איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טיפולים »

חדשני - טיפול באקנה מבוגרים ב IPL ו-RF

על פי פרסומים - טיפול באקנה, פצעים, פצעונים, ציסטות (פצעים עמוקים כואבים ונפוחים) כתמים חומים/אדומים, צלקות חטטים בפנים בגב ובאזור הישבן במבוגרים הנו טיפול מהיר| סופי | לצמיתות | עם התחייבות לתוצאות | שיוף קריסטלים | שיוף כימי | שיוף עם פילינג עמוק |"אור כחול"| "מנורת לד" |מסכות | קרמים | חומצות - מהיר? אין דבר כזה...שלא יעבדו עליכן/ם!

מתברר שאקנה בגיל מבוגר שכיחה יותר ממה שחשבנו. נוטה להופיע כאקנה קשה ועיקשת יותר עם נגעים עמוקים וכואבים יותר.

 • מי אמר/ה? ומי חשב/ה? שטיפול טבעי ב"אקנה קשה בפנים - בגב ובישבן בגיל מבוגר" זה טיפול מהיר וקל ?

ועל פי פרסומים נוספים: תוך 30 יום בלבד "תקבלי עור נקי - בריא - חלק ללא תופעות לוואי - ללא צלקות וללא כתמים...שלא יעבדו עליכן/ם!

 

על פי עדויות של לקוחות שהגיעו אלי לאחר שהתפתו להבטחות השווא של "עור נקי חלק ובריא - תוך 30 יום בלבד"... סיפרו שהתעלפו - אחרי שעברו "שיוף כימי - פילינג קריסטל או פילינג עמוק המכיל חומצות חזקות" מאותה מנהלת או מטפלות שנסיונן אינו מוכח שהוכשרו לשייף את הפצעים על הפנים שלך, הישבן שלך,  והגב שלך!!!

ואותה "מנהלת" צוחקת כל הדרך אל הבנק...אז שלא יעבדו עליכן/ם!!

 

סובל/ת מאקנה קשה בפנים - בגב בישבן (ומפשעות בנשים בלבד), מפצעים פעילים בגיל 20 - 30 וגם 45 בפנים שלך בגב שלך ובישבן, בגיל מבוגר? כתמים חומים/אדומים צלקות חטטים חורים קרעים וסימנים שאחרי אקנה... 

 •  רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? הנך מוזמן/נת ליצור עמי קשר ל-0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם וללא תתאכזב/י.
 • הטיפול ניתן לך כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני ממני בלבד ולא ממטפלות שניסיונן אינו מוכח. ואני עוסקת רק בבעיות עור שלא ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית כ-20  שנים.
 • סקפטי/ת לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם מעשרות ההמלצות של לקוחות מרוצים ואף לקבל טלפון להתרשמות. 

ללא שיוף - ללא תרופות - ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא שינוי בתזונה שלך - וכן בשילוב עם טכנולוגיית פוטותרפיה המאושרת ע"י משרד הבריאות - קרן אור -IPL ואנרגיית גלי רדיו RF. 

 

- ידוע שהטיפול הכרוך בקילוף שכבת העור העליונה מתבסס על מספר טכניקות בהן ניתן לבצע את הטיפולים בדגש על פילינג כימי, פילינג מכני ופילינג לייזר.

- הרעיון העומד מאחורי שלוש הטכניקות זהה – קילוף - שיוף - והסרה של שכבת העור העליונה על מנת לשנות את גובה פני השטח של העור ועל מנת לעודד תהליכי התחדשות טבעיים של שכבת העור העליונה בלבד.  

פילינג הוא תהליך של קילוף תאי העור בשכבה החיצונית וחשיפת תאי עור חדשים. זהו התרגום המילולי של המילה פילינג
 

 • - פילינג קריסטל הנה שיטה בה מותזים לעור רסיסי קריסטלים, ומבוצעת פעולת שאיבה ויניקה. רסיסי הקריסטל מותזים בלחץ וגורמים לניקוי וחיטוי הנקבוביות ומוסרים התאים המתים. 
 • - פילינג קריסטל מיועד לטיפול ברפיון העור, פיגמנטציה, חוסר אחידות בגוון העור, עור אפור ועייף (ללא חיוניות).  טיפול ממוקד באנטי אייג'ינג.
 • - טיפול שיוף בפילינג קריסטלים מתבצע על ידי חלקיקי מתכת זעירים המותזים על העור בעזרת צינורית, הגורמים לשפשוף וקילוף העור. עומק הקילוף נקבע מראש לפי סוג העור והמטרה אותה מעוניינים להשיג.

האם נראה לכן/ם שההצהרה על פי פרסומים "ממנהלת מכון" שניסיונה אינו מוכח:

"אסור לגעת באזור הבעייתי שלך, הפנים הגב או הישבן הנגוע בפצעים פצעונים - ציסטות, עמוקות נפוחות מוגלתיות וכואבות,  שומנים |שחורים |קומודונים | עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne  - הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה פצעי בגרות, בפנים שלך, בגב שלך ובישבן שלך... 

 ...אך כן  "תוך 30 יום" תקבל/י "עור - נקי - בריא - חלק" עם טיפול שיוף פילינג קריסטל - שיוף כימי - או שיוף עם פילינג עמוק המכיל חומצות חזקות, על אותו איזור הסובל מפצעים פעילים? אקנה פעילה במבוגרים? אז שלא יעבדו עליכן/ם!   

על פי לקוחות שהגיעו אלי ...השיוף האגרסיבי שינה את גוון העור ומהר מאוד הכל צף ועלה כאילו ולא היה טיפול - העור נראה כלאחר טראומה. עם פצעים גדולים יותר, כתמי פיגמנטציה קשים יותר, סימנים וצלקות קשות יותר... 

 

 • רוצה לדעת מדוע מנהלת המכון /והמטפלות , שניסיונן אינו מוכח, טוענות, אסור לגעת בעור, אסור - לנקז לנקות את השחורים, שומנים, קומודונים?  

מן הסתם ללא ניקוז | ניקוי הטיפול מתקצר. 

ומה לא מספרים לך: שאותן מטפלות שרק עברו הכשרה להדליק את המכשיר "אור-כחול" המופעל  ממרחק לאיזור הבעייתי שלך  -  לא צריכה להוכיח:
 לא ידע - לא מקצועיות - ולא נסיון בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית..

ואת/ה הלקוח/ה שוכב/ת בין 20 דקות לשעה, עלות 2 טיפולים ב"אור-כחול" 4000 ש"ח ובנוסף את/ה מחוייב/ת לרכוש עוד 4-5 תכשירים בשווי של 300 ש"ח כל תכשיר.

תכשירים המכילים חומצות, לעבודה - ולמריחה בבית ...

 

• האם ידעת – שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת שחורים,שומנים, קומודונים הנו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית? 

• האם ידעת – שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה והגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בגיל מבוגר? 

• האם ידעת- - שללא ניקוז / ניקוי / הוצאת השחורים, השומנים, והקומודונים, בטיפול ידני, בתחילת הטיפול לא ניתן יהיה לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה?  

• האם חשבת/ה - שבמריחת מסכות / קרמים בשילוב "אור-כחול" שאינו חודר לדרמיס, ניתן לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בפנים שלך - בגב שלך - וגם על הישבן שלך? חיידקים הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה?

 

על פי פרסומים: השימוש בטכנולוגיה מתקדמת של "אור-כחול" המשמיד את חיידקי האקנה...שלא יעבדו עליכן/ם! 

רוצה לדעת מדוע "אור-כחול" לא משמיד את חיידקי האקנה...על פי פירסומים?  

 1. "אור-כחול" מקרין רק קרן אחת של "אור-כחול" ממרחק על האיזור הבעייתי - הפנים שלך - הגב שלך - והישבן שלך!

 2.  ידוע שהשימוש ב"אור-כחול", אורך גל של 415nm אינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית, הבינונית והעמוקה ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.

 3. אחת הבעיות של "אור-כחול", המקרין רק קרן אור אחת בצבע כחול - היא חדירה שטחית מתחת לפני העור. לכן באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, פצעים, פצעונים, פרנקלים, שומנים שחורים, כתמים חטטים צלקות סימנים ועור מאוד שומני, יעילות הטיפול פחותה גם בעור עבה כמו בגב.

 

רוצה לדעת, מדוע עדיף במצבים אלו השימוש ב"טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF" - שאני מציעה לך, כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני והחשוב מכל לטווח ארוך?

( אני עוסקת רק בתחום של טיפול בבעיות עור שאינן ניתנות לטיפול ברפואה הקונבנציונאלית כ- 20 שנים)  

 

 1. השימוש באנרגיית IPL ו-RF ספקטרום רחב של כל אורכי הגל, 4 אורכי גל שונים, הנעשה במגע ישיר על העור,  על הפנים שלך - הגב שלך - הישבן שלך.  

 2.  טכנולוגיה המשלבת בתוכה את כל אורכי הגל - אור אדום/ כחול / ירוק / צהוב מ 540 nm ועד 1200 nm - שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות העור .

 3. הטיפול בטכנולוגית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF חודר לשכבות הדרמיס הבינוני והעמוק - יעיל במיוחד - 
 • בנטרול והריסת חיידקי האקנה באפן סלקטיבי.
 • ייבוש הסבום השומן עליו מתקיים החיידק.
 • כיווץ הנקבוביות.
 • הבהרת כתמי פוסט אקנה, חומים/אדומים בניית תאי עור חדשים, ריפוי טשטוש  ושיפור מרקם העור.
 • השיטה הייחודית עובדת על ידי החדרת קרן אור ממוקדת, אשר עובדת על פולסים בעוצמה שווה לכול האזור המטופל ללא תופעות לוואי וללא כאב, ולכן גם התוצאות לא מאחרות לבוא והנן בעלות אחוזי הצלחה גבוהים ביותר.

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י לתאום פגישת ייעוץ חינם 0558833337 ישירות לאיריס לוי עצמה ולא תתאכזב/י.​ 

 

האם ידעת - שאחד מהפונקציות הקיימות בטיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF בשילוב ניקוי - ניקוז ידני - יסודי | מקצועי | ומעמיק | מאיריס לוי עצמה, ניתן לחסל את חיידקי האקנה P.Acne באופן סלקטיבי, וליבש את אותו שומן עליו מתקיים החיידק? לטווח ארוך? 

 

זה השילוב המנצח בין טיפול פוטו-תרפיה בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF - לניקוי ניקוז השומנים - השחורים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה. הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה, פצעים, ציסטות, שחורים שומנים קומודונים, כתמים חומים-אדומים. חטטים צלקות נקבוביות פעורות אדמומיות חיספוס על הפנים שלך - הגב שלך - והישבן שלך.

 הידעת?

 • הטיפול- בפצעים באקנה בפנים שלך - בגב שלך - ובישבן שלך מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור.
 • הטיפול- בפצעים באקנה בפנים שלך - בגב שלך - ובישבן שלך - מחייב ידע בניקוז השחורים השומנים הקומודונים בשלמות ללא פגיעה ברקמות העור.
 • אין ספק שיותר מהיר וקל להדליק מכשיר כמו "אור כחול", ולא להתאמץ ...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

הטיפול באקנה בגיל מבוגר הניתן לך מאיריס לוי עצמה  ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח - זה לא טיפול קל - לא מהפכני אך ייחודי - לא מהיר אך יעיל - ולטווח ארוך  – תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור, קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

סובל/ת מפצעים, אקנה בגיל מבוגר? בפנים - בגב - ובאזור הישבן, צלקות פוסט אקנה, חטטים שקעים, חורים, נקבוביות פעורות יש טיפול...כנס/י

טיפול פוטותרפי בטכנולוגיית-IPL קרן אור טיפול חדשני

 

לצערי, לא קיימת שיטה שבאמצעותה ניתן להשיג העלמות אקנה וכל התופעות הנלוות לאקנה, כבר מהטיפול - הראשון, ולכן גם לא ניתן "לתת התחייבות לתוצאה" על פי פרסומים.

אך בטיפול שילוב עם טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF מאיריס לוי עצמה, כן ניתן להגיע לטשטוש - עידון - ריכוך - שיפור ונראות מרקם העור בפנים, בגב ובישבן באופן הדרגתי עד לקבלת התוצאה הסופית. לרב טווח טשטוש הצלקות במבוגרים יהיה בין % 40-90 ממראה הצלקת ההתחלתי. לצערי, תמיד יישארו עכבות בעור.

יושרה - הגינות - ואמינות -

הן לא מילים גסות ולא סיסמאות, הן דרך חיים. מילה זו מילה,

התחייבות זו ההתחייבות שלי להצלחה שלך!

 

ללא כותרות מפתות או אמירות שווא, על פי פרסומים, כמו: התחייבות בכתב לתוצאות, או להיפטר מאקנה בפנים ב-30 יום בעזרת "מסכת לד", או "הבטחה לטיפול מהיר בכתמים חומים אדומים בגב בפנים או בישבן עם תוצאות מיידיות" , או "אצלנו נפטרים מאקנה מפצעי אקנה וצלקות אקנה לצמיתות". או "שיטה בלעדית", או "גמרנו עם אקנה צלקות אקנה סופי", או "טיפול באקנה מהיר וקל". או "טיפול לאקנה בישבן  "חלק ומבריק"  כבר מהטיפול הראשון, או "פטנט מהפכני לאלפים נגמר אקנה פצעי בגרות" או "צלקות אקנה אין צלקות אקנה". - כי לצערי, זה לא תמיד אפשרי . 

 

מדוע לא ניתן להבטיח טיפול מהיר, עם תוצאות מיידיות, גמרנו עם אקנה, עם צלקות אקנה וכתמים, סופי ולצמיתות? ושלא יעבדו עליכן/ם!

אקנה היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד.

 

על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

 • סקפטי/ת לא מאמין/נה? הנך מוזמן/נת לגלוש באתר הבית ולהתרשם  מעשרות ממליצים עדות של מטופלים מרוצים ולהיווכח שיש טיפול ארוך טווח שאיריס לוי מציעה לך..התקשר/י ולא תתאכזב/י 0558833337. 

 


962
סרטונים
חדשני - טיפול באקנה מבוגרים ב IPL ו-RF
אקנה מבוגרים בפנים, בגב, ובישבן, פצעים כתמים וחטטים
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....