איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
מאמרים »

טיפול בכתמי אקנה בגב|פצעים צלקות בגב -אין תוצאות מהירות וקלות|איריס לוי

ממליצים אחרונים (מתוך 210 ממליצים)

הטיפול באקנה בגב מהווה אתגר טיפולי גדול ולא סטנדרטי וכגודל האתגר כך גודל הסיפוק כשהעור חלק, נקי למשעי, הלקוח מחייך והצבע שב לחייו .

הטיפול בכתמי אקנה, פצעים צלקות בגב שלך, נעשה על פי מאפייני העור, סוג האקנה רמתו רגישותו ומצבו הנוכחי.

וכל אלה על מנת לתת תוצאת טיפול מדויקת ומותאמת. טיפול כללי ומקומי נכון ימנע סיבוכים ויביא להבראה שלמה. אולם, הזנחת התופעה ועל אחת כמה וכמה טיפול לא נכון ו/או רשלני, עלול לגרום לסיבוכים ולנזקים בלתי הפיכים דוגמת: "חורים" בעור צלקות מכוערות חטטים וסימנים. 

 

הטיפול האופטימלי בתופעות אקנה בגב, הינו שילוב של טיפול יום יומי עצמי וטיפול תקופתי משמר הן בבית והן במכון.

אקנה בגב - המלווה בפצעים פצעונים ציסטות - פצעים עמוקים נפוחים וכואבים, שחורים - שומנים - קומודונים, כתמים חומים ואדומים, צלקות חטטים וסימנים, היא תוצאה של שינויים הורמונליים ופעילות יתר של בלוטות החלב,  לחץ ומתח, וכמובן, גנטיקה משפחתית קרובה או רחוקה המהווה מרכיב חשוב מאוד בהופעת אקנה על הגב עם נטייה להתפשט לאזור כתפיים וחזה אצל צעירים ומבוגרים.

 

על פי פרסומים: סובל/ת מאקנה בגב - "גמרנו עם אקנה סופי  - לצמיתות - הפצעים נעלמים - הצלקות נעלמות".

 תוצאות מוכחות ומדהימות מהטיפול הראשון -  מהטיפול הראשון? לא נכון!

המכשיר היעיל בעולם לריפוי פצעי בגרות, אקנה ובעיות עור - היעיל בעולם - לא נכון! 

נפטרים מאקנה בגב אחת ולתמיד - אחת ולתמיד? לא ניתן להבטיח! 

המובילים בישראל בטיפולי  אקנה בגב - פתרון לפצעים בגב - גב חלק במהירות  - היחידים בארץ עם תוצאות...   היחידים? גם לא - נכון! 

 טיפול קל ומהפכני בצלקות אקנה - קל ומהיר?...אין דבר כזה! כמו שזה נעלם מהר כך זה עולה צף מהר כאילו ולא היה טיפול!   
 

 •  הידעתן/ם?

כי כל המרכזים  - המרפאות - המכונים ו"הבית-חולים" (שלא רופאים מטפלים בכן/ם) היחידים והגדולים לטיפולי אקנה בישראל - הצצים כפטריות בגשם - כולם מפרסמים שהם היחידים - עם תוצאות "מדהימות" וכולם עובדים עם אותה הטכנולוגיה...!...אז שלא יעבדו עליכן/ם! 

מכשיר הפועל על "מנורה כחולה" לעיתים בשילוב עם "מנורה אדומה". מכשיר "האור-הכחול" הפועל ממרחק לאיזור הבעייתי שלך,   - הגב שלך.

 

 • וכולם מבטיחים לכן/ם טיפול ב"שיטה - מהפכנית" או ב"טכנולוגיה - המהפכנית"!  

ומהי "השיטה - המהפכנית"? עם התוצאות המדהימות - ותפטר/י מהפצעים ומהסימנים האדומים - אחת ולתמיד, מעל 90% אחוזי הצלחה, יש יותר טוב - הבית-חולים מציע לך 92% אחוזי הצלחה - עור חלק ונקי תוך 30 יום, וקצר יותר, תוך 15 יום והכל ב"טכנולוגיה מהפכנית" ..

 • והשיטה המהפכנית הניתנת לך, הינה בטיפול "ללא מגע יד אדם" -
 • כנס/י ותיווכח/י שזה באמת לא עובד טיפול באקנה מבוגרים בפנים ואלה לא הלקוחות הראשונות ולא האחרונות שהגיעו אלי עם אכזבה וחור בכיס.

את/ה שוכב/ת בין - חצי שעה - לשעה מתחת למכשיר, בסיום את/ה מקבל/ת מריחת קרם ומסכה.

הגב שלך - עם שחורים - שומנים - קומודונים - פצעים פצעונים, ציסטות - פנימיות וחיצוניות נפוחות וכואבות, כתמים חומים/אדומים פוסט אקנה, צלקות חטטים וסימנים - והכל מתבסס על אותו מכשיר ה"אור-הכחול" - הוא אמור ...על פי הפרסומים... 

לנקז - לנקות - לייבש - לספוח - להגליד - להחליק - לרפא -  את אקנה על הגב שלך - טיפול המתקיים ללא "מגע יד אדם" !  

על פי עדויות של לקוחות מטופלות אך מאוכזבות - הטיפולים נערכים בסדרה של בין 8-10  מפגשים פעמיים בשבוע + 4 טיפולי שימור - עלות 10,000 ש"ח לעיתים גם יותר.

על פי הספרות ומאמרים של רופאים העוסקים בטיפול ב"אור-כחול" לרוב רואים תוצאות טובות אחרי 20-12 טיפולים, אם כי לעתים יש צורך גם ב-50-40 טיפולים עד השגת שיפור!     

 • אתן/ם מקבלות/ים את המינימום!

 

ובמכון אחר - באיזור גוש דן   - ערן בן 27 מאיזור חיפה מספר לי,  שעבר באותו מכון מפורסם - 2 טיפולי "אור-כחול" ועוד 2 טיפולי שיוף עם אצות-ים על גב עם אקנה פעילה, על פצעים שעדיין לא הגלידו, +  4 קרמים - בקופסאו לבנות גדולות - קרמים לא נעימים למגע - דביקים, המדיפים ריח לא נעים, שהיה אמור למרוח ולהשתמש כל ערב...כמובן....

ללא אישור משרד הבריאות - ללא תאריך פג תוקף - ללא המרכיבים העיקריים בקרם - ללא אופן השימוש בהן ...! 

עם פתקית ושם המנהלת המטפלת - עלות 6000 ש"ח תוך חודש הכל צף ועלה כאילו ולא היה טיפול.

 אין ספק, הבטחות מפתות - לזה ייחלת/ה - לזה ציפית/ה - לזה קיווית/ה?   אך מציאות לחוד והבטחות לחוד!!!

 

הידעתן/ם ?

שכל אותם המרכזים - המרפאות - המכונים הגדולים ביותר לטיפולי אקנה בישראל - מעסיקים "צוות מטפלות הנותנות שירות". שכבודן במקומן מונח אך ניסיונן אינו מוכח. 

 • מטפלות שלא מחוייבות להוכיח ותק - ניסיון - ידע - ומקצועיות מתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

הן רק לומדות להפעיל ולהדליק את המכשיר, ה"אור-כחול" - העובד ממרחק לאזור הבעייתי שלך - הגב שלך. 

 

והכותרת הראשית המלווה את אותם טיפולים מהפכניים "ללא מגע יד אדם"המבטיחים לכן/ם ניסים ונפלאות בטיפולי אקנה.

והטיפול באקנה בגב שלך (ולא רק על הגב - גם על הפנים והישבן שלך), נעשה - ללא ניקוי / ניקוז השומנים - השחורים - הקומודונים עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne הגורמים העיקריים להתפרצות הפצעים, והגורמים בהמשך לכתמים צלקות וחטטים גם על הגב שלך. 
 

לצערי, אלו הן הבטחות שווא ללא כל בסיס מקצועי.

על פי עדויות של לקוחות שטופלו באותה שיטה - שהגיעו אלי עם עגמת נפש רבה, אכזבה רבה על שהתפתו ונפלו בפח של הבטחות שווא, וכמובן חור בכיס,  לאחר שנוכחו לדעת שמהר מאוד הכל צף ועלה כאלו ולא היה טיפול - העור נראה כלאחר טראומה עם פצעים רבים יותר, גדולים ונפוחים, שינוי בגוון העור, כוויות קשות וכאבים שנמשכו עד כשבועיים ימים.  

טיפול קל טיפול קצר, אך יקר והמנהלת צוחקת כל הדרך אל הבנק!   ...אז שלא יעבדו עליכן/ם

 

את/ה סובל/ת מאקנה - פצעים - צלקות כתמים חטטים בגב - יש לי טיפול עבורך, טיפול - לא מהיר - לא קל - לא מהפכני - אך כן, טיפול- יעיל - מועיל מקצועי ויסודי"...הנותן שיפור לאורך זמן.   

 • וכן, עם הטכנולוגיה החדשנית המיועדת אך ורק לטיפול בבעיות עור שלא ניתנות לטיפול ברפואה הקונבנציונאלית .
 • וכן, עם מגע יד אדם - והכוונה, לטיפול ניקוי - ניקוז של השחורים השומנים הקומודונים שהם שורש הבעיה, עליהם מתקיימים חיידקי האקנה P.Acne . 

ואני עוסקת רק בטיפול בבעיות עור מעל 20 שנים - ועל כך יעידו עשרות ההמלצות של לקוחות מרוצים 

 

כנס/י ותיווכח/י שגם באקנה על הפנים  - לצערי, מכשיר "אור-כחול" בשילוב "אור-אדום" הנפוץ בתחום לא עומד בסטנדרטים גבוהים, על פי אותן הבטחות השווא "למהיר וקל הכל נעלם - עם טיפול מהפכני - לתמיד!!      

 

ידוע - מכשיר "אור-כחול" אורך גל אחד וקצר,  415nm ננומטר שאינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית, הבינונית והעמוקה ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.

אחת הבעיות של "אור-כחול", היא חדירה שטחית מתחת לפני העור - ולכן אינה יעילה בהריסת חיידקי האקנה הנמצאים בשכבות העמוקות של העור, באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, ובעור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת. 

כמו כן, גם בעור עבה כמו בגב   הטיפול  ב"אור-כחול" קשה יותר ויעיל פחות.

מכשיר שאינו חודר לדרמיס העמוק והבינוני ואינו פותר את בעיית החיידקים הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בגב בבני נוער  - ובמבוגרים . 

 

 • סובל/ת מאקנה בגב ?

גב המלווה בפצעים פצעונים ציסטות  - פצעים נפוחים כואבים ועמוקים - שחורים - שומנים - קומודונים - כתמים חומים/אדומים לעיתים כהים מאוד - צלקות חטטים סימנים עם נטייה להתפשט לאזור והכתפיים שלך? - יש לי טיפול עבורך... 

הניתן לך כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני ממני בלבד - איריס לוי - ואני עוסקת מעל 20 שנים רק בטיפול בבעיות עור, שאינן ניתנות לפתרון  ולטיפול ברפואה הקונבנציונאלית.

ללא רואקוטן - ללא אנטיביוטיקה - ללא סטרואידים - ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא שינוי בתזונה שלך - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד - ללא הבטחות שווא - למהיר וקל . 

 • רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י ישירות אלי, לאיריס לוי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.​

 

כנס/י ותתרשמ/י מטיפול חדשני - טיפול בכתמים, צלקות-מזותרפיה ב-IPL הניתן לך ממני בלבד. 

 

טיפול בטכנולגיה חדשנית. טכנולוגיה המיועדת אך ורק לבעיות עור - טכנולוגיית קרן אור IPL ואנרגיית גלי רדיו RF המשמשת כפתרון טיפולי למגוון בעיות עור, כולל אקנה בגב, כתמים חומים אדומים, חטטים צלקות וסימנים, כתמי פוסט אקנה בגב, המוגבר על ידי שילוב מספר אורכי גל, והמומלץ אף ע"י רופאים. 

בשונה מטכנולוגיית ה"אור-כחול" הפועל על מנורה אחת "כחולה" :

הטיפול החדשני בטכנולוגיית קרן-אור ואנרגיית גלי רדיו המשלבת בתוכה ספקטרום רחב של כל אורכי הגל - 4 במספר- 

אור-אדום / אור-כחול /  אור-ירוק / אור- צהוב מ- 540 nm ועד 1200nm  ננומטר - שילוב של אור החודר עמוק יותר ומגיע לבלוטות החלב, בלוטות השומן, ועל ידי אפקט האנטי דלקתי פועל גם על החיידקים ועל הבלוטות. וכך תורם לריפוי של הדלקת, איחוי וריפוי רקמות העור.   

השימוש באנרגיית אור IPL ו-RF נעשה במגע ישיר על האיזור הבעייתי.   להבדיל  מטכנולוגיית   "אור-כחול" הפועל ממרחק לגב שלך. 

מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מאקנה -  פצעים - כתמים - צלקות בגב.

 

מדוע לא ניתן להבטיח גמרנו עם אקנה בגב, עם הכתמים בגב, ועם הצלקות בגב סופי, לצמיתות?

ידוע, אקנה היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד.

על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

 

לצערי, הטיפול באקנה בגב הינו טיפול לא קל – לא מהיר –  תהליך לא פשוט, בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור.

קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תכנית טיפול אופטימליות באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

 

הידעתן/ם - בפצעוני האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני סוגי חיידקים: "פרופיוני בקטריום אקנה" (propioni bacterium acnes) חיידק החי בתנאי חוסר אויר (אנאירובי) אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור ו"סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis) הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בגב - פצעים בגב וצלקות וכתמים על הגב שלך.

האם נראה לכן/ם  שניתן לומר לטיפול באקנה בגב הגיע הזמן לעשות סוף לחיידקים? סוף לפצעים? סוף לכתמים?  

 

 • הידעתן/ם ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות:

לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש עד כמעט %  80 ולאורך זמן ועם אפקט מצטבר רק בטיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח. 

בטכנולוגיה ההורסת את החיידקים באופן סלקטיבי - מייבשת את הסבום השומן עליו מתקיים החיידק - מכווצת נקבוביות - מבהירה את הכתמים - מחדשת קולגן ואלסטין בצלקות אקנה, חטטים וסימנים.   

 

פצעים פצעונים, ציסטות, צלקות וכתמים חומים אדומים המופיעים באזור נסתר ופחות חשוף בגוף כמו על הגב, נוטה להופיע כאקנה קשה ועיקשת עם פצעים עמוקים יותר וכתמי עור ופיגמנטציה כהים יותר.

שכן, עור הגב עבה והנקבוביות גדולות יותר ועם הגיל הבלוטות הגורמות לזיעה ולשימון העור מתחילות לעבור תהליך של ניוון, העור הופך להיות יבש יותר עם נטייה לפתח אקנה.

זה מביך, לא אסתטי, מתפשט לאזורים נוספים בגוף, כואב ולא נעים , ובסיטואציה אינטימית...! או כשאת/ה רוצה ללבוש בגד סקסי  עם מחשוף גב... ובקיץ בגד ים...!!!   

 • את/ה מתבייש/ת לחשוף את הגב, ללבוש גופיות בקיץ, זה מתפשט ולא נעים...
 • ואם היום לא תטפל/י זה עלול ללוות אותך גם אחרי גיל 40...!   

 

גם אם חשבת להמתין עד יעבור זעם ושהפצעים יתייבשו, יגלידו, תגלה/י שאם לא טיפלת באקנה בגב בזמן, יש לזה נטייה להתפשט לאזור הישבן הירכיים, העור יוותר מצולק ומוכתם. לעיתים אדמומי, מחוספס מגורה ומגרד.

לכן, טיפול מהיר, ממוקד ומתאים הוא חיוני לשמירה על מראה אחיד, חלק בהיר נקי ואסתטי מכתמים חמים/אדומים ומפצעים המופיעים לעיתים כנגעים גדולים עמוקים וכואבים ציסטות/ נפוחות פנימיות וחיצוניות.

ברגע שתתגבר/י על המבוכה, על התסכול ועל התחושה "ששום דבר כבר לא יעזור" תגלה/י עולם חדש של פתרונות אפקטיביים עם תוצאות מרשימות.

 

הידעתן/ם? אחת מתופעות הלוואי השכיחות המתלוות לאקנה בגב, הינן, צלקות אטרופיות.

צלקות הנראות יותר ככתמים אדומים/חומים שטחיים וחלקים תופעה ידועה המכונה בשם: פיגמנטציה שלאחר דלקת. יכולה להופיע גם לסובלים מפצעי אקנה שלא טופלו ע"י רואקוטן .

 

הטיפול באקנה גב בבני נוער ומבוגרים הניתן על ידי בלבד, נעשה על פי מאפייני העור, סוג האקנה רמתו רגישותו ומצבו הנוכחי.  

 • וכל אלה על מנת לתת תוצאת טיפול מדויקת ומותאמת.

 • טיפול כללי ומקומי נכון ימנע סיבוכים ויביא להבראה שלמה.

אולם הזנחת התופעה ועל אחת כמה וכמה טיפול לא נכון ו/או רשלני, עלול לגרום לסיבוכים ולנזקים בלתי הפיכים דוגמת: "חורים" בעור, צלקות מכוערות ופצעים עמוקים יותר.

 

הטיפול בצלקות /כתמי אקנה בגב הינו מערכתי ומחייב התייחסות מיוחדת לסוג וצבע העור. באקנה פעילה הטיפולים הראשונים אמורים לטפל בחיידקי האקנה אם הפחתת הנגעים ניתן לטפל בכתמי האקנה/פוסט אקנה. 

ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא תרופות - ללא פגיעה בכבד - ללא שינוי באורך החיים שלך – ללא שינוי בתזונה שלך – ללא צריכת ויטמינים (כדורים) - ללא שיוף - ללא אור-כחול - וללא התניה לניקוי רעלים מהגוף.  

הצלחת הטיפול מושפעת מהתמדה בטיפולים במקביל להמשך טיפול משמר ותומך בבית. 

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך לאקנה פצעים בגב? התקשר/י ישירות לאיריס לוי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.

 

 • הסרת שיער בשרון – כפר יונה | במחירים אטרקטיביים  
 • שירות מקצועי ומהיר להסרת שיער - התקשרו כעת לקליניקה של איריס לוי –אופיר - 0558817445    

1152
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
ניתן להזמין דרכי תכשירי קוסמטיקה החסרים לך, המשלוח בדואר שליחים, תוך 24 שעות עד הבית.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....
סגירה
צור/י קשר לקבלת טיפול אישי ופרטני מאיריס לוי עצמה