איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
מאמרים »

טיפול-באקנה-מבוגרים

ממליצים אחרונים (מתוך 226 ממליצים)

הידעת/ה ...

אקנה, היא לא רק נחלתם של הצעירים...!   חשופים לתופעה גם נשים וגברים בגיל מבוגר, אקנה בגיל 20, 30 וגם בגיל 40 ואפילו בגיל 48.   

במקרים מסוימים מופיעה תופעת האקנה במבוגרים כסימן מלווה למחלות פנימיות שונות או בעקבות טיפולים תרופתיים המפרים את האיזון ההורמונלי והיא עלולה להמשך עד אחרי שנות הארבעים.   ​

אקנה בגיל מבוגר - מתבטאת בעור שמן, מבריק, בעל מרקם אפרורי ולא אחיד ולא אסתטי, אדמומי מחוספס, נקבוביות מורחבות, חצ'קונים, פצעים פצעונים, דלקתיים ומוגלתיים, שחורים שומנים, קומודונים, ציסטות (אקנה ציסטית) צלקות חטטים וכתמים - גירוי מתמשך ודלקת בעור כל אלה הם הביטוי הראשוני של מחלת האקנה - חזזית או חטטת בעברית.

 

מדוע לא ניתן להבטיח - "להעלים - להיפטר - סופי - ולתמיד" - מאקנה על הפנים - הגב - הישבן בגיל מבוגר יותר?  

ומדוע לא נכון לומר - אקנה בגיל ההתבגרות דומה לאקנה מבוגרים...?

ואלה לא הלקוחות הראשונות ולא האחרונות שהגיעו אלי עם אכזבה גדולה וחור-בכיס,  אחרי הטיפולים המבטיחים:

 • "שיטה מהפכנית עם תוצאות מהירות"...תוצאות מהירות? לא ניתן להבטיח.. 
 • "ללא מגע יד אדם"   הפצעים נעלמים, אחת ולתמיד...אחת ולתמיד? לא ניתן להבטיח הבטחות שווא ללא שום בסיס מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית

לצערי, טיפול באקנה בכל גיל ובמיוחד בגיל מבוגר זה לא  טיפול של "זבנג וגמרנו"!

 

לקוחה בת 48 מספרת הילית שמה -

שלוש שנים, 3 שנים הייתי במכון המפרסם: "שיטה מהפכנית - עם תוצאות מהירות"...

"ללא מגע יד אדם וללא כאבים"...   "היחידים בארץ שנותנים תוצאות בשיטה מהפכנית" עם סרטוני וידאו משכנעים שהם "הטובים ביותר" ואני בטיפול באקנה הורמונלי בפנים  בסידרה של פעם בחודש טיפול ב"אור כחול" ופעם בחודש בשילוב מריחות של מסכות/קרמים חומצות, ללא ניקוז/ניקוי הוצאת שחורים, שומנים קומדונים.

כי המטפלות הנותנות שירות, במכון , שניסיונן אינו מוכח, טוענות:  אסור ללחוץ / לנקז / ולנקות להוציא את השחורים - השומנים - הקומודונים... 

וזה לא נגמר!!! ואני כל החיים סובלת!! ועדיין בגיל 48 מסתירה את הפצעים החטטים והצלקות עם כמויות של מייקאפ וקונסילר - כי אני מתביישת בגילי עם אקנה כמו בגיל ההתבגרות..

והפצעים שם והשומנים שם, הציסטות שם והצלקות והכתמים חומים/אדומים שם...עד שמצאתי את הקוסמת שלי...והיא לא "מבני-ברק" וגם לא "מרחובות"...!

שלא מוותרת על "ניקוי פסח"   כהגדרתה, הוצאת שחורים, ניקוי/ניקוז שומנים וקומודונים ידני יסודימאיריס לוי עצמה, ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח. 

וכל טיפול ניתן בשילוב הטיפול החדשני בשיטת IPL ו-RF - יעיל - יסודי - מעמיק - מקצועי, הנותן תוצאות לטווח ארוך.  
ההמלצה כבר באתר -  וכפי שאיריס מציינת לוקח זמן, התמדה והשקעה ובהמשך טיפולים משמרים,  הן במכון והן בבית. 

לאחרונה חזרה הילית לטיפול משמר אחרי תקופה של חצי שנה...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

ועוד לקוחה - לי כהן בת 24 לקוחה מחולון מספרת -  

לאחר אינספור ניסיונות, כדורים, הומאופתיה, טיפולי דיקור, טיפולים אצל קוסמטיקאיות תכשירים שונים ומגוונים אך כלום לא עזר. 

התפתתי לפרסום שם הבטיחו לי "טיפול מהיר ומהפכני" - "ללא מגע יד אדם וללא כאבים"..

היחידים בארץ שנותנים תוצאות מהירות - עם "השיטה המהפכנית"  לטיפול באקנה להיפטר מהפצעים אחת ולתמיד...    איזה טיפול מושלם!   טיפול של זבנג וגמרנו!

עם מריחות של מסכות וקרמים  בשילוב"אור-כחול"  הפועל על הפנים שלי ממרחק, אני שוכבת כ-20 דקות מתחת למכשיר,  אך ללא ניקוי עמוק, ללא ניקוז/ניקוי הוצאת השחורים השומנים הקומודונים, שהפנים שלי היו מלאות בהם.

והטענה הנשמעת מפי "המטפלות הנותנות שירות" - שניסיונן אינו מוכח   - "אסור לנקז אסור לנקות את השחורים השומנים - בלאו הכי הכל חוזר" הכל חוזר? 

לא נראה לי הגיוני, לא אפקטיבי טיפול   בלי ניקוי/ניקוז כל השומנים השחורים שהפנים והצוואר שלי היו מלאים בהם.

לפגישת הייעוץ אצל איריס לוי הקוסמת שלי "והיא לא מבני-ברק" וגם לא "מרחובות"   הגעתי אובדת עצות - ועל פי ההסבר של איריס הבנתי, שעל אותם שומנים שחורים בהם הפנים שלי מלאות,   מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne מקור הבעיה - איריס הגדירה את מצבי כ"אקנה קומודוניקה" .

כבר לאחר הטיפול הראשון היה ניתן לראות ירידה משמעותית בפצעים, בשחורים ובשומנים.

כי איריס לא מוותרת על השלב הראשוני - העיקרי - והכרחי לכל טיפולי אקנה "ניקוי פסח"   כהגדרתה ניקוי עמוק להוצאת השחורים השומנים הקומודונים,  ניקוז/ניקוי ידני רק ע"י איריס עצמה וכל טיפול ניתן בשילוב הטיפול החדשני בטכנולוגיית IPL ו-RF. 

עכשיו לקראת סיום סדרת הטיפולים אני כבר הולכת בלי טיפה של איפור.  לא להאמין - מודה על הרגע שהגעתי לאיריס.

הטיפולים אומנם אינם נעימים בלשון המעטה ולא היה טיפול שאיריס לא היוותה לי גם פסיכולוגית מעבר להיותה הקוסמטיקאית אבל הכל שווה את זה כי עכשיו אני יכולה לצאת מהבית בגאווה. תודה לך איריס.   ההמלצה שלי גם כבר באתר.

 

ועוד לקוחה סער - בת 23 מספרת – 

לפני כשלוש שנים אחרי הפסקת הגלולות התפרצה לי אקנה בפנים,

ועוד לפני שמצאתי את האתר של איריס - גם אני הגעתי לאותו מכון המציע טיפול "טבעי מהיר ומהפכני"  עם מריחות של מסכות וקרמים   בשילוב   ”אור-כחול” העובד על מנורה אחת בלבד "כחולה" על הפנים שלי ממרחק, אך ללא ניקוי עמוק, ניקוז/ניקוי הוצאת השחורים השומנים, שהפנים שלי היו מלאות בהם.

   

בין 4-5 חודשים העור נרגע ….לאחר כחצי שנה הכל חזר והתפרץ…לקחתי רואקוטן….עזר זמנית …ושוב הכל התמלא מחדש...

עד שהגעתי לאיריס לוי הקוסמת שלי - שנתנה לי להבין שאין טיפול קל ומהיר בפצעי בגרות בגיל ההתבגרות ובאקנה קשה בפנים במבוגרים - יש כן, טיפול יסודי להוצאת השחורים, ניקוי/ניקוז השומנים הקומודונים   בשילוב הטיפול החדשני   בטכנולוגיית IPL - וגלי רדיו RF.

כטיפול לא מהפכני אך ייחודי - לא מהיר אך יעיל עם תוצאות הנשמרות לטווח ארוך. ההמלצה שלי כבר באתר. 

 

והנה הסיפור של נאורה, שיכול להיות גם הסיפור הבא שלך...ניתן ליצור עמה קשר ישיר - 054325253 

הגעתי לאיריס לפני 12 שנים, לראשונה עם התפרצות אקנה קשה מאוד. רגע אחרי שניסיתי כל טיפול אפשרי ושניה לפני כדורי ריקוטן. התחלתי סידרת טיפולים בקליניקה וגם בבית באמצעות תכשירים וכבר אחרי הטיפול השני ראיתי שינוי אדיר!

מיותר לציין שבסיום הטיפולים יצאתי עם פנים חלקות ללא פצעים, ללא צלקות וללא חורים!

היום אחרי 12 שנים שבהם הפנים היו נקיות לחלוטין חזרתי אליה לסידרת טיפולים נוספת קצרה יותר - אחרי 2 לידות - ממליצה בחום.

 

הידעת/ה?

 • על השחורים - השומנים - הקומודונים הנראים מעל העור ולעתים אף מתחת לעור, מתקיימים החיידקים P.Acne המהווים בעיה פתולוגית  ואסתטית.

 •  ריחם של השחורים הנגרמים מאותם החידקים, הגורמים העיקריים, שורש הבעייה   להתפתחות הנגעים, אינו נעים וכן המראה שלהם.

 • הופעתם בצפיפות על עור הפנים שלך הגב הישבן (ומפשעות בנשים) יוצר מראה לא נקי, ולא אסתטי...!

 

P.Acne, הם אלה הגורמים העיקריים להתפתחות והתפרצות הפצעים הפצעונים, הציסטות, עמוקות ונפוחות, החצ'קונים על הפנים - הגב והישבן שלך בגיל ההתבגרות ובגיל מבוגר יותר.  

ועל מנת להפחית ולצמצם את החיידקים באופן סלקטיבי, את החיידקים המתקיימים   בשכבות הדרמיס העמוקות של העור, על השחורים - השומנים - הקומודונים,    

נדרשת פעולה יסודית ועמוקה... 

בשיטה חדשנית ופורצת דרך, עם אחריות, הניתנת לך ממני בלבד מאיריס לוי בעצמה - לריקון הנקבוביות מהשומן, הסבום, עליהם מתקיימים החיידקים,  הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה גם על רקע הורמונלי על הפנים שלך.

 • בטיפול "עם מגע יד אדם" הניתן לך  ממני בלבד

 

והכוונה המשתמעת מכך -  עם ניקוז ניקוי הוצאת השחורים - השומנים - הקומודונים כטיפול ידני וחיצוני   להפחתה וצימצום   החיידקים P.Acne, הגורמים   העיקריים להתפרצות אקנה במבוגרים, על הפנים שלך, הגב הישבן ומפשעות בנשים. 

 

סקפטי/ת לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת לגלוש באתר הבית ולהתרשם מעשרות הממליצים ולהיווכח שיש טיפול אחר - לא מהיר - אך יעיל - יסודי -  ומקצועי  הניתן לך ממני בלבד מאיריס לוי עצמה , ולא "ממטפלות הנותנות שירות" שאינן מחוייבות להוכיח שום ידע - ותק - ניסיון - ומקצועיות מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית..

כקוסמטיקאית פרא-רפואית עם תעודות, העוסקת מעל 20 שנים רק בטיפול בבעיות עור שלא ניתנות לשיפור והטבה ברפואה הקונבנציונאלית.

בשילוב עם הטכנולוגיה המיועדת אך ורק לטיפול בבעיות עור - טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF הניתנת לך כטיפול תומך בכל שלב מסידרת הטיפולים המותאמת לאחר אבחון .  

 

 • מהי תרומת הגנים להתפרצות אקנה  ?

סיבות נוספות, לצערי, שלא ניתן להבטיח   - "להיפטר - להעלים -סופי   אחת ולתמיד"   את פצעי האקנה על הפנים שלך, הגב והישבן שלך, בגיל מבוגר... 

*הגנים מגבירים את הנטייה של אדם לפתח אקנה ומשנים את פיסיולוגיית העור והופכים אותו לרגיש יותר להורמונים וגורמים אחרים. כך למשל:

*הגנים משפיעים על רמת רגישות העור להורמונים המשפיעים על התפתחות אקנה על עור בריא.

עור בעל נטייה גנטית לאקנה, מיצר יותר חלב/שומן והוא בעל קצב מהיר של צמיחת תאי עור.

*הגנים משפיעים על כוח התגובה הדלקתית לחיידקים.

אנשים הסובלים מאקנה הם בעלי תגובה דלקתית חזקה יותר לחיידקים הקיימים באקנה (באקנה יש שני סוגי חיידקים).

*הגנים משפיעים אף על ייצור חומרים כימיים אנטי דלקתיים בעור עם נטייה לאקנה – ובמקרים הקשים מופיעה אקנה קשה עם ציסטות באזור הפנים, הקרקפת, הגב החזה הישבן והמפשעות. פצעים אדומים גדולים נפוחים וכואבים.

 

 • בשל גורמים אלו, אדם נוטה לסבול מאקנה המתפרצת בגיל מבוגר, בגיל 35, 38, ואקנה גם בגיל 40 וגם בגיל 46...!

 בעוד שאצל אחרים לא תתרחש ולא תופיע אקנה בגיל מבוגר. גם אם סבלת/ה מפצעי בגרות/אקנה בגיל ההתבגרות.

מחקרים קובעים באופן חד משמעי, לאחר בדיקות על אנשים בעלי היסטוריה של אקנה משפחתית חמורה, כי התופעה אכן עוברת בתורשה. ולא חייבת להגיע מהמעגל המשפחתי הקרוב יותר.

 

אז שלא יעבדו עליכן/ם עם הבטחות השווא - לטיפולים עם "המומחים לאסתטיקה" הטוענים שהטיפול באקנה מבוגרים "חייבים להיות תואמים לסוג העור"....!

ואני כקוסמטיקאית פרא-רפואית עם תעודות, העוסקת מעל 20 שנים רק בטיפול בבעיות עור - טוענת, אקנה גם במבוגרים תמיד מתפתחת מסוג עור שמן.

זו אקנה המלווה בפצעים פצעונים, מוגלתיים ודלקתיים, שחורים שומנים קומודונים, פנימיים וחיצוניים ציסטות צלקות וכתמים.  

   

את/ה סובל/ת מאקנה... 

 • אקנה הורמונלית -
 • אקנה ציסטית -
 • אקנה קומודונית - 
 • הידרודניטיס - סופראטיבה
 • אקנה בגיל מבוגר - אקנה בגיל 40?
 • אקנה פצעי בגרות בגיל הבגרות? יש לי טיפול עבורך. 

ללא "אור-כחול" הנפוץ בתחום. 

וללא הבטחות שווא - עם 2 טיפולי שיוף "אצות-ים" תקבל/י גב וישבן נקי, חלק, מבריק כמו... "של טוסיק של תינוק"...!

מנהלת - המכון שכחה להוסיף, שעם 2 טיפולי שיפשוף שיוף "באצות-ים" על אקנה פעילה, "ללא מגע יד אדם" והכונה המשתמעת מכך , ללא ניקוי-ניקוז השחורים השומנים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne, מהר מאוד הכל צף ועולה עם פצעים קשים יותר - צלקות קשות יותר וכתמים כהים יותר.

 • רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י עוד היום ישירות לאיריס לוי   0558833337 לתאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.  

 

הטיפול הניתן לך, בשילוב הטכנולוגיה החדשנית טכנולגיית IPL ו-RF.   

טכנולוגיה העובדת על ספקטרום רחב של כל גלי האור והנעשה במגע ישיר על האיזור הבעייתי שלך...

אור-אדום/אור-כחול /אור-ירוק/ואור צהוב   מ- 540 nm ועד 1200 nm ננומטר,   של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי-דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות העור. 

טיפול שאת/ה מקבל/ת בכל מפגש מסידרת הטיפולים המותאמת לך - בשיטה חדשנית   ממני בלבד.    

ללא תופעות לוואי - ללא כאבים - ללא תרופות - ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא הבטחות שווא - לסופי - נגמר - לתמיד... הנפוצות בתחום הקוסמטיקה.

 

האם ידעת/ה – שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת השחורים, השומנים, הקומודונים הנו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?

האם ידעת/ה – שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה והגורמים העיקריים להתפרצות אקנה, פצעים על הפנים שלך - הגב שלך- והישבן שלך?

האם ידעת/ה- - שללא ניקוז/ניקוי/ הוצאת השחורים, השומנים, והקומודונים, בטיפול ידני, בתחילת הטיפול לא ניתן יהיה לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה? הגורמים העיקריים לאקנה פצעים על הפנים שלך על הגב והישבן ומפשעות בנשים?

האם חשבת/ה - שע"י מריחת מסכות/קרמים בשילוב "אור-כחול" או מנורת-לד שאינה חודרת לדרמיס, ניתן לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה פצעים על הישבן שלך. הגב והפנים שלך, חיידקים הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה?...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

 

 

 

 


378
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
ניתן להזמין דרכי תכשירי קוסמטיקה החסרים לך, המשלוח בדואר שליחים, תוך 24 שעות עד הבית.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
בקשתך בביצוע....
סגירה
צור/י קשר לקבלת טיפול אישי ופרטני מאיריס לוי עצמה