איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
09-7969145 | 055-8833337
ישובי השרון – העיט 11 מושב קדימה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
09-7969145 | 055-8833337
ישובי השרון – העיט 11 מושב קדימה
טיפולים »

טיפול בסבוריאה בפנים ובקרקפת

טיפול בסבוריאה בפנים - טיפול חדשני בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF בבני נוער ומבוגרים. הנותן אפקט מצטבר ולאורך זמן עם התחייבות לתוצאות.

ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא תרופות - וללא פגיעה בכבד. 

הטיפול הינו אישי ופרטני הניתן לך רק על ידי איריס לוי עצמה - מומחית לטיפול בבעיות עור ולא... ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.

אני עוסקת כ- 20 שנים רק בתחום פתרון בעיות עור שלא ניתנות לטיפול ברפואה הקונבנציונאלית. 

ללא שינוי באורך החיים שלך - ללא שינוי בתזונה שלך - וללא ויטמינים - ללא תרופות

 • טיפול חדשני המונע את הצורך בשימוש התרופתי הניתן לטיפול פנים בסבוראה, כמו – תכשירים אנטי פטריתיים, משחות על בסיס קורטיזון (סטרואידים) או אנטיביוטיקה לטיפול קצר טווח. ידוע כי שימוש ממושך בהם עלול לפגוע במערכת החיסון המקומית ועל ידי כך לזרז ההחמרה במצב עד לגרימת כוויות בעור.

 • התוצאות מוכיחות כי באחוזים גבוהים מהמקרים נרשמה הצלחה בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF לטיפול בעור שומני, או בעור יבש, סבוראה שמנה או סבוראה יבשה. – הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן.

סקפטי/ת לא מאמינ/ה? הנך מוזמן/נת לגלוש באתר הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים עדות של לקוחות מרוצים ולהיווכח שיש טיפול לסבוריאה בפנים ללא סטרואידים , קורטיזון, אנטיביוטיקה.  

כי אם היום לא תטפל/י האדמומיות, הקשקשת השומניות, הפצעונים העיקצוצים החום והגירודים ימשיכו ללוות אותך!

כולם יודעים שלסבוראה בפנים יש נטייה להתפשט לאזורים נוספים בגוף

 

מהם היתרונות בטיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF לסבוריאה בפנים?

אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול פנים לסבוראה בטכנולוגיית IPL ו-RF היא ההחלמה המהירה, למעט אדמומית נקודתית ולעתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.

רמת המקצועיות של הקוסמטיקאית הפרא-רפואית נמדדת באבחון נכון ומדויק של עור הלקוח ובמתן הטיפול המדויק על פי מצב העור. אבחון נכון הינו אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותוכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין.  

הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי בתחום בעיות העור –  פצעי בגרות, אקנה, סבוריאה, פצעים באזור הזרועות, קרטוזיס פילאריס, הבהרת כתמי אקנה/פוסט אקנה, פיגמנטציה בבני נוער ומבוגרים,  מאפשרים לי לתת את האבחון המדויק ביותר של מצב העור, רמת  האקנה, עומק הנגעים, אפשרויות לטיפול ושיפור, מתן פתרון יעיל ואפקטיבי .   

זה מציק ומתסכל לא אסתטי ולא נעים לעתים אפילו כואב, כי העור מגורה אדמומי, שומני ורגיש יותר, לעתים אף מלווה בתחושת גירוד גירוי חום ועקצוץ, פצעונים קטנים אדומים, לעתים מלווים בראשים קטנים של מוגלה דומה לפצעי חררה! קשקשים, עם נטיה להתפשט לאזור הקרקפת, מאחורי האוזניים בקפלי העור.

זה בולט בשומניות יתר שכל היום נמצאת שם וניראת על הפנים.  גם שטיפות רבות במים לא עוזרות להעלים את אותו שומן מבריק על הפנים. המייקאפ שלא נמרח לך בקלות ויש המעירים לך שמרחת היום יותר מדי סומק כי את אדומה ומבריקה מאד…!  

 • ללא שינוי באורך החיים שלך, ללא שינוי בתזונה, וללא תרופות (כדורים) 

 • ללא תופעות לוואי

 • ללא בדיקות דם  

 • ללא פגיעה בכבד.

 

סבוריאה – סבוראיק דרמטיטיס – או דלקת עור סבוראית, מתבטאת בדלקת כרונית בעור באזורים שבהם קיימות בלוטות חלב (שומן) רבות. הבעיה שכיחה בגיל ההתבגרות וגם בגילאים בוגרים יותר ולעתים היא מופיעה בשילוב עם נגעי האקנה, פצעי הבגרות המופיעים אף הם באזורי הגוף העשירים בבלוטות חלב, בלוטות השומן.

 

הטיפול המומלץ לסבוריאה |רוזיציאה בפנים.

1. טיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור  ואנרגיית גלי רדיו RF – טיפול שנמצא יעיל במיוחד לצמצום הבקטריה ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן. קרני האור בהם משתמשים בטכנולוגיית IPL הינם קרני אור שאינם מסוכנות ואינן גורמות כל נזק לעור. אלו הם קרני אור הנראה לעין, כמו פלש של מצלמה ללא המרכיבים המסוכנים הנמצאים בקרינת השמש (אולטרה ויאולט).

עקרון הפעולה של מכשיר ה – IPL הינו החדרת אנרגית אור חזקה ההופכת לאנרגית חום מרוכזת וממוקדת מבלי לפגוע בסביבה הקרובה. טכנולוגיית IPL יעילה לא רק בצמצום הבקטריה אלא גם באיזון יצור הסבום, השומן בבלוטת החלב - בלוטות השומן.

הטכנולוגיה מאפשרת טיפולים ברוב סוגי העור ובכל אזורי הגוף, מבלי לגרום לאי נוחות, כאב או תופעות לוואי. התחושות הן עקצוץ קל והבזק אור הנפלט מהמכונה.

הוכח שאינו מזיק לבריאות – לטיפול יעיל בסבוריאה בפנים במבוגרים ובני נוער בגיל ההתבגרות.

2. טיפול פנים קוסמטי במכון להרחקת שכבות השומן, ניקוי ניקוז וחיטוי האזור הנגוע. כיווץ הנקבוביות והבהרת הכתמים (חומים אדומים) הנלווים. 

3. תוספי תזונה ייחודיים (לא ויטמינים) המכילים פרוביוטיקה איכותית לטיפול בבעיות עור וחיזוק המערכת החיסונית. היעילים לטיפול בסבוריאה ואקנה שלהן רקע אלרגי – דלקתי – וזיהומי. 

4. תכשירים לטיפול משמר בבית טיפול יום יומי עם תכשירים מרגיעים בעלי מרקם קליל על בסיס מימי, אנטי בקטריאליים ואנטי פטרייתיים המונעים התפתחות של הבקטריה ומחזקים את מנגנון ההגנה הטבעי בעור, בתוספת של חומצת השומן גאמה לינולאית מסוג אומגה 6 הידועה בפעילותה להפגת מצבים דלקתיים וככלי עזר חשוב לשמירה על בריאות העור ורמת הלחות בו.

התכשירים הניתנים על ידי לטיפול בסבוריאה בפנים, הנם ממיטב המעבדות המקצועיות בארץ ובאיכות גבוהה. מכילים מסנני קרינה המותאמים מיוחד לאקלים הישראלי, מאושרים ע"י משרד הבריאות ונותנים מענה מושלם לריפוי סבוריאה המופיעה לעתים עם פצעי אקנה, פצעי הבגרות.

סדרת התכשירים לטיפול בסבוריאה, מעניקה טיפול טבעי ועדין במיוחד לעור מעורב ורגיש. המבוסס על תכשירים שהוכיחו את יעילותם במשך שנים רבות בטיפול המקצועי והאישי. במניעת קשקשת יובש וקילופים, הרגעה ואיזון הפרשת הסבום (השומן) הנלווים לסבוראה בפנים. המוצרים יעילים ביותר לטיפול אמיתי וארוך טווח.

 

מהם היתרונות בטיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF לסבוריאה בפנים |רוזיציאה?

אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול פנים לסבוראה בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה, למעט אדמומית נקודתית ולעתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.

 

סיבוריאה מהי?

סיבו – הפרשות הסבום (חלב) מהבלוטות, ריאה – זורם. עור שהיה שמן בגיל הנעורים עלול להתפתח, עם הזמן, לעור מעורב ורגיש.

סבוריאה (Seborrhea, Seborrheic-Dermatitis) – דלקת עור חלבית שהינה בעיית עור הגורמת בעיקר להפרעה במראה האסתטי, כמו גם לסבל ולתחושת אי נוחות בעור.

שכיחותה עומדת על כ-15% מהאוכלוסייה כאשר אצל 5% היא מופיעה בצורה החמורה שלה. הסיבות המדויקות לבעיה שכיחה זו אינן ברורות עדיין, אולם גורמים רבים מגבירים את הסיכויים ללקות בה או להחמיר את תסמיניה. ביניהן: גנטיקה תורשתית, לחץ נפשי, אלרגיה למזון, תרופות מסוימות, ויש המשייכים את ההחמרה לשינויים במזג האוויר ולעונות המעבר.

בלטינית פירוש המילה סבוריאה הוא "זרימת חלב" ואכן, הדלקת נגרמת עקב בעיה בבלוטות החלב. (סבוריאה שמנה -קשקשת שומנית או סבוריאה יבשה – קשקשים יבשים ) התסמינים מופיעים בעיקר באזור הפנים: סנטר, כנפות האף, עיניים, עפעפיים, גבות, מצח, קרקפת, בחלק החיצוני של האוזניים, ובאזורי הקפלים של העור.

 

מהם הגורמים לסבוריאה?

אחד הגורמים שזוהו כגורם לבעיה הינו סוג של שמר, (פטרייה) שנקראת " מלזיה פיטירוספורום אובלה", שמר זה התגלה בבלוטות החלב של אנשים הסובלים מסבוריאה. לא ידוע עדיין כיצד בדיוק גורם השמר לדלקת, אולם נראה כי מדובר בזיהום עורי הנגרם כתוצאה ממנו ובשילוב עם תגובה לקויה של מערכת החיסון עליו.

עוד נמצא במחקרים שיש קשר בין סבוריאה למחסור בביוטין - (שם נוסף קואנזים R ) סוג של ויטמין שלו תפקיד חיוני בפעילותם של אנזימים רבים. מחסור בביוטין עלול לגרום לסבוריאה או להופעת נגעים דמויי סבוריאה בעור. תזונה מאוזנת מספקת בדרך כלל את הכמויות הדרושות של ביוטין הנמצא בכבד, באגוזים, שעועית, חלמון ביצה, כרובית, אפונה יבשה, עדשים, פולי סויה, אורז מלא, עגבניות מזון מלכות ועוד.

בסדרה המורחבת לטיפול בסבוריאה מגוון תכשירים עשיר הנותן מענה למכלול צרכי המשתמש, טיפול בסיסי אופטימאלי (בחלופה הטבעית) המורכב מ-4 שלבים:

ניקוי, רענון, החלקה, והרגעת אדמומיות. הסדרה עשירה ברכיבים פעילים מעולם הצומח והאוקיינוסים כמו: ציפורן חתול, קוהוש שחור, חיטה, אבליפיכה, אצות ים, קמומיל, חוחובה, מי ים המלח ועוד, אשר יש להם פעילות מוגדרת על העור כמו: הרגעה, קשירת לחות, הגנה מפני חמצון, שיפור ההגיינה, ריכוך, צמצום נקבוביות, ואפילו שימור התכשירים. רכיבים אלה נבחרו במיוחד על מנת להשיג הטבה משמעותית במצב העור, הן בטווח המיידי – בעת הטיפול במכון, כמו גם בשימוש היומיומי האישי.

 

יש מוצא?!

גם אם לא ידוע היום מזור שבכוחו להעלים אותה לתמיד – ניתן להמליץ על התנהגות ואמצעי טיפוח המשמשים טיפול מונע קל ויעיל.

 

ממה מומלץ להמנע? 

 •  להמנע מאטימה של העור בתכשירים עתירי שומן. כגון, קרם לילה, קרם עיניים עשיר או מייק אפ ותכשירי הגנה לשמש עמידי מים.
 •  להמנע מחימום יתר של העור במקלחת וכיו"ב.
 •  להמנע משפשוף של העור או קרצוף ומירוק בתכשירי פילינג.
 •  להמנע מיבוש יתר בתכשירי ניקוי.
 •  

כיצד מומלץ לטפל?

 • יש להקפיד על ניקוי יומיומי באמצעות תכשירים יעילים ועדיינים במיוחד! לשמירה על ההגיינה. כמו כן, מומלץ לצמצם את מעטה השומן על פני העור מבלי לגרום ליבוש יתר.
 • יש להחליק את העור על ידי הסרה עדינה של רובד הקשקשת הנצבר על פניו.
 • יש לשמור על איזון הלחות של העור באמצעות תכשירי מיום והרגעה יעילים להרגעת האדמומיות.
 • החשיפה לשמש – אם נעשית במידה מוגבלת ומבוקרת ותוך שימוש באמצעי הגנה מתאימים ודלי שומן נוטה דווקא להיטיב עם עור זה.

 

סבוראה היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים סבוריאה, שינויים הורמונאלים, חוסר איזון הורמונאלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד. על רקע הסיבות המוזכרות בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול - ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון. 

הטיפול מומלץ בסדרה של בין 10 – 6 מפגשים (לעתים גם יותר) וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת ל-3 חודשים/חצי שנה.
תדירות הטיפולים
: 4 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות. 

 

צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
ישובי השרון – העיט 11 מושב קדימה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
ישובי השרון – העיט 11 מושב קדימה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....