איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טיפולים »

חדשני - טיפול בפצעי בגרות בפנים ב-IPL ו-RF

 • על פי פרסומים: "טיפול באקנה קשה בפנים ובגוף" "טיפול טבעי" עם שמירה על התוצאות לאורך זמן...לאורך זמן?  

על פי עדויות של לקוחות שהגיעו אלי וטופלו ע"י "מנהלת המכון"  ב-"אור-כחול" העובד ממרחק לאזור הבעייתי שלך - שאינו חודר לדרמיס העמוק והבינוני, עם מספר תכשירים לטיפול בבית, והבטחות שווא - "הטיפול מחייה את העור ומטפל ביעילות מרבית בפצעים, בסימנים אדומים ובצלקות"...וכבר בטיפול הראשון או השני העור חלק ונטול פצעים - בטיפול ראשון שני?

 • ומה לא מספרים לכן/ם?

מהר מאוד הכל צף ועולה כאילו ולא היה טיפול...אותה "מנהלת-מכון" למדה להדליק את ה"אור-הכחול" שעובד ממרחק לאזור הבעייתי, הפנים שלך - ולהשתמש בשיופים - שיוף כימי - שיוף עם פילינג עמוק - ושיוף קריסטלים על עור אקנתי עור עם פצעים פעילים...והמנהלת צוחקת כל הדרך אל הבנק!!! 

 • ועוד על פי פרסומים:  - "הגיעה הזמן לעשות סוף לאקנה, סוף לפצעי הבגרות...אחת ולתמיד"! אחת ולתמיד? "עור נקי מאקנה תוך 30 יום" תוך 30 יום? הלוואי!...שלא יעבדו עליכן/ם!  

המקום הגדול ביותר לטיפול באקנה בפנים , "לכתמים אדומים בפנים" עם אלפי המלצות והיחידה שנותנת מעל 90% הצלחה ... מעל 90% הצלחה?  

והטיפול הניתן לך על פי עדויות של לקוחות שהגיעו אלי ...פעם בחודש ניקוי מינורי ופעם בחודש  "מנורת לד" שהנה גימיק פרסומי שלא עושה שום דבר והרבה שיופים - שיוף כימי - שיוף עם פילינג עמוק - ושיוף קריסטלים על עור אקנתי בעייתי עם פצעים פעילים, על הפנים שלך...שלא יעבדו עליכן/ם! 

 • על פי עדויות של לקוחות שהגיעו אלי - רבות סיפרו שהתעלפו אחרי הטיפול האגרסיבי וסבלו מכאבים שנמשכו לעתים עד כשבועיים ימים. גוון עור משתנה, פיגמנטציה קשה וכהה יותר, ועור הנראה כלאחר טראומה. עם פצעים פצעונים שחורים שומנים גדולים וכואבים יותר.... הידעתן/ם שעל פי הנחיית משרד הבריאות רק רופא רשאי לבצע פילינג חומצות עמוק או שיוף כימי?

ואני שואלת את עצמי, היכן אותה "מנהלת-מכון" למדה קוסמטיקה? או שלא למדה ורק הוכשרה להדליק את מכשיר "אור-כחול" ולשייף את העור?

 

את/ה סובל/ת מפצעי בגרות בפנים, בגב ובחזה, יש לי טיפול  - ללא שיוף - ללא תרופות - טיפול לא קל - לא מהיר - ולא סופי. אך כן יעיל - מקצועי  - יסודי ולטווח ארוך. 

טיפול הניתן לך ממני בלבד (איריס לוי עצמה) ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח, כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני .

 לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים עדות של מטופלים מרוצים ואף לגלוש באתר ולהתרשם מתמונות שלפני ואחרי טיפול בפצעי-בגרות בפנים. 

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? הנך מוזמן/נת ליצור עמי קשר ישיר ל-0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם וללא תתאכזב/י.

אני עוסקת רק בטיפול בבעיות עור, שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית.  כ- 20 שנים.  

 

 • ידוע שהטיפול המהפכני ב "אור-כחול" מתאים בעיקר לאקנה קלה, מתונה עד בינונית עם מיגולים, ופחות לאקנה ציסטית, עור  שומני מפריש, נקבוביות פעורות וגדולות, פצעים פצעונים עור מחוספס אדמומי ולא חלק.
 • שימוש ב"אור-כחול"אורך גל אידיאלי 415nm אינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.
 • אחת הבעיות של "אור-כחול", היא חדירה שטחית מתחת לפני העור. לכן באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, ובעור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת. כמו כן, גם בעור עבה כמו בגב, הטיפול קשה יותר ויעיל פחות.

 

מדוע עדיף במצבים אלה השימוש בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF?

 • טכנולוגיה המשלבת בתוכה ספקטרום רחב של כל אורכי הגל - אור אדום כחול | ירוק | צהוב מ 540 nm ועד 1200nm - שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות. וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות, הבהרת הכתמים הנילווים לפצעים בפנים - בישבן - ובגב. 
 • טיפול בטכנולוגית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF חודר לשכבות הדרמיס הבינני והעמוק - יעיל במיוחד בנטרול והריסת חיידקי האקנה., השימוש באנרגיית אור נעשה במגע ישיר על העור ולא ממרחק כמו ה"אור הכחול".
 • השיטה הייחודית עובדת על ידי החדרת קרן אור ממוקדת, אשר עובדת על פולסים בעוצמה שווה לכול האזור המטופל ללא תופעות לוואי וללא כאב, ולכן גם התוצאות לא מאחרות לבוא והנן בעלות אחוזי הצלחה גבוהים ביותר.

 

ומה קורה עם חיידקי האקנה P.Acne הנמצאים בשכבות הדרמיס הבינוני והעמוק יותר ?

 • הידעתן/ם?

על פצעי הבגרות פצעי אקנה בפנים שלך, על הגב ולעתים אף על החזה  - מתקיימים 2 חיידקים:

פרופיוני בקטריום אקנה" (propion bacterium acnes ) חיידק החי בתנאי חוסר אויר אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור ו – "סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis ) שמשגשג גם הוא בתעלות זקיקי השיער. חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים את השומנים שבחלב והופכים אותם לחומצות שומן שעלולות לגרום לגירוי העור ליצירת תגובה דלקתית ומוגלה – אקנה, פצעי בגרות בפנים - בגב - ולעיתים עם נטייה להתפשט לאיזור המחשוף והחזה.

ולכן המאמין שניתן לומר ולהבטיח בטיפול בפצעי בגרות/אקנה בפנים "גמרנו סופי" או "תוך 30 יום נפטרים מפצעי הבגרות/אקנה לצמיתות" בשילוב טיפול קרמים או תכשירים קוסמטיים -  משלה את עצמו.

 

 •  הטיפול בפצעי בגרות |אקנה |  הניתן לך מאיריס לוי עצמה בשילוב פוטותרפיה בטכנולוגיית IPL ו-אנרגיית גלי רדיו RF, כולל :

 1. טיפול קוסמטי - הניתן לך מאיריס לוי עצמה כטיפול ידני לניקוז ניקוי וספיחת השומנים - השחורים - הקומודונים, עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne.
 2. ייבוש הסבום השומן עליו מתקיים החיידק - טיפול המונע זיהומים ומאזן את הפרשות החלב, השומן, משפר את מרקם העור ומסייע לניקוי, חיטוי וכיווץ הנקבוביות, מניעת יובש גירוי גירוד איחוי וריפו .

 

טיפול בטכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF , טיפול המומלץ אף ע"י רופאים.

מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מאקנה פצעי בגרות בפנים, בגב ובישבן גם בבני נוער בגיל ההתבגרות. הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן גם בגיל הבגרות.  

הטיפול בשני סוגי אנרגיה המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית – טכנולוגיית IPL -קרן אור בשילוב עם אנרגיית גלי רדיו . RF (Radio Frequency

 • הטיפול היחידי שעובד על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה, P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי הבגרות בעזרתו ניתן לקבל שיפור איכותי ולאורך זמן בפצעי הבגרות, הפצעים הפצעונים והחצ'קונים בפנים, בגב ובישבן גם בגיל ההתבגרות.

השילוב בין RF ו-IPL מבוסס על חימום מקדים של אזור המטרה ע"י האור ויצירת אזור מוליך יותר עבור אנרגיית RF. כך מושגת טמפרטורה גבוהה יותר באזור המטרה ומתקבלות תוצאות טובות יותר, משימוש בקרן אור אחת בלבד.   

עם תכשירים היפואלרגניים, ופרא-רפואיים המותאמים אישית, לשימור המצב בבית, בטוחים לשחזור ולחידוש מראה עור הפנים, הגב והישבן, מסייעים לאזן את הפרשת השומן  ומונעים היווצרות קומודונים/שומנים/שחורים ופצעים חדשים לאורך זמן. התכשירים ממיטב המעבדות המקצועית בארץ ובאיכות גבוהה מתאימים ביותר לאקלים הישראלי ומאושרים ע"י משרד הבריאות.

תוספי תזונה (לא ויטמינים) ייחודיים המהווים מקור לרכיבים תזונתיים רבים המגנים על בריאות העור, ועובדים על סימפטום הבעיה, במניעה וטיפול בנגעי עור דלקתיים, שיקום רקמת העור ומניעת צלקות, עידוד תהליכי ניקוי הגוף, מכילים פרוביוטיקה איכותית לטיפול וחיזוק מערכת החיסונית, הנותנים פתרון יעיל לאקנה פצעי הבגרות על רקע אלרגי – דלקתי – זיהומי –  בבני נוער בגיל ההתבגרות ובגיל מבוגר יותר.

הטיפול המומלץ לפצעי בגרות בפנים בגב ובחזה - בסדרה של בין 10 – 8 -6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו. וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת לחודש ל-3 חודשים/חצי שנה.
תדירות הטיפולים :  -3 טיפולים ראשונים פעם בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים.  

 

טיפול חדשני - המונע את הצורך בשימוש התרופתי הניתן לפצעי הבגרות, אקנה בבני נוער ובגיל מבוגר יותר. 

עלינו לזכור, שצלקות אקנה נגרמות כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא  טיפול מתאים. לטיפול היסודי - המקצועי - והיעיל בפצעי הבגרות בפנים ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים.

 

 • מעבר להשפעה האסתטית על העור ישנה גם השפעה על הדימוי העצמי של המתבגר, השלכות חברתיות והתנהגויות המהוות מטרד ומקור לסבל פיזי ורגשי כאחד, מבוכה רבה וחוסר יטחון .
 • הטיפול באקנה, פצעי הבגרות בבני נוער בגיל ההתבגרות הנו תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור, ובפתרון לבעיות עור - ולא ממטפלת או מנהלת-מכון שניסיונן אינו מוכח...לא יעבדו עליכן/ם! 

 

הידעתן/ם? ההתנייה הקיימת ממשרד הבריאותלא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש לאורך זמן ועם אפקט מצטבר

סובל/ת מפצעי בגרות אקנה, פצעים פצעונים, שחורים שומנים, כתמים חומים/אדומים צלקות חטטים וסימנים? כנס/י לסרטון והתרשמי מטיפים לטיפול. 

אקנה פצעי בגרות - טיפים לטיפול

 

הגיעה אלי חיילת משוחררת - שחוייבה לשלם 4000ש"ח על 5 מפגשים של פעם בחודש ניקוי קל ופעם בחודש רק "מנורת לד" שלא מטפלת בשום בעיית עור - גימיק פרסומי בלבד.

בנוסף לתכשירים שהתחייבה לרכוש כמובן תכשירים עם מדבקה ושם המכון המטפל ללא :

 • ללא אישור משרד הבריאות
 • ללא תאריך פג תוקף
 • ללא שמות המרכיבים הפעילים
 • ללא אופן השימוש בתכשירים
 • ללא התראות על שימוש באזורים רגישים בפנים 

בסיום התברר שכל הפצעים החטטים והסימנים לא עברו - לשאלתה מה אם הסימנים החטטים והצלקות? נענתה שעלות הטיפול בתוספת של עוד 7000 ש"ח ...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 אין היתר לקוסמטיקאיות למכור מוצרים ברוקחות אישית MAKO  

לא אחת אנחנו רואים קוסמטיקאיות שמציעות מוצרים שונים שהן רוקחות בעצמן ומתגאות בתוארים "רוקחת טבעית" או אפילו "דוקטור". אבל בחלק גדול מהמקרים לאנשים שאחראים על הכנת החומרים אין כלל אישור לעשות זאת והם מסכנים את בריאות המטופל. 

יולן כהן | החדשות | פורסם 10/12/18 19:59 

 •  
 • מדוע לא ניתן להבטיח להיפטר מאקנה ב-30 יום? 

גנטיקה – מחקרים שעסקו בקשר שבין גנטיקה לאקנה הראו שהיסטוריה משפחתית קרובה או רחוקה של פצעי בגרות/אקנה משפיעה אף היא לאורך השנים בהתפרצות מחודשת של פצעי האקנה בכל גיל - ולכן המאמין שניתן לומר לטיפל בפצעי בגרות /אקנה בפנים "גמרנו-סופי" - משלה את עצמו.

אקנה היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד.

 • על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

 

זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות  - תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור, קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

 

טכנולוגית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF – טכנולוגיה חדשנית, המתאפיינת ברמת בטיחות גבוהה. המכשיר נותן את המענה הטוב ביותר לבעיות עור אסתטיות הניתנות לשיפור משמעותי ביותר "אקנה ונזקי האקנה" .

לטיפול נרשמו אחוזי הצלחה גבוהים ביותר, הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן. הוכח כבלתי מזיק, בטוח ביותר ומומלץ ע"י רופאים.  

 

אחד מיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL ו-RF בפצעי הבגרות באקנה, בפנים בבני נוער ובגיל מבוגר היא ההחלמה המהירה למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.

האם המשפטים האלה מוכרים לך?

 • מרגיש/ה שנמאס לך? רוצה לשפר את איכות  החיים שלך?  בעזרתי תקבל/י פתרון איכותי אפקטיבי ולאורך זמן לפצעים בפנים ובגב.
 • כי זה מציק, לא אסתטי ולא נעים,  מתפשט לעורף לזרועות, על הגב החזה הישבן והירכיים ומשתלט על חייך, מכביד על איכות החיים, משפיע על מצב הרוח, גורם לך להסתגר בבית ומערער את הביטחון העצמי.
 • ובקיץ את/ה רוצה ללבוש בגד ים וגופיה, או בגד סקסי עם מחשוף גב וזה לא מתאים לך, לא מתאים לגיל שלך...

 • וניסית תכשירים למריחה, כדור רואקוטן ואנטיביוטיקה, הומאופתיה, צמחים,  רפלקסולוגיה, גלולות, דיקור סיני, שינוי בתזונה ואורח חיים בריא...

 • טיפולים סדירים אצל הקוסמטיקאית (הנעזרת במחט/ בציפורניים הגורמים לנזק) או במכון קוסמטי שם הבטיחו לך כי ב-2 טיפול שיוף או עיסוי עם פילינג עמוק לפתור את הבעיה ולא ראית תוצאות...

 • ופנית לרופא מומחה שלא הצליח לשפר את מצב עור הפנים, הגב והגוף שלך ומסתפק באמירה "זה יחלוף מעצמו, או תלמד/י לחיות עם זה"!   

יש טיפול גם לפצעי הבגרות/אקנה בגיל ההתבגרות בפנים בגב באזור החזה והישבן.

​​

המלצה של נוי בת 14 - "איריס אני חייבת להגיד לך שמאז שעשית לי את המזותרפיה בפנים , רואים שיפור אדיר אני בשוק מהפנים שלי סוף סוף כיף לי להסתכל על הפנים שלי. ממש תודה שאת משקיעה בטיפולים האלה אני מאד שמחה שאני נמצאת אצלך בטיפולים". ניתן לקבל טלפון של נוי עצמה.

המלצה של ברק אפילו לא בן 15 - ורק אחרי טיפול ראשון - ולאחר 3 חודשים של טיפול תרופתי - אנטיביוטיקה שלא עזרה - וסדרה נוספת של 7 טיפולים אצל קוסמטיקאית שלא שיפרה את מצב עור הפנים שלו - והוא כבר שלח לי הודעה " איריס מיום ליום השיפור גדל בהרבה" ניתן לקבל את הטלפון של ברק עצמו. 

 

הגישה המקובלת כיום בטיפול באקנה פצעי הבגרות בפנים, בבני נוער בגיל ההתבגרות, הינה באמצעות טיפול עם אנטיביוטיקה – מינוציקלין או  ראקוטן. הדומה במבנה הכימי לוויטמין A. 

ראקוטן, התרופה לאקנה, תרופה עוצמתית שתופעות הלוואי שלה לא קלות כלל.

לא סתם מצווים כל אלו הנוטלים כדור ראקוטן לעבור בדיקות דם ותפקודי כבד בתדירות גבוהה והסיסמאות של מרפאים טבעיים הגורסים כי התרופה מרעילה את הגוף אינן ריקות מתוכן. 

הידעת כי ראקוטן על פי דעת רופאים גורמים ל:

 • ירידה במס' הטסיות שעלולה לגרום לדימומים מהאף, עייפות, ישנוניות ואף חולשה, כאבי ראש, יובש קיצוני בשפתיים ובעיניים בעור הפנים והגוף, התנהגות אגרסיבית, הופעת מורסות בשדיים, הפרעות במחזור, סכנה של פגיעה בצמיחה לגובה בגיל ההתבגרות, רגישות לשמש, נשירת שיער וגרד, איסור על עיסוק בספורט...

כשמטפלים באקנה בתכשירים מקומיים סיסטמתיים, אחת הבעיות העיקריות היא מידת ההצלחה הטיפולית. הפסקת הטיפול עלולה לגרום להחזרת האקנה. ואכן מחקרים קליניים מצביעים על העובדה שלמעלה מ-40% מחולי האקנה, פצעי הבגרות, בני נוער ומבוגרים שנטלו את כדור ראקוטן או אנטיביוטיקה הופיעה התפרצות של הפצעים לאחר תום נטילת הכדור.   

כי אם ה י ו ם לא תטפל/י האקנה ופצעי הבגרות, הפצעים, הפצעונים, הציסטות, הכתמים הצלקות החטטים הסימניםהעור המחוספס מהם הנך סובל/ת עלולים ללוות אותך גם אחרי הצבא!   

 

 
 


967
סרטונים
חדשני - טיפול בפצעי בגרות בפנים ב-IPL ו-RF
פצעים, פצעונים כתמים בגיל ההתבגרות בפנים, בגב,
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....