איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
מאמרים »

סובלת מאקנה בגב?יש טיפול | לא מהיר-לא קל | ב-IPL בגב|איריס לוי

ממליצים אחרונים (מתוך 201 ממליצים)

סובל/ת מאקנה בגב? פצעים פצעונים  ציסטות - פצעים נפוחים כואבים ודלקתיים , שומנים פנימיים וחיצוניים, שחורים קומודונים, כתמים חומים אדומים, צלקות חטטים וסימנים יש לי טיפול עבורך... 

  • לא מהיר - לא קל -  אך כן טיפול, יעיל, אפקטיבי ולטווח ארוך...שלא יעבדו עליכן/ם!
  • הטיפול ניתן לך כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות או מנהלת -מכון שניסיונן אינו מוכח. 

סקפטי/ת לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת לגלוש באתר הבית שלי בעשרות הממליצים  ולהיווכח שיש טיפול - לא מהפכני אך ייחודי - לא מהיר אך יעיל בטכנולוגייה החדשנית וייחודית - IPL ו-RF 

 רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י אלי ישירות 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.

 

ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות: לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש עד כמעט % 80 ולעיתים גם יותר, לאורך זמן ועם אפקט מצטבר. 

אקנה בגב המתפרצת ומופיעה החל מגיל 18 היא אקנה שהולכת וחוזרת on and off ורבים המטופלים באנטיביוטיקה-מינוציקלין ועם כדור הרואקוטן לא מצליחים לחסל את האקנה הנמשכת לאורך שנים.

והבשורה היא שהיום כבר לא צריך לסבול לאורך שנים מאקנה בגב - בכל רמה שהיא, והבשורה היא שתחום הקוסמטיקה מתחדש ומתקדם ללא הרף והחידושים האחרונים מבטיחים טיפולים שיעניקו עור חלק למשעי גם במקרים העקשניים והקשים ביותר.

פצעים באזור הגב, גב עליון גב תחתון ובאזור הכתפיים והחזה אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול. 

 

הטיפול הנפוץ כיום בתחום הינו הצעה לטיפול 1-2 ב"אור-כחול"! שעלותו על פי פרסומים: כ-2000 ש"ח בהתנייה לרכישה נוספת של 6-8 תכשירים קוסמטיים - המכילים חומצות חזקות...לטיפול בבית.

על פי הספרות ומאמרי רופאים העוסקים בטיפול ב"אור-כחול" לרוב רואים תוצאות טובות אחרי 20-12 טיפולים, אם כי לעתים יש צורך גם ב-50-40 טיפולים עד השגת שיפור...

האם נראה לך שב- 1 או 2 טיפולי "אור-כחול" ניתן יהיה לקבל גב נקי חלק? שלא יעבדו עליכן/ם!  

הידעתן/ם "אור-כחול"מושתת על ספקטרום של אור אחד בלבד קרן או אחת "כחולה" שמכוונת ועובדת ממרחק לאזור הבעייתי שלך - הגב העליון - התחתון הכתפיים ולעיתים אף החזה, ואצלך המחשוף!

הידעתן/ם? השימוש ב"אור כחול" אורך גל אידיאלי 415nm אינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית, הבינונית והעמוקה ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור. 

אחת הבעיות של "אור כחול", היא חדירה שטחית מתחת לפני העור.

לכן באקנה דלקתית עם ציסטות גדולות, פצעים, פצעונים, שומנים שחורים, כתמים חטטים צלקות סימנים ועור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת, גם בעור עבה כמו בגב יעילות הטיפול ב"אור כחול" פחותה.

 

מדוע לא ניתן להבטיח "תוצאה מהטיפול הראשון - הפצעים נעלמים במהירות"? 

בפצעים - חצ'קונים - אקנה בגב - ניתן להבחין בעיקר ב-2 חיידקים, הגורמים העיקריים  להתפרצות הפצעים בגב בנשים ובגברים.

 "פרופיוני בקטריום אקנה" (propion bacterium acnes ) חיידק החי בתנאי חוסר אויר אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור ו – "סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis ) שמשגשג גם הוא בתעלות זקיקי השיער.

חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים את השומנים שבחלב והופכים אותם לחומצות שומן שעלולות לגרום לגירוי העור לתגובה דלקתית ומוגלה – פצעים - חצ'קונים - אקנה באזור הגב.  

 

אלו טיפולים מוצעים לכן/ם באקנה בגב ? 

על פי פרסומים, הגישה הנפוצה בטיפול בפצעים - בחצ'קונים, אקנה בגב  - המלווה בשחורים, פצעונים, שומנים, ציסטות, פרונקלים, פצעים מוגלתיים נפוחים וכואבים, כתמים חומים/אדומים, צלקות חטטים ושקעים בגב טיפול הניתן ע"י מטפלות או "מנהלת-מכון" שניסיונן אינו מוכח - 

בהבטחה ל-2 - 4 טיפולי פילינג עמוק או שיוף כימי המבוסס על קילוף שכבת העור החיצונית וכך האזור הבעייתי יזכה לניקוי פנימי עמוק ומסיבי - משחורים, שומנים, קומודונים, ופצעים בגב לצמיתות - שלא יעבדו עליכן/ם!

 

  • פילינג סקראב או שיוף כימי - מדוע אינו יעיל בטיפול לפצעים - חצ'קונים ואקנה בגב?

פילינג או שיוף כימי הנעשה בפצעים בגב, הינו קילוף שכבת העור העליונה, השכבה הקרנית, בעזרת חומצות, חומרים כימיים במטרה למנוע הצטברות של תאי עור מתים ועידוד צמיחת תאי עור חדשים בריאים. הבהרת כתמים, וצלקות. לאחר הטיפול העור נראה כלאחר טראומה למשך ימים עד שבועות בהתאם לעומק הפילינג והשיוף ולרגישות המטופל.  

פילינג סקראב או שיוף כימי הנעשה על פצעים, חצ'קונים אקנה בגב, לא מרפא ולא נותן מענה לפצעי האקנה, לפצעים פצעונים ציסטות, פרונקלים שומנים/ שחורים/ קומודנים הנלווים לאקנה פעילה, מכוון שחושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות הנגעים/הפצעים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת.

טיפול בפילינג עמוק בשילוב שיוף כימי הנעשה באקנה פעילה, פצעי בגרות פעילים בגב, שכמות וזרועות הנו טיפול שטחי וחיצוני, הגורם לקילוף שכבת העור העליונה בלבד, אינו עובד ואינו מטפל בשורש הבעיה. החיידקים הגורמים לאקנה P.ACNE הנמצאים בשכבות הדרמיס העמוקים יותר.

חיידקי ה - P.acne פועלים על זקיקי החלב, גורמים לפירוק החלב לחומצות שומן חופשיות ולדלקת סביב זקיק השערה ויוצרים אזורים מוגלתיים ברמה שטחית או עמוקה. חומרת התהליך הסופי תלויה ברגישות אינדיבידואלית לחיידק. ללא התערבות מקצועית נכונה, עלול התהליך להסתיים בהצטלקות קשה.

טיפול בפילינג עמוק בשילוב שיוף כימי הנעשה באקנה פעילה, פצעי בגרות פעילים בגב, גם בגיל הבגרות עלול לחשוף את העור לזיהומים ולגרום להתפשטות הפצעים הפצעונים, הפרונקלים השחורים/השומנים לאזורים נוספים בגוף ולהחמרת הדלקת, אדמומיות חספוס העור, גירוי גירוד והתפשטות הכתמים חומים/אדומים הנילווים לפצעי אקנה פעילים.  

טיפול פילינג סקראב או שיוף כימי הנעשה על פצעים בגב, לא חודר לשכבות העמוקות של העור ובכך לא עובד ולא מטפל במקור בעיית האקנה חיסול חיידקי האקנה באופן סלקטיבי  P.ACNE הקיימים בשכבות העמוקות של הדרמיס והגורמים העיקריים להתפרצות פצעים -חצ'קונים - אקנה באזור הגב השכמות והכתפיים ולכן נטיית רוב המטפלים היא לא לקחת את הסיכון ולנקוט בטיפול אחר.

 

  • הידעת?

פילינג עמוק או שיוף כימי על פי התניית משרד הבריאות ניתן רק ע"י רופא מומחה - רופא עור או כירורג פלסטיקאי...שלא יעבדו עליכן! 

בנוסף לטיפול הנך מחוייב/ת לרכוש ערכת כדורי ויטמינים המכילים B12, - אבץ, ברזל חומצה פולית -  ידוע שכדורי ויטמינים ניתנים לטיפול רק במרשם רופא ורק לאחר בדיקות דם מתאימות המוכיחות מחסור בהן - שלא יעבדו עליכן/ם!

  • הידעת?

מולטיוויטמינים לא משפיעים על הבריאות על פי YNET  

שלושה מחקרים חדשים מאשרים מידע שהיה קיים ממחקרים קודמים -נטילה יומית של מולטי ויטמינים אינה מועילה לגוף, אינה מונעת מחלות ואינה משנה את מהלכן. יותר ויותר מחקרים מהשנים האחרונות מוכיחים שוויטמינים לא רק שאינם מונעים תחלואה או תמותה, אלא עלולים לגרום לתופעות לוואי מסוכנות .

בנוסף הנך מתבקשת לשנות את הרגלי התזונה שלך - ולהתחיל בדיאטת כאסח למה דיאטת כאסח מסוכנת לבריאות?... אז שלא יעבדו עליכן!

ידוע ששינוי תזונה אינו טריגר להתפרצות אקנה בגב, ועם דיאטת כאסח מופיע הדיכאון, חוסר מוטיבציה, עייפות ישנונית ועוד.

איך דיאטת כאסח הורסות את הגוף? ומסוכנות לבריאות על פי MAKO

 

  •  עלינו לזכור, שאקנה בגב נגרמת כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא טיפול מתאים. לטיפול המהיר בנגעי האקנה ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים.

ולכן לצערי, אין פיתרון חדשני ומהיר להיפטר מאקנה - פצעים - וחצ'קונים בגב... יש כן טיפול אפקטיבי ולטווח ארוך הניתן לך רק על ידי איריס לוי עצמה, מומחית רק לבעיות עור, טיפול לא קל - לא מהיר - ולא לצמיתות! 

 

  • מדוע הטיפול בפצעים, חצ'קונים, אקנה בגב הינו טיפול לא קל - ולא מהיר?
  • ומדוע לא ניתן להבטיח "גמרנו עם אקנה, פצעים מוגלתיים בגב,  סופי"? כותרת מאד מפתה על פי מטפלות שניסיונן אינו מוכח... ושלא יעבדו עליכן/ם!

אקנה היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד. על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

 

 יש טיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני אפקטיבי ולטווח ארוך ב - טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF - טכנולוגיה המשלבת בתוכה : ספקטרום רחב של כל אורכי הגל - אור אדום/כחול/ירוק/צהוב מ 540 nm ועד 1200nm - שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות. וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות העור, כיווץ הנקבובית והבהרת הכתמים חומים/אדומים הנילווים לפצעים בגב - בנשים ובגברים.

 אקנה לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר.

 

הטיפול מומלץ בסדרה של בין 10 – 8 -6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו. וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת לחודש ל-3 חודשים/חצי שנה.
תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות

הטיפול באקנה בגב, גב עליון גב תחתון כתפיים ואזור החזה דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים. סוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה. במהלך התפרצות הנגעים יש תקופות של שיפור ושל רגרסיה/נסיגה, והחמרה עד לשיפור המיוחל בשילוב טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו  RF

  • הטיפול החדשני בקרני אור IPL ואנרגיית גלי רדיו RF בטכנולוגיה המחדירה אור לעומק העור. טכנולוגיה חדשנית, המתאפיינת ברמת בטיחות גבוהה. המכשיר נותן את המענה הטוב ביותר לבעיות עור אסתטיות הניתנות לשיפור משמעותי ביותר "אקנה ונזקי האקנה"  – לטיפול נרשמו אחוזי הצלחה גבוהים ביותר, ללא הזרקות וללא ניתוחים.

ללא תופעות לוואי - ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא תרופות - ללא שיוף כימי - ללא דיאטת כאסח - ללא ויטמינים - ללא שינוי מקום העבודה שלך - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד.


769
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....