איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טיפולים »

חדשני - טיפול בפצעים, אקנה בישבן ב-IPL ו-RF

על פי פרסומים: והכותרות הן "נעלמים הפצעים בישבן" -  השיטה הבאה בטיפולי אקנה בישבן - פצעים בישבן כבר כאן, תוך "טיפול אחד" כבר רואים את השינוי..."תוצאות כבר מהטיפול הראשון?"...שלא יעבדו עליכן/ם!  

ועוד על פי פרסומים: מדוע יש לך פצעים בישבן? 

אזור אשר מופעל עליו לחץ רב. מישיבה מרובה, אזור מכוסה, לעיתים נוצרים בו פצעי לחץ או פצעים הנוצרים כתוצאה מחום ולחות....

 • פצעים  בישבן לא מתפתחים מישיבה מרובה מחום או לחות. רוצה לדעת מדוע יש לך פצעים בישבן  כנס/י
 • ועוד על פי פרסומים: והבטחות שווא - של אותה מנהלת מכון המציעה טיפול קוסמטי מהיר תגובה, המעלים את הפצעים הכתמים והצלקות באופן סופי...באופן סופי?    

עם... לא תאמינו "שיוף בפילינג ייחודי המבוסס על חומצות" שיגרמו לקילוף ותקבלי עור עם ניקוי פנימי עמוק ומסיבי...ניקוי פנימי עמוק ומסיבי עם שיוף בפילינג??? 

 

ואני כמומחית רק לבעיות עור (כ-20 שנה אני מטפלת רק בבעיות עור שלא ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית) שואלת... היכן אותה מטפלת/קוסמטיקאית/מנהלת מכון  למדה קוסמטיקה? ואולי לא למדה? ...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

ואני אומרת לכן/ם ...אין דבר כזה להעלים באופן סופי את הפצעים הכתמים החטטים בעזרת "שיוף עם פילינג המכיל חומצות"!!   

שיוף בפילינג או שיוף כימי - זו אותה הפעולה. 

 • תאר/י לעצמך, שהמטפלת באותו מכון או מנהלת המכון עצמה שנסיונה אינו מוכח,  משייפת לך את עור הישבן החבול, הפצוע, הדלקתי, המוגלתי, האדמומי, הרגיש,  שלך, עם חומצות עד רמה של כוויה דרגה 3, בליוו כאבי תופת הנמשכים כשבועיים ימים..  מטופלים רבים שהגיעו אלי סיפרו שהתעלפו אחרי הטיפול..

פעולה אגריסיבית קשה לעור העדין והרגיש של הישבן שלך. טיפול שאינו עובד על שורש הבעיה  - חיידקי האקנה P.Acne .​

עלות 2 טיפולי שיוף 5000 ש"ח + סבון + קרם גוף, וכמובן עם מדבקה ושם המכון. טיפול לא מקצועי - לא יעיל לא אפקטיבי ולא פעיל...והמטפלת צוחקת כל הדרך אל הבנק!!!  ​ 

 

 • נצל/י את ההזדמנות ושפר/י את איכות החיים שלך...עם איריס לוי - בטיפול העובד על מקור הבעיה, חיידקי האקנה + השומן עליו מתקיים החיידק + הכתמים + צלקות חטטים.  

כי אם ה י ו ם לא תטפל/י האקנה ופצעי הבגרות, הפצעים, הפצעונים, הציסטות, הכתמים חומים / אדומים, חטטים צלקות והעור המחוספס מהם הנך סובל/ת עלולים ללוות אותך עד אחרי הצבא ולהמשיך וללוות אותך גם אחרי גיל 40…! 

 

על פי עדויות של לקוחות שהגיעו אלי והתפתו להבטחות השווא של אותה מנהלת מכון שניסיונה אינו מוכח - כי "יש טיפול קוסמטי מהיר תגובה, המעלים את הפצעים הכתמים והצלקות באופן סופי" ותקבל/י עור נקי - חלק - בהיר ...

מהר מאוד אותן/ם לקוחות גילו שהכל צף ועלה כאילו ולא היה טיפול, לא תאמינו אחרי חודש ימים בלבד..הצלקות לא נעלמו... כי הפצעים לא נעלמו.. והשומנים לא נעלמו... כי החיידקים לא נעלמו ...

 

סובל/ת מפצעים, אקנה בישבן?  או מקרטוזיס פילאריס בישבן? יש טיפול - לא מהפכני - אך ייחודי - לא מהיר - אך יעיל  ולטווח ארוך - בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF . 

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך?   התקשר/י אלי כעת 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.


סקפטי/ת לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת לגלוש בעמד הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים ולהיווכח שיש טיפול לפצעים בישבן או לקרטוזיס פילאריס בישבן - ללא "אור-כחול" ללא שיוף כימי - ללא פילינג עמוק - ללא מטפלות או מנהלות מכון שניסונן אינו מוכח!!!

טיפול - לא סופי - לא לצמיתות - אך כן יעיל ומועיל לטווח ארוך. טיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני .

ללא תרופות - ללא התנייה לרכישת ויטמינים - ללא התנייה לשינוי בתזונה שלך - ללא התנייה לשינוי באורח החיים שלך - ללא בדיקות דם - וללא פגיעה בכבד  

 

 

ויתכן שאת/ה סובל/ת מ ...

 • קרטוזיס פילאריס בישבן  המתבטא - בפצעונים קטנטנים ואדומים עם ראש קטן של מוגלה "דמויי אקנה", חיספוס בישבן, חררה, עם נטייה להתפשט לאזור ירכיים אחוריות, אבל, זה לא  אקנה!!!  

ועוד על פי פרסומים: מנהלת מכון/מטפלת/קוסמטיקאית - (קוסמטיקאית לא בטוח! אולי רק מטפלת שהוכשרה)  ...המתהדרת שהיא היחידה עם החידושים העדכניים ביותר בתחום הקוסמטיקה הרפואית העולמית והטיפולים המוצעים על ידה לא תאמינו הם:

 • שינוי תזונתי - המתמקד בהימנעות ממזונות הגורמים לאקנה . 

 • ואני טוענת - כמומחית רק לבעיות עור - באופן כללי, השפעת התזונה על אקנה היא אינדיווידואלית, ועם הניסיון כל אחד מכיר את גופו ומבין מאילו סוגי מזון עליו להימנע...שלא יעבדו עליכן/ם!   

 • ויטמינים - לטענתה של אותה מטפלת שנסיונה אינו מוכח הם לא ויטמינים אלא תוספי תזונה... - חומצה פולית - ויטמין A - ויטמין B ויטמין  C -  ברזל  - אמורים להינתן במרשם רופא המטפל, עם הפנייה לבדיקות דם המאשרות מחסור בהן ולא במכירה ללא רישיון רוקחות...שלא יעבדו עליכן/ם!

 • 3 צנצנות - כל צנצנת במחיר של 471 ש"ח וכמובן עם מדבקה ושם המכון המטפל.

 

הידעתן/ם?

מולטי ויטמינים לא משפיעים על הבריאות YNET

שלושה מחקרים חדשים מאשרים מידע שהיה קיים ממחקרים קודמים -נטילה יומית של מולטי ויטמינים אינה מועילה לגוף, אינה מונעת מחלות ואינה משנה את מהלכן. יותר ויותר מחקרים מהשנים האחרונות מוכיחים שוויטמינים לא רק שאינם מונעים תחלואה או תמותה, אלא עלולים לגרום לתופעות לוואי מסוכנות.

 

 רוצה לדעת מדוע לצערי...עם "2 טיפולי שיוף בפילינג ייחודי המבוסס על חומצות" לא ניתן לקבל עור נקי - וחלק ? 

 • טיפול בשיוף עם פילינג ייחודי המבוסס על חומצות, אינו חודר לשכבות העמוקות של העור. עור הישבן שלך נראה כלאחר טראומה. 

 • טיפול בשיוף עם פילינג ייחודי המבוסס על חומצות, הנו טיפול חיצוני, שטחי, שאכן גורם לקילוף אך לא מנקז ומנקה את השומנים, השחורים, הקומדונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה, הגורמים העיקריים להתפרצות הפצעים הפעילים על הישבן שלך. 

 • פעולת השיוף עם פילינג ייחודי המבוסס על חומצות, חושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות הנגעים/הפצעים הפעילים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת.

 • טיפול שיוף בפילינג ייחודי עם חומצות באקנה פעילה, בפצעים פעילים דלקתיים, לא עובד ולא מטפל במקור בעיית האקנה חיסול חיידקי האקנה P.Acne באופן סלקטיבי הגורמים העיקריים להתפרצות פצעי אקנה, ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק. ולכן נטיית רוב המטפלים היא לא לקחת את הסיכון ולנקוט בטיפול אחר   

 

ואני שואלת אותך הלקוחה או אותך הלקוח, שמתפתה ל"הבטחות שווא" שכאלה - ואם הישבן שלך מלא בפצעים, ציסטות (פצעים כואבים נפוחים אדומים ומפרישים) כתמים חומים/אדומים, צלקות חטטים סימנים וקרעים בישבן נראה לך שזה אמיתי...נראה לך שניתן להגיע לתוצאות כבר מהטיפול הראשון? ...הלוואי!!!

הידעתן/ם? על פי התניית משרד הבריאות - שיוף פילינג עמוק או שיוף כימי מתבצע על ידי רופא כירורג - או רופא עור מומחה...אז שלא יעבו עליכן/ם!

 

 • מדוע לא ניתן להבטיח, לצערי..."טיפול מהיר עם תוצאות מיידיות"- "גמרנו עם אקנה בישבן סופי" "לצמיתות" "להיפטר מאקנה ב-30 ימים" עם "אור-כחול"? 

ועוד על פי פרסומים: "תוך שבועיים אני מרפאה את המראה של הפצעים בישבן" כותרת מאד מפתה...!  שלא יעבדו עליכן/ם! 

אקנה בישבן המלווה - בפצעים, פצעונים ציסטות גדולות, עמוקות, כואבות ונפוחות, כתמים צלקות חטטים ושקעים באזור הישבן היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים) זיעה והיגיינה נמוכה, נקבוביות סתומות, עור יבש או לחות כלואה, ריבוי בפעילות ספורטיבית, ישיבה מרובה וממושכת, לבישת בגדים צמודים מבדים סינתטיים שאינם מאפשרים אוורור האזור, חיידקים, גנטיקה ולעיתים אף מתגובה לטיפול בתרופות.

באותם פצעי האקנה, ניתן להבחין בשני חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "פצעי – בגרות " – "אקנה": "פרופיוני בקטריום אקנה" propioni bacterium acnes וסטפילוקוקוס אפידרמידיס "staphylococcus epidermidis המשגשגים בתעלות זקיקי השיער.

חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים מסוג ליפאז את השומנים שבחֵלֶב (בלוטות השומן) והופכים אותם לחומצות שומן חופשיות שעלולות לגרום לגירוי העור, ויצירת תגובה דלקתית ומוגלה –" אקנה ציסטי."

 • על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

  

עוד רווחת הדעה בקרב מטפלות שניסיונן אינו מוכח, שבטיפול טבעי באקנה ב"אור-כחול" אסור לגעת באיזור הבעייתי, במקרה זה , הישבן שלך...! ואסור לשלב באותו טיפול "ניקוי / ניקוז, הוצאת שומנים, שחורים, קומודונים...! 

 

 • האם ידעת- שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת שחורים, שומנים, קומודונים הינו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?

 • האם ידעת - שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בישבן?

  

מדוע מתנגדות אותן מטפלות שאינן קוסמטיקאיות מניקוז/ניקוי השחורים השומנים הקומודונים גם בישבן?

הטיפול  - באקנה בישבן - מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור.  

הטיפול - באקנה בישבן -  על ידי ניקוז / ניקוי שומנים / שחורים / קומודונים מאריך את זמן הטיפול..!

הטיפול - באקנה בישבן - מחייב ידע בניקוז ובניקוי השחורים השומנים הקומודונים בשלמות ללא פגיעה ברקמות העור. 

 

יש טיפול לפצעים בישבן - טיפול בטכנולוגיית IPL ו-RF

טכנולוגיה המשלבת בתוכה ספקטרום רחב של כל אורכי הגל - אור אדום/כחול/ירוק/צהוב מ 540 nm ועד 1200nm -

שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות. וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות, הבהרת הכתמים הנילווים לפצעים בישבן .

טיפול בטכנולוגית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF החודר לשכבות הדרמיס הבינוני והעמוק - יעיל במיוחד בנטרול והריסת חיידקי האקנה. השימוש באנרגיית אור נעשה במגע ישיר על העור ולא ממרחק כמו ה"אור הכחול".

השיטה הייחודית עובדת על ידי החדרת קרן אור ממוקדת, אשר עובדת על פולסים בעוצמה שווה לכול האזור המטופל ללא תופעות לוואי וללא כאב, ולכן גם התוצאות לא מאחרות לבוא והנן בעלות אחוזי הצלחה גבוהים ביותר.

 

רוצה לדעת מדוע הטיפול המהפכני ב"אור-כחול" אינו מרפא פצעים פצעונים, ציסטות, כתמים חומים/אדומים, חטטים צלקות וסימנים, אקנה בישבן?  

ידוע - שהטיפול המהפכני ב "אור כחול" מתאים בעיקר לאקנה קלה, מתונה עד בינונית עם מיגולים, ופחות לאקנה ציסטית, עור שומני מפריש, נקבוביות פעורות וגדולות, פצעים פצעונים עור מחוספס אדמומי ולא חלק.

ידוע - שהטיפול המהפכני ב"אור כחול"אורך גל 415nm בלבד אינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.

ידוע - שאחת הבעיות של "אור כחול", היא חדירה שטחית מתחת לפני העור. לכן באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, ובעור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת.

ידוע כמו כן, גם בעור עבה כמו בגב, הטיפול ב"אור כחול" קשה יותר ויעיל פחות.

 

פצעים בישבן, אקנה בישבן, חצ'קונים בישבן - טיפול חדשני בטכנולוגית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF  -  עם אפקט מצטבר ולאורך זמן, הטיפול מתאים לנשים ולגברים.

רמת המקצועיות של הקוסמטיקאית הפרא-רפואית נמדדת באבחון נכון ומדויק של עור הלקוח ובמתן הטיפול המדויק על פי מצב העור. אבחון נכון הינו אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותוכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין.  

הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי בתחום בעיות העור כ- 20 שנה עוסקת רק בטיפול בבעיות עור שאינן ניתנות לטיפול או הטבה ברפואה הקונבנציונאלית –  פצעי בגרות, אקנה, סבוריאה, קרטוזיס פילאריס, הבהרת כתמי אקנה/פוסט אקנה, צלקות אקנה/חטטים/ שקעים, כתמי פיגמנטציה בבני נוער ומבוגרים,  המאפשרים לי לתת את האבחון המדויק ביותר של מצב העור, רמת האקנה, עומק הנגעים, אפשרויות לטיפול ושיפור, מתן פתרון יעיל ואפקטיבי ולאורך זמן.

 • לצערי, לא ניתן  להיפטר מפצעי אקנה, ומצלקות אקנה בישבן לצמיתות או לקבל שינוי, שיפור והטבה כבר מהטיפול הראשון...שלא יעבדו עליכן!

שיפור באקנה בישבן ניתן לאמוד על פי רמת האקנה, סוג האקנה, מספר השנים עומק הנגעים, גיל הלקוח ועוד​.

 

טיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF 

התוצאות מוכיחות כי באחוזים גבוהים מהמקרים נרשמה הצלחה בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF לטיפול באקנה, פצעי הבגרות, בשחורים השומנים, חצ'קונים וכתמים, באזור הישבן והירכיים, הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן. הטיפול מומלץ אף ע"י רופאים.​​

אחד מיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה. 

הטיפול הבטוח שעובד על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה, P.ACNE באופן סלקטיבי הגורמים העיקריים להתפרצות הנגעים, בעזרתו ניתן לקבל איכות חיים, עור נקי ללא פצעים, ללא כתמים (חומים אדומים) וללא צלקות גם באזור הישבן.

 • פצעי האקנה ופצעי הבגרות, הפצעים הפצעונים, הפרונקלים הציסטות והכתמים המופיעים באזורים מוסתרים ופחות חשופים בגוף, כמו על הישבן והירכיים לעתים גם באזור המפשעות, נוטים להיות פחות מטופלים…כי לא רואים אותם…!

 

טיפול בטכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF - טיפול המומלץ אף ע"י רופאים. מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מאקנה בישבן.

הטיפול בשני סוגי אנרגיה המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית – טכנולוגיית IPL -קרן אור בשילוב עם אנרגיית גלי רדיו (RF (Radio Frequency

השילוב בין RF ו-IPL מבוסס על חימום מקדים של אזור המטרה ע"י האור ויצירת אזור מוליך יותר עבור אנרגיית RF. כך מושגת טמפרטורה גבוהה יותר באזור המטרה ומתקבלות תוצאות טובות יותר. 

 

 


963
סרטונים
חדשני - טיפול בפצעים, אקנה בישבן ב-IPL ו-RF
פצעים, פצעונים, ציסטות, כתמים חטטים צלקת בישבן
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....