איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
מאמרים »

טיפול באקנה בפנים|ריפוי מהשורש לא בטיפול באור-כחול|איריס לוי

ממליצים אחרונים (מתוך 208 ממליצים)

סובלת מאקנה פצעים הורמונליים על הפנים שלך?  מחפשת טיפול טבעי לאקנה בפנים? אקנה המלווה ב-פצעים, פצעונים, ציסטות פנימיות וחיצוניות על הפנים, שחורים, שומנים, קומודונים עם נטייה להתפשט לאזור הצואר והגב שלך!

 • לצערי הריפוי מהשורש לא מתחיל בטיפול ב"אור-כחול"    ובמריחת תכשירים ומסכות על הפנים.
 • הזהר/י מהבטחות שווא שאין להם שום בסיס מקצועי מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית. 

עור נקי תוך 30 יום - או יותר מהר - עור נקי תוך 15 יום ...מעל 92% הצלחה בטיפול באקנה - טיפול מקצועי באקנה בפנים - טיפול מקצועי? לא בטוח!!

תוצאות מהירות כבר מהטיפול הראשון ! תוצאות מהירות? גם לא בטוח!

ידוע כמו שהפצעים נעלמים מהר כך הם חוזרים צפים ועולים מהיר...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

ועל כך יעידו עשרות הממליצים/ות באתר  - וביניהן נאורה -והסיפור הזה יכול גם להיות הסיפור שלך...    והיא כותבת - 

הגעתי לאיריס לפני 12 שנים, לראשונה עם התפרצות אקנה קשה מאוד. רגע אחרי שניסיתי כל טיפול אפשרי ושניה לפני כדורי ריקוטן.

התחלתי סידרת טיפולים בקליניקה וגם בבית באמצעות תכשירים וכבר אחרי הטיפול השני ראיתי שינוי אדיר! מיותר לציין שבסיום הטיפולים יצאתי עם פנים חלקות ללא פצעים, ללא צלקות וללא חורים!

היום אחרי 12 שנים שבהם הפנים היו נקיות לחלוטין חזרתי אליה לסידרת טיפולים נוספת וקצרה יותר (אחרי 2 לידות) . ממליצה בחום.

סקפטי/ת לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת ליצור קשר ישיר עם נאורה054325253 ולהיווכח שאכן יש גם טיפולים אחרים, טובים יותר ומוצלחים יותר.

 

 • רק אצלי תוכלי לקבל טיפול איכותי - מקצועי לטווח ארוך, טיפול הניתן לך בטכנולוגיה החדשנית המיועדת אך ורק לבעיות עור - טכנולוגיית IPL ו- RF.

ונאורה היא לא היחידה, וזה ההבדל בין העבודה שלי - כקוסמטיקאית פרא-רפואית העוסקת מעל 20 שנים רק בבעיות עור שלא ניתנות לטיפול ברפואה הקונבנציונאלית.

ללא הבטחות שווא, אין ספק המפתות - אך לא יעילות - לא מקצועיות - ויקרות...שלא מחזיקות לאורך זמן! 

 

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי ישירות אלי ל- 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.

אני עוסקת מעל 20 שנים רק בטיפול בבעיות עור שלא ניתנות לטיפול ופתרון ברפואה הקונבנציונאלית - כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני בשילוב עם טיפול עמוק לניקוי/ ניקוז השחורים - השומנים - הקומודונים עם הטכנולוגיה החדשנית המיועדת אך ורק לטיפול בבעיות עור, טכנולוגיית קרן אור- IPL ואנרגיית גלי רדיו RF .

בטיפול ההורס את החיידקים P.Acne באופן סלקטיבי - המייבש את הסבום עליו מתקיים החיידק - מכווץ נקבוביות  - ומשפר ומבהיר את הכתמים החטטים והסימנים על הפנים שלך.

טכנולוגיה - המשפרת, המעדנת, המחליקה את מרקם העור. מחדשת בניית קולגן אלסטין, חטטים וסימני פוסט אקנה על הפנים שלך.

ללא תרופות - ללא תופעות לוואי - ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא שינוי בתזונה שלך - ללא שיוף כימי - שיוף פילינג עמוק - שיוף אצות ים - שיוף קריסטלים. 

 

ועוד על פי פרסומים:     "ממנהלת-מכון"  הטוענת שהיא היא המציאה את השיטה (עם הסיפור הנוגע ללב שבנערותה סבלה מאקנה בפנים) כמו כולן ולכן, היא ורק היא הביאה את הפתרון המתקדם בישראל, לטיפולי אקנה בפנים שלך. ..!

טיפול בפצעים הורמונליים בפנים - השיטה היחידה עם מעל 90%..!

ויש עוד מנהלת-"הקוסמת" שהמציאה את השיטה הטובה ביותר עם 92% אחוזי הצלחה גם עם "המרכז הגדול ביותר בישראל לטיפולי אקנה".

שלאחרונה שינה את התואר שלו - והיום הוא נקרא: הבית-חולים הגדול בישראל לטיפולי אקנה - ולא רופאים מטפלים בכן/ם אלא אותן "צוות המטפלות הנותנות שירות" בכל אותן המרכזים הגדולים - המרפאות הגדולות שצצות כמו פטריות בגשם.

 

מטפלות שלא מחוייבות להוכיח ידע - ניסיון - ותק ומקצועיות מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

 הן רק אמורות להפעיל את ה"אור-הכחול" את שוכבת כ-חצי שעה עד שעה מתחת למכשיר הפועל ממרחק לאזור הבעייתי שלך ובסיום את מקבלת מריחת קרם ומסכה - בזה מתחיל ומסתיים הטיפול הקוסמטי -...אם לזה ניתן לקרוא "טיפול קוסמטי" אני בספק!! 

 

על פי עדויות של לקוחות - הטיפול הנפוץ הינו 8 טיפולי "אור-כחול" פעמיים בשבוע + עוד 4 טיפולי שימור, עלות בין 7000  - ל-10.000 ש"ח לעיתים גם יותר.

 על פי הספרות ומאמרים של רופאים העוסקים בטיפול "אור-כחול" לרוב רואים תוצאות טובות אחרי 20-12 טיפולים, אם כי לעתים יש צורך גם ב-50-40 טיפולים עד השגת שיפור...  

עד השגת שיפור -כלומר, אין סיכוי שאת/ה אחרי 12 טיפולים רק בעזרת המכשיר "אור-כחול" הנפוץ בכל אותן המכונים - המרכזים - המעבדות הגדולות ביותר לטיפולי אקנה בישראל, תקבל/י את השיפור המיוחל - את/ה מקבל/ת את המינימום! 

 

והכל "ללא מגע יד אדם" והכוונה - ללא ניקוז עמוק, ללא ניקוי/ניקוז אותם השחורים - השומנים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה הורמונלית על הפנים שלך - בטענה שזה הגורם העיקרי להתפרצות אקנה הורמונלית על הפנים שלך.

 

 • ולי יש חדשות עבורך - בטיפול בבעיות עור ... 

גם אני עוסקת רק בתחום בעיות עור כ-20 שנים. 

גם אני עובדת עם חומרים טבעיים.

וגם אני נותנת פתרון טבעי ללא סיכון,  אך לצערי,

 • אני לא מבטיחה לך -  טיפול באקנה בפנים עם תוצאות מהירות! 

 • אני לא מבטיחה לך - להיפטר במהירות מאקנה הורמונלית - אקנה המלווה - בפצעים, פצעונים, ציסטות פנימיות וחיצוניות, שומנים - שחורים - קומודונים, כתמים אדומים  חומים, חטטים, צלקות וסימנים על הפנים.

 • אני לא מבטיחה לך - להיפטר מאקנה בטיפול מהפכני!

 • אני לא מבטיחה לך -  להיפטר מהפצעים וסימנים אדומים על הפנים אחת ולתמיד!

 • אני כן מבטיחה לך - ריפוי מהשורש - טיפול יסודי - מקצועי - מעמיק - עם אפקט מצטבר ולאורך זמן .  

טיפול יעיל - אך לא מהיר, יסודי - אך לא מהפכני, הניתן לך מאיריס לוי עצמה. 

 • רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י לתאום פגישת ייעוץ חינם איתי בלבד 0558833337 ולא תתאכזב/י. 

 

ללא הבטחות שווא שאין להם שום בסיס מקצועי מתחום "הקוסמטיקה הפרא-רפואית" ... כמו: העלמות פצעי אקנה בקלות ובמהירות - שיטת טיפול מהפכנית המעלימה את האקנה  לתמיד..לתמיד?? 

עור חלק ונקי ללא אקנה עם תחליף טבעי לרואקוטן ותוצאות מדהימות של עור חלק ..! 

והשאלה המתבקשת מכל ההבטחות - שאתן/ם חייבות/ים להפנות לאותה "מנהלת - המרפאה - המכון - המרכז - המעבדה הגדולה ביותר לטיפולי אקנה בישראל -

 • לכמה זמן נשמר הטיפול עם 90 - או  92 אחוזי הצלחה? 
 • לכמה זמן נשמר הטיפול המבטיח העלמות הפצעים אחת ולתמיד, אם התוצאות המדהימות?

 

את/ה סובל/ת מפצעים - אקנה - צלקות - חטטים - וסימנים בפנים?  הריפוי מהשורש לא מתחיל בטיפול ב"אור-כחול" ובמריחת תכשירים ומסכות - "ללא מגע יד אדם"!

כנס/י ותיווכח/י שהטיפול הניתן לך בכל אותן "המרכזים הגדולים לטיפולי אקנה בישראל" - אינו יעיל ואינו נשמר לאורך זמן טיפול באקנה מבוגרים .

ואלה לא הלקוחות הראשונות ולא האחרונות המגיעות/ים אלי עם חור בכיס - ואכזבה עמוקה על שנפלו בפח של הבטחות שווא.

 

 • הידעתן/ם ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות:

לא להבטיח לצמיתות | לא להבטיח נפטרים | לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש ולאורך זמן ועם אפקט מצטבר ולאורך זמן ...

ומכוון שאני נוטה לשמור על החוק ולהנחיות משרד הבריאות,   וכמומחית רק לבעיות עור מעל 20 שנים - את כל האפשרויות הללו את/ה מקבל/ת ממני בכל טיפול, מסדרת הטיפולים המותאמת לך, בשילוב עם הטכנולוגיה החדשנית - טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF  - המאושרת ע"י משרד הבריאות.  

כנס/י ותיווכח/י.... 

הדס בת 35 אקנה מבוגרים - אקנה הורמונלי בפנים - אני חוזרת להמליץ על איריס לאחר שבע שנים - של תוצאות שמוכיחות את עצמן.

כשהגעתי לאיריס מצב העור היה גרוע! שומנים, פצעים נקבוביות...לאחר סדרת טיפולים מצב העור השתפר פלאים! והפך לעור בריא!!! אני מאמינה שאין צורך להסביר את התחושה הקשה כשעור הפנים פגום וכמה שזה פוגע באיכות החיים.

מאז עברתי לחו"ל ואני באופן קבוע שומרת על קשר עם איריס ונעזרת בה לתכשירים ושאלות. חייבת לציין שבשבע השנים שעברו התוצאות נשמרו ואני מאוד מרוצה. אני ממליצה בחום! לכל מי שסובל/ת לגשת לאיריס.- ההמלצה שלי באתר.

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת ישירות אלי -0558833337  

 

ענת מהצפון בת 45 המלצה מס.3 שלי: אקנה מבוגרים בפנים - אני לפני טיפול שישי אצל איריס וחייבת לציין שהעור נראה נפלא. הכתמים מתבהרים מאוד , הנקבוביות מצטמצמות ואני כבר לא צריכה מייקאפ כבד כמו בעבר, מספיק לי מייקאפ קליל לכיסוי עדין.

אין מילים לתאר את ההרגשה הטובה, את הביטחון שעלה ואת ההנאה של מה שאני רואה במראה.

אני מרגישה שאני בשליחות שמטרתה לספר על איריס לכל מי שמוכן לשמוע. ניתן לקבל את המספר שלי מאיריס. אם הגעתם לאתר הזה, אל תחשבו פעמיים, רוצו לטיפול אצל קוסמת אמיתית.

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת ישירות אלי -0558833337  

 

אילנה ארכשווסקי בת 34 - אקנה הורמונלי בפנים - כבר 5 שנים שפניי נקיות - וזו הגדולה של הטיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה.

ניתן לקבל את הטלפון שלי מאיריס. 

אז בשורה תחתונה זה דיי ברור שאני ממליצה על איריס - לי אישית היא מאוד עזרה אחרי שכבר התיאשתי.

כבר מהטיפול הראשון מרגישים שמדובר בקוסמטיקאית שונה, הרבה יותר פדנטית, סטרילית ,מסבירה בדיוק מה היא עושה,לא נותנת הבטחות שווא ואני לא יודעת מי הייתה יותר מרוצה מהצלחת הטיפול אני או היא.  

את איריס גיליתי במקרה ומאז אני מודה על מזלי הטוב. הקדמה קצרה : אני בת 34 ומאז שאני זוכרת את עצמי אני מסתובבת בין קוסמטיקאיות שונות אצל כל הקוסמטיקאיות הייתה לי אותה רוטינה...

טיפול – אחכ שבוע הייתי מסתובבת אדומה עוד שבוע היה עובר עד שמצב הפנים היה משתפר מעט(פחות אדום) ואז שוב מתדרדר- ואז היה מגיע התור החודשי שלי וזו הייתה הרוטינה שלי שנים עד שגיליתי את איריס.

אומנם לקח לי יותר מ2-3 טיפולים עד שהייתי מרוצה אבל כיום אני מגיעה כל כמה חודשים, יום-יומיים אחרי הטיפול הפנים שלי במצב מצויין והמצב רק הולך ומשתפר- סופסוף יצאתי מהרוטינה  כבר שנים אני ממשיכה בטיפולים משמרים,  כל 3 חודשים מבקרת את איריס ושמחה להרגיש שניקוי "פסח" של איריס מתקצר וועור הפנים שלי ממשיך להיות חיוני זוהר ונקי.

כמובן עם התכשירים שאיריס מתאימה לי לעור נרמלי יבש כפי שצריך להיות עור לאשה בת 34. ולא עור שמן בעייתי כפי שהגעתי אליה בתחילה.

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת ישירות אלי -0558833337  

 

שירן בת 38 - אקנה הורמונלי קשה - שני עשורים ואינסוף קוסמטיקאיות אקנה/פצעים,פצעונים כתמים ושומנים ציסטות בפנים בקו לסת ובצוואר.

קודם כל חשוב לי לציין שאני לא כותבת כדי לעשות שירות לאיריס, אלא לכל מי שסובל מבעיות אקנה ושומנים בעור.

לצערי אני סובלת מהתופעה העקשנית והמטרידה כבר שני עשורים ואינסוף קוסמטיקאיות שרואות בעיניים רק את הרווח שלהן. אני הגעתי מיואשת וסקפטית אל איריס שעליה קראתי באתר אינטרנט.

חייבת להגיד לזכותה שמהשיחה הראשונה הרגשתי שמדובר בקוסמטיקאית שחשוב לה להסביר את ההגיון שעומד מאחורי הטיפול ולא דיבורים וקשקושים של "מכירה". כמובן שלקח לי גם טיפול אחד או שניים כדי לתת אמון מלא אבל זה קרה ובגדול.

טיפול לטיפול הרגשתי את השיפור במצב הבלתי נסבל שהייתי בו. העור נראה אחרת, יש יותר ביטחון! עור שלם יותר, אחיד, פחות שמנוני וגבשושי, הרבה פחות אדמומי והכי חשוב, הפצעים הגדולים שאהבו לבקר אותי נעלמו ברובם.

אני ברגשות מעורבים של שמחה ועצב. עצב על השנים האבודות שהסתובבתי חסרת ביטחון ומיואשת, שמקנאה בנשים חלקות ושאף אחת לא באמת עזרה לי. עצב על כך שלא הכרתי את איריס לפחות עשור אחורה.

אבל שמחה על המתנה שקיבלתי ..אפילו שאני כבר בת 38. עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. ובמה זה כרוך? השקעה!. כן...גם כספית וגם השקעה בטיפול עצמי בבית. אין קיצורי דרך ואין קסמים. צריך לעבוד על העור אבל בצורה בריאה והעור שלי מודה לי שהפסקתי להתעלל בו... בהצלחה

ויש עוד לקוחות רבות וטובות. 

 

הידעתן/ם? אקנה בפנים מלווה - בפצעים, פצעונים, ציסטות שהן פצעים עמוקים דלקתיים נפוחים וכואבים, פנימיים וחיצוניים. שומנים - שחורים - קומודונים, כתמים חומים/אדומים, עור אדמומי מגורה מחוספס, צלקות חטטים סימנים ומה לא?

נראה לכן/ם על פי הפרסומים, כי ניתן להבטיח תוצאות מהירות - תוך 15 יום קבל/י פנים נקיות מאקנה?

עליכן/ם לזכור, שצלקות אקנה  נגרמות כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא  טיפול מתאים.

 • לטיפול המתאים - המקצועי - והיסודי בפצעי האקנה בפנים שלך, ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים... 

 

הטיפול בטכנולוגית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF, טכנולוגיה החודרת לשכבות הדרמיס הבינוני והעמוק - יעילה במיוחד בנטרול והריסת חיידקי האקנה באפן סלקטיבי. הריפוי מתבצע כאשר האור המוקרן פועל על חומר הפורפירין הנלווה לחיידקי האקנה.

עם חשיפת חיידקי הפורפירין לאור המיוחד של המערכת הוא עובר שינוי כימי ומחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה, מייבש את הסבום השומן, עליו מתקיים החיידק.   

השילוב המנצח - הגורם להריסת החיידקים, לייבוש אותם השומנים  - השחורים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה,  וריפוי הפצעים הפצעונים, אקנה על הפנים שלך!  

 

מדוע לא ניתן להבטיח "להיפטר מאקנה, פצעים בפנים" אחת ולתמיד?

נשים לפני מחזור, נשים בהריון או מניקות חוות לעתים התפרצות של אקנה, פצעים בפנים - יש נשים שסובלנות מאקנה גם לאחר שמחזור הווסת הסתיים.

ולכן המאמין שיש טיפול מהיר וקל בו ניתן להבטיח להיפטר מאקנה פצעים בפנים, פצעי אקנה כתמי אקנה בפנים "מהיר וקל" משלה את עצמו.

פעילות יתר של בלוטות החלב, בלוטות השומן – נפוצה יותר אצל בני נוער אך יכולה להתרחש גם אצל מבוגרים בשל חוסר איזון הורמונלי. ובכך לגרום לסתימה הנקבוביות ולפצעים פצעונים, אקנה בפנים.

ולכן המאמין שיש טיפול מהיר וקל בו ניתן להבטיח להיפטר מאקנה פצעים בפנים, פצעי אקנה כתמי אקנה בפנים "מהיר וקל" משלה את עצמו.

מתח נפשי - ישנם מחקרים המוכיחים שקיים קשר בין מתח נפשי להתפרצות אקנה, הגורם לירידה ביכולת החיסונית להגן על הגוף ולפגיעה על מצב העור המתבטא באקנה בפנים.

ולכן המאמין שיש טיפול מהיר וקל בו ניתן להבטיח להיפטר מאקנה פצעים בפנים, פצעי אקנה כתמי אקנה בפנים "מהיר וקל" משלה את עצמו.

תכשירים קוסמטיים על בסיס שומן – נשים וגברים שעורם שמן ונוטים להשתמש בקרם פנים או בקרם הגנה או במייקאפ המכיל שומן, מריחת ווקס על השיער, שמן, אף הם עלולים/ות לסבול מאקנה. אקנה-קוסמטיקה.-אקנה הנגרם מתכשירים קוסמטיים.

ולכן המאמין שיש טיפול מהיר וקל בו ניתן להבטיח להיפטר מאקנה פצעים בפנים, פצעי אקנה כתמי אקנה בפנים "מהיר וקל" משלה את עצמו.

שימוש בסטרואידים – תרופות שונות ובעיקר סטרואידים עשויים אף הם לגרום להתפרצות אקנה בכל גיל.

ולכן המאמין שיש טיפול מהיר וקל בו ניתן להבטיח להיפטר מאקנה פצעים בפנים, פצעי אקנה כתמי אקנה בפנים "מהיר וקל" משלה את עצמו...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

 • אקנה אופיינית לכ-80% מאוכלוסיית המתבגרים, ומהווה מטרד ומקור לסבל פיזי ורגשי כאחד,  מבוכה רבה וחוסר בטחון.

מחקרים שנעשו סותרים את התפיסה המקובלת שלפיה בעיות אקנה, פצעים בפנים בגב ובישבן היא נחלתם של צעירים בגיל ההתבגרות, מתברר שאקנה בגיל מבוגר יותר, גיל 18 ואילך, שכיחה יותר ממה שחשבנו,   נוטה להופיע כאקנה קשה ועיקשת יותר המלווה בנגעים עמוקים וכואבים יותר. 

מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מאקנה פצעי בגרות בפנים, בגב ובישבן  בבני נוער בגיל ההתבגרות ובאקנה בפנים בגיל מבוגר.

 • הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן.  
 • הטיפול בשני סוגי אנרגיה המאפשר   למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית. 

 

השילוב בין RF ו-IPL המבוסס על חימום מקדים של אזור המטרה ע"י האור ויצירת אזור מוליך יותר עבור אנרגיית RF - גלי רדיו. 

כך מושגת טמפרטורה גבוהה יותר באזור המטרה ומתקבלות תוצאות טובות יותר, משימוש בקרן אור בלבד - כמו ה"האור-הכחול" הפועל ממרחק על האזור הבעייתי שלך.  


1154
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
ניתן להזמין דרכי תכשירי קוסמטיקה החסרים לך, המשלוח בדואר שליחים, תוך 24 שעות עד הבית.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
סגירה
צור/י קשר לקבלת טיפול אישי ופרטני מאיריס לוי עצמה