איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טיפולים »

חדשני - טיפול באקנה הורמונלי, ב-IPL ו-RF

ממליצים אחרונים (מתוך 233 ממליצים)
סרטונים
חדשני - טיפול באקנה הורמונלי, ב-IPL ו-RF

התפרצות אקנה, פצעים בפנים על רקע הורמונלי, תלויה בגורמים כמו:

 • שינויים הורמונליים -  אקנה על רקע הורמונלי מופיע בעיקר אצל נשים ובסמיכות למחזור החודשי.

במהלך המחזור החודשי עוברות הנשים שינויים הורמונאליים ברמת ההורמונים – אסטרוגן ופרוגסטרון, אשר עשויים להביא לפעילות מוגברת של בלוטות החלב (השומן) ולהתפתחות פצעים בפנים, אקנה גם בגיל מבוגר .

 • הפסקת גלולות, הריון, שחלות פוליציסטיות, תנאי עבודה, מתח, בעיות של עודף רעלים בגוף, כולסטרול, תזונה לקויה, בעיות במערכת העיכול.
 • שימוש בתכשירים קוסמטיים אשר אינם מותאמים, המכילים מרכיבים שומניים עשויים לגרום להחמרת הפצעים בגיל צעיר ואף בגיל מבוגר - "אקנה קוסמטיקה" . 

עוד ידוע כי טיפול באקנה על רקע הורמונלי בפנים, עם נטייה להתפשט לאזור הסנטר הצוואר, לצערי זה לא טיפול קל ולא טיפול מהיר...ולא ניתן להבטיח תוצאות מהירות - על פי הפרסומים...  

עור הפנים ללא פצעי אקנה לתמיד - בית חולים לאקנה היחיד בישראל  |  אושיית היופי "הקוסמת" שתעלים לכם את האקנה מהישבן, הגב ומהפנים. 

הנחשבת לפורצת הדרך בתחום הטיפול באקנה, וידועה בתור "הקוסמת של האקנה", בזכות שיטות טיפול חדשניות שפיתחה, תוך התחייבות ל-100% הצלחה!

פנים חלקות ללא אקנה - מעל 92% הצלחה | להיפטר מפצעים בפנים תוך 30 יום השיטה היחידה עם 90% | טיפול באקנה בשיטה בלעדית - לא תצטרכי יותר ללכת עם איפור ...!!

 

והכותרת הראשית - "ללא מגע יד אדם" - טיפול קצר וכסף קל - והמנהלת צוחקת כל הדרך אל הבנק...! ..אז שלא יעבדו עליכן/ם!

ועוד מכון  המבקש ממך להצטרף למעל 6000 נשים שכמובן לא רשומות באתר, ולהיפטר מפצעים וסימנים אדומים - אחת ולתמיד...אחת ולתמיד?...אני שואלת איך עושים את זה? ...הזהרו שלא יעבדו עליכן/ם!
 

 

ומדוע הטיפול באקנה על רקע הורמונלי לא יכול להיות מהיר, קל וקצר?  

אקנה הורמונלי בפנים, מתבטאת לרב בפצעים מוגלתיים וכואבים, פצעים פנימיים וכואבים, ציסטות פנימיות וחיצוניות. פצעונים, שחורים, שומנים, קומודונים, חצ'קונים, כתמים חומים / אדומים עור אפרורי, אדמומי, מחוספס באזור קו לסת תחתון, עם נטייה להתפשט לאזור צוואר.

טיפול בפצעים בפנים, אקנה הורמונלי בפנים - זה לא כ"טיפול פנים רגיל" או כ.."טיפול קוסמטי שגרתי בפנים".

 

ברוב "השיטות החדשות והמהפכניות" הנפוצות בתחום על פי פרסומים:

השיטה המהפכנית -הינה ה"טיפול ללא מגע יד אדם" והכוונה - אין ניקוז| אין ניקוי השומנים -השחורים - הקומודונים! 

רק טיפול ב"מנורת לד" שהנה גימיק פרסומי שלא משפר אקנה או בשילוב "אור-כחול ואדום " עם ההצהרה ללא שום בסיס מקצועי מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית "שמים סוף לאקנה, אחת ולתמיד - תוצאות מהטיפול הראשון" עם אבחון קליני לאיתור מקור הבעיה - תכשירים מהמתקדמים בעולם - ושימוש בטכנולוגיה פורצת דרך ...אז שלא יעבדו עליכן/ם!  

והשאלה המתבקשת מכל אותן הבטחות ל"שיטה מהפכנית-למכשיר מהפכני"   - הטיפול המבטיח שמים סוף לאקנה אחת ולתמיד - לכמה זמן הוא מחזיק מעמד? לכמה זמן טיפול כזה נשמר על הפנים שלך?  

כנסי ותיווכחי שהטיפול הנפוץ באותו המרכז - המרפאה - המכון - המעבדה הגדולה ביותר לטיפולי אקנה בישראל ב"אור-כחול" "ללא  מגע יד אדם" ורק במריחת מסכה וקרם, לא יעיל לא אפקטיבי ולא מחזיק לצערי, לטווח ארוך..!

טיפולים שלא מחזיקים מעמד ומהר מאוד הכל שב וצף ועולה, כאילו ולא היה טיפול כלל...

 טיפול באקנה מבוגרים בפנים 

ואלה הן רק חלק מהלקוחות, לא ראשונות ולא האחרונות, שהגיעו אלי לאחר שחוו עגמת נפש ואכזבה עמוקה בטיפול - "ללא מגע יד אדם" ללא תוצאות מוכחות כמובטח להן. ויש עוד...

 

 את סובלת מאקנה הורמונלית? מפצעים פעילים על הפנים שלך אם נטייה להתפשט לאזור קו לסת צוואר?

יש לי טיפול עבורך.. בשילוב ניקוז - ניקוי השומנים - השחורים  - הקומודונים עליהם מתקיימים החיידקים, P.Acne הגורמים להתפרצות הנגעים על הפנים שלך.

טיפול הניתן לך ממני בלבד. ואני עוסקת מעל 20 שנים רק בתחום טיפולי עור שלא ניתנים לטיפול ברפואה הקונבנציונאלית. כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני,  בשילוב הטכנולוגיה החדשנית טכנולוגיית קרן-אור IPL ואנרגיית גלי רדיו RF.

 

ועל כך יעידו עשרות הממליצים/ות באתר ...וביניהן נאורה - אחת מיני רבות - והסיפור שלה יכול להיות גם הסיפור שלך...והיא כותבת... 

- הגעתי לאיריס לפני 12 שנים, לראשונה עם התפרצות אקנה קשה מאוד. רגע אחרי שניסיתי כל טיפול אפשרי ושניה לפני כדורי ריקוטן. 

התחלתי סידרת טיפולים בקליניקה וגם בבית באמצעות תכשירים וכבר אחרי הטיפול השני ראיתי שינוי אדיר! מיותר לציין שבסיום הטיפולים יצאתי עם פנים חלקות ללא פצעים, ללא צלקות וללא חורים! 

היום אחרי 12 שנים שבהם הפנים היו נקיות לחלוטין חזרתי אליה לסידרת טיפולים נוספת (אחרי 2 לידות) - ממליצה בחום - ניתן ליצור עם נאורה קשר ישירות לנייד 054325253 .

 

מרגישה שנמאס לך? רוצה לשפר את איכות החיים שלך?  

כי זה מציק, לא אסתטי ולא נעים? מתפשט ומשתלט על חייך, מכביד על איכות החיים, משפיע על מצב הרוח, גורם לך להסתגר בבית ומערער את הביטחון העצמי - וזה לא מתאים לך, לא מתאים לגיל שלך...

 

 • איריס לוי, היא היחידה שמטפלת בך  - עם אחוזי הצלחה מרשימים ביותר מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית. 

זו ההזדמנות שלך להצטרף לכל בני הנוער, הנשים - והגברים הסובלים מפצעי אקנה ולהגיע לשיפור ניכר לעור נקי, חלק למשעי. 

 • רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י כעת ישירות אלי 0558833337 לתאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.

 ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא תרופות - ללא ויטמינים - ללא פגיעה בכבד - ללא שינוי בתזונה שלך - ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא שיוף כימי - ללא שיוף אצות-ים, ללא "אור-כחול" - וללא הבטחות שווא..

 

על פי פרסומים: של - המרכז הגדול ביותר לטיפולי אקנה בישראל - והמעבדה הגדולה ביותר  - והבית-חולים הגדול ביותר לטיפולי אקנה בישראל - שעד לא מזמן שמו היה "המרכז הגדול בישראל"  - ולא רופאים מטפלים בכן, אלא המטפלות הנותנות שירות... 

בכל אותם המרכזים | המרפאות| המכונים | הגדולים הצצים "כפטריות בגשם"...  

והמנהלת - המעידה על עצמה - שהיא היא היחידה שהמציאה את השיטה המהפכנית, הנותנת מעל 90% ...או יש יותר טובה...מעל % 92 הצלחה להיפטר מפצעים וסימנים אדומים  בפנים - עם תוצאות מדהימות של עור חלק, ללא סיכון כלל.  

והכותרת "איך לא"  - איך עזרתי לעצמי ול-אלפי נשים להיפטר מאקנה ופצעים בפנים?

 

כי שנים סבלתי בעצמי מאקנה וניסיתי את כל סוגי הטיפולים האפשריים שפשוט לא עבדו. ולאחר שנים של חיפושים אחר פתרון הצלחתי לפתח את השיטה היחידה שמגיעה ל-90% הצלחה. סיפור ההצלחה הבא שיהיה שלך ..!! 

"הצעה מפתה"הצטרפי לטיפול "יעיל באקנה הורמונלי בפנים" עם אלפי לקוחות מרוצות, להגיע לעור פנים חלק...

אלפי נשים שלא רשומות באתר משום מה, הן  הממליצות, או לקוחות ארטילאיות  ... וכמובן התוצאות, כבר איך לא ...מהטיפול הראשון...   

"הבטחה-מפתה" - לזה ייחלת - לזה קיווית - לזה ציפית..אך "הבטחות לחוד ותוצאות לחוד"!!...

 

וכמובן.. באותו המרכז הגדול לטיפולי אקנה, ובאותה המרפאה הגדולה לטיפולי אקנה בישראל, מטפלות בך, המטפלות, שנסיונן אינו מוכח.

המטפלות הנותנות שירות, שלא מחוייבות להוכיח - ותק - ידע - נסיון - ומקצועיות בתחום הקוסמטיקה   הפרא-רפואית.   

הן רק לומדות להדליק ולהפעיל את "מנורת הלד" המפורסמת שלא עושה שום דבר לעור הפנים שלך - לעור הפנים הבעייתי - המחוצ'קן.  

או להפעיל את מכשיר ה    "אור-הכחול" העובד על מנורה אחת בלבד "כחולה" הנפוץ בתחום - את שוכבת בין 15-20 דקות מתחת למכשיר הפועל ממרחק לאזור הבעייתי שלך ולאחר מכן אותה "המטפלת הנותנת שירות" רק מורחת קרם ומסכה...!

 • קרם ומסכה - זה לא טיפול קוסמטי - באקנה הורמונלי בפנים!...אז שלא יעבדו עליכן/ם! 

 

הטיפול מתבסס רק על המכשיר:  טכנולוגיית ה"אור-הכחול ואדום בו זמנית" - על זה את/ה משלמ/ת!!! 

המכשיר - המנקה - המנקז - הלוחץ - המרכך - המבהיר - המשפר - ומחליק את העור - עור הפנים שלך הסובל מאקנה על רקע הורמונלי המלווה בפצעים - פצעונים - שחורים - שומנים - קומודונים, ציסטות פנימיות וחיצוניות, נפוחות עמוקות וכואבות, כתמים חומים אדומים, חטטים וסימנים.  

על פי עדויות של לקוחות שהגיעו אלי, את מקבלת 8 טיפולי "אור-כחול"   פעמיים בשבוע 4 טיפולי שימור + 3  תכשירים,  עלות בין 7000 - 10.000ש"ח לעיתים גם יותר.

על פי הספרות ומאמרי רופאים העוסקים בטיפול ב"אור-כחול" לרוב רואים תוצאות טובות אחרי 20-12 טיפולים, אם כי לעתים יש צורך גם בין - 50 -40 טיפולים. 2 טיפולים בכל שבוע, עד השגת שיפור!

אתן/ם מקבלות את המינימום...!  

 

מודעה מפתה? מושכת? והבטחות שווא לא מציאותיות...לטיפול מהיר וקל עם תוצאות מוכחות לפנים נקיות ומבריקות...שלא יעבדו עליכן/ם! 

 • הדס בת 35 אקנה מבוגרים - אקנה הורמונלי בפנים - אני חוזרת להמליץ על איריס לאחר שבע שנים - של תוצאות שמוכיחות את עצמן.

כשהגעתי לאיריס מצב העור היה גרוע! שומנים, פצעים נקבוביות...לאחר סדרת טיפולים מצב העור השתפר פלאים! והפך לעור בריא!!! אני מאמינה שאין צורך להסביר את התחושה הקשה כשעור הפנים פגום וכמה שזה פוגע באיכות החיים.

מאז עברתי לחו"ל ואני באופן קבוע שומרת על קשר עם איריס ונעזרת בה לתכשירים ושאלות.

חייבת לציין שבשבע השנים שעברו התוצאות נשמרו ואני מאוד מרוצה. אני ממליצה בחום! לכל מי שסובל/ת לגשת לאיריס.- ההמלצה שלי באתר.

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת ישירות אלי -0558833337  

 • ענת מהצפון בת 45 המלצה מס.3 שלי: אקנה מבוגרים בפנים - אני לפני טיפול שישי אצל איריס וחייבת לציין שהעור נראה נפלא.

הכתמים מתבהרים מאוד, הנקבוביות מצטמצמות ואני כבר לא צריכה מייקאפ כבד כמו בעבר, מספיק לי מייקאפ קליל לכיסוי עדין.

אין מילים לתאר את ההרגשה הטובה, את הביטחון שעלה ואת ההנאה של מה שאני רואה במראה. אני מרגישה שאני בשליחות שמטרתה לספר על איריס לכל מי שמוכן לשמוע.

ניתן לקבל את המספר שלי מאיריס. אם הגעתם לאתר הזה, אל תחשבו פעמיים, רוצו לטיפול אצל קוסמת אמיתית.

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת ישירות אלי-0558833337  

 • אילנה ארכשווסקי בת 34 - אקנה הורמונלי בפנים - כבר 5 שנים שפניי נקיות - וזו הגדולה של הטיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה.

ניתן לקבל את הטלפון שלי מאיריס.  אז בשורה תחתונה זה דיי ברור שאני ממליצה על איריס - לי אישית היא מאוד עזרה אחרי שכבר התיאשתי.

כבר מהטיפול הראשון מרגישים שמדובר בקוסמטיקאית שונה, הרבה יותר פדנטית, סטרילית ,מסבירה בדיוק מה היא עושה,לא נותנת הבטחות שווא ואני לא יודעת מי הייתה יותר מרוצה מהצלחת הטיפול אני או היא.  

את איריס גיליתי במקרה ומאז אני מודה על מזלי הטוב הקדמה קצרה : אני בת 34 ומאז שאני זוכרת את עצמי אני מסתובבת בין קוסמטיקאיות שונות אצל כל הקוסמטיקאיות הייתה לי אותה רוטינה – טיפול – אחכ שבוע הייתי מסתובבת אדומה עוד שבוע היה עובר עד שמצב הפנים היה משתפר מעט(פחות אדום) ואז שוב מתדרדר.

 ואז היה מגיע התור החודשי שלי וזו הייתה הרוטינה שלי שנים עד שגיליתי את איריס אומנם לקח לי יותר מ2-3 טיפולים עד שהייתי מרוצה אבל כיום אני מגיעה כל כמה חודשים, יום-יומיים אחרי הטיפול הפנים שלי במצב מצויין והמצב רק הולך ומשתפר- סופסוף יצאתי מהרוטינה.

  כבר שנים אני ממשיכה בטיפולים משמרים,  כל 3 חודשים מבקרת את איריס ושמחה להרגיש שניקוי "פסח" של איריס מתקצר וועור הפנים שלי ממשיך להיות חיוני זוהר ונקי. כמובן עם התכשירים שאיריס מתאימה לי לעור נרמלי יבש כפי שצריך להיות עור לאשה בת 34. ולא עור שמן בעייתי כפי שהגעתי אליה בתחילה.

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת ישירות אלי -0558833337  

 • שירן בת 38 - אקנה הורמונלי קשה - שני עשורים ואינסוף קוסמטיקאיות אקנה/פצעים,פצעונים כתמים ושומנים ציסטות בפנים בקו לסת ובצוואר.

קודם כל חשוב לי לציין שאני לא כותבת כדי לעשות שירות לאיריס, אלא לכל מי שסובל מבעיות אקנה ושומנים בעור.

לצערי אני סובלת מהתופעה העקשנית והמטרידה כבר שני עשורים ואינסוף קוסמטיקאיות שרואות בעיניים רק את הרווח שלהן.

אני הגעתי מיואשת וסקפטית אל איריס שעליה קראתי באתר אינטרנט. חייבת להגיד לזכותה שמהשיחה הראשונה הרגשתי שמדובר בקוסמטיקאית שחשוב לה להסביר את ההגיון שעומד מאחורי הטיפול ולא דיבורים וקשקושים של "מכירה". כמובן שלקח לי גם טיפול אחד או שניים כדי לתת אמון מלא אבל זה קרה ובגדול.

טיפול לטיפול הרגשתי את השיפור במצב הבלתי נסבל שהייתי בו. העור נראה אחרת, יש יותר ביטחון! עור שלם יותר, אחיד, פחות שמנוני וגבשושי, הרבה פחות אדמומי והכי חשוב, הפצעים הגדולים שאהבו לבקר אותי נעלמו ברובם. אני ברגשות מעורבים של שמחה ועצב.

עצב על השנים האבודות שהסתובבתי חסרת ביטחון ומיואשת, שמקנאה בנשים חלקות ושאף אחת לא באמת עזרה לי. עצב על כך שלא הכרתי את איריס לפחות עשור אחורה. אבל שמחה על המתנה שקיבלתי ..אפילו שאני כבר בת 38. עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. ובמה זה כרוך?

השקעה!. כן...גם כספית וגם השקעה בטיפול עצמי בבית. אין קיצורי דרך ואין קסמים. צריך לעבוד על העור אבל בצורה בריאה והעור שלי מודה לי שהפסקתי להתעלל בו... בהצלחה

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת ישירות אלי -0558833337  

 

האם ידעתן/ם? הטיפול ב"אור-כחול" הוא הטיפול הנפוץ בכל אותם המרכזים הגדולים לטיפולי אקנה בישראל, הניתן לך"ממטפלות הנותנות שירות"  המדליקות את המכשיר הפועל  ממרחק לאזור הבעייתי שלך, הפנים, אורך גל קצר של 415nm ננומטר.

לעומת הטכנולוגיה החדשנית המיועדת אך ורק לטיפול בבעיות עור-  IPL ו-RF הניתנת לך על ידי בלבד...  

בשילוב מגוון גלי אור - אור-אדום| אור-כחול |אור-ירוק |אור-צהוב  בספקטרום רחב ובעוצמה גבוהה מ 540 nm ועד 1200 ננומטר, המיועדת אך ורק לטיפול בעור אקנתי / דלקתי בבני נוער, צעירים ומבוגרים - ללא תופעות לוואי - ללא תרופות - וללא כאבים . 

 

"אור-כחול", אורך גל קצר שאינו חודר לעומק הדרמיס, נבלע מהר מאור בשכבות העליונות ולא יכול להגיע לזיהום הפנימי יותר.

קרי שכבת העור הפנימית, הבינונית והעמוקה ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור - ולחיידקים P.Acne שגם הם נמצאים בשכבת הדרמיס העמוקה יותר בשילוב אינפרא אדום הנפוץ, שלא מחסל את החיידקים אלא מרפא את הרקמה בלבד. 

אחת הבעיות של "אור כחול", היא חדירה שטחית מתחת לפני העור, לכן באקנה דלקתית עם ציסטות גדולות, פצעים, פצעונים, שומנים שחורים, כתמים חטטים צלקות סימנים ועור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת.

גם בעור עבה כמו בגב יעילות הטיפול ב"אור כחול" פחותה.

 

הטיפול בטכנולוגייה החדשנית  - IPL קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF  (טיפל המומלץ ע"י רופאים) הניתן על ידי בלבד.

מתבסס על פרוטוקול טיפולי מערכתי פנימי וחיצוני, לצמצום ואף להשמדת חיידקי האקנה P. ACNE באופן סלקטיבי, הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה הורמונלית בפנים, ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן.  

השימוש בטכנולוגייה החדשנית עובד על ספקטרום רחב של כל גלי האור ונעשה במגע ישיר על העור.

אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי-דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות העור. 

 • טיפול שאת/ה מקבל/ת בכל מפגש מסידרת הטיפולים המותאמת לך אישית ממני בלבד.  

 

חשוב לזכור, ככל שמצב הפצעים קשה יותר והפצעים עמוקים יותר וכואבים יותר הדלקת מפושטת יותר קיים סיכוי רב וגדול יותר לצלקות וכתמים.

לכן, חשוב להתחיל בטיפול מונע כבר בתחילת הופעת הפצעים בפנים וכך בעצם למנוע מהמצב להידרדר עד לכדי צלקות.

הטיפול בפצעים בפנים, אקנה הורמונלי בפנים מהווה אתגר טיפולי לא קטן, עליכן/ם לזכור שהצלקות הסימנים והכתמים לא נעצרים ללא טיפול מתאים.

 • לטיפול המהיר בפצעי אקנה בפנים ישנה חשיבות רבה במניעת התופעות הנלוות.

 

הטיפול המוצע לך בפצעים בפנים על ידי בלבד הנו, לא רק ריפוי לפצעים על הפנים שלך...

 • גם לשחורים   - בשילוב ניקוי/ניקוז יסודי ומעמיק...
 • גם לשומנים   - בשילוב ניקוי/ניקוז יסודי ומעמק...
 • גם לציסטות - הפצעים הנפוחים הכואבים על הפנים שלך...
 • גם לכתמים חומים/אדומים  ...
 • גם לצלקות  ...
 • וגם לסימנים  ...  

 

מדוע לא ניתן להבטיח תוצאות מדהימות, הצלחה של מעל 90% או "ריפוי אמיתי וסופי" לפצעי אקנה?   לפצעים הורמונלים דלקתים כואבים נפוחים פנימיים וחיצוניים על הפנים שלך?  

 • אקנה היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו:

מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד.

על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

 • זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות  - תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור.

קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

 

 • הטיפול בפצעים הורמונליים בפנים תלוי בגורמים רבים:

אבחון מדויק של מצב העור, רמת הפצעים, עומק הפצעים, תגובת העור, בחירת התכשירים הנכונים לטיפול, סוג העור ומצבו, סוג האקנה - אקנה קומודוניקה, אקנה ציסטית, אקנה הורמונלית.  

ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא תרופות - ללא תופעות לוואי - ללא ויטמינים - ללא דיאטת כאסח - ללא שיוף כימי - שיוף פילינג עמוק - וללא שיוף בקריסטלים - ללא שיוף באצות-ים.  

מדוע הטיפול "ללא מגע יד אדם" ללא ניקוי ניקוז השומנים - השחורים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה והגורמים העיקריים להתפרצות פצעים הורמונליים בפנים שלך בגיל צעיר ובגיל מבוגר, עם הבטחות שווא לריפוי "אמיתי וסופי" לפצעי אקנה...לא יעיל ולא נשמר לטווח ארוך?  

האם ידעת  – שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת שחורים,שומנים, קומודונים הנו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?

האם ידעת  – שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה והגורמים העיקריים להתפרצות אקנה הורמונלי בפנים?

האם ידעת -  שללא ניקוז/ניקוי/ הוצאת השחורים, השומנים, והקומודונים, בטיפול ידני, בתחילת הטיפול לא ניתן יהיה לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה? הגורמים העיקריים לאקנה הורמונלי בפנים? 

השארתם של השחורים - השומנים - הקומודונים הנראים מעל העור ולעתים אף מתחת לעור, איננה מהווה בעיה פתולוגית אלא אסתטית.

 •  ריחם של השחורים אינו נעים וכן המראה שלהם.

הופעתם בצפיפות על הפנים שלך, יוצר מראה לא נקי, לא אסתטי ולא חלק ועל כן נהוג ורצוי להוציאם - וזה ניתן על ידי בלבד. כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני לניקוז - ניקוי השחורים - השומנים הקומודונים, עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne וזה ניתן.  

 • אקנה פעילה בפנים, פצעים פעילים בפנים, על רקע אי איזון הורמונלי ...

הטיפול מומלץ בסדרה של בין 10 – 8 -6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו, וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת ל- חודש - 3 חודשים/חצי שנה.
תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות.

 • פצעים בפנים אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול. 
 • אקנה לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר.

הטיפול באקנה בפנים דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים, שבסיומם חשוב להמשיך ולהתמיד בטיפולים משמרים הנותנים מענה לאורך זמן ולטוח ארוך 

סוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה. במהלך התפרצות הנגעים יש תקופות של שיפור ושל רגרסיה/נסיגה, והחמרה עד לשיפור המיוחל בשילוב הטכנולוגייה החדשנית והייחודית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF ללא כאב. 

 

 

 

 

 


965
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
ניתן להזמין דרכי תכשירי קוסמטיקה החסרים לך, המשלוח בדואר שליחים, תוך 24 שעות עד הבית.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
בקשתך בביצוע....
סגירה
צור/י קשר לקבלת טיפול אישי ופרטני מאיריס לוי עצמה