איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
מאמרים »

טיפול-באקנה-מבוגרים

ממליצים אחרונים (מתוך 221 ממליצים)

הידעתן/ם?

אקנה, היא לא רק נחלתם של הצעירים...! חשופים לתופעה גם נשים וגברים בגיל מבוגר, אקנה בגיל 20, 30 וגם בגיל 40 .   

במקרים מסוימים מופיעה תופעת האקנה במבוגרים כסימן מלווה למחלות פנימיות שונות או בעקבות טיפולים תרופתיים המפרים את האיזון ההורמונלי והיא עלולה להמשך עד אחרי שנות הארבעים.   ​

אקנה - מתבטאת בעור שמן, מבריק, בעל מרקם אפרורי ולא אחיד ולא אסתטי, אדמומי מחוספס, נקבוביות מורחבות, חצ'קונים, פצעים פצעונים, שחורים שומנים, קומודונים, ציסטות (אקנה ציסטית) צלקות חטטים וכתמים-גירוי מתמשך ודלקת בעור כל אלה הם הביטוי הראשוני של מחלת האקנה - חזזית או חטטת בעברית.

השארתם של השחורים - השומנים - הקומודונים הנראים מעל העור ולעתים אף מתחת לעור, מהווה בעיה פתולוגית  ואסתטית.

 ריחם של השחורים אינו נעים וכן המראה שלהם.

הופעתם בצפיפות על עור הפנים שלך הגב שלך הישבן עם נטייה להתפשט לאזור המפשעה בנשים,  יוצר מראה לא נקי, לא אסתטי ולא חלק ועל כן נהוג ורצוי להוציאם בטיפול ניקוי עמוק...

טיפול הניתן לך כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני בדיסקרטיות מלאה, רק ממני מאיריס לוי עצמה, ואני עוסקת מעל 20 שנים רק בטיפול בבעיות עור, "עם מגע יד אדם".

ניקוי עמוק, ויסודי, לניקוי ניקוז הוצאת השחורים - השומנים - הקומודונים, עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne, הגורמים העיקריים להתפתחות פצעי אקנה, כתמי אקנה צלקות אקנה בגיל מבוגר.

טיפול הניתן לך בשילוב עם הטכנולוגיה המיועדת אך ורק לטיפול בבעיות עור, טכנולוגיית קרן אור IPL ו-אנרגיית גלי רדיו RF 

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י עוד היום ישירות לאיריס לוי 0558833337 לתאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י. 

סקפטי/ת לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים ולהיווכח שיש טיפול באקנה מבוגרים.

 

על פי פרסומים ועדויות: נפתח "המרכז הגדול בישראל לאקנה וכתמים אדומים" בפתח-תקווה - הנותן פתרון למבוגרים - ההזדמנות שלך להצטרף למעל 6000 נשים - נשים שמשום מה לא רשומות באתר "להיפטר" מהפצעים מהכתמים. 

ועוד על פי פרסומים: טיפול אקנה חדשני - טיפול מהפכני - אין ספור המלצות וסרטונים של לקוחות שכמובן איך לא "נפטרו" מאקנה וקבלו "עור חלק ונקי".  

נפתח ה"בית-החולים"   היחיד לטיפולי אקנה - המבטיח את ה-טיפול ה-מהפכני  - קבל/י עור ללא פצעי אקנה לתמיד - לתמיד? 

 • וחשבת שרופאים מטפלים בך? 

בוודאי שלא - כי עד לא מזמן זה היה המרכז הגדול והמרפאה הגדולה ביותר לטיפולי אקנה בישראל!

ומי מטפל בך - "המטפלות הנותנות שירות" - מטפלות שלא מחוייבות להוכיח ותק - ידע - ניסיון ומקצועיות מתחום הקוסמטיקה הפרא - רפואית. 

 

 • סובל/ת מאקנה? הגיע הזמן לעשות סוף לאקנה אחת ולתמיד! 
 • טיפול מיידי באקנה - תוצאות מוכחות מהטיפול הראשון - מהטיפול הראשון?? 

לזה ייחלת? לזה קיוית? לזה ציפית? - אך הבטחות לחוד - ותוצאות לחוד..שלא יעבדו עליכן/ם!

לצערי,  כקוסמטיקאית פרא-רפואית, מומחית, העוסקת רק בטיפול בבעיות עור מעל- 20 שנים, לא ניתן לקבל תוצאות מהירות - לא ניתן לקבל או להבטיח עור פנים נקי ללא פצעי אקנה לתמיד, או גב נקי ללא אקנה וישבן נקי ללא פצעי אקנה, כתמי אקנה, צלקות אקנה בנשים וגברים הסובלים מאקנה, בגיל מבוגר.

 

על פי עדויות של לקוחות רבות שהגיעו אלי - הנפוץ בכל אותם המרכזים או המרפאות או המכונים הצצים כפטריות בגשם - והבית-חולים היחיד לטיפולי אקנה בישראל שכמובן לא רופאים מטפלים בכן/ם את/ה מקבל/ת... 

8 טיפולי "אור-כחול" פעמיים בשבוע + 4 טיפולים משמרים - + מספר תכשירים ושמה של המנהלת המודפס בשחור, ללא אישור משרד הבריאות  - עלות 10.000 ש"ח לעיתים גם יותר ...

 

במכון אחר, ברחובות ומנהלת המתהדרת בכותרת "המומחים לאסטתיקה"הנפוץ בתחום   - על פי פרסומים: את/ה מקבל/ת 2 טיפולי "אור-כחול" + 2 טיפולי שיוף אצות-ים על הישבן או על הגב שלך, גב או ישבן עם פצעים פעילים, אקנה פעילה, פצעים שעדיין לא הגלידו (איך בעצם יגלידו אם לא מטפלים בהם?) +  4 או 5 קופסאות לבנות גדולות עם קרמים לא מזוהים.

עם פתקית ושם מנהלת המכון המטפל, ללא אישור משרד הבריאות - ללא תאריך פג תוקף - ללא שמות המרכיבים הפעילים בקרם - ללא אופן השימש בהם.

 

ערן בחור בן 24 מחיפה, הגיע אלי לאחר שהבין שנפל בפח של הבטחות והוא לצערי, לא היחיד. 

התלונן שאותם הקרמים ב-קופסאות הגדולות והלבנות שהתחייב לרכוש במקביל לטיפול, מסריחים - דביקים - ולא נעימים. עלות 6000 ש"ח - וכמובן הבטחות והבטחות....

לדבריו השיטה המהפכנית שקיבל, הנפוצה בתחום - 2 טיפולי שיוף אצות-ים ו- 2 טיפולי "אור-כחול" הפועל ממרחק על האיזור הבעייתי הגב שהיה מלווה באקנה פעילה - והכוונה לגב עם פצעים פצעונים, שחורים שומנים קומודונים רבים, ציסטות נפוחות כואבות פנימיות וחיצוניות, כתמים חומים אדומים, צלקות חטטים וסימנים..

 • 2 טיפולים "באור-כחול" שלא עשו כלום לגב שלו, אחרי חודש כבר הבין שהטיפול המהפכני שהובטח לו זה לא באמת טיפול! כי הכל שב צף ועלה כאילו ולא היה טיפול... 

 

האם שאלתם את עצמכם מדוע 2 טיפולי "אור-כחול"  לא עושים כלום לגב או ישבן המלווים בפצעים פעילים - אקנה פעילה, והרי לכם התשובה...

על פי הספרות ומאמרים של רופאים העוסקים בטיפול ב"אור-כחול" לרוב רואים תוצאות טובות אחרי 20-12 טיפולים, אם כי לעתים יש צורך גם ב-50-40 טיפולים עד השגת שיפור...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

אותו ערן בן ה-24 הגיע אלי  - לסדרה של טיפולים - עם ניקוי עמוק, ניקוז-ניקוי השחורים - השומנים - הקומודונים, שהגב והחזה שלו היו מלאים - בשילוב הטכנולוגיה המיועדת אך ורק לטיפול בבעיות עור - ועם התכשירים לשימור המצב בבית - תכשירים תוצרת כחול-לבן, המיועדים לטיפול בעור אקנתי -בעייתי, 

תכשירים המאושרים ע"י משרד הבריאות - עם תאריך פג תוקף - עם שמות המרכיבים הפעילים בכל קרם - עם אופן השימוש בהם וכמובן עם ההדרכה המקצועית והיסודית ממני לשימור המצב בבית. 

ללא תרופות - ללא תופעות לוואי - ללא כאב - ללא הבטחות שווא - לסופי | נעלם | שמים סוף לאקנה, אחת ולתמיד -  אך כן עם ההתנייה הקיימת ממשרד הבריאות -  לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש לאורך זמן ועם אפקט מצטבר. 

הבטחה הניתנת ממני כקוסמטיקאית פרא-רפואית העוסקת בתחום בעיות עור מעל 20 שנה - לשיפור ניכר - לריפוי הפצעים - הנגעים - החטטים והצלקות.

 

ידוע - שיוף על ישבן או גב עם אקנה פעילהעם פצעים, פצעונים ציסטות שהם פעילים, זו עבודה שטחית קוסמטית, לטשטוש בלבד, לתקופה מאד קצרה, שלא חודרת ולא פועלת על מקור הבעייה - חיידקי האקנה P.Acne הנמצאים בשכבות העמוקות של העור, והגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בגיל מבוגר...אז שלא יעבדו עליכן/ם! 

 

 • רוצה לדעת, מדוע לא ניתן להעלים פצעים מהר...המשכ/י לקרוא...

ואלה לא הלקוחות הראשונות ולא האחרונות שהגיעו אלי עם אכזבה גדולה וחור-בכיס,  אחרי הטיפולים המבטיחים "שיטה מהפכנית עם תוצאות מהירות, "ללא מגע יד אדם" עם 92 אחוזי הצלחה הפצעים נעלמים, אחת ולתמיד...אחת ולתמיד? לא נכון! 

 - לצערי טיפול באקנה בכל גיל ובמיוחד בגיל מבוגר זה לא  טיפול של "זבנג וגמרנו"!

 • לקוחה בת 48 מספרת הילית שמה -

שלוש שנים, 3 שנים הייתי במכון המפרסם: "שיטה מהפכנית - עם תוצאות מהירות"...

"ללא מגע יד אדם וללא כאבים"...   "היחידים בארץ שנותנים תוצאות בשיטה מהפכנית" עם סרטוני וידאו משכנעים שהם "הטובים ביותר" ואני בטיפול באקנה הורמונלי בפנים  בסידרה של פעם בחודש טיפול ב"אור כחול" ופעם בחודש בשילוב מריחות של מסכות/קרמים חומצות, ללא ניקוז/ניקוי הוצאת שחורים, שומנים קומדונים.

כי המטפלות הנותנות שירות, במכון , שניסיונן אינו מוכח, טוענות:  אסור ללחוץ / לנקז / ולנקות להוציא את השחורים - השומנים - הקומודונים... 

וזה לא נגמר!!! ואני כל החיים סובלת!! ועדיין בגיל 48 מסתירה את הפצעים החטטים והצלקות עם כמויות של מייקאפ וקונסילר - כי אני מתביישת בגילי עם אקנה כמו בגיל ההתבגרות..

והפצעים שם והשומנים שם, הציסטות שם והצלקות והכתמים חומים/אדומים שם...עד שמצאתי את הקוסמת שלי...והיא לא "מבני-ברק" וגם לא "מרחובות"...!

שלא מוותרת על "ניקוי פסח"   כהגדרתה, הוצאת שחורים, ניקוי/ניקוז שומנים וקומודונים ידני יסודי, מאיריס לוי עצמה, ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח. 

 • וכל טיפול ניתן בשילוב הטיפול החדשני בשיטת IPL ו-RF - יעיל - יסודי - מעמיק - מקצועי, הנותן תוצאות לטווח ארוך 
 • ההמלצה כבר באתר -  וכפי שאיריס מציינת לוקח זמן, התמדה והשקעה ובהמשך טיפולים משמרים,  הן במכון והן בבית. 

לאחרונה חזרה הילית לטיפול משמר עם פצע אחד שהופיע אחרי תקופה של חצי שנה...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

 • ועוד לקוחה - לי כהן בת 24 לקוחה מחולון מספרת -  

לאחר אינספור ניסיונות, כדורים, הומאופתיה, טיפולי דיקור, טיפולים אצל קוסמטיקאיות תכשירים שונים ומגוונים אך כלום לא עזר. 

התפתתי לפרסום שם הבטיחו לי "טיפול מהיר ומהפכני" - "ללא מגע יד אדם וללא כאבים"... 

היחידים בארץ שנותנים תוצאות מהירות - עם "השיטה המהפכנית"  לטיפול באקנה להיפטר מהפצעים אחת ולתמיד... איזה טיפול מושלם!!!  טיפול של זבנג וגמרנו!

עם מריחות של מסכות וקרמים  בשילוב"אור-כחול"  הפועל על הפנים שלי ממרחק, אני שוכבת כ-20 דקות מתחת למכשיר,  אך ללא ניקוי עמוק, ללא ניקוז/ניקוי הוצאת השחורים השומנים הקומודונים, שהפנים שלי היו מלאות בהם.

והטענה הנשמעת מפי המטפלות הנותנות שירות - שניסיונן אינו מוכח   - "אסור לנקז אסור לנקות את השחורים השומנים - בלאו הכי הכל חוזר" הכל חוזר? 

לא נראה לי הגיוני, לא אפקטיבי טיפול   בלי ניקוי/ניקוז כל השומנים השחורים שהפנים והצוואר שלי היו מלאים בהם.

​לפגישת הייעוץ אצל איריס לוי      הקוסמת שלי "והיא לא מבני-ברק" וגם לא "מרחובות"   הגעתי אובדת עצות - ועל פי ההסבר של איריס הבנתי, שעל אותם שומנים שחורים בהם הפנים שלי מלאות,   מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne מקור הבעיה - איריס הגדירה את מצבי כ"אקנה קומודוניקה" .

כבר לאחר הטיפול הראשון היה ניתן לראות ירידה משמעותית בפצעים, בשחורים ובשומנים.

כי איריס לא מוותרת על השלב הראשוני - העיקרי - והכרחי לכל טיפולי אקנה "ניקוי פסח"   כהגדרתה ניקוי עמוק להוצאת השחורים השומנים הקומודונים,  ניקוז/ניקוי ידני רק ע"י איריס עצמה וכל טיפול ניתן בשילוב הטיפול החדשני בטכנולוגיית IPL ו-RF

עכשיו לקראת סיום סדרת הטיפולים אני כבר הולכת בלי טיפה של איפור.  לא להאמין - מודה על הרגע שהגעתי לאיריס.

הטיפולים אומנם אינם נעימים בלשון המעטה ולא היה טיפול שאיריס לא היוותה לי גם פסיכולוגית מעבר להיותה הקוסמטיקאית אבל הכל שווה את זה כי עכשיו אני יכולה לצאת מהבית בגאווה. תודה לך איריס.   ההמלצה שלי גם כבר באתר.

 

 • ועוד לקוחה סער - בת 23 מספרת – 

לפני כשלוש שנים אחרי הפסקת הגלולות התפרצה לי אקנה בפנים,

ועוד לפני שמצאתי את האתר של איריס - גם אני הגעתי לאותו מכון המציע טיפול "טבעי מהיר ומהפכני"  עם מריחות של מסכות וקרמים   בשילוב   ”אור-כחול” העובד על מנורה אחת בלבד "כחולה" על הפנים שלי ממרחק, אך ללא ניקוי עמוק, ניקוז/ניקוי הוצאת השחורים השומנים, שהפנים שלי היו מלאות בהם.

   

בין 4-5 חודשים העור נרגע ….לאחר כחצי שנה הכל חזר והתפרץ…לקחתי רואקוטן….עזר זמנית …ושוב הכל התמלא מחדש...

עד שהגעתי לאיריס לוי הקוסמת שלי - שנתנה לי להבין שאין טיפול קל ומהיר בפצעי בגרות בגיל ההתבגרות ובאקנה קשה בפנים במבוגרים - יש כן, טיפול יסודי להוצאת השחורים, ניקוי/ניקוז השומנים הקומודונים   בשילוב הטיפול החדשני   בטכנולוגיית IPL - וגלי רדיו RF.

כטיפול לא מהפכני אך ייחודי - לא מהיר אך יעיל עם תוצאות הנשמרות לטווח ארוך. ההמלצה שלי כבר באתר. 

 

והנה הסיפור של נאורה, שיכול להיות גם הסיפור הבא שלך...ניתן ליצור עמה קשר ישיר - 054325253 

הגעתי לאיריס לפני 12 שנים, לראשונה עם התפרצות אקנה קשה מאוד. רגע אחרי שניסיתי כל טיפול אפשרי ושניה לפני כדורי ריקוטן. התחלתי סידרת טיפולים בקליניקה וגם בבית באמצעות תכשירים וכבר אחרי הטיפול השני ראיתי שינוי אדיר!

מיותר לציין שבסיום הטיפולים יצאתי עם פנים חלקות ללא פצעים, ללא צלקות וללא חורים!

היום אחרי 12 שנים שבהם הפנים היו נקיות לחלוטין חזרתי אליה לסידרת טיפולים נוספת קצרה יותר - אחרי 2 לידות - ממליצה בחום.

 

סובל/ת מאקנה - אקנה הורמונלית - אקנה ציסטית - אקנה קומודונית - אקנה בגיל מבוגר - אקנה פצעי בגרות בגיל הבגרות? יש לי טיפול עבורך.

הטיפול הניתן לך ממני בלבד, מאיריס לוי עצמה הניתן לך כן "בטיפול עם מגע יד אדם" כטיפול יסודי - מעמיק - ומקצועי, בשילוב עם הטכנולוגיה החדשנית -  השילוב המנצח לחיסול החיידקים באופן סלקטיבי - מקור בעיית התפרצות אקנה בכל גיל ובכל איזור בגוף.

עם ניקוי/ניקוז השחורים - השומנים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne .  

 

 • השימוש בטכנולוגיה החדשנית טכנולגיית IPL ו-RF,   

טכנולוגיה העובדת על ספקטרום רחב של כל גלי האור והנעשה במגע ישיר על האיזור הבעייתי ...

אור-אדום/אור-כחול /אור-ירוק/ואור צהוב   מ- 540 nm ועד 1200 nm ננומטר,   של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי-דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות העור. 

טיפול שאת/ה מקבל/ת בכל מפגש מסידרת הטיפולים המותאמת לך - בשיטה החדשנית ממני בלבד   

 

רוצה לדעת מדוע אותן "המנהלות" - במכונים הגדולים -  במרפאות הגדולות - ובמרכזים הגדולים לטיפולי אקנה בישראל " מטפלות | מלאכיות - קוסמטיקאיות ואולי לא קוסמטיקאיות ורק מטפלות שהוכשרו להדליק את המכשיר "אור-כחול", מצהירות על הטיפול "ללא מגע יד אדם" והכוונה המשתמעת מכך, ללא ניקוי עמוק ויסודי, ניקוז ניקוי השחורים - השומנים הקומודנים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne.   

לשיטתם - אסור לנקז לנקות את אותם השחורים - השומנים - הקומודונים, בלאוו הכי הכל חוזר...הכל חוזר? לא נכון!   

 

כי - אין ספק שיותר קל להדריך את "המטפלות הנותנות שירות" בתפעול מכשיר האור-הכחול".

כי - הן לא מחוייבות להוכיח ידע- ותק - ניסיון ומקצועיות מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

כי - אין צורך להעסיק אשת מקצוע מתחום הקוסמטיקה  הפרא-רפואית שעלותה יקרה.

כי - הטיפול מן הסתם קצר יותר.  

כי-  הטיפול מן הסתם פחות מושקע ועלותו נמוכה יותר.. .

ידוע - הטיפול - בניקוי ניקוז השחורים - השומנים - הקומודונים על הפנים שלך, הגב והישבן שלך, מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור.

 "ועל זה אומרים: "עבודה קלה וכסף קל"... והמנהלת צוחקת כל הדרך אל הבנק! ...אז שלא יעבדו עליכן/ם! 

 

האם ידעת – שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת השחורים, השומנים, הקומודונים הנו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?

האם ידעת – שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה והגורמים העיקריים להתפרצות אקנה, פצעים על הישבן שלך?

האם ידעת- - שללא ניקוז/ניקוי/ הוצאת השחורים, השומנים, והקומודונים, בטיפול ידני, בתחילת הטיפול לא ניתן יהיה לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה? הגורמים העיקריים לאקנה פצעים בישבן?

האם חשבת - שע"י מריחת מסכות/קרמים בשילוב אור-כחול שאינו חודר לדרמיס, ניתן לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה פצעים על הישבן שלך. הגב והפנים שלך, חיידקים הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה?

 

האם ידעת/ה - שאחת מהפונקציות הניתנת לך ממני בלבד, מאיריס לוי עצמה עם מגע יד אדם, בדיסקרטיות מלאה, הינו - הניקוי העמוק - ניקוי, ניקוז השחורים - השומנים - הקומודונים כטיפול יסודי, בשילוב הטיפול החדשני בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF, לחיסול חיידקי האקנה P.Acne באופן סלקטיבי, ייבוש הסבום, השומן עליו מתקיים החיידק?

זה השילוב הפנימי והחיצוני המביא לשיפור ניכר, הטבה והפחתה בהתפרצות פצעי אקנה לאורך זמן ולטווח ארוך....אז שלא יעבדו עליכן/ם!

  

 

 • הסרת שיער – בכפר יונה | במחירים אטרקטיביים  
 • שירות מקצועי ומהיר להסרת שיער - התקשרו כעת לקליניקה של איריס לוי –אופיר - 0558817445    

 

 

 


378
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
ניתן להזמין דרכי תכשירי קוסמטיקה החסרים לך, המשלוח בדואר שליחים, תוך 24 שעות עד הבית.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
סגירה
צור/י קשר לקבלת טיפול אישי ופרטני מאיריס לוי עצמה
הסרת שיער ללא כאב התקשרו. אופיר- 0558817445