איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
09-7969145 | 055-8833337
ישובי השרון – העיט 11 מושב קדימה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
09-7969145 | 055-8833337
ישובי השרון – העיט 11 מושב קדימה
טיפולים »

חדשני - טיפול בפצעי בגרות

טיפול בפצעי בגרות בפנים, אקנה בפנים בבני נוער בגיל ההתבגרות, פצעים, פצעונים, חצ'קונים, שחורים שומנים וכתמים, עור אדמומי שומני מגרד ומעקצץ בפנים, המתפשט גם לאזור הגב המחשוף, והחזה - טיפול חדשני בטכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF עם אפקט מצטבר לאורך זמן.  

 

סובל/ת מפצעי בגרות, אקנה, פצעים פצעונים, חצ'קונים, כתמים חומים/אדומים צלקות חטטים שומנים ושחורים בפנים יש טיפול...כנס/י

 

הטיפול הינו אישי ופרטני פנימי וחיצוני הניתן לך רק על ידי איריס לוי עצמה ולא... ממטפלות אחרות שאך לא מזמן סיימו קורס, כפי שמקובל במרבית המכונים העוסקים בתחום וניסיונן אינו מוכח.

תחום התמחותי: רק בטיפול בבעיות עור, שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונוונציונאלית.  כ- 18 שנים בתחום.

 

 • ללא תרופות - ללא בדיקות דם - וללא פגיעה בכבד - ללא שינוי באורח החיים שלך -
 • ללא שינוי בתזונה שלך - ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - וללא פגיעה בכבד.

 

טיפול בפצעי בגרות, אקנה בפנים בגב ובחזה, פצעים, פצעונים, שחורים שומנים, כתמים צלקות חטטים וסימנים בבני נוער בגיל ההתבגרות - מעבר להשפעה האסתטית על העור ישנה גם השפעה על הדימוי העצמי של המתבגר, השלכות חברתיות והתנהגויות המהוות מטרד ומקור לסבל פיזי ורגשי כאחד, מבוכה רבה וחוסר בטחון .

 • כי זה מציק, לא אסתטי ולא נעים.
 • מתפשט לעורף לזרועות, על הגב החזה הישבן והירכיים ומשתלט על חייך, 
 • מכביד על איכות החיים, משפיע על מצב הרוח, גורם לך להסתגר בבית ומערער את הביטחון העצמי. 

ובקיץ את/ה רוצה ללבוש בגד ים וגופיה, או בגד סקסי עם מחשוף גב וזה לא מתאים לך, לא מתאים לגיל שלך... 

 • וניסית  תכשירים למריחה, ראקוטן ואנטיביוטיקה, הומאופתיה, צמחים, רפלקסולוגיה, גלולות, דיקור סיני, שינוי בתזונה ואורח חיים בריא... 
 • טיפולים סדירים אצל הקוסמטיקאית הנעזרת במחט/ בציפורניים הגורמים לנזק....
 • או במכון קוסמטי שם הבטיחו לך כי ב-2 טיפולי שיוף פיזי/או פילינג לפתור את הבעיה ולא ראית תוצאות…וזה ברור כי את החיידקים שגורמים לאקנה לא ניתן לחסל ב- 2 טיפולים…

ופנית לרופא מומחה שלא הצליח לשפר את מצב עור הפנים, הגב והגוף שלך ומסתפק באמירה "זה יחלוף מעצמו, או תלמד/י לחיות עם זה"!   

 

יש טיפול גם לפצעי הבגרות/אקנה בגיל ההתבגרות בפנים בגב באזור החזה והישבן. ​​סקפטי/ת לא מאמין/נה? הנך מוזמן/נת לגלוש באתר הבית ולהתרשם מעל - 150 המלצות של לקוחות מרוצים, לקבל טלפון להתקשרות ולהיווכח שיש טיפול לאקנה, פצעי הבגרות בגיל ההתבגרות.

 

 • המלצה של נוי בת 14 - "איריס אני חייבת להגיד לך שמאז שעשית לי את המזותרפיה בפנים , רואים שיפור אדיר אני בשוק מהפנים שלי סוף סוף כיף לי להסתכל על הפנים שלי. ממש תודה שאת משקיעה בטיפולים האלה אני מאד שמחה שאני נמצאת אצלך בטיפולים". ניתן לקבל טלפון של נוי עצמה.

 

 • המלצה של ברק אפילו לא בן 15 - ורק אחרי טיפול ראשון - ולאחר 3 חודשים של טיפול תרופתי - אנטיביוטיקה שלא עזרה - וסדרה נוספת של 7 טיפולים אצל קוסמטיקאית שלא שיפרה את מצב עור הפנים שלו - והוא כבר שלח לי הודעה " איריס מיום ליום השיפור גדל בהרבה" ניתן לקבל את הטלפון של ברק עצמו.

טיפול בפצעי בגרות - ללא תופעות לוואיוללא אמירות שווא כמו:

 • "אצלנו נפטרים מאקנה מפצעי אקנה מפצעי הבגרות, החצ'קונים לצמיתות"
 • או "שיטה בלעדית"
 • או "גמרנו עם הפצעים סופי",
 • או "טיפול מהיר לכתמים בפנים בגב ובישבן עם תוצאות מיידיות...כי לצערי, לא תמיד ניתן להיפטר מפצעי אקנה, פצעי הבגרות בגיל ההתבגרות. 

זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות –  

הטיפול באקנה, פצעי הבגרות בבני נוער בגיל ההתבגרות הנו תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור, ובפתרון לבעיות עור..

 

 • קרא/י עוד  מדוע לא ניתן להבטיח להיפטר או להעלים את החצ'קונים, פצעי אקנה, פצעי הבגרות בגיל ההתבגרות בפנים בגב ובחזה לצמיתות!
 •  

הגישה המקובלת בטיפול בפצעי בגרות בפנים/ ובגב ובאזור החזה המלווה בפצעים, פצעונים, לעיתים גם פצעים גדולים עמוקים וכואבים, כתמים חומים/אדומים צלקות/חטטים ושקעים הינה "כטיפול פנים" :

 • ע"י ניקוז הפצעים השחורים/השומנים בפנים עם מחט -  (שיטה שאינה נלמדת ואינה מיושמת בבתי ספר ללימודי הקוסמטיקה) פעולה הגורמת נזק רב לרקמות בעור הפנים, לריבוי הכתמים בפנים, צלקות ושקעים בעור. 

 • מריחת תכשירים - עיסוי אזור הפנים או הגב המלווה בפצעים פצעונים כתמים, שחורים ושומנים במברשת ע"י פילינג סקראב על בסיס אשכוליות ולימון, אדים לריכוך (ידוע שמים חמים מעוררים חיידקים), ובסיום הטיפול עיצוב ומיצוק.

מריחת קרמים, עיסוי במברשת, פילינג סקראב לא חודר ולא פועל על החיידקים P.acne הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה הגורמים העיקריים לפצעי בגרות בבני נוער

 

 • גישה נוספת המקובלת כיום לטיפול באקנה פצעי בגרות בפנים בגיל ההתבגרות  - היא בהבטחה שב- 2 טיפולי פילינג/שיוף פיזי נפתרים מאקנה/פצעים/חצ'קונים וכתמים - זהירות שלא יעבדו עליכם! 

 • פילינג או שיוף פיזי הנעשה באקנה פעילה, פצעי בגרות פעילים בפנים, בגב בישבן הנו טיפול שטחי וחיצוני, הגורם לקילוף שכבת העור העליונה בלבד ואינו חודר והורס את החיידקים הגורמים לאקנה P.ACNE הנמצאים בשכבות הדרמיס העמוקים יותר.

 • טיפול פילינג/שיוף פיזי באקנה פעילה פצעי בגרות פעילים בפנים גם בגיל ההתבגרות עלול לחשוף את העור לזיהומים ולגרום להתפשטות הפצעים הפצעונים, הפרונקלים השחורים/השומנים לאזורים נוספים בגוף ולהחמרת הדלקת, אדמומיות חספוס העור, גירוי גירוד והתפשטות הכתמים חומים/אדומים צלקות הנילווים לפצעי בגרות פעילים. 

 

טכנולוגית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF – טכנולוגיה חדשנית, המתאפיינת ברמת בטיחות גבוהה. המכשיר נותן את המענה הטוב ביותר לבעיות עור אסתטיות הניתנות לשיפור משמעותי ביותר "אקנה ונזקי האקנה" .  לטיפול נרשמו אחוזי הצלחה גבוהים ביותר, הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן. 

הוכח כבלתי מזיק, בטוח ביותר ומומלץ ע"י רופאים.  

אחד מיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL בפצעי בגרות בפנים בבני נוער היא ההחלמה המהירה למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.

קרא/י עוד  על טיפול פנימי וחיצוני לחצ'קונים בפנים, שומנים שחורים, פצעי בגרות בבני נוער בטכולוגיית IPL  ו- RF

 

טיפול חדשני - הניתן לך רק על ידי איריס לוי - המונע את הצורך בשימוש התרופתי הניתן לפצעי הבגרות, בבני נוער בגיל ההתבגרות  - הגישה המקובלת כיום בטיפול באקנה הינה באמצעות טיפול עם אנטיביוטיקה – מינוציקלין או  ראקוטן. הדומה במבנה הכימי לוויטמין A. 

ראקוטן, התרופה לאקנה, תרופה עוצמתית שתופעות הלוואי שלה לא קלות כלל.

לא סתם מצווים כל אלו הנוטלים כדור ראקוטן לעבור בדיקות דם ותפקודי כבד בתדירות גבוהה והסיסמאות של מרפאים טבעיים הגורסים כי התרופה מרעילה את הגוף אינן ריקות מתוכן. 

 

הידעת כי ראקוטן על פי דעת רופאים גורמים ל:

 • ירידה במס' הטסיות שעלולה לגרום לדימומים מהאף, עייפות, ישנוניות ואף חולשה, כאבי ראש, יובש קיצוני בשפתיים ובעיניים בעור הפנים והגוף, התנהגות אגרסיבית, הופעת מורסות בשדיים, הפרעות במחזור, סכנה של פגיעה בצמיחה לגובה בגיל ההתבגרות, רגישות לשמש, נשירת שיער וגרד, איסור על עיסוק בספורט...

כשמטפלים באקנה בתכשירים מקומיים סיסטמתיים, אחת הבעיות העיקריות היא מידת ההצלחה הטיפולית. הפסקת הטיפול עלולה לגרום להחזרת האקנה. ואכן מחקרים קליניים מצביעים על העובדה שלמעלה מ-40% מחולי האקנה, פצעי הבגרות, בני נוער ומבוגרים שנטלו את כדור ראקוטן או אנטיביוטיקה הופיעה התפרצות של הפצעים לאחר תום נטילת הכדור.   

כי אם ה י ו ם לא תטפל/י האקנה ופצעי הבגרות, הפצעים, הפצעונים, הפרונקלים הציסטות, הכתמים והעור המחוספס מהם הנך סובל/ת עלולים ללוות אותך גם אחרי הצבא!  . 

עלינו לזכור, שצלקות אקנה נגרמות כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא  טיפול מתאים.  לטיפול המהיר בפצעי האקנה ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים.

 
הפתרון לפצעי הבגרות בפנים בבני נוער בגיל ההתבגרות:  

תוכנית 4 השלבים הניתנת על ידי בלבד, כטיפול מערכתי פנימי וחיצוני לפצעי הבגרות - חצ'קונים, פצעים פצעונים וכתמים בפנים על הגב, חזה ומחשוף.

1.  טיפול קוסמטי לפצעי הבגרות בפנים לניקוז ניקוי וספיחת שומנים, טיפול המונע זיהומים ומאזן את הפרשות החלב, השומן, משפר את מרקם העור ומסייע לניקוי, חיטוי וכיווץ הנקבוביות, מניעת יובש גירוי גירוד איחוי וריפוי

2. טיפול בטכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF , טיפול המומלץ אף ע"י רופאים. מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מאקנה פצעי בגרות בפנים, בגב ובישבן גם בבני נוער בגיל ההתבגרות. הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן גם בגיל הבגרות.  

הטיפול בשני סוגי אנרגיה המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית – טכנולוגיית IPL -קרן אור בשילוב עם אנרגיית גלי רדיו . RF (Radio Frequency

הטיפול היחידי שעובד על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה, P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי הבגרות בעזרתו ניתן לקבל שיפור איכותי ולאורך זמן בפצעי הבגרות, הפצעים הפצעונים והחצ'קונים בפנים, בגב ובישבן גם בגיל ההתבגרות.

השילוב בין RF ו-IPL מבוסס על חימום מקדים של אזור המטרה ע"י האור ויצירת אזור מוליך יותר עבור אנרגיית RF. כך מושגת טמפרטורה גבוהה יותר באזור המטרה ומתקבלות תוצאות טובות יותר, משימוש בקרן אור בלבד.  רצ"ב מאמר נוסף

3, תכשירים היפואלרגניים, ופרא-רפואיים המותאמים אישית, לשימור המצב בבית, בטוחים לשחזור ולחידוש מראה עור הפנים, הגב והישבן, מסייעים לאזן את הפרשת השומן  ומונעים היווצרות קומודונים/שומנים/שחורים ופצעים חדשים לאורך זמן. התכשירים ממיטב המעבדות המקצועית בארץ ובאיכות גבוהה מתאימים ביותר לאקלים הישראלי ומאושרים ע"י משרד הבריאות.

4. תוספי תזונה (לא ויטמינים) ייחודיים המהווים מקור לרכיבים תזונתיים רבים המגנים על בריאות העור, ועובדים על סימפטום הבעיה, במניעה וטיפול בנגעי עור דלקתיים, שיקום רקמת העור ומניעת צלקות, עידוד תהליכי ניקוי הגוף, מכילים פרוביוטיקה איכותית לטיפול וחיזוק מערכת החיסונית, הנותנים פתרון יעיל לאקנה פצעי הבגרות על רקע אלרגי – דלקתי – זיהומי –  בבני נוער בגיל ההתבגרות

 

* הידעת, כי בטיפול  באקנה, פצעי הבגרות בפנים,  בבני נוער בטכנולוגיית IPL ו-אנרגיית גלי רדיו RF , ניתן לקבל את אותה תוצאה המתקבלת מטיפול עם כדור ראקוטן: הפחתת פעילות בלוטות החלב (בלוטות השומן בעור), ייבוש הסבום השומן עליו מתקיים החיידק, אך ללא בדיקות דם, ללא תופעות לוואי, וללא פגיעה בכבד…!

* הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בשני חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "פצעי – בגרות " – "אקנה".

* הידעת, גם תכשירים למריחה כמו, רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה וגם ראקוטן לא עובדים על שורש הבעיה – חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, חצ'קונים, שחורים, פרונקלים וציסטות חוזרים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף מתפרצים שוב בגילאים מבוגרים יותר אקנה בגיל מבוגר.

 

בגיל ההתבגרות קיימים גורמים שונים המעוררים את התהליך הפתלוגי הגורם להתפרצות/הופעת פצעי הבגרות, האקנה.

הגורמים העיקריים והמשמעותיים הם:

 • שינויים הורמונליים האופייניים לגיל הבגרות. 
 • גנטיקה - מחקרים שעסקו בקשר שבין גנטיקה לאקנה הראו שהיסטוריה משפחתית קרובה או רחוקה של פצעי בגרות משפיעה אף היא.
 • מתח נפשי,
 • תזונה,
 • שימוש בתרופות,
 • שימוש בתכשירי קוסמטיקה שאינם מתאימים אף הם עלולים להגביר את הסיכון לפצעי הבגרות. על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול - ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון. 

 הטיפול מומלץ כסדרה של בין 10 – 8 -6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו. וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת לחודש ל-3 חודשים/חצי שנה.
תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות.

 

למידע מלא על התרופה יש לעיין בעלון התרופה המצורף לאריזת התכשיר. כמו כן בעלון התרופה המפורסם באתר משרד הבריאות.

 https://www.health.gov.il/UnitsOffice/HD/MTI/Drugs/risk/DocLib/roaccutane_March%202016.pdf

 

 

  

סרטונים
חדשני - טיפול בפצעי בגרות
פצעים בפנים, בגב, חצקונים, שחורים ב-IPL ו-RF
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
ישובי השרון – העיט 11 מושב קדימה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
ישובי השרון – העיט 11 מושב קדימה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....