איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טיפולים »

חדשני - טיפול באקנה הורמונלי, ב-IPL ו-RF

התפרצות אקנה, פצעים בפנים על רקע הורמונלי, תלויה בגורמים כמו:

שינויים הורמונליים -  אקנה על רקע הורמונלי מופיע בעיקר אצל נשים ובסמיכות למחזור החודשי.

במהלך המחזור החודשי עוברות הנשים שינויים הורמונאליים ברמת ההורמונים – אסטרוגן ופרוגסטרון, אשר עשויים להביא לפעילות מוגברת של בלוטות החלב (השומן) ולהתפתחות פצעים בפנים, אקנה גם בגיל מבוגר .

הפסקת גלולות, הריון, שחלות פוליציסטיות, תנאי עבודה, מתח, בעיות של עודף רעלים בגוף, כולסטרול, תזונה לקויה, בעיות במערכת העיכול.

שימוש בתכשירים קוסמטיים אשר אינם מותאמים, המכילים מרכיבים שומניים עשויים לגרום להחמרת הפצעים בגיל צעיר ואף בגיל מבוגר - "אקנה קוסמטיקה" . 

 

עוד ידוע כי טיפול באקנה על רקע הורמונלי בפנים, עם נטייה להתפשט לאזור הסנטר הצוואר, לצערי זה לא טיפול קל ולא טיפול מהיר...ולא ניתן להבטיח תוצאות מהירות - על פי הפרסומים...  

עור הפנים ללא פצעי אקנה לתמיד - בית חולים לאקנה היחיד בישראל  |  אושיית היופי "הקוסמת" שתעלים לכם את האקנה מהישבן, הגב ומהפנים. הנחשבת לפורצת הדרך בתחום הטיפול באקנה, וידועה בתור "הקוסמת של האקנה", בזכות שיטות טיפול חדשניות שפיתחה, תוך התחייבות ל-100% הצלחה!

פנים חלקות ללא אקנה - מעל 92% הצלחה | להיפטר מפצעים בפנים תוך 30 יום השיטה היחידה עם 90% | טיפול באקנה בשיטה בלעדית - לא תצטרכי יותר ללכת עם איפור ...!!

והכותרת הראשית - "ללא מגע יד אדם" - טיפול קצר וכסף קל - והמנהלת צוחקת כל הדרך אל הבנק...! 

 

ומדוע?    

אקנה הורמונלי בפנים, מתבטאת לרב בפצעים מוגלתיים וכואבים, פצעים פנימיים וכואבים, ציסטות פנימיות וחיצוניות. פצעונים, שחורים, שומנים, קומודונים, חצ'קונים, כתמים חומים / אדומים עור אפרורי, אדמומי, מחוספס באזור קו לסת תחתון, עם נטייה להתפשט לאזור צוואר.

טיפול בפצעים בפנים, אקנה הורמונלי בפנים - זה לא כ"טיפול פנים רגיל" או כ.."טיפול קוסמטי שגרתי בפנים".

 

ועל כך יעידו עשרות הממליצים/ות באתר ...וביניהן נאורה - אחת מני רבות - והיא כותבת... 

- הגעתי לאיריס לפני 12 שנים, לראשונה עם התפרצות אקנה קשה מאוד. רגע אחרי שניסיתי כל טיפול אפשרי ושניה לפני כדורי ריקוטן. 

התחלתי סידרת טיפולים בקליניקה וגם בבית באמצעות תכשירים וכבר אחרי הטיפול השני ראיתי שינוי אדיר! מיותר לציין שבסיום הטיפולים יצאתי עם פנים חלקות ללא פצעים, ללא צלקות וללא חורים! 

היום אחרי 12 שנים שבהם הפנים היו נקיות לחלוטין חזרתי אליה לסידרת טיפולים נוספת (אחרי 2 לידות) - ממליצה בחום - ניתן ליצור עם נאורה קשר ישירות לנייד 054325253 .

 

את סובלת מפצעים בפנים,  אקנה על רקע הורמונלי בפנים?

יש לי טיפול עבורך, בשילוב עם הטכנולוגיה החדשנית טכנולוגיית IPL ו-אנרגיית גלי רדיו RF - ללא כאב . 

מרגישה שנמאס לך? רוצה לשפר את איכות החיים שלך?  

כי זה מציק, לא אסתטי ולא נעים? מתפשט ומשתלט על חייך, מכביד על איכות החיים, משפיע על מצב הרוח, גורם לך להסתגר בבית ומערער את הביטחון העצמי - וזה לא מתאים לך, לא מתאים לגיל שלך...

 

איריס לוי, היא היחידה שמטפלת בך  - כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני עם אחוזי הצלחה מרשימים ביותר מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית. 

זו ההזדמנות שלך להצטרף לכל בני הנוער, הנשים - והגברים הסובלים מפצעי אקנה ולהגיע לשיפור ניכר לעור נקי, חלק למשעי. 

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י כעת ישירות אלי 0558833337 לתאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.

אני עוסקת מעל 20 שנים רק בתחום טיפולי עור שלא ניתנים לטיפול ברפואה הקונבנציונאלית.

 

הטיפול, ניתן לך - אישי ופרטני פנימי וחיצוני בשילוב הטכנולוגייה החדשנית  IPL ו-אנרגיית גלי רדיו RF - המיועדת רק לטיפול בבעיות עור. 

ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא תרופות - ללא ויטמינים - ללא פגיעה בכבד - ללא שינוי בתזונה שלך - ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא שיוף - ללא "אור-כחול" - וללא הבטחות שווא..

 

על פי פרסומים: של - המרכז הגדול ביותר לטיפולי אקנה בישראל - והמעבדה הגדולה ביותר  - והבית-חולים הגדול ביותר לטיפולי אקנה בישראל - שעד לא מזמן שמו היה "המרכז הגדול בישראל"  - ולא רופאים מטפלים בכן, אלא המטפלות הנותנות שירות... 

בכל אותם המרכזים | המרפאות| המכונים | הגדולים הצצים "כפטריות בגשם"...  

והמנהלת - המעידה על עצמה - שהיא היא היחידה שהמציאה את השיטה המהפכנית, הנותנת מעל 90% ...או יש יותר טובה...מעל % 92 הצלחה להיפטר מפצעים וסימנים אדומים  בפנים - עם תוצאות מדהימות של עור חלק, ללא סיכון כלל, אחת ולתמיד   ...לתמיד?

 

והכותרת "איך לא"  - איך עזרתי לעצמי ול-אלפי נשים להיפטר מאקנה ופצעים בפנים?

כי שנים סבלתי בעצמי מאקנה וניסיתי את כל סוגי הטיפולים האפשריים שפשוט לא עבדו. ולאחר שנים של חיפושים אחר פתרון הצלחתי לפתח את השיטה היחידה שמגיעה ל-90% הצלחה. סיפור ההצלחה הבא שיהיה שלך ..!! 

"הצעה מפתה"הצטרפי לטיפול "יעיל באקנה הורמונלי בפנים" עם אלפי לקוחות מרוצות, להגיע לעור פנים חלק...

אלפי נשים שלא רשומות באתר משום מה, הן  הממליצות, או לקוחות ארטילאיות  ... וכמובן התוצאות, כבר איך לא ...מהטיפול הראשון...   

"הבטחה-מפתה" - לזה ייחלת - לזה קיווית - לזה ציפית..אך "הבטחות לחוד ותוצאות לחוד"!!...

 

וכמובן.. באותו המרכז הגדול לטיפולי אקנה, ובאותה המרפאה הגדולה לטיפולי אקנה בישראל, מטפלות בך, המטפלות, שנסיונן אינו מוכח. המטפלות הנותנות שירות, שלא מחוייבות להוכיח - ותק - ידע - נסיון - ומקצועיות בתחום הקוסמטיקה   הפרא-רפואית.   

הן רק לומדות להדליק ולהפעיל את "מנורת הלד" המפורסמת שלא עושה שום דבר לעור הפנים שלך - לעור הפנים הבעייתי - המחוצ'קן.  

או להפעיל את מכשיר ה    "אור-הכחול" העובד על מנורה אחת בלבד "כחולה" הנפוץ בתחום - את שוכבת בין 15-20 דקות מתחת למכשיר הפועל ממרחק לאזור הבעייתי שלך ולאחר מכן אותה "המטפלת הנותנת שירות" רק מורחת קרמים ומסכות...אז שלא יעבדו עליכן/ם!

 

על פי עדויות של לקוחות שהגיעו אלי, את מקבלת 8 טיפולי "אור-כחול"   פעמיים בשבוע + 4 טיפולים משמרים עלות 10.000ש"ח לעיתים גם יותר.

על פי הספרות ומאמרי רופאים העוסקים בטיפול ב"אור-כחול" לרוב רואים תוצאות טובות אחרי 20-12 טיפולים, אם כי לעתים יש צורך גם בין - 50 -40 טיפולים. 2 טיפולים בכל שבוע, עד השגת שיפור!

אתן מקבלות את המינימום...!  

מודעה מפתה? מושכת? עם הבטחות שווא לא מציאותיות...לטיפול מהיר וקל עם תוצאות מוכחות לפנים נקיות ומבריקות...!

ואני טוענת כמומחית מעל 20 שנים רק בטיפול בבעיות עור -  לצערי לא אפשרי...  

כנסי ותיווכחי שהטיפול הנפוץ באותו המרכז - המרפאה - המכון - המעבדה הגדולה ביותר לטיפולי אקנה בישראל ב"אור-כחול" "ללא  מגע יד אדם" ורק במריחות של מסכות וקרמים לא יעיל לא אפקטיבי ולא מחזיק לצערי, לטווח ארוך..!

טיפולים שלא מחזיקים מעמד ומהר מאוד הכל שב וצף ועולה, כאילו ולא היה טיפול כלל...

ואלה הן רק חלק מהלקוחות, לא ראשונות ולא האחרונות, שהגיעו אלי לאחר שחוו עגמת נפש ואכזבה עמוקה בטיפול - "ללא מגע יד אדם" ללא תוצאות מוכחות כמובטח להן  טיפול באקנה מבוגרים

 

 ידוע: הטיפול ב"אור-כחול" הוא הטיפול הנפוץ בכל אותם המרכזים הגדולים לטיפולי אקנה בישראל, הניתן לך ממטפלות הנותנות שירות  המדליקות את המכשיר הפועל  ממרחק לאזור הבעייתי שלך, הפנים, אורך גל קצר של 415nm ננומטר.

 

לעומת הטכנולוגיה החדשנית IPL ו-RF הניתנת לך על ידי בלבד בשילוב מגוון גלי אור - אור-אדום| אור-כחול |אור-ירוק |אור-צהוב  בספקטרום רחב ובעוצמה גבוהה מ 540 nm ועד 1200 ננומטר, המיועדת אך ורק לטיפול בעור אקנתי / דלקתי בבני נוער, צעירים ומבוגרים - ללא תופעות לוואי - ללא תרופות - וללא כאבים . 

 

"אור-כחול", אורך גל קצר שאינו חודר לעומק הדרמיס, נבלע מהר מאור בשכבות העליונות ולא יכול להגיע לזיהום הפנימי יותר.

קרי שכבת העור הפנימית, הבינונית והעמוקה ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור - ולחיידקים P.Acne שגם הם נמצאים בשכבת הדרמיס העמוקה יותר בשילוב אינפרא אדום הנפוץ, שלא מחסל את החיידקים אלא מרפא את הרקמה בלבד. 

אחת הבעיות של "אור כחול"היא חדירה שטחית מתחת לפני העור, לכן באקנה דלקתית עם ציסטות גדולות, פצעים, פצעונים, שומנים שחורים, כתמים חטטים צלקות סימנים ועור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת.

גם בעור עבה כמו בגב יעילות הטיפול ב"אור כחול" פחותה.

 

הטיפול בטכנולוגייה החדשנית והייחודית - IPL קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF  (טיפל המומלץ ע"י רופאים) הניתן על ידי בלבד.

מתבסס על פרוטוקול טיפולי מערכתי פנימי וחיצוני, לצמצום ואף להשמדת חיידקי האקנה P. ACNE באופן סלקטיבי, הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה הורמונלית בפנים, ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן.  

השימוש בטכנולוגייה החדשנית עובד על ספקטרום רחב של כל גלי האור ונעשה במגע ישיר על העור.

אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי-דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות העור. 

טיפול שאת/ה מקבל/ת בכל מפגש מסידרת הטיפולים המותאמת לך.  

 

חשוב לזכור, ככל שמצב הפצעים קשה יותר והפצעים עמוקים יותר וכואבים יותר הדלקת מפושטת יותר קיים סיכוי רב וגדול יותר לצלקות וכתמים.

לכן, חשוב להתחיל בטיפול מונע כבר בתחילת הופעת הפצעים בפנים וכך בעצם למנוע מהמצב להידרדר עד לכדי צלקות.

הטיפול בפצעים בפנים, אקנה הורמונלי בפנים מהווה אתגר טיפולי לא קטן, עליכן/ם לזכור שהצלקות הסימנים והכתמים לא נעצרים ללא טיפול מתאים.

לטיפול המהיר בפצעי אקנה בפנים ישנה חשיבות רבה במניעת התופעות הנלוות.

 

 • הטיפול המוצע לך בפצעים בפנים על ידי בלבד הנו, לא רק ריפוי לפצעים על הפנים שלך...

 • גם לשחורים   - בשילוב ניקוי/ניקוז יסודי ומעמיק...
 • גם לשומנים   - בשילוב ניקוי/ניקוז יסודי ומעמק...
 • גם לציסטות - הפצעים הנפוחים הכואבים על הפנים שלך...
 • גם לכתמים חומים/אדומים  ...
 • גם לצלקות  ...
 • וגם לסימנים  ... 

בשילוב טיפול ידני הניתן לך ממני בלבד  .

 

מדוע לא ניתן להבטיח תוצאות מדהימות, הצלחה של מעל 90% או "ריפוי אמיתי וסופי" לפצעי אקנה? לפצעים הורמונלים דלקתים כואבים נפוחים פנימיים וחיצוניים על הפנים שלך?  

 • אקנה היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו:

מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד.

על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

 • זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות  - תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור.

קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

 

 • הטיפול בפצעים הורמונליים בפנים תלוי בגורמים רבים:

אבחון מדויק של מצב העור, רמת הפצעים, עומק הפצעים, תגובת העור, בחירת התכשירים הנכונים לטיפול, סוג העור ומצבו, סוג האקנה - אקנה קומודוניקה, אקנה ציסטית, אקנה הורמונלית.  

ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא תרופות - ללא תופעות לוואי - ללא ויטמינים - ללא דיאטת כאסח - ללא שיוף כימי - שיוף פילינג עמוק - וללא שיוף בקריסטלים.  

 

מדוע הטיפול ללא ניקוי ניקוז השומנים - השחורים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה והגורמים העיקריים להתפרצות פצעים הורמונליים בפנים שלך בגיל צעיר ובגיל מבוגר, עם הבטחות שווא לריפוי "אמיתי וסופי" לפצעי אקנה...לא יעיל ולא נשמר לטווח ארוך?  

האם ידעת  – שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת שחורים,שומנים, קומודונים הנו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?

האם ידעת  – שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה והגורמים העיקריים להתפרצות אקנה הורמונלי בפנים?

האם ידעת -  שללא ניקוז/ניקוי/ הוצאת השחורים, השומנים, והקומודונים, בטיפול ידני, בתחילת הטיפול לא ניתן יהיה לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה? הגורמים העיקריים לאקנה הורמונלי בפנים? 

השארתם של השחורים - השומנים - הקומודונים הנראים מעל העור ולעתים אף מתחת לעור, איננה מהווה בעיה פתולוגית אלא אסתטית.

 •  ריחם של השחורים אינו נעים וכן המראה שלהם.

הופעתם בצפיפות על הפנים שלך, יוצר מראה לא נקי, לא אסתטי ולא חלק ועל כן נהוג ורצוי להוציאם. 

ברוב "השיטות החדשות" הנפוצות בתחום ועל פי פרסומים: אין ניקוז| איו ניקוי השומנים -השחורים - הקומודונים  ...רק טיפול ב"מנורת לד" שהנה גימיק פרסומי או ב"אור-כחול"  בשילוב עם שיוף כימי - שיוף קריסטלים - שיוף עם פילינג עמוק ותכשירים לטיפול ביתי.

 

 • אקנה פעילה בפנים, פצעים פעילים בפנים, על רקע אי איזון הורמונלי ...

הטיפול מומלץ בסדרה של בין 10 – 8 -6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו, וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת ל- חודש - 3 חודשים/חצי שנה.
תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות.

 • פצעים בפנים אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול. 
 • אקנה לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר.

הטיפול באקנה בפנים דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים, שבסיומם חשוב להמשיך ולהתמיד בטיפולים משמרים הנותנים מענה לאורך זמן ולטוח ארוך 

סוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה. במהלך התפרצות הנגעים יש תקופות של שיפור ושל רגרסיה/נסיגה, והחמרה עד לשיפור המיוחל בשילוב הטכנולוגייה החדשנית והייחודית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF ללא כאב. 

- הסרת שיער בשרון בקליניקה של איריס לוי - ללא כאבים במחירים אטרקטיביים. 

שירות מקצועי ומהיר -לגברים ונשים -  אופיר -0558817445 

 

 

 


965
סרטונים
חדשני - טיפול באקנה הורמונלי, ב-IPL ו-RF
טיפול בפצעים הורמונליים, בפנים, בסנטר קו לסת צוואר
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....