איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טיפולים »

חדשני - טיפול באקנה הורמונלי, ב-IPL ו-RF

טיפול חדשני בפצעים בפנים,  אקנה הורמונלי בפנים, אצל נשים בטכנולוגיית IPL ו-אנרגיית גלי רדיו RF  .

טיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.

מרגישה שנמאס לך? רוצה לשפר את איכות החיים שלך?  כי זה מציק, לא אסתטי ולא נעים. מתפשט ומשתלט על חייך, מכביד על איכות החיים, משפיע על מצב הרוח, גורם לך להסתגר בבית ומערער את הביטחון העצמי - וזה לא מתאים לך, לא מתאים לגיל שלך...

 

 • יש לי טיפול עבורך...לא מהפכני אך ייחודי - לא מהיר אך יעיל   - אפקטיבי הנשמר לטווח ארוך...ולצעריללא שינוי מהטיפול הראשון כי זה לא אפשרי.

סקפטית לא מאמינה? הנך מוזמנת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצות עדות של לקוחות מרוצות ואף לגלוש בתחתית עמוד הבית שלי ולהתרשם מאין סוף התמונות לפני ואחרי טיפול של לקוחות מרוצות ולהיווכח שיש טיפול בפצעים בפנים, בבני נוער, צעירים וצעירות, ובפצעים בפנים על רקע הורמונלי גם עם עברת את גיל ה-40!

 • הטיפול המוצע לך על ידי הנו, לא רק לפצעים בפנים שלך...

 • גם לשחורים בפנים שלך - בשילוב ניקוי/ניקוז יסודי ומעמיק
 • לשומנים בפנים שלך  - בשילוב ניקוי/ניקוז יסודי ומעמק
 • לציסטות בפנים שלך
 • לכתמים חומים/אדומים בפנים שלך.
 • לצלקות בפנים שלך.
 • ולסימנים בפנים שלך- בשילוב טיפול פנימי וחיצוני בטכנולוגיית IPL ו-אנרגיית גלי רדיו RF - 

 רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? הנך מוזמן/ת ליצור עמי קשר ישיר -0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם וללא תתאכזב/י.

 

 •  על פי פרסומים: "השיטה היחידה שמביאה מעל 90% הצלחה" או השיטה המהפכנית עם תוצאות מדהימות - לשים סוף ולהיפטר לתמיד מפצעי אקנה" הטיפולים האחרים לא עובדים על שורש הבעיה אלא רק בסמפטומים החיצוניים של אקנה,  אצלינו פותחה שיטה המכוונת לשורש הבעיה "רפוי אמיתי וסופי" ..שלא יעבדו עליכן! 

 

מדוע לא ניתן להבטיח הצלחה של מעל 90%  או - ריפוי אמיתי וסופי - לפצעי אקנה - לפצעים דלקתים כואבים נפוחים, בפנים שלך?

אקנה היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד. על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

 • זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות  - תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור.

קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

הטיפול בפצעים הורמונליים בפנים תלוי בגורמים רבים: אבחון מדויק של מצב העור, רמת הפצעים, עומק הפצעים, תגובת העור, בחירת התכשירים הנכונים לטיפול, סוג העור ומצבו, סוג האקנה - אקנה קומודוניקה, אקנה ציסטית, אקנה הורמונלית, אז שלא יעבדו עליכן! 

 

 • אקנה הורמונלי קשה בפנים בגיל צעיר ובגיל מבוגר, עם הבטחות שווא לריפוי "אמיתי וסופי" לפצעי אקנה...שלא יעבדו עליכן!

הילית - לקוחה בת 48 מספרת 3 שנים אני בטיפול טבעי ומהיר מאותו מכון והבטחה של "ריפוי אמיתי וסופי"על פי הפרסומים עם מכשיר -”אור כחול” העובד ממרחק על האזור הבעייתי שלך, הפנים.

 • בשילוב מריחת מסכות וקרמים על הפנים ללא ניקוז/ניקוי הוצאת שחורים, שומנים קומודונים

 • לטענת המטפלות טיפול ניקוז/ניקוי הוצאת שחורים, שומנים, אינו יעיל מאחר והכל שוב חוזר…האמנם??? שלא יעבדו עליכן! 

ואני טוענת - כמומחית לבעיות עור...זה לא חוזר, זה רק מקצר לאותן מטפלות את זמן הטיפול!!

 

והפרסום הנלווה לטיפולים - "היו צלקות אין צלקות" "היה אקנה אין אקנה" "הקוסמת לאקנה" שיטה המכוונת לשורש הבעיה "רפוי אמיתי וסופי" לפצעי אקנה...האמנם?  

 • ואני שנים עם אותם פצעים בפנים, שומנים, שחורים, עור לא נקי, פעם בחודש חודשיים פגישה וטיפול עם "אור-כחול" ובגיל 48 עם כמויות של מייקאפ וקונסילר…ואחרי 3 שנים הבנתי שמכאן לא תבוא הישועה!

עד שמצאתי את איריס לוי - הקוסמת שלי - שלא מוותרת על "ניקוי פסח" כהגדרתה, הוצאת שחורים, ניקוי/ניקוז שומנים וקומודונים ידני יסודי, מאיריס לוי עצמה, ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח, בשילוב טיפול בשיטת IPL ו-RF 

 ההמלצה כבר באתר -  וכפי שאיריס מציינת לוקח זמן, התמדה והשקעה ובהמשך טיפולים משמרים, הן במכון והן בבית. 

 

• האם ידעת – שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת שחורים,שומנים, קומודונים הנו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?

• האם ידעת – שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה והגורמים העיקריים להתפרצות אקנה הורמונלי בפנים?

• האם ידעת- - שללא ניקוז/ניקוי/ הוצאת השחורים, השומנים, והקומודונים, בטיפול ידני, בתחילת הטיפול לא ניתן יהיה לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה? הגורמים העיקריים לאקנה הורמונלי בפנים.

 

ועוד לקוחה בת 23 מספרת – לפני 3 שנים הפסקתי גלולות והתפרצה לי אקנה הורמונלית קשה בפנים, הייתי בטיפול טבעי ומהיר על פי הפרסומים ב-”אור כחול” העובד ממרחק על הפנים שלך 

 • בשילוב מריחת מסכות וקרמים ללא ניקוז / ניקוי הוצאת השחורים, השומנים הקומודונים,
 • מאחר ולטענת המטפלות טיפול ניקוז/ניקוי הוצאת שחורים, שומנים, אינו יעיל כי הכל חוזר...האמנם??? שלא יעבדו עליכן !

ואני טוענת - כמומחית לבעיות עור...זה לא חוזר זה רק מקצר לאותן מטפלות את הטיפול!!!

 •  3 חודשים העור נרגע ….לאחר כחצי שנה הכל חזר והתפרץ…לקחתי רואקוטן….עזר זמנית …

עד שמצאתי את איריס לוי - הקוסמת שלי - שלא מוותרת על "ניקוי פסח"  הוצאת שחורים, ניקוי/ניקוי שומנים וקומודונים ידני יסודי, מאיריס לוי עצמה, ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח, בשילוב טיפול בשיטת IPL ו-RF
וכפי שאיריס מציינת לוקח זמן, התמדה והשקעה ובהמשך טיפולים משמרים. הן במכון והן בבית 

 

• האם ידעת – שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת שחורים,שומנים, קומודונים הנו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?

• האם ידעת – שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה והגורמים העיקריים להתפרצות אקנה הורמונלי בפנים?

• האם ידעת- - שללא ניקוז/ניקוי/ הוצאת השחורים, השומנים, והקומודונים, בטיפול ידני, בתחילת הטיפול לא ניתן יהיה לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה? הגורמים העיקריים לאקנה הורמונלי בפנים?

 

 • הידעתן/ם ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות:
 • לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם, לא להבטיח סופי (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש לאורך זמן ועם אפקט מצטבר. 

ברב "השיטות החדשות" על פי פרסומים: אין ניקוז / ניקוי השומנים - השחורים - הקומודונים ...רק טיפול ב"אור-כחול" ותכשירים לטיפול ביתי. והמנהלת צוחקת כל הדרך אל הבנק!

 

אקנה הורמונלי בפנים, מתבטאת לרב בפצעים מוגלתיים וכואבים, פצעונים, שחורים, שומנים, קומודונים, חצ'קונים, כתמים חומים / אדומים באזור קו לסת תחתון עם נטייה להתפשט לאזור צוואר.

טיפול בטכנולוגיית IPL - קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF  (טיפל המומלץ ע"י רופאים). המתבסס על פרוטוקול טיפולי מערכתי פנימי וחיצוני, לצמצום ואף להשמדת חיידקי האקנה P. ACNE  הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה הורמונלי בפנים ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן.   

 • הסיבות לפצעים, פצעונים, ציסטות וכתמים המופיעים על הפנים בגיל צעיר וגם בגיל מבוגר לרוב נגרמים מחוסר איזון הורמונלי ובאחוז גבוה יותר אצל נשים - בעיקר מצבים של הפרשת יתר של הורמונים אנדרוגניים, כל אלה יכולים להחמיר אקנה.
 • זה יכול לקרות בהחלפת גלולות או בהפסקת גלולת, סביב המחזור החודשי, טיפולי פוריות או הפרעות הורמונליות אחרות. כל הסיבות הללו יכולות לגרום להתפרצות או החמרה באקנה גם בגיל 41 וגם בגיל 45.
 • חשוב לזכור, ככל שמצב הפצעים קשה יותר והפצעים עמוקים יותר וכואבים יותר הדלקת מפושטת יותר קיים סיכוי רב וגדול יותר לצלקות וכתמים.

 • לכן חשוב להתחיל בטיפול מונע כבר בתחילת הופעת הפצעים בפנים וכך בעצם למנוע מהמצב להידרדר עד לכדי צלקות.

   

 • הטיפול בפצעים בפנים, אקנה הורמונלי בפנים מהווה אתגר טיפולי לא קטן, עלינו לזכור שהצלקות הסימנים והכתמים לא נעצרים ללא טיפול מתאים. לטיפול המהיר בפצעי אקנה בפנים ישנה חשיבות רבה במניעת התופעות הנלוות.

 

אקנה, פצעים בפנים על רקע הורמונלי תלויה בגורמים כמו:

מתח נפשי (למתחים נפשיים השפעה ניכרת על האיזון ההורמונלי) שינויים הורמונליים -  אקנה על רקע הורמונלי מופיע בעיקר אצל נשים ובסמיכות למחזור החודשי. במהלך המחזור החודשי עוברות הנשים שינויים הורמונאליים ברמת ההורמונים – אסטרוגן ופרוגסטרון, אשר עשויים להביא לפעילות מוגברת של בלוטות החלב (השומן) ולהתפתחות פצעים בפנים, אקנה גם בגיל מבוגר .

עוד ידוע כי תנאי עבודה, בעיות של עודף רעלים בגוף, כולסטרול, תזונה לקויה, בעיות במערכת העיכול, שימוש בתכשירים קוסמטיים אשר אינם מותאמים המכילים מרכיבים שומניים עשויים לגרום להחמרת הפצעים בגיל צעיר ואף בגיל מבוגר - "אקנה קוסמטיקה" . 

 

טיפול בפצעים בפנים, אקנה על רקע הורמונלי בפנים - זה לא כ"טיפול פנים רגיל" או כ"טיפול קוסמטי שגרתי בפנים"... 

אקנה פעילה בפנים, פצעי בגרות פעילים בפנים, על רקע אי איזון הורמונלי מלווה – בפצעים מוגלתיים וכואבים בפנים, ציסטות (אקנה ציסטית) שחורים, שומנים, קומודונים, כתמים חומים/אדומים, צלקות/חטטים ושקעים. 

הטיפול מומלץ בסדרה של בין 10 – 8 -6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו, וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת ל- חודש - 3 חודשים/חצי שנה.
תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים)
והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות.

 • פצעים בפנים אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול. 
 • אקנה לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר.
 • הטיפול באקנה בפנים דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים, שבסיומם חשוב להמשיך ולהתמיד בטיפולים משמרים הנותנים מענה לאורך זמן ולטוח ארוך 

סוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה. במהלך התפרצות הנגעים יש תקופות של שיפור ושל רגרסיה/נסיגה, והחמרה עד לשיפור המיוחל בשילוב טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF.

ללא תרופות - ללא שינוי בתזונה שלך - ללא בדקות דם - ללא ויטמינים - ללא שינוי באורח החיים שלך - אך כן עם ניקוי/ניקוי השומנים - השחורים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה הגורמים ה עיקריים לפצעים על הפנים שלך.

 

 

 


965
סרטונים
חדשני - טיפול באקנה הורמונלי, ב-IPL ו-RF
טיפול בפצעים הורמונליים, בפנים, בסנטר קו לסת צוואר
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....