איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טיפולים »

חדשני - טיפול בפצעי בגרות בפנים ב-IPL ו-RF

בגיל ההתבגרות התפרצות, פצעי הבגרות, החצ'קונים. הפצעים, הפצעונים אופיינית לכ-80% מאוכלוסיית המתבגרים.

מעבר להשפעה האסתטית על העור ישנה גם השפעה על הדימוי העצמי של המתבגר, השלכות חברתיות והתנהגויות המהוות מטרד ומקור לסבל פיזי ורגשי כאחד, מבוכה רבה וחוסר ביטחון. 

  • את/ה סובל/ת מפצעי בגרות בפנים, בגב ובחזה?
  • יש לי טיפול עבורך - טיפול הניתן לך ממני בלבד מ- איריס לוי עצמה.
  • מעל 20 שנים אני עוסקת רק   בטיפול בבעיות עור שלא ניתנות לפתרון ולטיפול ברפואה הקונבנציונאלית, 

כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני.  טיפול לא מהיר,  אך יעיל - מקצועי  - יסודי והכי חשוב לטווח ארוך, טיפול חדשני - וללא כאבים. 

עם אחוזי הצלחה מרשימים ביותר בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית

זו ההזדמנות שלך להצטרף לבני-הנוער הסובלים מפצעי אקנה פצעים, פצעונים , שחורים - שומנים - קומודונים, כתמים חומים -אדומים,  ציסטות פנימיות וחיצוניות - גדולות נפוחות וכואבות, חטטים סימנים עור מחוספס אדמומי ושומני ולהגיע לשיפור ולעור נקי וחלק למשעי! 

 

- סקפטי/ת לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים   עדות של מטופלים מרוצים ואף לגלוש בתחתית עמוד הבית שלי ולהתרשם מתמונות שלפני ואחרי טיפול בפצעי-בגרות בפנים. 

 - רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? הנך מוזמנ/ת ליצור עמי קשר ישיר 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.

טיפול הניתן לך בטכנולוגיה חדשנית בשילוב מגוון גלי אור   - אור-אדום | אור-כחול |אור-ירוק | אור-צהוב |בספקטרום רחב ובעוצמה גבוהה, מ- 540 nm ועד 1200 nm ננומטר, לטיפול בעור אקנתי / דלקתי בבני נוער, צעירים ומבוגרים ...                                                       

ללא כאבים  - ללא תופעות לוואי - ללא תרופות - ללא בדיקות דם - ללא דיאטת כאסח - ללא שיוף כימי - ללא שיוף פילינג עמוק . 

שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות. וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות העור. 

מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מאקנה פצעי בגרות בפנים, בגב ובישבן גם בבני נוער. הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן . 

הטיפול בשני סוגי אנרגיה המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית – טכנולוגיית IPL -קרן אור בשילוב עם אנרגיית גלי רדיו  RF טיפול המומלץ אף ע"י רופאים. 

השילוב בין  RF ו-IPL המבוסס על חימום מקדים של אזור המטרה ע"י האור ויצירת אזור מוליך יותר עבור אנרגיית RF. כך מתקבלות תוצאות טובות יותר, משימוש בקרן אור אחת בלבד - כמו ה"אור-הכחול".

הטיפול היחידי שעובד על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה, P.Acne הגורמים להתפרצות אקנה, פצעי בגרות, בעזרתו ניתן לקבל שיפור איכותי ולאורך זמן בפצעי הבגרות, על הפנים, שלך על הגב והישבן גם בגיל ההתבגרות.

בשילוב עם תכשירים היפואלרגניים, ופרא-רפואיים המותאמים אישית, לשימור המצב בבית, בטוחים לשחזור ולחידוש מראה עור הפנים, הגב והישבן, מסייעים לאזן את הפרשת השומן  ומונעים היווצרות קומודונים/שומנים/שחורים ופצעים חדשים לאורך זמן.

התכשירים ממיטב המעבדות המקצועית בארץ ובאיכות גבוהה מתאימים ביותר לאקלים הישראלי ומאושרים ע"י משרד הבריאות.

- תוספי תזונה (לא ויטמינים) ייחודיים   המהווים מקור לרכיבים תזונתיים רבים המגנים על בריאות העור, ועובדים על סימפטום הבעיה, במניעה וטיפול בנגעי עור דלקתיים, שיקום רקמת העור ומניעת צלקות, עידוד תהליכי ניקוי הגוף. המכילים פרוביוטיקה איכותית לטיפול וחיזוק מערכת החיסונית, הנותנים פתרון יעיל לאקנה פצעי הבגרות על רקע אלרגי – דלקתי – זיהומי –  בבני נוער בגיל ההתבגרות ובגיל מבוגר יותר.

הטיפול המומלץ לפצעי בגרות בפנים בגב ובחזה ללא כאבים - בסדרה של בין 10 – 8 -6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו. וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת לחודש ל-3 חודשים/חצי שנה.
תדירות הטיפולים :  -3 טיפולים ראשונים פעם פעמיים בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים.  

ניתן לשלב עם טיפול - לניקוי/ניקוז השחורים - השומנים - הקומודונים, הבהרת הכתמים חומים/אדומים, וחידוש מרקם העור שיפור הצלקות החטטים הנילווים לפצעי בגרות,  עם הטכנולוגיה החדשנית, (לא לייזר ) טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF

הידעתן/ם ?

על פי פרסומים:  להיפטר מאקנה בפנים במהירות | ניתן לקבל מעל 90% אחוזי הצלחה | טיפול מהפכני לפצעי בגרות ואקנה מעל 92% אחוזי הצלחה | המרכז הגדול בישראל לטיפול באקנה |טיפול בפצעי בגרות המצליח בארץ |המומחים לטיפול באקנה - לעור חלק ותוצאות מוכחות כבר מהטיפול הראשון  | המרכז הגדול בישראל להיפטר מפצעים וסימנים אדומים בפנים - אחת ולתמיד ...

והשאלה המתבקשת - לכמה זמן מחזיק אותו טיפול אם הבטחות של 90% אחוזי הצלחה - או של- 92% אחוזי הצלחה ?

כנס/י ותיווכח/י שהטיפול אינו אפקטיבי ואינו יעיל לטווח הרחוק - ואלה לא הלקוחות הראשונות ולא האחרונות שהגיעו אלי עם הטיפול "ללא מגע יד אדם" ....טיפול באקנה מבוגרים.

ומי הנותנות שירות באותן המרכזים הגדולים - המכונים הגדולים - המעבדות הגדולות... המטפלות שכבודן במקומן מונח אך ניסיונן אינו מוכח, שלא חייבות להוכיח ותק - ידע -  מקצועיות - וניסיון בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית. 

מטפלות המפעילות את מכשיר  ה"אור-כחול" העובד על מנורה אחת בלבד - קרן אור אחת "כחולה" אורך גל  קצר,  של 415nm (ננומטר) הפועל ממרחק לאיזור הבעייתי שלך, הפנים - הגב והחזה. 

למרוח קרמים ומסכות - למכור לך תכשירים לא זולים -כך הטיפול מתקצר והמנהלת צוחקת כל דרך אל הבנק!  אז שלא יעבדו עליכן/ם!

לרב הטיפול המוצע לך ממכונים העוסקים בתחום, הנה סדרה של עד 4 מפגשים ב"אור-כחול" . או פעמיים בשבוע כ-8 טיפולים ב"אור-כחול" בעלות של 10.000ש"ח - ובהבטחה ל- 90 אחוזי הצלחה ל - 92 אחוזי הצלחה..

קבלי עור נקי תוך 30 יום ויש גם הצהרה קצרה יותר קבל/י עור נקי תוך 15 יום - טיפול של זבנג-וגמרנו! 

הידעתן/ם? על פי הספרות ומאמרי רופאים העוסקים בטיפול ב"אור-כחול", לרוב רואים תוצאות טובות אחרי 20-12 טיפולים, אם כי לעתים יש צורך גם ב-50-40 טיפולים עד השגת שיפור...אז שלא יעבדו עליכן/ם! 

 

  • ומה לא מספרים לכן/ם על הטיפול ב"אור-כחול"?  

מתאים בעיקר לאקנה קלה, מתונה עד בינונית, אשר אינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית, הבינונית והעמוקה ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.

"אור-כחול" בשילוב עם מריחת   תכשירים ייחודיים גם אם עברו בדיקות מעבדה מקיפות, גם אם נוסו על אלפי לקוחות - על פי פרסומים, לצערי, הינו טיפול חיצוני ושטחי שאינו נותן מענה אפקטיבי, יעיל, וארוך טווח בשורש הבעיה, P.Acne החיידקים, הגורמים העיקריים להתפרצות פצעי בגרות על הפנים, הגב והחזה - לצערי טיפול, אקנה פצעי בגרות בפנים, בגב ובחזה זה לא טיפול של "זבנג וגמרנו".

 

הטיפול באקנה, פצעי הבגרות בבני נוער בגיל ההתבגרות הנו תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור ובפתרון לבעיות עור.

עליכן/ם לזכורשצלקות אקנה  נגרמות כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא  טיפול מתאים.

לטיפול היסודי - המקצועי - והיעיל בפצעי הבגרות בפנים פצעים הורמונליים בפנים, ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים.

מילת המפתח לפני טיפול, הנה תיאום ציפיות. 

בשיחה מקדימה עם כל מטופל אני מסבירה שאין העלמות מוחלטת של הפצעים, הכתמים והצלקות, אלא שיפור משמעותי בנראות ובבולטות שלהן.

כן יש טשטוש, עידון, החלקה, הבהרה, אך לא ניתן להגיע לצמיתות, או למאה אחוז שיפור והטבה, תמיד יישארו עכבות באזור המטופל .

הידעתן/ם?

מחקרים גילו כי חיידקים, תזונה, קוסמטיקה, איכות סביבה, הורמונים מתח גנטיקה הם הגורמים העיקריים של אקנה. גורמים אלו בשילוב מלא, או כל אחד מהם בנפרד, עלולים להשפיע על העור. 

בעוד שהגורם הגנטי המדויק של אקנה עדיין אינו ברור, מחקרים קובעים באופן חד משמעי, לאחר בדיקות על אנשים בעלי היסטוריה של אקנה משפחתית חמורה, כי התופעה אכן עוברת בתורשה. ולא חייבת להגיע מהמעגל המשפחתי הקרוב יותר.

על רקע הסיבות המוזכרות בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול ניתן למנוע זאת בטיפול משמר בבית ובמכון.

ולכן לא ניתן לומר הגיע הזמן להיפטר מפצעי הבגרות "אחת ולתמיד"!!

ולכן - לא ניתן להבטיח תוך טיפול 1 כבר תראי/ה את השינוי !  

הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי בתחום בעיות עור מאפשרים לי לתת את האבחון הנכון והמדויק,  ובהתאם מתן פתרון יעיל ואפקטיבי,  לאורך זמן ולטווח ארוך בטיפול בפצעי הבגרות, חצ'קונים בפנים ובגב בבני נוער בגיל ההתבגרות. 

  • אבחון נכון הוא אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותוכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין.​  

הטיפול מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב בד"כ סוגים שונים של טיפולים

הזהרו מהצהרות  - לטיפולים קצרים - ומהירים בפצעי בגרות.  

  • מדוע לא ניתן להבטיח להיפטר מאקנה ב-30 יום? או ב-15 יום?  

גנטיקה – מחקרים שעסקו בקשר שבין גנטיקה לאקנה הראו שהיסטוריה משפחתית קרובה או רחוקה של פצעי בגרות/אקנה משפיעה אף היא לאורך השנים בהתפרצות מחודשת של פצעי האקנה בכל גיל.

ולכן המאמין שניתן לומר לטיפל בפצעי בגרות /אקנה בפנים   "גמרנו-סופי" - משלה את עצמו. 

זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות  - תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור.

קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור  בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

האם המשפטים האלה מוכרים לך?

מרגיש/ה שנמאס לך? רוצה לשפר את איכות  החיים שלך?  

בעזרתי תקבל/י פתרון איכותי, אפקטיבי ולאורך זמן לפצעים בפנים ובגב שלך.
כי זה מציק, לא אסתטי ולא נעים,  מתפשט לעורף לזרועות, על הגב החזה הישבן והירכיים ומשתלט על חייך, מכביד על איכות החיים, משפיע על מצב הרוח, גורם לך להסתגר בבית ומערער את הביטחון העצמי.

ובקיץ את/ה רוצה ללבוש בגד ים וגופיה, או בגד סקסי עם מחשוף גב וזה לא מתאים לך, לא מתאים לגיל שלך...

וניסית תכשירים למריחה, כדור רואקוטן ואנטיביוטיקה, הומאופתיה, צמחים,  רפלקסולוגיה, גלולות, דיקור סיני, שינוי בתזונה ואורח חיים בריא...

טיפולים סדירים אצל הקוסמטיקאית (הנעזרת בציפורניים הגורמים לנזק) או במכון קוסמטי שם הבטיחו לך כי ב-2 טיפול שיוף או עיסוי עם פילינג עמוק לפתור את הבעיה ולא ראית תוצאות...

ופנית לרופא מומחה שלא הצליח לשפר את מצב עור הפנים, הגב והגוף שלך ומסתפק באמירה "זה יחלוף מעצמו, או תלמד/י לחיות עם זה"!   

יש טיפול גם לפצעי הבגרות / אקנה בגיל ההתבגרות בפנים בגב באזור החזה והישבן.​​

המלצה של נוי בת 14 - "איריס אני חייבת להגיד לך שמאז שעשית לי את המזותרפיה בפנים , רואים שיפור אדיר אני בשוק מהפנים שלי סוף סוף כיף לי להסתכל על הפנים שלי. ממש תודה שאת משקיעה בטיפולים האלה אני מאד שמחה שאני נמצאת אצלך בטיפולים". ניתן לקבל טלפון של נוי עצמה.

המלצה של ברק אפילו לא בן 15 - ורק אחרי טיפול ראשון - ולאחר 3 חודשים של טיפול תרופתי - אנטיביוטיקה שלא עזרה - וסדרה נוספת של 7 טיפולים אצל קוסמטיקאית שלא שיפרה את מצב עור הפנים שלו - והוא כבר שלח לי הודעה " איריס מיום ליום השיפור גדל בהרבה" ניתן לקבל את הטלפון של ברק עצמו. 

הידעתן/ם? ההנחייה הקיימת ממשרד הבריאות -  לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש לאורך זמן ועם אפקט מצטבר. 

סובל/ת מאקנה, פצעי בגרות - פצעים פצעונים ציסטות -פצעים נפוחים כואבים , כתמים חומים/אדומים, שומנים - שחורים - קומודונים, חטטים, צלקות, נקבוביות פעורות, עור שומני ומפריש?

 

 טיפול הניתן לך על ידי בלבד,  בטכנולוגית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF – טכנולוגיה חדשנית, המתאפיינת ברמת בטיחות גבוהה. המכשיר נותן את המענה הטוב ביותר לבעיות עור אסתטיות הניתנות לשיפור משמעותי ביותר "אקנה ונזקי האקנה" .

לטיפול נרשמו אחוזי הצלחה גבוהים ביותר, הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן. הוכח כבלתי מזיק, בטוח ביותר ומומלץ ע"י רופאים.  

אחד מיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL ו-RF בפצעי הבגרות באקנה, בפנים בבני נוער ובגיל מבוגר היא ההחלמה המהירה למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.  

שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות. וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות, הבהרת הכתמים הנילווים לפצעים בפנים - בישבן - ובגב. 

סובל/ת מפצעי בגרות אקנה, פצעים פצעונים, שחורים שומנים, כתמים חומים/אדומים צלקות חטטים וסימנים? כנס/י לסרטון והתרשמ/י מטיפים לטיפול. 

  פצעי בגרות בבני נוער - טיפים לטיפול 

הגישה הנפוצה כיום, לטיפול באקנה פצעי הבגרות בפנים, בבני נוער בגיל ההתבגרות, הינה באמצעות טיפול עם אנטיביוטיקה – מינוציקלין או  רואקוטן. הדומה במבנה הכימי לוויטמין A. 

ראקוטן, התרופה לאקנה, תרופה עוצמתית שתופעות הלוואי שלה לא קלות כלל.

לא סתם מצווים כל אלו הנוטלים כדור ראקוטן לעבור בדיקות דם ותפקודי כבד בתדירות גבוהה והסיסמאות של מרפאים טבעיים הגורסים כי התרופה מרעילה את הגוף אינן ריקות מתוכן. 

הידעת כי ראקוטן על פי דעת רופאים גורמים ל:

  • ירידה במס' הטסיות שעלולה לגרום לדימומים מהאף, עייפות, ישנוניות ואף חולשה, כאבי ראש, יובש קיצוני בשפתיים ובעיניים בעור הפנים והגוף, התנהגות אגרסיבית, הופעת מורסות בשדיים, הפרעות במחזור, סכנה של פגיעה בצמיחה לגובה בגיל ההתבגרות, רגישות לשמש, נשירת שיער וגרד, איסור על עיסוק בספורט...

כשמטפלים באקנה בתכשירים מקומיים סיסטמתיים, אחת הבעיות העיקריות היא מידת ההצלחה הטיפולית. הפסקת הטיפול עלולה לגרום להחזרת האקנה. ואכן מחקרים קליניים מצביעים על העובדה שלמעלה מ-40% מחולי האקנה, פצעי הבגרות, בני נוער ומבוגרים שנטלו את כדור ראקוטן או אנטיביוטיקה הופיעה התפרצות של הפצעים לאחר תום נטילת הכדור.   

כי אם ה י ו ם לא תטפל/י האקנה ופצעי הבגרות, הפצעים, הפצעונים, הציסטות, הכתמים הצלקות החטטים הסימנים העור המחוספס מהם הנך סובל/ת עלולים ללוות אותך גם אחרי הצבא!    

הסרת שיער בשרון בקליניקה של איריס - ללא כאבים במחירים אטרקטיביים. 

שירות מקצועי ומהיר -לגברים ונשים -  אופיר -0558817445 

 


 


967
סרטונים
חדשני - טיפול בפצעי בגרות בפנים ב-IPL ו-RF
פצעים, פצעונים כתמים בגיל ההתבגרות בפנים, בגב,
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....