים העוסקים בטיפולי עור...שלא יעבדו עליכן/ם!

הטיפול בטכנולוגיית IPL ו-RF ניתן על ידי איריס לוי בלבד, לנשים ולגברים כאחד - כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני - ללא תופעות לוואי - ללא שיוף - ללא דיאטה קיצונית - ללא ויטמינים - ללא תרופות - ללא רואקוטן - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד.

 

אקנה לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר.

הטיפול מומלץ בסדרה של בין 10 – 8 - 6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו. וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת לחודש ל-3 חודשים/חצי שנה.
תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות 

הטיפול בפצעים בישבן, אקנה בישבן, מהווה אתגר טיפולי לא קטן, טיפול באקנה, בין אם כרוני או זמני, הוא אחד מהסוגים המתסכלים ביותר של אקנה. הפצעים נראים נורא, הם כואבים במגע, והם לא מגיבים לטיפול בקרמים המיועדים למריחה על העור.

אקנה בישבן - פצעים, פצעונים, פרונקלים, ציסטות, שחורים, שומנים, כתמים, חטטים וצלקות באזור הישבן, אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול. 

הטיפול באקנה בישבן דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים. סוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה. במהלך התפרצות הנגעים יש תקופות של שיפור ושל רגרסיה/נסיגה, והחמרה עד לשיפור המיוחל.

לקוחה בת 24 מספרת: תימניה במקור - מרב ייאוש למצב הישבן, התפתתה לשיוף כימי עם התנייה לרכישת ערכת כדורי - ויטמינים שלא על פי מרשם רופא - ולא לאחר בדיקות דם - הנדרשות לבדיקת מחסור בויטמינים כמו: בי 12, אבץ ברזל חומצה פולית ועוד. 

הידעתן/ם?

מולטיוויטמינים לא משפיעים על הבריאות YNET

שלושה מחקרים חדשים מאשרים מידע שהיה קיים ממחקרים קודמים -נטילה יומית של מולטי ויטמינים אינה מועילה לגוף, אינה מונעת מחלות ואינה משנה את מהלכן. יותר ויותר מחקרים מהשנים האחרונות מוכיחים שוויטמינים לא רק שאינם מונעים תחלואה או תמותה, אלא עלולים לגרום לתופעות לוואי מסוכנות.

במקביל לכך נדרשה הלקוחה ל"דיאטת כאסח קיצונית" שלטענת המזכירה או המטפלות המועסקות במקום "אמורה לנקות את הגוף" - דיאטה שגרמה לה, לרזות , בצורה קיצונית - ידוע ששינוי קיצוני בתזונה הוא לא טריגר להתפרצות אקנה - שלא יעבדו עליכן/ם!.

מה עובר על הגוף במהלך "דיאטה קיצונית" כזאת?

הגוף נמצא ברעב תמידי ולא מקבל אנרגיה מפחמימות שלהן הוא זקוק כדי לייצר אנרגיה. תחושת הרעב גורמת לעצבנות, קושי בריכוז ועייפות. רמת הורמון הסרוטונין, האחראי ליצירת מצב רוח טוב, יורדת באופן קיצוני בגלל מחסור בפחמימות זמינות, ולכן באופן טבעי אנחנו מרגישים יותר מדוכדכים. בנוסף, כאשר ממשיכים בדיאטה לא מאוזנת לאורך זמן, החוסרים בגוף גורמים לתופעות לוואי פיזיולוגיות כמו: נשירת שיער, חולשה, אנמיה, ציפורנים שנשברות, אפילו השיניים עלולות להיפגע".

לא רק השיער והשיניים עלולים להיפגע בדיאטות כאסח אלא גם קצב חילוף החומרים וקצב הירידה במשקל של הגוף. כאשר הגוף חש שהוא במצוקת רעב הוא מאט את קצב חילוף החומרים וכתוצאה מכך גם קצב הירידה במשקל יורד. בניגוד לתופעות אחרות שעשויות להיעלם ולהשתפר בעקבות שינוי לתזונה מאוזנת ונכונה, קצב חילוף החומרים עלול להיפגע בצורה שאינה ניתנת לתיקון, בעיקר למי שמרבים בדיאטות כאסח.

  

טיפול באקנה בישבן זה לא "טיפול פנים בישבן" - שלא יעבדו עליכן!

הידעת? טיפול באקנה פעילה, פצעים פעילים בישבן – אקנה המלווה בפצעים פצעונים, פרונקלים, שחורים שומנים וצלקות בישבן מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה, מבנה ועומק סוג האקנה ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב בד"כ סוגים שונים של טיפולים.  

הטיפול באקנה בישבן - תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור, קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול  אופטימאלית באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

 • מאוכזב/ת כי זה לא עבד...בוודאי,  עלינו לזכור, שאקנה בישבן נגרמת כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא טיפול מתאים. לטיפול המהיר בנגעי האקנה ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים. 

לצערי, לא ניתן  להיפטר מפצעי אקנה, ומצלקות אקנה בישבן לצמיתות או לקבל שיפור והטבה כבר מהטיפול הראשון. שיפור באקנה בישבן ניתן לאמוד על פי רמת האקנה, סוג האקנה, מספר השנים עומק הנגעים, גיל הלקוח ועוד​

ללא תופעות לוואי - ללא שינוי באורח החיים שלך -  וללא אמירות שווא כמו:

 • להיפטר מאקנה ב-30 יום.
 • טיפול מהיר לכתמים בפנים/בגב ובישבן עם תוצאות מיידיות.
 • או"אצלנו נפטרים מאקנה מפצעי אקנה וצלקות אקנה לצמיתות"
 • או "שיטה בלעדית לטיפול באקנה בישבן",
 • או "אצלנו מתחייבים לישבן חלק נקי ומבריק" כבר מהטיפול הראשון,
 • או "גמרנו עם אקנה סופי" - 

או "עם 2 טיפולי שיוף הכל נעלם" לצערי,  לא ניתן להיפטר מאקנה והתופעות הנלוות לאקנה עם 2 טיפולי שיוף כימי! אז שלא יעבדו עליכן/ם!  

טיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF 

התוצאות מוכיחות כי באחוזים גבוהים מהמקרים נרשמה הצלחה בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF לטיפול באקנה, פצעי הבגרות, בשחורים השומנים, חצ'קונים וכתמים, באזור הישבן והירכיים, הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן. הטיפול מומלץ אף ע"י רופאים.​​

אחד מיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה. 

הטיפול הבטוח שעובד על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה, P.ACNE באופן סלקטיבי הגורמים העיקריים להתפרצות הנגעים, בעזרתו ניתן לקבל איכות חיים, עור נקי ללא פצעים, ללא כתמים (חומים אדומים) וללא צלקות גם באזור הישבן.

 

נצל/י את ההזדמנות ושפר/י את איכות החיים שלך

כי אם ה י ו ם לא תטפל/י האקנה ופצעי הבגרות, הפצעים, הפצעונים, הפרונקלים הציסטות, הכתמים והעור המחוספס מהם הנך סובל/ת עלולים ללוות אותך עד אחרי הצבא ולהמשיך וללוות אותך גם אחרי גיל 40…! 

רמת המקצועיות של הקוסמטיקאית הפרא-רפואית נמדדת באבחון נכון ומדויק של עור הלקוח ובמתן הטיפול המדויק על פי מצב העור. אבחון נכון הינו אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותוכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין.  

הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי בתחום בעיות העור –  פצעי בגרות, אקנה, סבוריאה, קרטוזיס פילאריס, הבהרת כתמי אקנה/פוסט אקנה, צלקות אקנה/חטטים/ שקעים, כתמי פיגמנטציה בבני נוער ומבוגרים,  מאפשרים לי לתת את האבחון המדויק ביותר של מצב העור, רמת  האקנה, עומק הנגעים, אפשרויות לטיפול ושיפור, מתן פתרון יעיל ואפקטיבי ולאורך זמן.

פצעי האקנה ופצעי הבגרות, הפצעים הפצעונים, הפרונקלים הציסטות והכתמים המופיעים באזורים מוסתרים ופחות חשופים בגוף, כמו על הישבן והירכיים לעתים גם באזור המפשעות, נוטים להיות פחות מטופלים…כי לא רואים אותם…!

 

הטיפול באקנה בישבן: 

תוכנית 4 השלבים הניתנת על ידי בלבד, כטיפול מערכתי פנימי וחיצוני לאקנה בישבן.

1. טיפול קוסמטי לניקוז ניקוי וספיחת שומנים, טיפול המונע זיהומים ומאזן את הפרשות החלב, השומן, משפר את מרקם העור ומסייע לניקוי, חיטוי וכיווץ הנקבוביות, מניעת יובש גירוי גירוד איחוי וריפוי.

2. טיפול בטכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF - טיפול המומלץ אף ע"י רופאים. מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מאקנה בישבן.

הטיפול בשני סוגי אנרגיה המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית – טכנולוגיית IPL -קרן אור בשילוב עם אנרגיית גלי רדיו (RF (Radio Frequency

השילוב בין RF ו-IPL מבוסס על חימום מקדים של אזור המטרה ע"י האור ויצירת אזור מוליך יותר עבור אנרגיית RF. כך מושגת טמפרטורה גבוהה יותר באזור המטרה (שורש השיער,נגעי אקנה, קופרוז) ומתקבלות תוצאות טובות יותר, משימוש בקרן אור בלבד.

3. תכשירים היפו אלרגניים, ופרא-רפואיים המותאמים אישית, בטוחים לשחזור ולחידוש מראה עור הישבן. המסייעים לאזן את הפרשת השומן  ומונעים היווצרות קומודונים/שומנים/שחורים ופצעים חדשים לאורך זמן. התכשירים ממיטב המעבדות המקצועית בארץ ובאיכות גבוהה מתאימים ביותר לאקלים הישראלי ומאושרים ע"י משרד הבריאות. 

ייחודם של תכשירים אלו בהיותם מבוססים על חומרים טבעיים אנטיספטיים בשילוב עם חומרים פעילים דוגמת: קמפור, מנתול, תחמוצת האבץ, רטינול, המשפרים את מרקם העור ומעודדים את התהליך הטבעי של חידוש העור וכן רכיבים צמחיים הידועים כאנטי-דלקתיים ואנטי-בקטריאליים, המסייעים להפחית את כמות הקומודונים באופן ניכר ולצמצם את התדירות והעוצמה של התפרצות אקנה בישבן ירכיים ובמפשעות. לשמר התוצאות מומלץ להמשיך בטיפול בבית עם התכשירים המתאימים.

4. תוספי תזונה (לא ויטמינים) ייחודיים המהווים מקור לרכיבים תזונתיים רבים העובדים על סימפטום הבעיה העוזרים בטיפול בנגעי עור דלקתיים מניעת צלקות ושיקום רקמת העור. מכילים פרוביוטיקה איכותית לטיפול בבעיות עור, עידוד תהליכי ניקוי הגוף וחיזוק מערכת החיסון. טיפול הנותן מענה מושלם וארוך טווח לאקנה בישבן על רקע אלרגי – דלקתי – זיהומי. 

 

 * הידעת, תכשירים למריחה, כמו: רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה וגם כדור ראקוטן לא עובדים על שורש הבעיה – חיסול חיידקי האקנה!

וזו אחת הסיבות שאקנה, פצעי הבגרות גם בישבן חוזרת בסיום טיפול בכדורים ואף מופיעה ומתפרצת בגילאים מאוחרים ומבוגרים יותר – אקנה בגיל מבוגר.

* הידעת, כי בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL- ו-RF - לאקנה, פצעי בגרות, גם באזור הישבן, ניתן לקבל את אותה התוצאה של כדור הראקוטן: "הפחתת פעילות בלוטות החלב בעור, ייבוש הסבום השומן שמייצר החיידק" ללא תופעות לוואי הנלוות לכדור, ללא בדיקות דם וללא פגיעה בכבד…!

ולסיום מספר טיפים לטיפול בבית: 

 • הימנעו מלבוש צמוד מאוד.
 • הלבשה תחתונה שתהייה על בסיס 100% כותנה .
 • במקלחת יש להימנע משפשוף ומירוק האזור.
 • ייבוש והספגה עדינה עם מגבת.

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י כעת ישירות  לאיריס לוי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.

 •  חדש אצל איריס לוי הסרת שיער ללא כאב לנשים וגברים בטכנולוגיית IPL ו-RF  במחירים אטרקטיביים - אופיר לוי, 0558817445 בWatsApp. 

 

 

 

 

 

 

 


963
סרטונים
חדשני - טיפול בפצעים, אקנה בישבן ב-IPL ו-RF
פצעים, פצעונים, ציסטות, כתמים חטטים צלקת בישבן
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....