איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
מאמרים »

טיפול טבעי | ולא מהיר| באקנה הורמונלי קשה בפנים?עשרות המלצות|איריס לוי

ממליצים אחרונים (מתוך 208 ממליצים)

על פי פרסומים: השיטה לטיפולי אקנה ללא כאב - המרכז הגדול בארץ לטיפול באקנה. שיטת טיפול   מהפכנית, המעלימה את האקנה לתמיד..

  •  ואני כקוסמטיקאית פרא-רפואית העוסקת מעל 20 שנים, רק בטיפול בבעיות עור שלא ניתנות לטיפול ברפואה הקונבנציונאלית שואלת:   לתמיד? מי יכול להבטיח..!! במיוחד בנשים?

מעל 92% הצלחה בטיפול באקנה - לעור חלק ונקי מאקנה קשה בפנים I בשיטה טבעית ומהפכנית ...
עור נקי מאקנה תוך 30 יום! ויש יותר קצר תוך 15 יום...!!

זה טיפול של "זבנג - וגמרנו". כמו שהפצעים נעלמים מהר כך הם עולים וצפים מהר כאילו ולא היה טיפול...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

וזו מנהלת המציעה את הפתרון המתקדם בישראל לטיפול באקנה. פצעים על הפנים, הגב חזה או הישבן, צלקות וכתמים כתוצאה מפצעים ישנים....!   

ואמנם הפרסום - מציג סרטוני וידאו וסיפורי אלף לילה ולילה - על לקוחות שכבר מהטיפול הראשון הרגישו מצוין - עם השיטה הייחודית והטכנולוגיה המתקדמת - המלווים בתמונות לפני ואחרי -  חשוב להבין - אין בעיה לרכוש - לקנות - להעתיק מליוני תמונות לפני ואחרי אקנה באתרים השונים המופצים גם בגוגל ...אז שלא יעבדו עליכן/ם! 

 

והשאלה המתבקשת מכל אותן הבטחות שווא של "טיפול-מהפכני" או של "טיפול-מהיר" - לכמה זמן אותו טיפול מהיר ומהפכני נשמר?

מהו טווח הזמן שאותם פצעים - פצעונים - ציסטות פנימיות וחיצוניות - עמוקות כואבות ונפוחות, שומנים- שחורים - קומודונים - כתמים חומים אדומים לעיתים כהים יותר - צלקות חטטים וסימנים על הפנים שלך,  כל התופעות הנלוות לאקנה הורמונלית על הפנים שלך, לא חוזרים - ולא מתפרצים מחדש על הפנים שלך?  

אין ספק הבטחות מפתות - לזה קיווית? לזה ייחלת/ה לזה ציפית/ה - אך מציאות לחוד והבטחות לחוד!!!

 

והשיטה הנפוצה היום ברוב המכונים - המרכזים - המרפאות - המעבדות - והבית-חולים לטיפולי אקנה, שכמובן לא רופאים מטפלים בכן/ם רק  ה"מטפלות הנותנות שירות" - שכבודן במקומן מונח אך נסיונן אינו מוכח.

מטפלות - שאינן מחוייבות להוכיח - ותק - נסיון - ידע - ומקצועיות מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

הן לומדות להדליק את המכשיר "האור-הכחול" העובד על מנורה אחת בלבד "כחולה" אורך גל קצר 415nm ננומטר, המקרין אור ממרחק על האיזור הבעייתי - הפנים שלך.

אורך גל קצר שאינו חודר לעומק הדרמיס, נבלע מהר מאור בשכבות העליונות ולא יכול להגיע לזיהום הפנימי יותר.

קרי שכבת העור הפנימית, הבינונית והעמוקה ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור - ולחיידקים P.Acne שגם הם נמצאים בשכבת הדרמיס העמוקה יותר בשילוב אינפרא אדום הנפוץ, שלא מחסל את החיידקים אלא מרפא את הרקמה בלבד. 

אחת הבעיות של "אור-כחול", היא חדירה שטחית מתחת לפני העור, לכן באקנה דלקתית עם ציסטות גדולות, פצעים, פצעונים, שומנים שחורים, כתמים חטטים צלקות סימנים ועור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת. גם בעור עבה כמו בגב יעילות הטיפול פחותה.

  • כנסי ותיווכחי שהטיפול המהפכני - והמהיר ב"אור-כחול" "ללא מגע יד אדם" על פי פרסומים, ​לא יעיל ולא נשמר לאורך זמן

  •  טיפול באקנה מבוגרים

 

את סובלת מאקנה הורמונלי קשה בפנים? יש טיפול, טבעי, ללא רואקוטן, לא מהיר ולא קל  - אך אפקטיבי ולטווח ארוך - הניתן לך ממני בלבד, מאיריס לוי עצמה. 

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי ישירות אלי   0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזבי.

אני עוסקת מעל 20 שנים, רק בטיפול בבעיות עור שלא ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית.

 

הדס בת 35 אקנה מבוגרים - אקנה הורמונלי בפנים - אני חוזרת להמליץ על איריס לאחר שבע שנים - של תוצאות שמוכיחות את עצמן.

כשהגעתי לאיריס מצב העור היה גרוע! שומנים, פצעים נקבוביות...לאחר סדרת טיפולים מצב העור השתפר פלאים! והפך לעור בריא!!! אני מאמינה שאין צורך להסביר את התחושה הקשה כשעור הפנים פגום וכמה שזה פוגע באיכות החיים.

מאז עברתי לחו"ל ואני באופן קבוע שומרת על קשר עם איריס ונעזרת בה לתכשירים ושאלות.

חייבת לציין שבשבע השנים שעברו התוצאות נשמרו ואני מאוד מרוצה. אני ממליצה בחום! לכל מי שסובל/ת לגשת לאיריס.- ההמלצה שלי באתר.

  • רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת ישירות אלי -0558833337  

 

ענת מהצפון בת 45 המלצה מס.3 שלי: אקנה מבוגרים בפנים - אני לפני טיפול שישי אצל איריס וחייבת לציין שהעור נראה נפלא.

הכתמים מתבהרים מאוד , הנקבוביות מצטמצמות ואני כבר לא צריכה מייקאפ כבד כמו בעבר, מספיק לי מייקאפ קליל לכיסוי עדין- אין מילים לתאר את ההרגשה הטובה, את הביטחון שעלה ואת ההנאה של מה שאני רואה במראה. אני מרגישה שאני בשליחות שמטרתה לספר על איריס לכל מי שמוכן לשמוע.

ניתן לקבל את המספר שלי מאיריס. אם הגעתם לאתר הזה, אל תחשבו פעמיים, רוצו לטיפול אצל קוסמת אמיתית.

  • רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת ישירות אלי-0558833337  

 

אילנה ארכשווסקי בת 34 - אקנה הורמונלי בפנים - כבר 5 שנים שפניי נקיות - וזו הגדולה של הטיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה.

ניתן לקבל את הטלפון שלי מאיריס.  אז בשורה תחתונה זה דיי ברור שאני ממליצה על איריס - לי אישית היא מאוד עזרה אחרי שכבר התיאשתי.

כבר מהטיפול הראשון מרגישים שמדובר בקוסמטיקאית שונה, הרבה יותר פדנטית, סטרילית ,מסבירה בדיוק מה היא עושה,לא נותנת הבטחות שווא ואני לא יודעת מי הייתה יותר מרוצה מהצלחת הטיפול אני או היא.  

את איריס גיליתי במקרה ומאז אני מודה על מזלי הטוב הקדמה קצרה : אני בת 34 ומאז שאני זוכרת את עצמי אני מסתובבת בין קוסמטיקאיות שונות אצל כל הקוסמטיקאיות הייתה לי אותה רוטינה – טיפול – אחכ שבוע הייתי מסתובבת אדומה עוד שבוע היה עובר עד שמצב הפנים היה משתפר מעט(פחות אדום) ואז שוב מתדרדר.

 ואז היה מגיע התור החודשי שלי וזו הייתה הרוטינה שלי שנים עד שגיליתי את איריס אומנם לקח לי יותר מ2-3 טיפולים עד שהייתי מרוצה אבל כיום אני מגיעה כל כמה חודשים, יום-יומיים אחרי הטיפול הפנים שלי במצב מצויין והמצב רק הולך ומשתפר- סופסוף יצאתי מהרוטינה.

כבר שנים אני ממשיכה בטיפולים משמרים,  כל 3 חודשים מבקרת את איריס ושמחה להרגיש שניקוי "פסח" של איריס מתקצר וועור הפנים שלי ממשיך להיות חיוני זוהר ונקי. כמובן עם התכשירים שאיריס מתאימה לי לעור נרמלי יבש כפי שצריך להיות עור לאשה בת 34. ולא עור שמן בעייתי כפי שהגעתי אליה בתחילה.

  • רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת ישירות אלי -0558833337  

 

שירן בת 38 - אקנה הורמונלי קשה - שני עשורים ואינסוף קוסמטיקאיות אקנה/פצעים,פצעונים כתמים ושומנים ציסטות בפנים בקו לסת ובצוואר.

קודם כל חשוב לי לציין שאני לא כותבת כדי לעשות שירות לאיריס, אלא לכל מי שסובל מבעיות אקנה ושומנים בעור.

לצערי אני סובלת מהתופעה העקשנית והמטרידה כבר שני עשורים ואינסוף קוסמטיקאיות שרואות בעיניים רק את הרווח שלהן.

אני הגעתי מיואשת וסקפטית אל איריס שעליה קראתי באתר אינטרנט. חייבת להגיד לזכותה שמהשיחה הראשונה הרגשתי שמדובר בקוסמטיקאית שחשוב לה להסביר את ההגיון שעומד מאחורי הטיפול ולא דיבורים וקשקושים של "מכירה". כמובן שלקח לי גם טיפול אחד או שניים כדי לתת אמון מלא אבל זה קרה ובגדול.

טיפול לטיפול הרגשתי את השיפור במצב הבלתי נסבל שהייתי בו. העור נראה אחרת, יש יותר ביטחון! עור שלם יותר, אחיד, פחות שמנוני וגבשושי, הרבה פחות אדמומי והכי חשוב, הפצעים הגדולים שאהבו לבקר אותי נעלמו ברובם. אני ברגשות מעורבים של שמחה ועצב.

עצב על השנים האבודות שהסתובבתי חסרת ביטחון ומיואשת, שמקנאה בנשים חלקות ושאף אחת לא באמת עזרה לי. עצב על כך שלא הכרתי את איריס לפחות עשור אחורה. אבל שמחה על המתנה שקיבלתי ..אפילו שאני כבר בת 38. עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. ובמה זה כרוך?

השקעה!. כן...גם כספית וגם השקעה בטיפול עצמי בבית. אין קיצורי דרך ואין קסמים. צריך לעבוד על העור אבל בצורה בריאה והעור שלי מודה לי שהפסקתי להתעלל בו... בהצלחה

  • רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת ישירות אלי -0558833337  

 

סקפטית לא מאמינה? הנך מוזמנת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם   מעשרות הממליצים עדות של מטופלים מרוצים.

 

  • סובלת מאקנה הורמונלית קשה בפנים?

עם נטייה להתפשט לקו לסת תחתון, לגלוש לצוואר ולעיתים למחשוף ולגב?  יש לי טיפול עבורך- טיפול לא קל - לא מהיר אך יעיל ולטווח ארוך.

ידוע שאקנה, היא מחלה דינמית העלולה להתפרץ בכל אזור בגוף.

עלינו לזכור, שאקנה על רקע הורמונלי קשה בפנים - מלווה בפצעים פצעונים, לעיתים גם ציסטות - פצעים עמוקים נפוחים וכואבים, באזור הסנטר עם נטייה להתפשט לאזור צוואר שומנים שחורים, קומודונים, עור שומני נקבוביות פעורות, כתמים חומים/אדומים.

זו אקנה הנגרמת כאשר הדלקת  הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא טיפול מתאים. 

הזנחת התופעה ועל אחת כמה וכמה טיפול לא נכון/או רשלני, עלול לגרום להתפשטות הדלקת לסיבוכים ולכיעור ניכר גם של אזור הפנים.

גרימת נזקים בלתי הפיכים דוגמת: "חורים" בעור, צלקות מכוערות חטטים וכתמי פיגמנטציה חומים/אדומים הנראים לעין ועלולים להוות מטרד אסתטי ובעיה פסיכולוגית. 

 

עור שמן ובעייתי מצריך בניית תכנית ארוכת טווח עם תכשירים ייעודיים המיועדים לטיפול באקנה הורמונלי בפנים.

וכאן תפקידה של הקוסמטיקאית המתמחה בטיפול בבעיות עור לאבחן את סוג העור ובהתאם לכך להתאים את סוג הטיפול בשילוב הטכנולוגיה והמכשור המתאימים על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

זהו תהליך לא פשוט, ונדרשת התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי. טיפול ממוקד שיבטיח עד לעיתים  80% שיפור לאורך זמן ולטווח ארוך.  

הפרוצדורות הקיימות כיום לטיפול באקנה הורמונלי קשה בפנים הינן מגוונות - והן ניתנות לך על ידי בלבד, כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני בשילוב טיפול קוסמטי:

  • לניקוי/ניקוז הוצאת השחורים, השומנים, הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה - הגורמים העיקריים להתפרצות הנגעים .

ובשילוב טיפול בטכנולוגיה החדשנית, טכנולוגיית IPL - קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF, (לא לייזר) טיפול המומלץ אף ע"י רופאים. – המתבסס על טיפול מערכתי יעיל במיוחד לצמצום ואף להשמדת חיידקי האקנה P. Acne   ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן.

 

הריפוי מתבצע כאשר האור המוקרן פועל על חומר הפורפירין הנלווה לחיידקי האקנה. עם חשיפת חיידקי הפורפירין לאור המיוחד של המערכת הוא עובר שינוי כימי ומחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה.  

הטכנולוגיה יעילה לא רק בהשמדת הבקטריה אלא גם באיזון יצור הסבום (השומן) בבלוטות החלב, כיווץ הנקבוביות והבהרת הכתמים הנלווים לעור אקנתי.

טיפול טבעי המונע את הצורך בשימוש בתרופות, ללא רואקוטן -  ללא בדיקות דם - וללא פגיעה בכבד...!

אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL ו-RF

היא ההחלמה המהירה, למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.

 


646
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
ניתן להזמין דרכי תכשירי קוסמטיקה החסרים לך, המשלוח בדואר שליחים, תוך 24 שעות עד הבית.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
סגירה
צור/י קשר לקבלת טיפול אישי ופרטני מאיריס לוי עצמה