איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טיפולים »

חדשני - טיפול בפצעים, אקנה בגב ב-IPL ו-RF

על פי פרסומים: סובל/ת מפצעים, פצעונים ציסטות (פצעים עמוקים נפוחים וכואבים) שחורים - שומנים - קומודונים - כתמים חומים/אדומים צלקות חטטים וסימנים, אקנה בגב?

היזהר/י  משיוף כימי - שיוף עם פילינג עמוק - או שיוף עם חומצות בשילוב טיפול ב"אור-כחול"!!!

על פי פרסומים נוספים והכותרות המפתות: השיטה הבאה בטיפולי "אקנה, פצעים בגב" כבר כאן...

"הגיע הזמן לעשות סוף לפצעים בגב"... "טיפול מהפכני ומקצועי!!!"... "תוצאות מוכחות ומוצלחות כבר לאחר הטיפול הראשון"...כבר לאחר הטיפול הראשון? שלא יעבדו עליכן/ם!

 

עם הבטחה הזויה הנשמעת מפי "מנהלת-המכון".. תוך טיפול אחד כבר רואים את השינוי...והשינוי בגב שלך מגיע לא תאמינ/י...עם "שיוף כימי עמוק" וטיפול 1 ב-"אור-כחול"  העובד ממרחק על האיזור הבעייתי...הגב שלך - מכשיר המופעל עם מנורה אחת בלבד "כחולה"

 • התופעות הנילוות לאקנה בגב לא רק בגב, גם על הפנים שלך וגם על הישבן הירכיים והמפשעות אצל נשים, הן:  פצעים פצעונים ציסטות - פצעים אדומים נפוחים וכואבים, כתמים חומים/אדומים, שומנים - שחורים - קומודונים, עליהם מתקיימים חיידקי האקנה, חטטים צלקות וסימנים...נראה לכן/ם שתוך טיפול 1 תראו את השינוי? נראה לכן/ם שהטיפול הוא טיפול של זבנג וגמרנו??? 

על פי עדויות של לקוחות רבים שעברו התעללות בגב - בעזרת אותו שיוף אגרסיב והבטחת שווא לשינוי כבר מהטיפול הראשון וסיפרו שהכאבים הלא קלים נמשכו מעל שבועיים ימים ויש לקוחות שהעידו שהתעלפו אחרי הטיפול !!! 

על פי עדויות נוספות מלקוחות שהגיעו אלי - תקופה קצרה אחרי השיוף הכל עלה וצף כאילו ולא היה טיפול. העור נראה כלאחר טראומה, עם פצעים כואבים יותר, קילוף אדמומיות מוגברת שינוי בגוון העור, רגישות יתר בעור הידקקות והתפרצות של פצעים חדשים....אז שלא יעבדו עליכן/ם! 

 

חשוב לי לציין שעל פי הנחיית משרד הבריאות - שיוף כימי - שיוף עם חומצות - שיוף עם פילינג עמוק מאושר לטיפול אך ורק על ידי רופא מומחה.. אז לא להתפתות לסופי - מהיר - ומהפכני..  

 • רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? הנך מוזמן/נת ליצור עמי קשר ישיר -0558833337  לתיאום פגישת ייעוץ חינם וללא תתאכזב/י.
 • הטיפול ניתן לך כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני ממני בלבד ולא ממטפלות שניסיונן אינו מוכח.

אני עוסקת כ - 20 שנים רק בטיפול בבעיות עור שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית -

סקפטי/ת לא מאמינ/ה?  הנך מוזמנ/ת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם מעשרות ההמלצות של לקוחות מרוצים ואף לקבל טלפון להתרשמות. 

 

סובל/ת מאקנה, פצעים בגב? 

בעזרתי תקבל/י פתרון איכותי אפקטיבי ולאורך שנים לאקנה בגב - פצעים בגב. 

כטיפול חדשני וייחודי - בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF הנותן אפקט מצטבר ולאורך זמן, טיפול המתאים לבני נוער ומבוגרים - אקנה בגיל מבוגר

האם ידעת/ה - שאחת מהפונקציות הקיימות בטיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF... 

 1. הינה, חיסול חיידקי האקנה P.Acne באופן סלקטיבי,
 2. ייבוש הסבום, השומן עליו מתקיים החיידק,
 3. כיווץ הנקבוביות
 4. הבהרת הכתמים חומים / אדומים הנילווים
 5. חידוש מרקם העור, בניית קולגן אלסטין. חידוש תאי עור ושיפור מרקם החטטים הצלקות והסימנים שאחרי הפצעים, אקנה בגב.  

 

האם  זה מוכר לך? בקיץ שנים אני לא הולכ/ת לים...! שנים אני לא לובש/ת גופיה...! או בגד סקסי עם מחשוף גב! ובסיטואציה אינטימית עם החבר/ה ...!  וזה לא מתאים לך לא מתאים לגיל שלך!

האם זה מוכר לך? הכתמים בגב, הפצעים המוגלתיים והכואבים, הצלקות/החטטים והשקעים בעור נראים לעין בעיקר בשמש...!  
ואת/ה מרגיש/ה שנמאס לך? רוצה לשפר את איכות החיים שלך?   

 • ידוע שאקנה היא מחלת עור כרונית, פצעים בגב אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול. 

מחקרים גילו כי גנטיקה, חיידקים, תזונה, תכשירי קוסמטיקה, איכות הסביבה, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), מתח נפשי, תנאי עבודה המחמרים אקנה.

שינויים באורח החיים, גורמים אלו בשילוב מלא או כל אחד מהם בנפרד עלולים להשפיע על העור באופן חד משמעי. 

מחקרים שעסקו בקשר שבין גנטיקה לאקנה, הראו שהיסטוריה משפחתית קרובה או רחוקה של התפרצות פצעים בגב | פצעי אקנה| צלקות אקנה | כתמי אקנה, משפיעה אף היא לאורך השנים בהתפרצות מחודשת בכל גיל ולא חייבת להגיע מהמעגל המשפחתי הקרוב ביותר.

על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

 • זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות - שלא יעבדו עליכן/ם!

 

ועוד על פי פרסומים: והבטחות שווא - של "מנהלת-מכון" המתהדרת שהיא היחידה עם החידושים העדכניים ביותר בתחום הקוסמטיקה הרפואית העולמית. 

והטיפולים המוצעים על ידה הם:

שינוי תזונתי - המתמקד בהימנעות ממזונות הגורמים לאקנה . 

ואני טוענת - כמומחית רק לבעיות עור - באופן כללי, השפעת התזונה על אקנה היא אינדיווידואלית, ועם הניסיון כל אחד מכיר את גופו ומבין מאילו סוגי מזון עליו להימנע.. 

 

ויטמינים  - על פי אותה מנהלת את/ה מחוייב/ת ברכישת 3 צנצנות של ויטמינים עלות של צנצנת 471 ש"ח המכילה - חומצה פולית - ויטמין בי12 - סידן - ברזל שאמורים להינתן במרשם רופא המטפל, עם הפנייה לבדיקות דם המאשרות מחסור בהן ולא במכירה ללא רישיון רוקחות...שלא יעבדו עליכן/ם!

 

הידעתן/ם? מולטי ויטמינים לא משפיעים על הבריאות YNET

שלושה מחקרים חדשים מאשרים מידע שהיה קיים ממחקרים קודמים -נטילה יומית של מולטי ויטמינים אינה מועילה לגוף, אינה מונעת מחלות ואינה משנה את מהלכן. יותר ויותר מחקרים מהשנים האחרונות מוכיחים שוויטמינים לא רק שאינם מונעים תחלואה או תמותה, אלא עלולים לגרום לתופעות לוואי מסוכנות.

 

ועוד על פי פרסומים: והבטחות שווא - של אותה "מנהלת-מכון" - תוכנית שהוכיחה עצמה כמנצחת בטיפולי אקנה...טיפול המתבצע תוך ניקוי יסודי של האזור..לא תאמינ/י

עם "פילינג ייחודי המבוסס על חומצות" שיגרמו לקילוף ותקבלי עור עם ניקוי פנימי עמוק ומסיבי...ניקוי פנימי ומסיבי??? 

היכן אותה "מנהלת מכון" למדה קוסמטיקה רפואית?  ואולי רק הוכשרה כשאר המטפלות אצלה במכון!!!
 

רוצה לדעת מדוע "פילינג ייחודי המבוסס על חומצות", כדברי אותה "מנהלת-מכון" לא יעיל ולא מועיל בטיפול באקנה, פצעים פעילים על הגב שלך?  

 • טיפול בפילינג ייחודי המבוסס על חומצות, אינו חודר לשכבות העמוקות של העור. פילינג המבוסס על חומצות, עלול לגרום לשינוי בגוון העור, קילוף אגרסיבי, כוויות קשות וכאבים לא קלים הנמשכים כשבועיים ימים. 
 • הפילינג הייחודי המבוסס על חומצות, הנו טיפול חיצוני, שטחי, שאכן גורם לקילוף אך לא מנקז ומנקה את השומנים, השחורים, הקומדונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה, הגורמים העיקריים להתפרצות הפצעים הפעילים על הגב שלך. 

 • פעולת הפילינג הייחודי המבוסס על חומצות, חושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות הנגעים/הפצעים הפעילים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת.
 • טיפול פילינג ייחודי עם חומצות באקנה פעילה, בפצעים פעילים לא עובד ולא מטפל במקור בעיית האקנה חיסול חיידקי האקנה P.Acne באופן סלקטיבי הגורמים העיקריים להתפרצות פצעי אקנה, ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק. ולכן נטיית רוב המטפלים היא לא לקחת את הסיכון ולנקוט בטיפול אחר.

 

על פי עדויות של לקוחות שהגיעו אלי וסיפרו...כי התפתו להבטחות השווא של אותה "מנהלת-מכון" -"על טיפול קוסמטי מהיר תגובה, המעלים את הפצעים הכתמים והצלקות באופן סופי!!!"ותקבל/י עור נקי - חלק - בהיר - ונקי... נקי?? 

התברר שגם לאחר שילוב של 4 טיפולי "אור-כחול" ו -4 - 3 תכשירים לשימוש ביתי, הפצעים, הציסטות, השומנים השחורים, הצלקות - הסימנים, החטטים, הכתמים האדומים - מהם סבלו לא נעלמו... 

ומהר מאוד אותן/ם לקוחות גילו שהכל צף ועלה כאילו ולא היה טיפול...הצלקות לא נעלמו... כי הפצעים לא נעלמו.. והשומנים לא נעלמו... כי החיידקים לא נעלמו ...והמנהלת צוחקת כל הדרך אל הבנק!!...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

עוד טענה מופרחת מפי "מנהלת-המכון" על פי פרסומים: אסור לגעת בעור. אסור לנקז / לנקות להוציא את השחורים, השומנים , הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה - P.Acne. 

 

רוצה לדעת מדוע שילוב טיפול עם ניקוי/ניקוז הוצאת שחורים, שומנים, קומודונים, הכרחי/יעיל ומועיל בכל טיפול באקנה, גם בגב שלך?   

• האם ידעת – שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת שחורים, שומנים, קומודונים הנו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?

• האם ידעת – שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה והגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בגב בכתפיים עם נטייה להתפשט לעתים לאיזור המחשוף שלך, החזה שלך?

• האם ידעת- - שללא ניקוז/ניקוי/ הוצאת השחורים, השומנים, והקומודונים, בטיפול ידני, בתחילת הטיפול לא ניתן יהיה לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה? הגורמים העיקריים לאקנה בגב?  

• האם חשבת - שע"י מריחת מסכות/קרמים בשילוב "אור-כחול" המופעל ממרחק לאזור הבעייתי שלך, הגב שלך, שאינו חודר לדרמיס, ניתן לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה קשה בגב? חיידקים הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה?

 

ולכן אין ספק שהטענה מפי "מנהלת-המכון" שאסור לנקז - לנקות את השחורים השומנים על הגב שלך - או על השכמות שלך - או במחשוף/חזה שלך, הינה טענה מופרחת, ומדוע?

•  כי הטיפול - באקנה בגב שלך מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור.

כי הטיפול - באקנה בגב שלך על ידי ניקוז/ניקוי שומנים/שחורים/קומודונים בפנים מאריך את זמן הטיפול.

כי הטיפול - באקנה בגב שלך מחייב ידע בניקוז השחורים השומנים הקומודונים בשלמות ללא פגיעה ברקמות העור.

 • מחוסר ידע וניסיון יש המשתמשות במחט ובכך גורמות נזק רב לרקמות העור. בצורת כתמים חומים/אדומים צלקות וחטטים בגב שלך...שלא יעבדו עליכן/ם!

 

ואני שואלת - כמומחית לבעיות עור העוסקת בתחום כ-20 שנה - מכל התהליך היקר הזה מה עושה אותה "מנהלת-המכון"? היכן הידע, המקצועיות, הנסיון מתבטא??

....להדליק את מכשיר "האור-כחול" הפועל ועובד ממרחק על הגב שלך? לשייף או למרוח חומצות חזקות על גב פצוע וחבול עם אקנה...והיא המנהלת צוחקת כל הדרך אל הבנק!!! אז...שלא יעבדו עליכן/ם!

  

יש טיפול לפצעים בגב - בתהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור, קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית. 

הטיפול בפצעים בגב | אקנה בגב מהווה אתגר טיפולי לא קטן,  טיפול באקנה, בין אם כרוני או זמני, הוא אחד מהסוגים המתסכלים ביותר של אקנה. הפצעים נראים נורא, הם כואבים במגע, והם לא מגיבים לטיפול בקרמים המיועדים למריחה על העור - לאיריס לוי יש טיפול - לא מהיר - לא קל - אך יעיל ולטווח ארוך...התקשר/י.

 

 


964
סרטונים
חדשני - טיפול בפצעים, אקנה בגב ב-IPL ו-RF
פצעים, ציסטות, כתמים חומים/אדומים, צלקות חטטים
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....