איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
מאמרים »

טיפול באקנה בישבן - איריס לוי קוסמטיקאית פרא-רפואית

על פי פרסומים:  "נעלמים הפצעים בישבן", "נפטרים מאקנה בישבן" - "סובלת מאקנה בגב, בפנים ובישבן יש פתרון מהיר ומהפכני"

"השיטה היחידה המבטיחה כי בטיפול הראשון כבר תראי/ה את השיפור" ..."נפרדים מהפצעים בישבן..

עם שימוש בחומצות ייחודיות המסייעות לייבש את הפצעים ולחדש את העור...הדור הבא בטיפולי אקנה בישבן - תוך טיפול אחד כבר תראי/ה את השינוי" - תוך טיפול אחד???...  שלא יעבדו עליכן/ם! 

 

פילינג הוא תהליך של קילוף תאי העור בשכבה החיצונית וחשיפת תאי עור חדשים, זהו גם התרגום המילולי של המילה פילינג. 

שיוף עם "שימוש בחומצות ייחודיות" – בפצעים פעילים "אקנה" חושף את העור לזיהומים ועלול לגרום להתפשטות הפצעים לאזורים נוספים להחמרת הדלקת והתפשטות הכתמים חומים/אדומים הנלווים לאקנה

שיוף עם "שימוש בחומצות ייחודיות"  - על פצעים פעילים "אקנה פעילה" – הנה פעולה שטחית וחיצונית שאינה עובדת ואינה מטפלת בשורש הבעיה, חיסול חיידקי האקנה באופן סלקטיבי. P.ACNE הגורמים להתפרצות פצעי האקנה, ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק, הגורם העיקרי להתפרצות פצעים פצעונים ציסטות (פצעים גדולים כואבים נפוחים ואדומים) על הישבן שלך.

שיוף-עם "שימוש בחומצות ייחודיות" - על פצעים פעילים - אינו מייבש - אינו מנקז - אינו מנקה את השחורים - השומנים - הקומודונים - עליהם מתקיימים חיידקי אקנה P.Acne....שלא יעבדו עליכן/ם!

 

על פי עדויות של לקוחות שהגיעו אלי - מהר מאוד הכל צף ועלה כאילו ולא היה טיפול. והישבן נראה כלאחר טראומה למשך ימים עד שבועות בהתאם לעומק הפילינג ולרגישות המטופל, עם אדמומיות מוגברת, כתמים כהים יותר, פצעים פצעונים ציסטות שעלו וצפו זמן קצר לאחר השיוף וכאבים שנמשכו כשבועיים ימים.

עוד סיפרו מטופלות שהתעלפו מרב כאבים...אז שלא יעבדו עליכן/ם! 

 

הטיפול בשילוב חומצות ייחודיות על פי פרסומים: מ"מנהלת-המכון" המתיימרת להיות מומחית בתחום, הנו טיפול חיצוני - שטחי - לא יעיל - לא אפקטיבי - לא מנקה את העור - לא ניקוי פנימי - לא ניקוי עמוק - ולא ניקוי מסיבי - ועושה בדיוק הפוך על הפוך... 

 

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? הנך מוזמנ/ת ליצור קשר ישיר עמי  0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י. 

סקפטי/ת? לא מאמינ/ה? הנך מוזמן/ת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם מעשרות ההמלצות של מטופלים מרוצים ולהיווכח יש טיפול - לא מהפכני אך ייחודי - לא מהיר אך יעיל - לאקנה, פצעים בישבן שלך, ירכיים וגם מפשעות (מפשעות רק בנשים).   

אקנה בישבן פצעים בישבן טיפול בטכנולוגיית קרן אור

 

  • ועוד על פי פרסומים:   "מנהלת-המכון"המעידה על עצמה כמומחית בתחום, והיא שואלת: 

כיצד מטפלים בפצעים המביכים בישבן? בשלב ראשון נעשה אבחון על מנת לדעת מה מקור הפצעים בישבן...מקור הפצעים?  

ואני אספר לכן/ם מה מקור הפצעים בישבן  -  הידעת/ה כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בשני חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "פצעי – בגרות " – "אקנה".

שני סוגי חיידקים: "פרופיוני בקטריום אקנה" (propioni bacterium acnes) חיידק החי בתנאי חוסר אויר (אנאירובי) אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור ו"סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis)  הגורמים העיקריים להתפרצות אותם נגעים על הישבן שלך. 

האם  נראה לך שע"י שיוף / ומריחת חומצות ניתן לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה המתקיימים בשכבה הבינונית והעמוקה של העור? אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

אקנה וגנטיקה

מהי תרומת הגנים לאקנה?

*הגנים מגבירים את הנטייה של אדם לפתח אקנה ומשנים את פיסיולוגיית העור והופכים אותו לרגיש יותר להורמונים וגורמים אחרים. כך למשל:

*הגנים משפיעים על רמת רגישות העור להורמונים המשפיעים על התפתחות אקנה על עור בריא. עור בעל נטייה גנטית לאקנה, מיצר יותר חלב/שומן והוא בעל קצב מהיר של צמיחת תאי עור.

*הגנים משפיעים על כוח התגובה הדלקתית לחיידקים. אנשים הסובלים מאקנה הם בעלי תגובה דלקתית חזקה יותר לחיידקים הקיימים באקנה (באקנה יש שני סוגי חיידקים).

*הגנים משפיעים אף על ייצור חומרים כימיים אנטי דלקתיים בעור עם נטייה לאקנה – ובמקרים הקשים מופיעה אקנה קשה עם ציסטות באזור הפנים, הקרקפת, הגב החזה הישבן והמפשעות. פצעים אדומים גדולים נפוחים וכואבים.

בשל גורמים אלו, אדם נוטה לסבול מאקנה, פצעים ציסטות כתמים חטטים צלקות וסימנים בישבן, בעוד שאצל אחרים לא תתרחש ולא תופיע אקנה.

 

מחקרים גילו כי חיידקים, תזונה, קוסמטיקה, איכות סביבה, הורמונים ומתח הם הגורמים העיקריים של אקנה. גורמים אלו בשילוב מלא, או כל אחד מהם בנפרד, עלולים להשפיע על העור. 

בעוד שהגורם הגנטי המדויק של אקנה עדיין אינו ברור, מחקרים קובעים באופן חד משמעי, לאחר בדיקות על אנשים בעלי היסטוריה של אקנה משפחתית חמורה, כי התופעה אכן עוברת בתורשה. ולא חייבת להגיע מהמעגל המשפחתי הקרוב יותר.

ולכן - לא ניתן לומר הגיע הזמן להיפטר מהפצעים בישבן !

ולכן - לא ניתן לומר תוך טיפול 1 כבר תראי/ה את השינוי !...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

והדור הבא בטיפולי אקנה בישבן על פי פרסומים, הנו הטיפול "באור כחול" בשילוב עם שיוף - שיוף כימי - שיוף עם פילינג עמוק - שיוף קריסלים.. ( על פי התניית  משרד הבריאות מאושר לטיפול ע"י רופא מומחה)...

 

  • ומה לא מספרים לכן/ם על טכנולוגיית אור-כחול"?

השימוש ב"אור-כחול"אורך גל אחד וקצר, 415nm שאינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית, הבינונית והעמוקה ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.

אחת הבעיות של "אור-כחול", היא חדירה שטחית מתחת לפני העור - ולכן אינה יעילה בהריסת חיידקי האקנה הנמצאים בשכבות העמוקות של העור, באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, ובעור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת. כמו כן, גם בעור עבה כמו בגב הטיפול  ב"אור-כחול" קשה יותר ויעילה פחות.

"אור-כחול" העובד על מנורה-אחת "כחולה" שהשימוש בה נעשה ממרחק לאיזור הבעייתי, הישבן שלך. 

 

סובל/ת מאקנה פצעים בישבן? פצעונים, שומנים, שחורים, ציסטות - פצעים עמוקים כואבים, כתמים חומים אדומים, צלקות, חטטים וסימנים על הישבן שלך?

 

לאיריס לוי יש טיפול, חדשני   - בטכנולוגיית - IPL ואנרגיית גלי רדיו RF - הניתן לך מאיריס עצמה כטיפול - יעיל - יסודי - מעמיק - אפקטיבי ולטווח ארוך.  

  • בשונה מטכנולוגיית ה"אור-כחול" :

הטיפול החדשני בטכנולוגית קרן-אור המשלבת בתוכה: ספקטרום רחב של כל אורכי הגל - 4 במספר   :  אור אדום / אור כחול / אור ירוק /   אור צהוב  מ- 540 nm ועד 1200nm  ננומטר - שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות. וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות העור.  

 

השימוש באנרגיית אור IPL ו-RF נעשה במגע ישיר על האיזור הבעייתי, להבדיל מטכנולוגיית "אור-כחול" הפועל ממרחק לישבן שלך. 

השיטה בטכנולוגיית IPL ו-RF עובדת על ידי החדרת קרן אור ממוקדת, אשר עובדת על פולסים בעוצמה שווה לכול האזור המטופל ללא תופעות לוואי וללא כאב, ולכן גם התוצאות לא מאחרות לבוא והנן בעלות אחוזי הצלחה גבוהים ביותר.

 התוצאות מוכיחות כי באחוזים גבוהים מהמקרים נרשמה הצלחה בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF לטיפול באקנה, פצעים על הישבן שלך - שחורים, שומנים, חצ'קונים ציסטות (פצעים עמוקים נפוחים וכואבים) וכתמים חומים/אדומים, צלקות חטטים וסימנים.

הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן. טיפול המומלץ אף ע"י רופאים. 

אחד מיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL ו-RF היא ההחלמה המהירה למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.

 

טיפול בטכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF - מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מנגעי האקנה בבני נוער ומבוגרים.  
הטיפול העובד על שורש הבעיה – חיסול חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים העיקריים לאקנה בישבן.  

במחקרים שנעשו נמצא שהמערכת הפחיתה משמעותית ובאחוזים ניכרים את נגעי האקנה הדלקתיים בכל הרמות ובכל אזורי הגוף – הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן.  

והשינוי המובטח לך על פי פרסומים: טיפול 1 ב"אור-כחול" עלות 2500 ש"ח בשילוב עם שיוף כימי, או פילינג המבוסס על חומצות והתחייבות לרכישת 6 - 4 קרמים המכילים חומצות חזקות, למריחה יום יומית בבית..בעלות של 500 ש"ח לקרם אחד של 50 מ"ג.

את/ה שוכב/ת מתחת למכשיר "אור-כחול" בין 20 דקות לשעה - ו"מנהלת-המכון" שלמדה והוכשרה רק להדליק את המכשיר צוחקת כל הדרך אל הבנק!!...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

ומה לא מספרת לכן/ם אותה "מנהלת-מכון"?

"אסור לגעת בעור" אסור לנקז/לנקות את השחורים - השומנים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה!!!  

1. האם ידעת/ה - שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת השחורים - השומנים - הקומודונים הנו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?

2. האם ידעת/ה - שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בפנים - פצעים בפנים - ציסטות בפנים?

  • אקנה - מתבטאת בעור שמן, מבריק, בעל מרקם אפרורי ולא אחיד ולא אסתטי, אדמומי מחוספס, נקבוביות מורחבות, חצ'קונים, פצעים פצעונים, שחורים שומנים, קומודונים, ציסטות (אקנה ציסטית) צלקות חטטים וכתמים-גירוי מתמשך ודלקת בעור כל אלה הם הביטוי הראשוני של מחלת האקנה- חזזית או חטטת בעברית.
  • השארתם של השחורים - השומנים - הקומודונים הנראים מעל העור ולעתים אף מתחת לעור, איננה מהווה בעיה פתולוגית אלא אסתטית.

  •  ריחם של השחורים אינו נעים וכן המראה שלהם.

  • הופעתם בצפיפות על עור הישבן שלך יוצר מראה לא נקי, לא אסתטי ולא חלק ועל כן נהוג ורצוי להוציאם בטיפול ניקוי - ניקוז הוצאת השחורים / השומנים הגורמים העיקריים להיווצרות הפצעים על הישבן שלך - עם נטייה להתפשט לאיזור המפשעה (רק אצל נשים). טיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה. ​

אקנה- פצעים בישבן לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר.

 

הטיפול מומלץ בסדרה של בין 10 – 8 - 6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו. וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת לחודש ל-3 חודשים/חצי שנה.
תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות 

הטיפול באקנה - פצעים בישבן דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים. סוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה. במהלך התפרצות הנגעים יש תקופות של שיפור ושל רגרסיה, נסיגה והחמרה, עד לשיפור המיוחל בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF.

  

 

 

 

 


984
סרטונים
טיפול באקנה בישבן - איריס לוי קוסמטיקאית פרא-רפואית
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....