איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
מאמרים »

אקנה בגיל 40? לא מהפכני, ללא אור-כחול, טיפול יעיל-יסודי אישי ן מאיריס לוי מומחית

ממליצים אחרונים (מתוך 226 ממליצים)

אקנה, היא לא רק נחלתם של הצעירים  ...!   חשופים לתופעה גם נשים וגברים בגיל מבוגר יותר, אקנה בגיל 20, 30 וגם בגיל 40 ואפילו בגיל 48.  

במקרים מסוימים מופיעה תופעת האקנה במבוגרים כסימן מלווה למחלות פנימיות שונות או בעקבות טיפולים תרופתיים המפרים את האיזון ההורמונלי והיא עלולה להמשך עד אחרי שנות הארבעים.

 

על פי פרסומים: סובל/ת מאקנה?   פצעים - כתמים - אדומים/חומים - סימנים - צלקות וחטטים בפנים - בגב ובאזור הישבן ומפשעות בנשים? 

  • הגיע הזמן לעשות סוף לאקנה אחת ולתמיד! אחת ולתמיד? לא ניתן להבטיח...! 

ועוד על פי פרסומים: נמאס מהפצעים בגב או על הישבן? נפטרים מהם בטיפול המיידי   ..מיידי?

כך מצהירה מנהלת מכון - הדוגלת על פי עדויות שהגיעו אלי - "בטיפול המיידי" הניתן לך על -ידי "המטפלת הנותנת שירות" שלא חייבת להוכיח שום ידע - ותק - ניסיון ומקצועיות מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית,

והטיפול הניתן לך לא תאמינ/י ...הינו הטיפול בשיוף-שיפשוף עם "אצות-ים"על אקנה פעילה, פצעים שעדיין לא הגלידו על הגב והישבן שלך...! 

ועוד פרסומים מפתים - מהירים קלים ויקרים...

סובל/ת מאקנה? פצעים בפניםתוצאות מהירות -  וללא מגע יד - טיפול מהפכני עם תוצאות מהירות? לצערי, לא ניתן לקבל תוצאות מהירות באקנה, פצעים בגיל מבוגר, בפנים - בגב - וגם באזור הישבן  ..אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

לקוחה בת 48 מספרת - שלוש שנים, הייתי במכון המפרסם: שיטה מהפכנית - תוצאות מהירות...ואני בטיפול באקנה הורמונלי בפנים  ב"אור כחול" ובשילוב מריחות של מסכות/קרמים חומצות, ללא ניקוז/ניקוי הוצאת השחורים, השומנים הקומדונים, עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne

וכל הזמן המטפלות במכון שניסיונן אינו מוכח, טוענות:  אסור ללחוץ / לנקז / ולנקות להוציא את השחורים - השומנים - הקומודונים...  

וזה לא נגמר!!! ואני כל החיים סובלת!!  ועדיין בגיל 48 מסתירה את הפצעים החטטים והצלקות עם כמויות של מייקאפ וקונסילר - כי אני מתביישת בגילי עם אקנה כמו בגיל ההתבגרות..

והפצעים שם והשומנים שם הציסטות שם והצלקות והכתמים חומים/אדומים שם...עד שמצאתי את הקוסמת שלי...  והיא לא מבני-ברק...לא מרחובות  ולא מראשון-לציון ופתח-תקוה.

 

בהם הטיפול הנפוץ הינו טיפול, שיוף - שיפשוף - "אצות-ים" על אקנה פעילה, עם הבטחות שווא - תקבל/י גב - ישבן ופנים חלקות כמו "של טוסיק של תינוק"...! 

האם ידעת/ה  שבכל המרכזים הגדולים לטיפולי אקנה בישראל - בכל המכונים הגדולים - במרפאה הגדולה לטיפולי אקנה בישראל, שכמובן לא רופאים מטפלים בכן/ם רק  "המטפלות הנותנות שירות" הן מטפלות בכן/ם.

מכונים - ומנהלות המתהדרות בשם "המומחים בטיפולי שיוף - שיפשוף"  ...מנהלת הטוענת, עיסוי עם פילינג, וחומצות, משיגים תוצאות בהסרת שחורים בפנים...!  

  • ציטוט "לטיפולי פילינג יש יתרונות והם משיגים תוצאות מעולות בהסרת שחורים בפנים - ניקוי שחורים בפנים בלי להשאיר   סימנים או חורים...גמר ציטוט...!

וכך הן כותבות, מנהלות המכונים הגדולים ביותר לטיפולי אקנה בישראל  - שכנראה לא למדו קוסמטיקה פרא-רפואית ולא מבינות את מהות בעיית השחורים - השומנים הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne ומחפשות עבודה קלה - חיים קלים - ורווח קל, לצערי, ללא שום בסיס מקצועי מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית...אז שלא יעבדו עליכן/ם! 

- טיפול קוסמטי מהיר תגובה, המעלים את הפצעים הכתמים והצלקות באופן סופי...באופן סופי? לא ניתן להבטיח...!

- ניקוי פנימי עמוק ומסיבי עם פילינג ותקבל/י עור נקי - חלק - בהיר - נקי? עור נקי עם פילינג?

ידוע, פילינג לא חודר לעומק הדרמיס, לא לוחץ, לא מנקז, לא מנקה, את השחורים והשומנים הפנימיים והחיצונים...אז שלא יעבדו עליכן/ם!  

וזה אכן, החלום שלך - השאיפה שלך - הרצון שלך?

  • וזה הפיתוי..   כך מפתות אותכן/ם כל אותן המנהלות, או יועצות הפרסום, היושבות בדלפק הקבלה...!

 

​הידעת/ה - בפצעי - האקנה על הפנים שלך, הגב והישבן שלך, ניתן להבחין בעיקר בשני סוגי חיידקים...

"פרופיוני בקטריום אקנה" (propioni bacterium acnes) חיידק החי בתנאי חוסר אויר (אנאירובי) אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור ו"סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis)  הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה על הפנים שלך, על הגב שלך והישבן שלך.

מריחת קרמים או עיסוי עם פילינג חומצות, על אקנה פעילה על הפנים שלך, הגב והישבן שלך, אקנה המלווה - בפצעים פצעונים, שחורים - שומנים פנימיים וחיצוניים, ציסטות, עמוקות - נפוחות דלקתיות וכואבות,  הינו טיפול חיצוני בלבד, שאינו חודר לשכבות הדרמיס הבינוני והעמוק ולא עובד / לא פועל על שורש הבעיה, חיידקי אקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות הנגעים על הפנים שלך - הגב והישבן שלך.

 

שיוף - שיפשוף  - טיפול  עם "פילינג ייחודי המבוסס על חומצות", אינו חודר לשכבות העמוקות של העור. הוא רק מקלף,  קילוף אגרסיבי הגורם לטראומה לעור, כוויות קשות, אדמומיות, גירוי וכאבים שנמשכים ימים רבים.  

שיוף - שיפשוף - טיפול עם  "פילינג ייחודי המבוסס על חומצות", הנו טיפול חיצוני, שטחי, שאכן גורם לקילוף אך לא מנקז ומנקה, לא לוחץ ולא מוציא את השומנים, השחורים, הקומדונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה, הגורמים העיקריים להתפרצות הפצעים הפעילים באקנה בפנים בגב או על הישבן.  

שיוף - שיפשוף - טיפול עם "פילינג ייחודי המבוסס על חומצות", חושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות הנגעים/הפצעים הפעילים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת.

טיפול - שיפשוף עם "פילינג ייחודי עם חומצות" על אקנה פעילה, בפצעים פעילים לא עובד ולא מטפל במקור בעיית האקנה "חיסול חיידקי האקנה P.Acne באופן סלקטיבי" הגורמים העיקריים להתפרצות פצעי אקנה, ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק.

  • ולכן נטיית רוב המטופלים היא לא לקחת את הסיכון ולנקוט בטיפול אחר.

 

הטיפול הנפוץ כיום באקנה על הפנים, אקנה ציסטית, אקנה קומודונית, אקנה על רקע הורמונלי על הפנים שלך, על הגב והישבן שלך, אקנה בגיל מבוגר בגיל 30 40 וגם 48, הינו בטיפול טבעי שלא שם את כובד המשקל על ניקוי עמוק - ניקוז ניקוי השומנים - השחורים - הקומודונים   עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne עם התערבות ידנית במכון. 

לצערי. תשומת הלב מופנת בעיקר, ובאופן טבעי לפצעים | לכתמים | לצלקות | לחטטים | ולסימנים  - אך לא לשורש הבעייה. לגורמים העיקריים להתפרצות הפצעים - הפנימיים והחיצוניים, לשומנים הפנימיים והחיצוניים, עליהם מתקיימים החיידקים, חיידקי   P.Acne....

 

P.Acne, הם אלה הגורמים העיקריים להתפתחות אקנה על הפנים שלך, עם נטייה להתפשט לאיזור הגב הישבן ומפשעות בנשים.

ועל מנת להפחית את החיידקים P.Acne באופן סלקטיבי, החיידקים המתקיימים בשכבות הדרמיס העמוקות של העור, על השחורים - השומנים - הקומודונים ,  נדרשת פעולה יסודית ועמוקה... 

בשיטה חדשנית ופורצת דרך, עם אחריות, הניתנת לך ממני בלבד, מאיריס לוי עצמה,

להפחתה וצימצום אותם החיידקים, בריקון הנקבוביות מהשומן, הסבום, עליהם מתקיימים החיידקים.

  • בשילוב עם ניקוי - ניקוז ידני להוצאת השחורים - השומנים - הקומודונים הפנימיים והחיצוניים - כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני בדיסקרטיות מלאה - ללא סימנים - ללא צלקות - וללא חטטים.   

 

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? הינך מוזמנ/ת ליצור עמי קשר ישיר לטלפון האישי פרטי שלי 0558833337 לתאום  פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.

סקפטי/ת לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת לגלוש באתר הבית שלי ולהתרשם מעשרות ההמלצות ולהיווכח יש טיפול אחר,  וכן עם "מגע יד אדם" כקוסמטיקאית פרא-רפואית, עם תעודות.

אני עוסקת רק בטיפול בבעיות עור שלא ניתנות להטבה וטיפול ברפואה הקונבנציונאלית, מעל 20 שנים, בשילוב עם טכנולוגיית קרן אור- IPL ואנרגיית גלי רדיו RF המיועדת אך ורק לטיפול בבעיות עור והמאושרת ע"י משרד הבריאות.

טכנולוניה הניתנת כטיפול תומך, בכל סידרת הטיפולים המותאמת לך, במגע ישיר על עור הפנים, הגב הישבן ומפשעות בנשים.

ללא כאבים - ללא שיופים - ללא צלקות - ללא חורים - ללא כתמים וללא סימנים - ללא דיאטה קיצונית - ללא ויטמינים - ללא הפסקת כל פעילות ספורט - וללא הבטחות שווא..

ללא שיוף שיפשוף "אצות-ים" וללא "אור-כחול" הפועל ממרחק לאיזור הבעייתי שלך.

טיפולים הנפוצים במיוחד בכל המכונים הגדולים לטיפולי אקנה בישראל, המרכזים הגדולים והמרפאה   הגדולה ביותר לטיפולי אקנה מאיזור: בני-ברק, ראשון-לציון - רחובות - ופתח-תקוה.   

לצעריזהו השלב שרוב "מנהלות" המכונים הגדולים - המרכזים הגדולים -המרפאה הגדולה לטיפולי אקנה בישראל   - מוותרות עליו...ומדוע?

סקפטי/ת לא מאמינ/ה? טיפול באקנה במבוגרים 

 

ואלה לא הלקוחות הראשונות או האחרונות שהגיעו אלי עם מפח נפש וחור גדול בכיס, לאחר שהבינו שהטיפולים המפתים, להעלים את פצעי אקנה לתמיד - להיפטר מאקנה לתמיד - עם 90% אחוזי הצלחה, עם 92 אחוזי הצלחה...

עם הסרטונים העדויות הסיפורים של כל אותן הלקוחות שטופלו ב"אור-כחול" - המחוייכות והשמחות ...ללא ניקוי - ניקוי הוצאת השחורים - השומנים - הקומודונים   "ללא מגע יד אדם".

לקוחות שגילו מהר מאוד שאותם הטיפולים, אינם יעילים אינם אפקטיביים ומהר מאוד הכל שב צף ועולה כאילו ולא היה טיפול  ...אז שלא יעבדו עליכן/ם! 

 

רוצה לדעת מדוע אותן המנהלות, מוותרות על השלב החשוב ביותר בכל טיפול באקנה?

הטיפול הגורם להפחתה וצימצום החיידקים P.Acne המתקיימים על השחורים - השומנים - הקומודונים?

כי - הטיפול ללא ניקוי ניקוז הוצאת השחורים השומנים הקומודונים - זול יותר - בהעסקת   "המטפלות הנותנות שירות",  שלא חייבות להוכיח שום - ידע - ותק - מקצועיות וניסיון מתחום הקוסמטיקה.  

כי -  הטיפול ללא ניקוי ניקוז הוצאת השחורים - השומנים - הקומודונים קצר יותר.

כי  - הטיפול ללא ניקוי ניקוז הוצאת השחורים - השומנים - הקומודונים קל יותר.

כי - הטיפול כן מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור.  

כי - הטיפול באקנה בפנים שלך על הישבן והגב בגיל מבוגר, בגיל 40 ואפילו בגיל 48 , כן מחייב ידע בניקוז השחורים השומנים הקומודונים בשלמות ללא פגיעה ברקמות העור. 

 כי - מחוסר ידע וניסיון יש ו"המטפלות הנותנות שירות" משלבות בטיפול שיוף - "אצות-ים" - שיוף עם פילינג חומצות, הנפוץ בתחום, ובכך גורמות נזק רב לרקמות העור. בצורת כתמים חומים/אדומים צלקות וחטטים על הפנים הגב והישבן שלך. 

ומי המרוויחה העיקרית?  המנהלת הצוחקת כל הדרך אל הבנק...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

על פי פרסומים: הטיפול הניתן לך "באור-כחול". "מהמטפלות הנותנות שירות"   המפעילות את המכשיר  -  ממרחק לאיזור הבעייתי שלך. הפנים שלך, את שוכבת כחצי שעה ובסיום את מקבלת מריחת קרם או מסכה בזה מתחיל ומסתיים הטיפול הקוסמטי שאת מקבלת. 

עלות על פי פרסומים -  10.000 ש"ח לעיתים יותר, ומספר תכשירים קטנים של 30מג 50 מג ושם המנהלת מודפס בשחור...הכי חשוב!! 

 

רוצה לדעת מדוע הטיפול המהפכני ב"אור-כחול" נותן שיפור זמני - חיצוני - ושטחי - שאינו משמיד את  חיידקי האקנה - אינו מרפא פצעים פצעונים, ציסטות, כתמים חומים/אדומים, חטטים צלקות וסימנים, שעל הפנים שלך - הגב שלך - ואפילו על הישבן שלך?   

ידוע שהטיפול המהפכני ב"אור-כחול",   אורך גל אידיאלי 415nm מתקיים על קרן אור אחת בלבד "כחולה", המוקרן על האיזור הבעייתי שלך ממרחק, קרן אור אחת   "כחולה" שאינה חודרת לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית ובכך פחות אפקטיבית לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.

אחת הבעיות של "האור-הכחול" היא חדירה שטחית מתחת לפני העור. לכן באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, ובעור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת.

  • כמו כן, גם בעור עבה כמו בגב, הטיפול ב"אור-כחול" קשה יותר ויעיל פחות.

על פי דעת רופאים העוסקים בתחום לעיתים נדרשים עד כ- 30 טיפולים בשילוב   "אור-כחול"   על מנת להגיע להטבה ושיפור במראה העור שלך..אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

 


1239
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
ניתן להזמין דרכי תכשירי קוסמטיקה החסרים לך, המשלוח בדואר שליחים, תוך 24 שעות עד הבית.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
סגירה
צור/י קשר לקבלת טיפול אישי ופרטני מאיריס לוי עצמה