איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
09-7969145 | 055-8833337
ישובי השרון – העיט 11 מושב קדימה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
09-7969145 | 055-8833337
ישובי השרון – העיט 11 מושב קדימה
טיפולים »

חדשני - טיפול בפצעים, אקנה בגב ב-IPL ו-RF

טיפול חדשני באקנה בגב, פצעים בגב העליון שכמות, כתפיים, חזה ומחשוף - בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF הניתן לך מאיריס לוי עצמה כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני

פצעי אקנה, פצעים מוגלתיים וכואבים בגב, פצעונים,שחורים שומנים, פרונקלים, ציסטות, כתמים חומים/אדומים, צלקות/חטטים ושקעים בגב, בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF הנותן אפקט מצטבר ולאורך זמן עם התחייבות לתוצאות, טיפול המתאים לבני נוער ומבוגרים - אקנה בגיל מבוגר.

 

הגישה המקובלת כיום בטיפול באקנה בגב, בפצעים מוגלתיים בגב היא בהבטחה: 

 - כי ניתן להיפטר מאקנה בגב, פצעיים מוגלתיים בגב, עם שינוי בתזונה שלך... שלא יעבדו עליכם! 

- כי ניתן להיפטר מאקנה בגב, פצעים מוגלתיים בגב, עם טיפול בפילינג עמוק ושיוף כימי בגב...שלא יעבדו עליכם!  

- כי ניתן להיפטר מאקנה בגב, פצעים מוגלתיים בגב, עם שינוי באורח החיים שלך ואפילו שינוי מקום עבודה...שלא יעבדו עליכם!

- כי ניתן להיפטר מאקנה בגב, פצעים מוגלתיים בגב, עם מריחת קרמים ומסכות ואור-כחול ללא ניקוז/נקוי ידני של השומנים השחורים ... שלא יעבדו עליכם!  

 

הידעת - כי פילינג בדרגות עמוקות/בשילוב עם טיפול שיוף כימי על פי התניית משרד הבריאות מאושר לטיפול  רק ע"י רופא מומחה – שלא יעבדו עליכם!

 • רמת המקצועיות של הקוסמטיקאית הפרא-רפואית נמדדת באבחון נכון ומדויק של עור הלקוח ובמתן הטיפול המדויק על פי מצב העור.
 • אבחון נכון הינה אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותוכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין.

 

 • האם זה מוכר לך? בקיץ שנים אני לא הולך/כת לים...! שנים אני לא לובש/ת גופיה...! או בגד סקסי עם מחשוף גב! ובסיטואציה אינטימית עם החבר/ה ...!  וזה לא מתאים לך לא מתאים לגיל שלך!
 • האם זה מוכר לך? הכתמים בגב, הפצעים המוגלתיים והכואבים, הצלקות/החטטים והשקעים בעור נראים לעין בעיקר בשמש...!  
 • מרגיש/ה שנמאס לך? רוצה לשפר את איכות החיים שלך?  

בעזרתי תקבל/י פתרון איכותי אפקטיבי ולאורך שנים לאקנה בגב -

 • כי זה מציק, לא אסתטי ולא נעים. מתפשט לעורף לזרועות, על הגב החזה ומשתלט על חייך, 
 • מכביד על איכות החיים, משפיע על מצב הרוח, גורם לך להסתגר בבית ומערער את הביטחון העצמי. מהווה כבר מטרד אסתטי וולעיתים אף בעיה פסיכולוגית. ​​
 • וניסית  תכשירים למריחה, תרופות/כדורים עם מרשם רופא - הידועות כפוגעות/מחלישות את מערכת החיסונית של הגוף, הנדרשות לבדיקות דם תכופות, ולעיתים אף מלוות בתופעות קשות כמו: פגיעה בכבד, ודלקת במפרקים. איסור מוחלט מפעילות גופנית, חשיפה  לשמש, יובש נוראי, וכתמים ודקיקות העור.
 • וניסית הומאופתיה, צמחים, רפלקסולוגיה, גלולות, דיקור סיני, שינוי בתזונה ואורח חיים בריא... 
 • טיפולים סדירים אצל הקוסמטיקאית (הנעזרת במחט / בציפורניים הגורמים לנזק)
 • או במכון קוסמטי שם הבטיחו לך ב-2 טיפולי שיוף כימי / או פילינג ניתן להיפטר במהירות וללא כאב מאקנה בגב, והכתמים הנילווים... ולא ראית תוצאות…וזה ברור כי את החיידקים שגורמים לאקנה לא ניתן לחסל ב- 2 טיפולי שיוף כימי…

ופנית לרופא מומחה שלא הצליח לשפר את מצב עור הגב השכמות והזרועות שלך ומסתפק באמירה"זה יחלוף מעצמו, או תלמד/י לחיות עם זה" , אז לא תהייה מושלמת " או זה סוג העור שלך"...   

 

 • הגישה המקובלת כיום במכונים העוסקים בתחום:

בטיפול באקנה פעילה בגב, שכמות זרועות  - המלווה בשחורים, פצעונים, שומנים, ציסטות, פרונקלים, פצעים מוגלתיים נפוחים וכואבים, כתמים חומים/אדומים, צלקות חטטים ושקעים בגב טיפול הניתן ע"י מטפלות שנסיונן אינו מוכח - היא בהבטחה -

ל-2 טיפולי פילינג עמוק/ושיוף כימי המבוסס על חומצות הגורמות לקילוף שכבת העור החיצונית וכך האזור הבעייתי יזכה לניקוי פנימי עמוק ומסיבי - משחורים, שומנים, קומודונים, ופצעים בגב לצמיתות -  שלא יעבדו עליכם!

טיפול בפילינג עמוק בשילוב שיוף כימי הנעשה באקנה פעילה, פצעי בגרות פעילים בגב, שכמות וזרועות הנו טיפול שטחי וחיצוני, הגורם לקילוף שכבת העור העליונה בלבד, אינו עובד ואינו מטפל בשורש הבעיה. החיידקים הגורמים לאקנה P.ACNE הנמצאים בשכבות הדרמיס העמוקים יותר.

חיידקי ה - P.Acne הפועלים על זקיקי החלב, בלוטות השומן, גורמים לפירוק החלב לחומצות שומן חופשיות ולדלקת סביב זקיק השערה ויוצרים אזורים מוגלתיים ברמה שטחית או עמוקה. חומרת התהליך הסופי תלויה ברגישות אינדיבידואלית לחיידק. ללא התערבות מקצועית נכונה, עלול התהליך להסתיים בהצטלקות קשה.

טיפול בפילינג עמוק, בשילוב שיוף כימי הנעשה באקנה פעילה, פצעי בגרות פעילים בגב, גם בגיל הבגרות עלול לחשוף את העור לזיהומים ולגרום להתפשטות הפצעים הפצעונים, הפרונקלים השחורים / השומנים לאזורים נוספים בגוף ולהחמרת הדלקת, אדמומיות חספוס העור, גירוי גירוד והתפשטות הכתמים חומים/אדומים הנילווים לפצעי אקנה פעילים.  

 

יש טיפול להריסת החיידקים באופן סלקטיבי - טיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF  

סקפטי/ת לא מאמין/נה? הנך מוזמן/נת לגלוש באתר הבית ולהתרשם מעשרות ממליצים  של לקוחות מרוצים, לקבל טלפון להתקשרות ולהיווכח שיש טיפול לאקנה, פצעי הבגרות בגב ועם סבלנות והתמדה ניתן להגיע לשיפור ניכר ולאורך זמן.

הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי בתחום בעיות העור –  פצעי בגרות, אקנה, סבוריאה, פצעים באזור הזרועות, קרטוזיס פילאריס, הבהרת כתמי אקנה/פוסט אקנה, פיגמנטציה. צלקות חטטים שקעים ונקבוביות פעורות בבני נוער ומבוגרים,  מאפשרים לי לתת את האבחון המדויק ביותר של מצב העור, רמת  האקנה, עומק הנגעים, אפשרויות לטיפול ושיפור, מתן פתרון יעיל ואפקטיבי ולאורך זמן. 

אני עוסקת רק בטיפול בבעיות עור, שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית. כ-20 שנים בתחום.

ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא תרופות  - ללא ויטמינים - ללא פגיעה בכבד - ללא שינוי בתזונה שלך - ללא שינוי באורח החיים שלך.  

 

 וללא כותרות מפתות או אמירות שווא כמו:

 • איך ניתן להיפטר מאקנה ב-30 יום.
 • "טיפול בפצעים מוגלתיים וכואבים בגב מתחיל עם שינוי בתזונה שלך" שלא יעבדו עליכם!
 • או "טיפול מהיר עם תוצאות מידיות" לכתמים בפנים/בגב ובישבן
 •  או "אצלנו נפטרים מאקנה מפצעי אקנה וצלקות אקנה לצמיתות"
 • או "שיטה בלעדית"
 • או "גמרנו עם אקנה סופי"
 • או "טיפול לאקנה חלק ומבריק כבר מהטיפול הראשון",
 • או "שיטת טיפול חדשנית ובלעדית לטיפול באקנה",
 • או "פיתוח בלעדי של סדרה של טיפולים מתקדמים עם תכשירים פעילים"
 • או "פטנט מהפכני לאלפים נגמר אקנה פצעי בגרות" כי לצערי, זה לא תמיד אפשרי

 

מדוע לא ניתן להבטיח "גמרנו עם אקנה, פצעים מוגלתיים בגב,  סופי"? כותרת מאד מפתה...! ושלא יעבדו עליכם!

אקנה היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד.

על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות - שלא יעבדו עליכם!

 

יש טיפול לאקנה בגב - בתהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור, קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית. 

הטיפול באקנה בגב מהווה אתגר טיפולי לא קטן,  טיפול באקנה, בין אם כרוני או זמני, הוא אחד מהסוגים המתסכלים ביותר של אקנה. הפצעים נראים נורא, הם כואבים במגע, והם לא מגיבים לטיפול בקרמים המיועדים למריחה על העור.

ומדוע?  

 הידעת, כי בפצעי האקנה ניתן להבחין בשני חיידקים הגורמים לגירוי העור ולתגובה דלקתית ומוגלה "פצעי – בגרות " – "אקנה".

הפרשת שומנים יתרה מבלוטות החלב משתלבת עם תאי עור מתים (או מזהמים אחרים) ומביאה לסתימתם של זקיקי השערות. הפרשות השומן מצטברות תחת הנקבובית הסתומה, ומספקות סביבה נוחה להתרבותו של חיידק האקנה.

ואכן, בפצעוני האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים: "פרופיוני בקטריום אקנה" המשגשגים בתעלות זקיקי השיער. חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים מסוג ליפאז את השומנים שבחֵלֶב (בלוטות השומן) והופכים אותם לחומצות שומן חופשיות שעלולות לגרום לגירוי העור, ויצירת תגובה דלקתית ומוגלה –" אקנה ציסטי."

האם חשבת שע"י מריחת קרמים ניתן לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה? שלא יעבדו עלייכם!

 

 • הגישה המקובלת בטיפולי אקנה פעילה בגב הינה "כטיפול פנים" רגיל ע"י מריחת תכשירים, עיסוי האזור ע"י פילינג סקראב על בסיס אשכוליות ולימון, אדים לריכוך (ידוע שמים חמים מעוררים חיידקים), ובסיום הטיפול מסכה.

הטיפול באקנה פעילה בגב – פצעים פצעונים, פרונקלים, שחורים שומנים וצלקות חטטים ושקעים בגב, מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה, מבנה ועומק סוג האקנה ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב בד"כ סוגים שונים של טיפולים.

עלינו לזכור, שאקנה נגרמת כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא טיפול מתאים. לטיפול המהיר בנגעי האקנה ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים.

מריחת קרמים, תכשירים, עיסוי עם פילינג סקראב, אדים, או מברשת לא מחסלים ולא חודרים לשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה ומחסלים באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה הגורמים העיקריים לאקנה בגב. שלא יעבדו עליכם!

 • התוצאות מוכיחות כי באחוזים גבוהים מהמקרים נרשמה הצלחה בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF לטיפול באקנה, פצעי הבגרות בגב - שחורים, שומנים, חצ'קונים וכתמים. הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן. הטיפול מומלץ אף ע"י רופאים. 

אחד מיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.

טיפול בטכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF - מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מנגעי האקנה בבני נוער ומבוגרים. 

הטיפול בשני סוגי אנרגיה המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית – טכנולוגיית IPL -קרן אור בשילוב עם אנרגיית גלי רדיו (RF (Radio Frequency

הטיפול העובד על שורש הבעיה – חיסול חיידקי האקנה P.ACNE הגורמים העיקריים לאקנה, פצעי הבגרות בגב.   .

במחקרים שנעשו נמצא שהמערכת הפחיתה משמעותית ובאחוזים ניכרים את נגעי האקנה הדלקתיים בכל הרמות ובכל אזורי הגוף – הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן. 

 

תוכנית 4 השלבים הניתנת על ידי בלבד,  כטיפול מערכתי פנימי וחיצוני לאקנה בגב - פצעים פצעונים צלקות חטטים ושקעים בגב עם הנוסחה הייחודית המשלבת בין:

1טיפול קוסמטי - במהלך הטיפול עובר האזור ניקוז ניקוי חיטוי וספיחת שומנים, למניעת זיהומים, קשקשת יובש וקילופים. טיפול המסייע לאזן את הפרשת החלב הפרשת השומן בעור, מונע היווצרות קומודונים (שחורים שומנים) ופצעים חדשים, לשיפור שחזור וחידוש מראה עור הגב לאורך זמן.

2מזותרפיה - לצלקות אקנה / חטטים/שקעים/חורים/וכתמים - החומרה של הכתמים קשורה לנטייה הגנטית ולתהליך ריפוי הפצע - בעזרת פציעה מבוקרת של אלפי דקירות מקרוסקופיות בצפיפות גבוהה אנו מעוררים בעור תהליכי שיקום של זרימת דם, ייצור של קולגן, הזרמת חמצן חידוש ובנייה של רקמה חדשה. הרקמה החדשה תהיה אחידה ועבה יותר מקודמתה ובעיקר במצב של פוסט אקנה נראה שיפור משמעותי בטשטוש ובריכוך מצב החטטים בעור הגב. 

הדקירות הרבות על העור גורמות לפציעה נקודתית של הדרמיס ובתגובה לפציעה מתרחשים תהליכים שונים של בנייה ושיקום הקשורים לקולגן, לאלסטין,  לאחר הטיפול הופכת רקמת הצלקת להיות דומה יותר לרקמות שמסביבה.

הטיפול בטשטוש ועידון צלקות אקנה בגב מבוצע לאחר אלחוש העור. התוצאות איכותיות ונותרות יציבות לאורך זמן רב.  לאחר פציעת העור יש להימנע מחשיפה לשמש העלולה לחולל תגובה פיגמנטרית שתוביל לשינויים בגוון העור.

מומלץ להקפיד על שימוש בקרם עם מקדם הגנה גבוה, המרכיבים המצויים בקרם מספקים לעור לחות ומהווים מחסום כנגד נזקי הסביבה

 • לצערי, לא קיימת שיטה שבאמצעותה ניתן להשיג העלמת צלקות לחלוטין, אך ברוב השיטות טיפול בטשטוש צלקות פוסט אקנה בגב ניתן לקבל באופן הדרגתי עד לקבלת התוצאה הסופית.
 • לרוב טווח טשטוש צלקות אקנה בגב יהיה בין 40-90% ממראה הצלקת ההתחלתי.

.3 תכשירים היפואלרגניים, ופרא-רפואיים המותאמים אישית בטוחים לשחזור ולחידוש מראה עור הפנים, המסייעים לאזן את הפרשת השומן בעור ומונעים היווצרות קומודונים/שומנים/שחורים ופצעים חדשים לאורך זמן. התכשירים ממיטב המעבדות המקצועית בארץ ובאיכות גבוהה מתאימים ביותר לאקלים הישראלי ומאושרים ע"י משרד הבריאות.

ייחודם של תכשירים אלו בהיותם מבוססים על חומרים טבעיים אנטיספטיים בשילוב עם חומרים פעילים דוגמת: קמפור, מנתול, תחמוצת האבץ, רטינול, 

 המשפרים את מרקם העור ומעודדים את התהליך הטבעי של חידוש העור, וכן רכיבים צמחיים הידועים כאנטי-דלקתיים ואנטי-בקטריאליים, המסייעים להפחית את כמות הקומדונים באופן ניכר ולצמצם את התדירות והעוצמה של התפרצות האקנה. 

 4הטיפול המשלים נעשה בשילוב תוספי תזונה (לא ויטמינים) ייחודיים מותאמים אישית, המהווים מקור לרכיבים תזונתיים רבים העובדים על סימפטום הבעיה. במניעה וטיפול בנגעי עור דלקתיים, שיקום רקמות העור ומניעת צלקות, עידוד תהליכי ניקוי הגוף וחיזוק מערכת החיסונית. מכילים פרוביוטיקה איכותית לטיפול בבעיות עור הנותנים פתרון יעיל לטיפול באקנה, שלה רקע אלרגי – דלקתי – זיהומי. .

טיפול חדשני - המונע את הצורך בשימוש התרופתי הניתן לאקנה  - הגישה המקובלת כיום בטיפול באקנה הינה באמצעות טיפול עם אנטיביוטיקה – מינוציקלין או כדור הראקוטן. הדומה במבנה הכימי לוויטמין A  . 

כשמטפלים באקנה בתכשירים מקומיים סיסטמתיים, אחת הבעיות העיקריות היא מידת ההצלחה הטיפולית. הפסקת הטיפול עלולה לגרום להחזרת האקנה. ואכן מחקרים קליניים מצביעים על העובדה שלמעלה מ-40% מחולי האקנה, פצעי הבגרות, בני נוער ומבוגרים שנטלו תרופות/כדורים עם מרשם מהרופא המטפל, הופיעה התפרצות של הפצעים הפצעונים, בסיום סדרת הטיפולים עם התרופות /הכדורים הניתנים במרשם רופא..   

כי אם ה י ו ם לא תטפל/י האקנה ופצעי הבגרות, הפצעים, הפצעונים, הפרונקלים הציסטות, הכתמים והעור המחוספס מהם הנך סובל/ת עלולים ללוות אותך עד אחרי הצבא ולהמשיך וללוות אותך גם אחרי גיל 40…!  . 

טיפול בטכנולוגיית IPL ובאנרגיית גלי רדיו RF - הוכח כבלתי מזיק, בטוח ביותר ומומלץ ע"י רופאים.

אקנה המופיעה באזור נסתר ופחות חשוף בגוף כמו על הגב, נוטה להופיע כאקנה קשה ועיקשת יותר, עם נטיה להתפשט לאזור של הגב העליון והתחתון, הכתפיים העורף והזרועות, מלווה לעיתים בפרונקלים גדולים, עמוקים וכואבים, צלקות, חטטים, כתמים חומים/אדומים כתמי עור ופיגמנטציה כהים יותר, שכן עור הגב עבה והנקבוביות גדולות יותר ועם הגיל הבלוטות הגורמות לזיעה ולשימון העור מתחילות לעבור תהליך של ניוון, העור הופך להיות יבש יותר עם נטייה לפתח אקנה.  

אקנה בגב פצעים בגב, פרונקלים ציסטות וכתמים בגב - היא תופעה נפוצה כמו אקנה על הפנים ובכל אזור אחר בגוף. שכיחה גם אצל גברים וגם אצל נשים. למרות הקשר ההורמונלי להופעת אקנה, בעיקר בגיל ההתבגרות מתגובה לקויה להורמון הטסטוסטרון קיימת עלייה במספר האנשים מעל גיל 25 שסובלים מהתפרצות מאוחרת של אקנה.

 

חשוב מאוד לטפל באקנה וכתמי האקנה הנלווים בזמן כדי למנוע החמרה של הדלקת וגרימת צלקות וסימנים בעתיד.

 • .אין ספק כי אקנה, פצעי בגרות בגב, פצעים, פצעונים פרונקלים, ציסטות כתמים צלקות בגב מהווים מטרד ומקור לסבל פיסי ורגשי כאחד בעיקר בגיל הנעורים ומאוחר יותר גם אצל נשים וגברים בגיל מבוגר יותר. מעבר להשפעה האסתטית על העור הלוקים באקנה לא רק שסובלים מאי נוחות  אלא גם מפגיעה קשה בדימוי העצמי וכתוצאה מכך ישנן השלכות חברתיות והתנהגויות.

 

הטיפול מומלץ כסדרה של בין 10 – 8- 6 מפגשים (לעתים גם יותר) וכטיפול תחזוקתי /משמר / תומך אחת לחודש, ל-3 חודשים לחצי שנה. כל מקרה לגופו.

תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות.

 

 

 

 

 

 

סרטונים
חדשני - טיפול בפצעים, אקנה בגב ב-IPL ו-RF
פצעים, פצעונים, ציסטות, כתמים חומים/אדומים, צלקות חטטים
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
ישובי השרון – העיט 11 מושב קדימה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
ישובי השרון – העיט 11 מושב קדימה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....