איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טיפולים »

חדשני - טיפול בפצעי בגרות בפנים ב-IPL ו-RF

טיפול ב"מנורת לד" - לא עובד על בעיות עור - שלא יעבדו עליכן!

על פי פרסומים: - הגיעה הזמן לעשות סוף לאקנה, צלקות סימנים וכתמים אחת ולתמיד! אחת ולתמיד?

הבטחה להיפטר מאקנה ב-30 יום - או המקום הגדול ביותר ל"טיפול באקנה בפנים" - או המקום היחיד שנותן התחייבות בשילוב תכשירים קוסמטיים, קרמים קוסמטיים - סדרה אמריקאית, או סדרה צרפתית, שיטת טיפול יחודית שעובדת על אקנה...קרמים שעובדים על פצעי הבגרןת, אקנה בפנים?

ומה קורה עם חיידקי האקנה P.Acne הנמצאים בשכבות הדרמיס העמוקות ידוע שקרמים קוסמטיים לא חודרים לשכבות הדרמיס - וההבטחה להתחייבות בטיפול עם קרמים קוסמטיים או תכשירים קוסמטייםת וו לכמה זמן מחזיקה מעמד? שלא יעבדו עליכן/ם !

ועם מאות ואלפי ההמלצות על פי הפרסומים - ואני שואלת את עצמי, אם יש אתר באינטרנט מדוע אין מאות המלצות כתובות? ואם עובדים על בעיות עור מדוע הסרטון מראה את המטפלת עובדת ללא כפפות בעור אקנתי בעייתי? היכן היא למדה קוסמטיקה? אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

הידעתם? ההתנייה הקיימת ממשרד הבריאותלא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש לאורך זמן ועם אפקט מצטבר

סובל/ת מפצעי בגרות אקנה, פצעים פצעונים, שחורים שומנים, כתמים חומים/אדומים צלקות חטטים וסימנים? כנס/י לסרטון והתרשמי מטיפים לטיפול. 

אקנה פצעי בגרות - טיפים לטיפול

 

הגיעה אלי חיילת משוחררת - שילמה 4000ש"ח על 5 מפגשים של פעם בחודש ניקוי קל ופעם בחודש רק "מנורת לד" שלא מטפלת בשום בעיית עור - גימיק פרסומי בלבד.

בנוסף לתכשירים שהתחייבה לרכוש כמובן תכשירים עם מדבקה ושם המכון המטפל ללא :

 • ללא אישור משרד הבריאות
 • ללא תאריך פג תוקף
 • ללא שמות המרכיבים הפעילים
 • ללא אופן השימוש בתכשירים
 • ללא התראות על שימוש באזורים רגישים בפנים 

בסיום התברר שכל הפצעים החטטים והסימנים לא עברו - לשאלתה מה אם הסימנים החטטים והצלקות? נענתה שעלות הטיפול בתוספת של עוד 7000 ש"ח ...אז שלא יעבדו עליכן!

 אין היתר לקוסמטיקאיות למכור מוצרים ברוקחות אישית MAKO  

לא אחת אנחנו רואים קוסמטיקאיות שמציעות מוצרים שונים שהן רוקחות בעצמן ומתגאות בתוארים "רוקחת טבעית" או אפילו "דוקטור". אבל בחלק גדול מהמקרים לאנשים שאחראים על הכנת החומרים אין כלל אישור לעשות זאת והם מסכנים את בריאות המטופל. 

יולן כהן | החדשות | פורסם 10/12/18 19:59 

 

יש טיפול לפצעי הבגרות בפנים בגיל ההתבגרות - ולאקנה בפנים - גם בגיל מבוגר לפצעים פצעונים, חצ'קונים, ציסטות כתמים חומים/אדומים שומנים שחורים, קומודונים, חטטים צלקות בפנים  כטיפול לא קל - לא מהיר - ולא סופי, אך יעיל ולטווח ארוך.

 • עלות טיפול בפצעי בגרות |אקנה |  בפנים אצל איריס לוי כולל :
 • - טיפול להריסת החיידקים, חיידקי אקנה P.Acne, באופן סלקטיבי.
 • - ייבוש הסבום השומן עליו מתקיים החיידק - טיפול בשומנים בשחורים קומודונים.
 • טיפול בכתמים חטטים צלקות וסימנים - כיווץ הנקבוביות והבהרת הכתמים החטטים והסימנים בשילוב טכנולוגיית IPL ו-RF

 

 • כל החבילה ב- 500 ש"ח לטיפול, הכי זול בארץ...לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים עדות של מטופלים מרוצים. 
 • טיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח, כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני בשילוב טכנולוגיית IPL ו-RF.
 • אני עוסקת רק בטיפול בבעיות עור, שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית.  כ-  20 שנים בתחום.

 

 מדוע לא ניתן להבטיח להיפטר מאקנה ב-30 יום?

על פצעי הבגרות, אקנה בפנים - מתקיימים 2 חיידקים:

פרופיוני בקטריום אקנה" (propion bacterium acnes ) חיידק החי בתנאי חוסר אויר אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור ו – "סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis ) שמשגשג גם הוא בתעלות זקיקי השיער. חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים את השומנים שבחלב והופכים אותם לחומצות שומן שעלולות לגרום לגירוי העור ליצירת תגובה דלקתית ומוגלה – אקנה, פצעי בגרות בפנים.

 

ולכן המאמין שניתן לומר לטיפול קרמים או תכשירים קוסמטיים באקנה, פצעי בגרות בפנים גמרנו סופי, תוך חודש ימים נפטרים מפצעי בגרות, אקנה בפנים לצמיתות, משלה את עצמו.

גנטיקה – מחקרים שעסקו בקשר שבין גנטיקה לאקנה הראו שהיסטוריה משפחתית קרובה או רחוקה של פצעי בגרות/אקנה משפיעה אף היא לאורך השנים בהתפרצות מחודשת של פצעי האקנה בכל גיל .

ולכן המאמין שניתן לומר לטיפול באקנה בפנים גמרנו סופי משלה את עצמו.

 

אקנה היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד.

 • על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

 

זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות  - תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור, קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

יש טיפול לפצעי בגרות ללא תופעות לוואי - ללא שיינוי בתזונה שלך - ללא תרופות - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד וללא אמירות שווא כמו:

 • "רוצה להיפטר מאקנה ב-30 יום".
 • "אצלנו נפטרים מאקנה מפצעי אקנה מפצעי הבגרות, החצ'קונים לצמיתות"
 • או "שיטה בלעדית"
 • או "גמרנו עם הפצעים סופי",
 • או "טיפול מהיר לכתמים וצלקות בפנים בגב ובישבן עם תוצאות מיידיות...כי לצערי, לא ניתן להתחייב להיפטר מפצעי אקנה, פצעי הבגרות גם בגיל ההתבגרות. 

 

מעבר להשפעה האסתטית על העור ישנה גם השפעה על הדימוי העצמי של המתבגר, השלכות חברתיות והתנהגויות המהוות מטרד ומקור לסבל פיזי ורגשי כאחד, מבוכה רבה וחוסר בטחון .

הטיפול באקנה, פצעי הבגרות בבני נוער בגיל ההתבגרות הנו תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור, ובפתרון לבעיות עור..

טכנולוגית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF – טכנולוגיה חדשנית, המתאפיינת ברמת בטיחות גבוהה. המכשיר נותן את המענה הטוב ביותר לבעיות עור אסתטיות הניתנות לשיפור משמעותי ביותר "אקנה ונזקי האקנה" .

לטיפול נרשמו אחוזי הצלחה גבוהים ביותר, הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן. 

הוכח כבלתי מזיק, בטוח ביותר ומומלץ ע"י רופאים.  

 

אחד מיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL ו-RF בפצעי הבגרות בפנים בבני נוער היא ההחלמה המהירה למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.

 • האם המשפטים האלה מוכרים לך?
 • מרגיש/ה שנמאס לך? רוצה לשפר את איכות  החיים שלך?  בעזרתי תקבל/י פתרון איכותי אפקטיבי ולאורך זמן לפצעים בפנים ובגב.
 • כי זה מציק, לא אסתטי ולא נעים,  מתפשט לעורף לזרועות, על הגב החזה הישבן והירכיים ומשתלט על חייך, מכביד על איכות החיים, משפיע על מצב הרוח, גורם לך להסתגר בבית ומערער את הביטחון העצמי.
 • ובקיץ את/ה רוצה ללבוש בגד ים וגופיה, או בגד סקסי עם מחשוף גב וזה לא מתאים לך, לא מתאים לגיל שלך...

 • וניסית תכשירים למריחה, כדור רואקוטן ואנטיביוטיקה, הומאופתיה, צמחים,  רפלקסולוגיה, גלולות, דיקור סיני, שינוי בתזונה ואורח חיים בריא...

 • טיפולים סדירים אצל הקוסמטיקאית (הנעזרת במחט/ בציפורניים הגורמים לנזק) או במכון קוסמטי שם הבטיחו לך כי ב-2 טיפול שיוף או עיסוי עם פילינג עמוק לפתור את הבעיה ולא ראית תוצאות...

 • ופנית לרופא מומחה שלא הצליח לשפר את מצב עור הפנים, הגב והגוף שלך ומסתפק באמירה "זה יחלוף מעצמו, או תלמד/י לחיות עם זה"!   

יש טיפול גם לפצעי הבגרות/אקנה בגיל ההתבגרות בפנים בגב באזור החזה והישבן.

​​

המלצה של נוי בת 14 - "איריס אני חייבת להגיד לך שמאז שעשית לי את המזותרפיה בפנים , רואים שיפור אדיר אני בשוק מהפנים שלי סוף סוף כיף לי להסתכל על הפנים שלי. ממש תודה שאת משקיעה בטיפולים האלה אני מאד שמחה שאני נמצאת אצלך בטיפולים". ניתן לקבל טלפון של נוי עצמה.

המלצה של ברק אפילו לא בן 15 - ורק אחרי טיפול ראשון - ולאחר 3 חודשים של טיפול תרופתי - אנטיביוטיקה שלא עזרה - וסדרה נוספת של 7 טיפולים אצל קוסמטיקאית שלא שיפרה את מצב עור הפנים שלו - והוא כבר שלח לי הודעה " איריס מיום ליום השיפור גדל בהרבה" ניתן לקבל את הטלפון של ברק עצמו. 

 

הגישה הנפוצה ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח בטיפול בפצעי בגרות בפנים|בגב ובאזור החזה המלווה בפצעים, פצעונים, לעיתים גם פצעים גדולים עמוקים וכואבים, כתמים חומים/אדומים צלקות/חטטים ושקעים הינה "כטיפול פנים" "כטיפול קוסמטי" לפצעים בפנים ובגב ואפילו בישבן:

ע"י ניקוז הפצעים השחורים/השומנים בפנים עם מחט -  (שיטה שאינה נלמדת ואינה מיושמת בבתי ספר ללימודי הקוסמטיקה) פעולה הגורמת נזק רב לרקמות בעור הפנים, לריבוי הכתמים בפנים, צלקות ושקעים בעור. 

מריחת תכשירים - עיסוי אזור הפנים או הגב המלווה בפצעים פצעונים כתמים, שחורים ושומנים במברשת עם פילינג סקראב על בסיס אשכוליות ולימון, אדים לריכוך (ידוע שמים חמים מעוררים חיידקים),  ובסיום "אור-כחול" בשילוב של מסכות למריחה. 

ידוע שהטיפול המהפכני ב "אור כחול" מתאים בעיקר לאקנה קלה, מתונה עד בינונית עם מיגולים, ופחות לאקנה ציסטית, עור  שומני מפריש, נקבוביות פעורות וגדולות, פצעים פצעונים עור מחוספס אדמומי ולא חלק.

שימוש ב"אור כחול", אורך גל אידיאלי 415nm אינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.

אחת הבעיות של "אור כחול", היא חדירה שטחית מתחת לפני העור. לכן באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, ובעור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת. כמו כן, גם בעור עבה כמו בגב, הטיפול ב"אור כחול" קשה יותר ויעיל פחות.

 

מדוע עדיף במצבים אלה השימוש בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF?

טכנולוגיה המשלבת בתוכה ספקטרום רחב של כל אורכי הגל - אור אדום | כחול | ירוק | צהוב מ 540 nm ועד 1200nm - שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות. וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות, הבהרת הכתמים הנילווים לפצעים בפנים - בישבן - ובגב 

טיפול בטכנולוגית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF חודר לשכבות הדרמיס הבינני והעמוק - יעיל במיוחד בנטרול והריסת חיידקי האקנה., השימוש באנרגיית אור נעשה במגע ישיר על העור ולא ממרחק כמו ה"אור הכחול".

השיטה הייחודית עובדת על ידי החדרת קרן אור ממוקדת, אשר עובדת על פולסים בעוצמה שווה לכול האזור המטופל ללא תופעות לוואי וללא כאב, ולכן גם התוצאות לא מאחרות לבוא והנן בעלות אחוזי הצלחה גבוהים ביותר.

 

גישה נוספת הנפוצה כיום לטיפול באקנה פצעי בגרות בפנים בגיל ההתבגרות  - היא בהבטחה של- 2 טיפולי פילינג, שיוף נפטרים בפצעי הבגרות...שלא יעבדו עליכן/ם!  

 • עיסוי עם פילינג או שיוף הנעשה באקנה פעילה, פצעי בגרות פעילים בפנים, בגב בישבן הנו טיפול שטחי וחיצוני, הגורם לקילוף שכבת העור העליונה בלבד ואינו חודר והורס את החיידקים הגורמים לאקנה P.ACNE הנמצאים בשכבות הדרמיס העמוקים יותר.
 • עיסוי עם פילינג או שיוף הנעשה באקנה פעילה, פצעי בגרות פעילים בפנים גם בגיל ההתבגרות עלול לחשוף את העור לזיהומים ולגרום להתפשטות הפצעים הפצעונים, הפרונקלים השחורים/השומנים לאזורים נוספים בגוף ולהחמרת הדלקת, אדמומיות חספוס העור, גירוי גירוד והתפשטות הכתמים חומים/אדומים הצלקות והסימנים הנילווים לפצעי בגרות פעילים בפנים ובגב.  

 

יש טיפול חדשני - הניתן לך רק על ידי איריס לוי - המונע את הצורך בשימוש התרופתי הניתן לפצעי הבגרות, בבני נוער בגיל ההתבגרות  - הגישה המקובלת כיום בטיפול באקנה הינה באמצעות טיפול עם אנטיביוטיקה – מינוציקלין או  ראקוטן. הדומה במבנה הכימי לוויטמין A. 

 

ראקוטן, התרופה לאקנה, תרופה עוצמתית שתופעות הלוואי שלה לא קלות כלל.

לא סתם מצווים כל אלו הנוטלים כדור ראקוטן לעבור בדיקות דם ותפקודי כבד בתדירות גבוהה והסיסמאות של מרפאים טבעיים הגורסים כי התרופה מרעילה את הגוף אינן ריקות מתוכן. 

 

הידעת כי ראקוטן על פי דעת רופאים גורמים ל:

 • ירידה במס' הטסיות שעלולה לגרום לדימומים מהאף, עייפות, ישנוניות ואף חולשה, כאבי ראש, יובש קיצוני בשפתיים ובעיניים בעור הפנים והגוף, התנהגות אגרסיבית, הופעת מורסות בשדיים, הפרעות במחזור, סכנה של פגיעה בצמיחה לגובה בגיל ההתבגרות, רגישות לשמש, נשירת שיער וגרד, איסור על עיסוק בספורט...

כשמטפלים באקנה בתכשירים מקומיים סיסטמתיים, אחת הבעיות העיקריות היא מידת ההצלחה הטיפולית. הפסקת הטיפול עלולה לגרום להחזרת האקנה. ואכן מחקרים קליניים מצביעים על העובדה שלמעלה מ-40% מחולי האקנה, פצעי הבגרות, בני נוער ומבוגרים שנטלו את כדור ראקוטן או אנטיביוטיקה הופיעה התפרצות של הפצעים לאחר תום נטילת הכדור.   

כי אם ה י ו ם לא תטפל/י האקנה ופצעי הבגרות, הפצעים, הפצעונים, הפרונקלים הציסטות, הכתמים והעור המחוספס מהם הנך סובל/ת עלולים ללוות אותך גם אחרי הצבא!   

עלינו לזכור, שצלקות אקנה נגרמות כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא  טיפול מתאים.  לטיפול המהיר בפצעי האקנה ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים.

 
הפתרון לפצעי הבגרות בפנים בבני נוער בגיל ההתבגרות:  

תוכנית 4 השלבים הניתנת על ידי בלבד, כטיפול מערכתי פנימי וחיצוני לפצעי הבגרות - חצ'קונים, פצעים פצעונים וכתמים בפנים על הגב, חזה ומחשוף.

1.  טיפול קוסמטי לפצעי הבגרות בפנים לניקוז ניקוי וספיחת שומנים, טיפול המונע זיהומים ומאזן את הפרשות החלב, השומן, משפר את מרקם העור ומסייע לניקוי, חיטוי וכיווץ הנקבוביות, מניעת יובש גירוי גירוד איחוי וריפוי

2. טיפול בטכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF , טיפול המומלץ אף ע"י רופאים. מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מאקנה פצעי בגרות בפנים, בגב ובישבן גם בבני נוער בגיל ההתבגרות. הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן גם בגיל הבגרות.  

הטיפול בשני סוגי אנרגיה המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית – טכנולוגיית IPL -קרן אור בשילוב עם אנרגיית גלי רדיו . RF (Radio Frequency

הטיפול היחידי שעובד על שורש הבעיה - חיסול חיידקי האקנה, P.ACNE הגורמים לאקנה, פצעי הבגרות בעזרתו ניתן לקבל שיפור איכותי ולאורך זמן בפצעי הבגרות, הפצעים הפצעונים והחצ'קונים בפנים, בגב ובישבן גם בגיל ההתבגרות.

השילוב בין RF ו-IPL מבוסס על חימום מקדים של אזור המטרה ע"י האור ויצירת אזור מוליך יותר עבור אנרגיית RF. כך מושגת טמפרטורה גבוהה יותר באזור המטרה ומתקבלות תוצאות טובות יותר, משימוש בקרן אור בלבד.  רצ"ב מאמר נוסף

3, תכשירים היפואלרגניים, ופרא-רפואיים המותאמים אישית, לשימור המצב בבית, בטוחים לשחזור ולחידוש מראה עור הפנים, הגב והישבן, מסייעים לאזן את הפרשת השומן  ומונעים היווצרות קומודונים/שומנים/שחורים ופצעים חדשים לאורך זמן. התכשירים ממיטב המעבדות המקצועית בארץ ובאיכות גבוהה מתאימים ביותר לאקלים הישראלי ומאושרים ע"י משרד הבריאות.

4. תוספי תזונה (לא ויטמינים) ייחודיים המהווים מקור לרכיבים תזונתיים רבים המגנים על בריאות העור, ועובדים על סימפטום הבעיה, במניעה וטיפול בנגעי עור דלקתיים, שיקום רקמת העור ומניעת צלקות, עידוד תהליכי ניקוי הגוף, מכילים פרוביוטיקה איכותית לטיפול וחיזוק מערכת החיסונית, הנותנים פתרון יעיל לאקנה פצעי הבגרות על רקע אלרגי – דלקתי – זיהומי –  בבני נוער בגיל ההתבגרות

 

* הידעת, כי בטיפול  באקנה, פצעי הבגרות בפנים,  בבני נוער בטכנולוגיית IPL ו-אנרגיית גלי רדיו RF , ניתן לקבל את אותה תוצאה המתקבלת מטיפול עם כדור ראקוטן: הפחתת פעילות בלוטות החלב (בלוטות השומן בעור), ייבוש הסבום השומן עליו מתקיים החיידק, אך ללא בדיקות דם, ללא תופעות לוואי, וללא פגיעה בכבד…!

* הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בשני חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "פצעי – בגרות " – "אקנה".

* הידעת, גם תכשירים למריחה כמו, רטין A, אדאפרין, בנזואיל, פראוקסיד וחומצה סליצילית, כדור אנטיביוטיקה וגם ראקוטן לא עובדים על שורש הבעיה – חיסול חיידקי האקנה! וזו אחת הסיבות שאותם פצעים, פצעונים, חצ'קונים, שחורים, פרונקלים וציסטות חוזרים לאחר סיום הטיפול בכדורים ואף מתפרצים שוב בגילאים מבוגרים יותר אקנה בגיל מבוגר. 

הטיפול המומלץ לפצעי בגרות בפנים בגב ובחזה - בסדרה של בין 10 – 8 -6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו. וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת לחודש ל-3 חודשים/חצי שנה.
תדירות הטיפולים : 4-3 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות.

למידע מלא על התרופה יש לעיין בעלון התרופה המצורף לאריזת התכשיר. כמו כן בעלון התרופה המפורסם באתר משרד הבריאות.

חדש אצל איריס לוי - הסרת שיער ללא כאב לנשים וגברים בטכנולוגיית IPL ו-RF  במחירים אטרקטיביים - אופיר לוי, 0558817445 בWatsApp.

  


967
סרטונים
חדשני - טיפול בפצעי בגרות בפנים ב-IPL ו-RF
פצעים, פצעונים כתמים בגיל ההתבגרות בפנים, בגב,
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....