איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טיפולים »

חדשני - טיפול בקרטוזיס פילאריס בזרועות ב-IPL

קרטוזיס פילאריס -keratosis pilaris - טיפול חדשני שיטה בלעדית של איריס לוי - באדמומיות, חררה, עור מחוספס, עור ברווז, פצעונים בזרועות העליונות נקודות אדומות קטנטנות עם נטייה להתפשט לאזור - הישבן הירכיים האחוריות והפנים - עם נטייה לפתח אדמומיות גם באזור הפנים. 

 • הזהרו מחיקויים לא כל המפרסם על טיפול בחררה - נקודות אדומות - עור ברווז - ועל עור מחוספס - בפנים - בזרועות ובישבן יודע את השיטה הייחודית והנכונה להגיע עד כמעט 70% שיפור במרקם העור בשילוב   טכנלוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF לטיפול בקרטוזיס פילאריס.

 

טיפול חדשני בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF המתאים לבני נוער ומבוגרים.  .

Keratosis pilaris atrophicans: Treatment with intense pulsed ...

 להלן קישור למחקרים מדעיים שהתקיימו בשנת 2015 לטיפול לייזר/IPL המושתתים על אותם פרמטרים, ומעידים שאכן קיים טיפול לקרטוזיס פילאריס בטכנולוניית IPL - קרן אור, בין 70-100 אחוזי הצלחה הנשמרים לאורך זמן עם אפקט מצטבר. (עוד ניתן למצוא מחקרים מדעיים google - SCHOLAR ) 

התוצאות מוכיחות כי באחוזים גבוהים מהמקרים נרשמה הצלחה בטיפול בשילוב IPL לקרטוזיס פילאריס - באזור הזרועות, הישבן הירכיים האחוריות והפנים. הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות לאורך זמן.

אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה, מאחר והטיפול מבוסס על אורך גל מיוחד ללא קרינת UV (אולטרה ויאולט) הוכח כי הוא אינו גורם כל נזק לעור וניתן לחזור מיד לשגרה.

כי אם ה י ו ם לא תטפל/י הפצעים הפצעונים והעור המחוספס אדמומי ולא נעים למגע עלולים ללוות אותך עד אחרי הצבא ולהמשיך וללוות אותך גם אחרי גיל 40…!

סקפטי/ת לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים      ולהיווכח שיש טיפול

- לא קל - לא סופי - ולא קצר - אך יעיל יסודי מקצועי ולטווח ארוך הניתן לך מאיריס עצמה ולא ממנהלת-מכון או מטפלות שניסיונן אינו מוכח.  

סובל/ת מקרטוזיס פילאריס? התקשר/י כעת ישירות אלי 0558833337  לתיאום פגישת ייעוץ חינם ותווכח/י שיש טיפול לחררה - עור ברווז - חיספוס - ואדמומיות עד כמעט  70% החלקה - ללא חיספוס - ללא חררה - ללא פצעונים - וללא אדמומיות.

 

כטיפול אישי ופרטני, פנימי וחיצוני בשילוב הטכנולוגייה החדשנית והייחודית  IPL ו-RF . 
כ-20 שנים אני עוסקת רק בתחום טיפול בבעיות עור שאינן ניתנות לטיפול ברפואה הקונבנציונאלית. 

הטיפול מומלץ כסדרה של בין 10 –  8 - 6 מפגשים (לעתים גם יותר) וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת ל-3 חודשים/חצי שנה

תדירות הטיפולים : 2-3 טיפולים ראשונים פעם בשבועיים (ע"פ סוג העור, רמת הקושי ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות. 

בטיפול המשמר בבית: יש להימנע מעור יבש ואמבטיות חמות. מומלץ השימוש בסבונים עדינים ללא קרצוף או שפשוף האזור.

אסור בתחליט האיסור - באזור שיש לך קרטוזיס-פילאריס לעשות הסרת שיער בלייזר - בשעווה - ובגילוח. 

 • על פי פרסומים:

1."הטיפול בחררה עם איזון הגוף,  תוספי תזונה, ושינוי בתזונה שלך, בשילוב טיפול אסתטי - קוסמטי שנועד להבהיר את הנקודות ולטפל בכתמים אחרי הגירודים" - זה לא קרטוזיס פילאריס  

הטיפול אינו מצריך איזון הגוף ...!- הטיפול אינו מצריך שינוי בתזונה שלך...!- הטיפול אינו מצריך תוספי תזונה....! -הטיפול אינו מצריך שילוב עם טיפול אסתטי/קוסמטי...! זה לא טיפול אנטי אייג'ינג...ו-הכתמים והנקודות לא נגרמים מגירודים...! ...שלא יעבדו עליכן/ם! 

2. "הטיפול באמצעות קרם לחות או תכשירים המכילים חומצה סיליצילית בריכוז נמוך חומצה המעודדת נשירת תאי עור מתים נחשבת לטיפול יעיל גם בפצעי אקנה ובעור שומני" - זה לא טיפול לקרטוזיס פילאריס  

הטיפול באמצעות קרם לחות או תכשירים המכילים חומצה סיליצילית לא מחליקים את העור ולא עובדים על הקרטין - שורש הבעיה - שלא יעבדו עליכן/ם!

3.  "הבטחה של 2 טיפולי פילינג גרגרים בשילוב שיוף כימי בה ניתן להיפטר מחררה, עור ברווז והנקודות האדומות" - זה לא טיפול לקרטוזיס פילאריס. 

בנוסף להיותו טיפול מאד כואב ואגרסיבי (לקוחות מספרות/ים על אי נוחות רבה לאחר הטיפול, כוויות קשות המקשות על חזרה לשגרה לעתים עד שבועיים ימים).

לאחר הטיפול העור נראה כלאחר טראומה למשך ימים עד שבועות בהתאם לעומק הפילינג ולרגישות המטופל.  

פילינג עמוק או שיוף כימי זה לא הטיפול לקרטוזיס-פילאריס.

פעולת הפילינג או השיוף חושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות החררה, הפצעונים הקטנטנים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת המתלווה לעיתים לתופעה..שלא יעבדו עליכן/ם! 

ההנחה הרווחת על פי פרסומים, "ממנהלת-מכון" שלא מבינה דבר וחצי דבר בטיפול בקרטוזיס-פילאריס:  

והיא כותבת - התפרצות הפצעונים בזרועות או הפריחה-חררה-יכולה לנבוע מלחץ של מבחנים או לחץ אחר, מצבי חרדה, היגיינה ירודה  (למשל בתקופת הצבא), רגישות למוצר קוסמטי, יכול להיות אפילו שמפו שלא מתאים לעור שלכם, בנוסף, מזג אויר חם הגורם להזעה מוגברת, משקל עודף...ועוד  

החררה מופיעה ככתמים אדומים בעור הגורמת לגירודים ומשאירה כתמים בעור. הסימפטומים יהיו חמורים באזורי הגוף המכוסים, שכן מגע העור עם הבגד גורם לחיכוך בשילוב של זיעה מגבירים את הפריחה.

ואם יש לכם חררה בעור, הפריחה תעלם ותפסיקו לגרד ולסבול מגירויים בעור - וזו ההנחה ההזויה שנשמעת "ממנהלת-מכון" שנסיונה אינו מוכח, שכנראה לא מבינה ממה נגרמת בעיית העור ששמה - קרטוזיס-פילאריס

ואני אתקן / אלמד את אותה  "מנהלת-מכון" 

קרטוזיס-פילאריס הנה מחלה אוטואימונית גנטית תורשתית, לא חייבת להגיע מהמעגל הקרוב של המשפחה.

הידעת? במקרים חמורים במיוחד אותם בליטות עוריות יהפכו לדלקתיות ועלולות לייצר או לגרום להתרחשות של פצעים דמויי אקנה.

ללא טיפול מתאים הם עלולים להשאיר צלקות בעור
 

עלינו לזכור שצלקות מקרטוזיס- פילאריס נגרמות כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא טיפול מתאים.

לטיפול המהיר בפצעונים ובכתמים הנלווים לתופעה ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות וכתמים גם בזרועות. 

טיפול בטכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF ללא תופעות לוואי וללא תרופות - מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ולשפר באחוזים ניכרים את מצב הפצעונים בזרועות, בפנים בגב בישבן ובירכיים בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים. 

הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעונים החליק את העור פתר את בעיית האדמומיות/הדלקת, מנע צלקות וכתמים לאורך זמן. 

הטיפול בשני סוגי אנרגיה המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותיתטכנולוגיית IPL -קרן אור בשילוב עם אנרגיית גלי רדיו RF .

השילוב בין RF ו-IPL מבוסס על חימום מקדים של אזור המטרה ע"י האור ויצירת אזור מוליך יותר עבור אנרגיית RF.

כך מושגת טמפרטורה גבוהה יותר באזור המטרה ומתקבלות תוצאות טובות יותר, משימוש בקרן אור אחת בלבד טכנולוגיית "האור-הכחול" המופעלת ממנורה אחת בלבד "כחולה".  

 • קרטוזיס - פילאריס

מדובר בתופעה נפוצה ושכיחה ביותר המופיעה בדרך כלל בתקופת הילדות וההתבגרות ופחות שכיחה בקרב מבוגרים. בנות סובלות ממנה יותר מבנים ובשליש מהאנשים שסובלים מהתופעה ישנו סיפור משפחתי של קרטוזיס פילאריס.

עובדה זו הובילה לסברה הרווחת כיום כי מדובר על תופעה בעלת מרכיבים גנטיים תורשתיים מסוימים.

בחלק מהמקרים הנגעים הם לבנים-אפורים (קרטוזיס פילריס אלבה) וקל יותר למשש את הנגעים העוריים מאשר ממש לראות אותם. במקרים אחרים בסיס הנגע הופך לאדום והעור נראה כמנוקד בנקודות אדומות קטנות (קרטוזיס פילריס רוברה}.

הסתמנות הקלינית של התופעה נגרמת בעקבות הצטברות של חלבון שנקרא קרטין שיוצר את הרקמות הקרניות בגוף כמו למשל הציפורניים והשיער. 

ההצטברות של הקרטין גורמת לחסימה של זקיקי השערות וכך נוצרת מעין גבעה קטנה במוצא של זקיק השערה.

לעיתים השערה נשארת כלואה בתוך הזקיק מתחת לחסימה ובמקרים אחרים היא בולטת ומזדקרת מחוץ לחסימה.  

בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול ניתן למנוע זאת על ידי טיפול משמר בבית ובמכון.

 

 וזו האמירה שלי כמומחית לטיפול רק בבעיות עור "רמת המקצועיות של הקוסמטיקאית נמדדת באבחון נכון ומדויק של עור הלקוח ובמתן הטיפול המדויק על פי מצב העור".

 • אבחון נכון הינו אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותוכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

מדוע דווקא אצלי כנס/י.

לצערי, לא ניתן להבהיר את הנקודות האדומות הנילוות. 

האזורים השכיחים בגוף בהם היא נפוצה: החלק העליון של הזרועות, הישבן הירכיים הקדמיות הפנים והגב לעיתים על הרגליים.  

 

 • סובל/ת מ"קרטוזיס פילאריס" בזרועות שלך - על הגב -החזה ואזור הישבן? רוצה סיפור הצלחה משל עצמך?

יש טיפול - בשילוב קרן אור -IPL ו- אנרגיית גלי רדיו RF עד כ-  70% החלקה.  טיפול ממוקד, החיוני לשמירה על מראה עור אחיד, חלק, בהיר נקי ואסתטי , ללא כתמים חספוס ואדמומיות  עם אפקט מצטבר ולאורך זמן.  מתאים לבני נוער ולמבוגרים.

בלי חררה - בלי חיספוס - בלי פצעונים - ובלי כתמים - ללא תופעות לוואי - ללא תרופות - ללא בדיקות דם - וללא פגיעה בכבד.

 

לינוי בת 22 – טיפול ב"קרטוזיס פילאריס" בישבן – ניתן לקבל את הטלפול של לינוי מאיריס לוי

הגעתי לאיריס בעקבות קרטוזיס פילאריס באיזור הישבן שהפריע לי שנים. לא אשקר, בהתחלה היייתי סקפטית מאוד לגבי הטיפול ולגבי התוצאות. הטיפול הראשון לא היה קל וגם הטיפול בבית דורש הרבה אבל לאחר 3 טיפולים כבר ראיתי תוצאות מהממות! בחיים לא הרגשתי את העור שלי שם כל כך חלק ונעים. אמנם יש להשקיע בזה כסף, זמן ואנרגיה רבה אבל יש בהחלט תמורה!!! תודה לאיריס המקסימה, ממליצה בחום.

אורנה מהגולן בת 42 -  טיפול ב"קרטוזיס פילאריס" בזרועות - ניתן לקבל את הטלפון של אורנה מאיריס לוי

הגעתי אל איריס המדהימה שהיתה כמו אמא עבורי. מקסימה,מרגיעה ומעודדת. עשיתי אצלה טיפול בקרטוזיס פילאריס בזרועות ועדיין לא סיימתי את כל הסדרה המיועדת לטיפול, עשיתי הפסקה של קיץ ים שמש, ואחרי שנה חזרתי להשלים את הטיפול ואני שנה אחריי והעור נשאר חלק. נקי ללא חספוס וללא האדמומיות שהיתה בזרועות. לא להאמין, תודה ענקית לאיריס ואני ממש, ממש ממליצה! לא צריך לסבול את החוסר נוחות הזו, חיפשתי שנים פיתרון ואני מודה לאלוהים שמצאתי את איריס. מקצועית יסודית פרפקציוניסטית והכי חשוב ישרה ואמינה.   

קארין בת 23 - מחיפה - טיפול ב"קרטוזיס פילאריס" בישבן בזרועות ובגב- ניתן לקבל את הטלפון של קארין מאיריס לוי

אני בת 23 ולאחר שנים של סבל עם קרטוזיס פילאריס בישבן, בזרועות ובגב וכתוצאה מכך שנים של חוסר ביטחון, הרמתי ידיים. הרמתי ידיים בעקבות פנייה לאינספור רופאי עור שאמרו שאין טיפול אפשרי לבעיה, ולפתע נתקלתי באתר של איריס. הייתי סקפטית כי חשבתי לעצמי מה כבר קוסמטיקאית יכולה לעשות שפרופסור לבעיות עור לא יכול, אבל בכל זאת החלטתי לנסות את מזלי כי לא היה לי מה להפסיד . כבר בפגישת הייעוץ היה ניתן לראות שאיריס לא באה לשחק משחקים(מה גם שהיא אכפתית ונחמדה ממש!) והיא המליצה לי על סדרת טיפולים. כבר לקראת אמצע הטיפולים התחלתי לראות תוצאות- העור שלי נהיה ממש חלק והכתמים האדומים החלו להתבהר. אין ספק שאיריס מחזירה את הביטחון לאלו שהוא אבד להם!! ממליצה עליה בחום !!!

זה מוכר לך? 

 • ופנית/ה לרופא מומחה שלא הצליח לשפר את מצב עור הזרועות שלך הפנים, הגב והגוף שלך ומסתפק באמירה ”זה יחלוף מעצמו, או תלמד/י לחיות עם זה, או זה סוג העור שלך”!
 • זה מציק, לא אסתטי ולא נעים -  מתפשט לזרועות, על הגב הישבן והירכיים ומשתלט על חייך, מכביד על איכות החיים, משפיע על מצב הרוח, גורם לך להסתגר בבית ומערער את הביטחון העצמי….
 • ובסיטואציה אינטימית..או כשרוצים ללבוש בגד סקסי עם מחשוף גב... ובקיץ בגד ים וגופיות...
 • וניסית תכשירים למריחה, תרופות במרשם, הומאופתיה, צמחים, רפלקסולוגיה, גלולות, דיקור סיני, שינוי בתזונה ואורח חיים בריא…

 

 • ופנית/ה למכון המעיד על עצמו כמומחה בתחום - עם פרסומים מפתים : "סוף לחררה - סוף לחיספוס"  עם הבטחות שווא...שלא יעבדו עליכן/ם!    
 •  ...וזה לא עזר וזה לא עבד וזה לא שיפר... ומדוע?

האבחון היה שגוי - זה לא אקנה בישבן זה "קרטוזיס פילאריס" – Keratosis Pilaris גם באזור הישבן - המתבטא בפצעים פצעונים קטנטנים לעיתים אדומים עם ראש קטן לבן, עור מחוספס ולא נעים למגע כמו חררה עם אדמומיות בולטת.  

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י ישירות אלי 0558833337 לתאום פגישת ייעוץ חינם ותווכח/י שיש טיפול - לא קל - לא מהיר - ולא סופי - אך יעיל מקצועי יסודי ולטווח ארוך. 

 

  

 


961
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....