איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טיפולים »

חדשני - טיפול בפצעי בגרות בפנים ב-IPL ו-RF

בגיל ההתבגרות התפרצות, פצעי הבגרות, החצ'קונים. הפצעים, הפצעונים אופיינית לכ-80% מאוכלוסיית המתבגרים.

מעבר להשפעה האסתטית על העור ישנה גם השפעה על הדימוי העצמי של המתבגר, השלכות חברתיות והתנהגויות המהוות מטרד ומקור לסבל פיזי ורגשי כאחד, מבוכה רבה וחוסר ביטחון.

הידעת/ה? פצעי הבגרות, החצ'קונים אינם מוגבלים לבני העשרה, גם מבוגרים בשנות העשרים השלושים ואפילו הארבעים לחייהם לוקים בה.

את/ה סובל/ת מפצעי בגרות בפנים בגב בחזה? יש לי טיפול חדשני עבורך - המונע את הצורך בשימוש התרופתי רואקוטן ואנטיביוטיקה מינוציקלין הניתן לפצעי הבגרות, לבני נוער צעירים וצעירות בגיל ההתבגרות.

על פי פרסומים המרכזים הגדולים ביותר - המרפאות הגדולות ביותר - המעבדות הגדולות ביותר - והטיפולים ניתנים לך, מכל אותן המטפלות המועסקות במקום, שכבודן במקומן מונח אך ניסיונן אינו מוכח. 

מטפלות שלא חייבות להוכיח וותק - ידע -  מקצועיות - וניסיון בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית. 

ועוד על פי פרסומים - שאין להם כל בסיס מקצועי - טיפול בפצעי בגרות המצליח בארץ |המומחים לטיפול באקנה - לעור חלק ותוצאות מוכחות כבר מהטיפול הראשון  | המרכז הגדול בישראל להיפטר מפצעים וסימנים אדומים בפנים - אחת ולתמיד |

עליכן/ם לזכור, שצלקות אקנה   נגרמות כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא  טיפול מתאים.

לטיפול היסודי - המקצועי - והיעיל בפצעי הבגרות בפנים פצעים הורמונליים בפנים, ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים.

 

הטיפול באקנה, פצעי הבגרות בבני נוער בגיל ההתבגרות הנו  תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור ובפתרון לבעיות עור.

את/ה סובל/ת מפצעי בגרות בפנים - יש לי טיפול עבורך - טיפול הניתן לך ממני בלבד איריס לוי עצמה,  כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני. טיפול לא קל - לא מהיר,  אך כן טיפול יעיל - מקצועי  - יסודי ולטווח ארוך - בשילוב הטכנולוגיה החדשנית,  טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF. 

סקפטי/ת לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים   עדות של מטופלים מרוצים ואף לגלוש בתחתית עמוד הבית שלי ולהתרשם מתמונות שלפני ואחרי טיפול בפצעי-בגרות בפנים. 

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? הנך מוזמנ/ת ליצור עמי קשר ישיר 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.

כ-20 שנים, אני עוסקת רק בטיפול   בבעיות עור, שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית.   

 

מילת המפתח לפני טיפול, הנה  תיאום  ציפיות. בשיחה מקדימה עם כל מטופל אני מסבירה שאין העלמות מוחלטת של הפצעים, הכתמים והצלקות, אלא שיפור משמעותי בנראות ובבולטות שלהן.

כן יש טשטוש, עידון, החלקה, הבהרה, אך לא ניתן להגיע לצמיתות, או למאה אחוז שיפור והטבה, תמיד יישארו עכבות באזור המטופל .

הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי בתחום בעיות עור מאפשרים לי לתת את האבחון הנכון והמדויק,  ובהתאם מתן פתרון יעיל ואפקטיבי,  לאורך זמן ולטווח ארוך בטיפול בפצעי הבגרות, חצ'קונים בפנים ובגב בבני נוער בגיל ההתבגרות. 

  • אבחון נכון הוא אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותוכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין.​  

הגיעה אלי חיילת משוחררת - אנה בת 26 שחוייבה לשלם 4000ש"ח על 5 מפגשים של פעם בחודש ניקוי קל ופעם בחודש רק "מנורת לד" שלא מטפלת בשום בעיית עור - גימיק פרסומי בלבד.

בנוסף לתכשירים שהתחייבה לרכוש כמובן תכשירים עם מדבקה ושם המכון המטפל ללא :

ללא אישור משרד הבריאות
ללא תאריך פג תוקף
ללא שמות המרכיבים הפעילים
ללא אופן השימוש בתכשירים
ללא התראות על שימוש באזורים רגישים בפנים 

בסיום התברר שכל הפצעים החטטים והסימנים לא עברו - לשאלתה מה אם הסימנים החטטים והצלקות? נענתה שעלות הטיפול בתוספת של עוד 7000 ש"ח ...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

  • מדוע לא ניתן להבטיח להיפטר מאקנה ב-30 יום

גנטיקה – מחקרים שעסקו בקשר שבין גנטיקה לאקנה הראו שהיסטוריה משפחתית קרובה או רחוקה של פצעי בגרות/אקנה משפיעה אף היא לאורך השנים בהתפרצות מחודשת של פצעי האקנה בכל גיל - ולכן המאמין שניתן לומר לטיפל בפצעי בגרות /אקנה בפנים "גמרנו-סופי" - משלה את עצמו.

אקנה היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד.

על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

 

זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות  - תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור, קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

 

האם המשפטים האלה מוכרים לך?

מרגיש/ה שנמאס לך? רוצה לשפר את איכות  החיים שלך?  בעזרתי תקבל/י פתרון איכותי אפקטיבי ולאורך זמן לפצעים בפנים ובגב.
כי זה מציק, לא אסתטי ולא נעים,  מתפשט לעורף לזרועות, על הגב החזה הישבן והירכיים ומשתלט על חייך, מכביד על איכות החיים, משפיע על מצב הרוח, גורם לך להסתגר בבית ומערער את הביטחון העצמי.

ובקיץ את/ה רוצה ללבוש בגד ים וגופיה, או בגד סקסי עם מחשוף גב וזה לא מתאים לך, לא מתאים לגיל שלך...

וניסית תכשירים למריחה, כדור רואקוטן ואנטיביוטיקה, הומאופתיה, צמחים,  רפלקסולוגיה, גלולות, דיקור סיני, שינוי בתזונה ואורח חיים בריא...

טיפולים סדירים אצל הקוסמטיקאית (הנעזרת במחט/ בציפורניים הגורמים לנזק) או במכון קוסמטי שם הבטיחו לך כי ב-2 טיפול שיוף או עיסוי עם פילינג עמוק לפתור את הבעיה ולא ראית תוצאות...

ופנית לרופא מומחה שלא הצליח לשפר את מצב עור הפנים, הגב והגוף שלך ומסתפק באמירה "זה יחלוף מעצמו, או תלמד/י לחיות עם זה"!   

יש טיפול גם לפצעי הבגרות/אקנה בגיל ההתבגרות בפנים בגב באזור החזה והישבן.

​​

המלצה של נוי בת 14 - "איריס אני חייבת להגיד לך שמאז שעשית לי את המזותרפיה בפנים , רואים שיפור אדיר אני בשוק מהפנים שלי סוף סוף כיף לי להסתכל על הפנים שלי. ממש תודה שאת משקיעה בטיפולים האלה אני מאד שמחה שאני נמצאת אצלך בטיפולים". ניתן לקבל טלפון של נוי עצמה.

המלצה של ברק אפילו לא בן 15 - ורק אחרי טיפול ראשון - ולאחר 3 חודשים של טיפול תרופתי - אנטיביוטיקה שלא עזרה - וסדרה נוספת של 7 טיפולים אצל קוסמטיקאית שלא שיפרה את מצב עור הפנים שלו - והוא כבר שלח לי הודעה " איריס מיום ליום השיפור גדל בהרבה" ניתן לקבל את הטלפון של ברק עצמו. 

הידעתן/ם? ההנחייה הקיימת ממשרד הבריאות -  לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש לאורך זמן ועם אפקט מצטבר. 

סובל/ת מאקנה, פצעי בגרות - פצעים פצעונים ציסטות -פצעים נפוחים כואבים , כתמים חומים/אדומים, שומנים - שחורים - קומודונים, חטטים, צלקות, נקבוביות פעורות, עור שומני ומפריש?

  •  יש לי טיפול עבורך - ללא תרופות - ללא שינוי בתזונה שלך - ללא ויטמינים - ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא שיוף - הנפוץ בתחום, שיוף כימי - שיוף עם פילינג עמוק - ושיוף קריסטלים  - ללא טיפול ב"אור-כחול". 

  • לרב הטיפול המוצע לך ממכונים העוסקים בתחום, הנה סדרה של עד 4 מפגשים ב"אור-כחול" 

 

על פי הספרות ומאמרי רופאים העוסקים בטיפול ב"אור-כחול", לרוב רואים תוצאות טובות אחרי 20-12 טיפולים, אם כי לעתים יש צורך גם ב-50-40 טיפולים עד השגת שיפור...אז שלא יעבדו עליכן/ם! 

 

השימוש ב"אור-כחולאורך גל  קצר, אידיאלי 415nm (ננומטר) העובד על קרן אור אחת בלבד "כחולה" המופעל ועובד ממרחק לאיזור הבעייתי שלך, הפנים-הגב והחזה.

מתאים בעיקר לאקנה קלה, מתונה עד בינונית, אשר אינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית, הבינונית והעמוקה ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.

ידוע שהטיפול בפצעי הבגרות  בפנים ובגב הניתן לך כ"טיפול קוסמטי" בשילוב "אור-כחול"    במריחת  תכשירים ייחודיים גם אם עברו בדיקות מעבדה מקיפות, גם אם נוסו על אלפי לקוחות - על פי פרסומים, לצערי, הנו טיפול חיצוני ושטחי שאינו נותן מענה אפקטיבי, יעיל, וארוך טווח בשורש הבעיה, P.Acne החיידקים, הגורמים העיקריים להתפרצות פצעי בגרות על הפנים, הגב והחזה.

הטיפול הניתן לך על ידי בלבד, בשילוב הטכנולוגיה החדשנית -IPL ו-RF המבוססת על חימום מקדים של אזור המטרה ע"י האור ויצירת אזור מוליך יותר עבור אנרגיית RF. כך מושגת טמפרטורה גבוהה יותר באזור המטרה ומתקבלות תוצאות טובות יותר, משימוש בקרן אור אחת בלבד - "קרן אור אחת "כחולה" בטכנולוגיית "אור-כחול".​  

טכנולוגית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF – טכנולוגיה חדשנית, המתאפיינת ברמת בטיחות גבוהה. המכשיר נותן את המענה הטוב ביותר לבעיות עור אסתטיות הניתנות לשיפור משמעותי ביותר "אקנה ונזקי האקנה" .

לטיפול נרשמו אחוזי הצלחה גבוהים ביותר, הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן. הוכח כבלתי מזיק, בטוח ביותר ומומלץ ע"י רופאים.  

אחד מיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL ו-RF בפצעי הבגרות באקנה, בפנים בבני נוער ובגיל מבוגר היא ההחלמה המהירה למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה. 

מדוע עדיף במצבים אלה השימוש בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF?

טכנולוגיה חדשנית, המשלבת בתוכה ספקטרום רחב של כל אורכי הגל - אור-אדום|אור-כחול|אור-ירוק|אור-צהוב ננומטר- מ 540 nm ועד 1200nm - שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות. וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות, הבהרת הכתמים הנילווים לפצעים בפנים - בישבן - ובגב. 

  • הטיפול בטכנולוגית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF חודרת לשכבות הדרמיס הבינוני והעמוק - יעילה במיוחד בנטרול והריסת חיידקי האקנה., השימוש באנרגיית אור נעשה במגע ישיר על העור ולא ממרחק כמו ה"אור-הכחול".

  • השיטה החדשנית עובדת על ידי החדרת קרן אור ממוקדת, אשר עובדת על פולסים בעוצמה שווה לכול האזור המטופל ללא תופעות לוואי וללא כאב, ולכן גם התוצאות לא מאחרות לבוא והנן בעלות אחוזי הצלחה גבוהים ביותר.

עם חשיפת חיידקי הפורפירין לאור המיוחד של המערכת הוא עובר שינוי כימי ומחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה, מייבש את הסבום השומן, עליו מתקיים החיידק -בשילוב עם ניקוי ניקוז ידני שאת/ה מקבל/ת מאיריס לוי עצמה  להוצאת השחורים - השומנים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי אקנה

 

מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מאקנה פצעי בגרות בפנים, בגב ובישבן גם בבני נוער בגיל ההתבגרות. הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן גם בגיל הבגרות.  

הטיפול בשני סוגי אנרגיה המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית – טכנולוגיית IPL -קרן אור בשילוב עם אנרגיית גלי רדיו  RF טיפול המומלץ אף ע"י רופאים. 

 

הטיפול היחידי שעובד על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה, P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי הבגרות בעזרתו ניתן לקבל שיפור איכותי ולאורך זמן בפצעי הבגרות, הפצעים הפצעונים והחצ'קונים בפנים, בגב ובישבן גם בגיל ההתבגרות.

בשילוב עם תכשירים היפואלרגניים, ופרא-רפואיים המותאמים אישית, לשימור המצב בבית, בטוחים לשחזור ולחידוש מראה עור הפנים, הגב והישבן, מסייעים לאזן את הפרשת השומן  ומונעים היווצרות קומודונים/שומנים/שחורים ופצעים חדשים לאורך זמן. התכשירים ממיטב המעבדות המקצועית בארץ ובאיכות גבוהה מתאימים ביותר לאקלים הישראלי ומאושרים ע"י משרד הבריאות.

תוספי תזונה (לא ויטמינים) ייחודיים המהווים מקור לרכיבים תזונתיים רבים המגנים על בריאות העור, ועובדים על סימפטום הבעיה, במניעה וטיפול בנגעי עור דלקתיים, שיקום רקמת העור ומניעת צלקות, עידוד תהליכי ניקוי הגוף, מכילים פרוביוטיקה איכותית לטיפול וחיזוק מערכת החיסונית, הנותנים פתרון יעיל לאקנה פצעי הבגרות על רקע אלרגי – דלקתי – זיהומי –  בבני נוער בגיל ההתבגרות ובגיל מבוגר יותר.

הטיפול המומלץ לפצעי בגרות בפנים בגב ובחזה - בסדרה של בין 10 – 8 -6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו. וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת לחודש ל-3 חודשים/חצי שנה.
תדירות הטיפולים :  -3 טיפולים ראשונים פעם בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים.   

סובל/ת מפצעי בגרות אקנה, פצעים פצעונים, שחורים שומנים, כתמים חומים/אדומים צלקות חטטים וסימנים? כנס/י לסרטון והתרשמ/י מטיפים לטיפול. 

  פצעי בגרות בבני נוער - טיפים לטיפול

 

הגישה כיום לטיפול באקנה פצעי הבגרות בפנים, בבני נוער בגיל ההתבגרות, הינה באמצעות טיפול עם אנטיביוטיקה – מינוציקלין או  ראקוטן. הדומה במבנה הכימי לוויטמין A. 

ראקוטן, התרופה לאקנה, תרופה עוצמתית שתופעות הלוואי שלה לא קלות כלל.

לא סתם מצווים כל אלו הנוטלים כדור ראקוטן לעבור בדיקות דם ותפקודי כבד בתדירות גבוהה והסיסמאות של מרפאים טבעיים הגורסים כי התרופה מרעילה את הגוף אינן ריקות מתוכן. 

הידעת כי ראקוטן על פי דעת רופאים גורמים ל:

  • ירידה במס' הטסיות שעלולה לגרום לדימומים מהאף, עייפות, ישנוניות ואף חולשה, כאבי ראש, יובש קיצוני בשפתיים ובעיניים בעור הפנים והגוף, התנהגות אגרסיבית, הופעת מורסות בשדיים, הפרעות במחזור, סכנה של פגיעה בצמיחה לגובה בגיל ההתבגרות, רגישות לשמש, נשירת שיער וגרד, איסור על עיסוק בספורט...

כשמטפלים באקנה בתכשירים מקומיים סיסטמתיים, אחת הבעיות העיקריות היא מידת ההצלחה הטיפולית. הפסקת הטיפול עלולה לגרום להחזרת האקנה. ואכן מחקרים קליניים מצביעים על העובדה שלמעלה מ-40% מחולי האקנה, פצעי הבגרות, בני נוער ומבוגרים שנטלו את כדור ראקוטן או אנטיביוטיקה הופיעה התפרצות של הפצעים לאחר תום נטילת הכדור.   

כי אם ה י ו ם לא תטפל/י האקנה ופצעי הבגרות, הפצעים, הפצעונים, הציסטות, הכתמים הצלקות החטטים הסימנים העור המחוספס מהם הנך סובל/ת עלולים ללוות אותך גם אחרי הצבא!   

 

הסרת שיער בשרון - ללא כאבים בשיטת IPL ו-RF במחירים אטרקטיביים.- איריס לוי מומחית

שירות מקצועי ומהיר להסרת שיער - התקשרו כעת לקליניקה של איריס לוי -אופיר 0558817445 

 


 


967
סרטונים
חדשני - טיפול בפצעי בגרות בפנים ב-IPL ו-RF
פצעים, פצעונים כתמים בגיל ההתבגרות בפנים, בגב,
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....