איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טיפולים »

חדשני - טיפול בפצעים, אקנה בגב ב-IPL ו-RF

ממליצים אחרונים (מתוך 226 ממליצים)
סרטונים
חדשני - טיפול בפצעים, אקנה בגב ב-IPL ו-RF
 • האם  זה מוכר לך? 

בקיץ שנים את/ה  לא הולכ/ת לים...! שנים את/ה לא לובש/ת גופיה...! או בגד עם מחשוף גב! ובסיטואציה אינטימית עם החבר/ה ...!  וזה לא מתאים לך לא מתאים לגיל שלך!

הכתמים בגב, הפצעים הדלקתיים והכואבים, הציסטות הנפוחות והכואבות,  הצלקות/החטטים והשקעים בעור הנראים לעין בעיקר בשמש...!  
ואת/ה מרגיש/ה שנמאס לך?    

 • יש לי טיפול עבורך, טיפול הניתן לך ממני בלבד - מ- איריס לוי עצמה - קוסמטיקאית פרא-רפואית (עם תעודות) כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני בדיסקרטיות מלאה. 

ואני עוסקת מעל 20 שנים רק בטיפול בבעיות עור שלא ניתנות לפתרון ולשיפור ברפואה הקונבנציונאלית. 

 • רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? הנך מוזמן/נת ליצור עמי קשר ישיר -0558833337    לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.

 

סקפטי/ת לא מאמינ/ה?  הנך מוזמנ/ת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם   מעשרות ההמלצות  של לקוחות מרוצים ומרוצות ואף לקבל טלפון להתרשמות. 

ללא תופעות לוואי - ללא כאב - ללא רואקוטן - ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא שינוי בתזונה שלך - ללא התנייה ל"דיאטת-כאסח" - ללא התנייה לרכישת ערכת "ויטמינים"

והכי הכי חשוב ללא שיוף ...ללא שיוף "אצות-ים" הנעשה על פי עדויות של לקוחות שהגיעו אלי,  

על אקנה על הגב שלך (או הישבן) אקנה המלווה בפצעים פצעונים, שחורים - שומנים - קומודונים, ציסטות עמוקות נפוחות וכואבות, פנימיות וחיצוניות, כתמים חומים ואדומים וכהים יותר, חטטים צלקות וסימנים על הגב שלך.

עם הבטחת השווא - ההזויה עם 2 טיפולי שיוף "אצות -ים" בעלות של 16.000 ש"ח כן, שמעת/ה טוב... על פי עדותם של רפאל, וציון.

לקוח שהגיע אלי... תמים ונאיבי בן 29 שטען בפניי, הייתי מוכן לעשות את הכל "שסוף סוף לפני החתונה שלי אקבל גב נקי" ...

בהתחלה אותה מנהלת-מכון הדוגלת בשיוף ביקשה 27.000 ש"ח לאחר דין ודברים הסכימה ל-16.000 ש"ח "לא להאמין" ...

ומי בסוף שייפה את הגב - "המטפלת הנותנת שירות" - שלא חייבת להוכיח ידע- ותק - נסיון ומקצועיות מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

 

וכך הבטיחה לו ולרפאל, מנהלת המכון, ותקבל "עור כמו של טוסיק של תינוק" + התנייה לרכישת ערכת ויטמינים - 4 בקבוקים של ויטמינים - בי 12 - אבץ ברזל וחומצה פולית - עלות פר בקבוק 416 ש"ח מחירי שוק-אפור.

"דיאטת-כאסח" והפסקה מיידית מכל פעילות ספורטיבית  ...אז  שלא יעבדו עליכן/ם

ואת ההצעות המפתות הללו את/ה מקבל/ת מהמכונים הגדולים ביותר לטיפולי אקנה בישראל  - מהמרכזים הגדולים ביותר לטיפולי אקנה - המרפאה הגדולה ביותר מאיזור - רחובות, ראשון-לציון - פתח-תקוה ובני-ברק. 

 

וזו התוכנית עלפי אותן המנהלות, שהוכיחה עצמה "כמנצחת" בטיפולי אקנה...טיפול המתבצע תוך ניקוי יסודי של האזור עם שיוף - שיוף "אצות-ים"...שאינו יעיל - אינו אפקטיבי - אינו משפר - אינו מנקה - ואינו פותר את בעיית החיידקים P.Acne הנמצאים בשכבות הדרמיס העמוקות בעור, הגורמים העיקריים, שורש הבעיה, להתפרצות הנגעים - על הגב שלך והכתפיים עם נטייה להתפשט לאיזור המחשוף - והחזה בגברים.

ומדוע?

כי -  טיפול עם שיוף שיפשוף "אצות-ים" על הגב, גב הסובל מאקנה פעילה - אינו חודר לשכבות העמוקות  של העור.

כי - טיפול עם שיוף שיפשוף "אצות-ים"   עלול לגרום לשינוי בגוון העור, קילוף אגרסיבי, כוויות קשות וכאבים לא קלים הנמשכים כשבועיים ימים. 

כי - טיפול עם שיוף שיפשוף "אצות-ים"   הנו טיפול חיצוני, שטחי, שאכן גורם לקילוף אך לא מנקז ומנקה את השומנים, השחורים, הקומדונים   עליהם מתקיימים חיידקי האקנה, P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות הפצעים הפעילים על הגב שלך. 

כי - טיפול עם  שיוף שיפשוף "אצות-ים" חושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות הנגעים/הפצעים הפעילים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת.

כי - טיפול עם שיוף שיפשוף "אצות-ים"    בפצעים פעילים על הגב שלך, לא עובד ולא מטפל במקור בעיית האקנה חיסול חיידקי האקנה P.Acne באופן סלקטיבי הגורמים העיקריים להתפרצות פצעי אקנה, ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק.

ולכן, נטיית רוב המטופלים היא לא לקחת את הסיכון ולנקוט בטיפול אחר.

 

לצערי, הטיפול הנפוץ כיום בתחום, לא שם את כובד המשקל על ניקוי עמוק - ניקוז ניקוי הוצאת השומנים - השחורים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne עם התערבות ידנית במכון. 

תשומת הלב מופנת בעיקר, ובאופן טבעי לפצעים | לכתמים | לצלקות | לחטטים | ולסימנים על הגב שלך - אך לא לשורש הבעייה. 

לגורמים העיקריים, לחיידקים הגורמים העיקריים להתפרצות הפצעים - הפנימיים והחיצוניים, לשומנים הפנימיים והחיצוניים על הגב שלך....

 

הידעת/ה? בפצעים, אקנה על הגב שלך, ניתן להבחין בעיקר בשני סוגי חיידקים:

 "פרופיוני בקטריום אקנה" (propion bacterium acnes ) חיידק החי בתנאי חוסר אויר אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור,

 ו - "סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis) שמשגשג גם הוא בתעלות זקיקי השיער. חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים את השומנים שבחלב והופכים אותם לחומצות שומן שעלולות לגרום לגירוי העור לתגובה דלקתית ומוגלה.

 

P.Acne, הם אלה הגורמים העיקריים להתפתחות פצעי אקנה, כתמי אקנה, צלקות אקנה על הגב  עם נטייה להתפשט לאיזור הישבן שלך.

ועל מנת להפחית ולצמצם את כמות החיידקים באופן סלקטיבי, החיידקים   המתקיימים בשכבות הדרמיס העמוקות של העור, נדרשת פעולה יסודית ועמוקה  ...בשיטה חדשנית ופורצת דרך, עם אחריות וטיפול שאת/ה מקבל/ת ממני בלבד, מאיריס לוי עצמה. 

השלב הראשון החשוב, והעיקרי בכל   טיפול   מסידרת הטיפולים המותאמ/ת לך, ​​הינו, הטיפול להוצאה, לניקוי - ניקוז ידני חיצוני, של אותם השחורים - השומנים - הקומודונים, עליהם מתקיימים החיידקים,  לריקון הנקבוביות מהשומן, הסבום.

ובכך לגרום להפחתה וצימצום אותם החיידקים, P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות הפצעים, אקנה גם על הגב שלך.

לצערי, זהו השלב שרוב מנהלות המכונים הגדולים - המרכזים הגדולים לטיפולי אקנה - המרפאה הגדולה ביותר לטיפולי אקנה בישראל מוותרות עליו ומדוע?

 

סקפטי/ת לא מאמינ/ה? טיפול באקנה במבוגרים 

ואלה לא הלקוחות הראשונות או האחרונות שהגיעו אלי עם מפח נפש וחור גדול בכיס, לאחר שהבינו שהטיפולים המפתים הקלים - הקצרים - אך היקרים - ללא כאב וללא הוצאת השחורים - השומנים - הקומודונים   "ללא מגע יד אדם"   ב"אור-כחול" אינם יעילים אינם אפקטיבים ומהר מאוד הכל שב צף ועולה כאילו ולא היה טיפול...שלא יעבדו עליכן/ם!

 

האם ידעת/ה – שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת השחורים, השומנים, הקומודונים הינו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?

ומדוע מוותרות אותן המנהלות   ו"המטפלות הנותנות שירות" על הטיפול להפחתה ולצמצום החיידקים, בשילוב עם ניקוי ניקוי הוצאת השומנים, השחורים, הקומודונים הגורמים העיקריים להתפרצות הפצעים, אקנה על הגב שלך?  

כי - הטיפול ללא ניקוי ניקוז קצר יותר. 

כי - הטיפול ללא ניקוי ניקוז קל יותר.

כי - הטיפול ללא ניקוי ניקוז עם "המטפלות הנותנות שירות" זול יותר - לא מחייב  להעסיק קוסמטיקאית המתמחה בתחום, 

כי - הטיפול עם ניקוי ניקוז - כן מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור.  

כי - הטיפול עם ניקוי ניקוז כן מחייב ידע בניקוז השחורים השומנים הקומודונים   בשלמות ללא פגיעה ברקמות העור. 

כי - מחוסר ידע וניסיון, "המטפלות הנותנות שירות" מוסיפות גם שיוף - עם "אצות-ים" שיוף "קריסטלים" שיוף עם "חומצות" ובכך גורמות נזק רב לרקמות העור. בצורת כתמים חומים/אדומים צלקות וחטטים גם על הגב שלך.

כי - מן הסתם קל יותר להדליק את ה"אור-הכחול" הפועל ממרחק לאיזור הבעייתי שלך, הגב, המחליף את ידי הקוסמטיקאית הפרא-רפואית, בסיום למרוח קרם או מסכה וזה הטיפול הקוסמטי היחיד שאת/ה מקבל/ת.

ומי המרוויחה העיקרית? המנהלת, הצוחקת כל הדרך אל הבנק...!  ...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

 • ואם כבר ביקרת במכונים אחרים והתאכזבת…

• אם פנית/ה לרופא מומחה שלא הצליח לשפר את מצב הגב שלך, עם התשובה המטרידה: "אין מה לעשות" או לא תהיי מושלמ/ת" או "זה סוג העור שלך"… 

• ואם כבר מרחת/ה אין סוף תכשירים ולא ראית/ה תוצאות...!וזה מביך, זה מעצבן וזה עושה שמות לדימוי העצמי וכאבי לב לא קטנים למי שלוקים בה.

 

והחדשות הטובות, יש לי טיפול עבורך,  טיפול הניתן ממני בלבד מאיריס לוי עצמה טיפול באקנה, בגב ובכתפיים, עם אפקט מצטבר ולאורך זמן . 

כטיפול חדשני תומך - בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF וכן עם מגע יד אדם - שלי כמובן.

והכוונה המשתמעת מכך,  עם ניקוי עמוק, ניקוי - ניקוז אותם השחורים - השומנים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות פצעי אקנה גם על הגב שלך עם נטייה להתפשט לאיזור הכתפיים והחזה.

וזה השלב הראשון לצמצם ולהפחית את כמות החיידקים P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות הנגעים על הגב החזה והכתפיים שלך.

אותם החיידקים P.Acne המתקיימים על השחורים - השומנים - הקומודונים.

בטיפול ידני הניתן לך ממני בלבד -  לניקוז - ניקוי עמוק, להתרוקנות הנקבוביות מהשומן - הסבום עליו מתקיימים החיידקים.

בשילוב עם הטכנולוגיה המאפשרת טיפולים ברוב סוגי העור ובכל אזורי הגוף, מבלי לגרום לאי נוחות, כאב או תופעות לוואי. התחושות הן עקצוץ קל והבזק אור הנפלט מהמכונה.

טכנולוגיה המאושרת ע"י משרד הבריאות, עם אפקט מצטבר ולאורך זמן, טיפול המתאים לבני נוער ומבוגרים - באקנה על הגב הכתפיים והחזה. 

 

טכנולוגיה המשלבת בתוכה ספקטרום רחב של כל אורכי הגל - אור אדום/כחול/ירוק/צהוב מ 540 nm ועד 1200nm - שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות, הבהרת הכתמים הנילווים לפצעים גם על הגב שלך .

 

האם ידעת/ה - שאחת מהפונקציות הקיימות בטיפול החדשני בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF... המיועדת אך ורק לטיפול בבעיות עור, הינה: 

 • חיסול חיידקי האקנה P.Acne באופן סלקטיבי. 

 • ייבוש הסבום, השומן עליו מתקיים החיידק,

 • כיווץ הנקבוביות

 • הבהרת הכתמים חומים / אדומים הנילווים.

 • חידוש מרקם העור, ובניית קולגן אלסטין להחלקת הצלקות החטטים והקרעים על הגב שלך.

 

ומה לא מספרים לכן/ם?

על פי פרסומים ועדויות של לקוחות שהגיעו אלי - על הטיפול המהפכני - והשימוש בטכנולוגיית "אור-כחול"     ו"ללא מגע יד אדם"...

ידוע שהטיפול הטבעי והמהיר בפצעים בגב בשילוב עם "אור כחול" ומריחות של קרמים/ומסכות מתאים בעיקר לאקנה קלה, מתונה עד בינונית עם מיגולים, ופחות לאקנה ציסטית, עור שומני מפריש, נקבוביות פעורות וגדולות, פצעים פצעונים ציסטות (אקנה ציסטית), שומנים, שחורים, קומודונים, עור מחוספס אדמומי ולא חלק.

השימוש ב"אור כחול", אורך גל אידיאלי 415nm ננומטר הפועל ממרחק לאיזור הבעייתי שלך - הגב שלך, אינו חודר לעומק הדרמיס, נבלע מהר מאור בשכבות העלונות ולא יכול להגיע לזיהום הפנימי יותר. 

קרי שכבת העור הפנימית, הבינונית והעמוקה ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.

ולחיידקים P.Acne שגם הם נמצאים בשכבת הדרמיס העמוקה יותר בשילוב אינפרא אדום שלא מחסל את החיידקים אלא מרפא את הרקמה בלבד. 

 • אחת הבעיות של "אור כחול", היא חדירה שטחית מתחת לפני העור.

לכן באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, עמוקות נפוחות וכואבות, פצעים, פצעונים, שומנים  - שחורים - כתמים חטטים צלקות סימנים ועור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת.

 • גם בעור עבה כמו בגב יעילות הטיפול ב"אור כחול" פחותה.

 

 "הבטחות לחוד - תוצאות לחוד - וטיפולים לחוד" ... כמו שזה נעלם מהר כך זה חוזר מהר, שב, צף ועולה כאילו ולא היה טיפול...! 

 כולם כולם ללא יוצא מן הכלל עם ההבטחה והכותרות - להעלים את פצעי האקנה אחת ולתמיד!! 

 • הזהרו מהבטחות שווא...  מפתות...!

הטיפול המתבסס רק על ה"אור-הכחול" "ללא מגע יד אדם"...!   

 

השארתם של השחורים - השומנים - קומודונים הנראים מעל העור ולעיתים אף מתחת לעור (עם מראה מול אור השמש), מהווה בעיה פתולוגית ואסתטית.

ריחם של השחורים הפנימיים והחיצוניים על הגב, אינו נעים וכן המראה שלהם.

הופעתם בצפיפות יוצר מראה לא נקי, לא אסתטי ולא חלק ועל כן נהוג ורצוי להוציאם בטיפול עמוק לניקוז - ניקוי השחורים השומנים הקומודונים כטיפול יסודי, פנימי, טיפול יעיל אפקטיבי הנשמר לאורך זמן, וזה ניתן.

 

סובל/ת מפצעי אקנה, כתמי אקנה, צלקות אקנה על הגב שלך? לצערי, ההטבה במראה העור אינה מיידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים.  סוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה. 

במהלך התפרצות הנגעים יש תקופות של שיפור ושל רגרסיה ונסיגה והחמרה, עד לשיפור המיוחל בשילוב טכנולוגיית - IPL ו-RF - בטיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה .

הידעתן/ם ההנחייה הקיימת ממשרד הבריאות: לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם לא להבטיח מהיר וסופי (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש לאורך זמן ועם אפקט מצטבר. 

התברר שגם לאחר שילוב של 4 טיפולי "אור-כחול" ו -5 - 4 תכשירים לשימוש ביתי, עם קופסאות עגולות לבנות ופתקית עם שם המנהלת,   הפצעים, הציסטות, השומנים השחורים, הצלקות - הסימנים, החטטים, הכתמים האדומים - מהם סבלו לא נעלמו... 

מהר מאוד אותן לקוחות גילו שהכל שב צף ועלה כאילו ולא היה טיפול...הצלקות לא נעלמו... כי הפצעים לא נעלמו.. והשומנים לא נעלמו... כי החיידקים לא נעלמו ... 

 

ידוע שאקנה היא מחלת עור כרונית, פצעים בגב אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול. 

מחקרים גילו כי גנטיקה, חיידקים, תזונה, תכשירי קוסמטיקה, איכות הסביבה, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), מתח נפשי, תנאי עבודה המחמרים אקנה.

שינויים באורח החיים, גורמים אלו בשילוב מלא או כל אחד מהם בנפרד עלולים להשפיע על העור באופן חד משמעי. 

מחקרים שעסקו בקשר שבין גנטיקה לאקנה, הראו שהיסטוריה משפחתית קרובה או רחוקה של התפרצות פצעים בגב | פצעי אקנה| צלקות אקנה | כתמי אקנה, המשפיעה אף היא לאורך השנים בהתפרצות מחודשת בכל גיל ולא חייבת להגיע מהמעגל המשפחתי הקרוב ביותר.

על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

 • זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות - שלא יעבדו עליכן/ם!

 

יש טיפול לפצעים בגב - בתהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור.

קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית. 

ידוע כי הטיפול בפצעים בגב, אקנה פעילה על הגב שלך מהווה אתגר טיפולי לא קטן,  טיפול באקנה, בין אם כרוני או זמני, הוא אחד מהסוגים המתסכלים ביותר של אקנה. הפצעים נראים נורא, הם כואבים במגע, והם לא מגיבים לטיפול בקרמים המיועדים למריחה על העור.

 • סובל/ת מאקנה בגב - - לאיריס לוי יש טיפול - לא מהפכני אך ייחודי - לא מהיר אך יעיל ולטווח ארוך.

התקשר/י ולא תתאכזב/י ישירות אלי 0558833337.

 

 


964
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
ניתן להזמין דרכי תכשירי קוסמטיקה החסרים לך, המשלוח בדואר שליחים, תוך 24 שעות עד הבית.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
סגירה
צור/י קשר לקבלת טיפול אישי ופרטני מאיריס לוי עצמה