איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
מאמרים »

טיפול באקנה קשה בפנים במבוגרים?|לא מהיר ולא קל|איריס לוי

ממליצים אחרונים (מתוך 204 ממליצים)

מי מבטיחה לך "אפקט מהיר תוצאות מהירות" "עור נקי מאקנה תוך 30 יום" או, עוד יותר מהר ומפתה "עור נקי מאקנה תוך 15 יום" - חגיגה!!! שלא יעבדו עליכן/ם!

השיטה היחידה הניתנת על פי פרסומים, "ממנהלת-מכון" הטוענת שהיא המציאה את השיטהאת הפתרון המתקדם בישראל לטיפול    באקנה   "ללא מגע יד אדם" 

והשאלה המתבקשת - לכמה זמן מחזיק הטיפול המהיר עם התוצאות המובטחות? מה קורה עם החיידקים המתקיימים בדרמיס הבינוני והעמוק P.Acne?

 • והתשובה לשאלה המתבקשת - בטיפול המהפכני בשיטה המהפכנית "ללא מגע יד אדם" הטיפול לא אפקטיבי - לא יעיל - לא נשמר לאורך זמן..!!! 

ואלה לא הראשונות ולא האחרונות שיצאו מאוכזבות ועם חור בכיס לתופעה שנקראת טיפול "ללא מגע יד אדם" באקנה פצעי בגרות - בפנים בגב בישבן ובמפשעות בנשים! שלא יעבדו עליכן/ם! 

הילית - לקוחה בת 48 מספרת - 3 שנים הייתי בטיפול טבעי ומהיר על פי הפרסומים במכון המעיד על עצמו שהוא "המרכז הגדול ביותר בישראל לטיפולי אקנה", ב-”אור כחול” קרן אור אחת "כחולה" העובדת ממרחק על הפנים שלי, פעם בחודש מריחת מסכות וקרמים ופעם בחודש טיפול של כ-20 דקות ב"אור-כחול".

ללא ניקוי עמוק, ללא ניקוז/ניקוי הוצאת שחורים, שומנים קומודונים בטענה הנשמעת מהמטפלות המעוסקות באותו מרכז גדול עם אלפי ממליצות (שלא רשומות באתר)  וניסיונן אינו מוכח – "ללא מגע יד אדם" - 

אסור לנקז אסור לנקות את השחורים השומנים - בלאו הכי הכל חוזר"האמנם?  

ואני שנים עם אותם פצעים בפנים, שומנים שחורים, עור לא נקי, בגיל 48 עם כמויות של מייקאפ וקונסילר…ואחרי 3 שנים "מאוחר מדי "הבנתי שמכאן לא תבוא הישועה!

עד שהגעתי לאיריס לוי הקוסמת שלי שנתנה לי להבין שאין טיפול קל ומהיר באקנה קשה במבוגרים - יש כן טיפול ניקוי עמוק, להוצאת השחורים ניקוי/ניקוז השומנים בשילוב עם הטיפול החדשני בטכנולוגיית IPL ו- RF, וזה השילוב המנצח לייבוש אותם שומנים - שחורים - קומודונים, עם תוצאות אפקטיביות לטווח ארוך ההמלצה שלי כבר באתר.

 • רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? 

התקשר/י כעת ישירות לאיריס לוי  0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.

 

לי כהן בת 24 לקוחה מחולון מספרת -  לאחר אינספור ניסיונות, כדורים, הומאופתיה, טיפולי דיקור, טיפולים אצל קוסמטיקאיות תכשירים שונים ומגוונים אך כלום לא עזר. 

התפתתי לפרסום שם הבטיחו לי "טיפול מהיר ומהפכני" עם מריחות של מסכות וקרמים בשילוב    "אור-כחול" על הפנים שלי ממרחק, אך ללא ניקוי עמוק, ללא ניקוז/ניקוי הוצאת השחורים השומנים הקומודונים, שהפנים שלי היו מלאות בהם.

והטענה הנשמעת מפי המטפלות שניסיונן אינו מוכח (לרב הן מועסקות מיד אחרי לימודי הקוסמטיקה) - "אסור לנקז אסור לנקות את השחורים השומנים - בלאו הכי הכל חוזר" הכל חוזר? לא נכון!!!

לא נראה לי הגיוני, לא אפקטיבי, טיפול   בלי ניקוי/ניקוז כל השומנים השחורים שהפנים והצוואר שלי היו מלאים בהם.

​לפגישת הייעוץ אצל איריס לוי - הקוסמת שלי הגעתי אובדת עצות - ועל פי ההסבר של איריס הבנתי, שעל אותם שומנים שחורים בהם הפנים שלי מלאות, מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne מקור הבעיה - איריס הגדירה את מצבי כ"אקנה קומודוניקה" .

כבר לאחר הטיפול הראשון היה ניתן לראות ירידה משמעותית בפצעים, בשחורים ובשומנים.

כי איריס לא מוותרת על השלב הראשון - העיקרי - והכרחי לכל טיפולי אקנה "ניקוי פסח"

ניקוי עמוק להוצאת השחורים השומנים הקומודונים,  ניקוז/ניקוי ידני ע"י איריס עצמה וכל טיפול ניתן בשילוב הטכנולוגיה החדשנית IPL ו-RF. 

עכשיו לקראת סיום סדרת הטיפולים אני כבר הולכת בלי טיפה של איפור. לא להאמין - מודה על הרגע שהגעתי לאיריס.

הטיפולים אומנם אינם נעימים בלשון המעטה ולא היה טיפול שאיריס לא היוותה לי גם פסיכולוגית מעבר להיותה הקוסמטיקאית אבל הכל שווה את זה כי עכשיו אני יכולה לצאת מהבית בגאווה. תודה לך איריס ממליצה בחום . ההמלצה שלי גם כבר באתר.

ועוד לקוחה סער - בת 23 מספרת – לפני כשלוש שנים אחרי הפסקת הגלולות התפרצה לי אקנה בפנים,

ועוד לפני שמצאתי את האתר של איריס - גם אני הגעתי לאותו מכון המציע טיפול "טבעי מהיר ומהפכני" עם מריחות של מסכות וקרמים בשילוב ”אור-כחול” המופעל מקרן אור אחת בלבד "כחולה" על הפנים שלי ממרחק, אך ללא ניקוי עמוק, ניקוז/ניקוי הוצאת השחורים השומנים, שהפנים שלי היו מלאות בהם.

והטענה הנשמעת מפי המטפלות שניסיונן אינו מוכח המועסקות "במרכז הגדול ביותר בישראל" ו"מנהלת המכון"  על פי פרסומים   "הקוסמת" הם היחידים בארץ שנותנים תוצאות עם השיטה המהפכנית - "אסור לנקז אסור לנקות את השחורים השומנים  - בלאו הכי הכל חוזר"הכל חוזר? לא נכון! 

בין 4-5 חודשים העור נרגע ….לאחר כחצי שנה הכל חזר והתפרץ…לקחתי רואקוטן….עזר זמנית …ושוב הכל התמלא מחדש...

עד שהגעתי לאיריס לוי הקוסמת שלי - שנתנה לי להבין שאין טיפול קל ומהיר באקנה קשה בפנים במבוגרים, אקנה פצעי בגרות, אקנה על רקע הורמונלי בפנים-

יש כן, טיפול יסודי להוצאת השחורים, ניקוי/ניקוז השומנים הקומודונים בשילוב הטיפול החדשני בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF עם תוצאות אפקטיביות לטווח ארוך. ההמלצה שלי כבר באתר.

- רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי עוד היום ישירות לאיריס לוי -   0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.

הידעתן/ם פצעים בפנים אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול. 

 

חושש/ת מניקוז/ניקוי אותם שחורים - שומנים - קומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne? 

 יש לי טיפול עבורך - טיפול חדשני ללא כאבים - טיפול ההורס את החיידקים באופן סלקטיבי - מייבש את השומן עליו מתקיים החיידק - מכווץ נקבוביות ומבהיר את הכתמים חומים אדומים פוסט אקנה. משפר מעדן ומחליק את מרקם העור ...ללא כאבים! 

 • הטיפול הייחודי הניתן לך בטכנולוגיה חדשנית... 

הכוללת מגוון גלי אור |אור-אדוםכחול |ירוק | צהוב |בספקטרום רחב ובעוצמה גבוהה לטיפול בעור אקנתי / דלקתי לבני נוער לצעירים ומבוגרים.

ועוד על פי פרסומים: מרפאת האקנה הגדולה בישראל  "ומנהלת-המכון" המתיימרת להיות "הקוסמת" או "הלוחשת לפצעים"   המובילה בישראל... העור עובר ריפוי מהשורש, הפצעים נעלמים והדלקות נעלמות בטיפול עם טכנולוגיית "אור-כחול" הנפוץ  בתחום. 

הטיפול הנפוץ בתחום בין  1-4 טיפולים, או פעם בחודש טיפול ב"אור-כחול" ופעם בחודש מריחת קרמים ומסכות ויש המוסיפים לזה, שיוף עמוק עם חומצות חזקות. 

את/ה שוכבת מתחת למכשיר הפועל ממרחק על האזור הבעייתי שלך - הפנים. 

בין  10 דקות ל-20 דקות. המכשיר עובד על מנורה אחת בלבד "כחולה"אורך גל קצר, 415nm ננומטר שאינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית, הבינונית והעמוקה ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.

אחת הבעיות של "אור-כחול"היא חדירה שטחית מתחת לפני העור - ולכן אינה יעילה בהריסת חיידקי האקנה הנמצאים בשכבות העמוקות של העור, באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, ובעור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת. 

על פי הספרות ומאמרי רופאים העוסקים בטיפול ב"אור-כחול" לרוב רואים תוצאות טובות אחרי 20-12 טיפולים, אם כי לעתים יש צורך גם בין - 50 -40 טיפולים עד השגת שיפור!

האם נראה לכן/ם שלאחר 4 טיפולים ב"אור-כחול" או פעם בחודש טיפול ב"אור-כחול" ניתן לקבל פנים נקיות - וריפוי מהשורש על פי פרסומים - הדלקות נעלמות והפצעים נעלמים  ...שלא יעבדו עליכן/ם! 

 

ועוד על פי פרסומים: "ללא מגע יד אדם" והפירוש לכך - איסור מוחלט לנקז - לנקות את השומנים - השחורים - הקומודונים שהפנים והצוואר שלך מלאים...!  

ומדוע יש התנגדות לניקוז/ניקוי השומנים - השחורים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne?

- הטיפול מתקצר.

- המטפלות הנותנות שירות, המועסקות בכל אותן מרפאות גדולות - מעבדות גדולות - ומרכזים גדולים לא חייבות להוכיח - מקצועיות - ניסיון - ותק - ידע בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

- קל מאוד לתפעל את המכשיר העובד על "אור-כחול" - עבודה קלה וכסף קל ...והמנהלת צוחקת כל הדרך אל הבנק...! 

 

 • ולי יש הפתעה בשבילך... 

יש טיפול לניקוי / ניקוז אותם שומנים - שחורים - קומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne.

טיפול, הניתן לך ממני בלבד כטיפול ידני, מקצועי ויסודי -  בשילוב הטכנולוגיה החדשנית טכנולוגית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF (לא לייזר ). 

 האם ידעת/ה – שטיפול ניקוי/ניקוז שחורים, הוצאת שחורים,שומנים, קומודונים הנו שלב הכרחי ואבן היסוד ללימודי הקוסמטיקה הפרא-רפואית? 

• האם ידעת/ה – שעל אותם שחורים, שומנים קומודונים מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הנמצאים בשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה והגורמים העיקריים להתפרצות אקנה קשה בפנים, אקנה על רקע הורמונלי בפנים? 

• האם ידעת/ה - שללא ניקוז / ניקוי / הוצאת השחורים, השומנים, והקומודונים, בטיפול ידני, בתחילת הטיפול לא ניתן יהיה לחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה?

הגורמים העיקריים לאקנה בפנים, לפצעי אקנה בפנים, לאקנה על רקע הורמונלי בפנים ! 

 השארתם של שחורים שומנים קומודונים הנראים מעל העור ולעתים אף מתחת לעור (עם מראה מול אור השמש), איננה מהווה בעיה פתולוגית אלא אסתטית.

 ריחם של השחורים על הפנים אינו נעים וכן המראה שלהם.

הופעתם בצפיפות על פניך יוצר מראה לא נקי, לא אסתטי ולא חלק ועל כן נהוג ורצוי להוציאם בטיפול פנים / ניקוי - ניקוז הוצאת השחורים - השומנים - הקומודונים

עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne, הגורמים העיקריים להיווצרות הפצעים על הפנים שלך והצוואר.

 

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך?  התקשר/י כעת ישירות אלי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.

יש טיפול באקנה קשה בפנים בגיל מבוגר - אקנה על רקע הורמונלי - אקנה פצעי בגרות על הפנים בגיל ההתבגרות. טיפול הניתן לך רק מאיריס לוי עצמה  כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני.

 • טיפול - לא מהפכני אך ייחודי - לא מהיר אך יעיל ולאורך זמן.

סקפטי/ת לא מאמין/נה? הנך מוזמן/נת לגלוש באתר הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים עדות של מטופלים מרוצים ולהיווכח שאכן יש טיפול באקנה קשה בפנים במבוגרים.

ללא רואקוטן - ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - וללא פגיעה בכבד - ללא ויטמינים - ללא דיאטת כאסח - ללא שיוף כימי - וללא פילינג עמוק- ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא שינוי בתזונה שלך . 

 

השילוב המנצח עם טכנולוגיית IPL ו-RF החודר לשכבות הדרמיס הבינוני והעמוק -

 • היעיל במיוחד בנטרול והריסת חיידקי האקנה באפן סלקטיבי.  
 • ייבוש הסבום, השומן, עליו מתקיים החיידק.

 • כיווץ הנקבוביות.

 • הבהרת הכתמים חומים/אדומים.

 • שיפור מרקם העור, החטטים הצלקות והסימנים שאחרי אקנה על הפנים שלך.

עם טיפול ניקוי/ניקוז הוצאת השחורים  - השומנים - הקומודונים - הניתן לך כטיפול ידני יסודי ומקצועי, ממני בלבד

הטיפול מחייב התמחות מיוחדת,  אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב בד”כ סוגים שונים של טיפולים. 

אקנה קשה על הפנים - מלווה ב- פצעים, פצעונים, ציסטות (פצעים עמוקים נפוחים וכואבים - פנימיים וחיצוניים), שחורים, שומנים, קומודונים כתמים צלקות וחטטים, נקבוביות מורחבות, עור פנים - שומני, ואפרורי.

כל אלה הם הביטוי הראשוני של מחלת האקנה - חזזית או חטטת בעברית. 

 אקנה לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר ... סובל/ת מאקנה קשה בפנים - בגב ובישבן? אקנה הורמונלית - אקנה פצעי בגרות בגיל ההתבגרות?

לאיריס לוי יש טיפול - לא קל לא מהיר אך יעיל - אפקטיבי - ולטווח ארוך.

הטיפול באקנה בפנים דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים. 

סוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה. במהלך התפרצות הנגעים יש תקופות של שיפור ושל רגרסיה/נסיגה, והחמרה, עד לשיפור המיוחל בשילוב הטיפול החדשני בטכנולוגיית IPL - ואנרגיית גלי רדיו RF.

טכנולוגיה המשלבת בתוכה ספקטרום רחב של כל אורכי הגלאור אדום/כחול/ירוק/צהוב מ 540 nm ועד 1200nm ננומטר - שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות. וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות העור .

 

הטיפול מומלץ בסדרה של בין 10 – 8 -6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו. וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת לחודש ל-3 חודשים/חצי שנה.
תדירות הטיפולים
: 4 טיפולים ראשונים פעם בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות.  

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי עוד היום ל- 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם.

    

 • הסרת שיער בשרון - ללא כאבים בשיטת IPL ו-RF במחירים אטרקטיביים. 
 • שירות מקצועי ומהיר להסרת שיער - התקשרו כעת לקליניקה של איריס לוי - אופיר - 0558817445 

 

 

 

 

 

 

 

 


663
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....