איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
מאמרים »

טיפול-באקנה-מבוגרים

ממליצים אחרונים (מתוך 206 ממליצים)

הידעתן/ם?

אקנה, היא לא רק נחלתם של הצעירים...! חשופים לתופעה גם נשים וגברים בגיל מבוגר, אקנה בגיל 20, 30 וגם בגיל 40 .   

במקרים מסוימים מופיעה תופעת האקנה במבוגרים כסימן מלווה למחלות פנימיות שונות או בעקבות טיפולים תרופתיים המפרים את האיזון ההורמונלי והיא עלולה להמשך עד אחרי שנות הארבעים.   ​

 

אקנה - מתבטאת בעור שמן, מבריק, בעל מרקם אפרורי ולא אחיד ולא אסתטי, אדמומי מחוספס, נקבוביות מורחבות, חצ'קונים, פצעים פצעונים, שחורים שומנים, קומודונים, ציסטות (אקנה ציסטית) צלקות חטטים וכתמים-גירוי מתמשך ודלקת בעור כל אלה הם הביטוי הראשוני של מחלת האקנה - חזזית או חטטת בעברית.

השארתם של השחורים - השומנים - הקומודונים הנראים מעל העור ולעתים אף מתחת לעור, איננה מהווה בעיה פתולוגית אלא אסתטית.

 ריחם של השחורים אינו נעים וכן המראה שלהם.

הופעתם בצפיפות על עור הפנים שלך הגב שלך הישבן עם נטייה להתפשט לאזור המפשעה בנשים, יוצר מראה לא נקי, לא אסתטי ולא חלק ועל כן נהוג ורצוי להוציאם בטיפול ניקוי - ניקוז הוצאת השחורים / השומנים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne, הגורמים העיקריים להתפתחות פצעי אקנה, טיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה. ​

 

 • על פי פרסומים: סובל/ת מאקנה? פצעים - כתמים - אדומים/חומים - סימנים - צלקות וחטטים בפנים? הגיע הזמן לעשות סוף לאקנה אחת ולתמיד! טיפול מיידי באקנה - תוצאות מוכחות מהטיפול הראשון - מהטיפול הראשון??

 • מהטיפול הראשון - אחת ולתמיד? לצערי, לא ניתן להבטיח, במיוחד לא אצל נשים !

 • סובל/ת מאקנה? פצעים בפנים? יש תוצאות מהירות להעלים את הפצעים, עם טיפול מהפכני ותוצאות כבר מהטיפול הראשון !  

תוצאות מהירות? לצערי, לא ניתן לקבל תוצאות מהירות באקנה, פצעים בבני נוער ובגיל מבוגר, בפנים - בגב - וגם באזור הישבן...שלא יעבדו עליכן/ם! 

 

 • רוצה לדעת, מדוע לא ניתן להעלים פצעים מהר...המשכ/י לקרוא...

ואלה לא הלקוחות הראשונות ולא האחרונות שהגיעו אלי עם אכזבה גדולה וחור-בכיס,  אחרי הטיפולים המבטיחים "שיטה מהפכנית עם תוצאות מהירות, ללא מגע יד אדם- לצערי טיפול באקנה בכל גיל ובמיוחד בגיל מבוגר זה לא  טיפול של "זבנג וגמרנו"!

 • לקוחה בת 48 מספרת הילית שמה -

שלוש שנים, 3 שנים הייתי במכון המפרסם: "שיטה מהפכנית - עם תוצאות מהירות"...

"ללא מגע יד אדם וללא כאבים"...   "היחידים בארץ שנותנים תוצאות בשיטה מהפכנית" עם סרטוני וידאו משכנעים שהם "הטובים ביותר" ואני בטיפול באקנה הורמונלי בפנים  בסידרה של פעם בחודש טיפול ב"אור כחול" ופעם בחודש בשילוב מריחות של מסכות/קרמים חומצות, ללא ניקוז/ניקוי הוצאת שחורים, שומנים קומדונים.

כי המטפלות הנותנות שירות, במכון ,שניסיונן אינו מוכח, טוענות:  אסור ללחוץ / לנקז / ולנקות להוציא את השחורים - השומנים - הקומודונים... 

וזה לא נגמר!!! ואני כל החיים סובלת!! ועדיין בגיל 48 מסתירה את הפצעים החטטים והצלקות עם כמויות של מייקאפ וקונסילר - כי אני מתביישת בגילי עם אקנה כמו בגיל ההתבגרות..

והפצעים שם והשומנים שם, הציסטות שם והצלקות והכתמים חומים/אדומים שם...עד שמצאתי את הקוסמת שלי...והיא לא מבני-ברק...!

שלא מוותרת על "ניקוי פסח"   כהגדרתה, הוצאת שחורים, ניקוי/ניקוז שומנים וקומודונים ידני יסודי, מאיריס לוי עצמה, ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח. וכל טיפול ניתן בשילוב הטיפול החדשני בשיטת IPL ו-RF - יעיל - יסודי - מעמיק - מקצועי, הנותן תוצאות לטווח ארוך.  

ההמלצה כבר באתר -  וכפי שאיריס מציינת לוקח זמן, התמדה והשקעה ובהמשך טיפולים משמרים,  הן במכון והן בבית. 

לאחרונה חזרה הילית לטיפול משמר עם פצע אחד שהופיע אחרי תקופה של כמעט חצי שנה...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

 • ועוד לקוחה - לי כהן בת 24 לקוחה מחולון מספרת -  

לאחר אינספור ניסיונות, כדורים, הומאופתיה, טיפולי דיקור, טיפולים אצל קוסמטיקאיות תכשירים שונים ומגוונים אך כלום לא עזר. 

התפתתי לפרסום שם הבטיחו לי "טיפול מהיר ומהפכני" "ללא מגע יד אדם וללא כאבים"... 

היחידים בארץ שנותנים תוצאות מהירות - עם "השיטה המהפכנית"  לטיפול באקנה להיפטר מהפצעים אחת ולתמיד... איזה טיפול מושלם!!!  טיפול של זבנג וגמרנו!

עם מריחות של מסכות וקרמים  בשילוב"אור-כחול"  הפועל על הפנים שלי ממרחק, אני שוכבת כ-20 דקות מתחת למכשיר,  אך ללא ניקוי עמוק, ללא ניקוז/ניקוי הוצאת השחורים השומנים הקומודונים, שהפנים שלי היו מלאות בהם.

והטענה הנשמעת מפי המטפלות הנותנות שירות - שניסיונן אינו מוכח   - "אסור לנקז אסור לנקות את השחורים השומנים - בלאו הכי הכל חוזר" הכל חוזר? 

לא נראה לי הגיוני, לא אפקטיבי טיפול   בלי ניקוי/ניקוז כל השומנים השחורים שהפנים והצוואר שלי היו מלאים בהם.

​לפגישת הייעוץ אצל איריס לוי      הקוסמת שלי "והיא לא מבני-ברק"   הגעתי אובדת עצות - ועל פי ההסבר של איריס הבנתי, שעל אותם שומנים שחורים בהם הפנים שלי מלאות,   מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne מקור הבעיה - איריס הגדירה את מצבי כ"אקנה קומודוניקה" .

כבר לאחר הטיפול הראשון היה ניתן לראות ירידה משמעותית בפצעים, בשחורים ובשומנים.

כי איריס לא מוותרת על השלב הראשוני - העיקרי - והכרחי לכל טיפולי אקנה "ניקוי פסח"   כהגדרתה ניקוי עמוק להוצאת השחורים השומנים הקומודונים,  ניקוז/ניקוי ידני רק ע"י איריס עצמה וכל טיפול ניתן בשילוב הטיפול החדשני בטכנולוגיית IPL ו-RF

עכשיו לקראת סיום סדרת הטיפולים אני כבר הולכת בלי טיפה של איפור.  לא להאמין - מודה על הרגע שהגעתי לאיריס.

הטיפולים אומנם אינם נעימים בלשון המעטה ולא היה טיפול שאיריס לא היוותה לי גם פסיכולוגית מעבר להיותה הקוסמטיקאית אבל הכל שווה את זה כי עכשיו אני יכולה לצאת מהבית בגאווה. תודה לך איריס.   ההמלצה שלי גם כבר באתר.

 

 • ועוד לקוחה סער - בת 23 מספרת – 

לפני כשלוש שנים אחרי הפסקת הגלולות התפרצה לי אקנה בפנים,

ועוד לפני שמצאתי את האתר של איריס - גם אני הגעתי לאותו מכון המציע טיפול "טבעי מהיר ומהפכני"  עם מריחות של מסכות וקרמים   בשילוב   ”אור-כחול” העובד על מנורה אחת בלבד "כחולה" על הפנים שלי ממרחק, אך ללא ניקוי עמוק, ניקוז/ניקוי הוצאת השחורים השומנים, שהפנים שלי היו מלאות בהם.

והטענה הנשמעת מפי   "המטפלות הנותנות שירות" שניסיונן אינו מוכח המועסקות "במרכז הגדול ביותר בישראל" ו"מנהלת המכון"...

על פי פרסומים, הם היחידים בארץ שנותנים "תוצאות מהירות" עם "השיטה המהפכנית "ללא מגע יד אדם" - והפירוש לכך - "אסור לנקז אסור לנקות את השחורים השומנים הקומודונים - בלאו הכי הכל חוזר"הכל חוזר? 

בין 4-5 חודשים העור נרגע ….לאחר כחצי שנה הכל חזר והתפרץ…לקחתי רואקוטן….עזר זמנית …ושוב הכל התמלא מחדש...

עד שהגעתי לאיריס לוי הקוסמת שלי - שנתנה לי להבין שאין טיפול קל ומהיר בפצעי בגרות בגיל ההתבגרות ובאקנה קשה בפנים במבוגרים - יש כן, טיפול יסודי להוצאת השחורים, ניקוי/ניקוז השומנים הקומודונים   בשילוב הטיפול החדשני   בטכנולוגיית IPL - וגלי רדיו RF.

כטיפול לא מהפכני אך ייחודי - לא מהיר אך יעיל עם תוצאות הנשמרות לטווח ארוך. ההמלצה שלי כבר באתר.

 

054325253  המלצה של נאורה

 הגעתי לאיריס לפני 12 שנים, לראשונה עם התפרצות אקנה קשה מאוד. רגע אחרי שניסיתי כל טיפול אפשרי ושניה לפני כדורי ריקוטן. התחלתי סידרת טיפולים בקליניקה וגם בבית באמצעות תכשירים וכבר אחרי הטיפול השני ראיתי שינוי אדיר! מיותר לציין שבסיום הטיפולים יצאתי עם פנים חלקות ללא פצעים, ללא צלקות וללא חורים! היום אחרי 12 שנים שבהם הפנים היו נקיות לחלוטין חזרתי אליה לסידרת טיפולים נוספת - אחרי 2 לידות . ממליצה בחום.

 

הטיפול מאיריס לוי עצמה ניתן  כן "במגע יד אדם" כטיפול יסודי - מעמיק - ומקצועי, בשילוב עם הטכנולוגיה החדשנית -  השילוב המנצח לחיסול החיידקים באופן סלקטיבי.

עם ניקוי/ניקוז השחורים - השומנים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne .  

 • השימוש בטכנולוגיה החדשנית טכנולגיית IPL ו-RF,   

טכנולוגיה העובדת על ספקטרום רחב של כל גלי האור ונעשה במגע ישיר על האיזור הבעייתי ...

אור-אדום/אור-כחול /אור-ירוק/צהוב   מ- 540 nm ועד 1200 nm ננומטר,   של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי-דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות העור. 

טיפול שאת/ה מקבל/ת בכל מפגש מסידרת הטיפולים המותאמת לך - בשיטה החדשנית  ממני בלבד.    

 

רוצה לדעת מדוע אותן "המנהלות" - במכונים הגדולים -  במרפאות הגדולות - ובמרכזים הגדולים לטיפולי אקנה בישראל " מטפלות | מלאכיות - קוסמטיקאיות ואולי לא קוסמטיקאיות ורק מטפלות שהוכשרו להדליק את המכשיר "אור-כחול", מצהירות על הטיפול "ללא מגע יד אדם" ומתנגדות לניקוז ניקוי השחורים - השומנים הקומודנים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות הפצעים, אקנה על הפנים שלך, הגב והישבן?

 • כי - זמן הטיפול מתקצר.

 • כי - הפעלת המכשיר, אינה  מחייבת, ידע - ותק - ניסיון ומקצועיות מתחום הקוסטיקה הפרא-רפואית.."ועל זה אומרים: "עבודה קלה וכסף קל"   והמנהלת צוחקת כל הדרך אל הבנק! 

 

והטיפול המתאים לאקנה פצעי בגרות בגיל ההתבגרות ובגיל מבוגר, שאני מציעה לך הנו:

1. השלב הראשון והכרחי,  אבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית הינו - ניקוז /ניקוי ידני מקצועי ויסודי הניתן לך ממני בלבד.

2. הטיפול בטכנולוגית IPL ו– גלי רדיו RF החודר לשכבות הדרמיס הבינני והעמוק -היעיל במיוחד בנטרול והריסת חיידקי האקנה באופן סלקטיבי.  

השילוב המנצח הגורם להריסת החיידקים, לייבוש אותם השומנים  - השחורים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה, ריפוי הפצעים הפצעונים, הציסטות הפנימיות והחיצוניות, אקנה על הפנים שלך - פצעים על רקע הורמונלי, לטווח ארוך.

מהו הטיפול באקנה מבוגרים     בטכנולוגייה החדשנית?

מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מנגעי האקנה והתופעות הנלוות לאקנה, כמו צלקות אקנה/פוסט אקנה, כתמים חומים/אדומים הנלווים לאקנה גם בגיל מבוגר.

קרני האור בהם משתמשים בטיפול בטכנולוגיית IPL ו-RF הינם קרני אור שאינם מסוכנות ואינם גורמות כל נזק לעור. אלו הם קרני אור הנראה לעין, כמו פלש של מצלמה ללא המרכיבים המסוכנים הנמצאים בקרינת השמש (אולטרה ויאולט).

במחקרים שנעשו נמצא שהמערכת הפחיתה משמעותית ובאחוזים ניכרים את נגעי האקנה הדלקתיים בכל הרמות ובכל אזורי הגוף, הטיפול מוכח כיעיל מכל שאר השיטות. טיפול קצר, בטוח והתוצאות חד משמעיות.  

 • הטיפול המבטיח הצלחה באחוזים גבוהים באקנה המתפרצת גם בגיל מבוגר, ומוכחת כיעילה ובטוחה מכל שאר השיטות.   

מדוע עדיף במצבים אלו השימוש   בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF שאיריס לוי עצמה מציעה לך כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני? 

טכנולוגיה המשלבת בתוכה   ספקטרום רחב של כל 4 אורכי הגל, להבדיל מ"אור-כחול"  הפועל על מנורה אחת בלבד "כחולה" על האיזור הבעייתי שלך וממרחק.

השיטה החדשנית עובדת על ידי החדרת קרן אור ממוקדת, אשר עובדת על פולסים בעוצמה שווה לכול האזור המטופל ללא תופעות לוואי וללא כאב, ולכן גם התוצאות לא מאחרות לבוא והנן בעלות אחוזי הצלחה גבוהים ביותר. 

לצערי, אקנה, פצעים, פצעונים, ציסטות - פצעים נפוחים כואבים ועמוקים, כתמים חומים/אדומים צלקות חטטים סימנים אדמומיות חיספוס  - לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר.

 • הטיפול באקנה במבוגרים, דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים.  

 

קיימים מספר גורמים עיקריים   להתפרצות אקנה במבוגרים, חלקם אינם ניתנים לשליטה ואחרים השייכים לגנטיקה וגורמים חיצוניים כמו:

תקופות של עצבנות וחרדה (למתחים נפשיים השפעה ניכרת על האיזון ההורמונלי).

שימוש בתכשירים קוסמטיים המכילים מרכיבים שומניים (אקנה קוסמטיקה) ומוצרי שיער לטיפול ועיצוב השיער אף הם עלולים להביא ליצירת קומודונים ואפילו נגעים מוגלתיים,

במקרים מסוימים מופיעה תופעת אקנה במבוגרים כסימן מלווה למחלות פנימיות שונות או בעקבות טיפולים תרופתיים המפרים את האיזון ההורמונלי והיא עלולה להמשך עד אחרי שנות הארבעים.

גנטיקה  - אקנה וגנטיקה

 • מהי תרומת הגנים לאקנה?

*הגנים מגבירים את הנטייה של אדם לפתח אקנה ומשנים את פיסיולוגיית העור והופכים אותו לרגיש יותר להורמונים וגורמים אחרים. כך למשל:

*הגנים משפיעים על רמת רגישות העור להורמונים המשפיעים על התפתחות אקנה על עור בריא. עור בעל נטייה גנטית לאקנה, מיצר יותר חלב/שומן והוא בעל קצב מהיר של צמיחת תאי עור.

*הגנים משפיעים על כוח התגובה הדלקתית לחיידקים. אנשים הסובלים מאקנה הם בעלי תגובה דלקתית חזקה יותר לחיידקים הקיימים באקנה (באקנה יש שני סוגי חיידקים).

*הגנים משפיעים אף על ייצור חומרים כימיים אנטי דלקתיים בעור עם נטייה לאקנה – ובמקרים הקשים מופיעה אקנה קשה עם ציסטות באזור הפנים, הקרקפת, הגב החזה הישבן והמפשעות. פצעים אדומים גדולים נפוחים וכואבים.

בשל גורמים אלו, אדם נוטה לסבול מאקנה המתפרצת בגיל מבוגר, בעוד שאצל אחרים לא תתרחש ולא תופיע אקנה בגיל מבוגר גם אם סבלת מפצעי בגרות/אקנה בגיל ההתבגרות.

מחקרים קובעים באופן חד משמעי, לאחר בדיקות על אנשים בעלי היסטוריה של אקנה משפחתית חמורה, כי התופעה אכן עוברת בתורשה. ולא חייבת להגיע מהמעגל המשפחתי הקרוב יותר.

סובל/ת מעור פנים שומני, מבריק, גוון עור פנים אפרורי, נקבוביות פעורות וגדולות באזור הפנים, ראשים שחורים, קומודונים, או ראשים לבנים, פצעים פצעונים ציסטות עמוקות נפוחות וכואבות?

מחליט/ה להתעלם מזה, במחשבה שזה יעבור, חבל, בשביל מה לסבול? בעיות עור קלות עלולות אף להתפתח למחלות עור כרוניות באם הן לא מטופלות בזמן ובאופן סדיר ואף לגרום לצלקות בעור חוטטים וכתמים. 

 • הסרת שיער – בכפר יונה | במחירים אטרקטיביים  
 • שירות מקצועי ומהיר להסרת שיער - התקשרו כעת לקליניקה של איריס לוי –אופיר - 0558817445    

 

 

 


378
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....