איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
מאמרים »

טיפול |לא מהיר| בפצעים בפנים? ניתן לך מאיריס לוי עצמה|מומחית

על פי פרסומים: היזהרו והישמרו מהבטחות שווא כמו: "טיפול טבעי"... 

 • טיפול בפצעים הורמונליים בפנים - טיפול בפצעים תת עוריים בפנים - השיטה היחידה שמגיעה ל-90% 
 •  "עור נקי מאקנה תוך 30 יום" "עור נקי מאקנה תוך 15 יום!"

 •  "פטנט עולמי" לטיפול וריפויי פצעים בטכנולוגיה מהפכנית"

"המרפאה הגדולה בארץ, המרכז הגדול בישראל , המעבדה הגדולה ביותר בישראל" - "היחידים" בארץ שנותנים תוצאות.

הכירו את השיטה המהפכנית לטיפול באקנה להיפטר מהפצעים אחת ולתמיד מעל 92% "ללא מגע יד אדם"   

 • והשאלה המתבקשת מכל אותן הבטחות: לכמה זמן נשמרים  אותם 90% הצלחה או 92% הצלחה ותקבל/י עור נקי מאקנה?

ואני מעל - 20 שנה עוסקת רק בטיפול בבעיות עור טוענת, שזו "עבודה בעיניים" טיפול בפצעים בפנים זה לא זבנג וגמרנו..

ידוע שבכל המקומות הגדולים ביותר בישראל, את הטיפול או השירות אתה/ה מקבל מכל אותן המטפלות שכבודן במקומן מונח אך ניסיונן אינו מוכח.

ואותן המטפלות לא חייבות להוכיח - שנות וותק - נסיון - ידע בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית - הן לרב מועסקות אחרי לימודי הקוסמטיקה!!!

ואמורות להפעיל את ה"אור הכחול" המכשיר הנפוץ בתחום, למרוח קרמים ומסכות והמנהלת צוחקת כל הדרך אל הבנק...שלא יעבדו עליכן! 

"מאוד מפתה"...לזה ייחלת/ה? לזה ציפית/ה? 

אך לצערי, לא ניתן להבטיח טיפול מהיר סופי ולצמיתות, "תוך 30 יום, קבל/י פנים נקיות מאקנה" או היום כבר מציעים לך טיפול יותר קצר "תוך 15 יום קבל/י פנים נקיות"

...אותו מכון כנראה דוגל בשיטת הקסמים: הוקוס-פוקוס או ממש זבנג וגמרנו ...

 

 • ומדוע לא ניתן להבטיח סוף - לפצעים, אקנה על הפנים שלך?

אקנה היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד.

על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

 

סובל/ת מפצעים בפנים? 

יש לי טיפול עבורך - לא מהפכני אך ייחודי - לא מהיר אך יעיל - טיפול הניתן לך ממני בלבד - מ - איריס לוי עצמה - ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.

אני עוסקת רק בתחום בעיות עור מעל 20 שנים בשילוב הטיפול החדשני    בטכנולוגיית קרן אור - IPL ואנרגיית גלי רדיו RF . 

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י ישירות אלי - 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.

סקפטי/ת? לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת לגלוש באתר הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים ולהיווכח שאכן יש טיפול לפצעים, פצעי אקנה, כתמי אקנה, צלקות חטטים וסימנים על הפנים שלך. 

 כטיפול - לא מהיר - אך יעיל ואיכותי, הנותן מענה לאורך זמן עם אפקט מצטבר.

כנס/י לקישור הבא וכאן תווכח/י של ניתן - לא אפשרי - לא יעיל - לא נכון השימוש בפצעים בפנים "ללא מגע יד אדם" עם הבטחות שווא .

טיפול באקנה במבוגרים

 

פריצת הדרך בטיפול בטכנולוגיה החדשנית IPL ו-RF הופיעה עם הבנת מנגנון הפעולה של הפרופירינים במטבוליזם של חיידקי ה-P.Acne החלק מתהליך חילוף החומרים הנורמלי של החיידק.     

ואכן הטיפול באנרגיה המוגבר על ידי שילוב מספר אורכי גל: 

 • מחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה.
 • מייבש את הסבום השומן עליו מתקיים החיידק.
 • מכווץ נקבוביות.
 • מבהיר את הכתמים - כתמי פיגמנטציה חומים אדומים בפנים.
 • גורם לבניה מחודשת של תאי העור בשיפור - עידון - הטבה - החלקה של הסימנים החורים והחטטים שאחרי אקנה.

מחקרים מראים כי בטיפול בפצעים בפנים, אקנה בפנים בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מאקנה בפנים בגב וגם בישבן המלווה בחיספוס העור, אדמומיות, פצעים פצעונים, שחורים/שומנים ציסטות כתמים צלקות וחטטים.  

 

הידעת/ה ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות:

לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם,  לצמיתות (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש לאורך זמן ועם אפקט מצטבר.

 

 ומדוע? 

פצעים בפנים, אקנה בפנים מתבטאת ומתאפיינת ב :

 • בפוסטולות - פצעים גדולים ואדומים עם מוגלה בקצה.

 • פפולות - פצעים קטנים ואדומים אשר מציקים אך אינם מכילים מוגלה,

 • נודולות - גושים גדולים ורגישים למגע, קשיחים ונמצאים מתחת לפני העור

 • וציסטות - גושים כואבים מאוד ומלאי מוגלה שגורמים מעצמם לצלקות.  

בנוסף - עור הפנים (ולא רק הפנים גם אקנה בגב ובישבן) מתאפיין ב- שחורים - שומנים - קומודונים - כתמים חומים/אדומים נקבוביות פעורות - עור שומני ומפריש צלקות חטטים וסימנים.. 

נראה לכן  שניתן להיפטר על פי פרסומים ב"טיפול טבעי ומהיר" מכל אותן תופעות הנלוות לאקנה קשה בפנים שלך, תוך 30 יום?.. תוך 15 יום??? שלא יעבדו עליכן/ם! 

 

מעדויות של לקוחות שהגיעו אלי, מתברר, שהדעה הרווחת על פי "מנהלת-המכון" והמטפלות שניסיונן אינו מוכח,  "אסור לגעת בעור" "הטיפול מובטח ללא מגע יד אדם " 

וההסבר לטיפול שכזה - "אסור לגעת בעור הפנים" - אסור לנקז-לנקות, את השחורים - השומנים - הקומודונים, עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne, הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בפנים. 

ואני טוענת "זה השלב הראשון, הקריטי והחשוב ביותר בטיפול בפצעים בפנים"! 

ידוע...שמנוניות עודפת על הפנים, ופצעי בגרות, אקנה, הולכים בצמידות.

החלב, השומן שמתפזר על פני העור עובר תהליך פירוק ותוצרי הלוואי שלו מהווים קרקע מזון מצוינת לשגשוג של חיידקים ופטריות, כפי שקורה אצל הסובלים מפצעי בגרות, בגיל הבגרות ואקנה בגיל מבוגר.

האם ידעת/ה שטיפול ניקוי / ניקוז השומנים - השחורים - הקומודונים הנו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?  

האם ידעת/ה - שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה פצעי בגרות בבני נוער בגיל ההתבגרות וגם בגיל מבוגר? 

אקנה -  מתבטאת בעור שמן, מבריק, בעל מרקם אפרורי ולא אחיר ולא אסתטי, אדמומי מחוספס, נקבוביות מורחבות, פצעים פצעונים, שחורים שומנים, קומודונים, ציסטות (אקנה ציסטית) צלקות חטטים וכתמים-גירוי מתמשך ודלקת בעור, כל אלה הם הביטוי הראשוני של מחלת האקנה - חזזית או חטטת בעברית.

 • השארתם של שחורים שומנים קומודונים הנראים מעל העור ולעיתים אף מתחת לעור (עם מראה מול אור השמש), איננה מהווה בעיה פתולוגית אלא אסתטית.

 • ריחם של השחורים בפנים אינו נעים וכן המראה שלהם.

 • הופעתם בצפיפות על פניך יוצר מראה לא נקי, לא אסתטי ולא חלק ועל כן נהוג ורצוי להוציאם בטיפול פנים / ניקוי פנים להוצאת השחורים/השומנים, טיפול יעיל אפקטיבי הנשמר לאורך זמן, וזה ניתן.

הטיפול מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב בד"כ סוגים שונים של טיפולים

מן הסתם ללא "ניקוי-ניקוז" הטיפול מתקצר ו"מנהלת-המכון"   מגיעה מהר מאוד לשלב - הייבוש - והשיוף..שיוף כימי - שיוף חומצות - שיוף עם פילינג עמוק - שיוף קריסטלים - שיוף עם אצות ים...!.

 

הגיעה אלי אנה (ניתן לקבל את הטלפון שלה) לקוחה, בת 26 שעברה כבר סידרה של 8 טיפולים מתוך 10 -

באותו ה"מרכז הגדול ביותר לטיפול בכתמים וצלקות בפנים" וזו אותה "מנהלת" המתיימרת להציע לכן עם סרטון וידאו - על הטיפול ב-בנזואיל פרוקסיד.  

היא רק שכחה להוסיף לצומת לבכן/ם כמה תופעות לוואי קשות יש לתכשיר בטיפול על פצעי אקנה בפנים, תופעות שאף עלולות להחריף את מצב הפצעים, אקנה על הפנים שלך.

על פי פרסומים:" "אותה מנהלת מכון" המעידה על עצמה כמספר 1 שהצליחה לפתח את השיטה היחידה לטיפול באקנה - ועם אלפי לקוחות ממליצות, משום מה לא הן לא רשומות באתר...!

המבטיחה שהיא היחידה הנותנת מעל 90% לטיפולי אקנה בפנים - וזו אותה "מנהלת" הממליצה על טיפול במכשור המתקדם בעולם, בשיטה שהביאה אלפי נשים לפנים חלקות...אלפי נשים? מי טיפל בהן?

 • אותן מטפלות שניסיונן אינו מוכח!!! והראייה לכך היא לפניכן/ם:

בסיפור של אנה בת 26 שברב יאושה הגיעה אלי..וזו לא הלקוחה הראשונה או האחרונה, שהבינה שנפלה עם הבטחות שווא שאין להם שום בסיס מקצועי.

על פי עדותה של אנה, הטיפול נעשה לסירוגין, פעם בחודש ניקוי שחורים מאוד מינורי, עם תדר גבוה (עבר זמנו) ופעם בחודש טיפול עם "מנורת לד" על הפנים. 

מנורה שאינה עובדת - אינה משפרת -  ואינה מטיבה עם בעיות עור - גימיק פרסומי בלבד!... שלא יעבדו עליכן/ם!

לאחר 7 טיפולים התלוננה הלקוחה בפני המטפלות שניסיונן אינו מוכח, שאין שום שיפור במיוחד באזור המצח שנראה עדיין כלאחר טראומה... מבריק, שומני, מחוצ'קן ללא סימן של הטבה. 

לאחר שהתלוננה, הטיפול שקיבלה היה "שיוף במצח" שאמור להחליק את העור - מצח מלא פצעונים, קטנטנים, מבריק, ומחוצ'קן ...וכמובן שטיפול בשיוף לא הקל, לא שיפר, אלה החמיר את המצב. והמצח נראה אדום יותר מגורה יותר, שומני ומבריק, כלאחר טראומה.

ובצרתה ובייאושה, החליטה אנה לוותר ופנתה אלי ... ואז הבינה מדוע "שיוף" בשילוב "מנורת לד" על עור פנים עם פצעים, פצעונים, שומניות יתר לא מקל - לא עוזר - ולא משפר את המצב:

"שיוף" - על עור פנים מגורה, מחוצ'קן אדמומי ומגורה  - לאחר הטיפול העור נראה כלאחר טראומה למשך ימים עד שבועות בהתאם לעומק השיוף ולרגישות עור המטופל.

"שיוף" - על עור פנים מגורה, מחוצ'קן אדמומי ומגורה  - חושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות הנגעים, הפצעים לאזורים נוספים ולהחמרת הדלקת.

"שיוף" על עור פנים רגיש ובעייתי הינה פעולה חיצונית ושטחית שאינה מטפלת במקור הבעיה.

 

לאחר אבחון שלי התברר שאנה בת ה-26 סובלת מסבוריאה שומנית במיוחד באזור המצח אם השלחה לקרקפת, המלווה בקשקשת חריפה - שיער שומני עם השלחה לעור הפנים במיוחד לאזור המצח, שבא במגע עם השיער ומתבטא באדמומיות יתר, שומניות יתר, ופצעונים קטנים אדומים ומוגלתיים. 

וכמובן ההמלצה של אנה כבר התווספה לרשימת הממליצים באתר הבית שלי - עם טלפון להתקשרות ישירה לאנה.

 

מדוע לא ניתן להבטיח... 

גמרנו עם אקנה, עם הפצעים המוגלתיים הכואבים, החצ'קונים בפנים, סופי, לצמיתות...?  

אקנה היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד.

על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות  - תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור.

קוסמטיקאית פרא-רפואית   שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית  באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית. 

 

טיפול הניתן לך "ללא הבטחות שווא" מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח. 

ללא "אור-כחול" - ללא תופעות לוואי - ללא תרופות - ללא שינוי בתזונה שלך - ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא שיוף כימי - ללא שיוף עם פילינג עמוק - ללא שיוף קריסטלים -  

ללא "טיפול קוסמטי" - עם מריחת תכשירים ייחודיים. גם אם עברו בדיקות מעבדה מקיפות, גם אם נוסו על אלפי לקוחות -  הנו טיפול חיצוני ושטחי בלבד שאינו עובד על שורש הבעיה P.Acne. הגורמים העיקריים להתפרצות פצעים, אקנה על הפנים.

 

טיפול חדשני - בטכנולוגיית IPL - קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF  (טיפל המומלץ ע"י רופאים) ומאושר ע"י משרד הבריאות.

 המתבסס על פרוטוקול טיפולי מערכתי פנימי וחיצוני, לצמצום ואף להשמדת חיידקי האקנה P. ACNE  הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה, פצעים פצעונים, ציסטות כתמים חומים/אדומים חטטים סימנים בפנים ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן.  

 

 טיפול בסבוריאה בפנים ובקרקפת - איריס לוי

סובל/ת מסבוריאה בפנים|עצות-וטיפים להקלה ב-IPL ו-RF|איריס לוי

 

על פי פרסומים : ההצעה ל"טיפול פנים" מגיעה "ממנהלת-המכון" שנסיונה אינו מוכח והוא בהתנייה:

 • לרכישת ערכת ויטמינים. כמו: בי12, אבץ, ברזל, חומצה פולית וכל זה ללא בדיקת דם הניתנת בהנחיית הרופא המטפל. בדיקה המוכיחה מחסור בויטמינים.
 • או בהתניה לניקוי הגוף מרעלים בעזרת "דיאטת כאסח" בשילוב "אור-כחול" -  עם שיוף כימי ופילינג עמוק.

הידעתן/ם? על פי התניית משרד הבריאות שיוף כימי ופילינג עמוק, ניתן לטיפול רק ע"י רופא עור או רופא כירורג. 

 

 • טיפול עם התניה לניקוי הגוף מרעלים בעזרת "דיאטת כאסח". 

תזונה שעוזרת לגוף להתאזן -   ציטוט:"לא תקפידי לא תגיעי לתוצאות" גמר ציטוטכמו אכילת פירות בבוקר - 3 עלי חסה - 3 גזרים -  ביום, ועוד מוסיפה אותה "מנהלת-מכון"  שניסיונה אינו מוכח - בעזרת הניסיון הרב שלנו פיתחנו את רשימת הטעויות שאם תעשי אפילו אחת מהן את עלולה להרוס לעצמך את התהליך ולא תגיעי לתוצאות...שלא יעבדו עליכן/ם !

האם ידעתן/ם שעל-פי חוק,  משרד הבריאות:

רק למי שיש ברשותו תעודת תזונאי דיאטן, תקפה מטעם משרד הבריאות, זכאי להציג עצמו כתזונאי דיאטן בישראל.
כמן כן, לא יציג מעסיק במישרין או בעקיפין את מי שפועל מטעמו כתזונאי דיאטן אלא אם כן, אותו אדם הוא בעל תעודת תזונאי דיאטן תקפה מטעם משרד הבריאות....

האם שאלת את עצמך כלקוחה "האם אותה מטפלת המשלבת התנייה ל"דיאטת כאסח" או רכישת ויטמינים כמו - אבץ ברזל, חומצה פולית, ויטמין בי12 ללא בדיקות דם מתאימות, וללא הנחיית הרופא המטפל, היא בעלת תעודה תקפה מטעם משרד הבריאות? 

 

 ... ואולי זה מסוכן?  ואולי זה לא בריא?  חשיבותו של מקצוע הדיאטן היום הולכת וגדלה בזכות המודעות של הרפואה המודרנית לתפקיד המכריע של התזונה במניעת מחלות רבות כמו : סוכרת, מחלות לב, לחץ דם, סרטן ועוד...אז שלא יעבדו עליכן/ם! .   

 את/ה רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י ישירות אלי - 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי עצמה ולא תתאכזב/י.

 

הסרת שיער בשרון - ללא כאבים בשיטת IPL ו-RF במחירים אטרקטיביים - איריס לוי מומחית

שירות מקצועי ומהיר להסרת שיער - התקשרו כעת לקליניקה של איריס לוי -0558817445 

 

 

 

 

 

 


988
סרטונים
טיפול |לא מהיר| בפצעים בפנים? ניתן לך מאיריס לוי עצמה|מומחית
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....