איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טיפולים »

חדשני - טיפול בפצעים, אקנה בגב ב-IPL ו-RF

ממליצים אחרונים (מתוך 221 ממליצים)
סרטונים
חדשני - טיפול בפצעים, אקנה בגב ב-IPL ו-RF
פצעים, ציסטות, כתמים חומים/אדומים, צלקות חטטים
 • האם  זה מוכר לך? 

בקיץ שנים את/ה  לא הולכ/ת לים...! שנים את/ה לא לובש/ת גופיה...! או בגד עם מחשוף גב! ובסיטואציה אינטימית עם החבר/ה ...!  וזה לא מתאים לך לא מתאים לגיל שלך!

הכתמים בגב, הפצעים המוגלתיים והכואבים, הצלקות/החטטים והשקעים בעור נראים לעין בעיקר בשמש...!  
ואת/ה מרגיש/ה שנמאס לך?    

 • יש לי טיפול עבורך, טיפול הניתן לך ממני בלבד - מ- איריס לוי עצמה - קוסמטיקאית פרא-רפואית (עם תעודות) כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני בדיסקרטיות מלאה. 

ואני עוסקת מעל 20 שנים רק בטיפול בבעיות עור שלא ניתנות לפתרון ולשיפור ברפואה הקונבנציונאלית. 

 • רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? הנך מוזמן/נת ליצור עמי קשר ישיר -0558833337    לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.

 

​סקפטי/ת לא מאמינ/ה?  הנך מוזמנ/ת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם   מעשרות ההמלצות  של לקוחות מרוצים ומרוצות ואף לקבל טלפון להתרשמות. 

ללא תופעות לוואי - ללא כאב - ללא רואקוטן - ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא שינוי בתזונה שלך וללא הבטחות שווא...על פי פרסומים:

 • מהמרפאה או הבית-החולים הגדול ביותר לטיפולי אקנה בישראל..!

בית-חולים בבני-ברק שכמובן לא רופאים מטפלים בכן...  "טיפול טבעי מהפכני  - להיפטר מאקנה בגב לתמיד" עם 92 אחוזי הצלחה לתמיד... ו"ללא מגע יד אדם"...עם הטיפול במכשיר "אור-כחול"

 • ועוד מכון בראשון-לציון עם התוצאות המובטחות...

מכון המתהדר בשם "המומחים-לאקנה" עם טכנולוגיה חדשנית וגם הם עובדים עם מכשיר "האור-הכחול" "ללא מגע יד אדם"   

 • ועוד מכון מרחובות...

וכך כותבת מנהלת המכון: שילוב של "אור-כחול" המרפא, הגורם לחיטוי העור בגב עם פורמולות ריפוי שמעלימות את הפצעים בגב ללא השארת סימנים וכתמים.

עם עדויות סרטונים ולקוחות מחוייכות המעידות שהפצעים נעלמו לתמיד... לתמיד? לצערי מהר מאוד הכל שב, צף ועולה כאילו ולא היה טיפול!

 

אקנה על הגב שלך...חצקונים, פצעים פצעונים, שחורים - שומנים - קומודונים, ציסטות פנימיות וחיצוניות.  כתמים חומים אדומים, צלקות חטטים וסימנים על הגב שלך...  

זה מציק, לא אסתטי ולא נעים...  מתפשט לעורף לזרועות, על הגב החזה ומשתלט על חייך, מכביד על איכות החיים, משפיע על מצב הרוח, גורם לך להסתגר בבית ומערער את הביטחון העצמי.

ובחוף הים קשה לך להסיר את החולצה והגופיה ... כי על הגב - והכתפיים ולעתים גם על החזה נראים הפצעים הפצעונים והכתמים - חומים אדומים, הצלקות החטטים והסימנים, וזה מביך, ולא מתאים לך, לא מתאים לגיל שלך...!  

וניסית תכשירים למריחה, כדור רואקוטן ואנטיביוטיקה, הומאופתיה, צמחים, רפלקסולוגיה, גלולות, דיקור סיני, שינוי בתזונה ואורח חיים בריא...

טיפולים סדירים אצל הקוסמטיקאית, או במכון קוסמטי שם הבטיחו לך כי ב-2 טיפולי "אור-כחול" לעיתים בשילוב "אור-אדום" ו"פילינג-עמוק"  או שיוף עם "אצות-ים" לפתור את הבעיה ולא ראית תוצאות …

 

• ואם כבר ביקרת במכונים אחרים והתאכזבת

אם פנית/ה לרופא מומחה שלא הצליח לשפר את מצב הגב שלך, עם התשובה המטרידה: "אין מה לעשות" או     לא תהיי מושלמת" או "זה סוג העור שלך"… 

ואם כבר מרחת/ה אין סוף תכשירים ולא ראית/ה תוצאות...!וזה מביך, זה מעצבן וזה עושה שמות לדימוי העצמי וכאבי לב לא קטנים למי שלוקים בה.

 

והחדשות הטובות, יש לי טיפול עבורך,  טיפול הניתן ממני בלבד מאיריס לוי עצמה כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני בדיסקרטיות מלאה. טיפול באקנה, בגב ובכתפיים, עם אפקט מצטבר ולאורך זמן . 

טיפול חדשני - בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF עם מגע יד אדם - שלי כמובן, והכוונה המשתמעת מכך,  עם ניקוי עמוק, ניקוי - ניקוז אותם השחורים - השומנים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות פצעי אקנה גם על הגב שלך עם נטייה להתפשט לאיזור הכתפיים והחזה.

וזה השלב הראשון לחסל או להיפטר מהחיידקים P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות הנגעים על הגב שלך. 

בטיפול ידני הניתן לך ממני בלבד - כטיפול ניקוז - ניקוי עמוק להתרוקנות הנקבוביות מהשומן - הסבום עליו מתקיימים החיידקים.

בשילוב עם הטכנולוגיה המאפשרת טיפולים ברוב סוגי העור ובכל אזורי הגוף, מבלי לגרום לאי נוחות, כאב או תופעות לוואי. התחושות הן עקצוץ קל והבזק אור הנפלט מהמכונה.

טכנולוגיה המאושרת ע"י משרד הבריאות, עם אפקט מצטבר ולאורך זמן, טיפול המתאים לבני נוער ומבוגרים - באקנה על הגב הכתפיים והחזה. 

טכנולוגיה המשלבת בתוכה ספקטרום רחב של כל אורכי הגל - אור אדום/כחול/ירוק/צהוב מ 540 nm ועד 1200nm - שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות, הבהרת הכתמים הנילווים לפצעים גם על הגב שלך .

 

האם ידעת/ה - שאחת מהפונקציות הקיימות בטיפול החדשני בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF... המיועדת אך ורק לטיפול בבעיות עור, הינה: 

 • חיסול חיידקי האקנה P.Acne באופן סלקטיבי. 
 • ייבוש הסבום, השומן עליו מתקיים החיידק,
 • כיווץ הנקבוביות
 • הבהרת הכתמים חומים / אדומים הנילווים.
 • חידוש מרקם העור, ובניית קולגן אלסטין להחלקת הצלקות החטטים והקרעים על הגב שלך.

 

ומה לא מספרים לכן/ם?

על פי פרסומים ועדויות של לקוחות שהגיעו אלי - על הטיפול המהפכני - והשימוש בטכנולוגיית "אור-כחול"     וללא מגע יד אדם...

ידוע שהטיפול הטבעי והמהיר בפצעים בגב בשילוב עם "אור כחול" ומריחות של קרמים/ומסכות מתאים בעיקר לאקנה קלה, מתונה עד בינונית עם מיגולים, ופחות לאקנה ציסטית, עור שומני מפריש, נקבוביות פעורות וגדולות, פצעים פצעונים ציסטות (אקנה ציסטית), שומנים, שחורים, קומודונים, עור מחוספס אדמומי ולא חלק.

השימוש ב"אור כחול"אורך גל אידיאלי 415nm ננומטר הפועל ממרחק לאיזור הבעייתי שלך - הגב שלך, אינו חודר לעומק הדרמיס, נבלע מהר מאור בשכבות העלונות ולא יכול להגיע לזיהום הפנימי יותר. קרי שכבת העור הפנימית, הבינונית והעמוקה ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור - ולחיידקים P.Acne שגם הם נמצאים בשכבת הדרמיס העמוקה יותר בשילוב אינפרא אדום שלא מחסל את החיידקים אלא מרפא את הרקמה בלבד. 

אחת הבעיות של "אור כחול", היא חדירה שטחית מתחת לפני העור. לכן באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, עמוקות נפוחות וכואבות, פצעים, פצעונים, שומנים  - שחורים - כתמים חטטים צלקות סימנים ועור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת. גם בעור עבה כמו בגב יעילות הטיפול ב"אור כחול" פחותה.

 

על פי פרסומים: בכל אותם המכונים - המרפאות ברחובות -  המעבדות הגדולות בישראל לטיפולי אקנה, או המרכז הגדול ביותר לטיפולי אקנה וכתמים בפתח-תקווה ואפילו הבית-חולים היחיד לטיפולי אקנה מבני-ברק, לא רופאים מטפלים בכן/ם, כמובן,  רק "המטפלות הנותנות שירות" ...

עם ההבטחות ההזויות:  כבר מהטיפול הראשון רואים תוצאות מדהימות - הקץ לאקנה בגב - העור בריא ונקי - טיפול מהפכני בפצעי אקנה בגב.  

או, המובילים בטיפולי אקנה בגב, להיפטר מאקנה בהתחייבות, ה"בית-חולים" לאקנה, היחיד בישראל...עם אלפי אנשים שניצלו מאקנה בזכות השיטה הייחודית. עם המלצות ועדויות, מעל 92% אחוזי הצלחה...ואני טוענת - לא אפשרי!

ויש מרכז אחר שמבטיח לך 90% אחוזי הצלחה - טיפול מהיר "ללא מגע יד" ואני טוענת - גם לא אפשרי!

תוך 30 יום תראי/ה את השינוי - תוך 15 יום תראי/ה את השינוי...ואני טוענת לצערי, לא אפשרי ולא נכון! וכולם כולם ללא יוצא מן הכלל עם ההבטחה והכותרת - להעלים את פצעי האקנה אחת ולתמיד!! 

 

סובל/ת מפצעי אקנה, כתמי אקנה, צלקות אקנה על הגב שלך? לצערי, ההטבה במראה העור אינה מיידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים.  סוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה. 

במהלך התפרצות הנגעים יש תקופות של שיפור ושל רגרסיה ונסיגה והחמרה, עד לשיפור המיוחל בשילוב טכנולוגיית - IPL ו-RF - בטיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה .

הידעתן/ם ההנחייה הקיימת ממשרד הבריאות: לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם לא להבטיח מהיר וסופי (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש לאורך זמן ועם אפקט מצטבר.

 

והשאלה המתבקשת מכל אותם ההבטחות   - מי מטפלת בגב שלך?   

והשאלה השנייה - לכמה זמן נשמר אותו טיפול המבטיח העלמות של פצעי אקנה "לתמיד" - ביי ביי לאקנה עם 90% הצלחה עם 92% אחוזי הצלחה? "ללא מגע יד אדם"

 

 • מי הן "המטפלות הנותנת שירות"? 

 ה"מטפלות" שכבודן במקומן מונח אך ניסיונן אינו מוכחשלא מחוייבות להוכיח ידע - ותק - ניסיון ומקצועיות מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

הן רק לומדות להפעיל את מכשיר ה"אור-הכחול" לעיתים בשילוב "אור-אדום" הנפוץ בתחום, הפועל על מנורה אחת בלבד "כחולה" או "אדומה" הפועל ממרחק לאזור הבעייתי שלך - הגב והכתפיים.

על פי עדויות של מטופלות שהגיעו אלי מאוכזבות ועם חור בכיס - את/ה שוכב/ת מתחת למכשיר ה"אור-הכחול" הפועל ממרחק לאיזור הבעייתי שלך, הגב, בין חצי שעה לשעה. 

על פי עדויות של לקוחות שהגיעו אלי אותן "המטפלות הנותנות שירות" לא נוכחות בחדר, ובסיום את מקבלת מאותן המטפלות שכבודן במקומן מונח וניסיונן אינו מוכח, מריחת קרם או מסכה...זה הטיפול הקוסמטי היחיד שאת/ה מקבל/ת...!

עלות  - לטיפול באקנה בגב בין 16.000 ל- 26.000 ש"ח לעיתים גם יותר - לטיפול של "אור-כחול"  ומספר תכשירים - עליהם מודפס בגדול ובשחור שם מנהלת הבית-חולים, ללא אישור משרד הבריאות. 

כנס/י ותווכח/י שהטיפול המהפכני "ללא מגע יד אדם" אינו יעיל, ואינו נשמר לטווח ארוך טיפול באקנה מבוגרים

ואלה לא הראשונות ולא האחרונות לצערי, שהגיעו אלי עם חור בכיס ואכזבה מההבטחות המפתות שאין בהן כל בסיס מקצועי מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית "אקנה נגמר אחת ולתמיד" מבית-החולים בבני-ברק, היחיד והגדול לטיפולי אקנה בישראל ....אז שלא יעבדו עליכן/ם! 

 

 • ממאמרי רופאים העוסקים בטיפול ב"אור-כחול"...

לרוב רואים תוצאות טובות אחרי 20-12 טיפולים, אם כי לעתים יש צורך גם בין - 50 -40 טיפולים. 2 טיפולים בכל שבוע, עד השגת שיפור!

 • את/ה מקבל/ת את המינימום! 

 "הבטחות לחוד - תוצאות לחוד - וטיפולים לחוד" ... כמו שזה נעלם מהר כך זה חוזר מהר, שב, צף ועולה כאילו ולא היה טיפול. 

 
מרפאה ברחובות על פי פרסומים,   המתמחה בפתרון לפצעים, אקנה בגב - על פי עדויות של לקוחות שהגיעו אלי, זו אותה המרפאה או מנהלת המרפאה המבטיחה, בניית תוכנית ריפוי עם השימוש - ציטוט "בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL קרן אור אשר בתדר מסוים יודעת להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה בגב ולקבל עור בריא וחלק ללא פצעים בגב"- גמר ציטוט - כמובן מועתק מהמאמרים שלי.

 • כי בסעיף מספר 2 היא כותבת:  

שילוב של אור-כחול מרפא הגורם לחיטוי העור בגב עם פורמולות ריפוי שמעלימות את הפצעים בגב ללא השארת סימנים וכתמים.

 • ובסעיף מספר 3 היא כותבת:

​פילניג על בסיס טבעי לשיפור ואחידות מרקם העור - וזו אותה המנהלת הידועה בטיפולי הפילינג - שיוף באצות-ים, שיוף אגרסיבי על גב עם אקנה פעילה שהפצעים עדיין לא הגלידו...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

 • תוך טיפול אחד כבר רואים את השינוי...והשינוי בגב שלך מגיע לא תאמינ/י...

בשיוף עם פילינג עמוק או, שיוף עם חומצות"...תוכנית שהוכיחה עצמה כמנצחת בטיפולי אקנה...טיפול המתבצע תוך ניקוי יסודי של האזור..לא תאמינ/י...

עם "פילינג ייחודי המבוסס על חומצות" שיגרמו לקילוף ותקבלי עור עם ניקוי פנימי עמוק ומסיבי...ניקוי פנימי ומסיבי? 

היכן אותה "מנהלת מכון" למדה קוסמטיקה פרא-רפואית?   ואולי רק הוכשרה כשאר המטפלות אצלה במכון! 
 

רוצה לדעת מדוע "פילינג ייחודי המבוסס על חומצות"כדברי אותה "מנהלת-מכון" מרחובות, לא יעיל ולא מועיל בטיפול באקנה, פצעים פעילים על הגב שלך?  

ידוע, טיפול עם "פילינג ייחודי המבוסס על חומצות" אינו חודר לשכבות העמוקות  של העור.

פילינג המבוסס על חומצות, עלול לגרום לשינוי בגוון העור, קילוף אגרסיבי, כוויות קשות וכאבים לא קלים הנמשכים כשבועיים ימים. 

טיפול עם "פילינג ייחודי המבוסס על חומצות", הנו טיפול חיצוני, שטחי, שאכן גורם לקילוף אך לא מנקז ומנקה את השומנים, השחורים, הקומדונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה, הגורמים העיקריים להתפרצות הפצעים הפעילים על הגב שלך. 

טיפול עם "פילינג ייחודי המבוסס על חומצות", חושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות הנגעים/הפצעים הפעילים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת.

טיפול עם "פילינג ייחודי עם  חומצות  באקנה פעילה", בפצעים פעילים על הגב שלך, לא עובד ולא מטפל במקור בעיית האקנה חיסול חיידקי האקנה P.Acne באופן סלקטיבי הגורמים העיקריים להתפרצות פצעי אקנה, ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק.

ולכן נטיית רוב המטפלים היא לא לקחת את הסיכון ולנקוט בטיפול אחר.

 

על פי עדויות של לקוחות שהגיעו אלי והתפתו להבטחות השווא של אותה "מנהלת-מכון" -"על טיפול קוסמטי מהיר תגובה, המעלים את הפצעים הכתמים והצלקות באופן סופי" ותקבל/י עור נקי - חלק - ובריא... 

התברר שגם לאחר שילוב של 4 טיפולי "אור-כחול" ו -5 - 4 תכשירים לשימוש ביתי, עם קופסאות עגולות לבנות ופתקית עם שם המנהלת, הפצעים, הציסטות, השומנים השחורים, הצלקות - הסימנים, החטטים, הכתמים האדומים - מהם סבלו לא נעלמו... 

ומהר מאוד אותן לקוחות גילו שהכל שב צף ועלה כאילו ולא היה טיפול...הצלקות לא נעלמו... כי הפצעים לא נעלמו.. והשומנים לא נעלמו... כי החיידקים לא נעלמו ...והמנהלת צוחקת כל הדרך אל הבנק!!...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

ידוע שאקנה היא מחלת עור כרונית, פצעים בגב אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול. 

מחקרים גילו כי גנטיקה, חיידקים, תזונה, תכשירי קוסמטיקה, איכות הסביבה, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), מתח נפשי, תנאי עבודה המחמרים אקנה.

שינויים באורח החיים, גורמים אלו בשילוב מלא או כל אחד מהם בנפרד עלולים להשפיע על העור באופן חד משמעי. 

מחקרים שעסקו בקשר שבין גנטיקה לאקנה, הראו שהיסטוריה משפחתית קרובה או רחוקה של התפרצות פצעים בגב | פצעי אקנה| צלקות אקנה | כתמי אקנה, המשפיעה אף היא לאורך השנים בהתפרצות מחודשת בכל גיל ולא חייבת להגיע מהמעגל המשפחתי הקרוב ביותר.

על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

 • זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות - שלא יעבדו עליכן/ם!

 

יש טיפול לפצעים בגב - בתהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור.

קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית. 

ידוע כי הטיפול בפצעים בגב, אקנה פעילה על הגב שלך מהווה אתגר טיפולי לא קטן,  טיפול באקנה, בין אם כרוני או זמני, הוא אחד מהסוגים המתסכלים ביותר של אקנה. הפצעים נראים נורא, הם כואבים במגע, והם לא מגיבים לטיפול בקרמים המיועדים למריחה על העור.

סובל/ת מאקנה בגב - - לאיריס לוי יש טיפול - לא מהפכני אך ייחודי - לא מהיר אך יעיל ולטווח ארוך.

התקשר/י ולא תתאכזב/י ישירות אלי 0558833337.

 

 • הסרת שיער בשרון בקליניקה של איריס - ללא כאבים במחירים אטרקטיביים. 
 • שירות מקצועי ומהיר -לגברים ונשים -  אופיר שלחי הודעה בוואטסאפ -0558817445 

 


964
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
ניתן להזמין דרכי תכשירי קוסמטיקה החסרים לך, המשלוח בדואר שליחים, תוך 24 שעות עד הבית.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
סגירה
צור/י קשר לקבלת טיפול אישי ופרטני מאיריס לוי עצמה
הסרת שיער ללא כאב התקשרו. אופיר- 0558817445