איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
מאמרים »

טיפול באקנה בפנים|ריפוי מהשורש לא בטיפול באור-כחול|איריס לוי

ממליצים אחרונים (מתוך 206 ממליצים)

סובלת מאקנה - פצעים הורמונליים על הפנים שלך?  מחפשת טיפול טבעי לאקנה בפנים? פצעים, פצעונים, ציסטות פנימיות וחיצוניות על הפנים, עם נטייה להתפשט לאזור הצואר והגב שלך!

 • לצערי - הריפוי מהשורש לא מתחיל בטיפולב"אור-כחול"    ובמריחת תכשירים ומסכות על הפנים.
 • הזהר/י מהבטחות שווא שאין להם שום בסיס מקצועי מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית. 

כמו: עור נקי תוך 30 יום - או יותר מהר - עור נקי תוך 15 יום ...

תוצאות כבר מהטיפול הראשון - או - טיפול רק עם חומרים טבעיים ותוצאות מהירות  ...תוצאות מהירות?

ידוע כמו שהפצעים נעלמים מהר כך הם חוזרים צפים ועולים מהיר...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

ועל כך יעידו עשרות הממליצים/ות באתר  - וביניהן נאורה -והיא כותבת - 

הגעתי לאיריס לפני 12 שנים, לראשונה עם התפרצות אקנה קשה מאוד. רגע אחרי שניסיתי כל טיפול אפשרי ושניה לפני כדורי ריקוטן.

התחלתי סידרת טיפולים בקליניקה וגם בבית באמצעות תכשירים וכבר אחרי הטיפול השני ראיתי שינוי אדיר! מיותר לציין שבסיום הטיפולים יצאתי עם פנים חלקות ללא פצעים, ללא צלקות וללא חורים!

היום אחרי 12 שנים שבהם הפנים היו נקיות לחלוטין חזרתי אליה לסידרת טיפולים נוספת (אחרי 2 לידות) . ממליצה בחום.

סקפטי/ת לא מאמינה הנך מוזמנת ליצור עם נאורה קשר לטלפון - 054325253 ולהיווכח שאכן יש גם דברים כאלה - ורק אצל איריס לוי תקבלי טיפול איכותי - מקצועי לטווח ארוך.

ונאורה היא לא היחידה, וזה ההבדל בין העבודה של איריס לוי - לכל אותן ההבטחות ההזויות - אין ספק המפתות - אך לא יעילות - לא מקצועיות - ויקרות...שלא מחזיקות לאורך זמן!!!

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת לאיריס לוי עצמה 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.

אני עוסקת מעל 20 שנים רק בטיפול בבעיות עור שלא ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית - בשילוב "מגע יד אדם" הניתן לך ממני בלבד - כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני  עם ניקוי/ ניקוז השחורים - השומנים - הקומודונים ובשילוב טכנולוגיית קרן אור- IPL ואנרגיית גלי רדיו RF .

טיפול ההורס את החיידקים P.Acne באופן סלקטיבי - המייבש את הסבום עליו מתקיים החיידק - מכווץ נקבוביות  - ומשפר ומבהיר את הכתמים החטטים והסימנים על הפנים שלך.

טכנולוגיה - המשפרת, המעדנת, המחליקה את מרקם העור. מחדשת בניית קולגן אלסטין, חטטים וסימני פוסט אקנה על הפנים שלך.

ללא תרופות - ללא תופעות לוואי - ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא שינוי בתזונה שלך - ללא שיוף כימי - שיוף פילינג עמוק - שיוף אצות ים - שיוף קריסטלים. 

הידעת/ה על פי הנחיות משרד הבריאות רק רופא עור או כירורג יכול לעסוק בטיפולים כל כך אגרסיביים כמו שיוף או פילינג עמוק - אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

ועוד על פי פרסומים:     "ממנהלת-מכון"  הטוענת שהיא היא המציאה את השיטה (עם הסיפור הנוגע ללב שבנערותה סבלה מאקנה בפנים) כמו כולן ולכן, היא ורק היא הביאה את הפתרון המתקדם בישראל, לטיפולי אקנה בפנים שלך. ..!

טיפול בפצעים הורמונליים בפנים - השיטה היחידה עם מעל 90%..!

ויש עוד מנהלת-הקוסמת שהמציאה את השיטה הטובה ביותר עם 92% אחוזי הצלחה גם עם "המרכז הגדול ביותר בישראל לטיפולי אקנה".

שלאחרונה שינה את התואר שלו - והיום הוא נקרא: הבית-חולים הגדול בישראל לטיפולי אקנה - ולא רופאים מטפלים בכן/ם אלא אותן המטפלות הנותנות שירות בכל אותן המרכזים הגדולים - המרפאות הגדולות שצצות כמו פטריות בגשם.

  

 • ולי יש חדשות עבורך - בטיפול בבעיות עור ... 

גם אני עוסקת רק בתחום בעיות עור כ-20 שנים. 

גם אני עובדת עם חומרים טבעיים.

וגם אני נותנת פתרון טבעי ללא סיכון,  אך לצערי,

 • אני לא מבטיחה לך -  טיפול באקנה בפנים עם תוצאות מהירות! 

 • אני לא מבטיחה לך - להיפטר במהירות מאקנה הורמונלית - אקנה המלווה - בפצעים, פצעונים, ציסטות פנימיות וחיצוניות, שומנים - שחורים - קומודונים, כתמים אדומים  חומים, חטטים, צלקות וסימנים על הפנים.

 • אני לא מבטיחה לך - להיפטר מאקנה הורמונלית בטיפול מהפכני!

 • אני לא מבטיחה לך -  להיפטר מהפצעים וסימנים אדומים על הפנים אחת ולתמיד!

 • אני כן מבטיחה לך - ריפוי מהשורש - טיפול יסודי - מקצועי - מעמיק - עם אפקט מצטבר ולאורך זמן .  

טיפול יעיל - אך לא מהיר, יסודי - אך לא מהפכני, הניתן לך מאיריס לוי עצמה. 

 • רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י לתאום פגישת ייעוץ חינם איתי בלבד 0558833337 ולא תתאכזב/י. 

 

ללא הבטחות שווא שאין להם שום בסיס מקצועי מתחום "הקוסמטיקה הפרא-רפואית" ... כמו: העלמות פצעי אקנה בקלות ובמהירות - שיטת טיפול מהפכנית המעלימה את האקנה  לתמיד..לתמיד?? 

עור חלק ונקי ללא אקנה עם תחליף טבעי לרואקוטן ותוצאות מדהימות של עור חלק ..! 

והשאלה המתבקשת מכל ההבטחות - שאתן/ם חייבות/ים להפנות לאותה "מנהלת - המרפאה - המכון - המרכז - המעבדה הגדולה ביותר לטיפולי אקנה בישראל -

 • לכמה זמן נשמר הטיפול עם 90 - או  92 אחוזי הצלחה? 
 • לכמה זמן נשמר הטיפול המבטיח העלמות הפצעים אחת ולתמיד, אם התוצאות המדהימות?

את/ה סובל/ת מפצעים - אקנה - צלקות - חטטים - וסימנים בפנים?  הריפוי מהשורש לא מתחיל בטיפול ב"אור-כחול" ובמריחת תכשירים ומסכות - "ללא מגע יד אדם"!

כנס/י ותיווכח/י שהטיפול הניתן לך בכל אותן "המרכזים הגדולים לטיפולי אקנה בישראל" - אינו יעיל ואינו נשמר לאורך זמן טיפול באקנה מבוגרים .

ואלה לא הלקוחות הראשונות ולא האחרונות המגיעות/ים אלי עם חור בכיס - ואכזבה עמוקה על שנפלו בפח של הבטחות שווא.

 

 • הידעתן/ם ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות:

לא להבטיח לצמיתות | לא להבטיח נפטרים | לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש ולאורך זמן ועם אפקט מצטבר ולאורך זמן. 

ומכוון שאני נוטה לשמור על החוק ולהנחיות  משרד הבריאות,   וכמומחית רק לבעיות עור מעל 20 שנים - את כל האפשרויות הללו את/ה מקבל/ת ממני בכל טיפול, מסדרת הטיפולים המותאמת לך, בשילוב עם הטכנולוגיה החדשנית - טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF  - המאושרת ע"י משרד הבריאות. 

 

הידעתן/ם? בכל המרכזים הגדולים לטיפולי אקנה בישראל שצצים כמו פטריות בגשם, מועסקות מטפלות שניסיונן אינו מוכח, מטפלות שלא מחוייבות להוכיח - ידע - ותק - ניסיון ומקצועיות בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

הן רק אמורות להדליק את מכשיר ה-"אור-הכחול" הפועל על מנורה אחת בלבד "כחולה" אורך גל קצר 415nm ננומטר,  המקרין אור ממרחק על האיזור הבעייתי - הפנים שלך.

אורך גל קצר שאינו חודר לעומק הדרמיס, נבלע מהר מאור בשכבות העליונות ולא יכול להגיע לזיהום  הפנימי יותר.

קרי שכבת העור הפנימית, הבינונית והעמוקה ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור - ולחיידקים P.Acne שגם הם נמצאים בשכבת הדרמיס העמוקה יותר.

על פי עדויות של לקוחות שהגיעו אלי - לרוב את מקבלת כ-8 טיפולים פעמיים בשבוע + 4 טיפולי שימור ו-3 תכשירים לא זולים לשימוש בבית. עלות - 10.000ש"ח לעיתים גם יותר.  

על פי הספרות ומאמרי רופאים העוסקים בטיפול ב"אור-כחול" לרוב רואים תוצאות טובות:

אחרי 20-12 טיפולים, אם כי לעתים יש צורך גם בין - 50 -40 טיפולים  - פעמיים בשבוע עד השגת שיפור!

עד השגת שיפור -כלומר- אין סיכוי שאת/ה אחרי 12 טיפולים ב"אור-כחול" תקבל/י את השיפור המיוחל.  

אתן/ם מקבלות/ים את המינימום בטיפולים!!! 

 

הידעתן/ם? אקנה בפנים מלווה - בפצעים, פצעונים, ציסטות שהן פצעים עמוקים דלקתיים נפוחים וכואבים, פנימיים וחיצוניים. שומנים - שחורים - קומודונים, כתמים חומים/אדומים, עור אדמומי מגורה מחוספס, צלקות חטטים סימנים ומה לא?

נראה לכן/ם על פי פרסומים, כי ניתן להבטיח תוצאות מהירות - תוך 15 יום קבל/י פנים נקיות מאקנה?

עליכן/ם לזכור, שצלקות אקנה  נגרמות כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא  טיפול מתאים.

 • לטיפול המתאים - המקצועי - והיסודי בפצעי האקנה בפנים שלך, ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים... 

 

הטיפול בטכנולוגית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF החודר לשכבות הדרמיס הבינני והעמוק - יעיל במיוחד בנטרול והריסת חיידקי האקנה באפן סלקטיבי. הריפוי מתבצע כאשר האו המוקרן פועל על חומר הפורפירין הנלווה לחיידקי האקנה.

עם חשיפת חיידקי הפורפירין לאור המיוחד של המערכת הוא עובר שינוי כימי ומחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה, מייבש את הסבום השומן, עליו מתקיים החיידק.   

השילוב המנצח - הגורם להריסת החיידקים, לייבוש אותם השומנים  - השחורים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה,  וריפוי הפצעים הפצעונים, אקנה על הפנים שלך!  

 

מדוע לא ניתן להבטיח "להיפטר מאקנה, פצעים בפנים" אחת ולתמיד?

נשים לפני מחזור, נשים בהריון או מניקות חוות לעתים התפרצות של אקנה, פצעים בפנים - יש נשים שסובלנות מאקנה גם לאחר שמחזור הווסת הסתיים.

ולכן המאמין שיש טיפול מהיר וקל בו ניתן להבטיח להיפטר מאקנה פצעים בפנים, פצעי אקנה כתמי אקנה בפנים "מהיר וקל" משלה את עצמו.

פעילות יתר של בלוטות החלב, בלוטות השומן – נפוצה יותר אצל בני נוער אך יכולה להתרחש גם אצל מבוגרים בשל חוסר איזון הורמונלי. ובכך לגרום לסתימה הנקבוביות ולפצעים פצעונים, אקנה בפנים.

ולכן המאמין שיש טיפול מהיר וקל בו ניתן להבטיח להיפטר מאקנה פצעים בפנים, פצעי אקנה כתמי אקנה בפנים "מהיר וקל" משלה את עצמו.

מתח נפשי - ישנם מחקרים המוכיחים שקיים קשר בין מתח נפשי להתפרצות אקנה, הגורם לירידה ביכולת החיסונית להגן על הגוף ולפגיעה על מצב העור המתבטא באקנה בפנים.

ולכן המאמין שיש טיפול מהיר וקל בו ניתן להבטיח להיפטר מאקנה פצעים בפנים, פצעי אקנה כתמי אקנה בפנים "מהיר וקל" משלה את עצמו.

תכשירים קוסמטיים על בסיס שומן – נשים וגברים שעורם שמן ונוטים להשתמש בקרם פנים או בקרם הגנה או במייקאפ המכיל שומן, מריחת ווקס על השיער, שמן, אף הם עלולים/ות לסבול מאקנה. אקנה-קוסמטיקה.-אקנה הנגרם מתכשירים קוסמטיים.

ולכן המאמין שיש טיפול מהיר וקל בו ניתן להבטיח להיפטר מאקנה פצעים בפנים, פצעי אקנה כתמי אקנה בפנים "מהיר וקל" משלה את עצמו.

שימוש בסטרואידים – תרופות שונות ובעיקר סטרואידים עשויים אף הם לגרום להתפרצות אקנה בכל גיל.

ולכן המאמין שיש טיפול מהיר וקל בו ניתן להבטיח להיפטר מאקנה פצעים בפנים, פצעי אקנה כתמי אקנה בפנים "מהיר וקל" משלה את עצמו...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

 • אקנה אופיינית לכ-80% מאוכלוסיית המתבגרים, ומהווה מטרד ומקור לסבל פיזי ורגשי כאחד,  מבוכה רבה וחוסר בטחון.

מחקרים שנעשו סותרים את התפיסה המקובלת שלפיה בעיות אקנה, פצעים בפנים בגב ובישבן היא נחלתם של צעירים בגיל ההתבגרות, מתברר שאקנה בגיל מבוגר יותר, גיל 18 ואילך, שכיחה יותר ממה שחשבנו,   נוטה להופיע כאקנה קשה ועיקשת יותר המלווה בנגעים עמוקים וכואבים יותר. 

מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מאקנה פצעי בגרות בפנים, בגב ובישבן  בבני נוער בגיל ההתבגרות ובאקנה בפנים בגיל מבוגר.

הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן.  

הטיפול בשני סוגי אנרגיה המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית. 

 

השילוב בין RF ו-IPL מבוסס על חימום מקדים של אזור המטרה ע"י האור ויצירת אזור מוליך יותר עבור אנרגיית RF - גלי רדיו. 

כך מושגת טמפרטורה גבוהה יותר באזור המטרה ומתקבלות תוצאות טובות יותר, משימוש בקרן אור בלבד - כמו ה"האור-הכחול" הפועל ממרחק על האזור הבעייתי שלך העובד על מנורה אחת כחולה בלבד.

 


1154
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....