איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טיפולים »

חדשני - טיפול בפצעים, אקנה בישבן ב-IPL ו-RF

ממליצים אחרונים (מתוך 226 ממליצים)
סרטונים
חדשני - טיפול בפצעים, אקנה בישבן ב-IPL ו-RF

על פי פרסומים ועדויות של לקוחות שהגיעו אלי: "הטיפול-המהפכני" באקנה בישבן ...

עם שיוף "אצות-ים"  עם "אור-כחול" "ללא מגע יד אדם" וקבל/י עור חלק ונקי בקלות ובמהירות "מהמטפלות הנותנות שירות" ללא רואקוטן! 

 • עם הבטחות שווא "הפצעים נעלמים והדלקות נעלמות"...הדלקות נעלמות? 
 • - "המרפאה הגדולה ביותר בישראל לטיפולי אקנה", שלא רופאים מטפלים בכן/ם...! 

או המכון הגדול גם לטיפולי אקנה, שהמנהלת מצהירה "הטיפול הקוסמטי בישבן - משפר- כתמים,  כתמי פוסט אקנה, צלקות חטטים על הישבן.... 

איפה היא למדה קוסמטיקה? ממתי טיפול קוסמטי עוזר - מטפל - משפר אקנה, כתמים, ופצעים קשים על הישבן שלך?

 עם ההבטחה לתמיד? לצערי, לא ניתן להבטיח...!   

 בשילוב עם "שיוף עם פילינג חומצות" ותקבלי ישבן נקי, חלק ללא פצעים חצ'קונים כתמים וצלקות?  

 

וזה הטיפול המיידי - לפצעים, אקנה, על הישבן, ללא תופעות לוואי - ללא כאב, ללא סימנים וללא צלקות...  

וכולן שותפות ל"טיפול-המהפכני" - "וללא מגע יד אדם" -  בטיפולי אקנה פצעים - חצ'קונים - כתמים וצלקות על הישבן שלך.

אך משיחות עם לקוחות רבות שהגיעו אלי, מאוכזבות, עם ההבנה שנפלו בפח של הבטחות שווא -  מתברר שזו השיטה שעובדת בכל המכונים הגדולים  - ובכל המרכזים הגדולים לטיפולי אקנה,  המעבדות והמרפאות בהן מועסקות "המטפלות הנותנות שירות"... 

   

את/ה סובל/ת מאקנה על הישבן - עם נטייה להתפשט לאזור המפשעות בנשים?    עם פצעים פצעונים, ציסטות נפוחות ועמוקות, כתמים חטטים וקרעים על הישבן שלך?  

או מקרטוזיס-פילאריס על הישבן   -  עם נטייה להתפשט לאיזור הירכיים האחוריות? - בליווי חיספוס, גבשושיות קטנטנות, חררה, עור-ברווז, פצעונים קטנים אדומים אם ראש קטן של מוגלה על הישבן?  וזה לא אקנה?

או מהידרודניטיס-סופורטיבה על הישבן שלך? -  עם נטייה להתפשט לאיזור המפשעות בנשים?  - בליווי מורסות, עמוקות כואבות ונפוחות הצצות ונעלמות לפרקים על הישבן, המפשעות, בית-השחי, ועל השדיים שלך?   

 

יש לי טיפול עבורך,  הניתן לך ממני בלבד, מאיריס לוי עצמה, כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני בדיסקרטיות מלאה, ובשילוב הטכנולוגיה החדשנית   טכנולוגיית קרן אור IPL ו- אנרגיית גלי רדיו RF.

טכנולוגיה, הניתנת לך, בכל שלב מסידרת הטיפולים, במגע ישיר על העור, כטיפול טבעי - ללא תרופות, ללא כאב, ללא תופעות לוואי,  ללא שיוף "אצות - ים" הנפוץ בתחום . שיוף על פצעים שעדיין לא הגלידו על הישבן שלך, ללא "אור-כחול, וכן עם מגע יד אדם הניתן לך ממני בלבד. 

 

כקוסמטיקאית פרא-רפואית עם תעודות, עוסקת רק בטיפול בבעיות עור שלא ניתנות להטבה ושיפור ברפואה הקונבנציונאלית מעל 20 שנה. 

 • סקפטי/ לא מאמינ/ה הנך מוזמנ/ת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים באתר.

ולהיווכח שאכן יש טיפול באקנה בישבן המלווה - בפצעים פצעונים, שחורים - שומנים - קומודונים, ציסטות עמוקות נפוחות וכואבות, כתמים חומים אדומים, צלקות חטטים וקרעים על הישבן שלך. 

 

 • הידעתן/ם?

הטיפולים באותם המרכזים הגדולים - המכונים הגדולים - או המרפאות הגדולותלטיפולי אקנה,  ניתנים לכן/ם מ"המטפלות הנותנות שירות" "ללא מגע יד אדם" - והכוונה המשתמעת מכך...לא תאמינ/י

הטיפול מתבסס רק על המכשיר עצמו ה"אור-הכחול" ללא ניקוי ניקוז הוצאת אותם השחורים - השומנים - הקומודונים עליהם מתקיימים החיידקים, P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות הנגעים גם על הישבן שלך.

הן המפעילות את מכשיר ה"אור-הכחול" המופעל ממרחק לאיזור הבעייתי שלך הישבן, בסיום מורחות קרם או מסכה. 

בזה מתחיל ומסתיים הטיפול הקוסמטי שאת/ה מקבל/ת מאותן המטפלות שכבודן במקומן מונח, אך נסיונן אינו מוכח. מטפלות שלא מחוייבות להוכיח ניסיון - ידע - ותק ומקצועיות מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית

 

והשאלה המתבקשת שאת/ה צריכ/ה   לשאול את אותה המנהלתלכמה זמן מחזיק אותו טיפול "ללא מגע יד אדם" ורק עם מכשיר "האור-הכחול" ובשילוב שיוף אגרסיבי "פינוק אמיתי" ...

מה קורה עם כל השומנים - השחורים - הקומדונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה גם על הישבן שלך (והמפשעות בנשים)?

"עבודה קלה ומהירה",  ומה שנותר למנהלת - המרוויחה הגדולה, לצחוק כל הדרך את הבנק...!

לצערי, זהו השלב שרוב המכונים הגדולים - המרכזים הגדולים - המעבדות הגדולות והמרפאות הגדולות  מוותרות עליו..

 

 • ומדוע כל המנהלות - המטפלות הנותנות שירות מוותרות על העיקר, על החשוב ביותר?
 • הפחתה - צמצום ומיגור החיידקים באופן סלקטיבי? החיידקים הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה גם על הישבן שלך?

כי  - ללא ניקוי ניקוז הטיפול קצר יותר.

כי - ללא ניקוי ניקוז השחורים - השומנים - הקומודונים, הטיפול קל יותר.

כי - ללא ניקוי ניקוז השחורים - השומנים - הקומודונים המנהלת יכולה להתסתפק רק "במטפלות הנותנות שירות" ולא חייבת להעסיק נשות מקצוע המגיעות מתחום הקוסמטיקה.  

כי - ללא ניקוי ניקוז - אין צורך בידע - ותק - ניסיון מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

 

הטיפול הנפוץ כיום, לצערי, לא שם את כובד המשקל על ניקוי עמוק - ניקוז ניקוי השומנים - השחורים - הקומודונים   עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne עם התערבות ידנית במכון. 

שורש הבעייה, הגורמים העיקריים להתפרצות הפצעים - הפנימיים והחיצוניים, לשומנים הפנימיים והחיצוניים.

הידעתן/ם באקנה על הישבן ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים : 

 "פרופיוני בקטריום אקנה" (propion bacterium acnes ) חיידק החי בתנאי חוסר אויר אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור,

 ו - "סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis) שמשגשג גם הוא בתעלות זקיקי השיער. חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים את השומנים שבחלב והופכים אותם לחומצות שומן שגורמות לגרום לגירוי העור לתגובה דלקתית ומוגלה - אקנה גם על הישבן  שלך.

 

ידוע שחיידקי האקנה, P.Acne, המתקיימים על השומנים הפנימיים והחיצוניים הם אלה הגורמים העיקריים להתפרצות פצעי אקנה, כתמי אקנה צלקות אקנה גם על הישבן ומפשעות בנשים,

ועל מנת להפחית את החיידקים באופן סלקטיבי, החיידקים המתקיימים בשכבות הדרמיס העמוקות של העור,   על השחורים - השומנים - הקומודונים ,  נדרשת פעולה יסודית ועמוקה...   

וזהו השלב הראשון, החשוב והעיקרי  בכל טיפול מסידרת הטיפולים המותאמ/ת לך, בשיטה חדשנית ופורצת דרךעם אחריות להפחתה    ולצמצום אותם החיידקים, בטיפול הניתן לך ממני בלבד, מאיריס לוי עצמה כטיפול - 

ניקוי - ניקוז ידני חיצוני, של אותם השחורים - השומנים - הקומודונים הנמצאים בשכבות הדרמיס העליונות לריקון הנקבוביות מאותו שומן, ולמיגור ולצימצום  החיידקים הגורמים העיקריים להתפרצות הנגעים גם על הישבן שלך.

 

 ואלה לא הלקוחות הראשונות או האחרונות שהגיעו אלי עם מפח נפש וחור בכיס לאחר שהבינו שהטיפולים המפתים ללא כאב וללא לחיצות ו"ללא מגע יד אדם" ב"אור-כחול" אינם יעילים אינם אפקטיבים ומהר מאוד הכל שב צף ועולה כאילו ולא היה טיפול...אז שלא יעבדו עליכן/ם! 

השלב השני -  הניתן לך על ידי בלבד  לחיסול - להפחתה ולצימצום אותם החיידקים הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה על הישבן שלך, הינו השילוב עם הטכנולוגיה החדשנית, המיועדת אך ורק לטיפול בבעיות עור טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF.

טכנולוגייה המיועדת אך ורק לטיפול בבעיות עור, המאושרת ע"י מכון התקנים הישראלי. נבחנה בקפדנות והוכחה שאינה מזיקה לבריאות. 

כטיפול טבעי, המונע את הצורך בשימוש בתרופות - רואקטן ואנטיביוטקה מינוציקלין, וללא תופעות לוואי. 

התוצאות מוכיחות כי באחוזים גבוהים מהמקרים נרשמה הצלחה בטיפול בטכנולוגיה החדשנית ב- IPL ו-RF . הטיפול הנותן מענה אמיתי יעיל, ולאורך זמן.  

 

טכנולוגיה הפועלת במגע ישיר על העור, החודרת לשכבות הדרמיס הבינוני והעמוק ...  

 • המייבשת את הסבום, השומן, הנותר בנקבוביות העור, אותו שומן, סבום עליהם מתקיימים החיידקים, הנמצאים בשכבות הדרמיס הבינוני  והעמוק.  
 • המבהירה את כתמי פוסט אקנה חומים/אדומים.
 • המחליקה משפרת ומטיבה את מרקם העור. 

וזה השילוב המנצח עם הטיפול האישי הפרטני הפנימי והחיצוני שאת/ה מקבל/ת ממני בלבד המבטיח לך, הפצעים הפצעונים, הציסטות, כתמי פוסט אקנה, חומים - אדומים החטטים והסימנים הנילווים, יתמעטו יופחתו וישתפרו. 

 

הידעתן/ם ההתנייה הקיימת ממשרד הבריאות:

 לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם, סופי ולתמיד (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש הטבה עם אפקט מצטבר ולאורך זמן. 

 

קבלו - פתרון מיידי לפצעי אקנה בישבן... 

והטיפול הניתן לך - טיפול 1 ב"אור-כחול" + שיוף אגרסיבי על הישבן שלך, שיוף אצות-ים - שיוף חומצות - שיוף קריסטלים על ישבן פצוע ומספר תכשירים לרכישה.  והמחיר כ-3400 לטיפול 1. והבטחות הכל נעלם לתמיד ...! שלא יעבדו עליכן/ם! 

 

ועוד על פי פרסומים אחרים: " שבועיים נעלמים הפצעים על הישבן שלך" כותרת מאד מפתה...!   

לא תאמינ/י בעזרת שיוף - טיפול שהוא אסון לעור העדין  של הישבן שלך...!! 

 

היזהרו משיוף כימי - שיוף קריסטלים - שיוף פילינג עמוק - שיוף אצות-ים - שיוף חומצות על אקנה בישבן.

אקנה המלווה - בפצעים, פצעונים ציסטות גדולות, עמוקות, כואבות ונפוחות, שומנים - שחורים - קומודונים פנימיים וחיצוניים, כתמים חומים אדומים ולעיתים כהים יותר, צלקות חטטים וסימנים.

האם נראה לכן/ם שתוך שבועיים ניתן לחסל את כל התופעות הנלוות לאקנה על הישבן שלך? 

האם שאלת/ה את עצמך, מה קורה אם החיידקים P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בישבן? 

 • ואני שואלת, אותך הלקוחה, או אותך הלקוח, שמתפתה ל"הבטחות הזויות" שכאלה: 

ואם הישבן שלך מלא בפצעים, פצעונים , אדומים ומוגלתיים, שומנים, שחורים, קומודונים, ציסטות (פצעים כואבים נפוחים ומפרישים) כתמים חומים/אדומיים, צלקות חטטים סימנים וקרעים בישבן... נראה לך שזה אמיתי...נראה לך שניתן להגיע לתוצאות כבר מהטיפול הראשון?..הלוואי! 

 • הידעתן/ם? על פי התניית משרד הבריאות 

שיוף כימי או שיוף עם פילינג עמוק רשאי להתבצע רק בעזרת רופא כירורג - או רופא עור מומחה...אז שלא יעבדו עליכן/ם! 

 

סובל/ת מפצעים, אקנה בישבן, לאיריס לוי יש טיפול - בשילוב הטכנולוגיה החדשנית קרן אור IPL ואנרגיית גלי רדיו - RF, החודר לשכבות הדרמיס הבינוני והעמוק -  היעיל במיוחד בנטרול והריסת חיידקי האקנה. 

השימוש באנרגיית אור נעשה במגע ישיר על העור ולא ממרחק כמו ה"אור הכחול" הנפוץ בתחום. 

טכנולוגיה המשלבת בתוכה  ספקטרום רחב של כל אורכי הגל אור אדום / כחול / ירוק / צהוב מ 540 nm ועד 1200nm ננומטר.  

שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות. וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות, הבהרת הכתמים הנילווים לפצעים בישבן .

 

השיטה החדשנית עובדת על ידי החדרת קרן אור ממוקדת, אשר עובדת על פולסים בעוצמה שווה לכול האזור המטופל ללא תופעות לוואי וללא כאב, ולכן גם התוצאות לא מאחרות לבוא והנן בעלות אחוזי הצלחה גבוהים ביותר.

על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון. 

 

 רוצה לדעת מדוע לצערי...לא ניתן לקבל ישבן - חלק - נקי - ובריא עם שיוף? ולא משנה איזה סוג של שיוף, כולם עושים את אותו הנזק!!! לצערי!

 1. טיפול בשיוף קריסטלים, שיוף כימי או - פילינג ייחודי המבוסס על חומצות, אינו חודר לשכבות העמוקות של העור. עור הישבן שלך נראה כלאחר טראומה. 
 2. טיפול בשיוף קריסטלים, שיוף כימי או - פילינג ייחודי המבוסס על חומצות, הנו טיפול חיצוני, שטחי, שאכן גורם לקילוף אך לא מנקז ומנקה את השומנים, השחורים, הקומדונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה, הגורמים העיקריים להתפרצות הפצעים הפעילים על הישבן שלך. 
 3. טיפול בשיוף קריסטלים, שיוף כימי או - פילינג ייחודי המבוסס על חומצות, חושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות הנגעים/הפצעים הפעילים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת.
 4. טיפול בשיוף קריסטלים, שיוף כימי או - פילינג ייחודי המבוסס על חומצות, באקנה פעילה, בפצעים פעילים דלקתיים, לא עובד ולא מטפל במקור בעיית האקנה חיסול חיידקי האקנה P.Acne באופן סלקטיבי הגורמים העיקריים להתפרצות פצעי אקנה, ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק.
 5. ולכן נטיית רוב המטפלים היא לא לקחת את הסיכון ולנקוט בטיפול אחר.

 

תאר/י לעצמךשהמטפלת באותו מכון או "מנהלת-המכון" עצמה שנסיונה אינו מוכח,  משייפת לך את עור הישבן החבול, הפצוע, הדלקתי, המוגלתי, האדמומי, הרגיש,  שלך, עם חומצות עד רמה של כוויה דרגה 3, בליוו כאבי תופת הנמשכים כשבועיים ימים..  מטופלים רבים שהגיעו אלי סיפרו שהתעלפו אחרי הטיפול..

פעולה אגריסיבית קשה לעור העדין והרגיש של הישבן שלך. 

טיפול שאינו עובד על שורש הבעיה  - חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות פצעים ונגעים על הישבן שלך.

 

סובל/ת מפצעים - אקנה על הישבן שלך?

נצל/י את ההזדמנות ושפר/י את איכות החיים שלך...בעזרתי - בשילוב טיפול חדשני בטכנולוגיית IPL ו- אנרגיית גלי רדיו RF, אנרגיה העובדת על מקור הבעיה, חיידקי האקנה + השומן עליו מתקיים החיידק + הכתמים + הצלקות והחטטים.  

כי אם ה י ו ם לא תטפל/י האקנה ופצעי הבגרות, הפצעים, הפצעונים, הציסטות, הכתמים חומים / אדומים, חטטים צלקות והעור המחוספס מהם הנך סובל/ת עלולים ללוות אותך עד אחרי הצבא ולהמשיך וללוות אותך גם אחרי גיל 40…! 

 

על פי עדויות של לקוחות שהגיעו אלי והתפתו להבטחות השווא של אותה מנהלת-מכון שניסיונה אינו מוכח - כי "יש טיפול קוסמטי מהיר , המעלים את הפצעים הכתמים והצלקות סופי ולתמיד" ותקבל/י עור נקי - חלק - בהיר ...

מהר מאוד אותן/ם לקוחות גילו שהכל צף ועלה כאילו ולא היה טיפול, לא תאמינ/י אחרי פחות מחודש ימים ..הצלקות לא נעלמו... כי הפצעים לא נעלמו.. והשומנים לא נעלמו... כי החיידקים לא נעלמו ... 

סובל/ת מפצעים בישבן, אקנה בישבן, חצ'קונים בישבן - יש טיפול חדשני בטכנולוגית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF  -  עם אפקט מצטבר ולאורך זמן, הטיפול מתאים לנשים ולגברים.

 

רמת המקצועיות של הקוסמטיקאית הפרא-רפואית נמדדת באבחון נכון ומדויק של עור הלקוח ובמתן הטיפול המדויק על פי מצב העור. אבחון נכון הינו אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותוכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין.  

הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי בתחום בעיות העור כ- 20 שנה עוסקת רק בטיפול בבעיות עור שאינן ניתנות לטיפול או הטבה ברפואה הקונבנציונאלית –  פצעי בגרות, אקנה, סבוריאה, קרטוזיס פילאריס, הבהרת כתמי אקנה/פוסט אקנה, צלקות אקנה/חטטים/ שקעים, כתמי פיגמנטציה בבני נוער ומבוגרים,  המאפשרים לי לתת את האבחון המדויק ביותר של מצב העור, רמת האקנה, עומק הנגעים, אפשרויות לטיפול ושיפור, מתן פתרון יעיל ואפקטיבי ולאורך זמן.

לצערי, לא ניתן  להיפטר מפצעי אקנה, ומצלקות אקנה בישבן לצמיתות או לקבל שינוי, שיפור והטבה כבר מהטיפול הראשון...שלא יעבדו עליכן/ם!

שיפור באקנה בישבן ניתן לאמוד על פי רמת האקנה, סוג האקנה, מספר השנים, עומק הנגעים, גיל הלקוח ועוד​.

 

הטיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF. 

התוצאות מוכיחות כי באחוזים גבוהים מהמקרים נרשמה הצלחה  בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF לטיפול באקנה, פצעי הבגרות, בשחורים השומנים, חצ'קונים וכתמים, באזור הישבן והירכיים, הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן. הטיפול מומלץ אף ע"י רופאים.​​

אחד מיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL ו- RF היא ההחלמה המהירה למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה. 

הטיפול הבטוח שעובד על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה, P.ACNE באופן סלקטיבי הגורמים העיקריים להתפרצות הנגעים, בעזרתו ניתן לקבל איכות חיים, עור נקי ללא פצעים, ללא כתמים (חומים אדומים) וללא צלקות גם באזור הישבן.

פצעי האקנה ופצעי הבגרות, הפצעים הפצעונים, הציסטות (הפצעים הכואבים, הנפוחים ) והכתמים המופיעים באזורים מוסתרים ופחות חשופים בגוף, כמו על הישבן והירכיים לעתים גם באזור המפשעות, נוטים להיות פחות מטופלים…כי לא רואים אותם…!

 

הטיפול בשני סוגי אנרגיה המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית – השילוב בין RF ו-IPL מבוסס על חימום מקדים של אזור המטרה ע"י האור ויצירת אזור מוליך יותר עבור אנרגיית RF. 

כך מושגת טמפרטורה גבוהה יותר באזור המטרה ומתקבלות תוצאות טובות יותר. 

 

  

 


963
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
ניתן להזמין דרכי תכשירי קוסמטיקה החסרים לך, המשלוח בדואר שליחים, תוך 24 שעות עד הבית.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
סגירה
צור/י קשר לקבלת טיפול אישי ופרטני מאיריס לוי עצמה