איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
מאמרים »

טיפול באקנה קשה בפנים במבוגרים?|לא מהיר ולא קל|איריס לוי

ממליצים אחרונים (מתוך 200 ממליצים)

מי אמרה שטיפול באקנה בגיל מבוגר, אקנה קשה בפנים במבוגרים הוא טיפול מהיר וקל? סופי לצמיתות? שלא יעבדו עליכן/ם!

אקנה קשה במבוגרים בפנים מלווה ב- פצעים, פצעונים, ציסטות (פצעים עמוקים נפוחים וכואבים), שחורים, שומנים, קומודונים כתמים צלקות וחטטים, נקבוביות מורחבות, עור פנים שומני, אפרורי. כל אלה הם הביטוי הראשוני של מחלת האקנה - חזזית או חטטת בעברית.

 

 • מדוע לא ניתןן להבטיח טיפול מהיר וקל באקנה קשה בפנים במבוגרים?

השיטה הנפוצה היום בתחום, לטיפול באקנה קשה במבוגרים בפנים, הינה בשיוף כימי או פילינג עמוק, טיפול הניתן לרב ע"י מטפלות שניסיונן אינו מוכח, או ממנהלת-מכון - שנסיונה אינו מוכח.

שיוף -  באקנה קשה בפנים, הינו קילוף שכבת העור העליונה, השכבה הקרנית, בעזרת חומצות, חומרים כימיים במטרה למנוע הצטברות של תאי עור מתים ועידוד צמיחת תאי עור חדשים.

שיוף -  בפצעים קשים בפנים, לא מרפא ולא נותן מענה לאקנה פעילה בפנים. פעולת השיוף חושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות הנגעים/הפצעים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת.

שיוף  - באקנה הינה פעולה חיצונית ושטחית שאינה מטפלת בגורמים העיקריים להתפרצות פצעי אקנה, החיידקים P.Acne הנמצאים בשכבות הדרמיס הבינוני והעמוק.  

הידעת/ה על פי התניית משרד הבריאות - פילינג עמוק או שיוף כימי באקנה קשה במבוגרים ניתן רק על ידי רופא עור או כירורג פלסטיקאי.

 

 • רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי עוד היום ישירות לאיריס לוי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.

 • הטיפול ניתן לך רק מאיריס לוי עצמה כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני.

 • סקפטי/ת לא מאמין/נה? הנך מוזמן/נת לגלוש באתר הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים עדות של מטופלים מרוצים ולהיווכח שאכן יש טיפול באקנה קשה במבוגרים.

 • ללא רואקוטן - ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - וללא פגיעה בכבד - ללא ויטמינים - ללא דיאטת כאסח - ללא שיוף כימי - וללא פילינג עמוק- ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא שינוי בתזונה שלך .

 

 • היזהרו משיוף כימי או פילינג עמוק - בשילוב ערכת ויטמינים...שלא יעבדו עליכן/ם!

 

 • על פי פרסומים - יש העוסקים בתחום ומתנים את הצלחת הטיפול באקנה מבוגרים בפנים, בשילוב עם "ערכת ויטמינים" ... ערכה המכילה ויטמין B12 - אבץ - ברזל חומצה פולית - מי הסמיך את המזכירה באותו מכון או את מנהלת-המכון להחליט על כדורי ויטמינים כהתנייה לטיפול באקנה...ועוד - ידוע שכדורי ויטמינים ניתנים לטיפול רק במרשם רופא ורק לאחר בדיקות דם מתאימות המעידות מחסור בהן.

 מולטיוויטמינים לא משפיעים על הבריאות YNET

שלושה מחקרים חדשים מאשרים מידע שהיה קיים ממחקרים קודמים - נטילה יומית של מולטי ויטמינים אינה מועילה לגוף, אינה מונעת מחלות ואינה משנה את מהלכן. יותר ויותר מחקרים מהשנים האחרונות מוכיחים שוויטמינים לא רק שאינם מונעים תחלואה או תמותה, אלא עלולים לגרום לתופעות לוואי מסוכנות.

 

 •  היזהרו מדיאטת-כאסח "לניקוי רעלים" התנייה נוספת על פי פרסומים, הנפוצה בתחום, לטיפול באקנה בפנים בגיל מבוגר.  

 • "דיאטת כאסח"... 

הידעת/ה מה עובר על הגוף במהלך "דיאטה" כזאת?

הגוף נמצא ברעב תמידי ולא מקבל אנרגיה מפחמימות שלהן הוא זקוק כדי לייצר אנרגיה. תחושת הרעב גורמת לעצבנות, קושי בריכוז ועייפות. רמת הורמון הסרוטונין, האחראי ליצירת מצב רוח טוב, יורדת באופן קיצוני בגלל מחסור בפחמימות זמינות, ולכן באופן טבעי אנחנו מרגישים יותר מדוכדכים. בנוסף, כאשר ממשיכים בדיאטה לא מאוזנת לאורך זמן, החוסרים בגוף גורמים לתופעות לוואי פיזיולוגיות כמו: נשירת שיער, חולשה, אנמיה, ציפורנים שנשברות, אפילו השיניים עלולות להיפגע".

לא רק השיער והשיניים עלולים להיפגע בדיאטות כאסח אלא גם קצב חילוף החומרים וקצב הירידה במשקל של הגוף. כאשר הגוף חש שהוא במצוקת רעב הוא מאט את קצב חילוף החומרים וכתוצאה מכך גם קצב הירידה במשקל יורד. בניגוד לתופעות אחרות שעשויות להיעלם ולהשתפר בעקבות שינוי לתזונה מאוזנת ונכונה, קצב חילוף החומרים עלול להיפגע בצורה שאינה ניתנת לתיקון, בעיקר למי שמרבים בדיאטות-כאסח.

 

 • הלית - לקוחה בת 48 מספרת - 3 שנים אני בטיפול טבעי ומהיר על פי הפרסומים ב-”אור כחול” קרן אור אחת "כחולה" העובדת ממרחק על הפנים שלי ומריחת מסכות וקרמים    ללא ניקוי עמוק, ללא ניקוז/ניקוי הוצאת שחורים, שומנים קומודונים בטענה הנשמעת ממטפלות המעוסקות בתחום וניסיונן אינו מוכח – אסור לנקז אסור לנקות את השחורים השומנים - בלאו הכי הכל חוזר"…האמנם? שלא יעבדו עליכן/ם!

ואני שנים עם אותם פצעים בפנים, שומנים שחורים, עור לא נקי, בגיל 48 עם כמויות של מייקאפ וקונסילר…ואחרי 3 שנים הבנתי שמכאן לא תבוא הישועה!

עד שהגעתי לאיריס לוי הקוסמת שלי שנתנה לי להבין שאין טיפול קל ומהיר באקנה קשה במבוגרים - יש כן טיפול ניקוי עמוק, להוצאת השחורים ניקוי/ניקוז השומנים בשילוב עם הטיפול החדשני בטכנולוגיית IPL ו- RF, וזה השילוב המנצח לייבוש אותם שומנים - שחורים - קומודונים, עם תוצאות אפקטיביות לטווח ארוך - ההמלצה שלי כבר באתר.

 • רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י כעת ישירות אלי 0558833337 ולא תתאכזב/י.

 

 • לי כהן בת 24 לקוחה מחולון מספרת -  לאחר אינספור ניסיונות, כדורים, הומאופתיה, טיפולי דיקור, טיפולים אצל קוסמטיקאיות תכשירים שונים ומגוונים אך כלום לא עזר. 

 •  התפתתי לפרסום שם הבטיחו לי "טיפול מהיר ומהפכני" עם מריחות של מסכות וקרמים בשילוב "אור-כחול" על הפנים שלי ממרחק, אך ללא ניקוי עמוק, ללא ניקוז/ניקוי הוצאת השחורים השומנים,הקומודונים, שהפנים שלי היו מלאות בהם.

 • והטענה הנשמעת מפי המטפלות שניסיונן אינו מוכח - "אסור לנקז אסור לנקות את השחורים השומנים - בלאו הכי הכל חוזר" הכל חוזר? לא בטוח...שלא יעבדו עליכן/ם!

לא נראה לי הגיוני, לא אפקטיביטיפול בלי ניקוי/ניקוז כל השומנים השחורים שהפנים והצוואר שלי היו מלאים בהם.

 

 • לפגישת הייעוץ אצל איריס לוי - הקוסמת שלי הגעתי אובדת עצות - ועל פי ההסבר של איריס הבנתי, שעל אותם שומנים שחורים בהם הפנים שלי מלאות, מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne מקור הבעיה - איריס הגדירה את מצבי כ"אקנה קומודוניקה" .
 • כבר לאחר הטיפול הראשון היה ניתן לראות ירידה משמעותית בפצעים, בשחורים ובשומנים. כי איריס לא מוותרת על השלב הראשון - העיקרי - והכרחי לכל טיפולי אקנה "ניקוי פסח" ניקוי עמוק להוצאת השחורים השומנים הקומודונים, ניקוז/ניקוי ידני רק ע"י איריס עצמה וכל טיפול ניתן בשילוב הטכנולוגיה החדשנית IPL ו-RF. 

 • עכשיו לקראת סיום סדרת הטיפולים אני כבר הולכת בלי טיפה של איפור. לא להאמין - מודה על הרגע שהגעתי לאיריס. הטיפולים אומנם אינם נעימים בלשון המעטה ולא היה טיפול שאיריס לא היוותה לי גם פסיכולוגית מעבר להיותה הקוסמטיקאית אבל הכל שווה את זה כי עכשיו אני יכולה לצאת מהבית בגאווה. תודה לך איריס ממליצה בחום . ההמלצה שלי גם כבר באתר.

 

 •  ועוד לקוחה סער - בת 23 מספרת לפני כשלוש שנים אחרי הפסקת הגלולות התפרצה לי אקנה בפנים,

 • ועוד לפני שמצאתי את האתר של איריס - גם אני הגעתי לאותו מכון המציע טיפול "טבעי מהיר ומהפכני" עם מריחות של מסכות וקרמים בשילוב ”אור-כחול” המופעל מקרן אור אחת בלבד "כחולה" על הפנים שלי ממרחק, אך ללא ניקוי עמוק, ניקוז/ניקוי הוצאת השחורים השומנים, שהפנים שלי היו מלאות בהם.

 • והטענה הנשמעת מפי המטפלות שניסיונן אינו מוכח - "אסור לנקז אסור לנקות את השחורים השומנים  - בלאו הכי הכל חוזר"הכל חוזר? לא בטוח... שלא יעבדו עליכן/ם!

בין 4-5 חודשים העור נרגע ….לאחר כחצי שנה הכל חזר והתפרץ…לקחתי רואקוטן….עזר זמנית …ושוב הכל התמלא מחדש...

עד שהגעתי לאיריס לוי הקוסמת שלי - שנתנה לי להבין שאין טיפול קל ומהיר באקנה קשה בפנים במבוגרים - יש כן, טיפול יסודי להוצאת השחורים, ניקוי/ניקוז השומנים הקומודונים בשילוב הטיפול החדשני בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF עם תוצאות אפקטיביות לטווח ארוך. ההמלצה שלי כבר באתר.

 

 • פצעים בפנים אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול. 

  • אקנה לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר ... סובל/ת מאקנה קשה בפנים בגיל מבוגר?

לאיריס לוי יש טיפול - לא קל לא מהיר אך יעיל - אפקטיבי - ולטווח ארוך.

הטיפול באקנה בפנים דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים. סוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה. במהלך התפרצות הנגעים יש תקופות של שיפור ושל רגרסיה/נסיגה, והחמרה, עד לשיפור המיוחל בשילוב הטיפול החדשני בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF

הטיפול מומלץ בסדרה של בין 10 – 8 -6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו. וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת לחודש ל-3 חודשים/חצי שנה.
תדירות הטיפולים
: 4 טיפולים ראשונים פעם בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות.

 

ישנן תיאוריות רבות בשאלה, מדוע יש לנקז/לנקות להוציא שחורים שומנים קמודונים?

ניקוי פנים קוסמטי -

 • האם ידעת – שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת שחורים,שומנים, קומודונים הינו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית?

 • האם ידעת – שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים  מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה קשה בפנים?

הפרשת שומנים יתרה מבלוטות החלב, בלוטות השומן, משתלבת עם תאי עור מתים (או מזהמים אחרים) ומביאה לסתימתם של זקיקי השערות. הפרשות השומן מצטברות תחת הנקבובית הסתומה, ומספקות סביבה נוחה להתרבות חיידקי אקנה בפנים Propionibacterium acnes

השארתם של שחורים שומנים קומודונים הנראים מעל העור ולעיתים אף מתחת לעור (עם מראה מול אור השמש), מהווה בעיה פתולוגית ואסתטית. 

ריחם של השחורים שומנים קומודונים על עור הפנים אינו נעים וכן המראה שלהם. הופעתם בצפיפות על פניך יוצר מראה לא נקי, לא אסתטי ולא חלק ועל כן נהוג ורצוי להוציאם בטיפול פנים / ניקוי פנים להוצאת השחורים/השומנים, טיפול יעיל אפקטיבי הנשמר לאורך זמן, וזה ניתן!  טיפול הנותן מענה לטווח ארוך.

 • הטיפול מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב בד”כ סוגים שונים של טיפולים.

 

 האם חשבת שע”י מריחת מסכות/קרמים בשילוב “אור-כחול” העובד על קרן אור אחת "כחולה" ממרחק ואינו חודר לדרמיס, ניתן לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה P.Acne  הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה קשה בפנים. חיידקים הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה?

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי עוד היום ל- 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם.

 

   

 

 

 

 

 

 

 


663
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....