איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
מאמרים »

סובלת מאקנה הורמונלית בפנים? התקשרי אלי |איריס לוי

ממליצים אחרונים (מתוך 221 ממליצים)

על פי פרסומים: מנהלת -"המרכז הגדול ביותר לטיפולי אקנה וכתמים" מפתח-תקווה המצהירה שיש המון דרכים לטפל באקנה הורמונלי - וכך היא כותבת ציטוט" גם אני סבלתי מאקנה הורמונלי - משחלות פוליציסטיות - טיפלתי כבר ב- 6000 בנות" גמר ציטוט!!!

ואני שואלת כקוסמטיקאית פרא-רפואית עם תעודות, העוסקת רק בטיפול בבעיות עור שלא ניתנות לטיפול ברפואה הקונבנציונאלית מעל 20 שנים - היכן אותן בנות רשומות אם יש אתר - והיכן כל אותן הבנות המאוכזבות שקיבלו טיפול "מהמטפלות הנותנות שירות" באותו מכון על פי פרסומים  באקנה במצח - שיוף על פצעים שלא הגלידו,  היכן הן רשומות?  

על פי אותם  פרסומים וסרטי וידאו - של אותה מנהלת "תוך 30 יום פצעי האקנה נעלמו" -  .. נעלמו?

ואני אומרת הלוואי...אז שלא יעבדו עליכן!

אותה אחת המעידה על עצמה, עם סרטי וידאו רבים, שהצליחה לפתור את בעיית האקנה שלה תוך 30 ימים, זו מנהלת המעסיקה "מטפלות הנותנות שירות" שלא מחוייבות להוכיח ידע - ותק - ניסיון ומקצועיות מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית. 

  

ומעדותה של לקוחה שהגיעה אלי (שמה ומספר הטלפון שמור אצלי מחוק "צנעת-הפרט" שאני מחוייבת לה) אותו מכון בפתח-תקווה המנוהל ע"י מי שמבטיחה לך ניסים ונפלאות בטיפול באקנה על רקע הורמונלי המעסיקה "צוות מטפלות הנותנות שירות" שכבודן במקומן מונח אך ניסיונן אינו מוכח, והיא על פי עדותה,

קבלה לסירוגין, 4 טיפולי ניקוי מינורים... ידוע שאקנה על רקע הורמונלי בפנים זו אקנה המשופעת ומלווה בשחורים-שומנים-קומודונים - ניקוי מינורי לא משפיע לטובה, נהפוך הוא, גורם להתפרצות נוספת, וקשה יותר, של נגעים על הפנים.

+ 4 טיפולי פוטותרפיה במנורת-לד, מנורה או מסכה עם אורות המונחת כחצי שעה על הפנים שלה, מסכה שלא עושה שום דבר לפצעים ונגעים מתפרצים על רקע הורמונלי על הפנים. 

+ בקבוק סבון קטן, בקבוק תרחיץ קטן - עלות 4500 ש"ח 

אותה לקוחה התלוננה מספר פעמים שהטיפול לא משפר את מצבה. המטפלות כמובן המשיכו בשלהן, לבסוף התלוננה הלקוחה בפני מנהלת-המכון וקיבלה את כל כספה בחזרה, לא אחרי שחוייבה לחתום על טופס "שמירת-סודיות" ...אז שלא יעבדו עליכן! 

 

  • מהי מסכת לד? מסכה לטיפול פנים באור?

מסכת בריאות לפנים בעזרת תאורת לד - אורות גל שונים: אדום, כחול וירוק למגוון טיפולי יופי: חידוש, טשטוש קמטים, הבהרת עור הפנים, בסוף גם טיפול באקנה.

המסכה בעלת נורות לד ואורות גל שונים לטיפול באור במגוון טיפולי יופי לפנים: חידוש, טשטוש קמטים, הבהרת כתמים ועוד.

מסכה מתקדמת לטיפול פוטוני בעור הפנים והצוואר באמצעות אורות לד. ... המפעילה תגובות כימיות ברמה התאית כדי לשפר את ייצור הקולגן והאלסטין הטבעיים,  וכך עובדת אותה מנהלת ה"מרכז הגדול ביותר בישראל לטיפולי אקנה וכתמים" - ללא שום בסיס מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית, עם הבטחות שווא, ולצערי היא לא היחידה... 

 

ועוד מנהלת - המעניקה לעצמה את השם "הקוסמת"  עם "הבית-חולים" היחיד,  הגדול ביותר לטיפולי אקנה - שבעברו נקרא, המעבדה הגדולה לטיפולי אקנה או המרפאה הגדולה, שכמובן לא רופאים מטפלים בכן.

רק "המטפלות הנותנות שירות" - מנהלת הטוענת, שהיא ורק היא המציאה את הטיפול המהפכני - ואת המכשיר המהפכני - הנפוץ בכל אותם מכונים - מרכזים - מרפאות הגדולות ביותר לטיפולי אקנה...

  • הטיפול "ללא מגע יד אדם" - הנעשה כמובן ולצערי, ללא שום בסיס מקצועי מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית!

על פי פרסומים של רבות שהגיעו אלי עם אכזבה גדולה וחור בכיס - הטיפולים הניתנים לכן - בין 8 ל-10 טיפולי "אור-כחול" + 4 טיפולי שימור + 3 תכשירים - קטנים כמובן , ללא אישור משרד הבריאות - ללא תאריך פג תוקף - ללא שמות המרכיבים הפעילים אך כן עם שם מנהלת הבית-חולים, בגדול, מודפס בשחור, על אותם הבקבוקים הקטנים, עלות 10.000 ש"ח, לעיתים גם יותר . 

 

והכותרת הראשית - הטיפול ניתן לך  "ללא מגע יד אדם "  - את שוכבת מתחת למכשיר ה"אור-הכחול" בין חצי שעה לשעה, מכשיר העובד ממרחק לאיזור הבעייתי שלך, בסיום מקבלת מריחת קרם ומסכה - בזה מתחיל ומסתיים הטיפול הקוסמטי - הניתן לך...

והבטחות:  ביי ביי לאקנה...להיפטר מאקנה הורמונלי אחת ולתמיד...עור הפנים ללא פצעי אקנה אחת ולתמיד, לתמיד ? לצערי, לא ניתן להבטיח! 

 

כנס/י ותיווכח/י שמהר מאוד אותם הפצעים, פצעי אקנה, כתמי אקנה וצלקות פוסט אקנה - השחורים - השומנים - הקומודונים שבים, חוזרים צפים ועולים כאילו ולא היה טיפול  טיפול באקנה מבוגרים 

 

את סובלת מאקנה הורמונלית בפנים? עם נטייה להתפשט לאזור סנטר צוואר? 

- פצעים פצעונים שחורים - שומנים - קומודונים, ציסטות פנימיות וחיצוניות - גדולות כואבות ונפוחות, כתמים חומים אדומים - פוסט אקנה, המופיעים באזור המצח - הלסת והסנטר- עם נטייה להתפשט אף לאזור החזה הכתפיים והגב שלך?  

יש לי טיפול עבורך, לא קל - לא מהיר - אך יעיל יסודי ולטווח ארוך. טיפול הניתן לך ממני בלבד מאיריס לוי עצמה, כטיפול אישי ופרטני בדיסקרטיות מלאה,  פנימי וחיצוני בשילוב טכנולוגיה המיועדת אך ורק לטיפול בבעיות עור, שאת מקבלת בכל שלב מסידרת הטיפולים המותאמת לך אישית על ידי בלבד.

טכנולוגית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF - לא לייזר. ולא מכשיר להסרת שיער.

  • טכנולוגיה - ההורסת את החיידקים P.Acne באופן סלקטיבי.
  • טכנולוגיה - המייבשת את הסבום, השומן עליו מתקיימים החיידקים.
  • טכנולוגיה - המכווצת את הנקבוביות.
  • טכנולוגיה - המבהירה את הכתמים פוסט אקנה, כתמים חומים אדומים.
  • טכנולוגיה - המשפרת, מחליקה, משפרת את הצלקות ומרקם העור לאחר התפרצות נגעי אקנה על הפנים שלך. 

ללא תרופות - ללא כאב -  ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא שינוי בתזונה שלך - ללא שיוף - שיוף אצות-ים הנפוץ בתחום.

 

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי אלי ישירות 0558833337 ולא תתאכזבי.

סקפטית לא מאמינה? הנך מוזמנת לגלוש באתר הבית שלי ולהתרשם מאין ספור ההמלצות של בנות שטופלו על ידי בלבד, באקנה הורמונלית על הפנים,  

עם "מגע יד אדם" - שלי - של איריס לוי בעצמה - כטיפול עמוק - כ"טיפול-פסח" לניקוז/ניקוי השחורים - השומנים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne - הגורמים העיקריים להתפתחות פצעי אקנה, גם על רקע הורמונלי על הפנים שלך.

 

  • ויש עוד נשים מרוצות -  שקיבלו ממני בלבד טיפול באקנה הורמונלי - אקנה בפנים בשילוב עם ניקוז ניקוי, ניקוי פסח  - יסודי ומקצועי -המותאם לך, אישית, על פי מצב עור הפנים שלך.

בשילוב הטכנולוגיה IPL ו-RF המיועדת אך ורק לטיפול בבעיות עור - ללא תופעות לוואי - ללא תרופות - ללא "אור-כחול". 

 

הדס בת 35 אקנה מבוגרים - אקנה הורמונלי בפנים - אני חוזרת להמליץ על איריס לאחר שבע שנים - של תוצאות שמוכיחות את עצמן. כשהגעתי לאיריס מצב העור היה גרוע! שומנים, פצעים נקבוביות...לאחר סדרת טיפולים מצב העור השתפר פלאים! והפך לעור בריא!!!

אני מאמינה שאין צורך להסביר את התחושה הקשה כשעור הפנים פגום וכמה שזה פוגע באיכות החיים. מאז עברתי לחו"ל ואני באופן קבוע שומרת על קשר עם איריס ונעזרת בה לתכשירים ושאלות.

חייבת לציין שבשבע השנים שעברו התוצאות נשמרו ואני מאוד מרוצה. אני ממליצה בחום! לכל מי שסובל/ת לגשת לאיריס.- ההמלצה שלי כבר באתר.

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת ישירות אלי 0558833337  

 

ענת מהצפון בת 45 המלצה מס.3 שלי: אקנה מבוגרים בפנים - אני לפני טיפול שישי אצל איריס וחייבת לציין שהעור נראה נפלא. הכתמים מתבהרים מאוד , הנקבוביות מצטמצמות ואני כבר לא צריכה מייקאפ כבד כמו בעבר, מספיק לי מייקאפ קליל לכיסוי עדין-

אין מילים לתאר את ההרגשה הטובה, את הביטחון שעלה ואת ההנאה של מה שאני רואה במראה.

אני מרגישה שאני בשליחות שמטרתה לספר על איריס לכל מי שמוכן לשמוע. ניתן לקבל את המספר שלי מאיריס. אם הגעתם לאתר הזה, אל תחשבו פעמיים, רוצו לטיפול אצל קוסמת אמיתית.

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת ישירות אלי  -0558833337  

 

אילנה ארכשווסקי בת 34 - אקנה הורמונלי בפנים - כבר 5 שנים שפניי נקיות - וזו הגדולה של הטיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה.

ניתן לקבל את הטלפון שלי מאיריס.  אז בשורה תחתונה זה דיי ברור שאני ממליצה על איריס - לי אישית היא מאוד עזרה אחרי שכבר התיאשתי.

כבר מהטיפול הראשון מרגישים שמדובר בקוסמטיקאית שונה, הרבה יותר פדנטית, סטרילית ,מסבירה בדיוק מה היא עושה,לא נותנת הבטחות שווא ואני לא יודעת מי הייתה יותר מרוצה מהצלחת הטיפול אני או היא.  

את איריס גיליתי במקרה ומאז אני מודה על מזלי הטוב הקדמה קצרה : אני בת 34 ומאז שאני זוכרת את עצמי אני מסתובבת בין קוסמטיקאיות שונות אצל כל הקוסמטיקאיות הייתה לי אותה רוטינה – טיפול – אחכ שבוע הייתי מסתובבת אדומה עוד שבוע היה עובר עד שמצב הפנים היה משתפר מעט(פחות אדום) ואז שוב מתדרדר- ואז היה מגיע התור החודשי שלי וזו הייתה הרוטינה שלי שנים עד שגיליתי את איריס.

אומנם לקח לי יותר מ2-3 טיפולים עד שהייתי מרוצה אבל כיום אני מגיעה כל כמה חודשים, יום-יומיים אחרי הטיפול הפנים שלי במצב מצויין והמצב רק הולך ומשתפר- סופסוף יצאתי מהרוטינה  כבר שנים אני ממשיכה בטיפולים משמרים. 

כל 3 חודשים מבקרת את איריס ושמחה להרגיש שניקוי "פסח" של איריס מתקצר וועור הפנים שלי ממשיך להיות חיוני זוהר ונקי.

כמובן עם התכשירים שאיריס מתאימה לי לעור נרמלי יבש כפי שצריך להיות עור לאשה בת 34. ולא עור שמן בעייתי כפי שהגעתי אליה בתחילה.

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת ישירות אלי - 0558833337  

 

שירן בת 38 - אקנה הורמונלי קשה - שני עשורים ואינסוף קוסמטיקאיות אקנה/פצעים,פצעונים כתמים ושומנים ציסטות בפנים בקו לסת ובצוואר.

קודם כל חשוב לי לציין שאני לא כותבת כדי לעשות שירות לאיריס, אלא לכל מי שסובל מבעיות אקנה ושומנים בעור. לצערי אני סובלת מהתופעה העקשנית והמטרידה כבר שני עשורים ואינסוף קוסמטיקאיות שרואות בעיניים רק את הרווח שלהן.

אני הגעתי מיואשת וסקפטית אל איריס שעליה קראתי באתר אינטרנט. חייבת להגיד לזכותה שמהשיחה הראשונה הרגשתי שמדובר בקוסמטיקאית שחשוב לה להסביר את ההגיון שעומד מאחורי הטיפול ולא דיבורים וקשקושים של "מכירה".

כמובן שלקח לי גם טיפול אחד או שניים כדי לתת אמון מלא אבל זה קרה ובגדול. טיפול לטיפול הרגשתי את השיפור במצב הבלתי נסבל שהייתי בו. העור נראה אחרת, יש יותר ביטחון! עור שלם יותר, אחיד, פחות שמנוני וגבשושי, הרבה פחות אדמומי והכי חשוב, הפצעים הגדולים שאהבו לבקר אותי נעלמו ברובם. אני ברגשות מעורבים של שמחה ועצב.

עצב על השנים האבודות שהסתובבתי חסרת ביטחון ומיואשת, שמקנאה בנשים חלקות ושאף אחת לא באמת עזרה לי. עצב על כך שלא הכרתי את איריס לפחות עשור אחורה. אבל שמחה על המתנה שקיבלתי ..אפילו שאני כבר בת 38.

עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. ובמה זה כרוך? השקעה!. כן...גם כספית וגם השקעה בטיפול עצמי בבית. אין קיצורי דרך ואין קסמים. צריך לעבוד על העור אבל בצורה בריאה והעור שלי מודה לי שהפסקתי להתעלל בו... בהצלחה

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת ישירות אלי - 0558833337  

   

 


1189
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
ניתן להזמין דרכי תכשירי קוסמטיקה החסרים לך, המשלוח בדואר שליחים, תוך 24 שעות עד הבית.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
סגירה
צור/י קשר לקבלת טיפול אישי ופרטני מאיריס לוי עצמה
הסרת שיער ללא כאב התקשרו. אופיר- 0558817445