איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טיפולים »

חדשני - טיפול באקנה הורמונלי, ב-IPL ו-RF

טיפול חדשני בפצעים בפנים,  אקנה הורמונלי בפנים, אצל נשים בטכנולוגיית IPL ו-אנרגיית גלי רדיו RF  .

טיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.

 

טיפול בטכנולוגיית IPL - קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF  (טיפל המומלץ ע"י רופאים). המתבסס על פרוטוקול טיפולי מערכתי פנימי וחיצוני, לצמצום ואף להשמדת חיידקי האקנה P. ACNE  הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה הורמונלי בפנים ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן.  

סקפטי/ת לא מאמינה? הנך מוזמנת לגלוש באתר הבית שלי ולהתרשם מעשרות ממליצים  עדות של לקוחות מרוצים ואף לגלוש בתחתית עמוד הבית שלי ולהתרשם מאין סוף התמונות לפני ואחרי של לקוחות מרוצות ולהיווכח שיש טיפול בפצעים בפנים, בבני נוער ובפצעים בפנים על רקע הורמונלי בגיל מבוגר.

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי ישירות אלי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם, ולא תתאכזבי

 

אקנה הורמונלי בפנים, מתבטא לרב בפצעים מוגלתיים וכואבים, פצעונים, שחורים, שומנים, קומודונים, חצ'קונים, כתמים חומים / אדומים באזור קו לסת תחתון עם נטייה להתפשט לאזור צוואר

יש טיפול הנותן אפקט מצטבר ולאורך שנים - וזה לא טיפול מהיר וקל, סופי ולצמיתות ...שלא יעבדו עליכן!

 

הידעתן? ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות:

לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש עד כמעט % 90 ולאורך זמן ועם אפקט מצטבר רק בטיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.

 

 • הסיבות לפצעים, פצעונים, ציסטות וכתמים המופיעים על הפנים בגיל צעיר וגם בגיל מבוגר לרוב נגרמים מחוסר איזון הורמונלי ובאחוז גבוה יותר אצל נשים - בעיקר מצבים של הפרשת יתר של הורמונים אנדרוגניים, כל אלה יכולים להחמיר אקנה.
 • זה יכול לקרות בהחלפת גלולות או בהפסקת גלולת, סביב המחזור החודשי, טיפולי פוריות או הפרעות הורמונליות אחרות. כל הסיבות הללו יכולות לגרום להתפרצות או החמרה באקנה גם בגיל 41 וגם בגיל 45.
 • חשוב לזכור, ככל שמצב הפצעים קשה יותר והפצעים עמוקים יותר וכואבים יותר הדלקת מפושטת יותר קיים סיכוי רב וגדול יותר לצלקות וכתמים.

 • לכן חשוב להתחיל בטיפול מונע כבר בתחילת הופעת הפצעים בפנים וכך בעצם למנוע מהמצב להידרדר עד לכדי צלקות.

   

 • הטיפול בפצעים בפנים, אקנה הורמונלי בפנים מהווה אתגר טיפולי לא קטן, עלינו לזכור שהצלקות הסימנים והכתמים לא נעצרים ללא טיפול מתאים. לטיפול המהיר בפצעי אקנה בפנים ישנה חשיבות רבה במניעת התופעות הנלוות.

 

אקנה, פצעים בפנים על רקע הורמונלי תלויה בגורמים כמו:

מתח נפשי (למתחים נפשיים השפעה ניכרת על האיזון ההורמונלי) שינויים הורמונליים -  אקנה על רקע הורמונלי מופיע בעיקר אצל נשים ובסמיכות למחזור החודשי. במהלך המחזור החודשי עוברות הנשים שינויים הורמונאליים ברמת ההורמונים – אסטרוגן ופרוגסטרון, אשר עשויים להביא לפעילות מוגברת של בלוטות החלב (השומן) ולהתפתחות פצעים בפנים, אקנה גם בגיל מבוגר .

עוד ידוע כי תנאי עבודה, בעיות של עודף רעלים בגוף, כולסטרול, תזונה לקויה, בעיות במערכת העיכול, שימוש בתכשירים קוסמטיים אשר אינם מותאמים המכילים מרכיבים שומניים עשויים לגרום להחמרת הפצעים בגיל צעיר ואף בגיל מבוגר - "אקנה קוסמטיקה" .

הטיפול תלוי בגורמים רבים: אבחון מדויק של מצב העור, רמת החצ'קונים, עומק הנגעים, תגובת העור בחירת התכשירים הנכונים לטיפול, סוג העור ומצבו.

 

מרגיש/ה שנמאס לך? רוצה לשפר את איכות החיים שלך?  כי זה מציק, לא אסתטי ולא נעים. מתפשט ומשתלט על חייך, מכביד על איכות החיים, משפיע על מצב הרוח, גורם לך להסתגר בבית ומערער את הביטחון העצמי - וזה לא מתאים לך, לא מתאים לגיל שלך...

 

על פי פרסומים: "המרכז הקוסמטי הגדול" שם הבטיחו לך מטפלות שניסיונן אינו מוכח, כי ב- 2 "טיפולי פנים" בפצעים פנים בשילוב "אור-כחול"  או "מנורת לד" (גימיק פרסומי שלא מקל ולא עוזר לבעיית הפצעים בפנים) ומריחת תכשירים, ייחודיים - קרמים תוצרת צרפתית - או קרמים תוצרת אמריקאית, עם בדיקות מעבדה וניסויים והתחייבות להצלחה עם אלפי לקוחות מרוצות

- ואני שואלת ... היכן כל ההמלצות של אלפי הלקוחות המרוצות? אם יש אתר?

עוד מוצגים באתר מספר סרטונים עם לקוחות מטופלות מאוד מרוצות ומחוייכות! ואני שואלת את עצמי  - מדוע הן לא מצולמות לפני הטיפול הכל כך מוצלח ?? 

ובסרטון המוקרן נראת המטפלת ללא כפפות - מטפלת שאמורה לטפל בעור בעייתי! ואני שואלת את עצמי היכן היא למדה קוסמטיקה...או שלא למדה? אז שלא יעבדו עליכן!

 

ומאותו "המרכז הקוסמטי הגדול" הגיעה אלי מטופלת צעירה שעל פי עדותה קבלה אבחון של אקנה בפנים, וסידרת טיפולים של פעם בחודש ניקוי קליל של שחורים שומנים בפנים "בשילוב תדר גבוה " מכשיר וטיפול מינורי ומאוד לא יעיל לעור בעייתיי, ופעם בחודש טיפול במנורת לד - המונחת על הפנים כשעה, במקביל לקניית 5 תכשירים אמנם אם אישור משרד הבריאות אך ללא תאריך פג תוקף ומרכיבים עם כתב כל כך קטן שאי אפשר להבין את אופן השימוש בהם...אך כן עם מדבקה ושם המטפלת! התכשירים כמובן נזרקו לפח ללא שימוש.

 

מרכז המתהדר בהצלחה של למעלה מ-90% העובד בשיטה ייחודית. לאחר שעברה מספר טיפולים ללא שינוי - מצח שהמשיך להיות מאוד שומני ומפריש החליטה כי בצר לה לפנות אלי .

ואני עוסקת רק בבעיות עור כ-20 שנה, ולאחר אבחון התברר שאין לאותה צעירה אקנה כפי שנאמר לה "במרכז הקוסמטי הגדול" ממטפלת שנסיונה אינו מוכח, אלה יש לה סבוריאה שומנית בקרקפת המשליכה גם שומניות יתר על המצח בשילוב קשקשת, גירוי גירוד עור שומני ומפריש. 

על פי עדותה, בנוסף לטיפול התבקשה לשנות את הרגלי התזונה שלך - ולהתחיל ב"דייאטת כאסח" כל יום כמו שעון כדי שהגוף כבר מההתחלה יתחיל לנקות את עצמו ויביא לתוצאות בטיפול עם הפצעים הכתמים חומים / אדומים.."דייאטת כאסח"? שלא יעבדו עליכן!  

והטענה של המטפלת שניסיונה אינו מוכח - אם הסיבה לאקנה היא הורמונאלית הנחיות התזונה הם קריטיות - כמו למשל לאכול פירות על הבוקר - כי מתברר על פי הפרוטוקול הכתוב שנמסר לה, כי אחת הדרכים לאזן את המערכת ההורמונלית היא לאכול פירות טריים על הבוקר. אותו מספר של גזרים - העוזרים לאזן את בלוטות החלב בעור ואותו מספר של עלי חסה המסייעת לניקוי הרעלים מהדם והגוף.

פעולה החשובה מאד בתהליך של טיפול בפצעים היא השגרה. כדברי המטפלות שניסיונן אינו מוכח השיגרה חשובה מאוד בתהליך טיפול בסימנים כתמים / חומים אדומים המסייעים לעור להתחדש...שלא יעבדו עליכן!

  

 • מה עובר על הגוף במהלך דיאטה כזאת?

"הגוף נמצא ברעב תמידי ולא מקבל אנרגיה מפחמימות שלהן הוא זקוק כדי לייצר אנרגיה. תחושת הרעב גורמת לעצבנות, קושי בריכוז ועייפות. רמת הורמון הסרוטונין, האחראי ליצירת מצב רוח טוב, יורדת באופן קיצוני בגלל מחסור בפחמימות זמינות, ולכן באופן טבעי אנחנו מרגישים יותר מדוכדכים. בנוסף, כאשר ממשיכים בדיאטה לא מאוזנת לאורך זמן, החוסרים בגוף גורמים לתופעות לוואי פיזיולוגיות כמו: נשירת שיער, חולשה, אנמיה, ציפורנים שנשברות, אפילו השיניים עלולות להיפגע".

לא רק השיער והשיניים עלולים להיפגע ב"דיאטות-כאסח" אלא גם קצב חילוף החומרים וקצב הירידה במשקל של הגוף. כאשר הגוף חש שהוא במצוקת רעב הוא מאט את קצב חילוף החומרים וכתוצאה מכך גם קצב הירידה במשקל יורד. בניגוד לתופעות אחרות שעשויות להיעלם ולהשתפר בעקבות שינוי לתזונה מאוזנת ונכונה, קצב חילוף החומרים עלול להיפגע בצורה שאינה ניתנת לתיקון, בעיקר למי שמרבים ב"דיאטות כאסח".

 

יש טיפול לפצעים, אקנה, חצ'קונים בפנים, על רקע הורמונלי - הטיפול הינו אישי ופרטני פנימי וחיצוני הניתן לך רק על ידי איריס לוי עצמה - מומחית לטיפול בבעיות עור... ולא ממטפלות אחרות, שניסיונן אינו מוכח. מדוע דווקא אצלי? כנס/י

תחום התמחותי - כ-20 שנה אני עוסקת רק בטיפול בבעיות עור, שלא ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית .

 

סובל/ת מאקנה בפנים? אקנה הורמונלי קשה בפנים?  יש פתרון אפקטיבי וארוך טווח בטכנולוגיית IPL ו-RF. 

ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא תרופות - ללא ויטמינים - ללא פגיעה בכבד - ללא שינוי בתזונה שלך - ללא שינוי באורח החיים שלך.

וללא כותרות מפתות או אמירות שווא כמו: 

 • "טיפול בפצעים מוגלתיים בפנים מתחילים עם שינוי בתזונה שלך"
 • "טיפול מהיר או פתרון מהיר לחצ'קונים עם תוצאות מיידיות"
 • או "אצלנו נפטרים מאקנה/פצעי הבגרות מפצעי אקנה וצלקות אקנה לצמיתות"
 • או "שיטה בלעדית" "פיתוח בלעדי"
 • או "גמרנו עם אקנה סופי"
 • או "טיפול לאקנה חלק ומבריק כבר מהטיפול הראשון",
 • או "שיטת טיפול חדשנית ובלעדית לטיפול באקנה",
 • או "פטנט מהפכני לאלפים נגמר אקנה פצעי בגרות"
 • או העלמת אקנה כבר מהטיפול הראשון...מהטיפול ה-1? כי לצערי, זה לא אפשרי... כמו שזה נעלם מהר כך זה חוזר מהר...שלא יעבדו עליכן!

 

מדוע לא ניתן להבטיח גמרנו עם אקנה, עם הפצעים המוגלתיים הכואבים, החצ'קונים בפנים, סופי, לצמיתות...?  

אקנה היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד. על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות  - תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור.

קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

 

טיפול בפצעים בפנים, אקנה על רקע הורמונלי בפנים - זה לא כ"טיפול פנים רגיל" או כ"טיפול קוסמטי שגרתי בפנים"... שלא יעבדו  עליכן!

אקנה פעילה בפנים, פצעי בגרות בפנים, על רקע אי איזון הורמונלי מלווה – בפצעים מוגלתיים וכואבים בפנים, ציסטות (אקנה ציסטית) שחורים, שומנים, קומודונים, כתמים חומים/אדומים, צלקות/חטטים ושקעים.

 

אקנה הורמונלי קשה בפנים בגיל צעיר ובגיל מבוגר:

 

 • הילית - לקוחה בת 48 מספרת - 3 שנים אני בטיפול טבעי ומהיר על פי הפרסומים ובשילוב -”אור כחול” המוקרן על הפנים ממרחק, 
 • מריחת מסכות וקרמים על הפנים ללא ניקוז/ניקוי הוצאת שחורים, שומנים קומודונים, לטענת המטפלות טיפול ניקוז/ניקוי הוצאת שחורים, שומנים, אינו יעיל מאחר והכל שוב חוזר…!  
 • והפרסום הנלווה לטיפולים - "היו צלקות אין צלקות" "היה אקנה אין אקנה" האמנם? שלא יעבדו עליכן!

ואני שנים עם אותם פצעים בפנים, שומנים שחורים, עור לא נקי, בגיל 48 עם כמויות של מייקאפ וקונסילר…ואחרי 3 שנים הבנתי שמכאן לא תבוא הישועה!

 • עד שמצאתי את איריס לוי - הקוסמת שלי - שלא מוותרת על "ניקוי פסח" כהגדרתה, הוצאת שחורים, ניקוי/ניקוז שומנים וקומודונים ידני יסודי, ע"י איריס לוי עצמה, ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח, בשילוב טיפול בשיטת IPL ו-RF 

 ההמלצה כבר באתר -  וכפי שאיריס מציינת לוקח זמן, התמדה והשקעה ובהמשך טיפולים משמרים,  הן במכון והן בבית

 

 • ועוד לקוחה בת 23 מספרת לפני 3 שנים הפסקתי גלולות והתפרצה לי אקנה הורמונלית קשה בפנים, הייתי בטיפול טבעי ומהיר על פי הפרסומים ב-”אור כחול” המוקרן על הפנים ממרחק, ומריחת מסכות וקרמים על הפנים ללא ניקוז/ניקוי הוצאת השחורים, השומנים הקומודונים, מאחר ולטענת המטפלות טיפול ניקוז/ניקוי הוצאת שחורים, שומנים, אינו יעיל כי הכל חוזר...! האמנם? שלא יעבדו עליכן !

 3 חודשים העור נרגע ….לאחר כחצי שנה הכל חזר והתפרץ…לקחתי רואקוטן….עזר זמנית …

 • עד שמצאתי את איריס לוי - הקוסמת שלי - שלא מוותרת על "ניקוי פסח"  הוצאת שחורים, ניקוי/ניקוי שומנים וקומודונים ידני יסודי, ע"י איריס לוי עצמה, ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח, בשילוב טיפול בשיטת IPL ו-RF
 • וכפי שאיריס מציינת לוקח זמן, התמדה והשקעה ובהמשך טיפולים משמרים. הן במכון והן בבית 

 

הטיפול מומלץ כסדרה של בין 10 – 8 -6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו, וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת ל- חודש - 3 חודשים/חצי שנה.
תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים)
והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות.

 • פצעים בפנים אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול. 
 • אקנה לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר.
 • הטיפול באקנה בפנים דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים, שבסיומם חשוב להמשיך ולהתמיד בטיפולים משמרים הנותנים מענה לאורך זמן ולטוח ארוך 
 • סוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה. במהלך התפרצות הנגעים יש תקופות של שיפור ושל רגרסיה/נסיגה, והחמרה עד לשיפור המיוחל בשילוב טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF.

 

 

 

 


965
סרטונים
חדשני - טיפול באקנה הורמונלי, ב-IPL ו-RF
טיפול בפצעים הורמונליים, בפנים, בסנטר קו לסת צוואר
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....