איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
לייעוץ חינם נא התקשר/י
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
איריס לוי מומחית לטיפול בבעיות עור ב IPL ו RF
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
מאמרים »

טיפול בכתמי אקנה בגב|פצעים צלקות בגב -אין תוצאות מהירות וקלות|איריס לוי

ממליצים אחרונים (מתוך 201 ממליצים)

אקנה גב / כתמים חומים / אדומים, צלקות וחטטים הנלווים לאקנה בגב  – וההבטחות השווא - על פי פרסומים - סובל/ת מאקנה בגב - גמרנו עם אקנה סופי  - לצמיתות - הפצעים נעלמים - תוצאות מוכחות ומדהימות מהטיפול הראשון -  

לכו אל הקוסמת - טיפול טבעי בכתמי אקנה בגב, מרפאת האקנה הגדולה ביותר, עם הרבה מטפלות שניסיונן אינו מוכח - נעלמים הפצעים בגב - טיפול באקנה גמרנו עם אקנה - הסרת צלקות אקנה בקלות -

השיטה הבאה בטיפולי אקנה בגב כבר כאן - עוד מרכז גדול בישראל לטיפול באקנה וסימנים אדומים - ועוד מנהלת-מכון עם מטפלות והבטחות שווא ללא כל בסיס מקצועי  -  ותיפטרי מהפצעים ומהסימנים האדומים - אחת ולתמיד - אחת ולתמיד?  להגיע לעור חלק. מעל 90% הצלחה - מעל 92% הצלחה - עור חלק ונקי תוך 15 יום תוך 30 יום... .  

טיפול באדמומיות העור...פטנט עולמי לטיפול וריפויי פצעים כתמים בישבן או בגב בטכנולוגיה מהפכנית...שלא יעבדו עליכן/ם!  

תוך טיפול 1 - רואים את השינוי - והשינוי הזמני מגיע מ"אור-כחול"...

ללא כאבים ללא תופעות לוואי, ריפויי הפצעים נעשה ללא סימנים או צלקות פוסט אקנה, וזה הסוד הגדול של אותו טיפול ואותו מכון - "הגדול ביותר בישראל" הגדול?? כי הוא מעסיק מטפלות שנסיונן אינו מוכח... ומהן אתן/ם מקבלים את השירות..!! והמנהלת צוחקת כל הדרך אל הבנק!

סובל/ת מאקנה בגב - המלווה בפצעים פצעונים ציסטות  - פצעים נפוחים כואבים ועמוקים - שחורים - שומנים - קומודונים - כתמים חומים/אדומים לעיתים כהים מאוד - צלקות חטטים סימנים על הגב - יש לי טיפול לגב שלך - 

הניתן לך כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני ממני בלבד - איריס לוי - ולא מכל מני מטפלות שכבודם במקומם מונח אך נסיונן אינו מוכח, המועסקות בכל אותם מכונים או מרפאות גדולות הצצות כמו פטריות בגשם - 

ואני עוסקת כ-20 שנים רק בטיפול בבעיות עור שאינם ניתנים לפתרון  ולטיפול ברפואה הקונבנציונאלית.

ללא רואקוטן - ללא אנטיביוטיקה - ללא סטרואידים - ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא שינוי בתזונה שלך - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד. 

 

 

ומה לא מספרים לך - שאמנם לטיפול אחד "באור-כחול" הקוסמטיקאית ואולי לא הקוסמטיקאית רק זו אשר הוכשרה להדליק את המכשיר העובד ממרחק מהגב שלך גובה מעל 2000 ש"ח לטיפול אחד...ומבטיחה - את כל מה שמתאים לך לשמוע - אקנה נעלם|צלקות נעלמו|כתמים נעלמו... וקבל/י עור נקי חלק ובהיר...בשילוב עם שיוף כימי - שיוף חומצות - שיוף פילינג עמוק - שיוף קריסטלים ומה לא??

מוכן לקיץ לבקיני | לחוטיני | לגופיות | לשמלות חשופות גב..

 

  • ומה עוד לא סיפרו לכן/ם:

לצערי, אלו הן הבטחות שווא ללא כל בסיס מקצועי - לקוחות רבים הגיעו אלי עם עגמת נפש רבה, אכזבה רבה לאחר שנוכחו לדעת שמהר מאוד הכל צף ועלה כאלו ולא היה טיפול - העור נראה כלאחר טראומה עם פצעים רבים יותר, גדולים ונפוחים, שינוי בגוון העור, כוויות קשות וכאבים שנמשכו עד כשבועיים ימים.  

 

מדוע לא ניתן להבטיח גמרנו עם אקנה בגב, עם הכתמים בגב, ועם הצלקות בגב סופי, לצמיתות?

טיפול באקנה פצעים כתמים וצלקות בגב בטכנולוגיית קרן אור.

אקנה היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד, על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

לצערי, זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות - תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור.

קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תכנית טיפול אופטימליות באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בעור בעייתי, אקנתי, הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

הידעת - בפצעוני האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני סוגי חיידקים: "פרופיוני בקטריום אקנה" (propioni bacterium acnes) חיידק החי בתנאי חוסר אויר (אנאירובי) אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור ו"סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis) הגורמים העיקריים להתפרצות אקנה בגב - פצעים בגב וצלקות וכתמים על הגב שלך.

האם נראה לכן/ם  שניתן לומר לטיפול באקנה בגב הגיע הזמן לעשות סוף לחיידקים? סוף לפצעים? סוף לכתמים?  

  • הידעתן/ם ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות:

לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן... שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש עד כמעט %  80 ולאורך זמן ועם אפקט מצטבר רק בטיפול הניתן לך מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח.

 

טכנולוגיה ההורסת את החיידקים באופן סלקטיבי - מייבשת את הסבום השומן עליו מתקיים החיידק - מכווצת נקבוביות - מבהירה את הכתמים - מחדשת קולגן ואלסטין בצלקות אקנה, חטטים וסימנים.

טיפול בטכנולוגייה החדשנית טכנולוגיית IPL - קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF – המשמשת כפתרון טיפולי למגוון בעיות עור כולל אקנה גב, כתמים חומים אדומים, חטטים צלקות וסימנים, המוגבר על ידי שילוב מספר אורכי גל והמומלץ ע"י רופאים.

מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב-80 אחוזים לעיתים גם יותר מאקנה -  פצעים - כתמים - צלקות בגב.  

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י עכשיו ישירות אלי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י.

סקפטי/ת לא מאמין/נה? הנך מוזמנ/ת לגלוש באתר הבית ולהתרשם מעשרות המלצות עדות של לקוחות מרוצים ולהיווכח שיש טיפול אפקטיבי יעיל ולטווח ארוך באקנה בגב בבני נוער ובאקנה בגב בגיל מבוגר.  

 

פצעים פצעונים, ציסטות, צלקות וכתמים חומים אדומים המופיעים באזור נסתר ופחות חשוף בגוף כמו על הגב, נוטה להופיע כאקנה קשה ועיקשת עם פצעים עמוקים יותר וכתמי עור ופיגמנטציה כהים יותר.

שכן עור הגב עבה והנקבוביות גדולות יותר ועם הגיל הבלוטות הגורמות לזיעה ולשימון העור מתחילות לעבור תהליך של ניוון, העור הופך להיות יבש יותר עם נטייה לפתח אקנה.

זה מביך, לא אסתטי, מתפשט לאזורים נוספים בגוף, כואב ולא נעים , ובסיטואציה אינטימית...! או כשאת/ה רוצה ללבוש בגד סקסי  עם מחשוף גב... ובקיץ בגד ים...!!!   

את/ה מתבייש/ת לחשוף את הגב, ללבוש גופיות בקיץ, זה מתפשט ומגרד, זה לא אסתטי ולא נעים...ואם היום לא תטפל/י זה עלול ללוות אותך גם אחרי גיל 40...!   

 

גם אם חשבת להמתין עד יעבור זעם ושהפצעים יתייבשו, יגלידו, תגלה/י שאם לא טיפלת באקנה בגב בזמן, יש לזה נטייה להתפשט לאזור הישבן הירכיים, המפשעות העור יוותר מצולק ומוכתם. לעיתים אדמומי, מחוספס מגורה ומגרד.

לכן, טיפול מהיר, ממוקד ומתאים הוא חיוני לשמירה על מראה אחיד, חלק בהיר נקי ואסתטי מכתמים חמים/אדומים ומפצעים המופיעים לעיתים כנגעים גדולים עמוקים וכואבים ציסטות/ נפוחות פנימיות וחיצוניות.

ברגע שתתגבר/י על המבוכה, על התסכול ועל התחושה "ששום דבר כבר לא יעזור" תגלה/י עולם חדש של פתרונות אפקטיביים עם תוצאות מרשימות.

אחת מתופעות הלוואי השכיחות המתלוות לאקנה בגב הינן צלקות אטרופיות הנראות יותר ככתמים אדומים/חומים שטחיים וחלקים תופעה ידועה המכונה בשם: פיגמנטציה שלאחר דלקת. יכולה להופיע גם לסובלים מפצעי אקנה שלא טופלו ע"י רואקוטן .

הטיפול באקנה גב בבני נוער ומבוגרים הניתן על ידי בלבד, נעשה על פי מאפייני העור, סוג האקנה רמתו רגישותו ומצבו הנוכחי.  

  • וכל אלה על מנת לתת תוצאת טיפול מדויקת ומותאמת.
  • טיפול כללי ומקומי נכון ימנע סיבוכים ויביא להבראה שלמה.

אולם הזנחת התופעה ועל אחת כמה וכמה טיפול לא נכון ו/או רשלני, עלול לגרום לסיבוכים ולנזקים בלתי הפיכים דוגמת: "חורים" בעור, צלקות מכוערות ופצעים עמוקים יותר.

 

הטיפול בצלקות /כתמי אקנה בגב הינו מערכתי ומחייב התייחסות מיוחדת לסוג וצבע העור. באקנה פעילה הטיפולים הראשונים אמורים לטפל בחיידקי האקנה אם הפחתת הנגעים ניתן לטפל בכתמי האקנה/פוסט אקנה.

הידעתן/ם?

על פי דעת רופאים כדורי רואקוטן גורמים ל: ירידה במס' הטסיות שעלולה לגרום לדימומים, (מהאף) עייפות, ישנוניות ואף חולשה, כאבי ראש, יובש קיצוני בשפתיים ובעיניים, התנהגות אגרסיבית, הופעת מורסות בשדיים, הפרעות במחזור, רגישות לשמש, נשירת שיער וגרד, כאבי פרקים ושרירים, נזק לכבד…! נשמע מפחיד…!

אנטיביוטיקה פוגעת באיזון המיקרוביאלי של פלורת המעיים, החיידקים הטובים במעיים ופוגעת במערכת החיסונית והגוף הופך פגיע וחלש עם נטייה לפתח עוד דלקות . האנטיביוטיקה אינה פותרת את הבעיה מהשורש - היא אינה מקטינה את הפרשת החלב וההצטברות השומנית, אלא רק מונעת זיהום. בנוסף, חיידקי האקנה נעשים עמידים יותר משנה לשנה לסוגי האנטיביוטיקה החדשים.

ישנם מחקרים בדוקים המראים שלמעלה מ-40% מהמטופלים בכדורים לאחר הפסקת הטיפול חוזרים הנגעים ולכן הטיפול אינו יעיל לטווח הרחוק .

 

הגישה המקובלת כיום בטיפול באקנה הינה באמצעות - שיוף כימי, או פילינג סקראב.

שיוף כימי בהתזת קריסטלים עם מברשת מיחדת או פילינג סקראב באקנה פעילה בגב חושף את העור לזיהומים ועלול לגרום להתפשטות האקנה, הפצעים הפצעונים והכתמים לאזורים נוספים. להחמרת הדלקת, אדמומיות, חספוס העור גירוי וגירוד.

פעולת השיוף והפילינג באקנה פעילה הינה חיצונית ושטחית ואינה מטפלת בשורש הבעיה, חיסול חיידקי האקנה באופן סלקטיבי P.ACNE הגורמים להתפרצות פצעי האקנה בישבן, ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק. 

יש טיפול יעיל ואפקטיבי באקנה גב, טיפול המתמודד עם הפחתת יצור השומן, הפחתת הצטברות תאי עור וקטילת החיידק הגורם לדלקת.

ולכן דרך הפעולה האידיאלית והאיכותית היא כפולה, כטיפול מערכתי, פנימי וחיצוני הניתן על ידי בלבד. 

ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא תרופות - ללא פגיעה בכבד - ללא שינוי באורך החיים שלך – ללא שינוי בתזונה שלך – ללא צריכת ויטמינים (כדורים) - וללא התניה לניקוי רעלים מהגוף.  

הצלחת הטיפול מושפעת מהתמדה בטיפולים במקביל להמשך טיפול משמר ותומך בבית. 

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך לאקנה פצעים בגב? התקשר/י ישירות לאיריס לוי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י

  • הסרת שיער בשיטת SHR בשרון – כפר יונה | במחירים אטרקטיביים  
  • שירות מקצועי ומהיר להסרת שיער - התקשרו כעת לקליניקה של איריס לוי –אופיר - 0558817445    

1152
צור/י קשר לפגישת ייעוץ חינם עם איריס לוי
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה | טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00 יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
רח' אהבת אדם 86 דירה 2 - כפר יונה
טלפון: 09-7969145 | נייד: 055-8833337
שעות פעילות: ימים א – ה –12:30- 21:00
יום ו – 12:30-17:00 חנייה – בשפע.
איריס לוי - מומחית לטיפולי אקנה פצעי בגרות ב- IPL ו-RF
זכויות היוצרים שייכות לבעל האתר – אין לעשות שום שימוש בתוכן ללא אישור מראש ובכתב. המידע המופיע באתר הינו אינפורמטיבי בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי. המידע וההמלצות ברצ"ב לא נועדו להחליף את שיקול הדעת של הרופא המטפל. לשאלות נוספות, ככל שנדרש, יש לפנות לרופא או לרוקח המטפל.
טיפול אקנה בגב | טיפול אקנה בפנים | טיפול אקנה בישבן | טיפול בפצעים בגב | טיפול בפצעים בפנים | טיפול בפצעים בישבן | טיפול בפצעים בזרועות | טיפול בסבוראה בפנים | עור פנים שומני | אדמומיות בפנים | טכנולוגיית IPL | קרן אור | קוסמטיקאית לאקנה | טיפול פוטותרפיה | טיפול בטכנולוגיית גלי רדיו | קרטוזיס פילאריס | טיפול קוסמטי לאקנה
הבהרת כתמי אקנה | הבהרת כתמים חומים אדומים | כתמים בגב | כתמים בפנים | כתמים בישבן | העלמת כתמים | פרונקלים | ניקוי שחורים | שומנים | קומודונים | טיפול בבני נוער | פצעי בגרות | גיל ההתבגרות | חצקונים| אקנה בגיל מבוגר קוסמטיקאית פרא-רפואית | מומחית לאקנה | טיפול פנים לאקנה | בעיות עור | פצעים גדולים, עמוקים, כואבים
באישור
איריס לוי
איריס לוי
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....