איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
מאמרים »

טיפול-בפצעים-בישבן-זה-לא-34טיפול-פנים34-לישבן--איריס-לוי

ממליצים אחרונים (מתוך 182 ממליצים)

פצעים בישבן, אקנה בישבן - זה מביך, זה מעצבן וזה עושה שמות לדימוי העצמי, וכאבי לב לא קטנים למי שלוקים בה.

החדשות הטובות, לאיריס לוי יש פתרון יעיל אפקטיבי ולאורך זמן..!

 

טיפול חדשני פוטותרפי - בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF - המאושר ע"י משרד הבריאות - ללא תופעות לוואי - ללא שינוי בתזונה שלך -  ללא דיאטת כאסח - ללא ויטמינים - ללא שיוף - ללא פילינג סקראב - ללא מריחת קרמים,פורמולות וחומצות.

וללא עיצוב ומיצוק לאקנה בישבן - ידוע שעיצוב ומיצוק לאקנה בישבן שייך לחדר כושר ולא לקליניקה המתיימרת לטפל בפצעי אקנה בישבן.

 

הדרך הטובה ביותר כיום למנוע/להקל/ולשפר אקנה, פצעים בישבן, הוא בטיפול בטכנולוגית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF,

 1. טיפול ההורס את החיידקים בצורה סלקטיבי.

 2. מייבש את הסבום, השומן עליו מתקיים החיידק P.Acne

 3. מכווץ נקבוביות.

 4. ומבהיר את הכתמים חומים/אדומים הצלקות הסימנים הנילווים לפצעים, אקנה בישבן.

בשילוב תוספי תזונה המהווים מקור לרכיבים תזונתיים רבים העובדים על הסימפטום ותכשירים היפואלרגניים ופרא-רפואיים, טיפול המבטיח הצלחה באחוזים גבוהים ומוכח כיעיל מכל שאר השיטות.

הטיפול ניתן לך כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני רק מאיריס לוי עצמה, 

סקפטי/ת לא מאמין/ה? הך מוזמן/נת לגלוש בעשרות הממליצים באתר עדות של לקוחות מרוצים ולהיווכח שיש טיפול לטווח ארוך לפצעים בישבן,

אני עוסקת כ-20 שנה רק בטיפול בבעיות עור שלא ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית. 

 

 • על פי פרסומים - מה הסיבה להופעת הפצעים בישבן?

  הופעתם של פצעי האקנה בישבן יכולה לנבוע מישיבה ממושכת הגורמת להזעת יתר ופצעים בישבן, שנויים הורמונליים ,חוסר היגיינה, תזונה לקויה - 

1. ישיבה ממושכת      לא גורמת להזעת יתר ופצעים בישבן,

2. שינויים הורמונליים לא גורמים לפצעים בישבן .

3. חוסר היגיינה - מי  לא שומר על היגיינה? אקנה בישבן לא מתפתחת בילדים !!!

מי לא שומר על היגיינה? צעירים וצעירות העוסקים בספורט? סטודנטים? חיילים וחיילות? אימהות? אז שלא יעבדו עליכן/ם!  

ידוע שאקנה בישבן היא מחלת עור גנטית, ולא תמיד חייבת להתפרץ מהמעגל הקרוב של המשפחה. 

 

אקנה בישבן מושתתת על שני סוגי חיידקים - P.acne הפועלים על זקיקי החלב, גורמים לפירוק החלב לחומצות שומן חופשיות ולדלקת סביב זקיק השערה ויוצרים אזורים מוגלתיים ברמה שטחית או עמוקה. חומרת התהליך הסופי תלויה ברגישות אינדיבידואלית לחיידק. ללא התערבות מקצועית נכונה, עלול התהליך להסתיים בהצטלקות קשה.

פצעים בישבן - אקנה בישבן היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד. על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות – שלא יעבדו עליכן/ם!

פצעים, פצעונים, פרונקלים, ציסטות, שחורים שומנים וצלקות אקנה בישבן, מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה, מבנה ועומק סוג האקנה ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב בד"כ סוגים שונים של טיפולים.

 

עלינו לזכור, שאקנה בישבן נגרמת כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא טיפול מתאים. לטיפול המהיר בנגעי האקנה ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים.

 

 • אקנה בישבן, פצעים פצעונים ציסטות וכתמים נגרמים בעיקר  משני חיידקים: "פרופיוני בקטריום אקנה" (propion bacterium acnes ) חיידק החי בתנאי חוסר אויר אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור ו – "סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis ) שמשגשג גם הוא בתעלות זקיקי השיער. חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים את השומנים שבבבלוטות השומן בלוטות החלב והופכים אותם לחומצות שומן שעלולות לגרום לגירוי העור לתגובה דלקתית ומוגלה - אקנה.

 • גנטיקה – מחקרים שעסקו בקשר שבין גנטיקה לאקנה הראו שהיסטוריה משפחתית קרובה או רחוקה של פצעי בגרות/אקנה משפיעה אף היא לאורך השנים בהתפרצות מחודשת של פצעי האקנה בישבן בכל גיל.

 • פצעים בישבן פצעי אקנה, פצעים דלקתיים וכואבים, מתפתחים בעקבות יצירה מוגברת של בלוטות החלב והיצרות או חסימה של פתח זקיק השיער, הצטברות החלב בזקיק הסתום מתבטאת בהיווצרות הקומודונים/השחורים/השומנים וכך החיידקים הנמצאים על העור, מתרבים ומסייעים להתפתחות סימני הדלקת. הפצעים יכולים להופיע כפצעים מוגלתיים דלקתיים וכפצעים לא דלקתיים.

 • אקנה נראית שונה בשלבים שונים ובדרגות חומרה שונות – החל מקומודונים ("ראשים לבנים" או "ראשים שחורים") "אקנה קומודוניקה" עם פצעונים אדומים או בלעדיהם, ועד לנגעים מוגלתיים גדולים, אדומים וכואבים - "אקנה ציסטית" גם בישבן. 

 

 ובקיץ על חוף הים את/ה מתבייש/ת, ונבוכ/ה, רוצה ללבוש בגד ים...  והפצעים בישבן צצים מכל עבר, גולשים לאזור הירכיים, ולעיתים הם אדומים, כואבים, נפוחים...וזה לא מתאים לך, לא מתאים לגיל שלך... 

 • ומה קורה אם יש לך חבר/ה בעל/אישה? ובסיטואציה אינטימית...! 

 

על פי פרסומים - הטיפול בפצעים בישבן ניתן כ"טיפול פנים" לישבן ממטפלות שניסיונן אינו מוכח, על ידי שיוף כימי - מריחת תכשירים - פורמולות - מסכות - אור כחול - עיסוי האזור עם פילינג סקראב על בסיס אשכוליות ולימון - אדים לריכוך (ידוע שמים חמים מעוררים חיידקים).  

 ההתניה להצלחת הטיפול בפצעים בישבן הינו:

 • ב"דיאטת כאסח" קיצונית  - המחייבת שינוי קיצוני בתזונה שלך המשפיעה על "ניקוי רעלים מהגוף"! שלא יעבדו עליכן!

 • ב"רכישת ערכת ויטמינים" - הנך מחוייב/ת לרכוש "ערכת כדורי ויטמינים המכילים " בי12 - אבץ, ברזל חומצה פולים " - ידוע שכדורי ויטמינים ניתנים לטיפול רק במרשם רופא ורק לאחר בדיקות דם המראות מחסור באותם וויטמינים!

מולטיוויטמינים לא משפיעים על הבריאות YNET

שלושה מחקרים חדשים מאשרים מידע שהיה קיים ממחקרים קודמים -נטילה יומית של מולטי ויטמינים אינה מועילה לגוף, אינה מונעת מחלות ואינה משנה את מהלכן. יותר ויותר מחקרים מהשנים האחרונות מוכיחים שוויטמינים לא רק שאינם מונעים תחלואה או תמותה, אלא עלולים לגרום לתופעות לוואי מסוכנות.

למה דיאטת כאסח מסוכנת לבריאות MAKO  שלא יעבדו עליכן!

ידוע ששינוי תזונה אינו טריגר להתפרצות פצעים, אקנה בישבן, ועם "דיאטה קיצונית" מופיע הדיכאון, חוסר מוטיבציה, עייפות ישנונית ועוד.

 לפני הכל חשוב לזכור, שאקנה היא מחלת עור המושפעת משינויים או תהליכים הורמונליים בגוף. אמנם לעתים היא יכולה להיגרם או להחמיר עקב חשיפה לחומרים מסוימים, ועלולה לשוב ולהתפרץ עקב השימוש בתרופות מסוימות, או שימוש בתכשירים קוסמטיים שאינם מתאימים, אך ברב המקרים היא אינה קשורה לגורמים חיצוניים - כמו שינוי בתזונה שלך או דיאטה קיצונית... שלא יעבדו עליכן/ם.

 

מה זה בכלל "דיאטת כאסח"?  

 • דיאטות כאסח מורכבות לרוב ממאכל אחד מרכזי בתפריט היומי כמו: אבטיח, אורז, מרק כרוב, פופוקורן ועוד.

 • במרבית הדיאטות ישנה הוראה גורפת להתנזר מפחמימות וסוכרים כמעט לחלוטין.

 • קצב הירידה מהיר, בשבוע אפשר להוריד 2 ק”ג ואפילו יותר.

 • זמן ממוצע שבה ניתן להתמיד בדיאטה: שבוע עד חודש לכל היותר (לאופטימים שבינינו).

יתרונות: הרזיה מהירה, תוצאות מידיות.
חסרונות: עייפות, מצב רוח ירוד, חוסרים בויטמינים ומינרלים חשובים לגוף, עלייה דרסטית במשקל לאחר שמפסיקים את הדיאטה.

המאפיין את "דיאטות הכאסח" היא ירידה מהירה במשקל בתקופת זמן קצרה של בין שבוע לחודש. לרוב בדיאטות מסוג זה, מוותרים על פחמימות ונשארים בעיקר עם חלבונים. מרבית הפעמים לא מעמד מחזיקים יותר מחודש מפני שהן דיאטות לא דלות במזונות, המבוססות על מגוון מצומצם של מאכלים.

במרבית הפעמים אלו לא מזונות שנוהגים לאכול ביום יום, אבל לצורך הדיאטה מוכנים להתאמץ.

הירידה במשקל היא מהירה מאוד, כ- 2 ק”ג לשבוע כלומר 6 ק”ג בחודש, להבדיל מדיאטות מאוזנות, שם בממוצע יורדים כ-500 גרם בשבוע. הגוף מתקשה להחזיק מעמד לאורך זמן בדיאטות מסוג זה, כי הוא אינו מקבל את הויטמינים שהוא זקוק כדי להתקיים. 

 

מה עובר על הגוף במהלך דיאטה כזאת?

הגוף נמצא ברעב תמידי ולא מקבל אנרגיה מפחמימות שלהן הוא זקוק כדי לייצר אנרגיה. תחושת הרעב גורמת לעצבנות, קושי בריכוז ועייפות. רמת הורמון הסרוטונין, האחראי ליצירת מצב רוח טוב, יורדת באופן קיצוני בגלל מחסור בפחמימות זמינות, ולכן באופן טבעי אנחנו מרגישים יותר מדוכדכים. בנוסף, כאשר ממשיכים בדיאטה לא מאוזנת לאורך זמן, החוסרים בגוף גורמים לתופעות לוואי פיזיולוגיות כמו: נשירת שיער, חולשה, אנמיה, ציפורנים שנשברות, אפילו השיניים עלולות להיפגע".

לא רק השער והשיניים עלולים להיפגע בדיאטות כאסח אלא גם קצב חילוף החומרים וקצב הירידה במשקל של הגוף. כאשר הגוף חש שהוא במצוקת רעב הוא מאט את קצב חילוף החומרים וכתוצאה מכך גם קצב הירידה במשקל יורד. בניגוד לתופעות אחרות שעשויות להיעלם ולהשתפר בעקבות שינוי לתזונה מאוזנת ונכונה, קצב חילוף החומרים עלול להיפגע בצורה שאינה ניתנת לתיקון, בעיקר למי שמרבים ב"דיאטות כאסח"..ללא פיקוח רפואי, או איש מקצוע העוסק בתחום... שלא יעבדו עליכן! 

ולכן לצערי, לא ויטמינים, ולא דיאטת כאסח, ולא שיוף כימי, מריחת קרמים, תכשירים, עיסוי עם פילינג סקראב, אדים, או מברשת לא ניתן יהיה לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.Acne הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה הגורמים העיקריים להתפרצות פצעים בישבן.   

 

הידעת?

על פי התניית משרד הבריאות - פילינג עמוק או שיוף כימי רשאי להתבצע רק על ידי רופא עור או כירורג פלסטיקאי - שלא יעבדו עליכן.

פצעים, פצעונים, ציסטות, פרונקלים, שחורם, שומנים, קומודונים כתמים חומים/אדומים, צלקות וחטטים, נקבוביות מורחבות, כל אלה הם הביטוי הראשוני של מחלת האקנה  באזור הישבן - חזזית או חטטת בעברית.

 

 • ואם כבר ביקרת/ה במכונים אחרים והתאכזבת…

 • אם פנית/ה לרופא מומחה שלא הצליח לשפר את מצב הישבן שלך, ותשובתו היתה: "אין מה לעשות" או "לא תהיי מושלמ/ת"  או "זה סוג העור שלך"…ו

 • ואם כבר מרחת/ה אין סוף תכשירים ולא ראית/ה תוצאות…

 • וניסית תכשירים למריחה, כדור רואקוטן, אנטיביוטיקה, הומאופתיה, צמחים, רפלקסולוגיה, גלולות, דיקור סיני, שינוי בתזונה ואורח חיים בריא...ולא ראית/ה תוצאות! 

 ומדוע? כי פצעים, פצעונים, פרונקלים, ציסטות, שחורים שומנים וצלקות אקנה בישבן, מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה, מבנה ועומק סוג האקנה ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב בד"כ סוגים שונים של טיפולים. 

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י כעת ל-0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי עצמה.

חדש אצל איריס לוי הסרת שיער ללא כאב לנשים וגברים בטכנולוגיית IPL ו-RF  במחירים אטרקטיביים - אופיר לוי, 0558817445 ב-WatsApp. 


952
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....