איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טיפולים »

חדשני - טיפול בקרטוזיס פילאריס בזרועות ב-IPL

קרטוזיס פילאריס -keratosis pilaris - טיפול חדשני שיטה בלעדית של איריס לוי - באדמומיות, חררה, עור מחוספס, עור ברווז, פצעונים בזרועות העליונות נקודות אדומות קטנטנות עם נטייה להתפשט לאזור: הגב, המחשוף, החזה, הישבן הירכיים והפנים - פצעונים קטנים, קטנטנים לעתים אדומים עם ראש קטן לבן. 

 • הזהרו מחיקויים -  לא כל המפרסם על טיפול בחררה - נקודות אדומות - עור ברווז - ועל עור מחוספס - בפנים/בגב ובישבן יודע את השיטה הייחודית והנכונה להגיע עד כמעט  80% החלקה - בשילוב טכנלוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF לטיפול בקרטוזיס פילאריס.

 

טיפול חדשני בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF המתאים לבני נוער ומבוגרים.  .

 להלן קישור למחקרים מדעיים שהתקיימו בשנת 2015 לטיפול לייזר/IPL המושתתים על אותם פרמטרים, ומעידים שאכן קיים טיפול לקרטוזיס פילאריס בטכנולוניית IPL - קרן אור, בין 70-100 אחוזי הצלחה הנשמרים לאורך זמן עם אפקט מצטבר. (עוד ניתן למצוא מחקרים מדעיים google - SCHOLAR ) 

התוצאות מוכיחות כי באחוזים גבוהים מהמקרים נרשמה הצלחה בטיפול בשילוב IPL לקרטוזיס פילאריס - באזור הזרועות/הרגליים/הישבן/הגב/המחשוף-חזה והפנים. הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות לאורך זמן.

אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה, מאחר והטיפול מבוסס על אורך גל מיוחד ללא קרינת UV (אולטרה ויאולט) הוכח כי הוא אינו גורם כל נזק לעור וניתן לחזור מיד לשגרה.

כי אם ה י ו ם לא תטפל/י הפצעים הפצעונים והעור המחוספס אדמומי ולא נעים למגע עלולים ללוות אותך עד אחרי הצבא ולהמשיך וללוות אותך גם אחרי גיל 40…! 

 

הידעת? במקרים חמורים במיוחד אותם בליטות עוריות יהפכו לדלקתיות ועלולות לייצר או לגרום להתרחשות של פצעים דמויי אקנה. ללא טיפול מתאים הם עלולים להשאיר צלקות בעור. 
עלינו לזכור שצלקות מקרטוזיס פילאריס נגרמות כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא טיפול מתאים. לטיפול המהיר בפצעונים ובכתמים הנלווים לתופעה ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות וכתמים. 

 

טיפול בטכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF ללא תופעות לוואי וללא תרופות - מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ולשפר באחוזים ניכרים את מצב הפצעים/פצעונים בזרועות, בפנים בגב בישבן ובירכיים בבני נוער בגיל ההתבגרות ובמבוגרים. הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים החליק את העור פתר את בעיית האדמומיות/הדלקת, מנע צלקות וכתמים לאורך זמן. 

הטיפול בשני סוגי אנרגיה המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית – טכנולוגיית IPL -קרן אור בשילוב עם אנרגיית גלי רדיו . RF (Radio Frequency

השילוב בין RF ו-IPL מבוסס על חימום מקדים של אזור המטרה ע"י האור ויצירת אזור מוליך יותר עבור אנרגיית RF. כך מושגת טמפרטורה גבוהה יותר באזור המטרה ומתקבלות תוצאות טובות יותר, משימוש בקרן אור בלבד.  

 

מדובר בתופעה נפוצה ושכיחה ביותר המופיעה בדרך כלל בתקופת הילדות וההתבגרות ופחות שכיחה בקרב מבוגרים. בנות סובלות ממנה יותר מבנים ובשליש מהאנשים שסובלים מהתופעה ישנו סיפור משפחתי של קרטוזיס פולאריס. עובדה זו הובילה לסברה הרווחת כיום כי מדובר על תופעה בעלת מרכיבים גנטיים תורשתיים מסוימים.

  רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי ישירות לאיריס לוי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם.

"הטיפול בחררה עם איזון הגוף, תוספי תזונה, ושינוי בתזונה שלך, בשילוב טיפול אסתטי/קוסמטי שנועד להבהיר את הנקודות ולטפל בכתמים אחרי הגירודים" - זה לא קרטוזיס פילאריס - שלא יעבדו עליכן! 

הטיפול אינו מצריך איזון הגוף ...!
הטיפול אינו מצריך שינוי בתזונה שלך...!
הטיפול אינו מצריך תוספי תזונה....!   
הטיפול אינו מצריך שילוב עם טיפול אסתטי/קוסמטי...! זה לא טיפול אנטי אייג'ינג
הכתמים והנקודות לא נגרמים מגירודים...! שלא יעבדו עליכן!

2. "הטיפול באמצעות קרם לחות או תכשירים המכילים חומצה סיליצילית בריכוז נמוך חומצה המעודדת נשירת תאי עור מתים נחשבת לטיפול יעיל גם בפצעי אקנה ובעור שומני" - זה לא טיפול לקרטוזיס פילאריס - שלא יעבדו עליכן!

הטיפול באמצעות קרם לחות או תכשירים המכילים חומצה סיליצילית לא מחליקים את העור ולא עובדים על הקרטין - שורש הבעיה - שלא יעבדו עליכן!

3.  "הבטחה של 2 טיפולי פילינג גרגרים בשילוב שיוף כימי בה ניתן להיפטר מחררה, עור ברווז והנקודות האדומות" - זה לא טיפול לקרטוזיס פילאריס. 

פילינג עמוק ושיוף כימי על פי הנחיית משרד הבריאות בדרגות עמוקות, נעשה על פי חוק רק ע"י רופא שלא יעבדו עליכן!

בנוסף להיותו טיפול מאד כואב ואגרסיבי (לקוחות מספרות/ים על אי נוחות רבה לאחר הטיפול, כוויות קשות המקשות על חזרה לשגרה לעיתים עד שבועיים ימים).

לאחר הטיפול העור נראה כלאחר טראומה למשך ימים עד שבועות בהתאם לעומק הפילינג ולרגישות המטופל.  

 • פילינג עמוק או שיוף כימי לא נותן מענה לקרטוזיס פילאריס.

פעולת הפילינג או השיוף חושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות החררה, הפצעונים הקטנטנים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת המתלווה לעיתים לתופעה. 

רמת המקצועיות של הקוסמטיקאית נמדדת באבחון נכון ומדויק של עור הלקוח ובמתן הטיפול המדויק על פי מצב העור. אבחון נכון הינו אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותוכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין.

 

 • הטיפול בקרטוזיס פילאריס ניתן לך על ידי איריס לוי עצמה מומחית לטיפול בבעיות עור, כטיפול אישי ופרטני, פנימי וחיצוני בשילוב טכנולוגיית IPL ו-RF ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.
 • איריס לוי - קוסמטיקאית מוסמכת- פרא-רפואית, המתמחה בטיפולי פנים ובעיות עור שאינם ניתנים לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית, עם ידע וניסיון רב. 

את/ה סובל/ת מקרטוזיס פילאריס התקשר/י כעת ישירות אלי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ותווכח/י שיש טיפול לחררה - עור ברווז - חיספוס - ואדמומיות עד כמעט  80% החלקה - ללא חיספוס - ללא חררה - ללא פצעונים - וללא אדמומיות מדוע דווקא אצלי כנס/י.

 

לצערי, לא ניתן להסיר או להבהיר את הנקודות האדומות הנילוות, מבלי לפתור את בעיית הקרטין הגורם העיקרי לחררה בעור, חיספוס בעור, ועור ברווז במעלה הזרועות - הגב - הישבן - הירכיים האחוריות - המחשוף - הצוואר - והפנים.   

האזורים השכיחים בגוף בהם היא נפוצה: החלק העליון של הזרועות, הישבן הירכיים הקדמיות הפנים ולעתים אף במחשוף. בחלק מהמקרים הנגעים הם לבנים-אפורים (קרטוזיס פילריס אלבה) וקל יותר למשש את הנגעים העוריים מאשר ממש לראות אותם.

 • במקרים אחרים בסיס הנגע הופך לאדום והעור נראה כמנוקד בנקודות אדומות קטנות (קרטוזיס פילריס רוברה}.

הסתמנות הקלינית של התופעה נגרמת בעקבות הצטברות של חלבון שנקרא קרטין שיוצר את הרקמות הקרניות בגוף כמו למשל הציפורניים והשיער.ההצטברות של הקרטין גורמת לחסימה של זקיקי השערות וכך נוצרת מעין גבעה קטנה במוצא של זקיק השערה.

לעיתים השערה נשארת כלואה בתוך הזקיק מתחת לחסימה ובמקרים אחרים היא בולטת ומזדקרת מחוץ לחסימה.  בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול.

ניתן למנוע זאת על ידי טיפול משמר בבית ובמכון

 

 • סובל/ת מ"קרטוזיס פילאריס" בזרועות/על הגב/החזה/ ואזור הישבן? רוצה סיפור הצלחה משל עצמך?

יש טיפול - בשילוב קרן אור -IPL ו- אנרגיית גלי רדיו RF עד כ- 80% החלקה.  טיפול ממוקד, החיוני לשמירה על מראה עור אחיד, חלק, בהיר נקי ואסתטי , ללא כתמים חספוס ואדמומיות  עם אפקט מצטבר ולאורך זמן.  מתאים לבני נוער ולמבוגרים.

בלי חררה - בלי חיספוס - בלי פצעונים - ובלי כתמים

 ללא תופעות לוואי - ללא תרופות - ללא בדיקות דם - וללא פגיעה בכבד.

לא מאמין/נה?סקפטי/ת? הנך מוזמן/נת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים עדות של לקוחות מרוצים. 

 

לינוי בת 22 – טיפול ב"קרטוזיס פילאריס" בישבן – ניתן לקבל את הטלפול של לינוי מאיריס לוי

הגעתי לאיריס בעקבות קרטוזיס פילאריס באיזור הישבן שהפריע לי שנים. לא אשקר, בהתחלה היייתי סקפטית מאוד לגבי הטיפול ולגבי התוצאות. הטיפול הראשון לא היה קל וגם הטיפול בבית דורש הרבה אבל לאחר 3 טיפולים כבר ראיתי תוצאות מהממות! בחיים לא הרגשתי את העור שלי שם כל כך חלק ונעים. אמנם יש להשקיע בזה כסף, זמן ואנרגיה רבה אבל יש בהחלט תמורה!!! תודה לאיריס המקסימה, ממליצה בחום.

אורנה מהגולן בת 42 -  טיפול ב"קרטוזיס פילאריס" בזרועות - ניתן לקבל את הטלפון של אורנה מאיריס לוי

הגעתי אל איריס המדהימה שהיתה כמו אמא עבורי. מקסימה,מרגיעה ומעודדת. עשיתי אצלה טיפול בקרטוזיס פילאריס בזרועות ועדיין לא סיימתי את כל הסדרה המיועדת לטיפול, עשיתי הפסקה של קיץ ים שמש, ואחרי שנה חזרתי להשלים את הטיפול ואני שנה אחריי והעור נשאר חלק. נקי ללא חספוס וללא האדמומיות שהיתה בזרועות. לא להאמין, תודה ענקית לאיריס ואני ממש, ממש ממליצה! לא צריך לסבול את החוסר נוחות הזו, חיפשתי שנים פיתרון ואני מודה לאלוהים שמצאתי את איריס. מקצועית יסודית פרפקציוניסטית והכי חשוב ישרה ואמינה.   

קארין בת 23 - מחיפה - טיפול ב"קרטוזיס פילאריס" בישבן בזרועות ובגב- ניתן לקבל את הטלפון של קארין מאיריס לוי

אני בת 23 ולאחר שנים של סבל עם קרטוזיס פילאריס בישבן, בזרועות ובגב וכתוצאה מכך שנים של חוסר ביטחון, הרמתי ידיים. הרמתי ידיים בעקבות פנייה לאינספור רופאי עור שאמרו שאין טיפול אפשרי לבעיה, ולפתע נתקלתי באתר של איריס. הייתי סקפטית כי חשבתי לעצמי מה כבר קוסמטיקאית יכולה לעשות שפרופסור לבעיות עור לא יכול, אבל בכל זאת החלטתי לנסות את מזלי כי לא היה לי מה להפסיד . כבר בפגישת הייעוץ היה ניתן לראות שאיריס לא באה לשחק משחקים(מה גם שהיא אכפתית ונחמדה ממש!) והיא המליצה לי על סדרת טיפולים. כבר לקראת אמצע הטיפולים התחלתי לראות תוצאות- העור שלי נהיה ממש חלק והכתמים האדומים החלו להתבהר. אין ספק שאיריס מחזירה את הביטחון לאלו שהוא אבד להם!! ממליצה עליה בחום !!!

זה מוכר לך? 

 • ופנית/ה לרופא מומחה שלא הצליח לשפר את מצב עור הפנים, הגב והגוף שלך ומסתפק באמירה ”זה יחלוף מעצמו, או תלמד/י לחיות עם זה, או זה סוג העור שלך”!
 • זה מציק, לא אסתטי ולא נעים -  מתפשט לעורף לזרועות, על הגב החזה הישבן והירכיים ומשתלט על חייך, מכביד על איכות החיים, משפיע על מצב הרוח, גורם לך להסתגר בבית ומערער את הביטחון העצמי….
 • ובסיטואציה אינטימית..או כשרוצים ללבוש בגד סקסי עם מחשוף גב... ובקיץ בגד ים וגופיות...
 • וניסית תכשירים למריחה, תרופות במרשם, הומאופתיה, צמחים, רפלקסולוגיה, גלולות, דיקור סיני, שינוי בתזונה ואורח חיים בריא…
 • ופנית/ה למכון שמתמחה בתחום...  האם זה מוכר לך? שילמת סכום הגון הבטיחו לך שזה יעבור ב 2-טיפולים בפוטותרפיה ב"אור כחול" עם שלוב של קרמים שהקוסמטיקאית רקחה בעצמה והדביקה מדבקה עם שמה – ללא אישור משרד הבריאות / ללא פירוט המרכיבים הפעילים של הקרם / ללא פירוט פעילות הקרם/ ללא הזהרות מתופעות לוואי/ללא תאריך פג תוקף...וזה לא עזר וזה לא עבר וזה לא שיפר... שלא יעבדו עליכן!  ומדוע?

האבחון היה שגוי - זה לא אקנה בישבן זה "קרטוזיס פילאריס" – Keratosis Pilaris גם באזור הישבן - המתבטא בפצעים פצעונים קטנטנים לעיתים אדומים עם ראש קטן לבן, עור מחוספס ולא נעים למגע כמו חררה עם אדמומיות בולטת. 

קרטוזיס פילאריס - האזורים השכיחים בגוף בהם היא נפוצה: החלק העליון של הזרועות, הישבן הירכיים הקדמיות הפנים ולעתים אף במחשוף. בחלק מהמקרים הנגעים הם לבנים-אפורים (קרטוזיס פילריס אלבה) וקל יותר למשש את הנגעים העוריים מאשר ממש לראות אותם. במקרים אחרים בסיס הנגע הופך לאדום והעור נראה כמנוקד בנקודות אדומות קטנות (קרטוזיס פילריס רוברה). עם נטייה להתפשט, לעתים קיימת הקלה בסימנים בקיץ והחמרה בחורף.  במקרים קשים במיוחד חסימת זקיק השערה יכול לגרום גם להתפרצות נגעים דמויי אקנה. 

ללא בדיקות דם – ללא תרופות – ללא פגיעה בכבד.

הטיפול מומלץ כסדרה של בין 10 –  8 מפגשים (לעתים גם יותר) וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת ל-3 חודשים/חצי שנה

תדירות הטיפולים : 2-3 טיפולים ראשונים פעם בשבועיים (ע"פ סוג העור, רמת הקושי ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות. 

בטיפול המשמר בבית: יש להימנע מעור יבש ואמבטיות חמות. מומלץ השימוש בסבונים עדינים ללא קרצוף או שפשוף האזור.

 •  חדש אצל איריס לוי - הסרת שיער ללא כאב לנשים וגברים בטכנולוגיית IPL ו-RF  במחירים אטרקטיביים - אופיר לוי, 0558817445 בWatsApp. 

 


961
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....