איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
מאמרים »

טיפול בפצעי אקנה קשים בפנים| לטווח ארוך |עשרות ממליצים|איריס לוי

ממליצים אחרונים (מתוך 200 ממליצים)

סובל/ת מפצעי אקנה קשים בפנים? על פי פרסומים: "הסוד הגדול של אלפי לקוחות - "היה אקנה ואין אקנה - תוצאות מהירות" - "גמרנו עם אקנה" - "המרכז הגדול והיחיד" המבטיח מעל 90% הצלחה! להיפטר מהפצעים אחת ולתמיד...!!להיפטר ולהתאפר!!!

הזדמנות להצטרף לאלפי נשים ולהיפטר מהפצעים מהפצעונים-הציסטות (פצעים גדולים עמוקים וכואבים) כתמים חומים/אדומים - חטטים צלקות והסימנים האדומים - אחת ולתמיד "ולהגיע לעור פנים חלק" - חלק? - לא בטוח!

ואני טוענת כמומחית לבעיות עור לצערי,  לא בכל מצב אפשר וניתן להבטיח עור פנים חלק. הטיפול באקנה בפנים תלוי ברמת האקנה, מספר השנים שאת/ה סובל/ת מאקנה בפנים, עומק הנגעים, מצבם, סוג האקנה ועוד. 

והטיפול המוצע לכן/ם על פי פרסומים...

 • פעם בחודש "מנורת - לד"מנורה המונחת כמו מסכה על הפנים - גימיק פרסומי שלא עושה שום דבר לפצעי אקנה, פצעים קשים בפנים.

 • ופעם בחודש "ניקוי מאוד מינורי" - שלא נותן מענה וטיפול אמיתי ויסודי בשורש הבעיה ...חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות פצעים קשים על הפנים שלך. 

 • תוספת לטיפול על פי פרסומים: שיוף -  שיוף כימי - שיוף עם פילינג עמוק -  ושיוף קריסטלים על פצעים גם על הפנים  - ידוע ששיוף -לא מרפא ולא נותן מענה לאקנה פעילה. פעולת השיוף חושפת את העור לזיהום ועלולה לגרום להתפשטות הנגעים/הפצעים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת.

 • ועוד תוספת על פי פרסומים: סדרה של עד 4 טיפולים ב"אור-כחול" מכשיר העובד על מנורה אחת בלבד "כחולה" והמופעל ממרחק לאזור הבעייתי, הפנים שלך. 

 • ידוע- השימוש ב"אור-כחול", אורך גל קצר 415nm (ננומטר) אינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית, הבינונית והעמוקה ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור. 
 • אחת הבעיות של "אור-כחול" היא חדירה שטחית מתחת לפני העור. לכן באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, פצעים, פצעונים, שומנים שחורים, קומודונים, כתמים חטטים צלקות סימנים ועור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת. גם בעור עבה כמו בגב יעילות הטיפול ב"אור-כחול" פחותה.
 • ידוע: על פי הספרות ורופאים העובדים בתחום עם "אור-כחול" כי לרוב רואים תוצאות טובות אחרי 20-12 טיפולים, אם כי לעתים יש צורך גם ב-50-40 טיפולים עד השגת שיפור.

 

סובל/ת מפצעים קשים בפנים? יש טיפול חדשני בטכנולוגיית-IPL ואנרגיית גלי רדיו RF.
טכנולוגיה המאפשרת טיפולים ברוב סוגי העור ובכל אזורי הגוף, מבלי לגרום לאי נוחות, כאב או תופעות לוואי. 

 

מדוע עדיף במצבים אלו השימוש בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF. 

טכנולוגיה המשלבת בתוכה  ספקטרום רחב של כל אורכי הגל - אור-אדום / אור-כחול / אור-ירוק / אור-צהוב מ 540 nm ועד 1200nm (ננומטר)- שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות. וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות העור . 

טיפול בטכנולוגית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF להבדיל מטכנולוגיית "האור-הכחול"  זו טכנולוגייה החודרת לשכבות הדרמיס הבינוני והעמוק.

טכנולוגיה יעילה במיוחדבנטרול והריסת חיידקי האקנה באופן סלקטיבי, מייבשת את הסבום השומן, עליו מתקיים החיידק - מכווצת את הנקבוביות - מבהירה את הכתמים חומים/אדומים, משפרת ומחליקה את מרקם העור. 

בשונה מהטיפול ב"אור-כחול" המופעל ממרחק על האזור הבעייתי, השימוש באנרגיית IPL ו-RF נעשה במגע ישיר על העור. 

ללא תופעות לוואי וללא כאב, ולכן גם התוצאות לא מאחרות לבוא והנן בעלות אחוזי הצלחה גבוהים ביותר. שילוב של שני סוגי אנרגיה המאפשר למקסם ולשפר תוצאות בצורה משמעותית.

 

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? הנך מוזמנ/ת ליצור עם איריס לוי קשר,  ישירות לנייד שלי 0558833337 לתאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.  

סקפטי/ת לא מאמינה? הנך מוזמנ/ת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים באתר על טיפול טבעי ללא רואקוטן בשיטת IPL ו-RF

אקנה בני נוער - טיפים לטיפול

טיפול באקנה מבוגרים בטכנולוגיית קרן אור

 

אנה לקוחה שהגיעה אליניתן לקבל את הטלפון שלה . מעל עשור אני מנסה לרפא את עור הפנים שלי. החלפתי כל כך הרבה קוסמטיקאיות, ביקרתי באחד ממכוני הקוסמיטיקה שטענו כי הם "המרכז הגדול לאקנה וכתמים אדומים" הנותן על פי פרסומים מעל 90% הצלחה וקיבלתי מהם שיוף על פצעים בפנים ומנורת-לד שלא עבדה על הפצעים, בנוסף לרופאי עור. כל כך הרבה הבטחות ו-ה-מ-ו-ן תכשירים שונים שניסיתי לאורך השנים, כל פעם מחדש מנסה להשאר אופטימית, מתמלאת תקווה וכלום לא קורה.

כבר הייתי מוכנה לקבל על עצמי את העובדה שהעור שלי הוא גזירת גורל וזהו זה. עד שמצאתי את איריס! איריס הראשונה שאבחנה את הבעיה במדויק. כבר בטיפול ה-3 ניכר השיפור המשמעותי בעור. איריס מקצועית, אדיבה, סבלנית וחייבת לציין שמצחיקה מאוד. פשוט כיף לבוא! מאושרת שסוף סוף מצאתי אותך!! תודה לך ותודה על מי שאת ! וזו רק התחלת הסדרה. 

 

 • הידעתן/ם? 

ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות הינה: לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח להיפטר אחת ולתמיד, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש לאורך זמן ועם אפקט מצטבר. 

 

ועוד על פי  פרסומים -  טיפול באקנה בפנים המבוסס על מריחת תכשירים  קוסמטיים - מריחת תכשירים על פצעי אקנה, גם אם הם תכשירים ייחודיים (מגרמניה) ועל פי פרסומים נוסו על אלפי לקוחות...ואני טוענת כמומחית לבעיות עור - הם עדיין תכשירים וקרמים קוסמטיים שאינם חודרים לעומק הדרמיס בהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne ואקנה מלווה ב - פצעים פצעונים, ציסטות - פצעים עמוקים נפוחים גדולים וכואבים - שחורים | שומנים |קומודנים | חטטים צלקות סימנים כל אלה עוברים? נעלמים מתנדפים? אז שלא יעבדו עליכן/ם!   

 סובל/ת מפצעים קשים בפנים? יש טיפול חדשני בשילוב טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF.

טיפול לא קל - לא מהיר -  לא סופי - ולא לצמיתות,  אך כן, טיפול יעיל, אפקטיבי יסודי וממוקד הנשמר לאורך זמן.

 

 • על פי פרסומים ועדויות של לקוחות שהגיעו אלי, הדעה הרווחת בתחום -"אסור לגעת בעור"
 • ואני טוענת חייבים לגעת בעור: בניקוי עמוק  לניקוז / ניקוי השחורים - השומנים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne.

מדוע הוצאת שחורים, שומנים, קומודונים, הכרחי/יעיל ומועיל בכל טיפול בפצעי אקנה קשים בפנים שלך?   

• האם ידעת – שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת שחורים,שומנים, קומודונים הנו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?

• האם ידעת – שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה והגורמים העיקריים להתפרצות אקנה קשה פצעים קשים בפנים שלך עם נטייה להתפשט לעתים לאיזור המחשוף שלך/החזה שלך והגב?

• האם ידעת - שללא ניקוז/ניקוי/ הוצאת השחורים, השומנים, והקומודונים, בטיפול ידני, בתחילת הטיפול לא ניתן יהיה לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה? הגורמים העיקריים לאקנה בפנים?

 • וזה הטיפול שניתן לך כטיפול אישי ופרטני מאיריס לוי עצמה בשילוב טיפול חדשני בטכנולוגיית - IPL ו- אנרגיית גלי רדיו RF.
 • - לחיסול חיידקי האקנה P.Acne באופן סלקטיבי.
 • - לייבוש הסבום, השומן עליו מתקיים החיידק.
 • - לכיווץ הנקבוביות.
 • - להבהרת הכתמים האדומים/חומים שאחרי אקנה, חידוש קולגן אלסטין , ריכוך, עידון שיפור מרקם העור - חטטים וצלקות פוסט אקנה.  

 ​אני עוסקת בתחום של בעיות עור שלא ניתנות לפתרון ולשיפור ברפואה הקונבנציונאלית כ- 20 שנים.

 • ללא תרופות - ללא תופעות לוואי - ללא שינוי בתזונה שלך - ללא בדיקות דם - ללא שילוב של "דיאטת כאסח" - ללא ויטמינים - ללא פילינג עמוק - ללא שיוף כימי - ללא שילוב של חומצות חזקות - ללא מנורת לד (גימיק פרסומי שלא עושה שום דבר לעור הפנים הנגוע בפצעים קשים) ללא "אור-כחול" . 

 

טיפול בפצעי אקנה קשים בפנים - גישה נוספת הנפוצה היום לטיפול בפצעי אקנה קשים בפנים, היא בהבטחה שאת/ה חייב/ת לשנות את אורח החיים, והתזונה שלך- ולהתחיל "בדיאטת כאסח" בדיאטה קיצונית בשילוב ערכת ויטמינים!...שלא יעבדו עליכן/ם!

על פי פרסומים, ההתנייה להצלחת טיפול בפצעי אקנה קשים בכתמים אדומים בפנים, "ממנהלת מכון" שנסיונה אינו מוכח, עם רכישת ערכת כדורי ויטמינים - ללא מרשם רופא - וללא בדיקות דם מתאימות - כדורי בי 12 - אבץ, ברזל חומצה פולית, בטענה "לניקוי הגוף מרעלים"!...שלא יעבדו עליכן/ם! עלות כל צנצנת ויטמינים 471 ש"ח

 

שלושה מחקרים חדשים מאשרים מידע שהיה קיים ממחקרים קודמים -נטילה יומית של מולטי ויטמינים "אינה מועילה לגוף", "אינה מונעת מחלות" "ואינה משנה את מהלכן". יותר ויותר מחקרים מהשנים האחרונות מוכיחים שוויטמינים לא רק שאינם מונעים תחלואה או תמותה, אלא עלולים לגרום לתופעות לוואי מסוכנות.

 

 •  על פי פרסומים, התנייה נוספת להצלחת טיפול בפצעי אקנה קשים בפנים, ממטפלות שניסיונן אינו מוכח, עם שינוי קיצוני בתזונה שלך, "דיאטה  קיצונית"  - ידוע שתזונה אינה טריגר להתפרצות פצעי אקנה קשים בפנים, בגב ובישבן !...שלא יעבדו עליכן/ם!

 

 • איך "דיאטת-כאסח" הורסות את הגוף?

מה זה בכלל "דיאטת-כאסח" ללא פיקוח רפואי?

דיאטות כאסח מורכבות לרוב ממאכל אחד מרכזי בתפריט היומי כמו: אבטיח, אורז, מרק כרוב, פופוקורן ועוד.

במרבית הדיאטות ישנה הוראה גורפת להתנזר מפחמימות וסוכרים כמעט לחלוטין.

קצב הירידה מהיר, בשבוע אפשר להוריד 2 ק”ג ואפילו יותר.

זמן ממוצע שבה ניתן להתמיד בדיאטה: שבוע עד חודש לכל היותר (לאופטימים שבינינו).

 • יתרונות: הרזייה מהירה, תוצאות מידיות.
 • חסרונות: עייפות, מצב רוח ירוד, חוסרים בויטמינים ומינרלים חשובים לגוף תקופת זמן קצרה של בין שבוע לחודש. לרוב בדיאטות מסוג זה, מוותרים על פחמימות ונשארים בעיקר עם חלבונים. מרבית הפעמים לא מעמד מחזיקים יותר מחודש מפני שהן דיאטות לא דלות במזונות, המבוססות על מגוון מצומצם של מאכלים. במרבית הפעמים אלו לא מזונות שנוהגים לאכול ביום יום, אבל לצורך הדיאטה מוכנים להתאמץ. הירידה במשקל היא מהירה מאוד, כ- 2 ק”ג, עלייה דרסטית במשקל לאחר שמפסיקים את הדיאטה.

המאפיין את דיאטות הכאסח, היא ירידה מהירה במשקל בתקופת זמן קצרה של בין שבוע לחודש. לרוב בדיאטות מסוג זה, מוותרים על פחמימות ונשארים בעיקר עם חלבונים. מרבית הפעמים לא מעמד מחזיקים יותר מחודש מפני שהן דיאטות לא דלות במזונות, המבוססות על מגוון מצומצם של מאכלים. במרבית הפעמים אלו לא מזונות שנוהגים לאכול ביום יום, אבל לצורך הדיאטה מוכנים להתאמץ. הירידה במשקל היא מהירה מאוד, כ- 2 ק”ג לשבוע כלומר 6 ק”ג בחודש, להבדיל מדיאטות מאוזנות, שם בממוצע יורדים כ-500 גרם בשבוע. הגוף מתקשה להחזיק מעמד לאורך זמן בדיאטות מסוג זה, כי הוא אינו מקבל את הויטמינים שהוא זקוק כדי להתקיים".

 

מה עובר על הגוף במהלך דיאטה כזאת?

"הגוף נמצא ברעב תמידי ולא מקבל אנרגיה מפחמימות שלהן הוא זקוק כדי לייצר אנרגיה. תחושת הרעב גורמת לעצבנות, קושי בריכוז ועייפות. רמת הורמון הסרוטונין, האחראי ליצירת מצב רוח טוב, יורדת באופן קיצוני בגלל מחסור בפחמימות זמינות, ולכן באופן טבעי אנחנו מרגישים יותר מדוכדכים. בנוסף, כאשר ממשיכים בדיאטה לא מאוזנת לאורך זמן, החוסרים בגוף גורמים לתופעות לוואי פיזיולוגיות כמו: נשירת שיער, חולשה, אנמיה, ציפורנים שנשברות, אפילו השיניים עלולות להיפגע".

 • לא רק השיער והשיניים עלולים להיפגע בדיאטות כאסח אלא גם קצב חילוף החומרים וקצב הירידה במשקל של הגוף. כאשר הגוף חש שהוא במצוקת רעב הוא מאט את קצב חילוף החומרים וכתוצאה מכך גם קצב הירידה במשקל יורד. בניגוד לתופעות אחרות שעשויות להיעלם ולהשתפר בעקבות שינוי לתזונה מאוזנת ונכונה, קצב חילוף החומרים עלול להיפגע בצורה שאינה ניתנת לתיקון, בעיקר למי שמרבים בדיאטות כאסח...אז שלא יעבדו עליכן/ם!!!

 

 

 


711
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....