איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
מאמרים »

טיפול באקנה קשה בפנים ובסנטר? זה לא טיפול קל ומהיר|איריס לוי

ממליצים אחרונים (מתוך 226 ממליצים)

את סובלת מאקנה קשה, פצעים קשים בפנים ובסנטר? אקנה המתפרצת על רקע הורמונלי על הפנים שלך?

יש טיפול על פי פרסומים ומאוד מפתים: יש טיפול "קל - מהיר - סופי - מהפכני  - טבעי, עם התחייבות"!

בשילוב עם סרטונים - תמונות, לפני ואחרי ועדויות של אלפי לקוחות מחוייכות ומרוצות, על פי מנהלת-המכון ששכחה להוסיף כי  - תמונות ניתן להשכיר - לרכוש להעתיק..!

וזו אותה המנהלת המתרברבת שהיא היא היחידה שהמציאה את "השיטה-המהפכנית" שהצילה אלפי לקוחות המבטיחה לך "טיפול ללא מגע יד אדם" עם "המטפלות הנותנות שירות" שלא מחוייבות להוכיח שום ידע - ותק - ניסיון ומקצועיות מתחום הקוסמטיקה. 

הן רק לומדות להפעיל את מכשיר ה"אור-הכחול" מכשיר הפועל ממרחק לאיזור הבעייתי שלך, הפנים שלך, המלוות באקנה פעילה, אקנה הורמונלית על הפנים והסנטר עם נטייה להתפשט לאיזור החזה - הגב ולעיתים אפילו לישבן שלך.

אקנה המלווה - בפצעים דלקתיים ומוגלתיים, פצעונים, שחורים - שומנים - קומודונים פנימיים וחיצוניים, ציסטות עמוקות נפוחות וכואבות, כתמי פוסט אקנה, צלקות פוסט אקנה חטטים עור שומני מחוספס ומפריש...  

את הלקוחה, שוכבת כחצי שעה מתחת למכשיר הפועל ועובד על ספקטרום של אור אחד בלבד "כחול" ובסיום את מקבלת מריחת קרם או מסכה. ובזה מתחיל ומסתיים "הטיפול המהפכני - הקוסמטי" שאת מקבלת. 

וזה מה שנקרא - "הטיפול ללא מגע יד אדם" והכוונה המשתמעת מכך: הטיפול מתבסס רק על המכשיר - ה"אור-הכחול" .

אותה מנהלת מכון שכחה לספר לכן - שבאותה שיטה מהפכנית שרוב המכונים הגדולים לטיפולי אקנה בישראל - המרכזים הגדולים לטיפולי אקנה והמרפאות הגדולות לטיפולי אקנה מאיזור: בני-ברק - רחובות - ראשון לציון ופתח-תקווה הנוטות לעבוד באותה "שיטה - מהפכנית",  מהר מאוד הכל שב צף ועולה עם פצעים קשים יותר - כתמים קשים יותר וצלקות קשות יותר...אז שלא יעבדו עליכן!

  • סקפטית? לא מאמינה?  

לקוחה בת 48 מספרת הילית שמה -

שלוש שנים, 3 שנים הייתי במכון המפרסם: "שיטה מהפכנית - עם תוצאות מהירות"...

"ללא מגע יד אדם וללא כאבים"...   "היחידים בארץ שנותנים תוצאות בשיטה מהפכנית" עם סרטוני וידאו משכנעים שהם "הטובים ביותר" ואני בטיפול באקנה הורמונלי בפנים  בסידרה של פעם בחודש טיפול ב"אור כחול" ופעם בחודש בשילוב מריחות של מסכות/קרמים חומצות, ללא ניקוז/ניקוי הוצאת שחורים, שומנים קומדונים.

כי המטפלות הנותנות שירות, במכון , שניסיונן אינו מוכח, טוענות:  אסור ללחוץ / לנקז / ולנקות להוציא את השחורים - השומנים - הקומודונים... 

וזה לא נגמר!!! ואני כל החיים סובלת!! ועדיין בגיל 48 מסתירה את הפצעים החטטים והצלקות עם כמויות של מייקאפ וקונסילר - כי אני מתביישת בגילי עם אקנה כמו בגיל ההתבגרות..

והפצעים שם והשומנים שם, הציסטות שם והצלקות והכתמים חומים/אדומים שם...עד שמצאתי את הקוסמת שלי...והיא לא "מבני-ברק" וגם לא "מרחובות"...!

שלא מוותרת על "ניקוי פסח"   כהגדרתה, הוצאת שחורים, ניקוי/ניקוז שומנים וקומודונים ידני יסודי, מאיריס לוי עצמה, ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח. 

וכל טיפול ניתן בשילוב הטיפול החדשני בשיטת IPL ו-RF - יעיל - יסודי - מעמיק - מקצועי, הנותן תוצאות לטווח ארוך.  
ההמלצה כבר באתר -  וכפי שאיריס מציינת לוקח זמן, התמדה והשקעה ובהמשך טיפולים משמרים,  הן במכון והן בבית. 

לאחרונה חזרה הילית לטיפול משמר עם פצע אחד שהופיע אחרי תקופה של חצי שנה...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

  • ועוד לקוחה - לי כהן בת 24 לקוחה מחולון מספרת -  

לאחר אינספור ניסיונות, כדורים, הומאופתיה, טיפולי דיקור, טיפולים אצל קוסמטיקאיות תכשירים שונים ומגוונים אך כלום לא עזר. 

  • התפתתי לפרסום שם הבטיחו לי "טיפול מהיר ומהפכני" - "ללא מגע יד אדם וללא כאבים"... 

היחידים בארץ שנותנים תוצאות מהירות - עם "השיטה המהפכנית"  לטיפול באקנה להיפטר מהפצעים אחת ולתמיד... איזה טיפול מושלם! טיפול של זבנג וגמרנו!

עם מריחות של מסכות וקרמים  בשילוב"אור-כחול"  הפועל על הפנים שלי ממרחק, אני שוכבת כ-20 דקות מתחת למכשיר,  אך ללא ניקוי עמוק, ללא ניקוז/ניקוי הוצאת השחורים השומנים הקומודונים, שהפנים שלי היו מלאות בהם.

והטענה הנשמעת מפי המטפלות הנותנות שירות - שניסיונן אינו מוכח   - "אסור לנקז אסור לנקות את השחורים השומנים - בלאו הכי הכל חוזר" הכל חוזר? 

לא נראה לי הגיוני, לא אפקטיבי טיפול   בלי ניקוי/ניקוז כל השומנים השחורים שהפנים והצוואר שלי היו מלאים בהם.

​לפגישת הייעוץ אצל איריס לוי      הקוסמת שלי "והיא לא מבני-ברק" וגם לא "מרחובות"   הגעתי אובדת עצות - ועל פי ההסבר של איריס הבנתי, שעל אותם שומנים שחורים בהם הפנים שלי מלאות,   מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne מקור הבעיה - איריס הגדירה את מצבי כ"אקנה קומודוניקה" .

כבר לאחר הטיפול הראשון היה ניתן לראות ירידה משמעותית בפצעים, בשחורים ובשומנים.

כי איריס לא מוותרת על השלב הראשוני - העיקרי - והכרחי לכל טיפולי אקנה "ניקוי פסח"   כהגדרתה ניקוי עמוק להוצאת השחורים השומנים הקומודונים,  ניקוז/ניקוי ידני רק ע"י איריס עצמה וכל טיפול ניתן בשילוב הטיפול החדשני בטכנולוגיית IPL ו-RF. 

עכשיו לקראת סיום סדרת הטיפולים אני כבר הולכת בלי טיפה של איפור.  לא להאמין - מודה על הרגע שהגעתי לאיריס.

הטיפולים אומנם אינם נעימים בלשון המעטה ולא היה טיפול שאיריס לא היוותה לי גם פסיכולוגית מעבר להיותה הקוסמטיקאית אבל הכל שווה את זה כי עכשיו אני יכולה לצאת מהבית בגאווה. תודה לך איריס.   ההמלצה שלי גם כבר באתר.

 

ועוד לקוחה סער - בת 23 מספרת – 

לפני כשלוש שנים אחרי הפסקת הגלולות התפרצה לי אקנה בפנים,

ועוד לפני שמצאתי את האתר של איריס - גם אני הגעתי לאותו מכון המציע טיפול "טבעי מהיר ומהפכני"  עם מריחות של מסכות וקרמים   בשילוב   ”אור-כחול” העובד על מנורה אחת בלבד "כחולה" על הפנים שלי ממרחק, אך ללא ניקוי עמוק, ניקוז/ניקוי הוצאת השחורים השומנים, שהפנים שלי היו מלאות בהם.

   

בין 4-5 חודשים העור נרגע ….לאחר כחצי שנה הכל חזר והתפרץ…לקחתי רואקוטן….עזר זמנית …ושוב הכל התמלא מחדש...

עד שהגעתי לאיריס לוי הקוסמת שלי - שנתנה לי להבין שאין טיפול קל ומהיר בפצעי בגרות בגיל ההתבגרות ובאקנה קשה בפנים במבוגרים - יש כן, טיפול יסודי להוצאת השחורים, ניקוי/ניקוז השומנים הקומודונים   בשילוב הטיפול החדשני   בטכנולוגיית IPL - וגלי רדיו RF.

כטיפול לא מהפכני אך ייחודי - לא מהיר אך יעיל עם תוצאות הנשמרות לטווח ארוך. ההמלצה שלי כבר באתר. 

ויש עוד  -  כמו האתיופית היפה, שמה ומספר הטלפון שמור אצלי מחוק צנעת הפרט, שסבלה מקרטוזיס פילאריס באיזור הישבן והרגליים שלה שהתפתתה אף היא ושילמה  - 11,000ש"ח, עברה 4 טיפולים עם מספר תכשירים של 30מ"ג 50מ"ג ללא שמות המרכיבים העיקריים ללא אישור משרד הבריאות אך כן עם הדפס בשחור של שם המנהלת והחליטה, שאף אחד באותו "המכון הגדול לטיפולי אקנה" לא יודע בכלל מה זה קרטוזיס פילאריס והיא הגיעה אלי... אז שלא יעבדו עלייך!

 

הידעת?

הטיפול באקנה קשה בפנים, אקנה על רקע הורמונלי בפנים - אקנה ציסטית - אקנה קומודונית - הנו תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור.

קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

אקנה קשה בפנים ובאזור הסנטר, עם נטייה להתפשט לאזור הצוואר או הגב שלך - אינו כ"טיפול פנים" רגיל,  או  כטיפול "אנטיאייג'ינג" להצערת עור הפנים"!

 

את סובלת מאקנה קשה, מפצעים קשים - מכתמים קשים - וצלקות פוסט אקנה, בפנים ובסנטר? אקנה המתפרצת על רקע הורמונלי על הפנים שלך, יש לי טיפול עבורך, לצערילא קל –  לא מהיר אך יעיל, מקצועי, יסודי הנשמר לאורך זמן.

סקפטי/ת לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת לגלוש בעמוד הבית ולהתרשם   מעשרות ההמלצות של לקוחות מרוצות ואף לגלוש לתחתית העמוד ולהתרשם מתמונות לפני ואחרי טיפול באקנה קשה בפנים.

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י כעת ישירות אלי 0558833337  לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.

הטיפול ניתן לך ממני בלבד, מאיריס לוי עצמה - כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני בדיסקרטיות מלאה. ולא ממטפלות או מנהלת-מכון שניסיונן אינו מוכח.

כקוסמטיקאית פרא-רפואית עם תעודות העוסקת מעל - 20 שנים רק בטיפול בבעיות עור שלא ניתנות לטיפול ברפואה הקונבנציונאלית, ובשילוב  הטכנולוגיה הייחודית טכנולוגיית קרן אור - IPL וגלי רדיו - RF, טיפול המומלץ עף ע"י רופאים.

 

הידעתן?

בכל אותם המרכזים הגדולים לטיפולי אקנה בישראל - המרפאות הגדולות לטיפולי אקנה והמכונים הגדולים ביותר לטיפולי אקנה בישראל, מאזור - רחובות, פתח-תקוה, ראשון-לציון ובני-ברק, מטפלות בכן/ם "המטפלות הנותנות שירות",  שלא חייבות להוכיח ותק - נסיון - ידע - ומקצועיות בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

וכולן לצעריעובדות באותה השיטה. המהירה - הקלה והיקרה - "ללא מגע יד אדם" שיטה המיושמת בטיפול באקנה על הפנים שלך.  

 

על פי עדויות של לקוחות שהגיעו אלי, את מקבלת סידרה ...

של 8 טיפולים פעמיים בשבוע + 4 טיפולי שימור + 3 תכשירים לא זולים, עלות - 10.000ש"ח לעיתים גם יותר .

על פי הספרות ומאמרי רופאים העוסקים בטיפול ב"אור-כחול" לרוב רואים תוצאות טובות אחרי 20-12 טיפולים, אם כי לעתים יש צורך גם בין - 50 -40

2 טיפולים בכל שבוע, עד השגת שיפור! שימי לב, עד השגת שיפור! 

ולא כפי שכל אותן המנהלת מכריזה להיפטר מאקנה בפנים - "אחת ולתמיד"...אז שלא יעבדו עלייך!

את מקבלת את המינימום!

עבודה קלה - וקצרה ל"מטפלות הנותנות שירות" וכסף קל למנהלתהצוחקת כל הדרך אל הבנק! 

 

אקנה הינה מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד.

על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול!

ולכן, לא ניתן להבטיח להיפטר מאקנה בפנים אחת ולתמיד! שלא יעבדו עליכן/ם!

 

הטיפול הנפוץ כיום באקנה קשה בפנים, אקנה ציסטית, אקנה קומודונית, אקנה על רקע הורמונלי על הפנים שלך, הינו בטיפול טבעי שלא שם את כובד המשקל על ניקוי עמוק - ניקוז ניקוי השומנים - השחורים - הקומודונים   עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne עם התערבות ידנית במכון.

לצערי. תשומת הלב מופנת בעיקר, ובאופן טבעי לפצעים | לכתמים | לצלקות | לחטטים | ולסימנים על הפנים  - אך לא לשורש הבעייה. לגורמים העיקריים להתפרצות הפצעים - הפנימיים והחיצוניים, לשומנים הפנימיים והחיצוניים....

 

באקנה קשה בפנים ועל הסנטר שלך, ניתן להבחין בעיקר בשני סוגי חיידקים:

"פרופיוני בקטריום אקנה" (propion bacterium acnes ) חיידק החי בתנאי חוסר אויר אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור,

ו - "סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis) שמשגשג גם הוא בתעלות זקיקי השיער. חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים את השומנים שבחלב והופכים אותם לחומצות שומן שעלולות לגרום לגירוי העור לתגובה דלקתית ומוגלה.

 

P.Acne, הם אלה הגורמים העיקריים להתפתחות אקנה קשה על הפנים שלך עם נטייה להתפשט לאיזור הצואר והעורף.

ועל מנת להפחית את החיידקים,     החיידקים המתקיימים בשכבות הדרמיס העמוקות של העור, על השחורים - השומנים - הקומודונים.

נדרשת פעולה יסודית ועמוקה...   בשיטה חדשנית ופורצת דרך, עם אחריות הניתנת לך ממני בלבד מאיריס לוי עצמהלהפחתה וצימצום כמות אותם החיידקים באופן סלקטיבי, בריקון הנקבוביות מהשומן , הסבום עליהם מתקיימים החיידקים הגורמים העיקריים, שורש הבעיה,   להתפרצות אקנה על הפנים שלך,  וכן בטיפול   "עם מגע יד אדם" הניתן לך ממני בלבד.

והכוונה המשתמעת מכך - עם ניקוי ניקוז ידני חיצוני, להוצאת השחורים - השומנים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne.

 

לצערי, זהו השלב החשוב ביותר והעיקרי ביותר, שרוב המנהלות ו"המטפלות הנותנות שירות" מוותרות עליו...  ומדוע?

 כי - הטיפול ללא ניקוי ניקוז הוצאת השחורים השומנים הקומודונים - זול יותר ולא מחייב להעסיק אשת מקצע מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

כי -  הטיפול ללא ניקוי ניקוז הוצאת השחורים - השומנים - הקומודונים קצר יותר.

כי  - הטיפול ללא ניקוי ניקוז הוצאת השחורים - השומנים - הקומודונים קל יותר.

כי - הטיפול מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור.

כי - הטיפול באקנה על רקע הורמונלימחייב ידע בניקוז השחורים השומנים הקומודונים בשלמות ללא פגיעה ברקמות העור.

כי - מחוסר ידע וניסיון יש ו"המטפלות הנותנות שירות" משלבות בטיפול שיוף - "אצות-ים" שיוף קריסטלים - שיוף עם פילינג חומצות, הנפוץ בתחום, ובכך גורמות נזק רב לרקמות העור. בצורת כתמים חומים/אדומים צלקות וחטטים על הפנים שלך.

אין ספק, קל יותר להפעיל את מכשיר ה"אור-הכחול" בסיום הטיפול למרוח קרם או מסכה - ובזה תם ונשלם הטיפול הקוסמטי שאת מקבלת.

ומי המרוויחה העיקרית   המנהלת הצוחקת כל הדרך אל הבנק...אז שלא יעבדו עלייך!

 

מדוע עדיף במצבים אלו השימוש ב"טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF" טיפול הנעשה במגע ישיר על האזור הבעייתי - הפנים שלך?

טכנולוגיה חדשנית, המשלבת בתוכה ספקטרום רחב של כל אורכי הגל - אור אדום / אור-כחול / אור-ירוק / אור- צהוב מ 540 nm ועד 1200nm -ננומטר.

שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות העור .

טיפול בטכנולוגית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF החודר לשכבות הדרמיס הבינוני והעמוק - יעיל במיוחד בנטרול והריסת חיידקי האקנה באפן סלקטיבי. הריפוי מתבצע כאשר האור המוקרן פועל על חומר הפורפירין הנלווה לחיידקי האקנה.

עם חשיפת חיידקי הפורפירין לאור המיוחד של המערכת הוא עובר שינוי כימי ומחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה, מייבש את הסבום השומן, עליו מתקיים החיידק. וכל זה בשילוב עם טיפול ניקוי/ניקוז הניתן לך ממני בלבד, כטיפול יסודי - מקצועי - תומך להוצאת השחורים - השומנים - הקומודונים - עליהם מתקיימים החיידקים.

טיפול יעיל ואפקטיבי המתמודד עם הפחתת יצור השומן, הפחתת הצטברות תאי עור וקטילת החיידק הגורם לדלקת.

ולכן דרך הפעולה האדיאלית והאיכותית היא כפולה, כטיפול מערכתי פנימי וחיצוני.

הצלחת הטיפול מושפעת מהתמדה בטיפולים במקביל להמשך טיפול משמר ותומך בבית ובמכון.

 

​השילוב בין RF ו-IPL מבוסס על חימום מקדים של אזור המטרה ע"י האור ויצירת אזור מוליך יותר עבור אנרגיית RF. כך מושגת טמפרטורה גבוהה יותר באזור המטרה ומתקבלות  תוצאות טובות יותר, משימוש בקרן אור בלבד.

אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיה החדשנית היא ההחלמה המהירה, מאחר והטיפול מבוסס על אורך גל מיוחד ללא קרינת UV (אולטרה ויאולט) הוכח כי הוא אינו גורם כל נזק לעור וניתן לחזור מיד לשגרה.

הטיפול החדשני בטכנולוגיית IPL - קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF - עמה ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.Acne  ולקבל שוב, עור חלק, נטול שומנים ואדמומיות, פצעים (עמוקים,כואבים ואדומים) פצעונים, ציסטות, וכתמים (חומים אדומים).

טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות, ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

ללא שיוף עם פילינג חומצות  או "אצות-ים" הנפוץ בתחום - ללא"אור-כחול"
ללא שינוי בתזונה שלך - ללא שינוי מקום העבודה שלך - וללא שינוי אורח החיים שלך.

פצעים בפנים אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול.

אקנה לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר.

 

מדוע לא ניתן לומר "יש טיפול קל ומהיר" - "תוך 15 יום, קבלי פנים ללא אקנה" - "ללא כאבים וללא תופעות לוואי" מייבשים את הבעיה מהשורש...  מהשורש?

ואני שואלת כמומחית בתחום... איך מייבשים את הבעיה מהשורש - אם חומצות ? - שלא חודרות לדרמיס הבינוני והעמוק ומחסלות את החיידקים P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות הנגעים בפנים ?

אם חומצות ?  - שלא מנקזות ומנקות את השחורים - השומנים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne .

הסיבות לאקנה קשה בפנים שלך - המלווה בפצעים, פצעונים, ציסטות (פצעים כואבים גדולים ונפוחים) וכתמים המופיעים על הפנים וקו לסת תחתון - סנטר, לרוב נגרמים מחוסר איזון הורמונלי ובאחוז גבוה יותר אצל נשים - בעיקר מצבים של הפרשת יתר של הורמונים אנדרוגניים - כל אלה יכולים להחמיר אקנה.

זה יכול להתקיים בהחלפת גלולות או בהפסקת גלולות, סביב המחזור החודשי, טיפולי פוריות או הפרעות הורמונאליות אחרות.

 

לצערי, לא ניתן להרוס או לצמצם או לייבש את הבעיה מהשורש,  עם חומצות - ותכשירים ייעודיים  בטיפול "קל - ומהיר" - "ללא מגע יד אדם"-

ללא ניקוז / ניקוי השומנים |השחורים | הקומודונים, הגורמים העיקריים להתפרצות הנגעים בפנים  - ועם מכשור רפואי מתקדם שהוא על פי פרסומים -"אור-כחול" - עם השיטה המבטיחה לך לא רק טיפול בפנים ובגוף אלא גם שמירה על התוצאות לאורך זמן...לאורך זמן? ...אין סיכוי!

אם הבטחות השווא - ל-ביי ביי לפצעי אקנה - עור נקי לתמיד - להיפטר מאקנה בקלות...!

אין ספק - הבטחות מפתות - לזה ייחלת  לזה ציפית - לזה קיווית? אך מציאות לחוד הבטחות לחוד, וטיפולים לחוד!

 

טיפול באקנה קשה בפנים ובסנטר, בין אם כרוני או זמני, הוא אחד מהסוגים המתסכלים ביותר של אקנה. הפצעים נראים נורא, הם כואבים במגע, והם לא מגיבים לטיפול בקרמים המיועדים למריחה על העור.

 

ידוע - שהחיידקים, חיידקי ה - P.acne מתקיימים על אותם שומנים, שחורים קומודונים ופועלים על זקיקי החלב, גורמים לפירוק החלב לחומצות שומן חופשיות ולדלקת סביב זקיק השערה ויוצרים אזורים מוגלתיים ברמה שטחית או עמוקה.

חומרת התהליך הסופי תלויה ברגישות אינדיבידואלית לחיידק.
ללא התערבות מקצועית נכונה, עלול התהליך להסתיים בהצטלקות קשה, חטטים כתמים וסימנים!

 

ומה לא מספרים לך?

מדוע שילוב טיפול עם ניקוי/ניקוז הוצאת שחורים, שומנים, קומודונים, הכרחי/יעיל ומועיל בכל טיפול באקנה בפנים/אקנה הורמונלי בפנים?

האם ידעת – שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת שחורים,שומנים, קומודונים הנו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?

האם ידעת – שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה והגורמים העיקריים להתפרצות אקנה הורמונלי בפנים?

השארתם של השחורים - השומנים - הקומודונים הנראים מעל העור ולעיתים אף מתחת לעור (עם מראה מול אור השמש), מהווה בעיה פתולוגית ואסתטית.

ריחם של השחורים בפנים אינו נעים וכן המראה שלהם.

הופעתם בצפיפות על פניך יוצר מראה לא נקי, לא אסתטי ולא חלק ועל כן נהוג ורצוי להוציאם בטיפול פנים / ניקוי פנים להוצאת השחורים/השומנים, טיפול יעיל אפקטיבי הנשמר לאורך זמן, וזה ניתן.

עלייך לזכור, שאקנה נגרמת כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא טיפול מתאים. לטיפול המהיר בנגעי האקנה על הפנים שלך, ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים.

 

 


1261
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
ניתן להזמין דרכי תכשירי קוסמטיקה החסרים לך, המשלוח בדואר שליחים, תוך 24 שעות עד הבית.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
סגירה
צור/י קשר לקבלת טיפול אישי ופרטני מאיריס לוי עצמה