איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
מאמרים »

טיפול-באקנה-מבוגרים

ממליצים אחרונים (מתוך 211 ממליצים)

הידעתן/ם?

אקנה, היא לא רק נחלתם של הצעירים...! חשופים לתופעה גם נשים וגברים בגיל מבוגר, אקנה בגיל 20, 30 וגם בגיל 40 .   

במקרים מסוימים מופיעה תופעת האקנה במבוגרים כסימן מלווה למחלות פנימיות שונות או בעקבות טיפולים תרופתיים המפרים את האיזון ההורמונלי והיא עלולה להמשך עד אחרי שנות הארבעים.   ​

אקנה - מתבטאת בעור שמן, מבריק, בעל מרקם אפרורי ולא אחיד ולא אסתטי, אדמומי מחוספס, נקבוביות מורחבות, חצ'קונים, פצעים פצעונים, שחורים שומנים, קומודונים, ציסטות (אקנה ציסטית) צלקות חטטים וכתמים-גירוי מתמשך ודלקת בעור כל אלה הם הביטוי הראשוני של מחלת האקנה - חזזית או חטטת בעברית.

השארתם של השחורים - השומנים - הקומודונים הנראים מעל העור ולעתים אף מתחת לעור, מהווה בעיה פתולוגית  ואסתטית.

 ריחם של השחורים אינו נעים וכן המראה שלהם.

הופעתם בצפיפות על עור הפנים שלך הגב שלך הישבן עם נטייה להתפשט לאזור המפשעה בנשים, יוצר מראה לא נקי, לא אסתטי ולא חלק ועל כן נהוג ורצוי להוציאם בטיפול ניקוי - ניקוז הוצאת השחורים / השומנים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne, הגורמים העיקריים להתפתחות פצעי אקנה, טיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה. ​

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י עוד היום ישירות לאיריס לוי 0558833337 לתאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י. 

סקפטי/ת לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים ולהיווכח שיש טיפול באקנה מבוגרים.

 

על פי פרסומים: נפתח המרכז הגדול בישראל לאקנה - הנותן פתרון למבוגרים - ההזדמנות שלך להצטרף למעל 6000 נשים - נשים שמשום מה לא רשומות באתר ו"להיפטר" מהפצעים מהכתמים. 

ועוד על פי פרסומים: טיפול אקנה חדשני - טיפול מהפכני - אין ספור המלצות וסרטונים של לקוחות שכמובן איך לא "נפטרו" מאקנה וקבלו "עור חלק ונקי".  

נפתח ה"בית-החולים"   היחיד לטיפולי אקנה - המבטיח את ה-טיפול ה-מהפכני  - קבל/י עור ללא פצעי אקנה לתמיד - לתמיד? 

 • וחשבת שרופאים מטפלים בך? 

בוודאי שלא - כי עד לא מזמן זה היה המרכז הגדול והמרפאה הגדולה ביותר לטיפולי אקנה בישראל!

ומי מטפל בך - "המטפלות הנותנות שירות" - מטפלות שלא מחוייבות להוכיח ותק - ידע - ניסיון ומקצועיות בתחום הקוסמטיקה הפרא - רפואית. 

 

 • סובל/ת מאקנה? הגיע הזמן לעשות סוף לאקנה אחת ולתמיד! 
 • טיפול מיידי באקנה - תוצאות מוכחות מהטיפול הראשון - מהטיפול הראשון?? 

לזה ייחלת? לזה קיוית? לזה ציפית? - אך הבטחות לחוד - ותוצאות לחוד..שלא יעבדו עליכן/ם!

לצערי,  כקוסמטיקאית פרא-רפואית, מומחית, העוסקת רק בטיפול בבעיות עור מעל- 20 שנים, לא ניתן לקבל תוצאות מהירות - לא ניתן לקבל או להבטיח עור פנים נקי ללא פצעי אקנה לתמיד, בבני נוער ובגיל מבוגר, על הפנים הגב וגם באזור הישבן שלך.

 

על פי עדויות של לקוחות רבות שהגיעו אלי - הנפוץ בכל אותם המרכזים או המרפאות או המכונים הצצים כפטריות בגשם -

8 טיפולי "אור-כחול" פעמיים בשבוע + 4 טיפולים משמרים - + 3 תכשירים עם פתקית ושם המכון המטפל - עלות 10.000 ש"ח לעיתים גם יותר ...

 

במכון אחר, הנפוץ בתחום   - על פי פרסומים: את/ה מקבל/ת 2 טיפולי "אור-כחול" + 2 טיפולי שיוף אצות-ים על הישבן או על הגב שלך, גב עם פצעים פעילים, אקנה פעילה, פצעים שעדיין לא הגלידו (איך בעצם יגלידו עם לא מטפלים בהם!) +  4 קופסאות לבנות עם קרמים לא מזוהים.

עם פתקית ושם מנהלת המכון המטפל, ללא אישור משרד הבריאות - ללא תאריך פג תוקף - ללא שמות המרכיבים הפעילים בקרם - ללא אופן השימש בהם.

 

ערן בחור בן 24 מחיפה, הגיע אלי לאחר שהבין שנפל בפח של הבטחות והוא לצערי, לא היחיד. 

התלונן שאותם הקרמים ב-קופסאות הגדולות והלבנות שהתחייב לרכוש במקביל לטיפול, מסריחים - דביקים - ולא נעימים. עלות 6000 ש"ח - וכמובן הבטחות והבטחות....

לדבריו השיטה המהפכנית שקיבל, הנפוצה בתחום - 2 טיפולי שיוף אצות-ים ו- 2 טיפולי "אור-כחול" הפועל ממרחק על האיזור הבעייתי הגב שהיה מלווה באקנה פעילה - המלווה בפצעים פצעונים, שחורים שומנים קומודונים רבים, ציסטות נפוחות כואבות פנימיות וחיצוניות, כתמים חומים אדומים, צלקות חטטים וסימנים..

 • 2 טיפולים "באור-כחול" שלא עשו כלום לגב שלו, אחרי חודש כבר הבין שהטיפול המהפכני שהובטח לו זה לא באמת טיפול! כי הכל צף ועלה כאילו ולא היה טיפול... 

 

האם שאלתם את עצמכם מדוע 2 טיפולי "אור-כחול"  לא עושים כלום לגב או ישבן המלווים בפצעים פעילים - אקנה פעילה, והרי לכם התשובה...

על פי הספרות ומאמרים של רופאים העוסקים בטיפול ב"אור-כחול" לרוב רואים תוצאות טובות אחרי 20-12 טיפולים, אם כי לעתים יש צורך גם ב-50-40 טיפולים עד השגת שיפור...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

אותו ערן בן ה-24 הגיע אלי  - לסדרה של טיפולים - עם ניקוי עמוק, ניקוז-ניקוי השחורים - השומנים - הקומודונים, שהגב והחזה שלו היו מלאים - בשילוב הטכנולוגיה המיועדת אך ורק לטיפול בבעיות עור - ועם התכשירים לשימור המצב בבית - תכשירים תוצרת כחול-לבן, המיועדים לטיפול בעור אקנתי -בעייתי, 

תכשירים המאושרים ע"י משרד הבריאות - עם תאריך פג תוקף - עם שמות המרכיבים הפעילים בכל קרם - עם אופן השימוש בהם וכמובן עם ההדרכה המקצועית והיסודית ממני לשימור המצב בבית. 

ללא תרופות - ללא תופעות לוואי - ללא כאב - ללא הבטחות שווא - לסופי | נעלם | שמים סוף לאקנה, אחת ולתמיד -  אך כן עם ההתנייה הקיימת ממשרד הבריאות -  לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש לאורך זמן ועם אפקט מצטבר.  הבטחה הניתנת ממני כקוסמטיקאית פרא-רפואית העוסקת בתחום בעיות עור מעל 20 שנה - לשיפור ניכר - לריפוי הפצעים - הנגעים - החטטים והצלקות.

ידוע - שיוף על ישבן או גב עם אקנה פעילהעם פצעים, פצעונים ציסטות שהם פעילים, זו עבודה שטחית קוסמטית, לטשטוש בלבד, לתקופה מאד קצרה, שלא חודרת ולא פועלת על מקור הבעייה - חיידקי האקנה P.Acne הנמצאים בשכבות העמוקות של העור, והגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בגיל מבוגר...אז שלא יעבדו עליכן/ם! 

 

 • רוצה לדעת, מדוע לא ניתן להעלים פצעים מהר...המשכ/י לקרוא...

ואלה לא הלקוחות הראשונות ולא האחרונות שהגיעו אלי עם אכזבה גדולה וחור-בכיס,  אחרי הטיפולים המבטיחים "שיטה מהפכנית עם תוצאות מהירות, "ללא מגע יד אדם" עם 92 אחוזי הצלחה הפצעים נעלמים, אחת ולתמיד...אחת ולתמיד? לא בטוח!

 - לצערי טיפול באקנה בכל גיל ובמיוחד בגיל מבוגר זה לא  טיפול של "זבנג וגמרנו"!

 • לקוחה בת 48 מספרת הילית שמה -

שלוש שנים, 3 שנים הייתי במכון המפרסם: "שיטה מהפכנית - עם תוצאות מהירות"...

"ללא מגע יד אדם וללא כאבים"...   "היחידים בארץ שנותנים תוצאות בשיטה מהפכנית" עם סרטוני וידאו משכנעים שהם "הטובים ביותר" ואני בטיפול באקנה הורמונלי בפנים  בסידרה של פעם בחודש טיפול ב"אור כחול" ופעם בחודש בשילוב מריחות של מסכות/קרמים חומצות, ללא ניקוז/ניקוי הוצאת שחורים, שומנים קומדונים.

כי המטפלות הנותנות שירות, במכון , שניסיונן אינו מוכח, טוענות:  אסור ללחוץ / לנקז / ולנקות להוציא את השחורים - השומנים - הקומודונים... 

וזה לא נגמר!!! ואני כל החיים סובלת!! ועדיין בגיל 48 מסתירה את הפצעים החטטים והצלקות עם כמויות של מייקאפ וקונסילר - כי אני מתביישת בגילי עם אקנה כמו בגיל ההתבגרות..

והפצעים שם והשומנים שם, הציסטות שם והצלקות והכתמים חומים/אדומים שם...עד שמצאתי את הקוסמת שלי...והיא לא "מבני-ברק" וגם לא "מרחובות"...!

שלא מוותרת על "ניקוי פסח"   כהגדרתה, הוצאת שחורים, ניקוי/ניקוז שומנים וקומודונים ידני יסודי, מאיריס לוי עצמה, ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח. 

 • וכל טיפול ניתן בשילוב הטיפול החדשני בשיטת IPL ו-RF - יעיל - יסודי - מעמיק - מקצועי, הנותן תוצאות לטווח ארוך 
 • ההמלצה כבר באתר -  וכפי שאיריס מציינת לוקח זמן, התמדה והשקעה ובהמשך טיפולים משמרים,  הן במכון והן בבית. 

לאחרונה חזרה הילית לטיפול משמר עם פצע אחד שהופיע אחרי תקופה של חצי שנה...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

 • ועוד לקוחה - לי כהן בת 24 לקוחה מחולון מספרת -  

לאחר אינספור ניסיונות, כדורים, הומאופתיה, טיפולי דיקור, טיפולים אצל קוסמטיקאיות תכשירים שונים ומגוונים אך כלום לא עזר. 

התפתתי לפרסום שם הבטיחו לי "טיפול מהיר ומהפכני" - "ללא מגע יד אדם וללא כאבים"... 

היחידים בארץ שנותנים תוצאות מהירות - עם "השיטה המהפכנית"  לטיפול באקנה להיפטר מהפצעים אחת ולתמיד... איזה טיפול מושלם!!!  טיפול של זבנג וגמרנו!

עם מריחות של מסכות וקרמים  בשילוב"אור-כחול"  הפועל על הפנים שלי ממרחק, אני שוכבת כ-20 דקות מתחת למכשיר,  אך ללא ניקוי עמוק, ללא ניקוז/ניקוי הוצאת השחורים השומנים הקומודונים, שהפנים שלי היו מלאות בהם.

והטענה הנשמעת מפי המטפלות הנותנות שירות - שניסיונן אינו מוכח   - "אסור לנקז אסור לנקות את השחורים השומנים - בלאו הכי הכל חוזר" הכל חוזר? 

לא נראה לי הגיוני, לא אפקטיבי טיפול   בלי ניקוי/ניקוז כל השומנים השחורים שהפנים והצוואר שלי היו מלאים בהם.

​לפגישת הייעוץ אצל איריס לוי      הקוסמת שלי "והיא לא מבני-ברק" וגם לא "מרחובות"   הגעתי אובדת עצות - ועל פי ההסבר של איריס הבנתי, שעל אותם שומנים שחורים בהם הפנים שלי מלאות,   מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne מקור הבעיה - איריס הגדירה את מצבי כ"אקנה קומודוניקה" .

כבר לאחר הטיפול הראשון היה ניתן לראות ירידה משמעותית בפצעים, בשחורים ובשומנים.

כי איריס לא מוותרת על השלב הראשוני - העיקרי - והכרחי לכל טיפולי אקנה "ניקוי פסח"   כהגדרתה ניקוי עמוק להוצאת השחורים השומנים הקומודונים,  ניקוז/ניקוי ידני רק ע"י איריס עצמה וכל טיפול ניתן בשילוב הטיפול החדשני בטכנולוגיית IPL ו-RF

עכשיו לקראת סיום סדרת הטיפולים אני כבר הולכת בלי טיפה של איפור.  לא להאמין - מודה על הרגע שהגעתי לאיריס.

הטיפולים אומנם אינם נעימים בלשון המעטה ולא היה טיפול שאיריס לא היוותה לי גם פסיכולוגית מעבר להיותה הקוסמטיקאית אבל הכל שווה את זה כי עכשיו אני יכולה לצאת מהבית בגאווה. תודה לך איריס.   ההמלצה שלי גם כבר באתר.

 

 • ועוד לקוחה סער - בת 23 מספרת – 

לפני כשלוש שנים אחרי הפסקת הגלולות התפרצה לי אקנה בפנים,

ועוד לפני שמצאתי את האתר של איריס - גם אני הגעתי לאותו מכון המציע טיפול "טבעי מהיר ומהפכני"  עם מריחות של מסכות וקרמים   בשילוב   ”אור-כחול” העובד על מנורה אחת בלבד "כחולה" על הפנים שלי ממרחק, אך ללא ניקוי עמוק, ניקוז/ניקוי הוצאת השחורים השומנים, שהפנים שלי היו מלאות בהם.

   

בין 4-5 חודשים העור נרגע ….לאחר כחצי שנה הכל חזר והתפרץ…לקחתי רואקוטן….עזר זמנית …ושוב הכל התמלא מחדש...

עד שהגעתי לאיריס לוי הקוסמת שלי - שנתנה לי להבין שאין טיפול קל ומהיר בפצעי בגרות בגיל ההתבגרות ובאקנה קשה בפנים במבוגרים - יש כן, טיפול יסודי להוצאת השחורים, ניקוי/ניקוז השומנים הקומודונים   בשילוב הטיפול החדשני   בטכנולוגיית IPL - וגלי רדיו RF.

כטיפול לא מהפכני אך ייחודי - לא מהיר אך יעיל עם תוצאות הנשמרות לטווח ארוך. ההמלצה שלי כבר באתר. 

 

והנה הסיפור של נאורה, שיכול להיות גם הסיפור הבא שלך...ניתן ליצור עמה קשר ישיר - 054325253 

הגעתי לאיריס לפני 12 שנים, לראשונה עם התפרצות אקנה קשה מאוד. רגע אחרי שניסיתי כל טיפול אפשרי ושניה לפני כדורי ריקוטן. התחלתי סידרת טיפולים בקליניקה וגם בבית באמצעות תכשירים וכבר אחרי הטיפול השני ראיתי שינוי אדיר!

מיותר לציין שבסיום הטיפולים יצאתי עם פנים חלקות ללא פצעים, ללא צלקות וללא חורים!

היום אחרי 12 שנים שבהם הפנים היו נקיות לחלוטין חזרתי אליה לסידרת טיפולים נוספת קצרה יותר - אחרי 2 לידות - ממליצה בחום.

 

סובל/ת מאקנה - אקנה הורמונלית - אקנה ציסטית - אקנה קומודונית - אקנה פצעי בגרות בגיל הבגרות? יש לי טיפול עבורך.

הטיפול הניתן לך ממני בלבד, מאיריס לוי עצמה ניתן לך כן "בטיפול עם מגע יד אדם" כטיפול יסודי - מעמיק - ומקצועי, בשילוב עם הטכנולוגיה החדשנית -  השילוב המנצח לחיסול החיידקים באופן סלקטיבי.

עם ניקוי/ניקוז השחורים - השומנים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne .  

 

 • השימוש בטכנולוגיה החדשנית טכנולגיית IPL ו-RF,   

טכנולוגיה העובדת על ספקטרום רחב של כל גלי האור ונעשה במגע ישיר על האיזור הבעייתי ...

אור-אדום/אור-כחול /אור-ירוק/צהוב   מ- 540 nm ועד 1200 nm ננומטר,   של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי-דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות העור. 

טיפול שאת/ה מקבל/ת בכל מפגש מסידרת הטיפולים המותאמת לך - בשיטה החדשנית ממני בלבד   

 

רוצה לדעת מדוע אותן "המנהלות" - במכונים הגדולים -  במרפאות הגדולות - ובמרכזים הגדולים לטיפולי אקנה בישראל " מטפלות | מלאכיות - קוסמטיקאיות ואולי לא קוסמטיקאיות ורק מטפלות שהוכשרו להדליק את המכשיר "אור-כחול", מצהירות על הטיפול "ללא מגע יד אדם" ומתנגדות לניקוז ניקוי השחורים - השומנים הקומודנים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne ? 

 • כי - זמן הטיפול מתקצר.

 • כי - הפעלת המכשיר, אינה  מחייבת, ידע - ותק - ניסיון ומקצועיות מתחום הקוסטיקה הפרא-רפואית

 • "ועל זה אומרים: "עבודה קלה וכסף קל"... והמנהלת צוחקת כל הדרך אל הבנק! 

 

והטיפול המתאים לאקנה פצעי בגרות בגיל ההתבגרות ובגיל מבוגר, שאני מציעה לך, הנו:

1. השלב הראשון והכרחי,  אבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית הינו - ניקוז /ניקוי ידני מקצועי ויסודי הניתן לך ממני בלבד.

2. בשילוב עם הטכנולוגייה החדשנית, טכנולוגיית IPL ו– גלי רדיו RF - שאת/ה מקבל/ת בכל מפגש - עם הטכנולוגיה החודרת לשכבות הדרמיס הבינוני והעמוק - והיעילה במיוחד בנטרול והריסת חיידקי האקנה באופן סלקטיבי.  

3. לאחר הפחתה בנגעים - את/ה מקבל/ת הבהרת הכתמים החטטים והסימנים על הפנים שלך - על הגב והישבן (מפשעות בנשים) - בשילוב עם טיפול מזותרפיה  + פונקציה להבהרת הכתמים חומים/אדומים חטטים וסימנים חידוש מרקם העור עם הטכנולוגיה.

השילוב המנצח הגורם להריסת החיידקים, לייבוש אותם השומנים  - השחורים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה, ריפוי הפצעים הפצעונים, הציסטות הפנימיות והחיצוניות, אקנה על הפנים שלך - הגב והישבן. לטווח ארוך.

 

מהו הטיפול באקנה בפנים בבני נוער, ומבוגרים     בטכנולוגייה החדשנית?

מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מנגעי האקנה והתופעות הנלוות לאקנה, כמו צלקות אקנה/פוסט אקנה, כתמים חומים/אדומים הנלווים לאקנה גם בגיל מבוגר.

קרני האור בהם משתמשים בטיפול בטכנולוגיית IPL ו-RF הינם קרני אור שאינם מסוכנות ואינם גורמות כל נזק לעור. אלו הם קרני אור הנראה לעין, כמו פלש של מצלמה ללא המרכיבים המסוכנים הנמצאים בקרינת השמש (אולטרה ויאולט).

 

במחקרים שנעשו נמצא שהמערכת הפחיתה משמעותית ובאחוזים ניכרים את נגעי האקנה הדלקתיים בכל הרמות ובכל אזורי הגוף, הטיפול מוכח כיעיל מכל שאר השיטות. טיפול קצר, בטוח והתוצאות חד משמעיות.  

 • הטיפול המבטיח הצלחה באחוזים גבוהים באקנה המתפרצת גם בגיל מבוגר, ומוכחת כיעילה ובטוחה מכל שאר השיטות.  

 

מדוע עדיף במצבים אלו השימוש   בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF שאיריס לוי עצמה מציעה לך כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני? 

טכנולוגיה המשלבת בתוכה   ספקטרום רחב של כל 4 אורכי הגל, להבדיל מ"אור-כחול"  הפועל על מנורה אחת בלבד "כחולה" על האיזור הבעייתי שלך וממרחק.

השיטה החדשנית עובדת על ידי החדרת קרן אור ממוקדת, אשר עובדת על פולסים בעוצמה שווה לכול האזור המטופל ללא תופעות לוואי וללא כאב, ולכן גם התוצאות לא מאחרות לבוא והנן בעלות אחוזי הצלחה גבוהים ביותר. 

 

לצערי, אקנה, פצעים, פצעונים, ציסטות - פצעים נפוחים כואבים ועמוקים, כתמים חומים/אדומים צלקות חטטים סימנים אדמומיות חיספוס  - לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר.

 • הטיפול באקנה בפנים בבני נוער ובמבוגרים, דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים.  

 

קיימים מספר גורמים עיקריים   להתפרצות אקנה בפנים בצעירים ובמבוגרים, חלקם אינם ניתנים לשליטה ואחרים השייכים לגנטיקה וגורמים חיצוניים כמו:

תקופות של עצבנות וחרדה (למתחים נפשיים השפעה ניכרת על האיזון ההורמונלי).

שימוש בתכשירים קוסמטיים המכילים מרכיבים שומניים (אקנה קוסמטיקה) ומוצרי שיער לטיפול ועיצוב השיער אף הם עלולים להביא ליצירת קומודונים ואפילו נגעים מוגלתיים,

במקרים מסוימים מופיעה תופעת אקנה במבוגרים כסימן מלווה למחלות פנימיות שונות או בעקבות טיפולים תרופתיים המפרים את האיזון ההורמונלי והיא עלולה להמשך עד אחרי שנות הארבעים

 

גנטיקה  - אקנה וגנטיקה

 • מהי תרומת הגנים לאקנה?

*הגנים מגבירים את הנטייה של אדם לפתח אקנה ומשנים את פיסיולוגיית העור והופכים אותו לרגיש יותר להורמונים וגורמים אחרים. כך למשל:

*הגנים משפיעים על רמת רגישות העור להורמונים המשפיעים על התפתחות אקנה על עור בריא. עור בעל נטייה גנטית לאקנה, מיצר יותר חלב/שומן והוא בעל קצב מהיר של צמיחת תאי עור.

*הגנים משפיעים על כוח התגובה הדלקתית לחיידקים. אנשים הסובלים מאקנה הם בעלי תגובה דלקתית חזקה יותר לחיידקים הקיימים באקנה (באקנה יש שני סוגי חיידקים).

*הגנים משפיעים אף על ייצור חומרים כימיים אנטי דלקתיים בעור עם נטייה לאקנה – ובמקרים הקשים מופיעה אקנה קשה עם ציסטות באזור הפנים, הקרקפת, הגב החזה הישבן והמפשעות. פצעים אדומים גדולים נפוחים וכואבים.

בשל גורמים אלו, אדם נוטה לסבול מאקנה המתפרצת בגיל מבוגר, בעוד שאצל אחרים לא תתרחש ולא תופיע אקנה בגיל מבוגר גם אם סבלת מפצעי בגרות/אקנה בגיל ההתבגרות.

 

מחקרים קובעים באופן חד משמעי, לאחר בדיקות על אנשים בעלי היסטוריה של אקנה משפחתית חמורה, כי התופעה אכן עוברת בתורשה. ולא חייבת להגיע מהמעגל המשפחתי הקרוב יותר.

סובל/ת מעור פנים שומני, מבריק, גוון עור פנים אפרורי, נקבוביות פעורות וגדולות באזור הפנים, ראשים שחורים, קומודונים, או ראשים לבנים, פצעים פצעונים ציסטות עמוקות נפוחות וכואבות?

מחליט/ה להתעלם מזה, במחשבה שזה יעבור, חבל, בשביל מה לסבול? בעיות עור קלות עלולות אף להתפתח למחלות עור כרוניות באם הן לא מטופלות בזמן ובאופן סדיר ואף לגרום לצלקות בעור חוטטים וכתמים. 

 

 • הסרת שיער – בכפר יונה | במחירים אטרקטיביים  
 • שירות מקצועי ומהיר להסרת שיער - התקשרו כעת לקליניקה של איריס לוי –אופיר - 0558817445    

 

 

 


378
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
ניתן להזמין דרכי תכשירי קוסמטיקה החסרים לך, המשלוח בדואר שליחים, תוך 24 שעות עד הבית.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
סגירה
צור/י קשר לקבלת טיפול אישי ופרטני מאיריס לוי עצמה
הסרת שיער ללא כאב התקשרו. אופיר- 0558817445