איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טיפולים »

חדשני - טיפול בפצעי בגרות בפנים ב-IPL ו-RF

בגיל ההתבגרות התפרצות, פצעי הבגרות, החצ'קונים. הפצעים, הפצעונים אופיינית לכ-80% מאוכלוסיית המתבגרים.

מעבר להשפעה האסתטית על העור ישנה גם השפעה על הדימוי העצמי של המתבגר, השלכות חברתיות והתנהגויות המהוות מטרד ומקור לסבל פיזי ורגשי כאחד, מבוכה רבה וחוסר ביטחון.  

 

המלצה של נוי בת 14 - "איריס אני חייבת להגיד לך שמאז שעשית לי את המזותרפיה בפנים , רואים שיפור אדיר אני בשוק מהפנים שלי סוף סוף כיף לי להסתכל על הפנים שלי. ממש תודה שאת משקיעה בטיפולים האלה אני מאד שמחה שאני נמצאת אצלך בטיפולים". ניתן לקבל טלפון של נוי עצמה.

המלצה של ברק אפילו לא בן 15 - ורק אחרי טיפול ראשון - ולאחר 3 חודשים של טיפול תרופתי - אנטיביוטיקה שלא עזרה - וסדרה נוספת של 7 טיפולים אצל קוסמטיקאית שלא שיפרה את מצב עור הפנים שלו - והוא כבר שלח לי הודעה " איריס מיום ליום השיפור גדל בהרבה" ניתן לקבל את הטלפון של ברק עצמו. 

ונאורה הגיעה לא מזמן - וזה הסיפור המדהים שלה - שיכול להיות גם הסיפור המפתיע שלך - 054325253  המלצה של נאורה

 הגעתי לאיריס לפני 12 שנים, (בגיל 16) לראשונה עם התפרצות אקנה קשה מאוד. רגע אחרי שניסיתי כל טיפול אפשרי ושניה לפני כדורי ריקוטן. התחלתי סידרת טיפולים בקליניקה וגם בבית באמצעות תכשירים וכבר אחרי הטיפול השני ראיתי שינוי אדיר!

מיותר לציין שבסיום הטיפולים יצאתי עם פנים חלקות ללא פצעים, ללא צלקות וללא חורים! היום אחרי 12 שנים שבהם הפנים היו נקיות לחלוטין חזרתי אליה לסידרת טיפולים נוספת . אחרי 2 לידות. ממליצה בחום.

 

הידעתן/ם? ההנחייה הקיימת ממשרד הבריאות -  לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש לאורך זמן ועם אפקט מצטבר

 

  • על פי פרסומים: איך לטפל בפצעי-הבגרות מהר?   
    תוצאות כבר מהטיפול הראשון - טיפול בפצעי בגרות - תוצאות כבר מהטיפול הראשון?  

והמחשבה הראשונה שעולה לך בראש - איזה כייף להיפטר מפצעי הבגרות "מהר" - טיפול של "זבנג וגמרנו" - כאילו ולא היה - לזה ייחלת...לזה ציפית...לזה קיוות?

  • אך לצערי "הבטחות לחוד ומציאות לחוד"...

 

והשאלה המתבקשה שאת או אתה צריכ/ה לשאול את עצמך, מאותם הפרסומים  - "לטיפולים המהירים" - "ללא כאב" - "ללא מגע יד אדם"  - לכמה זמן זה נשמר?

אם אותן ההבטחות של 90 אחוזי הצלחה או 92 אחוזי הצלחה - אחת ולתמיד? לשנה - 3 שנים - 5 שנים?

על פי עדויות של לקוחות שהגיעו אלי, מהר מאור הכל  צף ועולה כאילו ולא היה טיפול...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

כנס/י ותיווכח/י שהטיפול ב"אור- כחול" לא אפקטיבי לאורך זמן. ומהר מאוד הכל עולה וצף כאילו ולא היה טיפול!

 

ומי מטפל בך? במרכז הגדול ביותר לטיפול באקנה בישראל - בבית-החולים הגדול ביותר (ולא רופאים מטפלים בכן/ם!!)  או במרפאה הגדולה ביותר?

המטפלות הנותנות שירות - שכבודן במקומן מונח אך ניסיונן אינו מוכח, שלא חייבות  להוכיח ותק - ידע -  מקצועיות - וניסיון בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית. 

מטפלות המפעילות את מכשיר  ה"אור-כחול" העובד על מנורה אחת בלבד - קרן אור אחת "כחולה" אורך גל  קצר,  של 415nm (ננומטר) הפועל ממרחק לאיזור הבעייתי שלך, הפנים - הגב הכתפיים והחזה. 

את/ה שוכב/ת כ-20 דקות מתחת למכשיר בסיום את/ה מקבל/ת מריחת קרם ומסכה.

בין 1 ל-4 טיפולים , או ב-8 טיפולי "אור-כחול" פעמיים בשבוע + 4 טיפולי שימור והבטחת שווא  - ביי ביי לאקנה לתמיד...!!

 

  • הידעתם/ן 

על פי הספרות ומאמרים של רופאים העוסקים בטיפול "אור-כחול" לרוב, רואים תוצאות טובות אחרי 20-12 טיפולים, אם כי לעתים יש צורך גם ב-50-40 טיפולים עד השגת שיפור.

את/ה מקבל/ת את המינימום!

כך הטיפול מתקצר עבודה קלה והשקעה קצרה והמנהלת צוחקת כל דרך אל הבנק!  אז שלא יעבדו עליכן/ם  

 

  • סובל/ת מפצעי בגרות בפנים, בגב ובחזה?
  • יש לי טיפול עבורך - טיפול הניתן לך ממני בלבד מ- איריס לוי עצמה בשילוב עם הטכנולוגיה החדשנית IPL ו-EF .

  • מעל 20 שנים אני עוסקת רק   בטיפול בבעיות עור שלא ניתנות לפתרון ולטיפול ברפואה הקונבנציונאלית, 

כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני.  טיפול לא מהיר,  אך יעיל - מקצועי  - יסודי והכי חשוב לטווח ארוך, טיפול חדשני - וללא כאבים. 

עם אחוזי הצלחה מרשימים ביותר בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית

זו ההזדמנות שלך להצטרף לבני-הנוער הסובלים מפצעי אקנה פצעים, פצעונים , שחורים - שומנים - קומודונים, כתמים חומים -אדומים,  ציסטות פנימיות וחיצוניות - גדולות נפוחות וכואבות, חטטים סימנים עור מחוספס אדמומי ושומני ולהגיע לשיפור ולעור נקי וחלק למשעי! 

 

- סקפטי/ת לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים   עדות של מטופלים מרוצים ואף לגלוש בתחתית עמוד הבית שלי ולהתרשם מתמונות שלפני ואחרי טיפול בפצעי-בגרות בפנים. 

 - רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? הנך מוזמנ/ת ליצור עמי קשר ישיר 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.

 

להבדיל מ"אור-כחול" -הטיפול הניתן לך ממני בלבד ב- טכנולוגיית IPL ו-RF ...הנה טכנולוגיה חדשנית בשילוב מגוון גלי אור   אור-אדום | אור-כחול |אור-ירוק | אור-צהוב |בספקטרום רחב ובעוצמה גבוהה, מ- 540 nm ועד 1200 nm ננומטר, לטיפול בעור אקנתי / דלקתי בבני נוער, צעירים ומבוגרים ...                                                       

ללא כאבים  - ללא תופעות לוואי - ללא תרופות - ללא בדיקות דם - ללא דיאטת כאסח - ללא שיוף כימי - ללא שיוף פילינג עמוק . 

שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות. וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות העור. 

 

מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מאקנה פצעי בגרות בפנים, בגב ובחזה גם בבני נוער. הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן . 

הטיפול בשני סוגי אנרגיה המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית – טכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו  RF טיפול המומלץ אף ע"י רופאים. 

 

השילוב בין  RF ו-IPL המבוסס על חימום מקדים של אזור המטרה ע"י האור ויצירת אזור מוליך יותר עבור אנרגיית RF.

כך מתקבלות תוצאות טובות יותר, משימוש בקרן אור אחת בלבד - כמו ה"אור-הכחול".

הטיפול היחידי שעובד על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה, P.Acne הגורמים להתפרצות אקנה, פצעי בגרות, בעזרתו ניתן לקבל שיפור איכותי ולאורך זמן בפצעי הבגרות, על הפנים, שלך על הגב והחזה שלך, גם בגיל ההתבגרות.

עם תכשירים היפואלרגניים, ופרא-רפואיים המותאמים אישית, לשימור המצב בבית, בטוחים לשחזור ולחידוש מראה עור הפנים, הגב והישבן, מסייעים לאזן את הפרשת השומן  ומונעים היווצרות קומודונים/שומנים/שחורים ופצעים חדשים לאורך זמן.

התכשירים ממיטב המעבדות המקצועית בארץ ובאיכות גבוהה מתאימים ביותר לאקלים הישראלי ומאושרים ע"י משרד הבריאות.

- תוספי תזונה (לא ויטמינים) ייחודיים   המהווים מקור לרכיבים תזונתיים רבים המגנים על בריאות העור, ועובדים על סימפטום הבעיה, במניעה וטיפול בנגעי עור דלקתיים, שיקום רקמת העור ומניעת צלקות, עידוד תהליכי ניקוי הגוף. 

המכילים פרוביוטיקה איכותית לטיפול וחיזוק מערכת החיסונית, הנותנים פתרון יעיל לאקנה פצעי הבגרות על רקע אלרגי – דלקתי – זיהומי –  בבני נוער בגיל ההתבגרות ובגיל מבוגר יותר.

 

  הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי בתחום בעיות עור מאפשרים לי לתת את האבחון הנכון והמדויק,  ובהתאם מתן פתרון יעיל ואפקטיבי,  לאורך זמן ולטווח ארוך בטיפול בפצעי הבגרות, חצ'קונים בפנים ובגב בבני נוער בגיל ההתבגרות. 

  • אבחון נכון הוא אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותוכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין.​  

הטיפול מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב בד"כ סוגים שונים של טיפולים

הזהרו מהצהרות  - לטיפולים קצרים - ומהירים בפצעי בגרות.  

 

  • מדוע לא ניתן להבטיח להיפטר מאקנה ב-30 יום? או ב-15 יום?  

גנטיקה – מחקרים שעסקו בקשר שבין גנטיקה לאקנה הראו שהיסטוריה משפחתית קרובה או רחוקה של פצעי בגרות/אקנה משפיעה אף היא לאורך השנים בהתפרצות מחודשת של פצעי האקנה בכל גיל.

ולכן המאמין שניתן לומר לטיפל בפצעי בגרות /אקנה בפנים   "גמרנו-סופי" - משלה את עצמו. 

זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות  - תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור.

קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור  בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.   

 

יש טיפול גם לפצעי הבגרות / אקנה בגיל ההתבגרות בפנים בגב באזור החזה והישבן.​​

סובל/ת מאקנה, פצעי בגרות - פצעים פצעונים ציסטות -פצעים נפוחים כואבים , כתמים חומים/אדומים, שומנים - שחורים - קומודונים, חטטים, צלקות, נקבוביות פעורות, עור שומני ומפריש?

יש טיפול הניתן לך על ידי בלבד,  בטכנולוגית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF – טכנולוגיה חדשנית, המתאפיינת ברמת בטיחות גבוהה. המכשיר נותן את המענה הטוב ביותר לבעיות עור אסתטיות הניתנות לשיפור משמעותי ביותר "אקנה ונזקי האקנה" .

לטיפול נרשמו אחוזי הצלחה גבוהים ביותר, הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן. הוכח כבלתי מזיק, בטוח ביותר ומומלץ ע"י רופאים.  

 

אחד מיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL ו-RF בפצעי הבגרות באקנה, בפנים בבני נוער ובגיל מבוגר היא ההחלמה המהירה למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.  

שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות. וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות, הבהרת הכתמים הנילווים לפצעים בפנים - בישבן - ובגב. 

 

סובל/ת מפצעי בגרות אקנה, פצעים פצעונים, שחורים שומנים, כתמים חומים/אדומים צלקות חטטים וסימנים? כנס/י לסרטון והתרשמ/י מטיפים לטיפול. 

  פצעי בגרות בבני נוער - טיפים לטיפול   

כי אם ה י ו ם לא תטפל/י האקנה ופצעי הבגרות, הפצעים, הפצעונים, הציסטות, הכתמים הצלקות החטטים הסימנים העור המחוספס מהם הנך סובל/ת עלולים ללוות אותך גם אחרי הצבא!    

 

הסרת שיער בשרון בקליניקה של איריס - ללא כאבים במחירים אטרקטיביים. 

שירות מקצועי ומהיר -לגברים ונשים -  אופיר -0558817445 

 


 


967
סרטונים
חדשני - טיפול בפצעי בגרות בפנים ב-IPL ו-RF
פצעים, פצעונים כתמים בגיל ההתבגרות בפנים, בגב,
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....